hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh kolem poličských hradeb

1.5.2018, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2018
  • zobrazeno již 827x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park, Polička
první start - 10:00 hodin
hlavní závod - 12:00-12:30 hodin

Přihlášky

na místě, nejpozději 15 minut před startem

Startovné

dospělí - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
rovinatý profil, převážně asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ
tel. 461 725 382

Propozice závodu v PDF

Internetové stránky

http://www.atletikapolicka.wgz.cz

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 5005

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5718
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Gdula Petr6115
Šimůnek Jan8215
Ožana Václav6414
Smolák Petr9414
Jelínek Matěj4213
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4913
Červ Jakub8913
Červ Miloslav5013
Lorenc Tomáš8612
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Smoláková Valérie9312
Pešlová Ivana6312
Šutera Josef7912
Hubáček Petr7812
Smoláková Alexandra9812
Šimůnková Pavla7712
Šimůnek Jan0312
Řemínek Matěj8611
Krátká Anna6911
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Dušková Lenka8011
Borek Viktor0411
Cvrček Martin7911
Borková Agáta0211
Klepárník Otakar5711
Nechvílová Miroslava6011
Keprtová Miloslava4811
Boháč Bonifác0111
Stránský Aleš6011
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Pulgretová Kateřina9910
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Fiedler Jan5610
Chlubna Jan8410
Šafář Jaroslav5110
Boháč Pankrác0610
Horáček Michal7510
Razým Jan5710
Vondra Vojtěch9810
Jelínková Magdalena459

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2014 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C02176Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:19-
2C03215Kaplan MaxSruby1400:00:20-
3C03719Petr RostislavČeská Třeb.1400:00:21-
4C0411Kvapil JakubAtletika Polička1400:00:22-
5C05439Orálek AdamPolička1400:00:24-
6C05535Mach ŠtěpánJimramov1400:00:25-
7C05622Grubhoffer DanielPolička1400:00:25-
8C05888Král TomášPolička1400:00:25-
9C06234Dudek JosefBřeziny1400:00:30-
10C06650Suchý JakubAK Herálec1500:00:31-
11C06849Steinhauser JanBrno1500:00:32-
12C06965Flídr NikolasČeská Třeb.1400:00:33-
13C07144Vacek MartinDlouhá Třeb.1500:00:35-
14C07336Votava MatyášPolička1500:00:36-
15C07580Kotek OndřejChrudim1400:00:36-
16C08246Taufer AntonínCZECH Tri K.Team1600:00:49-
17C08559Švejda KryštofPolička1600:00:55-
18C08668Junek TomášNové M.n Mor.1500:01:00-
-C0-26Fňukal OnřejPolička15DNF-

Děvčata r. 2014 a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D05132Preislerová Viola ŽofieČeská Třebová1400:00:23-
2D05341Střihavková AnežkaChoceň1400:00:24-
3D05713Kovářová EliškapOLIČKA1500:00:25-
4D05911Vrábelová ViktorieBystřice nad Petrnštejnem1400:00:27-
5D0604Kubovičová BarboraMŠ Třebechovická1400:00:27-
6D06126Fišerová AnežkaŘíčky1500:00:28-
7D06318Boháčová NelaLezník1400:00:30-
8D06520Jandejsková EliškaEtletika TJ Lanškroun1400:00:31-
9D06755Jílková NelaBrno1400:00:32-
10D07070Lorencová SáraPolička1400:00:34-
11D07239Faltová NikolaPolička1400:00:35-
12D07464Kubaláková EliškaSK MNMN1600:00:36-
13D07610Trávníčková LucieSKI Team Herálec1600:00:39-
14D07778Garabíková AnnaKorouhev1500:00:40-
15D078118Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:00:41-
16D07969Benešová AnnaPolička1600:00:43-
17D08037Kysilková MarkétaSebranice1500:00:44-
18D08161Candríková SimonaNMNM1500:00:46-
19D08458Chaloupková BedřiškaŠiroký Důl1600:00:55-
20D08736Jílková KarolínaPolička1600:01:05-
21D08847Cislerová AnnaChrudim1500:01:05-
22D08980Češková AdélaAtletika Polička1600:01:19-

Chlapci r. 2012-13 (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1276Svoboda FilipSebranice1200:00:15-
2C1310Trávníček AntonínSKI Team Herálec1300:00:16-
3C1497Kryštof VojtěchAtletika Polička1200:00:16-
4C1592Rokos KryštofPolička1200:00:17-
5C1775Šenk AdamPolička1200:00:17-
6C1978Soukal ZdeněkKorouhev1200:00:17-
7C11177Kubalák ŠtěpánSK Nové Město na M.1300:00:18-
8C11330Fišer VáclavŘíčky1200:00:18-
9C11489Macků DavidČerná u Bohdan.1300:00:18-
10C11640Pavliš DavidPolička1300:00:18-
11C11942Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:19-
12C12252Šplíchal BedřichPolička1300:00:19-
13C12679Garabík PetrKorouhev1200:00:20-
14C12973Vraspír OndřejPolička1200:00:20-
15C1308Anděl MarekBOJ Žďár.n.Sáz.1300:00:20-
16C13337Kysilka TomášSebranice1200:00:20-
17C13569Junek MartinNové M.n.M1200:00:21-
18C1365Stolín FrantišekPolička1200:00:21-
19C13883Pilný TomášKKL Hlinsko1300:00:21-
20C13993Bednář ŠimonPolička1300:00:21-
21C14272Ohlídal VáclavPomezí1300:00:22-
22C14366Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:22-
23C15238Falt PavelPolička1200:00:24-
24C16470Gracias KryštofPolička1300:00:30-
25C18345Horáček FilipČeská Třebová1300:00:50-

Děvčata r. 2012-13 (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1157Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:15-
2D169Groulíková ZuzanaPolička1300:00:17-
3D1834Sedláčková ZuzanaBystré1200:00:17-
4D11046Císlerová VeronikaTerka Verka Team1200:00:17-
5D11233Machová RozálieJimramov1200:00:18-
6D11523Vrabcová AnetaPolička1200:00:18-
7D11730Dudková EmaBřeziny1200:00:19-
8D1188Kučková ElenBOJ Žďár nad Sázavou1200:00:19-
9D12040Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:19-
10D12385Bednářová JustýnaPolička1300:00:19-
11D12443Šimková AdélaVendolí1300:00:19-
11D12454Jílková AničkaAtlatika Polička1200:00:19-
13D12771Šenková AgátaPolička1200:00:20-
14D12859Brychtová LucieTJ NMnM1300:00:20-
15D13122Frodlová ŠtěpánkaRadiměř1200:00:20-
16D13417Boháčová AdélaPolička1200:00:20-
17D14024Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:22-
18D14442Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:22-
19D1454Kotlíková KarolínaPraha1300:00:22-
20D14688Franková LuciePolička1200:00:22-
21D14793Kozlová KarolínaPolička1200:00:22-
22D14881Nencová NelaBorová1200:00:22-
23D14919Kubíková KamilaLísek1300:00:22-
24D15066Ohlídalová IvaPomezí1200:00:23-

Chlapci r. 2011 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2121Grubhoffer NicolasPolička1100:01:39-
2C223Brusennbauch AlanIscarex Junior Team ČT1100:01:40-
3C2326Dittrich OndřejBorová1100:01:40-
4C2491Kubalák MatějSK Nové Město na M.1100:01:42-
5C252Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:43-
6C2614Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:45-
7C27100Matouš MartinLachtan k.Polička1100:01:46-
8C21453Šplíchal MatějPolička1100:01:52-
9C21841Pavliš AdamPolička1100:01:55-
10C22346Šafář AdamPolička1100:02:01-
11C23565Marek LukášSvitavy1100:02:12-
12C23634Hanák TondaSvitavy1100:02:14-
13C24225Mareš FrantišekLanškroun1100:02:33-
-C2-55Dostál JakubBystré11DNF-

Děvčata r. 2011 (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D283Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:48-
2D2987Švejdová EliškaPolička1100:01:49-
3D21065Graciasová BarboraPolička1100:01:50-
4D21544Šimková TerezaVendolí1100:01:53-
5D2277Nedělová Adéla1100:02:04-
6D22979Šaclová MichaelaŠSK NMNM1100:02:05-

Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1120Řehák LubomírAtletika Lanškroun0900:03:10105,23
2M1422Brychta DavidCerekvice n. L.0900:03:1599,16
3M1694Kubalák JiříSK Nové Město na M.0900:03:1995,61
4M1723Resler FilipAtletika Lanškroun0900:03:2589,46
5M1847Suchý AdamAK Herálec1000:03:2589,17
6M11496Švejda JáchymPolička0900:03:3974,88
7M11732Rybička DominikIscarex Team ČT0900:03:4272,08
8M11944Bureš MichalPolička1000:03:4370,83
9M12088Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:4370,34
10M1217Anděl JakubBOJ Žďár.nSáz.1000:03:4667,63
11M12258Švejda FilipPolička1000:03:4766,73
12M12384Štaud MartinNěmčice Pardubice1000:03:4865,32
13M12418Kabrda PavelTJ Nové Město na Mor.1000:03:5162,39
14M12524Jandejsek MichaelAtletika Lanškroun0900:03:5261,94
15M12695Groulík FrantišekPolička1000:03:5261,61
16M13164Moučka OndřejPolička0900:04:0250,79
17M13219Šafář TomášPolička0900:04:0547,88
18M13333Dudek ŠimonBřeziny0900:04:1537,95
19M13411Schuch MatějPolička1000:04:1637,15
20M13535Schaffer JanPomezí1000:04:2230,95
21M13785Zach JiříPolička1000:04:2626,11
22M13827Fródl PatrikRadiměř0900:04:3021,95

Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Koubová ElenIscarex junior team ČT0900:01:51101,33
2Z11225Brychtová VeronikaCerekvice nad L.1000:01:5299,96
3Z11331Preislerová Agáta NelaIscarex Junior ČT0900:01:5298,70
4Z11690Václavíková DitaAK M.Třebová1000:01:5496,33
5Z1176Zelinková VeronikaIscarex junior team ČT0900:01:5594,37
6Z11956Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:01:5691,92
7Z120100Andrlíková MariePolička0900:01:5790,17
8Z12128Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:5987,24
9Z12283Hubáčková MarietaNMNM1000:01:5986,66
10Z12491Polášková LauraAK M.Třebová1000:02:0379,99
11Z12563Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:02:0379,48
12Z12672Soukalová LeonaKorouhev1000:02:0478,56
13Z12889Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:02:0576,55
14Z13027Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třeb.1000:02:0772,10
15Z13180Hejduková BerenikaOldříš0900:02:0968,57
16Z13252Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:02:1165,75
17Z13367Zeleníková NatáliePolička0900:02:1164,92
18Z13460Candríková TerezaNMNM0900:02:1264,06
19Z13782Šťastná BarboraBrno1000:02:1460,08
20Z13838Kysilková AdélaSebranice1000:02:1949,82
21Z13935Kodýtková NelaFK Řetůvka1000:02:2147,91
22Z14045Hanyková MarieJirny1000:02:2344,17
23Z1415Smetanová PetraAC Třešť1000:02:2343,25
24Z14329Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:3522,75

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2998Krištof JanAtletika Polička0700:03:21100,75
2M21068Šafář SamuelPolička0700:03:22100,18
3M21112Stránský JakubTJ Sokol Řetová0700:03:2399,07
4M21339Mach TomášAtletika Polička0700:03:2596,58
5M21590Smolák ŠimonVysoké Mýto0800:03:2894,30
6M21729Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:03:2893,67
7M2184Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:2893,48
8M22062Spurný SamuelSK ANTE ŽĎ n Saz0800:03:3190,98
9M22189Šafář ŠtěpánPolička0700:03:3190,66
10M22248Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:3290,33
11M22451Chaloupek OndřejAtletika Jabl.n.O-.0700:03:3388,96
12M22931Řehák MarekIscarex ČT0700:03:4576,98
13M23136Marek PatrikIscarex JuniorTeam ČT0800:03:4973,30
14M23316Schwach PetrHC Polička0800:03:5467,67
15M23413Ducháček VítSokol Řetová0800:03:5665,90
16M23757Gregora LukášActiviti Lanškroun0800:04:0458,06
17M2389Kučka MartinBOJ Žďár.n.Sázavou0800:04:0656,64
18M23980Oblouk MatyášPolička0800:04:0952,78
19M24099Háp MatoušPolička0800:04:1051,96
20M24156Dostál JanBystré0800:04:1844,59
21M24317Gloser JakubSázava0800:04:2240,02
22M24459Doucha TomášTJ START Náchod0800:04:2339,63
23M24654Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:04:3131,29
24M24728Vrabec DanielPolička0800:04:3527,67
25M24863Candrík JakubNové M.n M.0800:04:3725,73

Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2248Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:13101,65
2Z2312Petrová ŠtěpánkaIscarex Česká Třebová0700:03:15100,38
3Z2549Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:1797,97
4Z2921Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:2688,34
5Z21014Schüchová KarolínaPolička0700:03:2886,49
6Z2112Brusenbauchová NelaIscarex junior team ČT0800:03:3282,90
7Z21226Schafferová BarboraTJ Pomezí0700:03:3281,92
8Z21369Čejková KláraIscarex junior team ČT0800:03:3875,98
9Z2154Kopecká TerezaPolička0700:03:4172,87
10Z21697Kučerová LotaPolička0800:03:4272,57
11Z21894Blandová KristýnaPolička0700:03:4272,38
12Z22776Šedová KamilaAC V.Mýto0800:03:5360,42
13Z22858Brychtová SimonaCerekvice n/L0700:03:5558,48
14Z2298Lněničková SáraPolička0800:04:0152,47
15Z23016Kaplanová KarolínaSruby0700:04:0152,30
16Z23688Cvrčková RosáriePlaneta Země - Cvrčkov0800:04:2626,59
17Z23996Klepárníková ŠtěpánkaLezník0800:04:3121,57
18Z24053Kynclová JanaPolička0800:04:3913,88

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Bureš JosefIscarex Junior Team0600:03:08101,32
2M3287Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:08100,79
3M3345Svoboda JiříNové M. NM0500:03:1197,90
4M346Boháč PankrácJiskra UNO0600:03:1494,82
5M32715Šafář VáclavAtletika Polička0600:03:3869,11
6M34249Doucha MartinJT START Náchod0500:04:2024,17
7M34579Šenk MatějPolička0600:04:2519,11

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31292Horákovská AdélaAtletika NMNM0500:03:25101,40
2Z31484Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:2799,91
3Z31647Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:2898,69
4Z31951Kanovníková KarolínaAT Polička0600:03:2997,25
5Z32610Hejlová KateřinaIscarex Česká Třebová0600:03:3691,14
6Z32873Soukalová KláraKorouhev0500:03:3988,39
7Z33298Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:5176,80
8Z33662Preislerová Elena MarieIscarex ČT0600:04:0067,66
9Z35068Votavová KristýnaPolička0600:04:5712,57
10Z35150Bednářová AmélieAT Polička0600:05:113,00
11Z35229Lázničková KristýnaBorová0600:05:433,00

Starší žáci (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Vebr DominikVencl Team ČT0300:03:29108,58
2M4282Šimůnek JanIscarex Junior ČT0300:03:4197,70
3M4343Vacek MichalIscarex Junior ČT0400:03:4593,72
4M4481Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:4692,83
5M451Kapoun JanAT Polička0300:03:5584,36
6M4750Mach AdamPolička0400:04:1367,94
7M4961Jadrný TomášIscarex- Junior Č-.T.0400:04:2655,71
8M41060Šafář RadimPolička0400:04:2754,98
9M41155Borek ViktorBrdy Horní Čermná0400:04:3746,38
10M41444Šťastný PavelBrno0400:05:215,26

Starší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4515Stránská VendulaTJ Jiskra UO0300:03:14101,57
2Z4678Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM0400:03:15100,58
3Z4775Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké M.0300:03:1897,85
4Z4818Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:2096,10
5Z42395Blandová MartinaPolička0300:03:3282,83
6Z42554Košňarová BarboraAtletika Polička0300:03:3580,12
7Z43086Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:4668,98
8Z43599Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:5856,45
9Z44974Dušková SimonaChoceň0400:04:494,16

Dorostenci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Kabrda JiříSokol Kolín0100:07:26113,37
2M531Boháč BonifácVencl Tým Ú.n.Orl.0100:08:0696,81
3M555Pilný MichalKKL Hlinsko0200:08:2289,81
4M579Moravec JanJM TEAM Letoh.0200:09:3459,77
5M583Vacek LukášDlouhá Třeb.0200:10:2836,98

Dorostenky (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z586Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:16114,22
2Z51313Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:04:5585,78

Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ24Brychta JiříTJ NMNM0000:07:36112,93
2MJ410Simon JakubPolička0000:08:0999,44
3MJ68Moravec JakubJM TEAM Letoh.9900:08:3887,62

Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ611Pulgretová KateřinaTj Nové Město na Mor.9900:03:56122,24
2ZJ127Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:04:5477,76

Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:09100,99
2MA218Vebr PatrikVencl Tým Ústí n.Orl.9800:14:12100,29
3MA340Smetana JakubSalomon Suunco9600:14:1998,71
4MA443Vondra VojtěchVencl Tým Ústí n.Orl.9800:15:1485,62
5MA544Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:4079,53
6MA8103Barák JaroslavAQUASYS Ždˇar n. Sáz8400:16:0274,46
7MA925Kubalák JiříNové M. n. Mor8600:16:0673,41
8MA13101Řemínek MatějAC Choceň8600:16:4664,21
9MA15105Adamec LukášHORO ČT8700:16:5063,08
10MA1799Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:5462,22
11MA1894Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:0160,67
12MA2182Chlubna JanČESKA8400:17:1158,35
13MA2378Radiměřský KarelAtletika Polička8700:17:1557,36
14MA2492Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:2355,38
15MA2841Borovský JindřichPraha8200:17:4550,32
16MA2990Bílek LubošMANDL7900:17:4749,72
17MA3027Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:17:5049,10
18MA44111Večeře TomášAtletika Polička9000:19:2028,06
19MA46113Červ JakubAtletika Polička8900:19:3025,70
20MA4995Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:3524,51
21MA69109Šimko DanielCyklo Ski Polička8300:20:565,54
22MA7180Cisler MartinChrudim8000:21:004,62
23MA7231Chaloupka JanMladkov Šir.Důl9000:21:004,45
24MA7535Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:21:363,00
25MA76110Dědič MartinSokol Telecí8900:21:363,00
26MA8626Kńazský MichalMyjava8800:23:033,00
27MA967Peřina MartinRadiměř8500:24:293,00
28MA100112Renza PavelDesná8400:26:123,00
29MA1068Findejs TomášRadiměř8400:27:203,00
-MA-29Červený LadislavÚAMK Polička97DNF-

Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB665Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:15:43102,88
2MB751Horáček MichalISCAREX Česká Tř.7500:15:56100,18
3MB1016Brychta JiříTJ NMNM7400:16:1196,95
4MB1128Doucha JiříHvězda Pardubice7100:16:1895,55
5MB2566Kotlík KamilPraha HEGESH7700:17:3779,04
6MB2613Jadrný LubomírIscarex ČT7300:17:3878,77
7MB3362Stříhavka JindřichAC Choceň7100:18:0972,45
8MB359Vrabec MartinPolička7800:18:1670,99
9MB3724Bureš MartinISCAREX Česká Tř.7400:18:2568,95
10MB3893Zábraha PetrRychnov n. Kněžnou7400:18:3866,22
11MB3963Švorčík PetrISCAREX Česká Tř.7600:18:4764,43
12MB47100Pražák TomášJISKRA Hylváty7100:19:3155,13
13MB52107Vrána FilipOrel Vracov7600:19:4053,25
14MB53106Kalousek Jan7100:19:4252,90
15MB583Kučka JanBOJ Žďár.n.Sázavou7400:19:5650,07
16MB5939Simon PetrPolička7200:20:0947,28
17MB6038Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:1545,92
18MB61102Procházka JiříSebranice7700:20:1845,35
19MB6359Borek PetrBrzdy Hor.Čermná7000:20:2444,08
20MB6414Steklý PetrJavorník7400:20:3342,23
21MB662Němec RadekLitomyšl7700:20:4439,97
22MB6712Vacek JiříDlouhá Třeb.7700:20:4739,30
23MB6821Vebr MichalČeská Třeb.7800:20:5138,49
24MB8222Štaud PetrNěmčice7400:22:2818,15
25MB8523Láznička JaroslavBorová7700:22:5712,13
26MB981Vincenc BedřichPolička7000:25:263,00
-MB-49Červený LadislavHegerova Polička71DNF-

Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1258Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:44101,65
2MC1698Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:16:52100,18
3MC1984Louda PetrAC Česká Lípa6400:17:0298,17
4MC2268Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:17:1395,93
5MC2769Buriánek RomanISCAREX Česká Třeb.6500:17:3990,91
6MC31108Scheuer JanLanškroun6600:17:5388,11
7MC3276Ožana VáclavTJ NMNM6400:18:0885,09
8MC3683Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:18:2581,77
9MC41104Hanuš PetrChládek a Tiňtěra6400:19:0773,43
10MC4820Boháč ZamotákMěst.Lesy Vys. Mýto6800:19:3268,64
11MC5037Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:3767,49
12MC6557Hruban JanČT6600:20:4155,00
13MC7752Smolák PetrOrel Vys.Mýto6400:21:4242,85

Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4073Januška IvanŠanov5800:18:58103,92
2MD4354Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:19:19100,32
3MD5479Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:19:4595,77
4MD5642Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:5094,96
5MD5770Kubišta OtoIscarex ČT5300:19:5094,92
6MD8334Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:22:4464,85
7MD8756Šafář JaroslavNAA ÚO5100:23:0860,72
8MD886Ducháček BohuslavTJ Jiskra ÚO5100:23:0960,54
9MD9232Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n,K5400:24:0151,64
10MD971006Klepárník OtakarMedesa Polička5700:25:0740,25
11MD1055Dušek JanTJ Jiskra ÚO5100:27:1418,30
12MD10796Hanák KarelTerice, Jerka5600:28:167,57

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8455Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:49118,48
2ME9945Jelínek MatějČernilov4200:25:5194,36
3ME10233Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:26:4587,17
4ME10360Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:26:5985,35
5ME10975Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:2773,65

Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2047Homolková HanaNMMOR9600:17:08116,40
2ZA4274Krejčí MarkétaNMNM8900:19:1493,90
3ZA5197Klímová IvanaAtletika Polička8700:19:3889,70
4ZA5517Flídrová LenkaIscarex ČT8400:19:4887,81
5ZA6288Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:2281,81
6ZA8115Jirásková BáraIscarex ČT9100:22:1861,03
7ZA9581Císlerová MartinaChrudim8500:24:2738,03
-ZA-30Chaloupková BarboraŠiroký Důl87DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1467Kotlíková PetraTJ Banes Pacov8200:16:49119,72
2ZB3464Dušková LenkaIscarex ČT8000:18:10105,23
3ZB7019Vebrová MonikaČeská Třebová7900:20:5975,05
4ZB734Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:1871,55
5ZB7885Vávrová IlonaAtletika Polička7700:21:5365,36
6ZB7977Rokosová IvanaPolička8200:22:1561,44
7ZB8961Střihavková PetraAC Choceň7900:23:1650,55
8ZB9071Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:23:5443,65
9ZB9410Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:24:2637,95

Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4550Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:19:27115,34
2ZC7436Šedová JanaSruby7300:21:2896,25
3ZC8089Jirásková EvaTH Maratonstav Úpice6400:22:1788,42
4ZC9153Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:23:5772,63
5ZC10172Hillayová MarcelaTelč6700:26:4046,76
-ZC-48Červená IrenaPolička72DNF-

Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9386Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:22116,96
2ZD10491Sekyrová JanaSvitavy6300:27:0996,06
3ZD10811Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:2186,99
4ZD11046Jelínková MagdalenaČernilov4500:31:5859,80

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1157Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:15-
1C1276Svoboda FilipSebranice1200:00:15-
2C1310Trávníček AntonínSKI Team Herálec1300:00:16-
3C1497Kryštof VojtěchAtletika Polička1200:00:16-
4C1592Rokos KryštofPolička1200:00:17-
2D169Groulíková ZuzanaPolička1300:00:17-
5C1775Šenk AdamPolička1200:00:17-
3D1834Sedláčková ZuzanaBystré1200:00:17-
6C1978Soukal ZdeněkKorouhev1200:00:17-
4D11046Císlerová VeronikaTerka Verka Team1200:00:17-
7C11177Kubalák ŠtěpánSK Nové Město na M.1300:00:18-
5D11233Machová RozálieJimramov1200:00:18-
8C11330Fišer VáclavŘíčky1200:00:18-
9C11489Macků DavidČerná u Bohdan.1300:00:18-
6D11523Vrabcová AnetaPolička1200:00:18-
10C11640Pavliš DavidPolička1300:00:18-
7D11730Dudková EmaBřeziny1200:00:19-
8D1188Kučková ElenBOJ Žďár nad Sázavou1200:00:19-
11C11942Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:19-
9D12040Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:19-
1C02176Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:19-
12C12252Šplíchal BedřichPolička1300:00:19-
10D12385Bednářová JustýnaPolička1300:00:19-
11D12443Šimková AdélaVendolí1300:00:19-
11D12454Jílková AničkaAtlatika Polička1200:00:19-
13C12679Garabík PetrKorouhev1200:00:20-
13D12771Šenková AgátaPolička1200:00:20-
14D12859Brychtová LucieTJ NMnM1300:00:20-
14C12973Vraspír OndřejPolička1200:00:20-
15C1308Anděl MarekBOJ Žďár.n.Sáz.1300:00:20-
15D13122Frodlová ŠtěpánkaRadiměř1200:00:20-
2C03215Kaplan MaxSruby1400:00:20-
16C13337Kysilka TomášSebranice1200:00:20-
16D13417Boháčová AdélaPolička1200:00:20-
17C13569Junek MartinNové M.n.M1200:00:21-
18C1365Stolín FrantišekPolička1200:00:21-
3C03719Petr RostislavČeská Třeb.1400:00:21-
19C13883Pilný TomášKKL Hlinsko1300:00:21-
20C13993Bednář ŠimonPolička1300:00:21-
17D14024Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:22-
4C0411Kvapil JakubAtletika Polička1400:00:22-
21C14272Ohlídal VáclavPomezí1300:00:22-
22C14366Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:22-
18D14442Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:22-
19D1454Kotlíková KarolínaPraha1300:00:22-
20D14688Franková LuciePolička1200:00:22-
21D14793Kozlová KarolínaPolička1200:00:22-
22D14881Nencová NelaBorová1200:00:22-
23D14919Kubíková KamilaLísek1300:00:22-
24D15066Ohlídalová IvaPomezí1200:00:23-
1D05132Preislerová Viola ŽofieČeská Třebová1400:00:23-
23C15238Falt PavelPolička1200:00:24-
2D05341Střihavková AnežkaChoceň1400:00:24-
5C05439Orálek AdamPolička1400:00:24-
6C05535Mach ŠtěpánJimramov1400:00:25-
7C05622Grubhoffer DanielPolička1400:00:25-
3D05713Kovářová EliškapOLIČKA1500:00:25-
8C05888Král TomášPolička1400:00:25-
4D05911Vrábelová ViktorieBystřice nad Petrnštejnem1400:00:27-
5D0604Kubovičová BarboraMŠ Třebechovická1400:00:27-
6D06126Fišerová AnežkaŘíčky1500:00:28-
9C06234Dudek JosefBřeziny1400:00:30-
7D06318Boháčová NelaLezník1400:00:30-
24C16470Gracias KryštofPolička1300:00:30-
8D06520Jandejsková EliškaEtletika TJ Lanškroun1400:00:31-
10C06650Suchý JakubAK Herálec1500:00:31-
9D06755Jílková NelaBrno1400:00:32-
11C06849Steinhauser JanBrno1500:00:32-
12C06965Flídr NikolasČeská Třeb.1400:00:33-
10D07070Lorencová SáraPolička1400:00:34-
13C07144Vacek MartinDlouhá Třeb.1500:00:35-
11D07239Faltová NikolaPolička1400:00:35-
14C07336Votava MatyášPolička1500:00:36-
12D07464Kubaláková EliškaSK MNMN1600:00:36-
15C07580Kotek OndřejChrudim1400:00:36-
13D07610Trávníčková LucieSKI Team Herálec1600:00:39-
14D07778Garabíková AnnaKorouhev1500:00:40-
15D078118Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:00:41-
16D07969Benešová AnnaPolička1600:00:43-
17D08037Kysilková MarkétaSebranice1500:00:44-
18D08161Candríková SimonaNMNM1500:00:46-
16C08246Taufer AntonínCZECH Tri K.Team1600:00:49-
25C18345Horáček FilipČeská Třebová1300:00:50-
19D08458Chaloupková BedřiškaŠiroký Důl1600:00:55-
17C08559Švejda KryštofPolička1600:00:55-
18C08668Junek TomášNové M.n Mor.1500:01:00-
20D08736Jílková KarolínaPolička1600:01:05-
21D08847Cislerová AnnaChrudim1500:01:05-
22D08980Češková AdélaAtletika Polička1600:01:19-

Trať 0,42 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2121Grubhoffer NicolasPolička1100:01:39-
2C223Brusennbauch AlanIscarex Junior Team ČT1100:01:40-
3C2326Dittrich OndřejBorová1100:01:40-
4C2491Kubalák MatějSK Nové Město na M.1100:01:42-
5C252Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:43-
6C2614Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:45-
7C27100Matouš MartinLachtan k.Polička1100:01:46-
1D283Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:48-
2D2987Švejdová EliškaPolička1100:01:49-
3D21065Graciasová BarboraPolička1100:01:50-
1Z1111Koubová ElenIscarex junior team ČT0900:01:51101,33
2Z11225Brychtová VeronikaCerekvice nad L.1000:01:5299,96
3Z11331Preislerová Agáta NelaIscarex Junior ČT0900:01:5298,70
8C21453Šplíchal MatějPolička1100:01:52-
4D21544Šimková TerezaVendolí1100:01:53-
4Z11690Václavíková DitaAK M.Třebová1000:01:5496,33
5Z1176Zelinková VeronikaIscarex junior team ČT0900:01:5594,37
9C21841Pavliš AdamPolička1100:01:55-
6Z11956Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:01:5691,92
7Z120100Andrlíková MariePolička0900:01:5790,17
8Z12128Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:5987,24
9Z12283Hubáčková MarietaNMNM1000:01:5986,66
10C22346Šafář AdamPolička1100:02:01-
10Z12491Polášková LauraAK M.Třebová1000:02:0379,99
11Z12563Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:02:0379,48
12Z12672Soukalová LeonaKorouhev1000:02:0478,56
5D2277Nedělová Adéla1100:02:04-
13Z12889Krejčí MagdalénaAK M.Třebová1000:02:0576,55
6D22979Šaclová MichaelaŠSK NMNM1100:02:05-
14Z13027Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třeb.1000:02:0772,10
15Z13180Hejduková BerenikaOldříš0900:02:0968,57
16Z13252Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:02:1165,75
17Z13367Zeleníková NatáliePolička0900:02:1164,92
18Z13460Candríková TerezaNMNM0900:02:1264,06
11C23565Marek LukášSvitavy1100:02:12-
12C23634Hanák TondaSvitavy1100:02:14-
19Z13782Šťastná BarboraBrno1000:02:1460,08
20Z13838Kysilková AdélaSebranice1000:02:1949,82
21Z13935Kodýtková NelaFK Řetůvka1000:02:2147,91
22Z14045Hanyková MarieJirny1000:02:2344,17
23Z1415Smetanová PetraAC Třešť1000:02:2343,25
13C24225Mareš FrantišekLanškroun1100:02:33-
24Z14329Rybičková DenisaČeská Třebová0900:02:3522,75

Trať 0,84 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1120Řehák LubomírAtletika Lanškroun0900:03:10105,23
1Z2248Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:13101,65
2Z2312Petrová ŠtěpánkaIscarex Česká Třebová0700:03:15100,38
2M1422Brychta DavidCerekvice n. L.0900:03:1599,16
3Z2549Matějková Viktoria ElaLubník0700:03:1797,97
3M1694Kubalák JiříSK Nové Město na M.0900:03:1995,61
4M1723Resler FilipAtletika Lanškroun0900:03:2589,46
5M1847Suchý AdamAK Herálec1000:03:2589,17
4Z2921Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:2688,34
5Z21014Schüchová KarolínaPolička0700:03:2886,49
6Z2112Brusenbauchová NelaIscarex junior team ČT0800:03:3282,90
7Z21226Schafferová BarboraTJ Pomezí0700:03:3281,92
8Z21369Čejková KláraIscarex junior team ČT0800:03:3875,98
6M11496Švejda JáchymPolička0900:03:3974,88
9Z2154Kopecká TerezaPolička0700:03:4172,87
10Z21697Kučerová LotaPolička0800:03:4272,57
7M11732Rybička DominikIscarex Team ČT0900:03:4272,08
11Z21894Blandová KristýnaPolička0700:03:4272,38
8M11944Bureš MichalPolička1000:03:4370,83
9M12088Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:4370,34
10M1217Anděl JakubBOJ Žďár.nSáz.1000:03:4667,63
11M12258Švejda FilipPolička1000:03:4766,73
12M12384Štaud MartinNěmčice Pardubice1000:03:4865,32
13M12418Kabrda PavelTJ Nové Město na Mor.1000:03:5162,39
14M12524Jandejsek MichaelAtletika Lanškroun0900:03:5261,94
15M12695Groulík FrantišekPolička1000:03:5261,61
12Z22776Šedová KamilaAC V.Mýto0800:03:5360,42
13Z22858Brychtová SimonaCerekvice n/L0700:03:5558,48
14Z2298Lněničková SáraPolička0800:04:0152,47
15Z23016Kaplanová KarolínaSruby0700:04:0152,30
16M13164Moučka OndřejPolička0900:04:0250,79
17M13219Šafář TomášPolička0900:04:0547,88
18M13333Dudek ŠimonBřeziny0900:04:1537,95
19M13411Schuch MatějPolička1000:04:1637,15
20M13535Schaffer JanPomezí1000:04:2230,95
16Z23688Cvrčková RosáriePlaneta Země - Cvrčkov0800:04:2626,59
21M13785Zach JiříPolička1000:04:2626,11
22M13827Fródl PatrikRadiměř0900:04:3021,95
17Z23996Klepárníková ŠtěpánkaLezník0800:04:3121,57
18Z24053Kynclová JanaPolička0800:04:3913,88

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3186Bureš JosefIscarex Junior Team0600:03:08101,32
2M3287Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:08100,79
3M3345Svoboda JiříNové M. NM0500:03:1197,90
4M346Boháč PankrácJiskra UNO0600:03:1494,82
1Z4515Stránská VendulaTJ Jiskra UO0300:03:14101,57
2Z4678Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM0400:03:15100,58
3Z4775Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké M.0300:03:1897,85
4Z4818Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:2096,10
1M2998Krištof JanAtletika Polička0700:03:21100,75
2M21068Šafář SamuelPolička0700:03:22100,18
3M21112Stránský JakubTJ Sokol Řetová0700:03:2399,07
1Z31292Horákovská AdélaAtletika NMNM0500:03:25101,40
4M21339Mach TomášAtletika Polička0700:03:2596,58
2Z31484Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:2799,91
5M21590Smolák ŠimonVysoké Mýto0800:03:2894,30
3Z31647Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:2898,69
6M21729Brychta JakubCerekvice n. Loučnou0800:03:2893,67
7M2184Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:03:2893,48
4Z31951Kanovníková KarolínaAT Polička0600:03:2997,25
8M22062Spurný SamuelSK ANTE ŽĎ n Saz0800:03:3190,98
9M22189Šafář ŠtěpánPolička0700:03:3190,66
10M22248Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:3290,33
5Z42395Blandová MartinaPolička0300:03:3282,83
11M22451Chaloupek OndřejAtletika Jabl.n.O-.0700:03:3388,96
6Z42554Košňarová BarboraAtletika Polička0300:03:3580,12
5Z32610Hejlová KateřinaIscarex Česká Třebová0600:03:3691,14
5M32715Šafář VáclavAtletika Polička0600:03:3869,11
6Z32873Soukalová KláraKorouhev0500:03:3988,39
12M22931Řehák MarekIscarex ČT0700:03:4576,98
7Z43086Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:4668,98
13M23136Marek PatrikIscarex JuniorTeam ČT0800:03:4973,30
7Z33298Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:5176,80
14M23316Schwach PetrHC Polička0800:03:5467,67
15M23413Ducháček VítSokol Řetová0800:03:5665,90
8Z43599Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:5856,45
8Z33662Preislerová Elena MarieIscarex ČT0600:04:0067,66
16M23757Gregora LukášActiviti Lanškroun0800:04:0458,06
17M2389Kučka MartinBOJ Žďár.n.Sázavou0800:04:0656,64
18M23980Oblouk MatyášPolička0800:04:0952,78
19M24099Háp MatoušPolička0800:04:1051,96
20M24156Dostál JanBystré0800:04:1844,59
6M34249Doucha MartinJT START Náchod0500:04:2024,17
21M24317Gloser JakubSázava0800:04:2240,02
22M24459Doucha TomášTJ START Náchod0800:04:2339,63
7M34579Šenk MatějPolička0600:04:2519,11
23M24654Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:04:3131,29
24M24728Vrabec DanielPolička0800:04:3527,67
25M24863Candrík JakubNové M.n M.0800:04:3725,73
9Z44974Dušková SimonaChoceň0400:04:494,16
9Z35068Votavová KristýnaPolička0600:04:5712,57
10Z35150Bednářová AmélieAT Polička0600:05:113,00
11Z35229Lázničková KristýnaBorová0600:05:433,00

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Vebr DominikVencl Team ČT0300:03:29108,58
2M4282Šimůnek JanIscarex Junior ČT0300:03:4197,70
3M4343Vacek MichalIscarex Junior ČT0400:03:4593,72
4M4481Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:4692,83
5M451Kapoun JanAT Polička0300:03:5584,36
1ZJ611Pulgretová KateřinaTj Nové Město na Mor.9900:03:56122,24
6M4750Mach AdamPolička0400:04:1367,94
1Z586Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:16114,22
7M4961Jadrný TomášIscarex- Junior Č-.T.0400:04:2655,71
8M41060Šafář RadimPolička0400:04:2754,98
9M41155Borek ViktorBrdy Horní Čermná0400:04:3746,38
2ZJ127Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:04:5477,76
2Z51313Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:04:5585,78
10M41444Šťastný PavelBrno0400:05:215,26

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512Kabrda JiříSokol Kolín0100:07:26113,37
1MJ24Brychta JiříTJ NMNM0000:07:36112,93
2M531Boháč BonifácVencl Tým Ú.n.Orl.0100:08:0696,81
2MJ410Simon JakubPolička0000:08:0999,44
3M555Pilný MichalKKL Hlinsko0200:08:2289,81
3MJ68Moravec JakubJM TEAM Letoh.9900:08:3887,62
4M579Moravec JanJM TEAM Letoh.0200:09:3459,77
5M583Vacek LukášDlouhá Třeb.0200:10:2836,98

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:09100,99
2MA218Vebr PatrikVencl Tým Ústí n.Orl.9800:14:12100,29
3MA340Smetana JakubSalomon Suunco9600:14:1998,71
4MA443Vondra VojtěchVencl Tým Ústí n.Orl.9800:15:1485,62
5MA544Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:4079,53
1MB665Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:15:43102,88
2MB751Horáček MichalISCAREX Česká Tř.7500:15:56100,18
6MA8103Barák JaroslavAQUASYS Ždˇar n. Sáz8400:16:0274,46
7MA925Kubalák JiříNové M. n. Mor8600:16:0673,41
3MB1016Brychta JiříTJ NMNM7400:16:1196,95
4MB1128Doucha JiříHvězda Pardubice7100:16:1895,55
1MC1258Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:44101,65
8MA13101Řemínek MatějAC Choceň8600:16:4664,21
1ZB1467Kotlíková PetraTJ Banes Pacov8200:16:49119,72
9MA15105Adamec LukášHORO ČT8700:16:5063,08
2MC1698Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:16:52100,18
10MA1799Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:5462,22
11MA1894Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:0160,67
3MC1984Louda PetrAC Česká Lípa6400:17:0298,17
1ZA2047Homolková HanaNMMOR9600:17:08116,40
12MA2182Chlubna JanČESKA8400:17:1158,35
4MC2268Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:17:1395,93
13MA2378Radiměřský KarelAtletika Polička8700:17:1557,36
14MA2492Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:2355,38
5MB2566Kotlík KamilPraha HEGESH7700:17:3779,04
6MB2613Jadrný LubomírIscarex ČT7300:17:3878,77
5MC2769Buriánek RomanISCAREX Česká Třeb.6500:17:3990,91
15MA2841Borovský JindřichPraha8200:17:4550,32
16MA2990Bílek LubošMANDL7900:17:4749,72
17MA3027Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:17:5049,10
6MC31108Scheuer JanLanškroun6600:17:5388,11
7MC3276Ožana VáclavTJ NMNM6400:18:0885,09
7MB3362Stříhavka JindřichAC Choceň7100:18:0972,45
2ZB3464Dušková LenkaIscarex ČT8000:18:10105,23
8MB359Vrabec MartinPolička7800:18:1670,99
8MC3683Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:18:2581,77
9MB3724Bureš MartinISCAREX Česká Tř.7400:18:2568,95
10MB3893Zábraha PetrRychnov n. Kněžnou7400:18:3866,22
11MB3963Švorčík PetrISCAREX Česká Tř.7600:18:4764,43
1MD4073Januška IvanŠanov5800:18:58103,92
9MC41104Hanuš PetrChládek a Tiňtěra6400:19:0773,43
2ZA4274Krejčí MarkétaNMNM8900:19:1493,90
2MD4354Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:19:19100,32
18MA44111Večeře TomášAtletika Polička9000:19:2028,06
1ZC4550Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:19:27115,34
19MA46113Červ JakubAtletika Polička8900:19:3025,70
12MB47100Pražák TomášJISKRA Hylváty7100:19:3155,13
10MC4820Boháč ZamotákMěst.Lesy Vys. Mýto6800:19:3268,64
20MA4995Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:3524,51
11MC5037Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:3767,49
3ZA5197Klímová IvanaAtletika Polička8700:19:3889,70
13MB52107Vrána FilipOrel Vracov7600:19:4053,25
14MB53106Kalousek Jan7100:19:4252,90
3MD5479Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:19:4595,77
4ZA5517Flídrová LenkaIscarex ČT8400:19:4887,81
4MD5642Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:5094,96
5MD5770Kubišta OtoIscarex ČT5300:19:5094,92
15MB583Kučka JanBOJ Žďár.n.Sázavou7400:19:5650,07
16MB5939Simon PetrPolička7200:20:0947,28
17MB6038Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:1545,92
18MB61102Procházka JiříSebranice7700:20:1845,35
5ZA6288Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:2281,81
19MB6359Borek PetrBrzdy Hor.Čermná7000:20:2444,08
20MB6414Steklý PetrJavorník7400:20:3342,23
12MC6557Hruban JanČT6600:20:4155,00
21MB662Němec RadekLitomyšl7700:20:4439,97
22MB6712Vacek JiříDlouhá Třeb.7700:20:4739,30
23MB6821Vebr MichalČeská Třeb.7800:20:5138,49
21MA69109Šimko DanielCyklo Ski Polička8300:20:565,54
3ZB7019Vebrová MonikaČeská Třebová7900:20:5975,05
22MA7180Cisler MartinChrudim8000:21:004,62
23MA7231Chaloupka JanMladkov Šir.Důl9000:21:004,45
4ZB734Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:1871,55
2ZC7436Šedová JanaSruby7300:21:2896,25
24MA7535Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:21:363,00
25MA76110Dědič MartinSokol Telecí8900:21:363,00
13MC7752Smolák PetrOrel Vys.Mýto6400:21:4242,85
5ZB7885Vávrová IlonaAtletika Polička7700:21:5365,36
6ZB7977Rokosová IvanaPolička8200:22:1561,44
3ZC8089Jirásková EvaTH Maratonstav Úpice6400:22:1788,42
6ZA8115Jirásková BáraIscarex ČT9100:22:1861,03
24MB8222Štaud PetrNěmčice7400:22:2818,15
6MD8334Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:22:4464,85
1ME8455Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:49118,48
25MB8523Láznička JaroslavBorová7700:22:5712,13
26MA8626Kńazský MichalMyjava8800:23:033,00
7MD8756Šafář JaroslavNAA ÚO5100:23:0860,72
8MD886Ducháček BohuslavTJ Jiskra ÚO5100:23:0960,54
7ZB8961Střihavková PetraAC Choceň7900:23:1650,55
8ZB9071Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:23:5443,65
4ZC9153Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:23:5772,63
9MD9232Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n,K5400:24:0151,64
1ZD9386Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:22116,96
9ZB9410Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:24:2637,95
7ZA9581Císlerová MartinaChrudim8500:24:2738,03
27MA967Peřina MartinRadiměř8500:24:293,00
10MD971006Klepárník OtakarMedesa Polička5700:25:0740,25
26MB981Vincenc BedřichPolička7000:25:263,00
2ME9945Jelínek MatějČernilov4200:25:5194,36
28MA100112Renza PavelDesná8400:26:123,00
5ZC10172Hillayová MarcelaTelč6700:26:4046,76
3ME10233Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:26:4587,17
4ME10360Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:26:5985,35
2ZD10491Sekyrová JanaSvitavy6300:27:0996,06
11MD1055Dušek JanTJ Jiskra ÚO5100:27:1418,30
29MA1068Findejs TomášRadiměř8400:27:203,00
12MD10796Hanák KarelTerice, Jerka5600:28:167,57
3ZD10811Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:2186,99
5ME10975Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:2773,65
4ZD11046Jelínková MagdalenaČernilov4500:31:5859,80

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:14:09100,99
2MA218Vebr PatrikVencl Tým Ústí n.Orl.9800:14:12100,29
3MA340Smetana JakubSalomon Suunco9600:14:1998,71
4MA443Vondra VojtěchVencl Tým Ústí n.Orl.9800:15:1485,62
5MA544Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:4079,53
6MB665Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:15:4378,90
7MB751Horáček MichalISCAREX Česká Tř.7500:15:5675,87
8MA8103Barák JaroslavAQUASYS Ždˇar n. Sáz8400:16:0274,46
9MA925Kubalák JiříNové M. n. Mor8600:16:0673,41
10MB1016Brychta JiříTJ NMNM7400:16:1172,25
11MB1128Doucha JiříHvězda Pardubice7100:16:1870,69
12MC1258Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:4464,50
13MA13101Řemínek MatějAC Choceň8600:16:4664,21
14MA15105Adamec LukášHORO ČT8700:16:5063,08
15MC1698Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:16:5262,75
16MA1799Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:5462,22
17MA1894Fliedr JiříF-BIKE klub Sádek8000:17:0160,67
18MC1984Louda PetrAC Česká Lípa6400:17:0260,37
19MA2182Chlubna JanČESKA8400:17:1158,35
20MC2268Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:17:1357,71
21MA2378Radiměřský KarelAtletika Polička8700:17:1557,36
22MA2492Lorenc TomášAtletika Polička8600:17:2355,38
23MB2566Kotlík KamilPraha HEGESH7700:17:3752,16
24MB2613Jadrný LubomírIscarex ČT7300:17:3851,86
25MC2769Buriánek RomanISCAREX Česká Třeb.6500:17:3951,75
26MA2841Borovský JindřichPraha8200:17:4550,32
27MA2990Bílek LubošMANDL7900:17:4749,72
28MA3027Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:17:5049,10
29MC31108Scheuer JanLanškroun6600:17:5348,43
30MC3276Ožana VáclavTJ NMNM6400:18:0844,84
31MB3362Stříhavka JindřichAC Choceň7100:18:0944,77
32MB359Vrabec MartinPolička7800:18:1643,13
33MC3683Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:18:2540,90
34MB3724Bureš MartinISCAREX Česká Tř.7400:18:2540,84
35MB3893Zábraha PetrRychnov n. Kněžnou7400:18:3837,79
36MB3963Švorčík PetrISCAREX Česká Tř.7600:18:4735,78
37MD4073Januška IvanŠanov5800:18:5833,25
38MC41104Hanuš PetrChládek a Tiňtěra6400:19:0731,00
39MD4354Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:19:1928,35
40MA44111Večeře TomášAtletika Polička9000:19:2028,06
41MA46113Červ JakubAtletika Polička8900:19:3025,70
42MB47100Pražák TomášJISKRA Hylváty7100:19:3125,34
43MC4820Boháč ZamotákMěst.Lesy Vys. Mýto6800:19:3225,31
44MA4995Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:3524,51
45MC5037Gdula PetrHvězda Pardubice6100:19:3723,94
46MB52107Vrána FilipOrel Vracov7600:19:4023,24
47MB53106Kalousek Jan7100:19:4222,84
48MD5479Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:19:4522,16
49MD5642Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:5021,06
50MD5770Kubišta OtoIscarex ČT5300:19:5021,01
51MB583Kučka JanBOJ Žďár.n.Sázavou7400:19:5619,67
52MB5939Simon PetrPolička7200:20:0916,55
53MB6038Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:1515,02
54MB61102Procházka JiříSebranice7700:20:1814,38
55MB6359Borek PetrBrzdy Hor.Čermná7000:20:2412,95
56MB6414Steklý PetrJavorník7400:20:3310,88
57MC6557Hruban JanČT6600:20:419,11
58MB662Němec RadekLitomyšl7700:20:448,34
59MB6712Vacek JiříDlouhá Třeb.7700:20:477,59
60MB6821Vebr MichalČeská Třeb.7800:20:516,68
61MA69109Šimko DanielCyklo Ski Polička8300:20:565,54
62MA7180Cisler MartinChrudim8000:21:004,62
63MA7231Chaloupka JanMladkov Šir.Důl9000:21:004,45
64MA7535Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:21:363,00
65MA76110Dědič MartinSokol Telecí8900:21:363,00
66MC7752Smolák PetrOrel Vys.Mýto6400:21:423,00
67MB8222Štaud PetrNěmčice7400:22:283,00
68MD8334Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:22:443,00
69ME8455Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:493,00
70MB8523Láznička JaroslavBorová7700:22:573,00
71MA8626Kńazský MichalMyjava8800:23:033,00
72MD8756Šafář JaroslavNAA ÚO5100:23:083,00
73MD886Ducháček BohuslavTJ Jiskra ÚO5100:23:093,00
74MD9232Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n,K5400:24:013,00
75MA967Peřina MartinRadiměř8500:24:293,00
76MD971006Klepárník OtakarMedesa Polička5700:25:073,00
77MB981Vincenc BedřichPolička7000:25:263,00
78ME9945Jelínek MatějČernilov4200:25:513,00
79MA100112Renza PavelDesná8400:26:123,00
80ME10233Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:26:453,00
81ME10360Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:26:593,00
82MD1055Dušek JanTJ Jiskra ÚO5100:27:143,00
83MA1068Findejs TomášRadiměř8400:27:203,00
84MD10796Hanák KarelTerice, Jerka5600:28:163,00
85ME10975Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:28:273,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1467Kotlíková PetraTJ Banes Pacov8200:16:49106,43
2ZA2047Homolková HanaNMMOR9600:17:08102,70
3ZB3464Dušková LenkaIscarex ČT8000:18:1090,87
4ZA4274Krejčí MarkétaNMNM8900:19:1478,52
5ZC4550Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:19:2776,07
6ZA5197Klímová IvanaAtletika Polička8700:19:3874,01
7ZA5517Flídrová LenkaIscarex ČT8400:19:4871,98
8ZA6288Schauerová LenkaAtletika Polička8800:20:2265,53
9ZB7019Vebrová MonikaČeská Třebová7900:20:5958,47
10ZB734Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:1854,71
11ZC7436Šedová JanaSruby7300:21:2852,92
12ZB7885Vávrová IlonaAtletika Polička7700:21:5348,06
13ZB7977Rokosová IvanaPolička8200:22:1543,85
14ZC8089Jirásková EvaTH Maratonstav Úpice6400:22:1743,42
15ZA8115Jirásková BáraIscarex ČT9100:22:1843,20
16ZB8961Střihavková PetraAC Choceň7900:23:1632,16
17ZB9071Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:23:5424,75
18ZC9153Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:23:5724,28
19ZD9386Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:2219,47
20ZB9410Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:24:2618,64
21ZA9581Císlerová MartinaChrudim8500:24:2718,48
22ZC10172Hillayová MarcelaTelč6700:26:403,00
23ZD10491Sekyrová JanaSvitavy6300:27:093,00
24ZD10811Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:213,00
25ZD11046Jelínková MagdalenaČernilov4500:31:583,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Dobrý den, můj syn Jakub Brychta r. 2008 doběhl v kategorii nejmladší žáci II. - trať 900 metrů na 6. místě (ne 24.!!). Prosím o opravu. Děkuji Brychtová.
romca.nech
Dobrý den,syn Šimon Heger ročník 2008 byl v tomto běhu špatně zapsán (Hegr).Prosím o opravu.Děkuji Hegerová
marketa.kolenyakova
Dobrý den, Matěj Štantejský byl v Poličce špatně zapsán, správně je dlouhé ý. Prtosím o opravu a děkuji. MB
marbures
Opraveno dle instrukci poradatele. Dekujeme vsem za upozorneni! Iscarex team
team
Pěkný závod, prosím opravit chybičku u závodníka: Hrobař Rudolf 1948 ...... správně má být: Hrobař Rudolf 1947 SKP Rychnov
bubo.rk
Hrobar opraven.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód