hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Mladkov - Suchý vrch

24.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 24.6.2017
  • zobrazeno již 346x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vágnerová Renata
tel. 737 929 824

Plakát pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Běh Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 3040

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Pechek František5319
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrutek Stanislav5812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Šmída Oldřich4811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Hanuš Petr6410
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Tichý Pavel6310
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Krunčík Pavel8510
Dušková Lenka8010
Krupička Miroslav539
Ožana Václav649
Fejgl Zdeněk429
Kozel Karel529
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.06.2017, 21:20
  • zobrazeno již 507x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ736Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:44:50-
2MJ2330Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:49:3570,00
3MJ2629Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:51:4662,00
4MJ3539Moravec JakubJM Team Letohrad9900:53:5554,00
5MJ4028Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:54:5048,00
6MJ7461Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0601:04:3844,00
7MJ889Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:16:2240,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6227Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0001:00:3270,00
2ZJ6831Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0201:01:5262,00

Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:3170,00
2MA252Hübl RadekRUNSPORT Team8800:40:5562,00
3MA342Dryml MojmírRunSport Team8600:43:3354,00
4MA592Ambrož RadekLiga 100 Olomouc9300:44:0148,00
5MA945Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:45:3644,00
6MA1279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:1340,00
7MA1421Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:3338,00
8MA1573Honzíček MichalKRB Chrudim8800:47:0036,00
9MA1964Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:3734,00
10MA2167Clemenz SilvioJonsdorf7900:48:57-
11MA3126Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:53:0832,00
12MA3344Pešek OndřejKOB Choceň8500:53:4130,00
13MA3689Kapalčík ŠimonMistrovice9500:53:5928,00
14MA4353Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:55:0926,00
15MA4675Roháček JanRun Sport Team8200:55:5624,00
16MA4895Myšák PetrHK Choceň8600:56:2922,00
17MA5822Vlček PavelLoděnice8800:58:1920,00
18MA5970Košnar FilipTrialrun.cz9100:59:2018,00
19MA6411Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:00:4716,00
-MA-90Stejskal JakubLichkov95DNF-

Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB465Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:4470,00
2MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1162,00
3MB859Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:45:2954,00
4MB1113Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:4648,00
5MB1884Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:47:3544,00
6MB2077Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:48:1140,00
7MB2278Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:2738,00
8MB2448Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:50:55-
9MB2985Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:52:2436,00
10MB3019Vopršálek MiroslavBrück team7100:52:4734,00
11MB5274Roleček MilanPěčín7600:56:5832,00
12MB5340Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:57:1430,00
13MB5543Pořický JiříOdolena Voda7100:57:5628,00
14MB6396Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:00:4226,00
15MB6760Hirš Jan-7401:01:4124,00
16MB7050Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:5922,00
17MB7888Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:0620,00
18MB911Vlček MartinSokol Mladkov7501:23:0418,00

Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:4170,00
2MC137Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:1862,00
3MC168Vacarda VladimírEleven Run Team5900:47:0654,00
4MC2754Dostálek PetrBouda6700:52:0848,00
5MC3482Karlík MichalLoko Trutnov6400:53:5044,00
6MC3735Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:0340,00
7MC4172Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:5438,00
8MC4486Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:55:2136,00
9MC4716Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:1434,00
10MC4941Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:56:3832,00
11MC5187Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:56:4930,00
12MC6510Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:01:1928,00
13MC6666Clemenz HeimoJonsdorf5901:01:30-
14MC8194Myšák MilanJehnědí6601:07:0126,00
15MC8791Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:15:4424,00

Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2520Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:2570,00
2MD3218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2862,00
3MD3812Bláha MilanAF Křovice5700:54:2654,00
4MD454Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:4448,00
5MD6114Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:3044,00
6MD7146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:03:1540,00
7MD845Sponar JanTesla Brno5001:12:2438,00

Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7915Metelka JosefSpartak Police4401:06:2870,00
2ME822Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4462,00
3ME8651Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:14:2454,00
4ME9037Tučný JanMK Pardubice4701:20:0048,00
5ME933Klíma JanÚstí nad Orlicí4701:24:5644,00

Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4232Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:55:0570,00
2ZA5062Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:56:4462,00
3ZA5493Kamínková PetraLokomotiva Olomouc9100:57:2354,00
4ZA6057Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:0648,00
5ZA7549Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:53-

Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2170,00
2ZB5676Bouchalová KláraRun Sport Team7900:57:5862,00
3ZB6971Myslivcová Denisa-7701:02:4854,00
4ZB7255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5948,00
5ZB7780Šedová JanaSruby7301:05:4844,00

Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC176Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3070,00
2ZC3963Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:54:3562,00
3ZC5783Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:1854,00
4ZC7358Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:04:3348,00
5ZC7656Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:05:3144,00
6ZC8338Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:09:5540,00
7ZC8525Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:2738,00

Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8068Pštrossová MarieSNB Praha5901:06:4270,00
2ZD8917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:3362,00
3ZD9247Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5554,00

Lidový běh (trať 4 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:27:44-
2LB210Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:31:41-
3LB314Severýnová Anna MarieMladkov0300:33:02-
4LB417Rašner JiříTJ Šumperk0800:33:20-
5LB516Brzobohatý OndřejCelné7900:34:17-
6LB615Filipová MarieMladkov0400:43:56-

Trať 4 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:27:44-
2LB210Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:31:41-
3LB314Severýnová Anna MarieMladkov0300:33:02-
4LB417Rašner JiříTJ Šumperk0800:33:20-
5LB516Brzobohatý OndřejCelné7900:34:17-
6LB615Filipová MarieMladkov0400:43:56-

Trať 9,5 km, 522 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:3170,00
2MA252Hübl RadekRUNSPORT Team8800:40:5562,00
3MA342Dryml MojmírRunSport Team8600:43:3354,00
1MB465Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:4470,00
4MA592Ambrož RadekLiga 100 Olomouc9300:44:0148,00
2MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1162,00
1MJ736Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:44:50-
3MB859Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:45:2954,00
5MA945Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:45:3644,00
1MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:4170,00
4MB1113Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:4648,00
6MA1279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:1340,00
2MC137Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:1862,00
7MA1421Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:3338,00
8MA1573Honzíček MichalKRB Chrudim8800:47:0036,00
3MC168Vacarda VladimírEleven Run Team5900:47:0654,00
1ZC176Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3070,00
5MB1884Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:47:3544,00
9MA1964Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:3734,00
6MB2077Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:48:1140,00
10MA2167Clemenz SilvioJonsdorf7900:48:57-
7MB2278Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:2738,00
2MJ2330Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:49:3570,00
8MB2448Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:50:55-
1MD2520Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:2570,00
3MJ2629Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:51:4662,00
4MC2754Dostálek PetrBouda6700:52:0848,00
1ZB2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2170,00
9MB2985Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:52:2436,00
10MB3019Vopršálek MiroslavBrück team7100:52:4734,00
11MA3126Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:53:0832,00
2MD3218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2862,00
12MA3344Pešek OndřejKOB Choceň8500:53:4130,00
5MC3482Karlík MichalLoko Trutnov6400:53:5044,00
4MJ3539Moravec JakubJM Team Letohrad9900:53:5554,00
13MA3689Kapalčík ŠimonMistrovice9500:53:5928,00
6MC3735Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:0340,00
3MD3812Bláha MilanAF Křovice5700:54:2654,00
2ZC3963Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:54:3562,00
5MJ4028Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:54:5048,00
7MC4172Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:5438,00
1ZA4232Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:55:0570,00
14MA4353Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:55:0926,00
8MC4486Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:55:2136,00
4MD454Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:4448,00
15MA4675Roháček JanRun Sport Team8200:55:5624,00
9MC4716Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:1434,00
16MA4895Myšák PetrHK Choceň8600:56:2922,00
10MC4941Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:56:3832,00
2ZA5062Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:56:4462,00
11MC5187Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:56:4930,00
11MB5274Roleček MilanPěčín7600:56:5832,00
12MB5340Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:57:1430,00
3ZA5493Kamínková PetraLokomotiva Olomouc9100:57:2354,00
13MB5543Pořický JiříOdolena Voda7100:57:5628,00
2ZB5676Bouchalová KláraRun Sport Team7900:57:5862,00
3ZC5783Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:1854,00
17MA5822Vlček PavelLoděnice8800:58:1920,00
18MA5970Košnar FilipTrialrun.cz9100:59:2018,00
4ZA6057Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:0648,00
5MD6114Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:3044,00
1ZJ6227Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0001:00:3270,00
14MB6396Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:00:4226,00
19MA6411Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:00:4716,00
12MC6510Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:01:1928,00
13MC6666Clemenz HeimoJonsdorf5901:01:30-
15MB6760Hirš Jan-7401:01:4124,00
2ZJ6831Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0201:01:5262,00
3ZB6971Myslivcová Denisa-7701:02:4854,00
16MB7050Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:5922,00
6MD7146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:03:1540,00
4ZB7255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5948,00
4ZC7358Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:04:3348,00
6MJ7461Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0601:04:3844,00
5ZA7549Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:53-
5ZC7656Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:05:3144,00
5ZB7780Šedová JanaSruby7301:05:4844,00
17MB7888Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:0620,00
1ME7915Metelka JosefSpartak Police4401:06:2870,00
1ZD8068Pštrossová MarieSNB Praha5901:06:4270,00
14MC8194Myšák MilanJehnědí6601:07:0126,00
2ME822Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4462,00
6ZC8338Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:09:5540,00
7MD845Sponar JanTesla Brno5001:12:2438,00
7ZC8525Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:2738,00
3ME8651Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:14:2454,00
15MC8791Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:15:4424,00
7MJ889Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:16:2240,00
2ZD8917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:3362,00
4ME9037Tučný JanMK Pardubice4701:20:0048,00
18MB911Vlček MartinSokol Mladkov7501:23:0418,00
3ZD9247Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5554,00
5ME933Klíma JanÚstí nad Orlicí4701:24:5644,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:3170,00
2MA252Hübl RadekRUNSPORT Team8800:40:5562,00
3MA342Dryml MojmírRunSport Team8600:43:3354,00
4MB465Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:4448,00
5MA592Ambrož RadekLiga 100 Olomouc9300:44:0144,00
6MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1140,00
7MB859Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:45:2938,00
8MA945Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:45:3636,00
9MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:4134,00
10MB1113Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:4632,00
11MA1279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:1330,00
12MC137Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:1828,00
13MA1421Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:3326,00
14MA1573Honzíček MichalKRB Chrudim8800:47:0024,00
15MC168Vacarda VladimírEleven Run Team5900:47:0622,00
16MB1884Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:47:3520,00
17MA1964Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:3718,00
18MB2077Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:48:1116,00
19MB2278Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:2714,00
20MJ2330Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:49:3512,00
21MD2520Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:2510,00
22MJ2629Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:51:468,00
23MC2754Dostálek PetrBouda6700:52:086,00
24MB2985Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:52:244,00
25MB3019Vopršálek MiroslavBrück team7100:52:472,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC176Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3070,00
2ZB2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2162,00
3ZC3963Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:54:3554,00
4ZA4232Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:55:0548,00
5ZA5062Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:56:4444,00
6ZA5493Kamínková PetraLokomotiva Olomouc9100:57:2340,00
7ZB5676Bouchalová KláraRun Sport Team7900:57:5838,00
8ZC5783Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:1836,00
9ZA6057Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:0634,00
10ZJ6227Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0001:00:3232,00
11ZJ6831Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0201:01:5230,00
12ZB6971Myslivcová Denisa-7701:02:4828,00
13ZB7255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5926,00
14ZC7358Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:04:3324,00
15ZC7656Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:05:3122,00
16ZB7780Šedová JanaSruby7301:05:4820,00
17ZD8068Pštrossová MarieSNB Praha5901:06:4218,00
18ZC8338Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:09:5516,00
19ZC8525Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:2714,00
20ZD8917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:3312,00
21ZD9247Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5510,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Neuvěřitelné: výsledky závodu okamžitě dostupné na Iscarex.cz bravo a děkujeme
Oproti loňskému roku , skvěle značená trať. děkuji organizátorům za skvělý závod.
pstrossovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód