Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

10 jarních kilometrů

17.3.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 17.3.2018
  • zobrazeno již 810x
  • místo konání: hřiště, Kunčina u Moravské Třebové
  • GPS: 49.7951267N, 16.6386358E
  • pořadatel: AK Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Fotbalový stadion v Kunčině u Moravské Třebové
15:00 hodin

Přihlášky

na místě od 13:00 do 14:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: převážně asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Matuška
tel. 775 348 621

E-mailová adresa

jarda24.m@gmail.com

Mapa konání závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C217Kolbábek Kryštof-1200:00:01-
2C2394Zeman Dominik-1400:00:01-
Nejmladší žactvo r. 2011-2009 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1162Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:01-
2Z1397Kalábová Natálie-1100:00:01-
3Z1572Mastná Lucie-0900:00:01-
4Z1671Širůček Dominik-0900:00:01-
Mladší žactvo r. 2008-2006 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3674Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:07-
Starší žactvo r. 2005-2003 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4119Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:55-
2M4239Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:15-
3M4367Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:03:27-
4M4476Širůček AlešSKP Slovan Moravská Třebová0400:03:42-
5M4518Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:58-
6M4794Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:04:08-
Dorostenci r. 2002-2000 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5139Papežík Matěj-0100:06:33-
2M5216Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:24-
Dorostenky r. 2002-2000 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5346Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:39-
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1239Marek JakubKonrad Tools Team0300:40:09113,38
2MJ2556Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0100:43:5795,67
3MJ3029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:44:5890,95
4MJ4667Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:51:3860,00
5MJ6155Musil Tomáš-0201:09:393,00
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6054Škrabalová Karolína-0301:09:39100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA244Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:36:24105,23
2MA373Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:37:4098,50
3MA461Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:38:0596,28
4MA572Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:38:1495,42
5MA614Nováček PetrKunčina7900:39:1490,07
6MA713Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:39:2689,00
7MA92Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5786,30
8MA1046Šmarda Dominik-9500:40:0485,67
9MA1145Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:0585,51
10MA1433Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:41:0780,03
11MA1723Novák MartinRudoltice8300:41:4177,03
12MA1832Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:41:5275,98
13MA201Fiala OndřejBoskovice8200:43:0469,60
14MA2166Slabý JanTvoje máma9000:43:1768,44
15MA2219Klička OndřejPrvní krok8800:43:3167,15
16MA2451Krikl PavelJaroměřice7900:43:5664,92
17MA2653Menšík OndřejBoskovice8900:43:5864,75
18MA2974Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:5160,02
19MA3140Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:45:3456,20
20MA3564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:2146,64
21MA398Kalina Dominik-9500:48:3140,46
22MA4059Kobelka MartinMoravská Třebová9700:48:5538,31
23MA4165Fišer DavidTvoje máma8000:49:1936,12
24MA4441Vrba Lukᚊneci v běhu8500:50:3529,38
25MA4812Švanda LadislavMoravská Třebová8000:52:2319,69
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB162Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:13130,08
2MB3250Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4685,24
3MB3317Schuster Jan-7700:45:5384,68
4MB366Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:47:4875,72
5MB3876Tvarůžka TomášKroměříž7200:48:3072,46
6MB4235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2668,03
7MB477Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5556,43
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC863Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:40104,20
2MC135Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:4399,02
3MC1568Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:41:1196,78
4MC1630Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:1696,33
5MC2728Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:2281,00
6MC5516Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:413,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3471Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:47:03100,00
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5958Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:06:56100,00
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2375Reslová HanaFenix Team9300:43:46125,82
2ZA4560Hlavatá Jana-9600:50:5997,15
3ZA5170Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:0277,03
4ZA5220Průšová RadkaTJ Svitavy9600:57:0872,64
5ZA5418Sáblíková JindřiškaSCS Mirva Svitavy8601:00:0960,67
6ZA5715Truhlářová Barbora-9601:00:4957,99
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB194Kriklová AlenaJaroměřice7900:42:37118,98
2ZB3738Marková LadislavaSvitavy7800:48:1994,81
3ZB4348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:2086,21
4ZB4952Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:5075,62
5ZB5049Manová BlankaČerti Kunčina7400:55:5362,62
6ZB5311Khýrová Lenka-8100:57:4554,75
7ZB5610Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7401:00:4941,71
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2869Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:38100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5837Sekyrová JanaSvitavy6301:01:27119,82
2ZD6247Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:5980,18
Hobby - Muži (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM136Papežík Matěj-0100:15:11-
2HM227Štěpař PetrČerti Kunčina6400:16:01-
3HM321Brychta Tomáš-9300:16:05-
4HM478Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:16:22-
5HM522Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:17:25-
6HM657Kaláb JaroslavKunčina6900:17:30-
7HM731Širůček AlešSKP Slovan Moravská Třebová0400:17:35-
8HM824Krepl Jan-9200:20:06-
9HM925Matušák Tomáš-9900:21:12-
10HM119Kubín Michal-9300:21:49-
11HM1443Janků ŠtěpánBuřtíci9700:22:22-
12HM1577Truhlář Libor-7700:31:07-
Hobby - Ženy (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HZ1034Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:21:31-
2HZ1126Matušáková Veronika-9700:21:49-
3HZ1342Mazalová MonikaBuřtíci9600:22:21-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C217Kolbábek Kryštof-1200:00:01-
1Z1162Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:01-
2C2394Zeman Dominik-1400:00:01-
2Z1397Kalábová Natálie-1100:00:01-
3Z1572Mastná Lucie-0900:00:01-
4Z1671Širůček Dominik-0900:00:01-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5139Papežík Matěj-0100:06:33-
2M5216Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:24-
1Z5346Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:39-
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM136Papežík Matěj-0100:15:11-
2HM227Štěpař PetrČerti Kunčina6400:16:01-
3HM321Brychta Tomáš-9300:16:05-
4HM478Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:16:22-
5HM522Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:17:25-
6HM657Kaláb JaroslavKunčina6900:17:30-
7HM731Širůček AlešSKP Slovan Moravská Třebová0400:17:35-
8HM824Krepl Jan-9200:20:06-
9HM925Matušák Tomáš-9900:21:12-
1HZ1034Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:21:31-
10HM119Kubín Michal-9300:21:49-
2HZ1126Matušáková Veronika-9700:21:49-
3HZ1342Mazalová MonikaBuřtíci9600:22:21-
11HM1443Janků ŠtěpánBuřtíci9700:22:22-
12HM1577Truhlář Libor-7700:31:07-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB162Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:13130,08
1MA244Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:36:24105,23
2MA373Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:37:4098,50
3MA461Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:38:0596,28
4MA572Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:38:1495,42
5MA614Nováček PetrKunčina7900:39:1490,07
6MA713Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:39:2689,00
1MC863Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:40104,20
7MA92Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5786,30
8MA1046Šmarda Dominik-9500:40:0485,67
9MA1145Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:0585,51
1MJ1239Marek JakubKonrad Tools Team0300:40:09113,38
2MC135Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:4399,02
10MA1433Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:41:0780,03
3MC1568Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:41:1196,78
4MC1630Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:1696,33
11MA1723Novák MartinRudoltice8300:41:4177,03
12MA1832Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:41:5275,98
1ZB194Kriklová AlenaJaroměřice7900:42:37118,98
13MA201Fiala OndřejBoskovice8200:43:0469,60
14MA2166Slabý JanTvoje máma9000:43:1768,44
15MA2219Klička OndřejPrvní krok8800:43:3167,15
1ZA2375Reslová HanaFenix Team9300:43:46125,82
16MA2451Krikl PavelJaroměřice7900:43:5664,92
2MJ2556Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0100:43:5795,67
17MA2653Menšík OndřejBoskovice8900:43:5864,75
5MC2728Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:2281,00
1ZC2869Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:38100,00
18MA2974Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:5160,02
3MJ3029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:44:5890,95
19MA3140Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:45:3456,20
2MB3250Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4685,24
3MB3317Schuster Jan-7700:45:5384,68
1MD3471Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:47:03100,00
20MA3564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:2146,64
4MB366Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:47:4875,72
2ZB3738Marková LadislavaSvitavy7800:48:1994,81
5MB3876Tvarůžka TomášKroměříž7200:48:3072,46
21MA398Kalina Dominik-9500:48:3140,46
22MA4059Kobelka MartinMoravská Třebová9700:48:5538,31
23MA4165Fišer DavidTvoje máma8000:49:1936,12
6MB4235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2668,03
3ZB4348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:2086,21
24MA4441Vrba Lukᚊneci v běhu8500:50:3529,38
2ZA4560Hlavatá Jana-9600:50:5997,15
4MJ4667Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:51:3860,00
7MB477Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5556,43
25MA4812Švanda LadislavMoravská Třebová8000:52:2319,69
4ZB4952Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:5075,62
5ZB5049Manová BlankaČerti Kunčina7400:55:5362,62
3ZA5170Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:0277,03
4ZA5220Průšová RadkaTJ Svitavy9600:57:0872,64
6ZB5311Khýrová Lenka-8100:57:4554,75
5ZA5418Sáblíková JindřiškaSCS Mirva Svitavy8601:00:0960,67
6MC5516Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:413,00
7ZB5610Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7401:00:4941,71
6ZA5715Truhlářová Barbora-9601:00:4957,99
1ZD5837Sekyrová JanaSvitavy6301:01:27119,82
1ME5958Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:06:56100,00
1ZJ6054Škrabalová Karolína-0301:09:39100,00
5MJ6155Musil Tomáš-0201:09:393,00
2ZD6247Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:5980,18
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB162Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:36:13102,98
2MA244Svoboda OndřejAK Moravská Třebová8700:36:24101,93
3MA373Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:37:4095,09
4MA461Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:38:0592,83
5MA572Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:38:1491,96
6MA614Nováček PetrKunčina7900:39:1486,52
7MA713Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:39:2685,43
8MC863Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:4084,16
9MA92Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:5782,69
10MA1046Šmarda Dominik-9500:40:0482,05
11MA1145Richter VladislavFbK Svitavy9200:40:0581,88
12MJ1239Marek JakubKonrad Tools Team0300:40:0981,58
13MC135Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:4378,45
14MA1433Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:41:0776,31
15MC1568Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:41:1175,98
16MC1630Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:1675,48
17MA1723Novák MartinRudoltice8300:41:4173,26
18MA1832Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:41:5272,19
19MA201Fiala OndřejBoskovice8200:43:0465,70
20MA2166Slabý JanTvoje máma9000:43:1764,52
21MA2219Klička OndřejPrvní krok8800:43:3163,21
22MA2451Krikl PavelJaroměřice7900:43:5660,94
23MJ2556Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0100:43:5760,85
24MA2653Menšík OndřejBoskovice8900:43:5860,77
25MC2728Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:2258,58
26MA2974Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:5155,96
27MJ3029Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:44:5855,34
28MA3140Ben Salem ArbiTJ Sokol Kunčina8300:45:3452,08
29MB3250Polák TomášČerti Kunčina7200:45:4650,97
30MB3317Schuster Jan-7700:45:5350,33
31MD3471Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:47:0344,03
32MA3564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:2142,36
33MB366Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:47:4839,95
34MB3876Tvarůžka TomášKroměříž7200:48:3036,16
35MA398Kalina Dominik-9500:48:3136,07
36MA4059Kobelka MartinMoravská Třebová9700:48:5533,89
37MA4165Fišer DavidTvoje máma8000:49:1931,66
38MB4235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2631,02
39MA4441Vrba Lukᚊneci v běhu8500:50:3524,80
40MJ4667Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:51:3819,11
41MB477Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:5517,57
42MA4812Švanda LadislavMoravská Třebová8000:52:2314,95
43MC5516Krátký JosefHvězda Pardubice6501:00:413,00
44ME5958Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:06:563,00
45MJ6155Musil Tomáš-0201:09:393,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB194Kriklová AlenaJaroměřice7900:42:37104,82
2ZA2375Reslová HanaFenix Team9300:43:4699,55
3ZC2869Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:3895,63
4ZB3738Marková LadislavaSvitavy7800:48:1978,76
5ZB4348Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:2069,48
6ZA4560Hlavatá Jana-9600:50:5966,56
7ZB4952Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:52:5058,07
8ZB5049Manová BlankaČerti Kunčina7400:55:5344,05
9ZA5170Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:56:0243,40
10ZA5220Průšová RadkaTJ Svitavy9600:57:0838,35
11ZB5311Khýrová Lenka-8100:57:4535,56
12ZA5418Sáblíková JindřiškaSCS Mirva Svitavy8601:00:0924,57
13ZB5610Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7401:00:4921,50
14ZA5715Truhlářová Barbora-9601:00:4921,49
15ZD5837Sekyrová JanaSvitavy6301:01:2718,55
16ZJ6054Škrabalová Karolína-0301:09:393,00
17ZD6247Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:593,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód