hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horský čtvrtmaraton

10.9.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton
  • datum konání: 10.9.2017
  • zobrazeno již 357x
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
Povrch: převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 11.09.2017, 08:17
  • zobrazeno již 180x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:44105,00
2MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5293,00
3MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3881,00
4MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3572,00

Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105,00
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4293,00
3MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0481,00
4MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2272,00
5MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2066,00
6MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4860,00
7MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5157,00
8MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0154,00
9MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2951,00
10MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0048,00
11MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2045,00
12MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:3542,00
13MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:4639,00

Muži B 40-49 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:01105,00
2MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0093,00
3MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5581,00
4MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1572,00
5MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5266,00
6MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3660,00
7MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4957,00
8MB2745Němec JanStrašice7100:54:2354,00
9MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1051,00
10MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4748,00
11MB3344Simon PetrPolička7200:58:0045,00
12MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1442,00

Muži C 50-59 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:10105,00
2MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2393,00
3MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1381,00
4MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3372,00
5MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0366,00
6MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4260,00
7MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:1957,00

Muži D 60-69 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:59105,00
2MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4293,00
3MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2281,00
4MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:1172,00
5MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:3766,00

Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:31105,00
2ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:3993,00
3ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:3581,00
4ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:5872,00

Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:10105,00

Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:11105,00
2ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4493,00

Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50105,00
2ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3893,00
3ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3981,00
4ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5072,00

Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km, 580 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:02105,00
2ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3493,00
3ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5381,00

Trať 10,1 km, 580 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105,00
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4293,00
1MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:01105,00
1MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:44105,00
3MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0481,00
2MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0093,00
4MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2272,00
3MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5581,00
5MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2066,00
6MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4860,00
2MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5293,00
1MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:10105,00
2MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2393,00
7MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5157,00
8MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0154,00
4MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1572,00
9MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2951,00
5MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5266,00
1MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:59105,00
10MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0048,00
3MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1381,00
3MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3881,00
4MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:3572,00
6MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:3660,00
7MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:4957,00
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50105,00
8MB2745Němec JanStrašice7100:54:2354,00
9MB2862Doležal MartinSPS Sázava7000:55:1051,00
4MC296Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3372,00
2MD305Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4293,00
10MB3128Hampl AloisOstrov7000:55:4748,00
5MC3251Hruban JanČeská Třebová6600:56:0366,00
11MB3344Simon PetrPolička7200:58:0045,00
1ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:10105,00
3MD3556Kobliha MilanLRS Vyškov / Prostějov5700:58:2281,00
6MC3639Fáber ViliamJablonská běžecká liga6200:59:4260,00
11MA3712Černohous PavelJablonská běžecká liga7901:00:2045,00
2ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3893,00
1ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:11105,00
4MD4025Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:03:1172,00
12MB4159Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:1442,00
12MA4242Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:03:3542,00
3ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3981,00
1ME4433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:04:31105,00
13MA4526Šustek FrantišekČeská Třebová8301:04:4639,00
1ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:02105,00
7MC4758Valach PetrLPU Pardubice6501:07:1957,00
2ME4813Vodička JanMK Radslavice4501:08:3993,00
4ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5072,00
5MD5060Štěpánek QuidoJablonská běžecká liga5701:10:3766,00
3ME513Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:3581,00
2ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4493,00
2ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3493,00
4ME5429Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:5872,00
3ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5381,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRun Sport Team8800:41:16105,00
2MA254Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4293,00
3MB343Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:0181,00
4MJ44Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:43:4472,00
5MA524Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:44:0466,00
6MB620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0060,00
7MA737Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:2257,00
8MB834Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:5554,00
9MA935Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2051,00
10MA1027Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:4848,00
11MJ1123Křeček JiříEleven Run Team9800:46:5245,00
12MC1222Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:1042,00
13MC1311Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:2339,00
14MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:5136,00
15MA1546Fliedr JiříF - Bike klub Sádek8000:50:0133,00
16MB1618Záruba JanSix Monkeys7700:50:1530,00
17MA1750Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:50:2927,00
18MB1861Malátek AntonínPardubice7700:50:5224,00
19MD199Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:5921,00
20MA2063Šilpert PavelCyklo RD8300:51:0018,00
21MC2132Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:1315,00
22MJ2219Doleček VojtěchMistrovice9900:51:3812,00
23MJ232Mrázek ZdeněkTeam Mrázek0000:52:359,00
24MB2441Roleček MilanPěčín7600:53:366,00
25MB2540Fogl MarekJablonné - Standa tým7200:53:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2648Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:53:50105,00
2ZA3414Běloušková KristinaTeam SingleBe Bikes8900:58:1093,00
3ZC3849Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:01:3881,00
4ZB3953Šedová JanaSruby7301:02:1172,00
5ZC4347Cinková JitkaAC Pardubice6801:03:3966,00
6ZD4655Dvořáková EvaProstějov5501:05:0260,00
7ZC4921Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:5057,00
8ZB5210Vondráčková IvaJablonská běžecká liga7501:17:4454,00
9ZD537Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:18:3451,00
10ZD5552Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:5348,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód