hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Lysou horu

29.7.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 29.7.2017
  • zobrazeno již 607x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2017, 08:48
  • zobrazeno již 806x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4973Krupa LubošLubíci9800:53:20105,00
2MJ7267Sokol MarekAtletika Poruba0200:58:4793,00
3MJ833Tarana Jan AdamMattoni Free Run FM9901:03:4681,00
4MJ9826Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:22:5972,00
5MJ10096Tvarůžka TomášKroměříž0801:44:3266,00

Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA211Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:41105,00
2MA312Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:40:5493,00
3MA452Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:1581,00
4MA662Winkler TomaszMarklowice8000:41:54-
5MA777Dvořák PavelAC Prostějov8200:41:5972,00
6MA963Kokošek OldřichLightbike team8800:42:4166,00
7MA1157Černý ZdeněkTJ Nové Město nM8500:43:4560,00
8MA1280Janeček RomanCaramba Team8100:43:5257,00
9MA1382Blabla TomášJanovice8200:43:5754,00
10MA1617Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:3251,00
11MA1966Radomský MarekOstrava8900:45:5548,00
12MA2188Helcel MartinMH Bike Havířov8800:46:2145,00
13MA2860Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:48:1242,00
14MA3219Derka RadimPřerov9100:49:1639,00
15MA4569Řezáč MartinMushing Team Ostrava8200:51:5336,00
16MA5283Pergler JosefMetylovice8400:54:0933,00
17MA822Lýsek IgorMosty u Jablunkova8001:03:4030,00
18MA8668Boža VáclavLowell Pro Runing team9601:05:0827,00
19MA8894Kurfurst PavelVsetín7801:08:1524,00
-MA-99Pytlík JiříMK Seitl Ostrava91DNF-

Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:29105,00
2MB592Holiš MartinČs.spořitelna Accolade7400:41:3093,00
3MB865Skoták DavidRun 2be Fit7600:42:2381,00
4MB1051Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:4972,00
5MB1432Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:0166,00
6MB1722Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:5460,00
7MB1887Helcel RichardSAK Karviná7200:44:5857,00
8MB2359Groh PetrCA Horts7600:46:3354,00
9MB244Macura JanHorizont Blansko7200:47:0251,00
10MB2564Mrovec DušanExtreme sport club6900:47:2048,00
11MB2689Sobek LumírDobratice7500:47:2645,00
12MB2749Stoszek JanVZS Ostrava7600:47:3942,00
13MB3697Pietrzyk RostislavFMT Group7700:50:0739,00
14MB3841Chýlek PatrikTichá7300:50:3336,00
15MB405Vopršálek MiroslavBRUCK Team7100:51:1233,00
16MB4443Wojtyla JaromírVZS Ostrava7000:51:4830,00
17MB4885Jedziniak MichalOstrava7400:52:3027,00
18MB5136Krpenský JaroslavValašské Klobouky7500:54:0224,00
19MB55102Tešnar MarekPetřvald7500:54:4121,00
20MB5798Kožuszník MarekVělopolí7400:54:5818,00
21MB5974Janků PetrLiga 100 Olomouc7400:56:3915,00
22MB6030Janásek AlešVýškovice7200:56:4412,00
23MB6281Chrudina RobertOstrava7300:57:209,00
24MB6684Tvarůžka TomášKroměříž7200:57:446,00
25MB7445Kotek MartinVZS Ostrava6800:59:533,00
26MB7728Zajíček PetrPoruba7001:01:213,00
27MB85100Homola FilipVZS Ostrava7301:04:553,00

Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1529Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:23105,00
2MC2034Buřil FrantišekVidochov6600:46:1393,00
3MC2291Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:3281,00
4MC2924Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:48:4272,00
5MC3147Magiera JanuszWodzislaw6300:49:04-
6MC3927Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:5366,00
7MC4144Jelínek ZbyněkLiga 100 Olomouc6300:51:1760,00
8MC4356Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:2557,00
9MC5033Maršálek TomášRacing Olešná6400:53:5654,00
10MC547Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:2151,00
11MC631Salawa JiříPolicie Hlučín6700:57:2248,00
12MC6561Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:57:3445,00
13MC6850Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:58:1142,00
14MC7586Jurášek MichalPraha6701:00:5239,00
15MC8053Krejzl HenrichBK SAK Karviná6601:02:5036,00
16MC8493Mojžíšek PavelHorní Datyně6501:04:5433,00
17MC9675Cimprich MarcelŠenov6601:18:0330,00
18MC9721Obdržálek VítHrabová6501:19:1327,00

Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD349Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:31105,00
2MD3720Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:2893,00
3MD5618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5481,00
4MD6448Jadrníček PetrPoruba - Pedro5700:57:2572,00
5MD6779Kobliha MilanLRS Vyškov5700:57:4766,00
6MD6990Najdek BohumírRacing Olešná5500:58:2060,00
7MD7046Hudák JiříBílina5500:58:2257,00
8MD7125Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:3354,00
9MD8739Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5501:07:4451,00

Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7623Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:02105,00
2ME7916Metelka JosefSpartak Police4401:01:3793,00
3ME906Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:5781,00

Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10095Tvarůžková BarboraKroměříž0101:44:32105,00

Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3042Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:48:48105,00
2ZA3340Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:49:2793,00
3ZA3514Ožanová ZuzanaBK Brno9100:49:4181,00
4ZA4238Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8700:51:2372,00
5ZA46101Kollegová AlenaCK Vítkovice8400:51:5966,00
6ZA5313Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:1960,00
7ZA9455Uhrová PavlaMorávka8701:11:5657,00
8ZA9554Nováková Miroslava-8701:16:3354,00

Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8976Cimprichová JanaŠenov7401:08:42105,00
2ZB9135Krpenská RadkaValašské Klobouky7901:11:0293,00
3ZB9937Kadlecová HanaPraha7601:23:0881,00

Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:11105,00
2ZC6115Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:1193,00
3ZC7872Schwarzová PetraFryčovice6801:01:2981,00

Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5870Mališová KarlaUSK Praha6000:55:35105,00
2ZD7378Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1393,00
3ZD8171Šokalová LudmilaPepa team FM5601:03:1081,00
4ZD9210Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:11:2072,00
5ZD938Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5366,00

Trať 8,4 km, 704 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:29105,00
1MA211Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:41105,00
2MA312Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:40:5493,00
3MA452Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:1581,00
2MB592Holiš MartinČs.spořitelna Accolade7400:41:3093,00
4MA662Winkler TomaszMarklowice8000:41:54-
5MA777Dvořák PavelAC Prostějov8200:41:5972,00
3MB865Skoták DavidRun 2be Fit7600:42:2381,00
6MA963Kokošek OldřichLightbike team8800:42:4166,00
4MB1051Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:4972,00
7MA1157Černý ZdeněkTJ Nové Město nM8500:43:4560,00
8MA1280Janeček RomanCaramba Team8100:43:5257,00
9MA1382Blabla TomášJanovice8200:43:5754,00
5MB1432Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:0166,00
1MC1529Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:23105,00
10MA1617Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:3251,00
6MB1722Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:5460,00
7MB1887Helcel RichardSAK Karviná7200:44:5857,00
11MA1966Radomský MarekOstrava8900:45:5548,00
2MC2034Buřil FrantišekVidochov6600:46:1393,00
12MA2188Helcel MartinMH Bike Havířov8800:46:2145,00
3MC2291Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:3281,00
8MB2359Groh PetrCA Horts7600:46:3354,00
9MB244Macura JanHorizont Blansko7200:47:0251,00
10MB2564Mrovec DušanExtreme sport club6900:47:2048,00
11MB2689Sobek LumírDobratice7500:47:2645,00
12MB2749Stoszek JanVZS Ostrava7600:47:3942,00
13MA2860Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:48:1242,00
4MC2924Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:48:4272,00
1ZA3042Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:48:48105,00
5MC3147Magiera JanuszWodzislaw6300:49:04-
14MA3219Derka RadimPřerov9100:49:1639,00
2ZA3340Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:49:2793,00
1MD349Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:31105,00
3ZA3514Ožanová ZuzanaBK Brno9100:49:4181,00
13MB3697Pietrzyk RostislavFMT Group7700:50:0739,00
2MD3720Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:2893,00
14MB3841Chýlek PatrikTichá7300:50:3336,00
6MC3927Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:5366,00
15MB405Vopršálek MiroslavBRUCK Team7100:51:1233,00
7MC4144Jelínek ZbyněkLiga 100 Olomouc6300:51:1760,00
4ZA4238Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8700:51:2372,00
8MC4356Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:51:2557,00
16MB4443Wojtyla JaromírVZS Ostrava7000:51:4830,00
15MA4569Řezáč MartinMushing Team Ostrava8200:51:5336,00
5ZA46101Kollegová AlenaCK Vítkovice8400:51:5966,00
1ZC4731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:11105,00
17MB4885Jedziniak MichalOstrava7400:52:3027,00
1MJ4973Krupa LubošLubíci9800:53:20105,00
9MC5033Maršálek TomášRacing Olešná6400:53:5654,00
18MB5136Krpenský JaroslavValašské Klobouky7500:54:0224,00
16MA5283Pergler JosefMetylovice8400:54:0933,00
6ZA5313Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:1960,00
10MC547Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:2151,00
19MB55102Tešnar MarekPetřvald7500:54:4121,00
3MD5618Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:5481,00
20MB5798Kožuszník MarekVělopolí7400:54:5818,00
1ZD5870Mališová KarlaUSK Praha6000:55:35105,00
21MB5974Janků PetrLiga 100 Olomouc7400:56:3915,00
22MB6030Janásek AlešVýškovice7200:56:4412,00
2ZC6115Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:1193,00
23MB6281Chrudina RobertOstrava7300:57:209,00
11MC631Salawa JiříPolicie Hlučín6700:57:2248,00
4MD6448Jadrníček PetrPoruba - Pedro5700:57:2572,00
12MC6561Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:57:3445,00
24MB6684Tvarůžka TomášKroměříž7200:57:446,00
5MD6779Kobliha MilanLRS Vyškov5700:57:4766,00
13MC6850Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:58:1142,00
6MD6990Najdek BohumírRacing Olešná5500:58:2060,00
7MD7046Hudák JiříBílina5500:58:2257,00
8MD7125Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:3354,00
2MJ7267Sokol MarekAtletika Poruba0200:58:4793,00
2ZD7378Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1393,00
25MB7445Kotek MartinVZS Ostrava6800:59:533,00
14MC7586Jurášek MichalPraha6701:00:5239,00
1ME7623Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:02105,00
26MB7728Zajíček PetrPoruba7001:01:213,00
3ZC7872Schwarzová PetraFryčovice6801:01:2981,00
2ME7916Metelka JosefSpartak Police4401:01:3793,00
15MC8053Krejzl HenrichBK SAK Karviná6601:02:5036,00
3ZD8171Šokalová LudmilaPepa team FM5601:03:1081,00
17MA822Lýsek IgorMosty u Jablunkova8001:03:4030,00
3MJ833Tarana Jan AdamMattoni Free Run FM9901:03:4681,00
16MC8493Mojžíšek PavelHorní Datyně6501:04:5433,00
27MB85100Homola FilipVZS Ostrava7301:04:553,00
18MA8668Boža VáclavLowell Pro Runing team9601:05:0827,00
9MD8739Raclavský VlastimilLiga 100 Olomouc5501:07:4451,00
19MA8894Kurfurst PavelVsetín7801:08:1524,00
1ZB8976Cimprichová JanaŠenov7401:08:42105,00
3ME906Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:5781,00
2ZB9135Krpenská RadkaValašské Klobouky7901:11:0293,00
4ZD9210Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:11:2072,00
5ZD938Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5366,00
7ZA9455Uhrová PavlaMorávka8701:11:5657,00
8ZA9554Nováková Miroslava-8701:16:3354,00
17MC9675Cimprich MarcelŠenov6601:18:0330,00
18MC9721Obdržálek VítHrabová6501:19:1327,00
4MJ9826Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:22:5972,00
3ZB9937Kadlecová HanaPraha7601:23:0881,00
5MJ10096Tvarůžka TomášKroměříž0801:44:3266,00
1ZJ10095Tvarůžková BarboraKroměříž0101:44:32105,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:29105,00
2MA211Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:4193,00
3MA312Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:40:5481,00
4MA452Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:1572,00
5MB592Holiš MartinČs.spořitelna Accolade7400:41:3066,00
6MA777Dvořák PavelAC Prostějov8200:41:5960,00
7MB865Skoták DavidRun 2be Fit7600:42:2357,00
8MA963Kokošek OldřichLightbike team8800:42:4154,00
9MB1051Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:4951,00
10MA1157Černý ZdeněkTJ Nové Město nM8500:43:4548,00
11MA1280Janeček RomanCaramba Team8100:43:5245,00
12MA1382Blabla TomášJanovice8200:43:5742,00
13MB1432Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:44:0139,00
14MC1529Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:44:2336,00
15MA1617Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:3233,00
16MB1722Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:5430,00
17MB1887Helcel RichardSAK Karviná7200:44:5827,00
18MA1966Radomský MarekOstrava8900:45:5524,00
19MC2034Buřil FrantišekVidochov6600:46:1321,00
20MA2188Helcel MartinMH Bike Havířov8800:46:2118,00
21MC2291Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:3215,00
22MB2359Groh PetrCA Horts7600:46:3312,00
23MB244Macura JanHorizont Blansko7200:47:029,00
24MB2564Mrovec DušanExtreme sport club6900:47:206,00
25MB2689Sobek LumírDobratice7500:47:263,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3042Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:48:48105,00
2ZA3340Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:49:2793,00
3ZA3514Ožanová ZuzanaBK Brno9100:49:4181,00
4ZA4238Fojtková JitkaLiga 100 Olomouc8700:51:2372,00
5ZA46101Kollegová AlenaCK Vítkovice8400:51:5966,00
6ZC4731Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:1160,00
7ZA5313Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:54:1957,00
8ZD5870Mališová KarlaUSK Praha6000:55:3554,00
9ZC6115Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:1151,00
10ZD7378Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:1348,00
11ZC7872Schwarzová PetraFryčovice6801:01:2945,00
12ZD8171Šokalová LudmilaPepa team FM5601:03:1042,00
13ZB8976Cimprichová JanaŠenov7401:08:4239,00
14ZB9135Krpenská RadkaValašské Klobouky7901:11:0236,00
15ZD9210Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:11:2033,00
16ZD938Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5330,00
17ZA9455Uhrová PavlaMorávka8701:11:5627,00
18ZA9554Nováková Miroslava-8701:16:3324,00
19ZB9937Kadlecová HanaPraha7601:23:0821,00
20ZJ10095Tvarůžková BarboraKroměříž0101:44:3218,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód