Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

7.10.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 7.10.2018
  • zobrazeno již 841x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí – fotbalové hřiště
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

nejmladší II, mladší, starší žactvo a dorost 30,- Kč
dospělí 60,- Kč
nejmladší I a předžact vo 0,- Kč
Klášterecká půlmíle 10,- Kč

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 – 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě.
Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km.
Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy a drobné věcné ceny a exkluzivní medaile k jubilejnímu ročníku.
První tři závodníci s nejrychlejšími časy na trati 9 km a první tři závodnice na trati 6 km obdrží finanční prémií.
Hodnota věcných cen celkem cca 6.500, finančních cen 2.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Kalous
mobil: 721 955 026

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3177

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Novotný Přemysl599
Matyášová Jana659
Koblížek Jindřich489
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Nechvíl Petr918
Stránská Adéla918
Stránská Michaela978
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kopecký Libor568
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šimůnek Jan498
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Kristejnová Aneta078
Gregor Jan047
Serbousková Sára047
Gregora Zdenek737
Štumpf Eduard807
Fáberová Zuzana967

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2141Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:26-
2C2240Brusenbauch AlanIscarex ČT1100:01:26-
3C2339Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:29-
4C2435Jansa ŠtěpánSpartak Letohrad1100:01:30-
5C2544Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:31-
6C2632Kouba RadimIscarex ČT1100:01:32-
7C2933Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:01:33-
8C21245Kučera TomášEHL TEAM1100:01:35-
9C21336Strnad janSpartak Letohrad1100:01:35-
10C21531Vašina MatějSokol Klášterec1200:01:36-
11C21642Koukol SebastiánAtletika Žamberk1100:01:36-
12C21743Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:01:36-
13C22037Zezulka BohumilSpartak Letohrad1100:01:40-
14C22246Kalášek MatoušKlášterec1100:01:52-
15C22338Dušek AdamSpartak Letohrad1200:01:52-
16C22434Ferance KarelKrálíky1200:01:54-
Děvčata 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D277Skalická NelaActivity Lanškroun1100:01:32-
2D284Korityáková IzabelaFenix Jeseník1100:01:33-
3D2105Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:33-
4D2116Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:34-
5D2148Svobodová EmaPěčín1100:01:35-
6D2183Bašičová TerezaFenix Jeseník1100:01:39-
7D2191Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:01:40-
8D2212Kopecká TerezaSpartak Letohrad1200:01:51-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:41102,86
2M1212Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:02:43100,41
3M131Kristejn JiříSokol Klášterec0900:02:4796,73
4M1410Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:02:4796,10
5M1817Mareš OndřejKCK Jablonné n. Orl.1000:02:5684,49
6M198Veselý JanSpartak Letohrad1000:02:5783,77
7M1117Veselý JakubSpartak Letohrad1000:02:5981,86
8M1149Zářecký MarekIscarex Česká Třebová0900:03:0475,20
9M11713Rybička DominikIscarex Česká Třebová0900:03:1067,85
10M11811Pavelka ViktorFenix Jeseník1000:03:1166,97
11M1194Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:1166,13
12M1202Pácha OndřejSokol Klášterec0900:03:1462,45
13M1236Dušek OndřejSpartak Letohrad1000:03:1660,75
14M12516Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:1857,56
15M1273Rous MartinSokol Klášterec0900:03:2252,66
16M13215Honzák TomášSokol Klášterec1000:03:3340,07
17M1345Krejsa ŠimonSpartak Letohrad1000:03:3635,52
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1568Koubová ElenIscarex ČT0900:02:52101,27
2Z1666Dejdarová TerezaIscarex ČT1000:02:53100,92
3Z1783Preislerová Agáta NelaIscarex ČT0900:02:5597,80
4Z11071Málková LucieSpartak Letohrad1000:02:5894,34
5Z11278Urabnová AnnaSpartak Letohrad0900:03:0190,87
6Z11376Svobodová KláraSpartak Letohrad0900:03:0289,72
7Z11582Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:0685,10
8Z11672Vaníčková ŠtěpánkaSpartak Letohrad1000:03:0882,78
9Z12084Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:1475,85
10Z12274Ferancová VendulaSpartak Letohrad0900:03:1574,70
11Z12475Stará EmmaSpartak Letohrad0900:03:1772,39
12Z12677Spinlerová VanesaSpartak Letohrad0900:03:1970,08
13Z12879Grosičová TerezaFenix Jeseník1000:03:2464,30
14Z12970Prchalová MagdalenaSpartak Letohrad1000:03:2563,14
15Z13085Válková VeronikaFenix Jeseník0900:03:2760,83
16Z13169Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:03:3255,05
17Z13367Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec1000:03:3353,90
18Z13580Kafková BarboraFenix Jeseník0900:03:4638,88
19Z13681Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:5133,10
20Z13773Kopecká KláraSpartak Letohrad1000:04:137,68
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2138Cenek TomášFenix Jeseník0700:08:00100,55
2M2242Stránský JakubJiskra Ústí nad Orlicí0700:08:01100,14
3M2340Heger ŠimonTJ Atletika Lanškroun0800:08:0399,31
4M2433Jansa MatějSpartak Letohrad0800:08:1594,32
5M2534Strnad VítSpartak Letohrad0800:08:1992,66
6M2641Chaloupek OndřejTJ Atletika Lanškroun0700:08:2092,24
7M2943Mareš VítKCK Jablonné n. Orl.0700:08:3586,01
8M21147Zeman JindřichAC Choceň0700:08:4183,52
9M21339Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:08:5179,36
10M21645Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:09:0175,21
11M21732Křivka AdamSpartak Letohrad0800:09:0374,38
12M21831Suchodol LukášSokol Klášterec0800:09:0473,96
13M21944Vencl RadekAtletika Žamberk0800:09:0573,55
14M22735Adamec FilipSpartak Letohrad0800:09:5751,94
15M22836Pecháček DominikSpartak Letohrad0800:10:0747,78
16M22937Svoboda PavelFenix Jeseník0700:10:0847,37
17M23046Vacek JakubSpartak Letohrad0800:10:1146,12
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Kouřilová JulieFenix Jeseník0800:03:43101,78
2Z2223Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:44100,89
3Z2318Petrová ŠtěpánkaIscarex Česká Třebová0700:03:4897,33
4Z246Hegerová RozálieSpartak Letohrad0700:03:5194,67
5Z2525Gildainová MarieSokol Tatenice0800:03:5392,89
6Z269Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:5690,22
7Z2724Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:0086,67
8Z2820Jánoštíková NatálieFenix Jeseník0800:04:0185,78
9Z2912Streitová AnetaFenix Jeseník0700:04:0483,11
10Z21022Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:0780,44
11Z21114Poskarová NelaFenix Jeseník0800:04:0879,56
12Z21216Vršanová JulieFenix Jeseník0800:04:0978,67
13Z2132Kristejnová AnetaSokol Klášterec0700:04:1077,78
14Z2147Vaníčková BarboraSpartak Letohrad0800:04:1276,00
15Z21515Horáčková DanielaFenix Jeseník0800:04:1375,11
16Z21619Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1672,44
17Z21721Brusenbauchová NelaIscarex Česká Třebová0800:04:1969,78
18Z21810Mikysková DarjaSpartak Letohrad0800:04:2267,11
19Z21911Jurčáková LucieFenix Jeseník0700:04:2366,22
20Z2208Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:04:2762,67
21Z22113Labajová EmaFenix Jeseník0700:04:2960,89
22Z2225Kalousová JitkaSokol Klášterec0800:04:5339,56
23Z22326Hájková LucieOB Česká Třebová0700:04:5438,67
24Z2244Kvačková ViktorieSokol Klášterec0800:05:0231,56
25Z2251Kaplanovská KarolínaSruby0700:05:0330,67
26Z2263Páchová KarolínaSokol Klášterec0700:05:0429,78
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:12:34101,84
2M332Seidl LukášSK Dobruška0500:12:4299,74
3M344Steiger AlexFenix Jeseník0600:12:4798,42
4M369Akak OndřejAtletika Žamberk0500:13:1690,80
5M376Vencl JanAtletika Žamberk0500:13:2388,96
6M387Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:3087,12
7M3113Urban OndřejFenix Jeseník0500:14:2871,88
8M3128Krejsa JakubFitko Pastviny0600:14:2971,62
9M3181Zicha JakubSokol Klášterec0600:18:249,86
10M31910Hejčl PatrikTýniště nad Orlicí0500:20:473,00
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3772Gajdošová ViktorieFenix Jeseník0600:08:22102,75
2Z3871Macurová BáraFenix Jeseník0600:08:28100,39
3Z31070Šebestová ViktorieFenix Jeseník0500:08:3796,86
4Z31273Bakešová TerezaFenix Jeseník0600:08:5091,75
5Z31378Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:08:5191,36
6Z31574Mudrová NelaFenix Jeseník0600:08:5291,24
7Z32066Suchodolová TerezaSokol Klášterec0500:09:0984,28
8Z32167Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:09:1084,17
9Z32276Pešová AnetaFenix Jeseník0600:09:1382,71
10Z32368Šrolerová JanaSpartak Letohrad0500:09:2777,21
11Z32477Preislerová Elena MarieIscarex Česká Třebová0600:09:3374,85
12Z32569Hovadová AnetaSpartak Letohrad0600:09:4470,53
13Z32675Bandíková MonikaFenix Jeseník0600:09:5665,82
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4154Horník KryštofFenix Jeseník0300:15:21107,99
2M4257Bukáček MarekAtletika Polička0400:16:1097,78
3M4356Kapoun JanAtletika Polička0300:16:2794,23
4M4453Kopecký MartinFenix Jeseník0300:16:4191,31
5M4552Velc RomanFenix Jeseník0400:16:5488,60
6M4655Vacek MichalIscarex Česká Třebová0400:17:1883,60
7M4751Doležal TadeášSokol Klášterec0400:17:4677,76
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4131Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí n. Orl.0300:12:26109,69
2Z4530Mičkerová MichaelaFenix Jeseník0400:13:1397,70
3Z4926Šedová TerezaSruby0300:13:3392,60
4Z41027Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:13:4190,56
5Z41333Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:14:5571,68
6Z41434Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:15:1766,07
7Z41535Krejsová ŠárkaFitko Pastviny0400:15:2464,29
8Z41629Svobodová KarolínaFenix Jeseník0400:15:2564,03
9Z41732Bednářová NatálieAtletika Žamberk0400:15:4159,95
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Vrbovský BenjamínFenix ski team Jeseník0200:22:01112,67
2M5282Boháč BonifácVencl Team Ústí nad Orlicí0100:23:02104,02
3M5484Kovář LukášOB Česká Třebová0100:25:2983,30
4M5683Gregora FilipActivity Lanškroun0200:25:4381,19
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5873Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:18:35113,23
2Z5971Ryšková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0200:19:23105,19
3Z51072Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:21:4481,57
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA571Ehl JaroslavEhl Team8100:37:04112,06
2MA8111Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:39:25100,14
3MA1272Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:41:5187,80
4MA1673Živný Marek3D FITNESS Race Team9100:46:5462,20
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1122Hejl RadekLetohrad7200:33:28108,88
2MB2120Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:35:2497,84
3MB3117Berka LuděkSBS Rtyně7200:36:1293,27
4MB4124Malátek AntonínPardubice7700:36:4789,94
5MB7114Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:37:3185,76
6MB9123Roleček MilanPěčín7600:40:2769,00
7MB10118Kubeš MartinČernovír7800:40:5066,81
8MB11119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:41:0665,29
9MB13121Simon PetrPolička7200:43:1153,39
10MB15113Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:2540,64
11MB17115Němec RadekLitomyšl7700:47:1729,98
12MB18116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:0419,80
-MB-112Krejsa TomášKUS Sopotnice77DNF-
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6148Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:14129,27
2MC14146Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:44:0198,17
3MC19147Pešek MartinNáchod6700:49:3672,56
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9162Tarant JiříMasty5800:28:03137,07
2MD19164Šponar JosefSokol Žamberk4700:34:06107,98
3MD21165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:1289,65
4MD22161Hrobař RudolfSKP Rychnov4700:36:5692,02
5MD24163Novotný Přemysl3D FITNESS Race Team5800:39:0173,28
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA112Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:36111,58
2ZA161Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:0788,42
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB326Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:08110,46
2ZB728Nováková BarboraSokol Kunvald8300:26:23101,03
3ZB1024Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:0388,50
4ZB1222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:2770,37
5ZB1427Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:31:0765,43
6ZB1525Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:31:0765,37
7ZB2021Koubová MarcelaRybník8000:35:0235,80
8ZB2323Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:1411,67
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC543Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:29117,29
2ZC842Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:22103,73
3ZC1341Žalčíková MartinaFenix Ski Team Jeseník6600:30:4978,98
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1758Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:55116,82
2ZD1856Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:03110,51
3ZD2559Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:5172,67
4ZD2660Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:1353,93
5ZD2757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:5833,07
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2141Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:26-
2C2240Brusenbauch AlanIscarex ČT1100:01:26-
3C2339Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:29-
4C2435Jansa ŠtěpánSpartak Letohrad1100:01:30-
5C2544Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:31-
6C2632Kouba RadimIscarex ČT1100:01:32-
1D277Skalická NelaActivity Lanškroun1100:01:32-
2D284Korityáková IzabelaFenix Jeseník1100:01:33-
7C2933Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:01:33-
3D2105Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:33-
4D2116Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:34-
8C21245Kučera TomášEHL TEAM1100:01:35-
9C21336Strnad janSpartak Letohrad1100:01:35-
5D2148Svobodová EmaPěčín1100:01:35-
10C21531Vašina MatějSokol Klášterec1200:01:36-
11C21642Koukol SebastiánAtletika Žamberk1100:01:36-
12C21743Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:01:36-
6D2183Bašičová TerezaFenix Jeseník1100:01:39-
7D2191Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:01:40-
13C22037Zezulka BohumilSpartak Letohrad1100:01:40-
8D2212Kopecká TerezaSpartak Letohrad1200:01:51-
14C22246Kalášek MatoušKlášterec1100:01:52-
15C22338Dušek AdamSpartak Letohrad1200:01:52-
16C22434Ferance KarelKrálíky1200:01:54-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:41102,86
2M1212Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:02:43100,41
3M131Kristejn JiříSokol Klášterec0900:02:4796,73
4M1410Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:02:4796,10
1Z1568Koubová ElenIscarex ČT0900:02:52101,27
2Z1666Dejdarová TerezaIscarex ČT1000:02:53100,92
3Z1783Preislerová Agáta NelaIscarex ČT0900:02:5597,80
5M1817Mareš OndřejKCK Jablonné n. Orl.1000:02:5684,49
6M198Veselý JanSpartak Letohrad1000:02:5783,77
4Z11071Málková LucieSpartak Letohrad1000:02:5894,34
7M1117Veselý JakubSpartak Letohrad1000:02:5981,86
5Z11278Urabnová AnnaSpartak Letohrad0900:03:0190,87
6Z11376Svobodová KláraSpartak Letohrad0900:03:0289,72
8M1149Zářecký MarekIscarex Česká Třebová0900:03:0475,20
7Z11582Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:0685,10
8Z11672Vaníčková ŠtěpánkaSpartak Letohrad1000:03:0882,78
9M11713Rybička DominikIscarex Česká Třebová0900:03:1067,85
10M11811Pavelka ViktorFenix Jeseník1000:03:1166,97
11M1194Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:1166,13
12M1202Pácha OndřejSokol Klášterec0900:03:1462,45
9Z12084Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:1475,85
10Z12274Ferancová VendulaSpartak Letohrad0900:03:1574,70
13M1236Dušek OndřejSpartak Letohrad1000:03:1660,75
11Z12475Stará EmmaSpartak Letohrad0900:03:1772,39
14M12516Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:1857,56
12Z12677Spinlerová VanesaSpartak Letohrad0900:03:1970,08
15M1273Rous MartinSokol Klášterec0900:03:2252,66
13Z12879Grosičová TerezaFenix Jeseník1000:03:2464,30
14Z12970Prchalová MagdalenaSpartak Letohrad1000:03:2563,14
15Z13085Válková VeronikaFenix Jeseník0900:03:2760,83
16Z13169Krejsová EliškaKUS Sopotnice1000:03:3255,05
16M13215Honzák TomášSokol Klášterec1000:03:3340,07
17Z13367Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec1000:03:3353,90
17M1345Krejsa ŠimonSpartak Letohrad1000:03:3635,52
18Z13580Kafková BarboraFenix Jeseník0900:03:4638,88
19Z13681Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:5133,10
20Z13773Kopecká KláraSpartak Letohrad1000:04:137,68
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Kouřilová JulieFenix Jeseník0800:03:43101,78
2Z2223Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:44100,89
3Z2318Petrová ŠtěpánkaIscarex Česká Třebová0700:03:4897,33
4Z246Hegerová RozálieSpartak Letohrad0700:03:5194,67
5Z2525Gildainová MarieSokol Tatenice0800:03:5392,89
6Z269Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:5690,22
7Z2724Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:0086,67
8Z2820Jánoštíková NatálieFenix Jeseník0800:04:0185,78
9Z2912Streitová AnetaFenix Jeseník0700:04:0483,11
10Z21022Skalická NikolActivity Lanškroun0700:04:0780,44
11Z21114Poskarová NelaFenix Jeseník0800:04:0879,56
12Z21216Vršanová JulieFenix Jeseník0800:04:0978,67
13Z2132Kristejnová AnetaSokol Klášterec0700:04:1077,78
14Z2147Vaníčková BarboraSpartak Letohrad0800:04:1276,00
15Z21515Horáčková DanielaFenix Jeseník0800:04:1375,11
16Z21619Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1672,44
17Z21721Brusenbauchová NelaIscarex Česká Třebová0800:04:1969,78
18Z21810Mikysková DarjaSpartak Letohrad0800:04:2267,11
19Z21911Jurčáková LucieFenix Jeseník0700:04:2366,22
20Z2208Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:04:2762,67
21Z22113Labajová EmaFenix Jeseník0700:04:2960,89
22Z2225Kalousová JitkaSokol Klášterec0800:04:5339,56
23Z22326Hájková LucieOB Česká Třebová0700:04:5438,67
24Z2244Kvačková ViktorieSokol Klášterec0800:05:0231,56
25Z2251Kaplanovská KarolínaSruby0700:05:0330,67
26Z2263Páchová KarolínaSokol Klášterec0700:05:0429,78
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2138Cenek TomášFenix Jeseník0700:08:00100,55
2M2242Stránský JakubJiskra Ústí nad Orlicí0700:08:01100,14
3M2340Heger ŠimonTJ Atletika Lanškroun0800:08:0399,31
4M2433Jansa MatějSpartak Letohrad0800:08:1594,32
5M2534Strnad VítSpartak Letohrad0800:08:1992,66
6M2641Chaloupek OndřejTJ Atletika Lanškroun0700:08:2092,24
1Z3772Gajdošová ViktorieFenix Jeseník0600:08:22102,75
2Z3871Macurová BáraFenix Jeseník0600:08:28100,39
7M2943Mareš VítKCK Jablonné n. Orl.0700:08:3586,01
3Z31070Šebestová ViktorieFenix Jeseník0500:08:3796,86
8M21147Zeman JindřichAC Choceň0700:08:4183,52
4Z31273Bakešová TerezaFenix Jeseník0600:08:5091,75
9M21339Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:08:5179,36
5Z31378Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:08:5191,36
6Z31574Mudrová NelaFenix Jeseník0600:08:5291,24
10M21645Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:09:0175,21
11M21732Křivka AdamSpartak Letohrad0800:09:0374,38
12M21831Suchodol LukášSokol Klášterec0800:09:0473,96
13M21944Vencl RadekAtletika Žamberk0800:09:0573,55
7Z32066Suchodolová TerezaSokol Klášterec0500:09:0984,28
8Z32167Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:09:1084,17
9Z32276Pešová AnetaFenix Jeseník0600:09:1382,71
10Z32368Šrolerová JanaSpartak Letohrad0500:09:2777,21
11Z32477Preislerová Elena MarieIscarex Česká Třebová0600:09:3374,85
12Z32569Hovadová AnetaSpartak Letohrad0600:09:4470,53
13Z32675Bandíková MonikaFenix Jeseník0600:09:5665,82
14M22735Adamec FilipSpartak Letohrad0800:09:5751,94
15M22836Pecháček DominikSpartak Letohrad0800:10:0747,78
16M22937Svoboda PavelFenix Jeseník0700:10:0847,37
17M23046Vacek JakubSpartak Letohrad0800:10:1146,12
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4131Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí n. Orl.0300:12:26109,69
1M325Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:12:34101,84
2M332Seidl LukášSK Dobruška0500:12:4299,74
3M344Steiger AlexFenix Jeseník0600:12:4798,42
2Z4530Mičkerová MichaelaFenix Jeseník0400:13:1397,70
4M369Akak OndřejAtletika Žamberk0500:13:1690,80
5M376Vencl JanAtletika Žamberk0500:13:2388,96
6M387Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:3087,12
3Z4926Šedová TerezaSruby0300:13:3392,60
4Z41027Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:13:4190,56
7M3113Urban OndřejFenix Jeseník0500:14:2871,88
8M3128Krejsa JakubFitko Pastviny0600:14:2971,62
5Z41333Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:14:5571,68
6Z41434Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:15:1766,07
7Z41535Krejsová ŠárkaFitko Pastviny0400:15:2464,29
8Z41629Svobodová KarolínaFenix Jeseník0400:15:2564,03
9Z41732Bednářová NatálieAtletika Žamberk0400:15:4159,95
9M3181Zicha JakubSokol Klášterec0600:18:249,86
10M31910Hejčl PatrikTýniště nad Orlicí0500:20:473,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4154Horník KryštofFenix Jeseník0300:15:21107,99
2M4257Bukáček MarekAtletika Polička0400:16:1097,78
3M4356Kapoun JanAtletika Polička0300:16:2794,23
4M4453Kopecký MartinFenix Jeseník0300:16:4191,31
5M4552Velc RomanFenix Jeseník0400:16:5488,60
6M4655Vacek MichalIscarex Česká Třebová0400:17:1883,60
7M4751Doležal TadeášSokol Klášterec0400:17:4677,76
1Z5873Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:18:35113,23
2Z5971Ryšková KarolínaFenix Ski Team Jeseník0200:19:23105,19
3Z51072Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:21:4481,57
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5181Vrbovský BenjamínFenix ski team Jeseník0200:22:01112,67
2M5282Boháč BonifácVencl Team Ústí nad Orlicí0100:23:02104,02
1ZB326Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:08110,46
3M5484Kovář LukášOB Česká Třebová0100:25:2983,30
1ZC543Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:29117,29
4M5683Gregora FilipActivity Lanškroun0200:25:4381,19
2ZB728Nováková BarboraSokol Kunvald8300:26:23101,03
2ZC842Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:22103,73
1MD9162Tarant JiříMasty5800:28:03137,07
3ZB1024Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:0388,50
1ZA112Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:36111,58
4ZB1222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:2770,37
3ZC1341Žalčíková MartinaFenix Ski Team Jeseník6600:30:4978,98
5ZB1427Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:31:0765,43
6ZB1525Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:31:0765,37
2ZA161Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:0788,42
1ZD1758Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:55116,82
2ZD1856Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:03110,51
2MD19164Šponar JosefSokol Žamberk4700:34:06107,98
7ZB2021Koubová MarcelaRybník8000:35:0235,80
3MD21165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:1289,65
4MD22161Hrobař RudolfSKP Rychnov4700:36:5692,02
8ZB2323Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:1411,67
5MD24163Novotný Přemysl3D FITNESS Race Team5800:39:0173,28
3ZD2559Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:5172,67
4ZD2660Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:1353,93
5ZD2757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:5833,07
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1122Hejl RadekLetohrad7200:33:28108,88
2MB2120Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:35:2497,84
3MB3117Berka LuděkSBS Rtyně7200:36:1293,27
4MB4124Malátek AntonínPardubice7700:36:4789,94
1MA571Ehl JaroslavEhl Team8100:37:04112,06
1MC6148Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:14129,27
5MB7114Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:37:3185,76
2MA8111Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:39:25100,14
6MB9123Roleček MilanPěčín7600:40:2769,00
7MB10118Kubeš MartinČernovír7800:40:5066,81
8MB11119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:41:0665,29
3MA1272Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:41:5187,80
9MB13121Simon PetrPolička7200:43:1153,39
2MC14146Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:44:0198,17
10MB15113Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:2540,64
4MA1673Živný Marek3D FITNESS Race Team9100:46:5462,20
11MB17115Němec RadekLitomyšl7700:47:1729,98
12MB18116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:0419,80
3MC19147Pešek MartinNáchod6700:49:3672,56
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1122Hejl RadekLetohrad7200:33:28108,88
2MB2120Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:35:2497,84
3MB3117Berka LuděkSBS Rtyně7200:36:1293,27
4MB4124Malátek AntonínPardubice7700:36:4789,94
5MA571Ehl JaroslavEhl Team8100:37:0488,32
6MC6148Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:1487,37
7MB7114Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:37:3185,76
8MA8111Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2574,90
9MB9123Roleček MilanPěčín7600:40:2769,00
10MB10118Kubeš MartinČernovír7800:40:5066,81
11MB11119Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:41:0665,29
12MA1272Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:41:5161,01
13MB13121Simon PetrPolička7200:43:1153,39
14MC14146Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:44:0148,64
15MB15113Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:2540,64
16MA1673Živný Marek3D FITNESS Race Team9100:46:5432,17
17MB17115Němec RadekLitomyšl7700:47:1729,98
18MB18116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:0419,80
19MC19147Pešek MartinNáchod6700:49:3616,75
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB326Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:08104,14
2ZC543Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:29101,47
3ZB728Nováková BarboraSokol Kunvald8300:26:2394,39
4ZC842Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:27:2286,73
5ZB1024Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:0381,45
6ZA112Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:3677,12
7ZB1222Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:2762,70
8ZC1341Žalčíková MartinaFenix Ski Team Jeseník6600:30:4959,85
9ZB1427Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:31:0757,60
10ZB1525Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:31:0757,54
11ZA161Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:0749,71
12ZD1758Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:5543,48
13ZD1856Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:0334,65
14ZB2021Koubová MarcelaRybník8000:35:0226,99
15ZB2323Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:143,00
16ZD2559Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:513,00
17ZD2660Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:133,00
18ZD2757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:583,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód