Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

10.10.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 10.10.2018
  • zobrazeno již 711x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02206N, 15.76439E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion na Dukle, Pardubice
od 15:30 hodin

Přihlášky

na místě od 14:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 724 172 882

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze-
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 391

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří718
Novák Pavel818
Krátký Josef658
Krátká Anna697
Kozáková Denisa797
Eliáš Petr607
Kratochvíl Miloš756
Vacarda Vladimír596
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Bílý Zdeněk594
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Leszkow Petr444
Kalný Petr814
Zachař Jiří724
Kalousek Jan714
Radiměřský Karel874
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Brožek Radmil544
Moravec Martin844
Stránský Aleš603
Jirásková Eva643
Metelková Táňa723
Chocholouš Dalibor463
Rossi Lenka543
Bubeníček Jiří513
Fenclová Marta763
Červ Miloslav503
Roleček Milan763
Schaffer Petr603
Bača Jan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Tomíšek Jindřich393
Jureček Michal963
Šimůnková Pavla773
Moník Milan693
Marhold Luboš773
Nechvíl Petr913
Tučný Jan473

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:35:05105,22
2MA22Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:19103,95
3MA33Růžek MichalHvězda Pardubice9900:36:00122,68
4MA44Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:33110,64
5MA55Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:4190,83
6MA66Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:5389,71
7MA77Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:31100,42
8MA98Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:40:4488,95
9MA129Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:41:41110,00
10MA1310Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:43:07103,44
11MA1411Kalousek Jan-7100:43:0876,46
12MA1612Roleček MilanPěčín7600:44:0971,26
13MA1713Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:45:1277,32
14MA1914Milata PavelLoko Trutnov6100:46:5086,56
15MA2015Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:3153,75
16MA2116Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:4178,11
17MA2217Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:0776,11
18MA2618Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:11100,00
19MA2719Krátký JosefHvězda Pardubice6501:05:303,00
-MA-20Podroužek DušanAC Slovan Liberec74DNF-
-MA-21Uchytil MilanKPA Pardubice74DNF-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA822Moravcová KláraSKI Klub Jablonec8300:38:38108,92
2ZA1023Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:41:0696,74
3ZA1124Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:41:3594,35
4ZA1525Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:07103,02
5ZA1826Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:2996,98
6ZA2327Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3150,12
7ZA2428Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:57100,00
8ZA2529Hellerová HanaHradec Králové6100:55:55100,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:35:05105,22
2MA22Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:19103,95
3MA33Růžek MichalHvězda Pardubice9900:36:00122,68
4MA44Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:33110,64
5MA55Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:4190,83
6MA66Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:5389,71
7MA77Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:31100,42
1ZA822Moravcová KláraSKI Klub Jablonec8300:38:38108,92
8MA98Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:40:4488,95
2ZA1023Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:41:0696,74
3ZA1124Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:41:3594,35
9MA129Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:41:41110,00
10MA1310Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:43:07103,44
11MA1411Kalousek Jan-7100:43:0876,46
4ZA1525Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:07103,02
12MA1612Roleček MilanPěčín7600:44:0971,26
13MA1713Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:45:1277,32
5ZA1826Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:2996,98
14MA1914Milata PavelLoko Trutnov6100:46:5086,56
15MA2015Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:3153,75
16MA2116Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:4178,11
17MA2217Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:0776,11
6ZA2327Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3150,12
7ZA2428Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:57100,00
8ZA2529Hellerová HanaHradec Králové6100:55:55100,00
18MA2618Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:11100,00
19MA2719Krátký JosefHvězda Pardubice6501:05:303,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:35:05102,13
2MA22Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:19100,84
3MA33Růžek MichalHvězda Pardubice9900:36:0097,03
4MA44Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:3393,90
5MA55Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:4187,51
6MA66Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:5386,37
7MA77Doucha JiříHvězda Pardubice7100:38:3182,78
8MA98Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:40:4470,30
9MA129Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:41:4164,90
10MA1310Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:43:0756,79
11MA1411Kalousek Jan-7100:43:0856,71
12MA1612Roleček MilanPěčín7600:44:0951,05
13MA1713Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:45:1245,11
14MA1914Milata PavelLoko Trutnov6100:46:5035,91
15MA2015Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:3131,99
16MA2116Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:4125,45
17MA2217Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:0722,98
18MA2618Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:113,00
19MA2719Krátký JosefHvězda Pardubice6501:05:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA822Moravcová KláraSKI Klub Jablonec8300:38:38108,92
2ZA1023Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:41:0696,74
3ZA1124Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:41:3594,35
4ZA1525Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:0781,75
5ZA1826Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:2975,05
6ZA2327Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:3150,12
7ZA2428Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:5743,04
8ZA2529Hellerová HanaHradec Králové6100:55:5523,43

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód