hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kuňku - 6.9.

6.9.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 6.9.
  • datum konání: 6.9.2017
  • zobrazeno již 380x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

AROSA loděnice u Labe, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

16:50 - 17:50

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km
asfalt, zpevněné cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.10.2017Běh na Kuňku - 4.10.-
7.6.2017Běh na Kuňku - 7.6.46

Statistika závodu Běh na Kuňku - 6.9.

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 46

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nádhera Petr672
Nádherová Hana682
Hellerová Hana612
Jelínková Magdalena452
Jelínek Matěj422
Cinková Jitka682
Schaffer Petr602
Borek Petr702
Voženílek Miroslav692
Malátek Antonín772
Číž Josef712
Vacarda Vladimír592
Bajer Milan552
Prchal Pavel592
Štys Pavel782
Bedroš Roman882
Kopecký Libor562
Dryml Mojmír862
Hanuš Petr642
Kubias Ondřej742
Brožek Radmil542
Hradecký Jaromír852

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hradecký JaromírSkuteč8500:42:30106,03
2MA3172Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:5599,57
3MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:0394,40
4MA8174Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:5186,18
5MA1054Uher TomášLázně Bohdaneč8500:47:4382,23
6MA11139Štys PavelRETIA Pardubice   7800:47:4482,15
7MA13171Doktor OndřejAC Pardubice9300:49:2174,77
8MA18168Moravec JakubJM Team Letohrad9900:52:05100,00
9MA34169Kovárník JaroslavPardubice8001:04:543,80

Muži B 40-49 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sládek7600:42:46109,34
2MB551Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:45:0499,08
3MB7152Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:46:4591,58
4MB9154Malátek AntonínPardubice7700:46:5790,69
5MB1761Šebesta PetrOB Chrast7100:51:0872,04
6MB1959Číž JosefLázně Bohdaneč7100:53:1062,97
6MB1963Číhař TomášChvojenec7000:53:1062,97
8MB21164Dvořák RomanPardubice7100:53:1562,60
9MB23175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:4060,74
10MB25131Novotný JiříUNO Srch7100:56:0150,27
11MB28194Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:59:1735,70
12MB31197Kubias OndřejPardubice7401:02:5519,50

Muži C 50 let a starší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6200Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:35108,21
2MC12130Bláha MilanAF Křovice5700:48:09116,65
3MC13155Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:2196,82
4MC15127Prchal PavelGP Kolín5900:49:4894,97
5MC16132Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:5090,71
6MC22137Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:3296,15
7MC24144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:5387,20
8MC26195Jirák JiříBK Pardubice5500:58:1178,44
9MC27148Nádhera PetrHradec Králové6700:58:3558,81
10MC30150Čapský FrantišekKVT4901:02:4561,05
11MC32147Bajer MilanCafe Bajer5501:04:0456,04
12MC3660Jelínek MatějČernilov4201:09:33107,23
13MC38138Pšenička JiříPardubice4601:14:4692,77

Ženy (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29162Cinková JitkaAC Pardubice6801:00:17136,06
2ZA33159Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07129,06
3ZA35170Benedová LenkaSK Srch8501:07:12100,00
4ZA37136Šternerová HanaHradec Králové6301:11:13106,33
5ZA39153Jelínková MagdalenaČernilov4501:25:5570,94
6ZA40156Nádherová HanaHradec Králové6801:29:0857,61

Trať 11 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hradecký JaromírSkuteč8500:42:30106,03
1MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sládek7600:42:46109,34
2MA3172Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:5599,57
3MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:0394,40
2MB551Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:45:0499,08
1MC6200Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:35108,21
3MB7152Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:46:4591,58
4MA8174Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:5186,18
4MB9154Malátek AntonínPardubice7700:46:5790,69
5MA1054Uher TomášLázně Bohdaneč8500:47:4382,23
6MA11139Štys PavelRETIA Pardubice   7800:47:4482,15
2MC12130Bláha MilanAF Křovice5700:48:09116,65
7MA13171Doktor OndřejAC Pardubice9300:49:2174,77
3MC13155Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:2196,82
4MC15127Prchal PavelGP Kolín5900:49:4894,97
5MC16132Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:5090,71
5MB1761Šebesta PetrOB Chrast7100:51:0872,04
8MA18168Moravec JakubJM Team Letohrad9900:52:05100,00
6MB1963Číhař TomášChvojenec7000:53:1062,97
6MB1959Číž JosefLázně Bohdaneč7100:53:1062,97
8MB21164Dvořák RomanPardubice7100:53:1562,60
6MC22137Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:3296,15
9MB23175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:4060,74
7MC24144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:5387,20
10MB25131Novotný JiříUNO Srch7100:56:0150,27
8MC26195Jirák JiříBK Pardubice5500:58:1178,44
9MC27148Nádhera PetrHradec Králové6700:58:3558,81
11MB28194Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:59:1735,70
1ZA29162Cinková JitkaAC Pardubice6801:00:17136,06
10MC30150Čapský FrantišekKVT4901:02:4561,05
12MB31197Kubias OndřejPardubice7401:02:5519,50
11MC32147Bajer MilanCafe Bajer5501:04:0456,04
2ZA33159Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07129,06
9MA34169Kovárník JaroslavPardubice8001:04:543,80
3ZA35170Benedová LenkaSK Srch8501:07:12100,00
12MC3660Jelínek MatějČernilov4201:09:33107,23
4ZA37136Šternerová HanaHradec Králové6301:11:13106,33
13MC38138Pšenička JiříPardubice4601:14:4692,77
5ZA39153Jelínková MagdalenaČernilov4501:25:5570,94
6ZA40156Nádherová HanaHradec Králové6801:29:0857,61

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hradecký JaromírSkuteč8500:42:30102,61
2MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sládek7600:42:46101,37
3MA3172Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:5596,03
4MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:45:0390,76
5MB551Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:45:0490,69
6MC6200Vacarda VladimírEleven Run Team5900:46:3583,64
7MB7152Vodehnal JanOptika Vodehnal7300:46:4582,87
8MA8174Bedroš RomanRETIA Pardubice   8800:46:5182,40
9MB9154Malátek AntonínPardubice7700:46:5781,94
10MA1054Uher TomášLázně Bohdaneč8500:47:4378,38
11MA11139Štys PavelRETIA Pardubice   7800:47:4478,30
12MC12130Bláha MilanAF Křovice5700:48:0976,36
13MA13171Doktor OndřejAC Pardubice9300:49:2170,79
13MC13155Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:2170,79
15MC15127Prchal PavelGP Kolín5900:49:4868,70
16MC16132Schaffer PetrMlýn Janderov6000:50:5063,90
17MB1761Šebesta PetrOB Chrast7100:51:0862,51
18MA18168Moravec JakubJM Team Letohrad9900:52:0558,10
19MB1963Číhař TomášChvojenec7000:53:1053,06
19MB1959Číž JosefLázně Bohdaneč7100:53:1053,06
21MB21164Dvořák RomanPardubice7100:53:1552,68
22MC22137Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:3251,36
23MB23175Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:4050,74
24MC24144Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:5340,45
25MB25131Novotný JiříUNO Srch7100:56:0139,83
26MC26195Jirák JiříBK Pardubice5500:58:1129,76
27MC27148Nádhera PetrHradec Králové6700:58:3527,91
28MB28194Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:59:1724,65
29MC30150Čapský FrantišekKVT4901:02:458,55
30MB31197Kubias OndřejPardubice7401:02:557,78
31MC32147Bajer MilanCafe Bajer5501:04:043,00
32MA34169Kovárník JaroslavPardubice8001:04:543,00
33MC3660Jelínek MatějČernilov4201:09:333,00
34MC38138Pšenička JiříPardubice4601:14:463,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29162Cinková JitkaAC Pardubice6801:00:17111,22
2ZA33159Hellerová HanaHradec Králové6101:04:0799,22
3ZA35170Benedová LenkaSK Srch8501:07:1289,56
4ZA37136Šternerová HanaHradec Králové6301:11:1376,98
5ZA39153Jelínková MagdalenaČernilov4501:25:5530,95
6ZA40156Nádherová HanaHradec Králové6801:29:0820,88

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód