hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kuňku - 4.10.

4.10.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 4.10.
  • datum konání: 4.10.2017
  • zobrazeno již 497x
  • místo konání: Loděnice Pardubice
  • GPS: 50.0485647N, 15.7848106E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

AROSA loděnice u Labe, Pardubice
17:00 hodin

Přihlášky

15:50 - 16:50

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km
asfalt, zpevněné cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.9.2017Běh na Kuňku - 6.9.40
7.6.2017Běh na Kuňku - 7.6.46

Statistika závodu Běh na Kuňku - 4.10.

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 86

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brožek Radmil543
Jelínková Magdalena453
Hanuš Petr643
Borek Petr703
Voženílek Miroslav693
Číž Josef713
Schaffer Petr603
Dryml Mojmír863
Jelínek Matěj423
Kubias Ondřej743
Hradecký Jaromír853
Hellerová Hana613
Bajer Milan552
Štys Pavel782
Tučný Jan472
Malátek Antonín772
Kopecký Libor562
Slavíček Ondřej822
Bláha Milan572
Prchal Pavel592
Vacarda Vladimír592
Rohlík Václav802
Šebesta Petr712
Bedroš Roman882
Fliedr Tomáš762
Cinková Jitka682
Pavelcová Romana722
Nádhera Petr672
Nádherová Hana682

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Hradecký JaromírSkuteč8500:41:33102,87
2MA3147Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:1099,95
3MA5127Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4597,18
4MA6137Janík DavidOstrožská nová ves9800:46:07113,17
5MA7148Hrabal AntonínKojetín9900:47:06109,18
6MA8164Novák PavelKRB Chrudim8100:47:3774,09
7MA11200Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:48:1471,16
8MA16144Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:5058,83
9MA20141Vencl JiříActivity Lanškroun9800:54:5377,65

Muži B 40-49 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2174Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:56109,27
2MB4168Uchytil MilanKPA Pardubice7400:42:18107,61
3MB9155Lukeš RomanJeštěd SKY Race7000:47:4183,12
4MB1363Šebesta PetrOB Chrast7100:49:1675,92
5MB14175Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:49:2375,39
6MB18159Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:0853,78
7MB21195Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0049,84
8MB25131Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:1335,21
9MB27152Nešetřil TomášPardubice6801:00:5123,23
10MB3151Kubias OndřejPardubice7401:04:177,62

Muži C 50 let a starší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10162Bláha MilanAF Křovice5700:47:42115,14
2MC12150Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:48:44110,21
3MC15153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:46106,19
4MC17170Ráb PavelČeská Třebová5200:51:22100,93
5MC22172Novák JaroslavČeský Krumlov6400:55:3483,60
6MC23132Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:4583,94
7MC26154Bílý ZdeněkHVEPA5900:58:3771,72
8MC32197Sýkora AntonínVP ČR5101:08:1535,49
9MC33171Jelínek MatějČernilov4201:08:18100,00
-MC-169Tučný JanMK Pardubice47DNF-

Ženy (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1959Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:54:23115,21
2ZA2461Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:52100,00
3ZA2855Malíková MartinaNymburk9901:03:18100,00
4ZA29194Švarcová HanaPardubice8201:03:2084,79
5ZA3062Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07121,30
6ZA34139Jelínková MagdalenaČernilov4501:19:2478,70

Trať 11 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Hradecký JaromírSkuteč8500:41:33102,87
1MB2174Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:56109,27
2MA3147Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:1099,95
2MB4168Uchytil MilanKPA Pardubice7400:42:18107,61
3MA5127Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4597,18
4MA6137Janík DavidOstrožská nová ves9800:46:07113,17
5MA7148Hrabal AntonínKojetín9900:47:06109,18
6MA8164Novák PavelKRB Chrudim8100:47:3774,09
3MB9155Lukeš RomanJeštěd SKY Race7000:47:4183,12
1MC10162Bláha MilanAF Křovice5700:47:42115,14
7MA11200Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:48:1471,16
2MC12150Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:48:44110,21
4MB1363Šebesta PetrOB Chrast7100:49:1675,92
5MB14175Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:49:2375,39
3MC15153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:46106,19
8MA16144Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:5058,83
4MC17170Ráb PavelČeská Třebová5200:51:22100,93
6MB18159Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:0853,78
1ZA1959Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:54:23115,21
9MA20141Vencl JiříActivity Lanškroun9800:54:5377,65
7MB21195Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0049,84
5MC22172Novák JaroslavČeský Krumlov6400:55:3483,60
6MC23132Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:4583,94
2ZA2461Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:52100,00
8MB25131Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:1335,21
7MC26154Bílý ZdeněkHVEPA5900:58:3771,72
9MB27152Nešetřil TomášPardubice6801:00:5123,23
3ZA2855Malíková MartinaNymburk9901:03:18100,00
4ZA29194Švarcová HanaPardubice8201:03:2084,79
5ZA3062Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07121,30
10MB3151Kubias OndřejPardubice7401:04:177,62
8MC32197Sýkora AntonínVP ČR5101:08:1535,49
9MC33171Jelínek MatějČernilov4201:08:18100,00
6ZA34139Jelínková MagdalenaČernilov4501:19:2478,70

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Hradecký JaromírSkuteč8500:41:33101,59
2MB2174Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:5699,76
3MA3147Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:1098,65
4MB4168Uchytil MilanKPA Pardubice7400:42:1898,01
5MA5127Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4595,86
6MA6137Janík DavidOstrožská nová ves9800:46:0779,79
7MA7148Hrabal AntonínKojetín9900:47:0675,09
8MA8164Novák PavelKRB Chrudim8100:47:3772,62
9MB9155Lukeš RomanJeštěd SKY Race7000:47:4172,30
10MC10162Bláha MilanAF Křovice5700:47:4272,22
11MA11200Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:48:1469,68
12MC12150Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:48:4467,29
13MB1363Šebesta PetrOB Chrast7100:49:1664,74
14MB14175Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:49:2364,19
15MC15153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:4662,36
16MA16144Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:5057,26
17MC17170Ráb PavelČeská Třebová5200:51:2254,72
18MB18159Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:0841,50
19MA20141Vencl JiříActivity Lanškroun9800:54:5337,92
20MB21195Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0037,37
21MC22172Novák JaroslavČeský Krumlov6400:55:3434,66
22MC23132Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:4533,78
23MB25131Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:1322,01
24MC26154Bílý ZdeněkHVEPA5900:58:3720,10
25MB27152Nešetřil TomášPardubice6801:00:519,43
26MB3151Kubias OndřejPardubice7401:04:173,00
27MC32197Sýkora AntonínVP ČR5101:08:153,00
28MC33171Jelínek MatějČernilov4201:08:183,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1959Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:54:23111,99
2ZA2461Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:52106,86
3ZA2855Malíková MartinaNymburk9901:03:1881,16
4ZA29194Švarcová HanaPardubice8201:03:2081,04
5ZA3062Hellerová HanaHradec Králové6101:04:0778,33
6ZA34139Jelínková MagdalenaČernilov4501:19:2425,50

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód