hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Slopenská desítka

13.8.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská desítka
  • datum konání: 13.8.2017
  • zobrazeno již 612x
  • pořadatel: Obec Slopné

Sociální sítě

Místo konání

hřiště SK Slopné
13:30 hodin

Přihlášky

na místě od 11:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m
Povrch: smíšený

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Švihel
tel. 776 370 275

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.slopenskadesitka.cz

E-mailová adresa

slopenska10@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.08.2017, 07:31
  • zobrazeno již 655x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ355Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice9800:38:1270
2MJ842Křeček JiříEleven Run Team9800:41:0662
3MJ108Hradil PavelValachirun9800:42:2854
4MJ3173Durďák TomášVinotéka U Václava0100:47:2648
5MJ3539Heinz PavelTATA A SYN9900:48:0944
6MJ3870Slováček JiříMattoni FreeRun Zlín0300:48:4740
7MJ4029Fiodor LukášSlopné0200:48:5438
8MJ4650Švoch Šimon---9800:49:4236
9MJ599Palla FrantišekBiatlon Halenkovice0300:51:5834
10MJ62111Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:52:3532
11MJ9511Novák Jakub---0100:59:3330
12MJ11125Favero Marco---9901:07:0728
13MJ12286Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:15:2326

Muži A (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kalenda JanAK Zlín8500:37:2670
2MA435Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3262
3MA933Kubíček JiříMattoni Freerun Zlín9100:41:3954
4MA132Tláskal Jan---8300:43:1848
5MA1689Pražan JanTrimill Team7800:44:0844
6MA1777Zátopek FilipOlympia Bruntál9700:44:1540
7MA22116Ludík JiříPOHNI8900:45:5538
8MA28106Dubčák PavelZlín8600:46:5136
9MA3074Sova PatrikMattoni FreeRun Zlín9000:47:0834
10MA3676Vaculík Michal---8200:48:1732
11MA3975Švach Štěpán---9500:48:5230
12MA4272Misař TomášM.T.D.E.8500:49:0528
13MA4366Tomanec Filip---8700:49:2726
14MA4499Minařík TomášValachbajk Tým8100:49:3924
15MA45115Vlček JosefZa sebe8900:49:4122
16MA5288Bakalík TomášSDH Roštění8900:50:3720
16MA5297Chlud Jan---9200:50:3720
18MA56121Janečka JiříOrel Vizovice8900:51:4616
19MA5747Sadílek JanJISVA Zlín9600:51:5314
20MA61107Kozubík Pavel---9200:52:1912
21MA6441Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:4010
22MA6852Vrána Jan---9400:53:258
23MA7685Mitáček JiříFreerun Zlín9100:54:446
24MA81109Macek MartinEasy Fitness Zlín8200:55:334
25MA8254Kučera Jan---9400:55:502
26MA8380Cenek JiříSlečinky Napajedla7900:55:552
27MA8682Hetmer PatrikCzech Paralympic SKI Team8300:56:342
28MA8998Pavlas Radek1. FC Neubuz8500:57:202
29MA99113Večeřa JanTrainingbro.com9601:01:172
30MA10945Růžička Radim---7901:06:242

Muži B (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB295Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:37:5570
2MB514Žaludek PřemyslBS Slopné7700:39:3062
3MB640Bartoš Dalibor---7500:40:0654
4MB732Daněk JiříUh. Hradiště7600:40:3648
5MB1146Sadílek MartinJisva Zlín6900:42:3944
6MB1484Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:43:3740
7MB1587Slánský RenéBěhatlon Val. Klobouky7200:44:0138
8MB2344Camarda OliverMagion7500:46:0336
9MB2917Dohnal JiříBěhatlon VK7600:47:0034
10MB3279Lavička DavidGhost Team7300:47:4632
11MB3330Borský PetrJISVA Zlín7200:47:5330
12MB4192Vargas Fernando---7600:48:58-
13MB4834Pokluda OndřejSP Malenovice6900:50:0528
14MB49112Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:50:2526
15MB50108Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:50:3224
16MB5157Bublák RomanNesmíš to vzdát!7100:50:3522
17MB6722Mana JiříVelký Ořechov7500:53:2020
18MB74105Rožník Libor---7100:54:2018
19MB77119Tvarůžka TomášKroměříž7200:54:5616
20MB8353Švach Petr---6900:55:5514
21MB9219Valčík Pavel---7700:59:1012
22MB9351Heinz PavelTATA A SYN7400:59:1110
23MB102122Váňa Josef---7401:02:008
24MB10778Riessler OttoJISVA Zlín6801:03:526
25MB112102Světinský RadekDacani Hvozdná7701:07:094
26MB12038Kadlec Martin---7501:14:162

Muži C (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC126Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0570
2MC1864Matouch BronislavZlín6500:44:2162
3MC20100Gargulák Josef---6200:44:3254
4MC2190Chudárek Eduard---6500:45:1248
5MC2459Baláž Roman---6500:46:1644
6MC2520Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:1740
7MC5413Švihel MiroslavBS Slopné5800:50:5938
8MC5571Pšenica Július---6700:51:0736
9MC6531Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:52:5134
10MC6963Vopařil JiříJISVA Zlín6400:53:2632
11MC79120Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:55:2430
12MC9424Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:59:2228

Muži D (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3481Walek Bronislav---5700:48:0570
2MD375Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:2462
3MD4727Holeš BohumilJISVA Zlín4800:49:5654
4MD63117Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:52:3648
5MD7137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:54:0244
6MD733Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:54:0940
7MD854Chytil VladimírDD Všechovice5000:56:0138
8MD9065Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:57:2336

Muži E (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9610Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1370

Juniorky (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9721Flašarová RenátaBiatlon Halenkovice0201:00:5370
2ZJ10526Šmotková Veronika---9901:03:0762

Ženy A (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1960Esentierová Adéla---8800:44:2570
2ZA66114Brázdová VeronikaSykora Running9000:52:5562
3ZA7869Jínková VeronikaMattoni FreeRun Zlín8600:55:0554
4ZA8861Skoupá Vendula---8500:57:0648
5ZA98118Chromeková Helena---8601:00:5744
6ZA10091Chudárková Barbora---9201:01:3240
7ZA10668Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín8801:03:3138
8ZA116101Mahovská IvetaRugby Club Zlín9001:07:2736
9ZA121110Píšková IvetaEasy Fitness Zlín8701:15:0334

Ženy B (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2615Žaludková JanaBS Slopné7500:46:2170
2ZB2794Delingerová MarieFortex Moravský Beroun7600:46:3362
3ZB6043Sýkorová MáriaSykora Running7900:52:15-
4ZB7218Zichová MiroslavaSlavičín8100:54:0354
5ZB9128Podjuklová IvaSK Hranice, z.s.7400:59:0548
6ZB10196Manová Michaela---8001:01:5344
7ZB10423Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:4340
8ZB10858Zikmundová LucieAK Zlín7601:04:5738
9ZB11093Vargas Dagmar---8201:06:5836
10ZB1137Novosadová Petra---7901:07:1034
11ZB114103Švecová SimonaDacani Hvozdná7701:07:1132
12ZB11762Jašková LenkaRungo pro ženy7501:08:3130

Ženy C (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5849Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:51:5570
2ZC751Konečná LubaLudvíkov6500:54:2762
3ZC8016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:2854
4ZC103104Rožníková Jarmila---7201:02:3248
5ZC11567Solařová EvaSolario Team7001:07:1944
6ZC11956Konečná Jarmila---6801:09:2140

Ženy D (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7048Vaněčková LadaSB Slopné6200:53:2770
2ZD8736Dvořáková Eva---5500:56:5562
3ZD11812Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:4854

Trať 10 km, 380 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kalenda JanAK Zlín8500:37:2670
1MB295Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:37:5570
1MJ355Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice9800:38:1270
2MA435Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3262
2MB514Žaludek PřemyslBS Slopné7700:39:3062
3MB640Bartoš Dalibor---7500:40:0654
4MB732Daněk JiříUh. Hradiště7600:40:3648
2MJ842Křeček JiříEleven Run Team9800:41:0662
3MA933Kubíček JiříMattoni Freerun Zlín9100:41:3954
3MJ108Hradil PavelValachirun9800:42:2854
5MB1146Sadílek MartinJisva Zlín6900:42:3944
1MC126Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0570
4MA132Tláskal Jan---8300:43:1848
6MB1484Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:43:3740
7MB1587Slánský RenéBěhatlon Val. Klobouky7200:44:0138
5MA1689Pražan JanTrimill Team7800:44:0844
6MA1777Zátopek FilipOlympia Bruntál9700:44:1540
2MC1864Matouch BronislavZlín6500:44:2162
1ZA1960Esentierová Adéla---8800:44:2570
3MC20100Gargulák Josef---6200:44:3254
4MC2190Chudárek Eduard---6500:45:1248
7MA22116Ludík JiříPOHNI8900:45:5538
8MB2344Camarda OliverMagion7500:46:0336
5MC2459Baláž Roman---6500:46:1644
6MC2520Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:1740
1ZB2615Žaludková JanaBS Slopné7500:46:2170
2ZB2794Delingerová MarieFortex Moravský Beroun7600:46:3362
8MA28106Dubčák PavelZlín8600:46:5136
9MB2917Dohnal JiříBěhatlon VK7600:47:0034
9MA3074Sova PatrikMattoni FreeRun Zlín9000:47:0834
4MJ3173Durďák TomášVinotéka U Václava0100:47:2648
10MB3279Lavička DavidGhost Team7300:47:4632
11MB3330Borský PetrJISVA Zlín7200:47:5330
1MD3481Walek Bronislav---5700:48:0570
5MJ3539Heinz PavelTATA A SYN9900:48:0944
10MA3676Vaculík Michal---8200:48:1732
2MD375Šolc VítězslavBKL Machov5700:48:2462
6MJ3870Slováček JiříMattoni FreeRun Zlín0300:48:4740
11MA3975Švach Štěpán---9500:48:5230
7MJ4029Fiodor LukášSlopné0200:48:5438
12MB4192Vargas Fernando---7600:48:58-
12MA4272Misař TomášM.T.D.E.8500:49:0528
13MA4366Tomanec Filip---8700:49:2726
14MA4499Minařík TomášValachbajk Tým8100:49:3924
15MA45115Vlček JosefZa sebe8900:49:4122
8MJ4650Švoch Šimon---9800:49:4236
3MD4727Holeš BohumilJISVA Zlín4800:49:5654
13MB4834Pokluda OndřejSP Malenovice6900:50:0528
14MB49112Raška ZbyněkSK ZaFaR Frenštát p. R.7500:50:2526
15MB50108Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:50:3224
16MB5157Bublák RomanNesmíš to vzdát!7100:50:3522
16MA5297Chlud Jan---9200:50:3720
16MA5288Bakalík TomášSDH Roštění8900:50:3720
7MC5413Švihel MiroslavBS Slopné5800:50:5938
8MC5571Pšenica Július---6700:51:0736
18MA56121Janečka JiříOrel Vizovice8900:51:4616
19MA5747Sadílek JanJISVA Zlín9600:51:5314
1ZC5849Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:51:5570
9MJ599Palla FrantišekBiatlon Halenkovice0300:51:5834
3ZB6043Sýkorová MáriaSykora Running7900:52:15-
20MA61107Kozubík Pavel---9200:52:1912
10MJ62111Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:52:3532
4MD63117Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:52:3648
21MA6441Suchánek LukášKHB Radegast7900:52:4010
9MC6531Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:52:5134
2ZA66114Brázdová VeronikaSykora Running9000:52:5562
17MB6722Mana JiříVelký Ořechov7500:53:2020
22MA6852Vrána Jan---9400:53:258
10MC6963Vopařil JiříJISVA Zlín6400:53:2632
1ZD7048Vaněčková LadaSB Slopné6200:53:2770
5MD7137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:54:0244
4ZB7218Zichová MiroslavaSlavičín8100:54:0354
6MD733Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:54:0940
18MB74105Rožník Libor---7100:54:2018
2ZC751Konečná LubaLudvíkov6500:54:2762
23MA7685Mitáček JiříFreerun Zlín9100:54:446
19MB77119Tvarůžka TomášKroměříž7200:54:5616
3ZA7869Jínková VeronikaMattoni FreeRun Zlín8600:55:0554
11MC79120Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:55:2430
3ZC8016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:2854
24MA81109Macek MartinEasy Fitness Zlín8200:55:334
25MA8254Kučera Jan---9400:55:502
20MB8353Švach Petr---6900:55:5514
26MA8380Cenek JiříSlečinky Napajedla7900:55:552
7MD854Chytil VladimírDD Všechovice5000:56:0138
27MA8682Hetmer PatrikCzech Paralympic SKI Team8300:56:342
2ZD8736Dvořáková Eva---5500:56:5562
4ZA8861Skoupá Vendula---8500:57:0648
28MA8998Pavlas Radek1. FC Neubuz8500:57:202
8MD9065Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:57:2336
5ZB9128Podjuklová IvaSK Hranice, z.s.7400:59:0548
21MB9219Valčík Pavel---7700:59:1012
22MB9351Heinz PavelTATA A SYN7400:59:1110
12MC9424Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:59:2228
11MJ9511Novák Jakub---0100:59:3330
1ME9610Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1370
1ZJ9721Flašarová RenátaBiatlon Halenkovice0201:00:5370
5ZA98118Chromeková Helena---8601:00:5744
29MA99113Večeřa JanTrainingbro.com9601:01:172
6ZA10091Chudárková Barbora---9201:01:3240
6ZB10196Manová Michaela---8001:01:5344
23MB102122Váňa Josef---7401:02:008
4ZC103104Rožníková Jarmila---7201:02:3248
7ZB10423Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:4340
2ZJ10526Šmotková Veronika---9901:03:0762
7ZA10668Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín8801:03:3138
24MB10778Riessler OttoJISVA Zlín6801:03:526
8ZB10858Zikmundová LucieAK Zlín7601:04:5738
30MA10945Růžička Radim---7901:06:242
9ZB11093Vargas Dagmar---8201:06:5836
12MJ11125Favero Marco---9901:07:0728
25MB112102Světinský RadekDacani Hvozdná7701:07:094
10ZB1137Novosadová Petra---7901:07:1034
11ZB114103Švecová SimonaDacani Hvozdná7701:07:1132
5ZC11567Solařová EvaSolario Team7001:07:1944
8ZA116101Mahovská IvetaRugby Club Zlín9001:07:2736
12ZB11762Jašková LenkaRungo pro ženy7501:08:3130
3ZD11812Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:4854
6ZC11956Konečná Jarmila---6801:09:2140
26MB12038Kadlec Martin---7501:14:162
9ZA121110Píšková IvetaEasy Fitness Zlín8701:15:0334
13MJ12286Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:15:2326

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kalenda JanAK Zlín8500:37:2670
2MB295Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:37:5562
3MJ355Černocký LiborOOB TJ Slovan Luhačovice9800:38:1254
4MA435Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:3248
5MB514Žaludek PřemyslBS Slopné7700:39:3044
6MB640Bartoš Dalibor---7500:40:0640
7MB732Daněk JiříUh. Hradiště7600:40:3638
8MJ842Křeček JiříEleven Run Team9800:41:0636
9MA933Kubíček JiříMattoni Freerun Zlín9100:41:3934
10MJ108Hradil PavelValachirun9800:42:2832
11MB1146Sadílek MartinJisva Zlín6900:42:3930
12MC126Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:43:0528
13MA132Tláskal Jan---8300:43:1826
14MB1484Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team7500:43:3724
15MB1587Slánský RenéBěhatlon Val. Klobouky7200:44:0122
16MA1689Pražan JanTrimill Team7800:44:0820
17MA1777Zátopek FilipOlympia Bruntál9700:44:1518
18MC1864Matouch BronislavZlín6500:44:2116
19MC20100Gargulák Josef---6200:44:3214
20MC2190Chudárek Eduard---6500:45:1212
21MA22116Ludík JiříPOHNI8900:45:5510
22MB2344Camarda OliverMagion7500:46:038
23MC2459Baláž Roman---6500:46:166
24MC2520Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:46:174
25MA28106Dubčák PavelZlín8600:46:512

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1960Esentierová Adéla---8800:44:2570
2ZB2615Žaludková JanaBS Slopné7500:46:2162
3ZB2794Delingerová MarieFortex Moravský Beroun7600:46:3354
4ZC5849Řechková SvatavaOxygen Příbram6700:51:5548
5ZA66114Brázdová VeronikaSykora Running9000:52:5544
6ZD7048Vaněčková LadaSB Slopné6200:53:2740
7ZB7218Zichová MiroslavaSlavičín8100:54:0338
8ZC751Konečná LubaLudvíkov6500:54:2736
9ZA7869Jínková VeronikaMattoni FreeRun Zlín8600:55:0534
10ZC8016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:55:2832
11ZD8736Dvořáková Eva---5500:56:5530
12ZA8861Skoupá Vendula---8500:57:0628
13ZB9128Podjuklová IvaSK Hranice, z.s.7400:59:0526
14ZJ9721Flašarová RenátaBiatlon Halenkovice0201:00:5324
15ZA98118Chromeková Helena---8601:00:5722
16ZA10091Chudárková Barbora---9201:01:3220
17ZB10196Manová Michaela---8001:01:5318
18ZC103104Rožníková Jarmila---7201:02:3216
19ZB10423Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:4314
20ZJ10526Šmotková Veronika---9901:03:0712
21ZA10668Fussová MarkétaMattoni FreeRun Zlín8801:03:3110
22ZB10858Zikmundová LucieAK Zlín7601:04:578
23ZB11093Vargas Dagmar---8201:06:586
24ZB1137Novosadová Petra---7901:07:104
25ZB114103Švecová SimonaDacani Hvozdná7701:07:112

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód