hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Strážný - nahoru a dolů

2.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 2.9.2017
  • zobrazeno již 279x

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice závodu ve formátu PDF

POZOR!!!Příjezd do Dolní Dobrouče od Lanškrouna bude z důvodu rekonstrukce silnice uzavřen. Objížďka vede přes Ústí nad Orlicí nebo Dolní Čermnou, počítejte se zdržením.

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.09.2017, 23:07
  • zobrazeno již 243x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:0935,00
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:31:5831,00
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0327,00
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1624,00
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2922,00
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0920,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:2135,00
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:4531,00
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1327,00
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5824,00
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4522,00
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2420,00
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1619,00
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2318,00

Muži A 20-39 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535,00
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5331,00
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1727,00
4MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3024,00
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2722,00
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2120,00
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5119,00
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1118,00
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4217,00
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2816,00
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5115,00
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:2114,00

Muži B 40-49 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1435,00
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2931,00
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0627,00
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3724,00
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0022,00
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5120,00
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4519,00
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0418,00
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5817,00
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:5716,00

Muži C 50-59 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3535,00
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4831,00
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0227,00
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1024,00
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1322,00
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5220,00
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1119,00
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2018,00
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4117,00
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:5916,00

Muži D 60-69 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:2535,00
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:5631,00
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3327,00
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4724,00
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:5322,00

Muži E 70 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:3335,00
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:3231,00
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0027,00
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2524,00
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4422,00
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1520,00
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3219,00

Ženy A 20-34 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2835,00
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5231,00

Ženy B 35-44 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:4535,00
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0231,00
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5727,00
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5224,00
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5622,00
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1120,00

Ženy C 45-54 let (trať 12 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:1635,00
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0531,00
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5327,00
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3724,00
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1022,00

Ženy D 55 let a starší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:4235,00
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:0931,00
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5427,00

Trať 7,25 km, 265 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:0935,00
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:31:5831,00
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0327,00
1ME4301Krátký FrantišekKrálíky4300:35:3335,00
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1624,00
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2922,00
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:2135,00
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:4531,00
2ME9305Metelka JosefSpartak Police4400:41:3231,00
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1327,00
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5824,00
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0920,00
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4522,00
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2420,00
3ME15302Bubeník JiříOrel Vyškov4400:48:0027,00
4ME16312Bielčik JindřichElma tým4000:49:2524,00
5ME17328Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:4422,00
6ME18308Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:1520,00
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1619,00
1ZD20316Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:51:4235,00
2ZD21307Jurošková MilušeOrel Židenice5800:53:0931,00
7ME22324Tučný JanMK Pardubice4700:53:3219,00
3ZD23303Hrozová MilenaOrel LRS Vyškov5300:54:5427,00
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2318,00

Trať 12 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535,00
1MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1435,00
2MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2931,00
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5331,00
3MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0627,00
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1727,00
4MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3024,00
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:1635,00
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2722,00
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2120,00
1MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3535,00
4MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3724,00
2MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4831,00
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5119,00
3MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0227,00
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1118,00
5MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0022,00
4MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:1024,00
5MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:1322,00
1MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:2535,00
1ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:4535,00
2MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:5631,00
6MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:5220,00
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4217,00
3MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:3327,00
7MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:1119,00
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2816,00
6MB28233Doležal MartinSPS Sázava7001:02:5120,00
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5115,00
2ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0531,00
7MB31248Vaňous MartinÚstí nad Orlicí6901:07:4519,00
8MB32204Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:08:0418,00
2ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0231,00
9MB34241Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5817,00
8MC35220Kunc JosefOrel Vyškov6001:10:2018,00
9MC36202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:10:4117,00
3ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5727,00
4MD38240Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:4724,00
3ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5327,00
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:2114,00
1ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2835,00
4ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3724,00
4ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5224,00
5ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5622,00
10MB45217Provazník ZdeněkOrel Vyškov7401:19:5716,00
10MC46222Cimprich MarcelŠenov6601:21:5916,00
5ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1022,00
6ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1120,00
2ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5231,00
5MD50242Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:5322,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535,00
2MB2208Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:48:1431,00
3MB3223Hejl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2927,00
4MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5324,00
5MB5212Adamec MilanOrel Vyškov7700:50:0622,00
6MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1720,00
7MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3019,00
8MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2718,00
9MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2117,00
10MC11203Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:3516,00
11MB12245Krejsa TomášKus Sopotnice7700:54:3715,00
12MC13243Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:54:4814,00
13MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5113,00
14MC15210Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:55:0212,00
15MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1111,00
16MB17252Horák PetrOrel Silůvky7600:57:0010,00
17MC18232Zálešák JosefOrel Vyškov6700:57:109,00
18MC19214Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:57:138,00
19MD20225Bláha MilanAF Křovice5700:57:257,00
20MD22205Šolc VítězslavBKL Machov5700:58:566,00
21MC23206Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:59:525,00
22MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:424,00
23MD25213Ráb PavelČeská Třebová5201:01:333,00
24MC26228Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:112,00
25MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:281,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8226Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:1635,00
2ZB21246Delingerová MarieAK Kroměříž7600:57:4531,00
3ZC30239Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:06:0527,00
4ZB33247Šedová JanaSruby7301:09:0224,00
5ZB37218Svobodová MartinaOrel Obřany7501:10:5722,00
6ZC39249Cinková JitkaAC Pardubice6801:12:5320,00
7ZA41207Pokorná EvaBrno8701:15:2819,00
8ZC42201Málková AnnaOrel Vyškov6301:15:3718,00
9ZB43219Maryšlerová MonikaOrel Obřany7401:15:5217,00
10ZB44221Cimprichová JanaŠenov7401:15:5616,00
11ZC47224Šternerová HanaHradec Králové6301:25:1015,00
12ZB48250Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:26:1114,00
13ZA49234Mairychová KateřinaPardubice8601:29:5213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super závod (jako každý rok :))
mordreaud
Moc pěkný závod!!!
Pechacek.Miroslav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód