hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozubovou

30.7.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 30.7.2017
  • zobrazeno již 539x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná – Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

u Muzea Dolní Lomná od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
tel. 602 551 462

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz/

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 31.07.2017, 13:22
  • zobrazeno již 523x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4870,00
2MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1862,00
3MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2854,00
4MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:1648,00
5MJ38228Baraňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:09-
6MJ42143Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:32:2844,00
7MJ46175Tyl RadekSK Universe0000:32:4240,00
8MJ55137Kupczak DominikTřinec0000:33:1938,00
9MJ6168Nieslanik AdamMilíkov0100:33:2936,00
10MJ79220Sedláček LukášPískovna team0100:35:0234,00
11MJ87166Haltof MarekOB TJ TŽ Třinec0200:35:2632,00
12MJ98221Nikel AdamPískovna team0000:36:1130,00
13MJ10951Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:36:5628,00
14MJ111266Bialožyt MarekOB TJ TŽ Třinec0300:37:0026,00
15MJ121269Czeczotka VojtěchTřinec0000:37:4624,00
16MJ137169Szotkowski DawidSKI Mosty0400:38:5822,00
17MJ16410Szmek PetrMilíkov9900:41:2220,00
18MJ167231Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:41:49-
19MJ192129Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:0918,00
19MJ192176Tyl VilemSK Universe0800:45:0918,00
21MJ19915Ćmiel LukášMilíkov9900:45:2214,00
22MJ206163Franek LukášBK SAK Karviná0200:46:1212,00
23MJ209225Cienciala DavidHorní Těrlicko0000:46:3210,00
24MJ215216Kawulok RadekSKI Mosty0600:47:148,00
25MJ21623Szkandera VojtěchSSK Dolní Lomná0400:47:156,00
26MJ228202Franek VojtěchBK SAK Karviná0800:48:244,00
27MJ238162Franek OndřejBK SAK Karviná0000:49:572,00
28MJ242273Kotas AdamTřinec9800:51:102,00
29MJ243144Tuharský TobiášOB TJ TŽ Třinec0700:51:152,00

Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470,00
2MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5462,00
3MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2354,00
4MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3648,00
5MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5944,00
6MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3240,00
7MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5238,00
8MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0936,00
9MA14271Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:29:24-
10MA1578Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:28-
11MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3934,00
12MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:5032,00
13MA34146Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:31:5030,00
14MA41204Kaluža LubošNVPP8200:32:2628,00
15MA45136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:32:3826,00
16MA48232Koliba MartinSDH Skalité8600:32:52-
17MA49114Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:32:5424,00
18MA52239Zogata AndrzejSKI Mosty8600:33:0222,00
19MA5627Zahraj KrystianJablunkov8800:33:2220,00
20MA60164Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:2818,00
21MA6767Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:0716,00
22MA695Lipták RadimPepa Team F-M7900:34:1414,00
23MA7129Kováček StanislavMK Seitl Ostrava8300:34:2912,00
24MA74270Szyczka PiotrChybie8900:34:47-
25MA7825Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:5810,00
26MA8216Pacák MarcelTřinec8500:35:128,00
27MA8377Tofel FrantišekNVPP Team9400:35:196,00
28MA8570Machnik TomášDolní Lomná9000:35:234,00
29MA86148Waloszek BártČeský Těšín7800:35:242,00
30MA89256Kadlubec MartinAK Čadca8200:35:37-
30MA89153Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:35:372,00
32MA91219Marosz VojtěchNVPP8700:35:382,00
33MA96217Marosz BřetislavNVPP8500:35:572,00
34MA9957Březina MartinSDH Metylovice8800:36:172,00
35MA106135Szymanik FilipChotěbuz9400:36:372,00
36MA1077Puczok RadekBSvČT&S3T8300:36:382,00
37MA108151Heindrich TomášBěžecká skupina v Českém Těšíně8500:36:462,00
38MA110116Lysek JakubDolní Lomná8000:36:572,00
39MA114158Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:37:182,00
40MA118102Siročák PetrTři křížky CF7800:37:382,00
41MA12064Zajíc JanOstrava9300:37:412,00
42MA122262Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:37:49-
43MA129184Kisza MartinTřinec9600:38:112,00
44MA13533Lotter JanTřinec8500:38:512,00
45MA141230Podermanski DavidJablunkov9000:39:162,00
46MA144251Cienciala BogdanNVPP8400:39:332,00
47MA16634Polách AntonínHorní Bečva9000:41:322,00
48MA175189Kantor PetrVendryně7800:42:292,00
49MA181154Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:162,00
50MA182178Malý ŠpětánSDH a Pekárna Nowina8900:43:252,00
51MA191110Střeštík MartinBystřice8900:44:562,00
52MA194127Boža VáclavLowellpro running9600:45:102,00
53MA19622Boháč PavelHorní Lomná8100:45:152,00
54MA20830Lačík LukášČeský Těšín8400:46:302,00
55MA21231Stebel LukášČeský Těšín8200:46:592,00
56MA23373Divoký MichalOrlová9300:49:152,00

Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3270,00
2MB8246Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielow7300:28:16-
3MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5862,00
4MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:29:07-
5MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3954,00
6MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5648,00
7MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2544,00
8MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4140,00
9MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4338,00
10MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4736,00
11MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:0134,00
12MB29247Lupiezoviec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:31:06-
13MB32155Kupka AntonKKM Čadca7600:31:22-
14MB3586Mordáč StanislavTřinec7400:31:5332,00
15MB39165Sobek LumírDobratice7500:32:1730,00
16MB40209Legierski KazimierzTeam NaBiegowkach.pl7100:32:25-
17MB47226Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:4528,00
18MB51126Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5826,00
19MB59156Chrudina RobertOstrava7300:33:2724,00
20MB63236Grycman KazimierzCiechowice7200:33:43-
21MB66130Palka Dawid40-latek Tychy7700:33:59-
22MB7326Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:34:3622,00
23MB75206Jedziniak MichalOstrava7400:34:5120,00
24MB7763Szmek DaliborBukovec7300:34:5218,00
25MB8359Monczka DanielKarviná7600:35:1916,00
26MB9240Filipek BogdanVendryně7400:35:4414,00
27MB94264Tešnar MarekPetřvald7500:35:5112,00
28MB99103Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:36:1710,00
29MB104263Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:36:308,00
30MB105113Krupka MilanIndičtí běžci7200:36:336,00
31MB115229Brož VlastimilČeský Těšín7600:37:194,00
32MB124224Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:37:592,00
33MB125106Mucha BohdanMBMM7300:38:012,00
34MB127147Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:38:082,00
35MB128161Franek AlanBK SAK Karviná7100:38:102,00
36MB134212Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:45-
37MB136255Čanecký IvanŠKP Skalité6800:38:55-
38MB14218Styrnal PetrBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:39:172,00
39MB14660Neugebauer ErichBK SAK Karviná6800:39:452,00
40MB150111Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:592,00
41MB153160Hamrozi MartinMHrun Třinec7700:40:062,00
42MB165117Lipowski KamilKPM Hrádek7100:41:242,00
43MB17450Tyl JosefSK Universe7100:42:262,00
44MB184208Zaremba MiroslavŠárka7600:44:002,00
45MB18972Gluch MarekKarviná7000:44:292,00
46MB20528Ocieczek MarekFrýdek-Místek7200:46:042,00
47MB21724Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:47:162,00
48MB2559Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:54:242,00
49MB256193Szonowski RomanChotěbuz6800:54:372,00

Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5270,00
2MC20200Magiera JanuszFORMA Wodzisław6300:30:10-
3MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:1362,00
4MC33115Buřil FrantišekVidochov6600:31:3654,00
5MC36241Vrana VladislavSkalité6600:31:59-
6MC37191Zátopek JiříAK Emila Zátopka Kopřivnice6000:32:0748,00
7MC54145Kučírek PetrTřinec5800:33:1344,00
8MC5869Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2640,00
9MC62174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:4038,00
10MC7242Dziergas MiroslawŹywiec6000:34:33-
11MC75121Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:5136,00
12MC80108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:35:0534,00
13MC883Orlicki StanisławRudze5900:35:29-
14MC10292Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2032,00
15MC117177Tyl HynekSK Universe6500:37:2430,00
16MC138196Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0128,00
17MC14745Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:4626,00
18MC152195Tomečka LiborCetris Hranice6200:40:0324,00
19MC15536Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:40:3722,00
20MC171205Cisarik EmilČadca6000:41:56-
21MC17283Zoubek DanielKPM Nymburk6700:42:0820,00
22MC173120Kufa LeonTřinec6400:42:1818,00
23MC17853Zika TomášČeský Těšín6700:42:4716,00
24MC203199Ballek VladimírNW Running Skalité5900:45:59-
25MC2292Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:48:4914,00
26MC23093Volný PetrRelax Medvědice5900:48:5812,00
27MC252152Kruliš JiříMK Seitl Havířov6100:53:1310,00

Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43211Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:32:3470,00
2MD5341Jasek TadeuszRadziechowy5100:33:04-
3MD64180Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4562,00
4MD6862Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:1154,00
5MD112149Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0148,00
6MD126215Kvita JosefAK Emila Zátopka Kopřivnice5100:38:0544,00
7MD13248Sikora StefanBielsko-Biała4900:38:40-
8MD13339Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4140,00
9MD1404Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:39:1538,00
10MD148243Glanowski ZenonSosnowiec5000:39:51-
11MD15937Přívětivý MiroslavPříbor5300:40:5336,00
12MD169248Kobliha MilanLRS Vyškov5700:41:5234,00
13MD201187Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:45:31-
14MD24946Drahoš JosefJablunkov5200:52:4832,00

Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME139167Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:39:0870,00
2ME176188Tyka EdwardUKS Brena Gorki4300:42:30-
3ME183171Metelka JosefSP Police4400:43:5662,00
4ME185179Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:44:0654,00
5ME20782Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:1548,00
6ME21920Počta JanOstrava4500:47:3844,00
7ME22394Vodička JanMK Radslavice4500:47:5040,00
8ME227138Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:23-
9ME231250Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:49:0638,00
10ME260210Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:00:2536,00

Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ154240Majchráková KláraSkalité0300:40:33-
2ZJ156233Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:40:39-
3ZJ18076Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:42:5470,00
4ZJ187235Lubojacká Ivana1.běžecký Jablunkov9800:44:1062,00
5ZJ188237Lucáková TatianaSkalité0400:44:26-
6ZJ190128Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:44:5354,00
7ZJ197131Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:1948,00
8ZJ198132Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:45:2044,00
9ZJ202133Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:5340,00
10ZJ20335Oczadla KarolínaHavířov0300:45:5938,00
11ZJ2116Kučerová LenkaLochkov0600:46:4136,00
12ZJ233238Mikulová MiroslavaSkalité0200:49:15-
13ZJ241272Cieslarová NikolTřinec9900:51:0834,00
14ZJ244214Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:51:3632,00
15ZJ247254Čanecká KatarínaŠKP Skalité0300:52:03-
16ZJ2501Hálová Sára1.běžecký Jablunkov0000:52:5230,00
17ZJ25752Tylová AgátaSK Universe0600:56:2028,00

Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470,00
2ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2462,00
3ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5554,00
4ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1948,00
5ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2144,00
6ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3840,00
7ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5638,00
8ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1736,00
9ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5634,00
10ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4532,00
11ZA18614Konderlová TerezaNVPP Team9600:44:0730,00
12ZA213104Bieleszová Dominika1.běžecký Jablunkov9300:47:0428,00
13ZA21458Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0526,00
14ZA236267Bialožytová TerezaBeta Třinec9000:49:3124,00
15ZA25432Stebelová SimonaČeský Těšín9100:54:2122,00
16ZA26284Březinová KateřinaBaška8801:09:1520,00

Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5570,00
2ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4762,00
3ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2354,00
4ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4748,00
5ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0544,00
6ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2440,00
7ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0438,00
8ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3836,00
9ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0034,00
10ZB16388Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:1432,00
11ZB17944Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7500:42:49-
12ZB200170Szotkowska BeataSKI Mosty7400:45:2730,00
13ZB21091Jurášek PavlaKKM Čadca8200:46:40-
14ZB21897Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2128,00
15ZB220159Bocková KateřinaBoMa Way7700:47:4026,00
16ZB221213Zelníková SlávkaČadca7300:47:4224,00
17ZB222258Slowiková LenkaPísek7400:47:4822,00
18ZB224192Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:47:5120,00
19ZB225194Prívarová RadkaAK Čadca7900:47:52-
20ZB237218Cicha OlgaNVPP Team7900:49:5318,00
21ZB2408Chrzaszczová AdélaKarviná8000:50:5616,00
22ZB248203Kováčová EditaBystřice7900:52:0714,00
23ZB25385Feberová MonikaKarviná7300:53:1512,00

Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1170,00
2ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2062,00
3ZC14343Klappholz AdrianaCieszyn7200:39:29-
4ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:5354,00
5ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:0848,00
6ZC16874Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:41:5044,00
7ZC19556Hořínková JanaKB Střelka6500:45:1440,00
8ZC22681Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:47:5338,00
9ZC232112Krupková AliceIndičtí běžci7200:49:1336,00
10ZC23589Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:28-
11ZC245223Šrubařová ZdeňkaOstrava6700:51:5534,00
11ZC245222Sosnová ZdeňkaOstrava - Poruba6500:51:5534,00
13ZC251259Krejzlová VěraBK SAK Karviná6600:53:1030,00
14ZC258207Churavá ŠárkaMirek6900:57:3628,00
15ZC261261Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:02:3126,00

Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:5170,00
2ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:0662,00
3ZD169244Dvořáková EvaProstějov5500:41:5254,00
4ZD17747Sikora AlicjaBielsko-Biała5200:42:45-
5ZD239118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5848,00
6ZD25990Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:57:54-

Trať 5 km, 500 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470,00
1MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3270,00
2MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5462,00
3MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2354,00
1MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4870,00
4MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3648,00
5MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5944,00
2MB8246Wróbel TomaszMKS Centrum Dzięgielow7300:28:16-
6MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3240,00
7MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5238,00
3MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5862,00
4MB12140Jurčík JánKKM Čadca6800:29:07-
8MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0936,00
9MA14271Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:29:24-
10MA1578Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:28-
5MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3954,00
11MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3934,00
1MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5270,00
6MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5648,00
2MC20200Magiera JanuszFORMA Wodzisław6300:30:10-
2MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1862,00
7MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2544,00
3MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2854,00
8MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4140,00
9MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4338,00
10MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4736,00
12MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:5032,00
11MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:0134,00
12MB29247Lupiezoviec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:31:06-
3MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:1362,00
4MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:1648,00
13MB32155Kupka AntonKKM Čadca7600:31:22-
4MC33115Buřil FrantišekVidochov6600:31:3654,00
13MA34146Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:31:5030,00
14MB3586Mordáč StanislavTřinec7400:31:5332,00
5MC36241Vrana VladislavSkalité6600:31:59-
6MC37191Zátopek JiříAK Emila Zátopka Kopřivnice6000:32:0748,00
5MJ38228Baraňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:09-
15MB39165Sobek LumírDobratice7500:32:1730,00
16MB40209Legierski KazimierzTeam NaBiegowkach.pl7100:32:25-
14MA41204Kaluža LubošNVPP8200:32:2628,00
6MJ42143Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:32:2844,00
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470,00
1MD43211Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:32:3470,00
15MA45136Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:32:3826,00
7MJ46175Tyl RadekSK Universe0000:32:4240,00
17MB47226Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:4528,00
16MA48232Koliba MartinSDH Skalité8600:32:52-
17MA49114Buba MichalMK Seitl Ostrava8300:32:5424,00
1ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5570,00
18MB51126Cienciala TomášSplašení Goroli7000:32:5826,00
18MA52239Zogata AndrzejSKI Mosty8600:33:0222,00
2MD5341Jasek TadeuszRadziechowy5100:33:04-
7MC54145Kučírek PetrTřinec5800:33:1344,00
8MJ55137Kupczak DominikTřinec0000:33:1938,00
19MA5627Zahraj KrystianJablunkov8800:33:2220,00
2ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2462,00
8MC5869Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2640,00
19MB59156Chrudina RobertOstrava7300:33:2724,00
20MA60164Řezáč MartinMushing team Ostrava8200:33:2818,00
9MJ6168Nieslanik AdamMilíkov0100:33:2936,00
9MC62174Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:33:4038,00
20MB63236Grycman KazimierzCiechowice7200:33:43-
3MD64180Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4562,00
2ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4762,00
21MB66130Palka Dawid40-latek Tychy7700:33:59-
21MA6767Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:0716,00
4MD6862Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:1154,00
22MA695Lipták RadimPepa Team F-M7900:34:1414,00
3ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2354,00
23MA7129Kováček StanislavMK Seitl Ostrava8300:34:2912,00
10MC7242Dziergas MiroslawŹywiec6000:34:33-
22MB7326Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:34:3622,00
24MA74270Szyczka PiotrChybie8900:34:47-
23MB75206Jedziniak MichalOstrava7400:34:5120,00
11MC75121Slowioczek RomanMK Seitl Jablunkov5900:34:5136,00
24MB7763Szmek DaliborBukovec7300:34:5218,00
25MA7825Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:5810,00
10MJ79220Sedláček LukášPískovna team0100:35:0234,00
12MC80108Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:35:0534,00
1ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1170,00
26MA8216Pacák MarcelTřinec8500:35:128,00
27MA8377Tofel FrantišekNVPP Team9400:35:196,00
25MB8359Monczka DanielKarviná7600:35:1916,00
28MA8570Machnik TomášDolní Lomná9000:35:234,00
29MA86148Waloszek BártČeský Těšín7800:35:242,00
11MJ87166Haltof MarekOB TJ TŽ Třinec0200:35:2632,00
13MC883Orlicki StanisławRudze5900:35:29-
30MA89256Kadlubec MartinAK Čadca8200:35:37-
30MA89153Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:35:372,00
32MA91219Marosz VojtěchNVPP8700:35:382,00
26MB9240Filipek BogdanVendryně7400:35:4414,00
4ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4748,00
27MB94264Tešnar MarekPetřvald7500:35:5112,00
3ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5554,00
33MA96217Marosz BřetislavNVPP8500:35:572,00
5ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0544,00
12MJ98221Nikel AdamPískovna team0000:36:1130,00
28MB99103Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:36:1710,00
34MA9957Březina MartinSDH Metylovice8800:36:172,00
4ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1948,00
14MC10292Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2032,00
6ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2440,00
29MB104263Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:36:308,00
30MB105113Krupka MilanIndičtí běžci7200:36:336,00
35MA106135Szymanik FilipChotěbuz9400:36:372,00
36MA1077Puczok RadekBSvČT&S3T8300:36:382,00
37MA108151Heindrich TomášBěžecká skupina v Českém Těšíně8500:36:462,00
13MJ10951Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:36:5628,00
38MA110116Lysek JakubDolní Lomná8000:36:572,00
14MJ111266Bialožyt MarekOB TJ TŽ Třinec0300:37:0026,00
5MD112149Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0148,00
7ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0438,00
39MA114158Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:37:182,00
31MB115229Brož VlastimilČeský Těšín7600:37:194,00
5ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2144,00
15MC117177Tyl HynekSK Universe6500:37:2430,00
6ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3840,00
40MA118102Siročák PetrTři křížky CF7800:37:382,00
41MA12064Zajíc JanOstrava9300:37:412,00
15MJ121269Czeczotka VojtěchTřinec0000:37:4624,00
42MA122262Ivanek PeterTJ Slovan Skalité8400:37:49-
7ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5638,00
32MB124224Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:37:592,00
33MB125106Mucha BohdanMBMM7300:38:012,00
6MD126215Kvita JosefAK Emila Zátopka Kopřivnice5100:38:0544,00
34MB127147Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:38:082,00
35MB128161Franek AlanBK SAK Karviná7100:38:102,00
43MA129184Kisza MartinTřinec9600:38:112,00
8ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1736,00
2ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2062,00
7MD13248Sikora StefanBielsko-Biała4900:38:40-
8MD13339Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4140,00
36MB134212Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:45-
44MA13533Lotter JanTřinec8500:38:512,00
37MB136255Čanecký IvanŠKP Skalité6800:38:55-
16MJ137169Szotkowski DawidSKI Mosty0400:38:5822,00
16MC138196Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0128,00
1ME139167Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:39:0870,00
9MD1404Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:39:1538,00
45MA141230Podermanski DavidJablunkov9000:39:162,00
38MB14218Styrnal PetrBěžecká skupina v Českém Těšíně7700:39:172,00
3ZC14343Klappholz AdrianaCieszyn7200:39:29-
46MA144251Cienciala BogdanNVPP8400:39:332,00
8ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3836,00
39MB14660Neugebauer ErichBK SAK Karviná6800:39:452,00
17MC14745Kočí TomášMosty u Jablunkova6200:39:4626,00
10MD148243Glanowski ZenonSosnowiec5000:39:51-
9ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5634,00
40MB150111Kubisz RomanKPM Třinec7300:39:592,00
9ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0034,00
18MC152195Tomečka LiborCetris Hranice6200:40:0324,00
41MB153160Hamrozi MartinMHrun Třinec7700:40:062,00
1ZJ154240Majchráková KláraSkalité0300:40:33-
19MC15536Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:40:3722,00
2ZJ156233Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:40:39-
10ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4532,00
1ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:5170,00
11MD15937Přívětivý MiroslavPříbor5300:40:5336,00
4ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:5354,00
2ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:0662,00
5ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:0848,00
10ZB16388Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:1432,00
17MJ16410Szmek PetrMilíkov9900:41:2220,00
42MB165117Lipowski KamilKPM Hrádek7100:41:242,00
47MA16634Polách AntonínHorní Bečva9000:41:322,00
18MJ167231Bury FilipTJ Slovan Skalité0200:41:49-
6ZC16874Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:41:5044,00
12MD169248Kobliha MilanLRS Vyškov5700:41:5234,00
3ZD169244Dvořáková EvaProstějov5500:41:5254,00
20MC171205Cisarik EmilČadca6000:41:56-
21MC17283Zoubek DanielKPM Nymburk6700:42:0820,00
22MC173120Kufa LeonTřinec6400:42:1818,00
43MB17450Tyl JosefSK Universe7100:42:262,00
48MA175189Kantor PetrVendryně7800:42:292,00
2ME176188Tyka EdwardUKS Brena Gorki4300:42:30-
4ZD17747Sikora AlicjaBielsko-Biała5200:42:45-
23MC17853Zika TomášČeský Těšín6700:42:4716,00
11ZB17944Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7500:42:49-
3ZJ18076Byrtusova SylwiaSKI Mosty0400:42:5470,00
49MA181154Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:43:162,00
50MA182178Malý ŠpětánSDH a Pekárna Nowina8900:43:252,00
3ME183171Metelka JosefSP Police4400:43:5662,00
44MB184208Zaremba MiroslavŠárka7600:44:002,00
4ME185179Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:44:0654,00
11ZA18614Konderlová TerezaNVPP Team9600:44:0730,00
4ZJ187235Lubojacká Ivana1.běžecký Jablunkov9800:44:1062,00
5ZJ188237Lucáková TatianaSkalité0400:44:26-
45MB18972Gluch MarekKarviná7000:44:292,00
6ZJ190128Ciencialová ZuzanaSKI Mosty0400:44:5354,00
51MA191110Střeštík MartinBystřice8900:44:562,00
19MJ192129Cienciala TomášSKI Mosty0200:45:0918,00
19MJ192176Tyl VilemSK Universe0800:45:0918,00
52MA194127Boža VáclavLowellpro running9600:45:102,00
7ZC19556Hořínková JanaKB Střelka6500:45:1440,00
53MA19622Boháč PavelHorní Lomná8100:45:152,00
7ZJ197131Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:1948,00
8ZJ198132Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:45:2044,00
21MJ19915Ćmiel LukášMilíkov9900:45:2214,00
12ZB200170Szotkowska BeataSKI Mosty7400:45:2730,00
13MD201187Gajewski KrzysztofUKS Brena Gorki5600:45:31-
9ZJ202133Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:5340,00
10ZJ20335Oczadla KarolínaHavířov0300:45:5938,00
24MC203199Ballek VladimírNW Running Skalité5900:45:59-
46MB20528Ocieczek MarekFrýdek-Místek7200:46:042,00
22MJ206163Franek LukášBK SAK Karviná0200:46:1212,00
5ME20782Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4500:46:1548,00
54MA20830Lačík LukášČeský Těšín8400:46:302,00
23MJ209225Cienciala DavidHorní Těrlicko0000:46:3210,00
13ZB21091Jurášek PavlaKKM Čadca8200:46:40-
11ZJ2116Kučerová LenkaLochkov0600:46:4136,00
55MA21231Stebel LukášČeský Těšín8200:46:592,00
12ZA213104Bieleszová Dominika1.běžecký Jablunkov9300:47:0428,00
13ZA21458Boháčová HanaDolní Lomná8600:47:0526,00
24MJ215216Kawulok RadekSKI Mosty0600:47:148,00
25MJ21623Szkandera VojtěchSSK Dolní Lomná0400:47:156,00
47MB21724Szkandera MartinSSK Dolní Lomná7500:47:162,00
14ZB21897Stoklásková PavlaBěžecká skupina v Českém Těšíně7400:47:2128,00
6ME21920Počta JanOstrava4500:47:3844,00
15ZB220159Bocková KateřinaBoMa Way7700:47:4026,00
16ZB221213Zelníková SlávkaČadca7300:47:4224,00
17ZB222258Slowiková LenkaPísek7400:47:4822,00
7ME22394Vodička JanMK Radslavice4500:47:5040,00
18ZB224192Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:47:5120,00
19ZB225194Prívarová RadkaAK Čadca7900:47:52-
8ZC22681Jastrzembská JarmilaOB TJ TŽ Třinec6400:47:5338,00
8ME227138Farsky ŠtefanDOM Srdca Martina4600:48:23-
26MJ228202Franek VojtěchBK SAK Karviná0800:48:244,00
25MC2292Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:48:4914,00
26MC23093Volný PetrRelax Medvědice5900:48:5812,00
9ME231250Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:49:0638,00
9ZC232112Krupková AliceIndičtí běžci7200:49:1336,00
12ZJ233238Mikulová MiroslavaSkalité0200:49:15-
56MA23373Divoký MichalOrlová9300:49:152,00
10ZC23589Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:28-
14ZA236267Bialožytová TerezaBeta Třinec9000:49:3124,00
20ZB237218Cicha OlgaNVPP Team7900:49:5318,00
27MJ238162Franek OndřejBK SAK Karviná0000:49:572,00
5ZD239118Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:5848,00
21ZB2408Chrzaszczová AdélaKarviná8000:50:5616,00
13ZJ241272Cieslarová NikolTřinec9900:51:0834,00
28MJ242273Kotas AdamTřinec9800:51:102,00
29MJ243144Tuharský TobiášOB TJ TŽ Třinec0700:51:152,00
14ZJ244214Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:51:3632,00
11ZC245222Sosnová ZdeňkaOstrava - Poruba6500:51:5534,00
11ZC245223Šrubařová ZdeňkaOstrava6700:51:5534,00
15ZJ247254Čanecká KatarínaŠKP Skalité0300:52:03-
22ZB248203Kováčová EditaBystřice7900:52:0714,00
14MD24946Drahoš JosefJablunkov5200:52:4832,00
16ZJ2501Hálová Sára1.běžecký Jablunkov0000:52:5230,00
13ZC251259Krejzlová VěraBK SAK Karviná6600:53:1030,00
27MC252152Kruliš JiříMK Seitl Havířov6100:53:1310,00
23ZB25385Feberová MonikaKarviná7300:53:1512,00
15ZA25432Stebelová SimonaČeský Těšín9100:54:2122,00
48MB2559Holeček JiříSvědci Kozubovi7000:54:242,00
49MB256193Szonowski RomanChotěbuz6800:54:372,00
17ZJ25752Tylová AgátaSK Universe0600:56:2028,00
14ZC258207Churavá ŠárkaMirek6900:57:3628,00
6ZD25990Marcibálová MáriaKKM Čadca3400:57:54-
10ME260210Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:00:2536,00
15ZC261261Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:02:3126,00
16ZA26284Březinová KateřinaBaška8801:09:1520,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1185Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:4470,00
2MB2201Blaha TomášAK ASICS Kroměžíž7600:25:3262,00
3MA3181Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5454,00
4MA4252Lysák VlastimilVinotéka u Karla8600:26:2348,00
5MJ549Vandrovec VáclavBest4Run tým0100:26:4844,00
6MA6245Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:27:3640,00
7MA7265Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice8600:27:5938,00
8MA9105Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:3236,00
9MA10268Bialožyt MichalSK Žabovřesky Brno8700:28:5234,00
10MB1187Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:5832,00
11MA13234Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:29:0930,00
12MA16249Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:3928,00
12MB16227Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:3928,00
14MC1871Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:29:5224,00
15MB19141Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:5622,00
16MJ2195Krupka AdamIndičtí běžci0100:30:1820,00
17MB22134Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:2518,00
18MJ23172Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:2816,00
19MB24253Helcel RichardBK SAK Karviná7200:30:4114,00
20MB25260Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:30:4312,00
21MB26142Tuharsky MartinOB TJ TŽ Třinec7700:30:4710,00
22MA2780Szymanik AdamChotěbuz9600:30:508,00
23MB2838Szebesta PavelBurik Running Team6800:31:016,00
24MC3019Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:31:134,00
25MJ3196Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:162,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA43183Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:32:3470,00
2ZB50100Robinson Martina1.běžecký Jablunkov7900:32:5562,00
3ZA57168Ožanová ZuzanaBKB Brno9100:33:2454,00
4ZB65197Kirpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:33:4748,00
5ZB7075Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:34:2344,00
6ZC81198Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:1140,00
7ZB93139Krausová DarinaAKEZ Kopřivnice7400:35:4738,00
8ZA95182Mikešová JanaBakako Nová Paka9100:35:5536,00
9ZB9711Szmeková IvetaMilíkov7300:36:0534,00
10ZA101109Skupieňová KristýnaROCKTECHNIK TRIATLON8900:36:1932,00
11ZB103257Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:2430,00
12ZB113242Fujii SachikoOsaka Speed7800:37:0428,00
13ZA116125Kukuczková PavlaHO Mosty9300:37:2126,00
14ZA118150Pfefferová RenátaBěžecká skupina v Českém Těšíně8600:37:3824,00
15ZA12313Ćmielová DanielaMilíkov9600:37:5622,00
16ZA13055Hořínková DitaKB Střelka9400:38:1720,00
17ZC131173Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2018,00
18ZB14554Czeczotková HelenaNVPP Team7400:39:3816,00
19ZA14979Šenkeříková HanaKopřivnice8300:39:5614,00
20ZB15161Ciencialová AlenaTřinec8100:40:0012,00
21ZA157190Sikorová JarmilaTřinec8400:40:4510,00
22ZD158186Pštrossová MarieSNB Praha5900:40:518,00
23ZC159124Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:40:536,00
24ZD16165Šokalová LudmilaPepa Team F-M5600:41:064,00
25ZC162107Martynková MarcelaMBMM6500:41:082,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód