hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd

1.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
  • datum konání: 1.7.2017
  • zobrazeno již 415x
  • pořadatel: Viking Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedenem webu

Popis tratě

Délka: 14,2 km
Převýšení: 790 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
tel. 602 265 857

Internetové stránky

http://behnajested.cz

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.07.2017, 12:25
  • zobrazeno již 818x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2267Plášil MatějSokol Senohraby9900:34:52105
2MJ5273Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:35:1993
3MJ7272Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:35:5081
4MJ8281Patkoló SamuelCyklopoint Jičín0000:35:5772
5MJ10278Moravec JakubJM Team Letohrad9900:38:2166
6MJ11220Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:39:1560
7MJ16279Moravec JanJM Team Letohrad0200:42:5457

Muži A (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejINOV-8 TEAM8900:55:49105
2MA225Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:1393
3MA342Rexa MartinKerda Sport7901:00:3381
4MA1044Třešňák RadimLiberec8401:05:3572
5MA1123Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8501:06:1766
6MA1265Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:06:2660
7MA1513Stezka MartinTáta dvojčat8401:08:1657
8MA1756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:09:2554
9MA1878Ehl PetrHO SKOL7801:09:2851
10MA2149Clemenz SilvioPSV Zittau7901:09:40-
11MA3215Šplíchal JanSokol Valteřice8301:13:5048
12MA415Samek KamilKostelní Hlavno7801:18:4845
13MA5454Kotek TomášTomáš Kotek8501:30:5342

Muži B (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB426Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7501:01:19105
2MB631Malý JanEleven Run Team7301:02:3793
3MB747Huk PetrJablonec nad Nisou7601:03:5481
4MB1355Novotný JiříDukla Liberec7101:06:4272
5MB1951Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:09:3266
6MB2369Drbohlav TomášChabrus Příšovice7701:10:3260
7MB2577Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:0257
8MB2634Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:11:0454
9MB2738Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:2851
10MB2852Stančo LadislavSK Hory Beraní Hlavy Čelákovice7701:11:3148
11MB2924Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:2545
12MB3453Bednář PavelŠNECI na MAX6801:14:5442
13MB3679Kubeček JáchymHK Pardubice7701:15:4939
14MB3762Špernoga Petr-7501:15:5736
15MB3868Cicvárek JakubTurnov7701:16:2233
16MB3957Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:17:2030
17MB4264Zeman TomášBK Bohdánkov7701:19:5327
18MB4446Pröller MiroslavČeská Lípa7001:20:4424
19MB4576Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:20:4721

Muži C (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC528Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:52105
2MC941Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:4493
3MC1445Krostack BerndPSV Zittau6401:06:57-
4MC1675Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:08:3181
5MC1940Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:09:3272
6MC2435Nypl MartinJablonec nad Nisou6601:10:5966
7MC3073Karlík MichalLOKO Trutov6401:12:3760
8MC4370Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:20:1057
9MC4612Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:22:1554
10MC4771Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:22:3851
11MC4863Šlapák MichalBubeneč6301:23:0348
12MC4981Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:23:4945
13MC5230Vrabec MilanStaněk Sport Trutnov6001:26:1242
14MC5672Plíhal JanKRB Koberovy6701:36:3439

Muži D (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1276Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:33:59105
2MD4269Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:0593
3MD6275Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:35:2081
4MD9265Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:36:3972
5MD12263Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:0466
6MD14270Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:4960
7MD15280Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:42:1157
8MD16283Přinda OldřichLiberec5100:42:5454
9MD18232Kumsta ZdeněkAC Mladá Boleslav5200:44:3451
10MD20277Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3148
11MD24282Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:55:1045

Muži E (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13268Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:14105
2ME19236Metelka JosefSpartak Police4400:46:0593
3ME21213Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:48:1381
4ME22228Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:50:1272
5ME25266Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:12:5266

Juniorky (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3274Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:35:03105

Ženy A (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3532Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:15:11105
2ZA4059Vlčková IvetaINOV8-TEAM8301:18:0293
3ZA5074Fryšarová EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz9001:23:5681
4ZA5360Formánková MartinaDHL ITS Running Club8601:29:0372
5ZA5548Čížková JanaMaja8701:35:3966

Ženy B (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3133Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:13:48105
2ZB3350Macháčková TerezaTJ Doksy7801:14:3893
3ZB5161Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:25:3881

Ženy C (trať 12,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:20105
2ZC2227Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:09:4293

Ženy D (trať 6,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD23234Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:52:42105

Trať 12,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejINOV-8 TEAM8900:55:49105
2MA225Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:1393
3MA342Rexa MartinKerda Sport7901:00:3381
1MB426Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7501:01:19105
1MC528Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:52105
2MB631Malý JanEleven Run Team7301:02:3793
3MB747Huk PetrJablonec nad Nisou7601:03:5481
1ZC839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:20105
2MC941Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:4493
4MA1044Třešňák RadimLiberec8401:05:3572
5MA1123Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8501:06:1766
6MA1265Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:06:2660
4MB1355Novotný JiříDukla Liberec7101:06:4272
3MC1445Krostack BerndPSV Zittau6401:06:57-
7MA1513Stezka MartinTáta dvojčat8401:08:1657
4MC1675Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:08:3181
8MA1756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:09:2554
9MA1878Ehl PetrHO SKOL7801:09:2851
5MC1940Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:09:3272
5MB1951Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:09:3266
10MA2149Clemenz SilvioPSV Zittau7901:09:40-
2ZC2227Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:09:4293
6MB2369Drbohlav TomášChabrus Příšovice7701:10:3260
6MC2435Nypl MartinJablonec nad Nisou6601:10:5966
7MB2577Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:0257
8MB2634Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:11:0454
9MB2738Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:2851
10MB2852Stančo LadislavSK Hory Beraní Hlavy Čelákovice7701:11:3148
11MB2924Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:2545
7MC3073Karlík MichalLOKO Trutov6401:12:3760
1ZB3133Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:13:48105
11MA3215Šplíchal JanSokol Valteřice8301:13:5048
2ZB3350Macháčková TerezaTJ Doksy7801:14:3893
12MB3453Bednář PavelŠNECI na MAX6801:14:5442
1ZA3532Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:15:11105
13MB3679Kubeček JáchymHK Pardubice7701:15:4939
14MB3762Špernoga Petr-7501:15:5736
15MB3868Cicvárek JakubTurnov7701:16:2233
16MB3957Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:17:2030
2ZA4059Vlčková IvetaINOV8-TEAM8301:18:0293
12MA415Samek KamilKostelní Hlavno7801:18:4845
17MB4264Zeman TomášBK Bohdánkov7701:19:5327
8MC4370Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:20:1057
18MB4446Pröller MiroslavČeská Lípa7001:20:4424
19MB4576Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:20:4721
9MC4612Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:22:1554
10MC4771Jakš MartinJablonec nad Nisou6601:22:3851
11MC4863Šlapák MichalBubeneč6301:23:0348
12MC4981Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:23:4945
3ZA5074Fryšarová EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz9001:23:5681
3ZB5161Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:25:3881
13MC5230Vrabec MilanStaněk Sport Trutnov6001:26:1242
4ZA5360Formánková MartinaDHL ITS Running Club8601:29:0372
13MA5454Kotek TomášTomáš Kotek8501:30:5342
5ZA5548Čížková JanaMaja8701:35:3966
14MC5672Plíhal JanKRB Koberovy6701:36:3439

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejINOV-8 TEAM8900:55:49105
2MA225Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:56:1393
3MA342Rexa MartinKerda Sport7901:00:3381
4MB426Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7501:01:1972
5MC528Jančík BořekSVARTES Hořice6401:01:5266
6MB631Malý JanEleven Run Team7301:02:3760
7MB747Huk PetrJablonec nad Nisou7601:03:5457
8MC941Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6401:04:4454
9MA1044Třešňák RadimLiberec8401:05:3551
10MA1123Háze MartinAO Spartak Vrchlabí8501:06:1748
11MA1265Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:06:2645
12MB1355Novotný JiříDukla Liberec7101:06:4242
13MA1513Stezka MartinTáta dvojčat8401:08:1639
14MC1675Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:08:3136
15MA1756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:09:2533
16MA1878Ehl PetrHO SKOL7801:09:2830
17MC1940Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav6401:09:3227
17MB1951Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:09:3227
19MB2369Drbohlav TomášChabrus Příšovice7701:10:3221
20MC2435Nypl MartinJablonec nad Nisou6601:10:5918
21MB2577Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7001:11:0215
22MB2634Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:11:0412
23MB2738Oberländer JanSokol Senohraby7501:11:289
24MB2852Stančo LadislavSK Hory Beraní Hlavy Čelákovice7701:11:316
25MB2924Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:12:253

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC839Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:20105
2ZC2227Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7201:09:4293
3ZB3133Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:13:4881
4ZB3350Macháčková TerezaTJ Doksy7801:14:3872
5ZA3532Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:15:1166
6ZA4059Vlčková IvetaINOV8-TEAM8301:18:0260
7ZA5074Fryšarová EvaBejky Tým - ZaBěhu.cz9001:23:5657
8ZB5161Kynclová ZuzanaVelké Popovice8201:25:3854
9ZA5360Formánková MartinaDHL ITS Running Club8601:29:0351
10ZA5548Čížková JanaMaja8701:35:3948

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód