hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

22.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 22.7.2017
  • zobrazeno již 660x

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou - Dolní náměstí
14:00 hodin

Přihlášky

od 12:00 do 13:30 hodin ve sportovní hale TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m
Povrch: asfalt a terén (1:2)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Kynčl
tel. 723 502 546

Plakát závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2584

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4819
Paulů Blanka5417
Šír Václav7816
Zátopek Jiří6015
Javůrek Jiří4814
Šimůnek Jan4913
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Kubr Václav5512
Berka Radim8212
Kubrová Dagmar6312
Zoubek Zdeněk6912
Kadavý Jan4712
Šír Václav6612
Jirásková Eva6412
Trejbal Karel5112
Biemann Götz4311
Machačka Martin7511
Pirk Jan4811
Groh Stanislav4611
Palas Jaroslav5311
Hák Michal7511
Gombita Josef5811
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Hartych Stanislav6510
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Vraštilová Miloslava5610
Vacarda Vladimír5910
Nečas Josef5810
Berka Martin8510
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Tichý Pavel639
Kolínek František569
Šírová Šárka739
Kašpar Josef389
Ježek Přemysl829
Šesták Karel718
Krupka Milan568
Merta Jaroslav358
Šimůnek Jan828
Tomíček Josef598
Sedlák Jiří588
Čech Karel458
Vodička Jan458
Novotný Jiří718
Keprtová Miloslava488
Šrůtek Stanislav588

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.07.2017, 07:21
  • zobrazeno již 989x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ109Křeček JiříEleven Run Team9800:48:00105
2MJ20100Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:51:4593
3MJ40118Moravec JakubJM Team Letohrad9900:56:4681
4MJ49101Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:59:0872
5MJ7846Číhař TomášChvojenec0001:06:0266
6MJ88119Moravec JanJM Team Letohrad0201:08:2260

Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:05105
2MA237Berka MartinAC Turnov8500:43:1893
3MA31Herda JanSKP Nymburk8300:44:3581
4MA450Hruška JanKasper - SWIX Team Trutnov8900:46:3872
5MA589Gräf JakubDukla Liberec9100:46:5066
6MA7105Procházka MichalPerňa System / USK8200:47:2460
7MA814Turek Martinwww.zakisoup-skolabehu.com8000:47:3557
8MA1280Štěpánek Pavel-9600:48:2154
9MA1886Třešňák TomášAC Česká Lípa7900:50:4551
10MA1928Třešňák RadimLiberec8400:51:1548
11MA24110Veselouš FilipSDH BLANSKO Jablonec n.Jiz.9500:53:0345
12MA2764Kochel PawelKowary Biegaja8100:53:37-
13MA2949Červenka PavelRokytnice nad Jizerou8600:54:1242
14MA32116Šiška PetrJilemnice8600:54:2039
15MA3348Hrbek Filip-8900:54:3036
16MA3744Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:56:1433
17MA43112Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:57:2530
18MA4885Hrdina JakubSklárna AJETO Lindava9000:58:0927
19MA53106Svatý OndřejRokytnice nad Jizerou8401:00:3824
20MA608Hostička JanPříbram7901:01:5821
21MA63109Jindřišek Štěpán-9501:02:2018
22MA6477Kautský RadovanVSK Humanita Praha7901:02:3415
23MA67117Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7801:03:1712
24MA8052Šlégl JiříTJ Sokol Podlazky-Dalovice9201:06:089
25MA8138Mandík Karel-7801:06:366
26MA91120Voříšek Vojtěch-9401:08:463
27MA993Stezka MartinLiberec8401:11:003
28MA10576Bird DarianHoroměřice Athletics7901:16:353
29MA11061Czagan JanSDH Dědek9301:20:453
30MA11922Hrevuš AlexandrSport Břehy7901:24:213

Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:48:11105
2MB1392Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:48:2293
3MB1660Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:3381
4MB22122Pospíšil VítZdravotník Praha6800:52:3272
5MB2366Walter ZdeněkZahrádky7200:52:4766
6MB2596Machačka MartinSpartak Rokytnice n.Jiz.7500:53:2660
7MB39102Novotný JiříDukla Liberec7100:56:3857
8MB44103Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:57:3154
9MB45111Bednář PavelŠNECI na MAX6800:57:3551
10MB47113Elger Martin-7300:58:0448
11MB50115Přinda LukášSlavia Orienteering7700:59:5245
12MB5217Sosna DaliborTJ Baník Ostrava7301:00:2942
13MB5788Janík TomášSPONA Teplice6801:01:0239
14MB5945Číhař TomášChvojenec7001:01:3636
15MB6599Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:03:0133
16MB6662Czagan JanSDH Dědek7101:03:0930
17MB6881Ondra VladimírDiversity Beast6801:03:2627
18MB8335Wolf DavidZDRAVOŠ PÉČE s.r.o. Rokytnic7201:07:0824
19MB10012Serbus JanPolabská smečka7401:11:3421

Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC624Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:15105
2MC1594Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:48:5293
3MC2125Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:52:2381
4MC2571Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2672
5MC2857Buřil FrantišekVidochov6600:54:0066
6MC30107Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:1360
7MC42104Vanta JosefTRIKLUB Dobruška6200:57:0257
8MC4669Gombita JosefMost5800:57:4454
9MC5530Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:4751
10MC6198Kobr JiříSK Zolboch6201:02:0148
11MC7168Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:04:3845
12MC7583Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6501:05:5242
13MC764Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:05:5539
14MC7784Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:06:0136
15MC792Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:06:0433
16MC8290Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:4730
17MC8787Kašparec PetrAJETO Lindava6201:08:2027
18MC9418Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:10:2324
19MC101121Válek JanPraha 56401:12:0321
20MC10659Šedivý MichalSANANIM6501:16:4618
21MC10973Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:20:0715
22MC11855Sedlák JiříPřelouč5801:23:4212

Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD927Smrčka MilošBK Říčany5400:47:53105
2MD3410Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n.Nis.5500:55:1393
3MD3547Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:55:3981
4MD3665Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:55:5172
5MD3813Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2166
6MD5153Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:00:1560
7MD56108Antoš JiříSokol Roprachtice5701:00:5357
8MD5811Šolc VítězslavBKL Machov5701:01:1454
9MD6293Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:1051
10MD6940Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:03:3948
11MD7078Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:04:2045
12MD7229Tempír FrantišekSokol Štíty4901:05:0242
13MD7395Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:1639
14MD8436Pavlas AntonínPřibyslav5601:07:1536
15MD8597Kobr DrahoslavSK Zolboch5601:07:4433
16MD11331Havlíček Ladislav-5101:21:0930
17MD11456Bajer Miloslavcafabajer5501:22:2827
18MD11620Wustmann RalfVfl Dresden Bühlan5201:22:46-
-MD-15Mach FrantišekSKI KLUB Jablonec n.Nisou50DNF-

Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8982Leszkow PetrMK Hlinsko4401:08:30105
2ME9334Metelka JosefSpartak Police4401:09:4793
3ME9767Janový PetrAC Trial Plzeň4501:10:4681
4ME1026Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:14:2272
5ME11533Tučný JanMK Pardubice4701:22:4266
6ME12174Groh StanislavAC Vrchlabí4601:40:2960

Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9072Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0501:08:33105
2ZJ112114Dohnalová BlankaTARGET SPORT Milovice0701:20:5893

Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4142Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:56:54105
2ZA9270Šenkeříková HanaKopřivnice8301:08:5193
3ZA9632Boháčová Lucieneregistrována8301:10:4581
4ZA10358Vričanová EvaTJ Spartak9101:14:2972

Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1751Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:49:50105
2ZB8621Čermáková ZdenaPraha7401:08:1493
3ZB11719Mládková MonikaSK Chudobinec7901:23:3881

Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC147Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:37105
2ZC3139Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:54:1493
3ZC7463Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:2581
4ZC10754Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:18:0972

Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5479Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:00:43105
2ZD9591Pštrossová MarieSNB Praha5901:10:2593
3ZD9826Popracová DrahomíraKežmarok5801:10:49-
4ZD10475Grohová JaroslavaVrchlabí5101:15:2581
5ZD1085Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:19:4372
6ZD11123Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:20:5466
7ZD12016Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1460

Trať 8,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:05105
2MA237Berka MartinAC Turnov8500:43:1893
3MA31Herda JanSKP Nymburk8300:44:3581
4MA450Hruška JanKasper - SWIX Team Trutnov8900:46:3872
5MA589Gräf JakubDukla Liberec9100:46:5066
1MC624Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:15105
6MA7105Procházka MichalPerňa System / USK8200:47:2460
7MA814Turek Martinwww.zakisoup-skolabehu.com8000:47:3557
1MD927Smrčka MilošBK Říčany5400:47:53105
1MJ109Křeček JiříEleven Run Team9800:48:00105
1MB1143Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:48:11105
8MA1280Štěpánek Pavel-9600:48:2154
2MB1392Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:48:2293
1ZC147Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:37105
2MC1594Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:48:5293
3MB1660Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:3381
1ZB1751Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:49:50105
9MA1886Třešňák TomášAC Česká Lípa7900:50:4551
10MA1928Třešňák RadimLiberec8400:51:1548
2MJ20100Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:51:4593
3MC2125Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:52:2381
4MB22122Pospíšil VítZdravotník Praha6800:52:3272
5MB2366Walter ZdeněkZahrádky7200:52:4766
11MA24110Veselouš FilipSDH BLANSKO Jablonec n.Jiz.9500:53:0345
6MB2596Machačka MartinSpartak Rokytnice n.Jiz.7500:53:2660
4MC2571Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:2672
12MA2764Kochel PawelKowary Biegaja8100:53:37-
5MC2857Buřil FrantišekVidochov6600:54:0066
13MA2949Červenka PavelRokytnice nad Jizerou8600:54:1242
6MC30107Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:1360
2ZC3139Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:54:1493
14MA32116Šiška PetrJilemnice8600:54:2039
15MA3348Hrbek Filip-8900:54:3036
2MD3410Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec n.Nis.5500:55:1393
3MD3547Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:55:3981
4MD3665Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:55:5172
16MA3744Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:56:1433
5MD3813Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:56:2166
7MB39102Novotný JiříDukla Liberec7100:56:3857
3MJ40118Moravec JakubJM Team Letohrad9900:56:4681
1ZA4142Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:56:54105
7MC42104Vanta JosefTRIKLUB Dobruška6200:57:0257
17MA43112Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:57:2530
8MB44103Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice7600:57:3154
9MB45111Bednář PavelŠNECI na MAX6800:57:3551
8MC4669Gombita JosefMost5800:57:4454
10MB47113Elger Martin-7300:58:0448
18MA4885Hrdina JakubSklárna AJETO Lindava9000:58:0927
4MJ49101Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:59:0872
11MB50115Přinda LukášSlavia Orienteering7700:59:5245
6MD5153Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:00:1560
12MB5217Sosna DaliborTJ Baník Ostrava7301:00:2942
19MA53106Svatý OndřejRokytnice nad Jizerou8401:00:3824
1ZD5479Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:00:43105
9MC5530Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:4751
7MD56108Antoš JiříSokol Roprachtice5701:00:5357
13MB5788Janík TomášSPONA Teplice6801:01:0239
8MD5811Šolc VítězslavBKL Machov5701:01:1454
14MB5945Číhař TomášChvojenec7001:01:3636
20MA608Hostička JanPříbram7901:01:5821
10MC6198Kobr JiříSK Zolboch6201:02:0148
9MD6293Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:1051
21MA63109Jindřišek Štěpán-9501:02:2018
22MA6477Kautský RadovanVSK Humanita Praha7901:02:3415
15MB6599Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:03:0133
16MB6662Czagan JanSDH Dědek7101:03:0930
23MA67117Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7801:03:1712
17MB6881Ondra VladimírDiversity Beast6801:03:2627
10MD6940Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:03:3948
11MD7078Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:04:2045
11MC7168Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:04:3845
12MD7229Tempír FrantišekSokol Štíty4901:05:0242
13MD7395Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:1639
3ZC7463Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:2581
12MC7583Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6501:05:5242
13MC764Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6001:05:5539
14MC7784Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:06:0136
5MJ7846Číhař TomášChvojenec0001:06:0266
15MC792Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:06:0433
24MA8052Šlégl JiříTJ Sokol Podlazky-Dalovice9201:06:089
25MA8138Mandík Karel-7801:06:366
16MC8290Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:4730
18MB8335Wolf DavidZDRAVOŠ PÉČE s.r.o. Rokytnic7201:07:0824
14MD8436Pavlas AntonínPřibyslav5601:07:1536
15MD8597Kobr DrahoslavSK Zolboch5601:07:4433
2ZB8621Čermáková ZdenaPraha7401:08:1493
17MC8787Kašparec PetrAJETO Lindava6201:08:2027
6MJ88119Moravec JanJM Team Letohrad0201:08:2260
1ME8982Leszkow PetrMK Hlinsko4401:08:30105
1ZJ9072Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0501:08:33105
26MA91120Voříšek Vojtěch-9401:08:463
2ZA9270Šenkeříková HanaKopřivnice8301:08:5193
2ME9334Metelka JosefSpartak Police4401:09:4793
18MC9418Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:10:2324
2ZD9591Pštrossová MarieSNB Praha5901:10:2593
3ZA9632Boháčová Lucieneregistrována8301:10:4581
3ME9767Janový PetrAC Trial Plzeň4501:10:4681
3ZD9826Popracová DrahomíraKežmarok5801:10:49-
27MA993Stezka MartinLiberec8401:11:003
19MB10012Serbus JanPolabská smečka7401:11:3421
19MC101121Válek JanPraha 56401:12:0321
4ME1026Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:14:2272
4ZA10358Vričanová EvaTJ Spartak9101:14:2972
4ZD10475Grohová JaroslavaVrchlabí5101:15:2581
28MA10576Bird DarianHoroměřice Athletics7901:16:353
20MC10659Šedivý MichalSANANIM6501:16:4618
4ZC10754Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:18:0972
5ZD1085Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:19:4372
21MC10973Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:20:0715
29MA11061Czagan JanSDH Dědek9301:20:453
6ZD11123Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:20:5466
2ZJ112114Dohnalová BlankaTARGET SPORT Milovice0701:20:5893
16MD11331Havlíček Ladislav-5101:21:0930
17MD11456Bajer Miloslavcafabajer5501:22:2827
5ME11533Tučný JanMK Pardubice4701:22:4266
18MD11620Wustmann RalfVfl Dresden Bühlan5201:22:46-
3ZB11719Mládková MonikaSK Chudobinec7901:23:3881
22MC11855Sedlák JiříPřelouč5801:23:4212
30MA11922Hrevuš AlexandrSport Břehy7901:24:213
7ZD12016Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1460
6ME12174Groh StanislavAC Vrchlabí4601:40:2960

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:05105
2MA237Berka MartinAC Turnov8500:43:1893
3MA31Herda JanSKP Nymburk8300:44:3581
4MA450Hruška JanKasper - SWIX Team Trutnov8900:46:3872
5MA589Gräf JakubDukla Liberec9100:46:5066
6MC624Jančík BořekSvartes Hořice6400:47:1560
7MA7105Procházka MichalPerňa System / USK8200:47:2457
8MA814Turek Martinwww.zakisoup-skolabehu.com8000:47:3554
9MD927Smrčka MilošBK Říčany5400:47:5351
10MJ109Křeček JiříEleven Run Team9800:48:0048
11MB1143Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:48:1145
12MA1280Štěpánek Pavel-9600:48:2142
13MB1392Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:48:2239
14MC1594Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:48:5236
15MB1660Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:3333
16MA1886Třešňák TomášAC Česká Lípa7900:50:4530
17MA1928Třešňák RadimLiberec8400:51:1527
18MJ20100Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:51:4524
19MC2125Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:52:2321
20MB22122Pospíšil VítZdravotník Praha6800:52:3218
21MB2366Walter ZdeněkZahrádky7200:52:4715
22MA24110Veselouš FilipSDH BLANSKO Jablonec n.Jiz.9500:53:0312
23MB2596Machačka MartinSpartak Rokytnice n.Jiz.7500:53:269
23MC2571Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:53:269
25MC2857Buřil FrantišekVidochov6600:54:003

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC147Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:37105
2ZB1751Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:49:5093
3ZC3139Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:54:1481
4ZA4142Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:56:5472
5ZD5479Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:00:4366
6ZC7463Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:05:2560
7ZB8621Čermáková ZdenaPraha7401:08:1457
8ZJ9072Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0501:08:3354
9ZA9270Šenkeříková HanaKopřivnice8301:08:5151
10ZD9591Pštrossová MarieSNB Praha5901:10:2548
11ZA9632Boháčová Lucieneregistrována8301:10:4545
12ZA10358Vričanová EvaTJ Spartak9101:14:2942
13ZD10475Grohová JaroslavaVrchlabí5101:15:2539
14ZC10754Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:18:0936
15ZD1085Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:19:4333
16ZD11123Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:20:5430
17ZJ112114Dohnalová BlankaTARGET SPORT Milovice0701:20:5827
18ZB11719Mládková MonikaSK Chudobinec7901:23:3824
19ZD12016Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:27:1421

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

skvělý závod, všechno tradičně klapalo a jeden z mála opravdu tvrdých kopců! Fotky z Dvoraček a pár ze Štěpánky http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Dvoracky%2C_Stpanka_07_2017/
janherda
zbytečně tvrdej
turistickybezec
díky Honzovi za fajn fotky a organizátorům za skvělý adrenalinový zážitek !!

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód