Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2018
  • zobrazeno již 853x
  • místo konání: Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí
  • GPS: 50.15699N, 16.08167E
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Tělocvična sídliště U dubu, Týniště nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Povrch: převážně asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Goldbach
tel. 721 002 692

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2245

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Vanta Josef6212
Krátká Anna6911
Vorel Milan4011
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Bříza Vladimír5111
Urbánek Jiří7611
Petržílek Zdeněk5511
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Šebek Michal8411
Zeman Vladimír5111
Šubert Petr6210
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Švec Miroslav529
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kubrová Dagmar639
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Linhart Miloš448
Siegel Josef588
Tarant Ladislav608
Krátký Josef658
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
Dvořáček Jaroslav528
David Václav748
Hejkrlík Filip798
Zajíc Jan538
Jirásko Dušan738
Ožana Václav648
Sedláček František407
Smola Jan677
Eliáš Petr607
Soukup Jiří277

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:20102,01
2MA272Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:4599,54
3MA331Šolc VítězslavRedpoint team9100:33:5698,45
4MA482Honzíček MichalKRB Chrudim8800:34:0397,76
5MA685Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:5692,51
5MA693Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:34:56118,29
7MA842Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:35:0691,52
8MA1271Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:36:2084,19
9MA1694Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:3882,41
10MA17109Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4781,52
10MA1774Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:4781,52
12MA2473Řemínek MatějAC Choceň8600:37:4475,88
13MA2545Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:37:53102,95
14MA3020Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:3770,63
15MA3155Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:0967,46
16MA3864Hanousek JakubPolice nad Metují9100:39:5263,21
17MA44137Haas JanKasper Swix Trutnov8400:40:1261,23
18MA47130Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:40:1760,73
19MA49126Urválek VladimírSlatiňany9100:40:3259,25
20MA6135Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice0000:42:3278,76
21MA64119Bláhovec JiříQC GROUP Team9200:42:5245,39
22MA6841Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:43:0376,07
23MA77141Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:1337,37
24MA837Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:45:2463,85
25MA9879Ressel JoannaPolsko8600:48:2812,13
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB986Kovařík PavelRychnov n.K.7500:35:2798,87
2MB1065Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:3498,20
3MB1129Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:5096,69
4MB1427Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2583,70
5MB19104Šimák JanHradec Králové8300:36:5480,83
6MB2059Heller TomášHradec Králové8100:37:1878,45
7MB2199Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:37:2377,96
8MB2295Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:37:3287,04
9MB25129Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:37:5374,99
10MB2719Závodní LukášTýniště n.O.7900:37:5474,89
11MB29135Simon MartinJaroměř8000:38:3171,23
12MB3528Hák MichalSokol Studenec7500:39:5173,90
12MB3575Zieterski RobertKlodzko7700:39:5173,90
14MB3891Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:5273,81
15MB5676Koniezyński ArturKlodzko7700:42:0261,51
16MB5934Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:42:2059,81
17MB6281Dušek MilanTýniště n.O.7600:42:3358,58
18MB72133Smeták StanislavVladimíros klub7800:43:3652,62
19MB756Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:0549,88
20MB79112Fišer DavidTvoje máma8000:44:2036,68
21MB8178Lhota AlešPivovar Miletín7800:44:3646,95
22MB8644Vebr MichalČeská Třebová7800:45:3741,18
23MB9180Kosuciński SlawomirPolsko8100:46:5821,04
24MB9543Sedláček PetrSK OOB Týniště8200:47:4016,88
25MB105116Pešek JiříBřezhrad8000:49:444,60
26MB114121Víšek PetrUltrašněci Plchovice7800:53:053,00
27MB135138Kvašinský MilanOpočno7501:02:133,00
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC569Hejl RadekLetohrad7200:34:44102,93
2MC12132Krejčí JaromírSKI klub Pasivity6600:36:20111,64
3MC1546Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:3392,62
4MC2826Smetana JosefEurofoam6900:38:2382,22
5MC33102Vejběra JanCyklo Pokr6600:39:3295,05
6MC3866Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:5293,32
6MC3847Habr JiříVella Náchod team7300:39:5273,81
8MC4392Bílek PavelVrbice7100:39:5873,24
9MC46134Lorenčík AlešChrudim7300:40:1671,54
10MC4852Rautenkranc MiroslavVysoké Mýto6400:40:2790,29
11MC503Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:40:3389,78
12MC51115Petr TomášOMT7000:40:5667,75
13MC52113Ožana VáclavTJ Nové Město n.Moravě6400:41:1386,32
14MC53108Sláma MartinSportvisio team HK6800:41:2785,11
15MC5898Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:1481,05
16MC6367Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:4078,80
17MC6597Kalousek JanHradec Králové7100:42:5356,69
18MC6736Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:5577,51
19MC699Gabriel AlešTýniště nad Orlicí6500:43:2075,35
20MC7396Simon PetrPolička7200:43:5351,02
21MC74106Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:0071,89
22MC8183Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:3646,95
23MC84122Moravec MarianSchiller TT Choceň7100:45:2542,32
24MC9484Kašpárek MartinVelichovky6700:47:3053,74
25MC964Horák JaromírHlízov6500:47:4652,36
26MC11160Linhart MilanGrafitec Dobruška6400:51:5930,50
27MC113105Poláček JanNáchod6800:53:0025,23
28MC11638Smrček PavelOblíci7300:53:523,00
29MC124114Frýdl MiroslavHradec Králové6400:56:049,33
30MC140136Malý JiříBK Čestice7201:08:123,00
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3849Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:5293,32
2MD5516Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:5282,95
3MD6022Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:42:2280,36
4MD7668Zelený LuděkDoma Žďár6100:44:1270,85
5MD7832Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:17104,13
6MD8070Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:3169,21
7MD9323Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:1990,71
8MD1151Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:53:2963,44
9MD12353Pros PavelKRB Chrudim5500:55:3853,93
10MD128131Švorc JanHradec Králové6300:57:123,46
11MD130140Sedlák JiříPřelouč5800:57:4444,64
Muži 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME562Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:02133,09
2ME8524Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:2898,89
3ME89142Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:45:5496,98
4ME10756Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:50:5275,01
5ME108103Zeman VladimírTýniště n.O.5100:51:3871,62
6ME11910Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:54:2983,65
7ME120123Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:3583,26
8ME12130Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:5956,80
9ME13690Čepelka OldřichLoudavé Hodkovice4801:03:3747,39
10ME13711Tučný JanMK Pardubice4701:03:4346,99
11ME14121Culka VáclavNové Město nad Metují3501:17:343,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34117Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí8900:39:42122,53
2ZA65118Neradová SylvaMozarťák0000:42:53122,10
3ZA90124Zoubková BarboraHradec Králové9300:46:1393,39
4ZA9725Jarošová MartinaTýniště n.O.9100:48:1884,08
5ZA10333Světelská DenisaRychnov n.K.0000:49:1695,62
6ZA11212Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:52:2982,28
7ZA127111Slabá VeronikaTvoje máma9200:57:0644,74
8ZA12987Kovaříková LucieRychnov n.K.9900:57:2561,81
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3254Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:15102,63
2ZB35100Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:5199,61
3ZB458Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:1397,77
4ZB7037Myslivcová DenisaOblíci7700:43:2481,76
5ZB8863Dostálová LenkaŠneci v běhu7700:45:4669,86
6ZB91101Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:5863,82
7ZB99125Krejčí KláraBěleč n.O.7900:48:2956,19
8ZB10451Siklová DagmarCR 107400:49:2251,75
9ZB118120Štanglerová JitkaChoceň7700:54:2826,11
10ZB12239Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:55:3320,66
11ZB12550Chvojková VeronikaCR 107500:56:2116,64
12ZB13113Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:008,34
13ZB133127Kašparková EvaOOB Týniště n.O.7401:00:423,00
14ZB134139Langová SimonaOpočno7601:01:513,00
15ZB13888Pražáková MarkétaTýniště n.O.7701:04:243,00
15ZB13889Burdová EvaTýniště n.O.7901:04:243,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC225Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:32116,14
2ZC54110Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:3396,46
3ZC7017Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:2487,40
4ZC8715Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:45:4176,21
5ZC10061Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:48:4860,95
6ZC101128Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:0459,64
6ZC10162Kosová MichaelaOB Rychnov n.K.6700:49:0459,64
8ZC106107Milá LenkaTýniště n.O.7300:49:5055,89
9ZC10848Petrů BlankaRychnov n.K.7200:51:3847,07
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11058Hellerová HanaHradec Králové6100:51:56108,64
2ZD11757Šternerová HanaHradec Králové6300:53:56101,27
3ZD12614Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:5890,09
4ZD13218Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:58:4083,83
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:20102,01
2MA272Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:4599,54
3MA331Šolc VítězslavRedpoint team9100:33:5698,45
4MA482Honzíček MichalKRB Chrudim8800:34:0397,76
1MC569Hejl RadekLetohrad7200:34:44102,93
5MA693Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:34:56118,29
5MA685Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:5692,51
7MA842Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:35:0691,52
1MB986Kovařík PavelRychnov n.K.7500:35:2798,87
2MB1065Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:3498,20
3MB1129Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:5096,69
8MA1271Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:36:2084,19
2MC12132Krejčí JaromírSKI klub Pasivity6600:36:20111,64
4MB1427Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2583,70
3MC1546Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:3392,62
9MA1694Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:3882,41
10MA17109Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4781,52
10MA1774Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:4781,52
5MB19104Šimák JanHradec Králové8300:36:5480,83
6MB2059Heller TomášHradec Králové8100:37:1878,45
7MB2199Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:37:2377,96
8MB2295Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:37:3287,04
1ZC225Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:32116,14
12MA2473Řemínek MatějAC Choceň8600:37:4475,88
9MB25129Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:37:5374,99
13MA2545Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:37:53102,95
10MB2719Závodní LukášTýniště n.O.7900:37:5474,89
4MC2826Smetana JosefEurofoam6900:38:2382,22
11MB29135Simon MartinJaroměř8000:38:3171,23
14MA3020Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:3770,63
15MA3155Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:0967,46
1ZB3254Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:15102,63
5MC33102Vejběra JanCyklo Pokr6600:39:3295,05
1ZA34117Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí8900:39:42122,53
12MB3528Hák MichalSokol Studenec7500:39:5173,90
2ZB35100Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:5199,61
12MB3575Zieterski RobertKlodzko7700:39:5173,90
6MC3847Habr JiříVella Náchod team7300:39:5273,81
6MC3866Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:5293,32
1MD3849Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:5293,32
16MA3864Hanousek JakubPolice nad Metují9100:39:5263,21
14MB3891Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:5273,81
8MC4392Bílek PavelVrbice7100:39:5873,24
17MA44137Haas JanKasper Swix Trutnov8400:40:1261,23
3ZB458Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:1397,77
9MC46134Lorenčík AlešChrudim7300:40:1671,54
18MA47130Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:40:1760,73
10MC4852Rautenkranc MiroslavVysoké Mýto6400:40:2790,29
19MA49126Urválek VladimírSlatiňany9100:40:3259,25
11MC503Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:40:3389,78
12MC51115Petr TomášOMT7000:40:5667,75
13MC52113Ožana VáclavTJ Nové Město n.Moravě6400:41:1386,32
14MC53108Sláma MartinSportvisio team HK6800:41:2785,11
2ZC54110Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:3396,46
2MD5516Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:5282,95
1ME562Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:02133,09
15MB5676Koniezyński ArturKlodzko7700:42:0261,51
15MC5898Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:1481,05
16MB5934Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:42:2059,81
3MD6022Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:42:2280,36
20MA6135Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice0000:42:3278,76
17MB6281Dušek MilanTýniště n.O.7600:42:3358,58
16MC6367Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:4078,80
21MA64119Bláhovec JiříQC GROUP Team9200:42:5245,39
17MC6597Kalousek JanHradec Králové7100:42:5356,69
2ZA65118Neradová SylvaMozarťák0000:42:53122,10
18MC6736Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:5577,51
22MA6841Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:43:0376,07
19MC699Gabriel AlešTýniště nad Orlicí6500:43:2075,35
4ZB7037Myslivcová DenisaOblíci7700:43:2481,76
3ZC7017Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:2487,40
18MB72133Smeták StanislavVladimíros klub7800:43:3652,62
20MC7396Simon PetrPolička7200:43:5351,02
21MC74106Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:0071,89
19MB756Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:0549,88
4MD7668Zelený LuděkDoma Žďár6100:44:1270,85
23MA77141Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:1337,37
5MD7832Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:17104,13
20MB79112Fišer DavidTvoje máma8000:44:2036,68
6MD8070Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:3169,21
21MB8178Lhota AlešPivovar Miletín7800:44:3646,95
22MC8183Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:3646,95
24MA837Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:45:2463,85
23MC84122Moravec MarianSchiller TT Choceň7100:45:2542,32
2ME8524Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:2898,89
22MB8644Vebr MichalČeská Třebová7800:45:3741,18
4ZC8715Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:45:4176,21
5ZB8863Dostálová LenkaŠneci v běhu7700:45:4669,86
3ME89142Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:45:5496,98
3ZA90124Zoubková BarboraHradec Králové9300:46:1393,39
6ZB91101Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:5863,82
23MB9180Kosuciński SlawomirPolsko8100:46:5821,04
7MD9323Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:1990,71
24MC9484Kašpárek MartinVelichovky6700:47:3053,74
24MB9543Sedláček PetrSK OOB Týniště8200:47:4016,88
25MC964Horák JaromírHlízov6500:47:4652,36
4ZA9725Jarošová MartinaTýniště n.O.9100:48:1884,08
25MA9879Ressel JoannaPolsko8600:48:2812,13
7ZB99125Krejčí KláraBěleč n.O.7900:48:2956,19
5ZC10061Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:48:4860,95
6ZC10162Kosová MichaelaOB Rychnov n.K.6700:49:0459,64
6ZC101128Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:0459,64
5ZA10333Světelská DenisaRychnov n.K.0000:49:1695,62
8ZB10451Siklová DagmarCR 107400:49:2251,75
25MB105116Pešek JiříBřezhrad8000:49:444,60
8ZC106107Milá LenkaTýniště n.O.7300:49:5055,89
4ME10756Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:50:5275,01
9ZC10848Petrů BlankaRychnov n.K.7200:51:3847,07
5ME108103Zeman VladimírTýniště n.O.5100:51:3871,62
1ZD11058Hellerová HanaHradec Králové6100:51:56108,64
26MC11160Linhart MilanGrafitec Dobruška6400:51:5930,50
6ZA11212Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:52:2982,28
27MC113105Poláček JanNáchod6800:53:0025,23
26MB114121Víšek PetrUltrašněci Plchovice7800:53:053,00
8MD1151Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:53:2963,44
28MC11638Smrček PavelOblíci7300:53:523,00
2ZD11757Šternerová HanaHradec Králové6300:53:56101,27
9ZB118120Štanglerová JitkaChoceň7700:54:2826,11
6ME11910Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:54:2983,65
7ME120123Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:3583,26
8ME12130Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:5956,80
10ZB12239Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:55:3320,66
9MD12353Pros PavelKRB Chrudim5500:55:3853,93
29MC124114Frýdl MiroslavHradec Králové6400:56:049,33
11ZB12550Chvojková VeronikaCR 107500:56:2116,64
3ZD12614Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:5890,09
7ZA127111Slabá VeronikaTvoje máma9200:57:0644,74
10MD128131Švorc JanHradec Králové6300:57:123,46
8ZA12987Kovaříková LucieRychnov n.K.9900:57:2561,81
11MD130140Sedlák JiříPřelouč5800:57:4444,64
12ZB13113Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:008,34
4ZD13218Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:58:4083,83
13ZB133127Kašparková EvaOOB Týniště n.O.7401:00:423,00
14ZB134139Langová SimonaOpočno7601:01:513,00
27MB135138Kvašinský MilanOpočno7501:02:133,00
9ME13690Čepelka OldřichLoudavé Hodkovice4801:03:3747,39
10ME13711Tučný JanMK Pardubice4701:03:4346,99
15ZB13888Pražáková MarkétaTýniště n.O.7701:04:243,00
15ZB13889Burdová EvaTýniště n.O.7901:04:243,00
30MC140136Malý JiříBK Čestice7201:08:123,00
11ME14121Culka VáclavNové Město nad Metují3501:17:343,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:33:20102,01
2MA272Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:4599,54
3MA331Šolc VítězslavRedpoint team9100:33:5698,45
4MA482Honzíček MichalKRB Chrudim8800:34:0397,76
5MC569Hejl RadekLetohrad7200:34:4493,70
6MA693Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:34:5692,51
6MA685Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:5692,51
8MA842Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:35:0691,52
9MB986Kovařík PavelRychnov n.K.7500:35:2789,44
10MB1065Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:3488,75
11MB1129Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:5087,16
12MC12132Krejčí JaromírSKI klub Pasivity6600:36:2084,19
12MA1271Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:36:2084,19
14MB1427Mocek TomášAC Pardubice7900:36:2583,70
15MC1546Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:3382,91
16MA1694Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:3882,41
17MA1774Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:4781,52
17MA17109Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4781,52
19MB19104Šimák JanHradec Králové8300:36:5480,83
20MB2059Heller TomášHradec Králové8100:37:1878,45
21MB2199Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:37:2377,96
22MB2295Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:37:3277,07
23MA2473Řemínek MatějAC Choceň8600:37:4475,88
24MB25129Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:37:5374,99
24MA2545Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:37:5374,99
26MB2719Závodní LukášTýniště n.O.7900:37:5474,89
27MC2826Smetana JosefEurofoam6900:38:2372,02
28MB29135Simon MartinJaroměř8000:38:3171,23
29MA3020Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:3770,63
30MA3155Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:39:0967,46
31MC33102Vejběra JanCyklo Pokr6600:39:3265,19
32MB3575Zieterski RobertKlodzko7700:39:5163,31
32MB3528Hák MichalSokol Studenec7500:39:5163,31
34MD3849Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:5263,21
34MC3847Habr JiříVella Náchod team7300:39:5263,21
34MC3866Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:5263,21
34MB3891Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:5263,21
34MA3864Hanousek JakubPolice nad Metují9100:39:5263,21
39MC4392Bílek PavelVrbice7100:39:5862,61
40MA44137Haas JanKasper Swix Trutnov8400:40:1261,23
41MC46134Lorenčík AlešChrudim7300:40:1660,83
42MA47130Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:40:1760,73
43MC4852Rautenkranc MiroslavVysoké Mýto6400:40:2759,74
44MA49126Urválek VladimírSlatiňany9100:40:3259,25
45MC503Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:40:3359,15
46MC51115Petr TomášOMT7000:40:5656,87
47MC52113Ožana VáclavTJ Nové Město n.Moravě6400:41:1355,19
48MC53108Sláma MartinSportvisio team HK6800:41:2753,80
49MD5516Vanta JosefTriclub Dobruška6200:41:5251,33
50ME562Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:0250,34
50MB5676Koniezyński ArturKlodzko7700:42:0250,34
52MC5898Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:1449,15
53MB5934Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:42:2048,56
54MD6022Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:42:2248,36
55MA6135Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice0000:42:3247,37
56MB6281Dušek MilanTýniště n.O.7600:42:3347,27
57MC6367Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:4046,58
58MA64119Bláhovec JiříQC GROUP Team9200:42:5245,39
59MC6597Kalousek JanHradec Králové7100:42:5345,29
60MC6736Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:42:5545,09
61MA6841Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:43:0344,30
62MC699Gabriel AlešTýniště nad Orlicí6500:43:2042,62
63MB72133Smeták StanislavVladimíros klub7800:43:3641,03
64MC7396Simon PetrPolička7200:43:5339,35
65MC74106Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:0038,66
66MB756Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:0538,16
67MD7668Zelený LuděkDoma Žďár6100:44:1237,47
68MA77141Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:1337,37
69MD7832Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1736,97
70MB79112Fišer DavidTvoje máma8000:44:2036,68
71MD8070Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:3135,59
72MC8183Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:3635,09
72MB8178Lhota AlešPivovar Miletín7800:44:3635,09
74MA837Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:45:2430,34
75MC84122Moravec MarianSchiller TT Choceň7100:45:2530,24
76ME8524Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:2829,95
77MB8644Vebr MichalČeská Třebová7800:45:3729,05
78ME89142Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:45:5427,37
79MB9180Kosuciński SlawomirPolsko8100:46:5821,04
80MD9323Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:1918,96
81MC9484Kašpárek MartinVelichovky6700:47:3017,87
82MB9543Sedláček PetrSK OOB Týniště8200:47:4016,88
83MC964Horák JaromírHlízov6500:47:4616,28
84MA9879Ressel JoannaPolsko8600:48:2812,13
85MB105116Pešek JiříBřezhrad8000:49:444,60
86ME10756Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:50:523,00
87ME108103Zeman VladimírTýniště n.O.5100:51:383,00
88MC11160Linhart MilanGrafitec Dobruška6400:51:593,00
89MC113105Poláček JanNáchod6800:53:003,00
90MB114121Víšek PetrUltrašněci Plchovice7800:53:053,00
91MD1151Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:53:293,00
92MC11638Smrček PavelOblíci7300:53:523,00
93ME11910Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:54:293,00
94ME120123Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:353,00
95ME12130Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:593,00
96MD12353Pros PavelKRB Chrudim5500:55:383,00
97MC124114Frýdl MiroslavHradec Králové6400:56:043,00
98MD128131Švorc JanHradec Králové6300:57:123,00
99MD130140Sedlák JiříPřelouč5800:57:443,00
100MB135138Kvašinský MilanOpočno7501:02:133,00
101ME13690Čepelka OldřichLoudavé Hodkovice4801:03:373,00
102ME13711Tučný JanMK Pardubice4701:03:433,00
103MC140136Malý JiříBK Čestice7201:08:123,00
104ME14121Culka VáclavNové Město nad Metují3501:17:343,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC225Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:37:32106,67
2ZB3254Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:1597,83
3ZA34117Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí8900:39:4295,51
4ZB35100Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:5194,73
5ZB458Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:1392,85
6ZC54110Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:3385,98
7ZA65118Neradová SylvaMozarťák0000:42:5379,11
8ZC7017Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:2476,45
8ZB7037Myslivcová DenisaOblíci7700:43:2476,45
10ZC8715Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:45:4164,69
11ZB8863Dostálová LenkaŠneci v běhu7700:45:4664,26
12ZA90124Zoubková BarboraHradec Králové9300:46:1361,94
13ZB91101Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:5858,08
14ZA9725Jarošová MartinaTýniště n.O.9100:48:1851,21
15ZB99125Krejčí KláraBěleč n.O.7900:48:2950,26
16ZC10061Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:48:4848,63
17ZC101128Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:0447,26
17ZC10162Kosová MichaelaOB Rychnov n.K.6700:49:0447,26
19ZA10333Světelská DenisaRychnov n.K.0000:49:1646,23
20ZB10451Siklová DagmarCR 107400:49:2245,71
21ZC106107Milá LenkaTýniště n.O.7300:49:5043,31
22ZC10848Petrů BlankaRychnov n.K.7200:51:3834,04
23ZD11058Hellerová HanaHradec Králové6100:51:5632,49
24ZA11212Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:52:2929,66
25ZD11757Šternerová HanaHradec Králové6300:53:5622,19
26ZB118120Štanglerová JitkaChoceň7700:54:2819,44
27ZB12239Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:55:3313,86
28ZB12550Chvojková VeronikaCR 107500:56:219,74
29ZD12614Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:586,57
30ZA127111Slabá VeronikaTvoje máma9200:57:065,88
31ZA12987Kovaříková LucieRychnov n.K.9900:57:254,25
32ZB13113Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:003,00
33ZD13218Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:58:403,00
34ZB133127Kašparková EvaOOB Týniště n.O.7401:00:423,00
35ZB134139Langová SimonaOpočno7601:01:513,00
36ZB13889Burdová EvaTýniště n.O.7901:04:243,00
36ZB13888Pražáková MarkétaTýniště n.O.7701:04:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód