hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu

17.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu
  • datum konání: 17.6.2017
  • zobrazeno již 285x
  • pořadatel: Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z. s.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://peklak.iscarex.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 17.06.2017, 22:11
  • zobrazeno již 670x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ154Matějka ŠimonAK Bílina9900:24:33105,00
2MJ252Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:24:5693,00
3MJ356Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:24:5681,00
4MJ450Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:25:1072,00
5MJ555Bořánek MichalAC Sparta Praha0000:25:1666,00
6MJ637Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:26:5060,00
7MJ765Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:26:5757,00
8MJ949Křeček JiříEleven run team9800:28:2054,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1057Štiglerová SylvieAK SSK Vítkovice9900:28:53105,00

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:43:06105,00
2MA215Fejfar OndřejInov-8 team8900:43:3093,00
3MA322Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:4081,00
4MA471Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:43:5972,00
5MA513Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:44:0766,00
6MA667Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:4060,00
7MA711Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:2757,00
8MA870Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:46:4454,00
9MA1081Wurst MilanAK Šternberk8200:48:2551,00
10MA1285Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:50:2548,00
11MA1679Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:51:3245,00
12MA1812Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5842,00
13MA2177Toman RadekAFK Kornice8700:52:5139,00
14MA2268Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:53:0536,00
15MA2480Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:53:2833,00
16MA2525Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:53:5830,00
17MA2675Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:3427,00
18MA2772Dušek PatrikDusekBrothers.com8700:55:4224,00
19MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0121,00
20MA335Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8801:03:1718,00
21MA3430Marhold PetrChoceň7801:03:5015,00
22MA3614Valenta Jakub-7801:05:3012,00
23MA3789Němec Roman-8001:05:459,00
24MA3953Šustek FrantišekLokomotiva Česká Třebová8301:11:456,00
-MA-74Kučera MartinVSK Univerzita Brno / Eleven Run Team80DNF-
-MA-73Kučera LukášVSK Univerzita Brno / Eleven Run Team81DNF-

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB926Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:58105,00
2MB1436Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:4193,00
3MB1741Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:51:4281,00
4MB1963Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:52:0872,00
5MB2862Urban JakubSKIALP DM7200:59:0466,00
6MB2933Vopršálek MiroslavBrück team7100:59:2160,00
7MB327Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:02:3357,00
8MB358Hampl AloisOstrov7001:04:4154,00
9MB3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5251,00
10MB4082Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:2248,00

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC81Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:48105,00
2MC1158Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:2093,00
3MC1234Vacarda VladimírEleven Run Team5900:30:5481,00
4MC1364Karlík MichalLoko Trutnov6400:32:4972,00
5MC1516Belobrad IvanŽamberk6600:32:5666,00
6MC1838Skalický JosefACTIVITY Lanškroun / Žichlínek6200:35:2960,00

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1447Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:51105,00
2MD1617Šolc VítězslavBKL Machov5700:32:5893,00
3MD1761Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:2381,00
4MD2028Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:3772,00
-MD-45Kobliha MilanLRS Vyškov57DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2146Metelka JosefSpartak Police4400:38:27105,00
2ME2332Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:5093,00
3ME2539Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:1181,00
4ME2640Tučný JanMK Pardubice4700:46:5472,00

Ženy A 20-34 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1323Maršánová LucieHvězda Pardubice / Runsport9000:50:29105,00
2ZA153Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-89100:51:2293,00

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1166Gregorová KamilaAC Tepo Kladno / Mizuno Team8100:49:33105,00
2ZB2035Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:2093,00
3ZB2348Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:1281,00
4ZB3024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4372,00

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1960Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:35:37105,00

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2244Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:40:07105,00
2ZD2410Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:3893,00

Peklák Challenge (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB118Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:16:14-
2LB276Šmarda DominikFbK Svitavy9500:16:45-
3LB394Maťátko JanRunsport.cz7800:17:01-
4LB451Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:21-
5LB591Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:42-
6LB620Košnar FilipTrialrun.cz9100:19:09-
7LB792Netolický MilanChoceň7600:20:09-
8LB887Zykan PetrNMNM8400:22:27-
9LB990Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:27-
10LB1093Klusoň OldřichOpatovec8000:22:56-
11LB1184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:26-
12LB1286Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:21-
13LB1388Zykanová JarmilaNMNM8600:25:26-
14LB1419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:34-
15LB1559Štigler Jan-6200:26:24-
16LB1678Gololobová BlankaAVC Praha7300:26:27-
17LB1783Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:31-
18LB1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:22-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB118Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:16:14-
2LB276Šmarda DominikFbK Svitavy9500:16:45-
3LB394Maťátko JanRunsport.cz7800:17:01-
4LB451Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:21-
5LB591Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:17:42-
6LB620Košnar FilipTrialrun.cz9100:19:09-
7LB792Netolický MilanChoceň7600:20:09-
8LB887Zykan PetrNMNM8400:22:27-
9LB990Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:27-
10LB1093Klusoň OldřichOpatovec8000:22:56-
11LB1184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:26-
12LB1286Zamastil AlexVysoké Mýto0200:25:21-
13LB1388Zykanová JarmilaNMNM8600:25:26-
14LB1419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:25:34-
15LB1559Štigler Jan-6200:26:24-
16LB1678Gololobová BlankaAVC Praha7300:26:27-
17LB1783Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:31-
18LB1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:22-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ154Matějka ŠimonAK Bílina9900:24:33105,00
2MJ252Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:24:5693,00
3MJ356Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:24:5681,00
4MJ450Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:25:1072,00
5MJ555Bořánek MichalAC Sparta Praha0000:25:1666,00
6MJ637Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:26:5060,00
7MJ765Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:26:5757,00
1MC81Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:48105,00
8MJ949Křeček JiříEleven run team9800:28:2054,00
1ZJ1057Štiglerová SylvieAK SSK Vítkovice9900:28:53105,00
2MC1158Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:2093,00
3MC1234Vacarda VladimírEleven Run Team5900:30:5481,00
4MC1364Karlík MichalLoko Trutnov6400:32:4972,00
1MD1447Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:32:51105,00
5MC1516Belobrad IvanŽamberk6600:32:5666,00
2MD1617Šolc VítězslavBKL Machov5700:32:5893,00
3MD1761Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:2381,00
6MC1838Skalický JosefACTIVITY Lanškroun / Žichlínek6200:35:2960,00
1ZC1960Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:35:37105,00
4MD2028Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:3772,00
1ME2146Metelka JosefSpartak Police4400:38:27105,00
1ZD2244Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:40:07105,00
2ME2332Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:40:5093,00
2ZD2410Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:3893,00
3ME2539Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:1181,00
4ME2640Tučný JanMK Pardubice4700:46:5472,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:43:06105,00
2MA215Fejfar OndřejInov-8 team8900:43:3093,00
3MA322Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:4081,00
4MA471Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:43:5972,00
5MA513Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:44:0766,00
6MA667Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:4060,00
7MA711Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:2757,00
8MA870Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:46:4454,00
1MB926Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:58105,00
9MA1081Wurst MilanAK Šternberk8200:48:2551,00
1ZB1166Gregorová KamilaAC Tepo Kladno / Mizuno Team8100:49:33105,00
10MA1285Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:50:2548,00
1ZA1323Maršánová LucieHvězda Pardubice / Runsport9000:50:29105,00
2MB1436Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:4193,00
2ZA153Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-89100:51:2293,00
11MA1679Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:51:3245,00
3MB1741Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:51:4281,00
12MA1812Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5842,00
4MB1963Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:52:0872,00
2ZB2035Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:2093,00
13MA2177Toman RadekAFK Kornice8700:52:5139,00
14MA2268Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:53:0536,00
3ZB2348Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:1281,00
15MA2480Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:53:2833,00
16MA2525Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:53:5830,00
17MA2675Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:3427,00
18MA2772Dušek PatrikDusekBrothers.com8700:55:4224,00
5MB2862Urban JakubSKIALP DM7200:59:0466,00
6MB2933Vopršálek MiroslavBrück team7100:59:2160,00
4ZB3024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4372,00
19MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:0121,00
7MB327Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:02:3357,00
20MA335Ocásek MichalNew Balance Aspire Sports8801:03:1718,00
21MA3430Marhold PetrChoceň7801:03:5015,00
8MB358Hampl AloisOstrov7001:04:4154,00
22MA3614Valenta Jakub-7801:05:3012,00
23MA3789Němec Roman-8001:05:459,00
9MB3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5251,00
24MA3953Šustek FrantišekLokomotiva Česká Třebová8301:11:456,00
10MB4082Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:2248,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pavlišta VítSilvini Madshus team8500:43:06105,00
2MA215Fejfar OndřejInov-8 team8900:43:3093,00
3MA322Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:4081,00
4MA471Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:43:5972,00
5MA513Bednarský VojtěchTNF Bike Team9700:44:0766,00
6MA667Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:4060,00
7MA711Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:2757,00
8MA870Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:46:4454,00
9MB926Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5851,00
10MA1081Wurst MilanAK Šternberk8200:48:2548,00
11MA1285Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:50:2545,00
12MB1436Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:4142,00
13MA1679Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:51:3239,00
14MB1741Široký StanislavAK Blansko Dvorská7700:51:4236,00
15MA1812Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5833,00
16MB1963Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:52:0830,00
17MA2177Toman RadekAFK Kornice8700:52:5127,00
18MA2268Petrášek MiloslavTJ Rumburk7800:53:0524,00
19MA2480Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:53:2821,00
20MA2525Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:53:5818,00
21MA2675Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:55:3415,00
22MA2772Dušek PatrikDusekBrothers.com8700:55:4212,00
23MB2862Urban JakubSKIALP DM7200:59:049,00
24MB2933Vopršálek MiroslavBrück team7100:59:216,00
25MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:013,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1166Gregorová KamilaAC Tepo Kladno / Mizuno Team8100:49:33105,00
2ZA1323Maršánová LucieHvězda Pardubice / Runsport9000:50:2993,00
3ZA153Stránská AdélaIscarex Česká Třebová/ Inov-89100:51:2281,00
4ZB2035Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:2072,00
5ZB2348Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:1266,00
6ZB3024Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4360,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Pro nás hobby batůžkáře úplný mazec, ale když jsem zjistil, že ti nejlepší, když mě předběhli o kolo, ty těžké pasáže taky šli (někteří), tak jsem si to už jen užíval ;-) Je pravda, že při Pekelném kilometru mě některá stoupání nepřišla tak prudká jak jsem je cítil ve třetím kole :-D Na závěr pak výborné kafíčko a ještě lepší bábovka. Super. Díky Borci z Čermné
jampb
Perfektně zvolená trať! Super organizace, mockrát díky ;-)
ladamec
Nádherná trasa, místo s pozitivní energií, milí a přátelští pořadatelé, jsme nadšeni, děkujeme.
virgitt
Super závod, nádherná trasa, pro vybrané kategorie 5 km naprosto přiměřené. Děkujeme

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód