hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh k mohyle Hanče a Vrbaty

9.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
  • datum konání: 9.9.2017
  • zobrazeno již 776x
  • pořadatel: AC SAKÉ KATEŘINKY

Sociální sítě

Místo konání

Špindleruv Mlýn - Bílý most přes Labe, 715 m n. m.
11:00 hodin

Startovné

80 Kč pro přihlášené předem online
100 Kč pro přihlášené na místě

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 696 m
Trasa závodu: Špindlerův Mlýn - vodovodní cestou na Horní Mísečky - Masarykovou silnicí k Vrbatově boudě - Mohyla Hanče a Vrbaty, 1411 m n. m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Novák
tel. 608 544 992

Internetové stránky

http://www.behkmohyle.cz/

E-mailová adresa

info@behkmohyle.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.9.2016Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty46

Statistika závodu Běh k mohyle Hanče a Vrbaty

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 46

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hendrychová Zuzka892
Metelková Táňa722
Šternerová Hana632
Krupka Adam012
Šrůtek Stanislav582
Turek Martin802
Malý Jan732
Ožana Václav642
Paulů Blanka542
Záruba Jan772
Šír Václav482
Klampflová Eva642
Vraštilová Miloslava562
Novák Lukáš822
Vacarda Vladimír592
Veselý Pavel662
Grabcová Klára862
Šmída Oldřich482
Mikešová Jana912
Ježek Přemysl822
Pechek František532
Erlebach David712

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 11.09.2017, 08:13
  • zobrazeno již 368x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:56105,00
2MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1193,00
3MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1981,00
4MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:3872,00

Muži A (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105,00
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193,00
3MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4281,00
4MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4972,00
5MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5466,00
6MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2860,00
7MA3061Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:54:4157,00
8MA3157Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:5354,00
9MA4153Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:57:4751,00
10MA4352Otáhal LucianKryštofovo Údolí8001:00:3848,00

Muži B (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:52105,00
2MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1493,00
3MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5781,00
4MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4672,00
5MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5966,00
6MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:3560,00
7MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:4357,00
8MB3269Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:55:1654,00
9MB3430Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:1051,00

Muži C (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:43105,00
2MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5893,00
3MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5681,00
4MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1772,00
5MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3066,00
6MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5460,00
7MC3571Gombita JosefMost5800:56:1457,00
8MC3713Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3154,00
9MC3946Vavreček MiroslavBechyně6300:57:0551,00

Muži D (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:49105,00
2MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0993,00
3MD335Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:3681,00
4MD3665Alekseev AlexanderHorní Černá Studnice5600:56:2472,00
5MD3854Flegl VlastimilBrtev5300:56:5966,00
6MD4019Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:2060,00
7MD4570Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:1157,00
8MD5432Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:2254,00

Muži E (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5012Metelka JosefSpartak Police4401:07:42105,00

Juniorky (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:33105,00
2ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4593,00

Ženy A (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:06105,00
2ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2893,00
3ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4081,00

Ženy B (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:06105,00

Ženy C (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105,00
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493,00
3ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0981,00
4ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1072,00
5ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2266,00
6ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5360,00

Ženy D (trať 9 km, 696 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:13105,00
2ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3193,00
3ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3681,00
4ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2772,00

Trať 9 km, 696 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105,00
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193,00
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:52105,00
1MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:56105,00
3MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4281,00
1MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:43105,00
4MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4972,00
2MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1493,00
3MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5781,00
5MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5466,00
4MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4672,00
2MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5893,00
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105,00
3MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5681,00
5MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5966,00
4MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1772,00
1MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:49105,00
2MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1193,00
5MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3066,00
6MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5460,00
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493,00
2MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0993,00
3MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1981,00
6MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2860,00
6MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:3560,00
4MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:3872,00
1ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:33105,00
7MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:4357,00
1ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:13105,00
7MA3061Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:54:4157,00
8MA3157Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:5354,00
8MB3269Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:55:1654,00
3MD335Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:3681,00
9MB3430Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:1051,00
7MC3571Gombita JosefMost5800:56:1457,00
4MD3665Alekseev AlexanderHorní Černá Studnice5600:56:2472,00
8MC3713Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3154,00
5MD3854Flegl VlastimilBrtev5300:56:5966,00
9MC3946Vavreček MiroslavBechyně6300:57:0551,00
6MD4019Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:2060,00
9MA4153Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:57:4751,00
2ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3193,00
10MA4352Otáhal LucianKryštofovo Údolí8001:00:3848,00
1ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:06105,00
7MD4570Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:1157,00
3ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0981,00
2ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2893,00
3ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4081,00
1ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:06105,00
1ME5012Metelka JosefSpartak Police4401:07:42105,00
4ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1072,00
3ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3681,00
5ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2266,00
8MD5432Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:2254,00
2ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4593,00
4ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2772,00
6ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5360,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105,00
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193,00
3MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:5281,00
4MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:5672,00
5MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4266,00
6MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:4360,00
7MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4957,00
8MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1454,00
9MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5751,00
10MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5448,00
11MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4645,00
12MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5842,00
13MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5639,00
14MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5936,00
15MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1733,00
16MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:4930,00
17MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1127,00
18MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3024,00
19MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5421,00
20MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0918,00
21MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1915,00
22MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2812,00
23MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:359,00
24MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:386,00
25MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:433,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105,00
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493,00
3ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:3381,00
4ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:1372,00
5ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3166,00
6ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:0660,00
7ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0957,00
8ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2854,00
9ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4051,00
10ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:0648,00
11ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1045,00
12ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3642,00
13ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2239,00
14ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4536,00
15ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2733,00
16ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5330,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Nádherné počasí umožnilo vychutnat přírodu terénu na Horní Mísečky. Masarykova silnice není vůbec jednotvárná, jsou z ní skvělé výhledy do kraje a potkáváte spoustu poutníků. Cíl u mohyly s panoramaty stojí za tu námahu. Při mé kondici mi chybí zajištění dopravy dolů a vyvezení suchého trika k cíli.
trejbalk
..ja si teda z Masarykovy silnice pamatuju jen Bořkovy záda a tmu :-D jinak "100%" souhlas ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód