hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr 2017

30.8.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2017
  • datum konání: 30.8.2017
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2017

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M141Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:41114,92
2M192Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:03:54104,05
3M1183Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2181,03
4M1234Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:3866,50
5M1295Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:05:1833,08

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z181Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:50114,43
2Z1152Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:04:1296,45
3Z1173Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:04:2189,12
4Z1204Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3280,31
5Z1215Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:04:3676,89
6Z1246Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3974,57
7Z1257Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4370,73
8Z1268Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:05:0255,54
9Z1289Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:05:0751,29
10Z13010Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:05:1942,09

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:25118,07
2M262Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:44101,14
3M2113Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:0780,79
4M2134Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:0979,45
5M2275Vávra JanPeklák team0700:05:0430,54

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z221Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:28105,91
2Z232Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:3599,92
3Z253Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:4194,17
4Z274Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:03:4787,97
5Z2105Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:5581,18
6Z2126Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:0868,82
7Z2147Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:1066,91
8Z2168Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:2057,11
9Z2199Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:2255,70
10Z22210Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:04:3840,38
11Z23111Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:193,00

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:10:05108,72
2M382Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:10:4197,46
3M393König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:10:5293,82
4M3144Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:12:0171,89

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z331Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:09:44115,22
2Z372Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:10:3698,75
3Z3103Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:11:1686,03
4Z3124Moskvová AgátaKB Letohrad0500:11:2682,94
5Z3155Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:12:1667,00

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Moravec JanJM Team Letohrad0200:09:35105,87
2M422Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:38104,73
3M463Habiger PatrikISCAREX Junior team ČT0300:10:2489,40
4M4114Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:11:1870,99
5M4135Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:11:5159,79

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z451Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:20125,85
2Z4162Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:12:3089,23
3Z4173Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:12:4584,92
4Z4184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:1659,35

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5101Gregora JanActivity Lanškroun0000:18:23100,00

Dorostenky (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:15:39129,02
2MJ122Moravec JakubJM Team Letohrad9900:18:2698,64
3MJ203Vencl JiříActivity Lanškroun9800:20:5172,34

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ271Václavková HanaDlouhá Třebová9900:22:59100,00

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:15:58106,03
2MA32Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:16:14102,89
3MA63Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:1291,08
4MA84Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:5482,66
5MA95Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:18:0181,17
6MA136Hyksa Jakub-9100:19:1466,45
7MA147Beneš MichalRUNSPORT8300:19:1765,85
8MA178Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:1553,97
9MA219Košnar FilipTrailrun.cz9100:21:0543,87

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:44124,21
2MB152Steklý PetrSvitavy7400:20:1088,07
3MB163Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:20:1287,72
4MB264Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3862,31
5MB285Hampl AloisOstrov7000:23:0058,31
6MB296Němec RadekLitomyšl7700:23:1655,56
7MB367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:2033,92

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51Novák PetrSK Donocykl6700:17:11106,48
2MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:43100,58
3MC113Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:2492,94
4MC224Hruban JanČeská Třebová6600:21:3357,40

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD231Ráb PavelČeská Třebová5200:21:44121,83
2MD322Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:4397,44
3MD393Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:4580,72

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME401Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:27118,99
2ME442Bielčik JindřichElma Tým4000:34:2681,01

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:33129,06
2ZA342Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:0391,56
3ZA383Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:26:3179,38

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB241Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:53109,75
2ZB302Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:2796,08
3ZB313Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:23:4094,17
4ZB354Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:0681,77
5ZB415Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:2852,51
6ZB426Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:30:1636,74

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC191Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:37118,27
2ZC252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:31101,58
3ZC333Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:5780,15
4ZC374Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:1568,72

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:43100,00

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:25118,07
1Z221Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:28105,91
2Z232Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:3599,92
1M141Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:41114,92
3Z253Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:4194,17
2M262Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:44101,14
4Z274Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:03:4787,97
1Z181Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:50114,43
2M192Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:03:54104,05
5Z2105Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:5581,18
3M2113Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:0780,79
6Z2126Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:0868,82
4M2134Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:04:0979,45
7Z2147Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:1066,91
2Z1152Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:04:1296,45
8Z2168Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:04:2057,11
3Z1173Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:04:2189,12
3M1183Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2181,03
9Z2199Miláčková AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:2255,70
4Z1204Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3280,31
5Z1215Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:04:3676,89
10Z22210Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:04:3840,38
4M1234Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:3866,50
6Z1246Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:3974,57
7Z1257Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4370,73
8Z1268Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:05:0255,54
5M2275Vávra JanPeklák team0700:05:0430,54
9Z1289Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:05:0751,29
5M1295Bezděk VojtěchČeská Třebová0900:05:1833,08
10Z13010Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:05:1942,09
11Z23111Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:193,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:15:39129,02
1MA21Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:15:58106,03
2MA32Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:16:14102,89
1MB41Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:44124,21
1MC51Novák PetrSK Donocykl6700:17:11106,48
3MA63Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:1291,08
2MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:43100,58
4MA84Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:5482,66
5MA95Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:18:0181,17
1M5101Gregora JanActivity Lanškroun0000:18:23100,00
3MC113Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:2492,94
2MJ122Moravec JakubJM Team Letohrad9900:18:2698,64
6MA136Hyksa Jakub-9100:19:1466,45
7MA147Beneš MichalRUNSPORT8300:19:1765,85
2MB152Steklý PetrSvitavy7400:20:1088,07
3MB163Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:20:1287,72
8MA178Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:1553,97
1ZA181Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:33129,06
1ZC191Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:37118,27
3MJ203Vencl JiříActivity Lanškroun9800:20:5172,34
9MA219Košnar FilipTrailrun.cz9100:21:0543,87
4MC224Hruban JanČeská Třebová6600:21:3357,40
1MD231Ráb PavelČeská Třebová5200:21:44121,83
1ZB241Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:53109,75
2ZC252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:31101,58
4MB264Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3862,31
1ZJ271Václavková HanaDlouhá Třebová9900:22:59100,00
5MB285Hampl AloisOstrov7000:23:0058,31
6MB296Němec RadekLitomyšl7700:23:1655,56
2ZB302Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:2796,08
3ZB313Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:23:4094,17
2MD322Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:4397,44
3ZC333Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:5780,15
2ZA342Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:0391,56
4ZB354Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:0681,77
7MB367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:2033,92
4ZC374Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:1568,72
3ZA383Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:26:3179,38
3MD393Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:4580,72
1ME401Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:27118,99
5ZB415Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:2852,51
6ZB426Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:30:1636,74
1ZD431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:43100,00
2ME442Bielčik JindřichElma Tým4000:34:2681,01

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:15:39103,71
2MA21Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:15:5899,76
3MA32Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:16:1496,53
4MB41Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:4490,18
5MC51Novák PetrSK Donocykl6700:17:1184,47
6MA63Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:17:1284,33
7MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:4377,90
8MA84Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:5475,64
9MA95Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:18:0174,10
10M5101Gregora JanActivity Lanškroun0000:18:2369,53
11MC113Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:2469,39
12MJ122Moravec JakubJM Team Letohrad9900:18:2668,84
13MA136Hyksa Jakub-9100:19:1458,91
14MA147Beneš MichalRUNSPORT8300:19:1758,29
15MB152Steklý PetrSvitavy7400:20:1047,04
16MB163Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:20:1246,63
17MA178Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:1546,02
18MJ203Vencl JiříActivity Lanškroun9800:20:5138,65
19MA219Košnar FilipTrailrun.cz9100:21:0535,60
20MC224Hruban JanČeská Třebová6600:21:3329,81
21MD231Ráb PavelČeská Třebová5200:21:4427,38
22MB264Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3816,29
23MB285Hampl AloisOstrov7000:23:0011,52
24MB296Němec RadekLitomyšl7700:23:168,24
25MD322Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:433,00
26MB367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:203,00
27MD393Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:26:453,00
28ME401Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:273,00
29ME442Bielčik JindřichElma Tým4000:34:263,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:33104,48
2ZC191Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:37103,74
3ZB241Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5391,78
4ZC252Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3185,71
5ZJ271Václavková HanaDlouhá Třebová9900:22:5981,28
6ZB302Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:2776,81
7ZB313Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:23:4074,72
8ZC333Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:5762,57
9ZA342Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:0361,59
10ZB354Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:0661,15
11ZC374Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:1550,23
12ZA383Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:26:3147,65
13ZB415Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:2829,12
14ZB426Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:30:1611,87
15ZD431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:433,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód