Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

27.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
  • datum konání: 27.5.2018
  • zobrazeno již 599x
  • místo konání: Zábřeh, koupaliště
  • GPS: 49.8775928N, 16.8675469E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh, ul. Oborník, ul. Havlíčkova, Plavecký areál
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 7:30 hodin

Startovné

200 Kč / 250 Kč / 300 Kč

Popis tratě

Délka: 21,0975 km
rovina, 1 mírný kopec, převážně asfalt, mírný provoz

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Internetové stránky

http://www.atletika-zabreh.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ25151Hobler JanLeština0001:35:50102,74
2MJ352Holec RadekKN Project9901:38:3097,26
3MJ8473Hošek Ondřej-0201:51:36134,42
4MJ137129Šíp DominikZábřeh0102:38:0065,58
Muži A 20-39 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3142Jílek DavidBikeSport Mohelnice8701:22:59104,82
2MA450Hýbl JaroslavImpex Kosov9301:25:3498,75
3MA5132Planička JiříLitovel8801:26:3396,43
4MA10155Smolicha TomášNový Malín9501:29:5188,67
5MA1542Chytil DavidVSK UNI Brno8701:32:3682,20
6MA17145Buchtík AlešABND Racing Team8201:33:2880,16
7MA19108Král VáclavSeverka Šumperk8201:34:2378,01
8MA2261Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:4677,11
9MA2717Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:36:4172,60
10MA366Benda OndřejÚsov8301:38:3168,29
11MA4488Látal Václavneregistrován8501:40:1264,33
12MA46137Pustina Pavel-8501:40:4762,96
13MA51135Křenek TomášLanškroun8001:41:4460,72
14MA5476Kříž Tomᚊumperk8301:43:2256,88
15MA5986Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:44:2654,37
16MA6726Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:3449,35
17MA71116Mazák LukášSokol Hrabenov8601:48:0045,98
18MA7578Kamlar MarekSRTG Šumperk7901:48:3344,69
19MA8022Unzeitig Lubomír-8401:50:0940,93
20MA82136Přibyl LiborSquash Club Koruna8301:50:4339,59
21MA8338Dohnal Jan-8301:51:3237,67
22MA85141Neoral Ondřej-9501:51:3737,48
23MA9341Šoukal Daniel-9601:53:2733,16
24MA95115Bláha LubošZábřeh8701:54:4030,30
25MA9727Pernica Josef-7901:55:3628,11
26MA107111Hýbl Zdeněk-8002:00:0517,56
27MA108150Poláček Kamil-8102:00:1517,17
28MA112131Chládek Martin-9302:02:1012,66
29MA11484Chamlar Lukáš-8802:03:0810,39
30MA11595Kremeň MartinSvitavy9402:04:078,08
31MA11855Čížek karel-7902:04:536,27
32MA11956Majstršín JiříZábřeh8702:05:504,04
33MA1275Kaplan OndřejŠumperk8202:13:103,00
34MA134140Mládek JosefZábřeh9102:32:253,00
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Procházka MarekOknoPlast Šumperk7401:21:28105,66
2MB2130Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:22:27103,31
3MB629Fanfrdla CtiradSilůvky7401:27:3691,03
4MB840Frydrych TomášZábřeh7701:28:5288,01
5MB99Hašpl MarcelOddíl 20157701:29:3786,22
6MB1270Janů LiborŠumperk7801:31:5180,89
7MB13139Kazda PetrBrno7001:32:0580,33
8MB16126Doubrava MarekKolšov7401:32:4178,90
9MB18118Kamlar PavelPro radost Zábřeh7801:34:1075,36
10MB2065Fanfrdla DalimilBrno7301:34:2474,81
11MB2119Zákravský MichalŠumperk7401:34:3374,45
12MB24102Borovec AlexandrChoceň7601:35:1572,78
13MB2987Jecu Mikulášneregistrován7301:37:1767,93
14MB3044Hejda LadislavHlubočky7201:37:2767,53
15MB31110Hecl MilošKVS Šumperk OB7601:37:3667,17
16MB3481Hauška JanMolicezei Vikantive7101:38:1165,78
17MB3967Beneš MartinBašta team7601:39:0663,59
18MB4093Forst AlexandrBrno7701:39:2662,80
19MB4353Doležal JaromírPřeklady Brníčko7401:40:0161,41
20MB45133Planička RobertBikesport Mohelnice7601:40:3560,06
21MB4824Giebl Radek-7501:41:0159,02
22MB50148Možný StanislavŠumperk7701:41:2458,11
23MB5294Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:42:0556,48
24MB5383Cigánek MichalRapotín7801:42:1056,28
25MB55154Křivohlávek PavelNový Malín7001:43:4052,70
26MB5939Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:44:2650,87
27MB6164Nevěřil Petr-7601:44:3150,67
28MB6296Dostál Pavel-7401:45:1648,88
29MB6358Kobek JosefČelákovice7701:45:3348,21
30MB6482Horníček Mojmír-7601:46:0646,90
31MB66147Hálek JanUP Olomouc7001:46:3145,90
32MB72144Vašíček JiříDubicko7301:48:0342,24
33MB7874Kabourek TomášSKP Šumperk7701:49:5737,71
34MB7971Jedziniak MichalKorta7401:50:0137,55
35MB8813Janů MarekRovensko7501:52:1032,42
36MB9032Straka JiříZvole7701:53:1130,00
37MB9197Armstein PetrChomoutov7201:53:1429,88
38MB944Zbořil Vlastimil-7801:53:4228,77
39MB98143Giesel LiborSKP Šumperk7301:55:5223,60
40MB9947Stankuš AlexandrŠumperk7801:56:4821,37
41MB100104Šupa JiříBrno7801:57:0420,73
42MB103134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:58:2517,51
43MB104107Zápařila Radek-7001:58:4516,72
44MB106121Hynek Lubomír-7601:59:3414,77
45MB10980Trunečka Zbyněk-7502:00:2112,90
46MB122124Penka TomášFotbal Zábřeh7302:06:433,00
47MB124127Zapletal Josef7502:10:033,00
48MB126152Hobler Miloš-7102:12:223,00
49MB13063Chrudina RobertOstrava7302:19:073,00
50MB131113Dostál Pavel-6902:23:023,00
51MB132119Konrád JosefŠumperk7802:26:003,00
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1116Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:29104,49
2MC14109Hanuš PetrCHT Pardubice6401:32:22100,42
3MC2345Knápek LubomírLK Šumperk5901:34:5095,09
4MC267Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:36:0992,25
5MC3859Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:38:4486,66
6MC4789Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:41:0081,77
7MC4999Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:41:1981,08
8MC5772Frank MilanSTS Chvojkovice6701:44:0475,14
9MC6591Hruban JanČeská Třebová6601:46:2370,13
10MC6937Vodička JanTTC Olomouc6801:46:5069,16
11MC7390Provazník MilanPolička6601:48:1066,28
12MC8679Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6301:52:0058,00
13MC104105Lorenc FrantišekOn road6801:58:4543,41
14MC117149Květoň VladimírŠumperští veteráni6802:04:4930,30
15MC125106Novotný PetrPro radost Zábřeh6702:10:5117,27
16MC13660ORSÁG JOSEF-6402:37:553,00
Muži D 60-69 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3798Bláha MilanAF Křovice5701:38:38104,02
2MD4185Pur VáclavŠumperk5501:39:28102,36
3MD56100Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5401:43:5293,62
4MD77112Sporek MiroslavŠumperští veteráni5401:49:4681,90
5MD8754Jirásko ZdeněkGO HBJM5501:52:0877,19
6MD89117Smolicha JosefNový Malín5601:52:1976,83
7MD111125Maršálek JiříBrno5802:01:0159,54
8MD12057Medlík CtiradASPV OA Šumperk5802:05:5549,81
9MD123138Koribský Jaroslav-5702:07:3646,46
10MD128103Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:13:3034,74
Muži E 70-79 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7446Novak Viliam-4201:48:19157,24
2ME139128Šíp Jiří-4802:49:3776,44
Muži F 80 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF14028Engliš JiříCVK Opava3802:57:1866,32
2MF14135Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3403:14:2743,71
Juniorky 19 let a mladší (trať 21,096 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA752Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:29112,47
2ZA2830Bartoňková NinaFan Brno9001:36:5094,77
3ZA3210Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:4792,76
4ZA4236Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:39:5288,34
5ZA5866Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:44:2478,74
6ZA7077Křížová TerezaŠumperk8701:47:1872,59
7ZA81153Valentová Petra-9101:50:2466,02
8ZA91146Keszelá Zuzana-9001:53:1460,01
9ZA12192Ženčáková Barbora-8802:06:0432,82
10ZA13833Benediktova Alena-9302:42:393,00
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7634Masničáková BlankaOlomouc7401:48:34109,07
2ZB9649Šafářová TerezaZábřeh8101:55:0597,61
3ZB10262Lounová Markéta-7601:57:3193,33
4ZB11051Daňková VladěnaŠumperk8102:00:4287,73
5ZB11669Tichá JanaOlomouc7702:04:2381,25
6ZB129122Malá Kateřina-7802:14:3863,22
7ZB132120Ficnarová Markéta-7402:26:0043,23
8ZB13525Ryšavá PetraŠumperk7602:35:3626,35
Ženy C 45-54 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33123Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:50117,47
2ZC68101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:46:40100,98
3ZC10131Krčová MartinaŠumperští veteráni7201:57:0581,55
4ZC113114Ruprechtova Iveta-6902:02:2271,69
Ženy D 55 let a starší (trať 21,096 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Procházka MarekOknoPlast Šumperk7401:21:28105,66
2MB2130Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:22:27103,31
1MA3142Jílek DavidBikeSport Mohelnice8701:22:59104,82
2MA450Hýbl JaroslavImpex Kosov9301:25:3498,75
3MA5132Planička JiříLitovel8801:26:3396,43
3MB629Fanfrdla CtiradSilůvky7401:27:3691,03
1ZA752Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:29112,47
4MB840Frydrych TomášZábřeh7701:28:5288,01
5MB99Hašpl MarcelOddíl 20157701:29:3786,22
4MA10155Smolicha TomášNový Malín9501:29:5188,67
1MC1116Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:29104,49
6MB1270Janů LiborŠumperk7801:31:5180,89
7MB13139Kazda PetrBrno7001:32:0580,33
2MC14109Hanuš PetrCHT Pardubice6401:32:22100,42
5MA1542Chytil DavidVSK UNI Brno8701:32:3682,20
8MB16126Doubrava MarekKolšov7401:32:4178,90
6MA17145Buchtík AlešABND Racing Team8201:33:2880,16
9MB18118Kamlar PavelPro radost Zábřeh7801:34:1075,36
7MA19108Král VáclavSeverka Šumperk8201:34:2378,01
10MB2065Fanfrdla DalimilBrno7301:34:2474,81
11MB2119Zákravský MichalŠumperk7401:34:3374,45
8MA2261Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:4677,11
3MC2345Knápek LubomírLK Šumperk5901:34:5095,09
12MB24102Borovec AlexandrChoceň7601:35:1572,78
1MJ25151Hobler JanLeština0001:35:50102,74
4MC267Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:36:0992,25
9MA2717Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:36:4172,60
2ZA2830Bartoňková NinaFan Brno9001:36:5094,77
13MB2987Jecu Mikulášneregistrován7301:37:1767,93
14MB3044Hejda LadislavHlubočky7201:37:2767,53
15MB31110Hecl MilošKVS Šumperk OB7601:37:3667,17
3ZA3210Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:4792,76
1ZC33123Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:50117,47
16MB3481Hauška JanMolicezei Vikantive7101:38:1165,78
2MJ352Holec RadekKN Project9901:38:3097,26
10MA366Benda OndřejÚsov8301:38:3168,29
1MD3798Bláha MilanAF Křovice5701:38:38104,02
5MC3859Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:38:4486,66
17MB3967Beneš MartinBašta team7601:39:0663,59
18MB4093Forst AlexandrBrno7701:39:2662,80
2MD4185Pur VáclavŠumperk5501:39:28102,36
4ZA4236Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:39:5288,34
19MB4353Doležal JaromírPřeklady Brníčko7401:40:0161,41
11MA4488Látal Václavneregistrován8501:40:1264,33
20MB45133Planička RobertBikesport Mohelnice7601:40:3560,06
12MA46137Pustina Pavel-8501:40:4762,96
6MC4789Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:41:0081,77
21MB4824Giebl Radek-7501:41:0159,02
7MC4999Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:41:1981,08
22MB50148Možný StanislavŠumperk7701:41:2458,11
13MA51135Křenek TomášLanškroun8001:41:4460,72
23MB5294Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:42:0556,48
24MB5383Cigánek MichalRapotín7801:42:1056,28
14MA5476Kříž Tomᚊumperk8301:43:2256,88
25MB55154Křivohlávek PavelNový Malín7001:43:4052,70
3MD56100Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5401:43:5293,62
8MC5772Frank MilanSTS Chvojkovice6701:44:0475,14
5ZA5866Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:44:2478,74
15MA5986Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:44:2654,37
26MB5939Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:44:2650,87
27MB6164Nevěřil Petr-7601:44:3150,67
28MB6296Dostál Pavel-7401:45:1648,88
29MB6358Kobek JosefČelákovice7701:45:3348,21
30MB6482Horníček Mojmír-7601:46:0646,90
9MC6591Hruban JanČeská Třebová6601:46:2370,13
31MB66147Hálek JanUP Olomouc7001:46:3145,90
16MA6726Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:3449,35
2ZC68101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:46:40100,98
10MC6937Vodička JanTTC Olomouc6801:46:5069,16
6ZA7077Křížová TerezaŠumperk8701:47:1872,59
17MA71116Mazák LukášSokol Hrabenov8601:48:0045,98
32MB72144Vašíček JiříDubicko7301:48:0342,24
11MC7390Provazník MilanPolička6601:48:1066,28
1ME7446Novak Viliam-4201:48:19157,24
18MA7578Kamlar MarekSRTG Šumperk7901:48:3344,69
1ZB7634Masničáková BlankaOlomouc7401:48:34109,07
4MD77112Sporek MiroslavŠumperští veteráni5401:49:4681,90
33MB7874Kabourek TomášSKP Šumperk7701:49:5737,71
34MB7971Jedziniak MichalKorta7401:50:0137,55
19MA8022Unzeitig Lubomír-8401:50:0940,93
7ZA81153Valentová Petra-9101:50:2466,02
20MA82136Přibyl LiborSquash Club Koruna8301:50:4339,59
21MA8338Dohnal Jan-8301:51:3237,67
3MJ8473Hošek Ondřej-0201:51:36134,42
22MA85141Neoral Ondřej-9501:51:3737,48
12MC8679Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6301:52:0058,00
5MD8754Jirásko ZdeněkGO HBJM5501:52:0877,19
35MB8813Janů MarekRovensko7501:52:1032,42
6MD89117Smolicha JosefNový Malín5601:52:1976,83
36MB9032Straka JiříZvole7701:53:1130,00
8ZA91146Keszelá Zuzana-9001:53:1460,01
37MB9197Armstein PetrChomoutov7201:53:1429,88
23MA9341Šoukal Daniel-9601:53:2733,16
38MB944Zbořil Vlastimil-7801:53:4228,77
24MA95115Bláha LubošZábřeh8701:54:4030,30
2ZB9649Šafářová TerezaZábřeh8101:55:0597,61
25MA9727Pernica Josef-7901:55:3628,11
39MB98143Giesel LiborSKP Šumperk7301:55:5223,60
40MB9947Stankuš AlexandrŠumperk7801:56:4821,37
41MB100104Šupa JiříBrno7801:57:0420,73
3ZC10131Krčová MartinaŠumperští veteráni7201:57:0581,55
3ZB10262Lounová Markéta-7601:57:3193,33
42MB103134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:58:2517,51
13MC104105Lorenc FrantišekOn road6801:58:4543,41
43MB104107Zápařila Radek-7001:58:4516,72
44MB106121Hynek Lubomír-7601:59:3414,77
26MA107111Hýbl Zdeněk-8002:00:0517,56
27MA108150Poláček Kamil-8102:00:1517,17
45MB10980Trunečka Zbyněk-7502:00:2112,90
4ZB11051Daňková VladěnaŠumperk8102:00:4287,73
7MD111125Maršálek JiříBrno5802:01:0159,54
28MA112131Chládek Martin-9302:02:1012,66
4ZC113114Ruprechtova Iveta-6902:02:2271,69
29MA11484Chamlar Lukáš-8802:03:0810,39
30MA11595Kremeň MartinSvitavy9402:04:078,08
5ZB11669Tichá JanaOlomouc7702:04:2381,25
14MC117149Květoň VladimírŠumperští veteráni6802:04:4930,30
31MA11855Čížek karel-7902:04:536,27
32MA11956Majstršín JiříZábřeh8702:05:504,04
8MD12057Medlík CtiradASPV OA Šumperk5802:05:5549,81
9ZA12192Ženčáková Barbora-8802:06:0432,82
46MB122124Penka TomášFotbal Zábřeh7302:06:433,00
9MD123138Koribský Jaroslav-5702:07:3646,46
47MB124127Zapletal Josef7502:10:033,00
15MC125106Novotný PetrPro radost Zábřeh6702:10:5117,27
48MB126152Hobler Miloš-7102:12:223,00
33MA1275Kaplan OndřejŠumperk8202:13:103,00
10MD128103Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:13:3034,74
6ZB129122Malá Kateřina-7802:14:3863,22
49MB13063Chrudina RobertOstrava7302:19:073,00
50MB131113Dostál Pavel-6902:23:023,00
7ZB132120Ficnarová Markéta-7402:26:0043,23
51MB132119Konrád JosefŠumperk7802:26:003,00
34MA134140Mládek JosefZábřeh9102:32:253,00
8ZB13525Ryšavá PetraŠumperk7602:35:3626,35
16MC13660ORSÁG JOSEF-6402:37:553,00
4MJ137129Šíp DominikZábřeh0102:38:0065,58
10ZA13833Benediktova Alena-9302:42:393,00
2ME139128Šíp Jiří-4802:49:3776,44
1MF14028Engliš JiříCVK Opava3802:57:1866,32
2MF14135Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3403:14:2743,71
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Procházka MarekOknoPlast Šumperk7401:21:28102,03
2MB2130Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:22:2799,64
3MA3142Jílek DavidBikeSport Mohelnice8701:22:5998,34
4MA450Hýbl JaroslavImpex Kosov9301:25:3492,06
5MA5132Planička JiříLitovel8801:26:3389,67
6MB629Fanfrdla CtiradSilůvky7401:27:3687,12
7MB840Frydrych TomášZábřeh7701:28:5284,04
8MB99Hašpl MarcelOddíl 20157701:29:3782,22
9MA10155Smolicha TomášNový Malín9501:29:5181,65
10MC1116Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:2980,11
11MB1270Janů LiborŠumperk7801:31:5176,79
12MB13139Kazda PetrBrno7001:32:0576,23
13MC14109Hanuš PetrCHT Pardubice6401:32:2275,54
14MA1542Chytil DavidVSK UNI Brno8701:32:3674,97
15MB16126Doubrava MarekKolšov7401:32:4174,77
16MA17145Buchtík AlešABND Racing Team8201:33:2872,86
17MB18118Kamlar PavelPro radost Zábřeh7801:34:1071,16
18MA19108Král VáclavSeverka Šumperk8201:34:2370,64
19MB2065Fanfrdla DalimilBrno7301:34:2470,60
20MB2119Zákravský MichalŠumperk7401:34:3370,23
21MA2261Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:4669,70
22MC2345Knápek LubomírLK Šumperk5901:34:5069,54
23MB24102Borovec AlexandrChoceň7601:35:1568,53
24MJ25151Hobler JanLeština0001:35:5067,11
25MC267Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:36:0966,34
26MA2717Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:36:4165,05
27MB2987Jecu Mikulášneregistrován7301:37:1763,59
28MB3044Hejda LadislavHlubočky7201:37:2763,18
29MB31110Hecl MilošKVS Šumperk OB7601:37:3662,82
30MB3481Hauška JanMolicezei Vikantive7101:38:1161,40
31MJ352Holec RadekKN Project9901:38:3060,63
32MA366Benda OndřejÚsov8301:38:3160,59
33MD3798Bláha MilanAF Křovice5701:38:3860,31
34MC3859Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:38:4460,06
35MB3967Beneš MartinBašta team7601:39:0659,17
36MB4093Forst AlexandrBrno7701:39:2658,36
37MD4185Pur VáclavŠumperk5501:39:2858,28
38MB4353Doležal JaromírPřeklady Brníčko7401:40:0156,95
39MA4488Látal Václavneregistrován8501:40:1256,50
40MB45133Planička RobertBikesport Mohelnice7601:40:3555,57
41MA46137Pustina Pavel-8501:40:4755,08
42MC4789Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:41:0054,56
43MB4824Giebl Radek-7501:41:0154,52
44MC4999Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:41:1953,79
45MB50148Možný StanislavŠumperk7701:41:2453,58
46MA51135Křenek TomášLanškroun8001:41:4452,77
47MB5294Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:42:0551,92
48MB5383Cigánek MichalRapotín7801:42:1051,72
49MA5476Kříž Tomᚊumperk8301:43:2248,81
50MB55154Křivohlávek PavelNový Malín7001:43:4048,08
51MD56100Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5401:43:5247,59
52MC5772Frank MilanSTS Chvojkovice6701:44:0447,10
53MA5986Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:44:2646,21
53MB5939Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:44:2646,21
55MB6164Nevěřil Petr-7601:44:3146,01
56MB6296Dostál Pavel-7401:45:1644,19
57MB6358Kobek JosefČelákovice7701:45:3343,50
58MB6482Horníček Mojmír-7601:46:0642,16
59MC6591Hruban JanČeská Třebová6601:46:2341,47
60MB66147Hálek JanUP Olomouc7001:46:3141,15
61MA6726Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:3441,03
62MC6937Vodička JanTTC Olomouc6801:46:5040,38
63MA71116Mazák LukášSokol Hrabenov8601:48:0037,55
64MB72144Vašíček JiříDubicko7301:48:0337,42
65MC7390Provazník MilanPolička6601:48:1037,14
66ME7446Novak Viliam-4201:48:1936,78
67MA7578Kamlar MarekSRTG Šumperk7901:48:3336,21
68MD77112Sporek MiroslavŠumperští veteráni5401:49:4633,25
69MB7874Kabourek TomášSKP Šumperk7701:49:5732,81
70MB7971Jedziniak MichalKorta7401:50:0132,64
71MA8022Unzeitig Lubomír-8401:50:0932,32
72MA82136Přibyl LiborSquash Club Koruna8301:50:4330,94
73MA8338Dohnal Jan-8301:51:3228,96
74MJ8473Hošek Ondřej-0201:51:3628,79
75MA85141Neoral Ondřej-9501:51:3728,76
76MC8679Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6301:52:0027,83
77MD8754Jirásko ZdeněkGO HBJM5501:52:0827,50
78MB8813Janů MarekRovensko7501:52:1027,42
79MD89117Smolicha JosefNový Malín5601:52:1927,06
80MB9032Straka JiříZvole7701:53:1124,95
81MB9197Armstein PetrChomoutov7201:53:1424,83
82MA9341Šoukal Daniel-9601:53:2724,30
83MB944Zbořil Vlastimil-7801:53:4223,69
84MA95115Bláha LubošZábřeh8701:54:4021,34
85MA9727Pernica Josef-7901:55:3619,08
86MB98143Giesel LiborSKP Šumperk7301:55:5218,43
87MB9947Stankuš AlexandrŠumperk7801:56:4816,16
88MB100104Šupa JiříBrno7801:57:0415,51
89MB103134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:58:2512,23
90MC104105Lorenc FrantišekOn road6801:58:4511,42
90MB104107Zápařila Radek-7001:58:4511,42
92MB106121Hynek Lubomír-7601:59:349,44
93MA107111Hýbl Zdeněk-8002:00:058,18
94MA108150Poláček Kamil-8102:00:157,78
95MB10980Trunečka Zbyněk-7502:00:217,53
96MD111125Maršálek JiříBrno5802:01:015,91
97MA112131Chládek Martin-9302:02:103,12
98MA11484Chamlar Lukáš-8802:03:083,00
99MA11595Kremeň MartinSvitavy9402:04:073,00
100MC117149Květoň VladimírŠumperští veteráni6802:04:493,00
101MA11855Čížek karel-7902:04:533,00
102MA11956Majstršín JiříZábřeh8702:05:503,00
103MD12057Medlík CtiradASPV OA Šumperk5802:05:553,00
104MB122124Penka TomášFotbal Zábřeh7302:06:433,00
105MD123138Koribský Jaroslav-5702:07:363,00
106MB124127Zapletal Josef7502:10:033,00
107MC125106Novotný PetrPro radost Zábřeh6702:10:513,00
108MB126152Hobler Miloš-7102:12:223,00
109MA1275Kaplan OndřejŠumperk8202:13:103,00
110MD128103Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:13:303,00
111MB13063Chrudina RobertOstrava7302:19:073,00
112MB131113Dostál Pavel-6902:23:023,00
113MB132119Konrád JosefŠumperk7802:26:003,00
114MA134140Mládek JosefZábřeh9102:32:253,00
115MC13660ORSÁG JOSEF-6402:37:553,00
116MJ137129Šíp DominikZábřeh0102:38:003,00
117ME139128Šíp Jiří-4802:49:373,00
118MF14028Engliš JiříCVK Opava3802:57:183,00
119MF14135Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3403:14:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA752Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:29112,47
2ZA2830Bartoňková NinaFan Brno9001:36:5094,77
3ZA3210Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:4792,76
4ZC33123Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:5092,65
5ZA4236Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:39:5288,34
6ZA5866Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:44:2478,74
7ZC68101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:46:4073,93
8ZA7077Křížová TerezaŠumperk8701:47:1872,59
9ZB7634Masničáková BlankaOlomouc7401:48:3469,90
10ZA81153Valentová Petra-9101:50:2466,02
11ZA91146Keszelá Zuzana-9001:53:1460,01
12ZB9649Šafářová TerezaZábřeh8101:55:0556,09
13ZC10131Krčová MartinaŠumperští veteráni7201:57:0551,85
14ZB10262Lounová Markéta-7601:57:3150,94
15ZB11051Daňková VladěnaŠumperk8102:00:4244,19
16ZC113114Ruprechtova Iveta-6902:02:2240,66
17ZB11669Tichá JanaOlomouc7702:04:2336,38
18ZA12192Ženčáková Barbora-8802:06:0432,82
19ZB129122Malá Kateřina-7802:14:3814,66
20ZB132120Ficnarová Markéta-7402:26:003,00
21ZB13525Ryšavá PetraŠumperk7602:35:363,00
22ZA13833Benediktova Alena-9302:42:393,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód