hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Hejšovinu

24.9.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 24.9.2017
  • zobrazeno již 622x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Machově
10:15 hodin

Přihlášky

na náměstí v Machově v Obecním domě do 10:45 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 480 m
Povrch: terén, cca 2 km asfalt a schody

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich RÜCKER
mobil 737 537 832

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.09.2017, 10:00
  • zobrazeno již 228x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ540Štolfa ŠtěpánSKI Police9800:36:3370,00
2MJ2835Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:2862,00

Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:5270,00
2MA336Plný DavidEnervit9300:35:2862,00
3MA641Beran JanSki Police8300:36:4454,00
4MA762Šolc VítězslavRedpoint9100:37:0148,00
5MA1018Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:4044,00
6MA1151Kopf Sven MartinDeutsch9100:37:42-
7MA1261Dufka VladislavPaslerův statek Bischofstein9100:37:5840,00
8MA1860Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:3738,00
9MA2153Jirka JanAC Náchod8300:40:1436,00
10MA2234Scholz VladimírPila Machov7900:40:3334,00
11MA2655Pohl MartinSKI Police7800:42:4632,00
12MA3543Hornych VénaSKI Police7800:46:3530,00
13MA368Zítka ZdeněkSuchý Důl8500:47:4328,00
14MA4445Kubeček MartinBischofstein8700:49:0026,00
15MA454Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:49:2624,00
16MA4644Boháč LadislavCukrářství u Boháčů9200:49:5422,00

Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:33:3370,00
2MB421Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:1062,00
3MB956Pohl JanSKI Police7600:37:2254,00
4MB1457Polej JiříHronov7100:38:4848,00
5MB1525Havel LukášOlfincar Ski Team Trutnov7400:39:0544,00
6MB1752Friede JanWikov Hronov7700:39:2640,00
7MB2010Kolář RadekUlita Hobra Orientering6900:40:0238,00
8MB2558Záruba JanSix Monkeys7700:41:4036,00
9MB3459Gult MartinWikov Hronov7500:45:0934,00
10MB4347Ptáček MilošPetrovičky7000:48:4732,00
11MB5028Beran JiříSKI Police7700:51:3930,00
12MB5349Vajsar JiříStvořitel7700:54:0128,00
13MB6042Šandera MartinBonbon Jičín7601:07:1526,00

Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1311Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1070,00
2MC1630Buřil FrantišekVidochov6600:39:1662,00
3MC1922Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:39:4854,00
4MC239Čipera RadekRadvanice6400:41:0748,00
5MC2423Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:41:2144,00
6MC3024Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:3540,00
7MC3113Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:3738,00
8MC332Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5536,00
9MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:47:4734,00
10MC3838Slamiak StanislavBonbon6200:47:5432,00
11MC4746Hejnyš MiroslavSKI Police6000:50:2630,00
12MC5137Němec MilošBonbon5900:52:2028,00

Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD323Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:0670,00
2MD5839Cipl FrantišekBonbon5101:01:0662,00

Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4019Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:3070,00
2ME6112Tučný JanMK Pardubice4701:07:4062,00

Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5614Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0700:57:5570,00

Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2929Beranová AnnaSKI Police9100:43:3170,00
2ZA3927Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:47:5562,00
3ZA4132Mikešová JanaMakakonova Nová Paka9100:48:4054,00
4ZA5348Vajsarová RanátaSokol Police8500:54:0148,00

Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4915Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:3170,00
2ZB5254Hornychová MarieSKI Police8000:53:0462,00
3ZB5550Bryksí BarboraMachov7900:55:4554,00

Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC831Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:1270,00
2ZC4226Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:48:4662,00
3ZC5717Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0354,00

Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD266Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:4670,00
2ZD485Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:50:4962,00
3ZD591Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:04:0954,00
4ZD6216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:17:2548,00

Trať 8 km, 480 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:33:3370,00
1MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:5270,00
2MA336Plný DavidEnervit9300:35:2862,00
2MB421Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:1062,00
1MJ540Štolfa ŠtěpánSKI Police9800:36:3370,00
3MA641Beran JanSki Police8300:36:4454,00
4MA762Šolc VítězslavRedpoint9100:37:0148,00
1ZC831Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:1270,00
3MB956Pohl JanSKI Police7600:37:2254,00
5MA1018Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:4044,00
6MA1151Kopf Sven MartinDeutsch9100:37:42-
7MA1261Dufka VladislavPaslerův statek Bischofstein9100:37:5840,00
1MC1311Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1070,00
4MB1457Polej JiříHronov7100:38:4848,00
5MB1525Havel LukášOlfincar Ski Team Trutnov7400:39:0544,00
2MC1630Buřil FrantišekVidochov6600:39:1662,00
6MB1752Friede JanWikov Hronov7700:39:2640,00
8MA1860Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:3738,00
3MC1922Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:39:4854,00
7MB2010Kolář RadekUlita Hobra Orientering6900:40:0238,00
9MA2153Jirka JanAC Náchod8300:40:1436,00
10MA2234Scholz VladimírPila Machov7900:40:3334,00
4MC239Čipera RadekRadvanice6400:41:0748,00
5MC2423Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:41:2144,00
8MB2558Záruba JanSix Monkeys7700:41:4036,00
1ZD266Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:4670,00
11MA2655Pohl MartinSKI Police7800:42:4632,00
2MJ2835Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:2862,00
1ZA2929Beranová AnnaSKI Police9100:43:3170,00
6MC3024Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:3540,00
7MC3113Vacarda VladimírEleven Run Team5900:43:3738,00
1MD323Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:0670,00
8MC332Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5536,00
9MB3459Gult MartinWikov Hronov7500:45:0934,00
12MA3543Hornych VénaSKI Police7800:46:3530,00
13MA368Zítka ZdeněkSuchý Důl8500:47:4328,00
9MC377Valenta MichalPrales Tužín6200:47:4734,00
10MC3838Slamiak StanislavBonbon6200:47:5432,00
2ZA3927Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:47:5562,00
1ME4019Leszkow PetrMK Hlinsko4400:48:3070,00
3ZA4132Mikešová JanaMakakonova Nová Paka9100:48:4054,00
2ZC4226Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:48:4662,00
10MB4347Ptáček MilošPetrovičky7000:48:4732,00
14MA4445Kubeček MartinBischofstein8700:49:0026,00
15MA454Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:49:2624,00
16MA4644Boháč LadislavCukrářství u Boháčů9200:49:5422,00
11MC4746Hejnyš MiroslavSKI Police6000:50:2630,00
2ZD485Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:50:4962,00
1ZB4915Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:3170,00
11MB5028Beran JiříSKI Police7700:51:3930,00
12MC5137Němec MilošBonbon5900:52:2028,00
2ZB5254Hornychová MarieSKI Police8000:53:0462,00
4ZA5348Vajsarová RanátaSokol Police8500:54:0148,00
12MB5349Vajsar JiříStvořitel7700:54:0128,00
3ZB5550Bryksí BarboraMachov7900:55:4554,00
1ZJ5614Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0700:57:5570,00
3ZC5717Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0354,00
2MD5839Cipl FrantišekBonbon5101:01:0662,00
3ZD591Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:04:0954,00
13MB6042Šandera MartinBonbon Jičín7601:07:1526,00
2ME6112Tučný JanMK Pardubice4701:07:4062,00
4ZD6216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:17:2548,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB133Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:33:3370,00
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:34:5262,00
3MA336Plný DavidEnervit9300:35:2854,00
4MB421Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:1048,00
5MJ540Štolfa ŠtěpánSKI Police9800:36:3344,00
6MA641Beran JanSki Police8300:36:4440,00
7MA762Šolc VítězslavRedpoint9100:37:0138,00
8MB956Pohl JanSKI Police7600:37:2236,00
9MA1018Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:4034,00
10MA1261Dufka VladislavPaslerův statek Bischofstein9100:37:5832,00
11MC1311Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1030,00
12MB1457Polej JiříHronov7100:38:4828,00
13MB1525Havel LukášOlfincar Ski Team Trutnov7400:39:0526,00
14MC1630Buřil FrantišekVidochov6600:39:1624,00
15MB1752Friede JanWikov Hronov7700:39:2622,00
16MA1860Šrůtek DavidBKL Machov8000:39:3720,00
17MC1922Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:39:4818,00
18MB2010Kolář RadekUlita Hobra Orientering6900:40:0216,00
19MA2153Jirka JanAC Náchod8300:40:1414,00
20MA2234Scholz VladimírPila Machov7900:40:3312,00
21MC239Čipera RadekRadvanice6400:41:0710,00
22MC2423Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:41:218,00
23MB2558Záruba JanSix Monkeys7700:41:406,00
24MA2655Pohl MartinSKI Police7800:42:464,00
25MJ2835Moravec JakubJM Team Letohrad9900:43:282,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC831Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:1270,00
2ZD266Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:4662,00
3ZA2929Beranová AnnaSKI Police9100:43:3154,00
4ZA3927Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:47:5548,00
5ZA4132Mikešová JanaMakakonova Nová Paka9100:48:4044,00
6ZC4226Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:48:4640,00
7ZD485Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:50:4938,00
8ZB4915Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:3136,00
9ZB5254Hornychová MarieSKI Police8000:53:0434,00
10ZA5348Vajsarová RanátaSokol Police8500:54:0132,00
11ZB5550Bryksí BarboraMachov7900:55:4530,00
12ZJ5614Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0700:57:5528,00
13ZC5717Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:58:0326,00
14ZD591Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:04:0924,00
15ZD6216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:17:2522,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód