hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Sedlecko-prčický trhák

5.7.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-prčický trhák
  • datum konání: 5.7.2017
  • zobrazeno již 553x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Sedlci-Prčici
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Slabý
tel. 606 848 150

E-mailová adresa

autoskola.slaby@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.07.2017, 08:44
  • zobrazeno již 631x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ857Bočánek MichalKerteam0000:26:5635
2MJ1758Moravec JakubJM Team Letohrad9900:28:3631
3MJ2259Plášil MatějSokol Senohraby9900:29:0827
4MJ2560Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:29:2424
5MJ3361Vencl JiříActivity Lanškroun9800:31:4822
6MJ5462Procházka LukášBenešovský běžecký klub0300:39:1820

Muži A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:4835
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:23:1631
3MA33Hostička JanPříbram7900:23:5027
4MA44Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:25:1424
5MA125Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2022
6MA226Čumpelík RobinFC Bolešín8100:29:0820

Muži B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB57Jánošík RudolfVlašim7100:25:2635
2MB68Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:26:0231
3MB79Záruba JanSix Monkeys7700:26:2527
4MB1010Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:27:0324
5MB1111Diviš JiříCBC team7500:27:0522
6MB1312Lebeda PetrBBK Benešov7500:27:3820
7MB1513Oberländer JanSokol Senohraby7500:28:2519
8MB1614Hergesell JiříVračkovice7100:28:3118
9MB1715Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:28:3617
10MB1916Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:28:4716
11MB2017Pejša JanSedlčany7500:28:5315
12MB3118Říha KarelSeběhrdy6900:31:3514
13MB4319Picka JanChramiště7200:35:1813
14MB5620Procházka LuděkBBK Benešov7000:39:3012

Muži C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC921Petrou JanSKI klub Velešín6400:27:0235
2MC1422Mikolášek ArnoštNákří6500:28:1831
3MC2423Tůma JiříOA Vlašim6300:29:2127
4MC3224Matějovský PavelAVC/MK Kladno6500:31:4224
5MC4025Škopek PavelVlašim6400:34:3022
6MC4126Zářecký MilošDosman Dolní Chabry6100:34:5520
7MC5727Sedlák JiříPřelouč5800:40:0919

Muži D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2628Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:2635
2MD2929Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:5731
3MD3030Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:1327
4MD3431Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:5424
5MD3732Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:33:1022
6MD3833Mayer JanAtletika Benešov5400:33:5520
7MD4834Smetana KarelBBK Benešov5100:36:1219
8MD5035Cinka IvanBBK Benešov5700:36:4618

Muži E (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4436Metelka JosefSpartak Police4400:35:3435
2ME4637Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:35:5131
3ME5338Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:1027
4ME5839Kříž VladimírSportink Příbram4300:41:0624

Ženy A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2840Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:1535
2ZA5141Krausová AnetaLong České Budějovice9000:37:3531
3ZA6142Šárová AndreaVotice8400:42:3627

Ženy B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4543Jirásková KateřinaPraha 97600:35:4635
2ZB4944Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7300:36:2931

Ženy C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2745Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3835
2ZC4246Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:0231
3ZC4747Bořilová MagdalénaSOŠ-SZŠ Benešov6500:36:0227
4ZC5248Picková JanaChramiště7200:38:2724
5ZC5549Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:2122

Ženy D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3550Mališová KarlaUSK Praha6000:32:1735
2ZD6051Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5131
3ZD6252Jurošková MilušeBrno5800:43:3227

Příchozí muži (trať 5,5 km, 312 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM2153Boubalík StanislavSedlec-Prčice9000:29:06-
2PM3654Nemet JanSedlec-Prčice8800:32:57-
3PM3955Sláma PetrKvasejovice7300:34:27-
4PM5956Hájek JosefTisem8300:41:07-

Trať 5,5 km, 312 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:4835
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:23:1631
3MA33Hostička JanPříbram7900:23:5027
4MA44Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:25:1424
1MB57Jánošík RudolfVlašim7100:25:2635
2MB68Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:26:0231
3MB79Záruba JanSix Monkeys7700:26:2527
1MJ857Bočánek MichalKerteam0000:26:5635
1MC921Petrou JanSKI klub Velešín6400:27:0235
4MB1010Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:27:0324
5MB1111Diviš JiříCBC team7500:27:0522
5MA125Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2022
6MB1312Lebeda PetrBBK Benešov7500:27:3820
2MC1422Mikolášek ArnoštNákří6500:28:1831
7MB1513Oberländer JanSokol Senohraby7500:28:2519
8MB1614Hergesell JiříVračkovice7100:28:3118
9MB1715Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:28:3617
2MJ1758Moravec JakubJM Team Letohrad9900:28:3631
10MB1916Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:28:4716
11MB2017Pejša JanSedlčany7500:28:5315
1PM2153Boubalík StanislavSedlec-Prčice9000:29:06-
6MA226Čumpelík RobinFC Bolešín8100:29:0820
3MJ2259Plášil MatějSokol Senohraby9900:29:0827
3MC2423Tůma JiříOA Vlašim6300:29:2127
4MJ2560Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:29:2424
1MD2628Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:2635
1ZC2745Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3835
1ZA2840Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:1535
2MD2929Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:5731
3MD3030Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:1327
12MB3118Říha KarelSeběhrdy6900:31:3514
4MC3224Matějovský PavelAVC/MK Kladno6500:31:4224
5MJ3361Vencl JiříActivity Lanškroun9800:31:4822
4MD3431Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:5424
1ZD3550Mališová KarlaUSK Praha6000:32:1735
2PM3654Nemet JanSedlec-Prčice8800:32:57-
5MD3732Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:33:1022
6MD3833Mayer JanAtletika Benešov5400:33:5520
3PM3955Sláma PetrKvasejovice7300:34:27-
5MC4025Škopek PavelVlašim6400:34:3022
6MC4126Zářecký MilošDosman Dolní Chabry6100:34:5520
2ZC4246Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:0231
13MB4319Picka JanChramiště7200:35:1813
1ME4436Metelka JosefSpartak Police4400:35:3435
1ZB4543Jirásková KateřinaPraha 97600:35:4635
2ME4637Boháč KarelLiga 2000 Tábor4700:35:5131
3ZC4747Bořilová MagdalénaSOŠ-SZŠ Benešov6500:36:0227
7MD4834Smetana KarelBBK Benešov5100:36:1219
2ZB4944Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7300:36:2931
8MD5035Cinka IvanBBK Benešov5700:36:4618
2ZA5141Krausová AnetaLong České Budějovice9000:37:3531
4ZC5248Picková JanaChramiště7200:38:2724
3ME5338Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:1027
6MJ5462Procházka LukášBenešovský běžecký klub0300:39:1820
5ZC5549Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:2122
14MB5620Procházka LuděkBBK Benešov7000:39:3012
7MC5727Sedlák JiříPřelouč5800:40:0919
4ME5839Kříž VladimírSportink Příbram4300:41:0624
4PM5956Hájek JosefTisem8300:41:07-
2ZD6051Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5131
3ZA6142Šárová AndreaVotice8400:42:3627
3ZD6252Jurošková MilušeBrno5800:43:3227

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:21:4835
2MA22Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:23:1631
3MA33Hostička JanPříbram7900:23:5027
4MA44Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:25:1424
5MB57Jánošík RudolfVlašim7100:25:2622
6MB68Jirásek MarekTJ Sokol Kbely7300:26:0220
7MB79Záruba JanSix Monkeys7700:26:2519
8MJ857Bočánek MichalKerteam0000:26:5618
9MC921Petrou JanSKI klub Velešín6400:27:0217
10MB1010Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou7000:27:0316
11MB1111Diviš JiříCBC team7500:27:0515
12MA125Pelikán KarelBBK Benešov7900:27:2014
13MB1312Lebeda PetrBBK Benešov7500:27:3813
14MC1422Mikolášek ArnoštNákří6500:28:1812
15MB1513Oberländer JanSokol Senohraby7500:28:2511
16MB1614Hergesell JiříVračkovice7100:28:3110
17MB1715Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou7200:28:369
17MJ1758Moravec JakubJM Team Letohrad9900:28:369
19MB1916Špůrek PetrKoloběžka Vracovice7100:28:477
20MB2017Pejša JanSedlčany7500:28:536
21MA226Čumpelík RobinFC Bolešín8100:29:085
21MJ2259Plášil MatějSokol Senohraby9900:29:085
23MC2423Tůma JiříOA Vlašim6300:29:213
24MJ2560Procházka LuděkBenešovský běžecký klub9900:29:242
25MD2628Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:261

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2745Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:3835
2ZA2840Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:30:1531
3ZD3550Mališová KarlaUSK Praha6000:32:1727
4ZC4246Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:0224
5ZB4543Jirásková KateřinaPraha 97600:35:4622
6ZC4747Bořilová MagdalénaSOŠ-SZŠ Benešov6500:36:0220
7ZB4944Trnková ŠtěpánkaSabzo Praha7300:36:2919
8ZA5141Krausová AnetaLong České Budějovice9000:37:3518
9ZC5248Picková JanaChramiště7200:38:2717
10ZC5549Kopecká JaroslavaVeletín6600:39:2116
11ZD6051Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5115
12ZA6142Šárová AndreaVotice8400:42:3614
13ZD6252Jurošková MilušeBrno5800:43:3213

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód