Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

4.4.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.4.2018
  • zobrazeno již 661x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5777

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Keprtová Miloslava4848
Sadílek Ota4648
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6039
Vacek Martin6939
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Preislerová Elena0625
Marhold Luboš7725
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Záveský Filip9322
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Broulíková Anežka0820
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C217Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:20-
2C221Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:21-
3C2611Pospíšil HorymírSK Genaro1200:00:27-
4C295Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:32-
5C21212Machalík JaroslavČeská Třebová1300:00:44-
6C21314Petráž JiříČeská Třebová1400:00:48-
7C2144Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:54-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2310Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:22-
2D242Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:25-
3D253Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:27-
4D276Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:28-
5D289Broulíková Amálieneregistrována1200:00:32-
6D2108Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:34-
7D21113Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:00:44-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1521Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:20122,79
2M1156Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:3589,05
3M11618Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3688,16
4M11934Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4272,66
5M1212Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4372,29
6M12314Vágner ŠimonISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:4371,30
7M12515Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4665,02
8M12619Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:4664,75
9M12927Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:4859,51
10M13431Váně JakubLanškroun1000:01:5741,20
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11212Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:32114,79
2Z1204Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4393,00
3Z12213Dejdarová TerezaISCAREX junior TEAM1000:01:4392,21
4Z12422Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:4490,06
5Z13516Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:249,18
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2226Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17108,06
2M2311Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18105,53
3M2833Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2586,41
4M21029Krištof JanAtletika Polička0700:01:2781,11
5M2131Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:3367,69
6M21435Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:3463,78
7M2188Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4147,01
8M22725Sixta KarelParník0800:01:4633,36
9M23130Háp MatoušAtletika Polička0800:01:5023,02
10M23223Vávra JanPeklák team0700:01:5217,92
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:16105,84
2Z247Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:1899,74
3Z2617Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:2094,41
4Z2710Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2485,21
5Z2932Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2679,06
6Z21124Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:3069,70
7Z2175Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4042,13
8Z2289Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:4822,92
9Z2303Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:4920,52
10Z23320Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:547,80
-Z2-36Sucháčková KarolínaČeská Třebová08DNF-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M335Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:24102,87
2M3415König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:2898,73
3M353Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:2898,40
4M394Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:4384,05
5M31116Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:5671,62
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31210Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:58111,84
2Z31414Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:04:1796,77
3Z3176Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:04:2391,39
4Z3197Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:3979,35
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:03:08109,50
2M4212Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:14103,44
3M472Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:3087,07
4M481Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:3681,29
5M41011Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:5066,88
6M41321Janů RadimTJ Svitavy0300:04:0354,00
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4613Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:29127,49
2Z4159Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:1986,63
3Z41619Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:04:2085,87
4Z41817Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:2977,89
5Z42018Juránová EliškaTJ - Svitavy0300:05:0746,58
6Z4218Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:1341,85
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51130Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:07:08100,00
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ331Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:17100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:05111,18
2MA512Březina VojtěchSPEEDO8600:06:3297,28
3MA728Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:4391,54
4MA813Chaloupka Václav-7900:06:4391,47
5MA1020Špatenka RadimPlavání ČT9200:06:5684,79
6MA1610Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:0151,10
7MA2034Vala Ondřej-8600:08:0847,63
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:58119,64
2MB623Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3799,91
3MB1216Pospíšil TomášGENARO7800:07:1580,45
4MB135Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2873,90
5MB1711Simon PetrPolička7200:08:0256,73
6MB2314Němec RadekLitomyšl7700:08:5629,81
7MB2525Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:2714,21
8MB2633Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:2813,47
9MB304Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:150,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC417Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:28123,24
2MC1418Hruban JanČeská Třebová6600:07:4289,30
3MC1522Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:4687,46
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD219Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:08:21103,37
2MD2215Pokorný VlastislavŽampach5600:08:3896,63
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME312Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:54108,99
2ME3224Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:5691,01
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA187Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:05118,95
2ZA2427Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0098,21
3ZA2721Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:4182,84
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB96Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:51136,83
2ZB298Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5663,17
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC191Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:06100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD283Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:42123,65
2ZD3319Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:1876,35
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:16105,84
1M2226Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17108,06
2M2311Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18105,53
2Z247Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:1899,74
1M1521Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:20122,79
3Z2617Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:2094,41
4Z2710Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2485,21
3M2833Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:2586,41
5Z2932Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2679,06
4M21029Krištof JanAtletika Polička0700:01:2781,11
6Z21124Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:3069,70
1Z11212Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:32114,79
5M2131Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:3367,69
6M21435Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:3463,78
2M1156Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:3589,05
3M11618Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3688,16
7Z2175Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:4042,13
7M2188Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:4147,01
4M11934Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4272,66
2Z1204Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4393,00
5M1212Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4372,29
3Z12213Dejdarová TerezaISCAREX junior TEAM1000:01:4392,21
6M12314Vágner ŠimonISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:4371,30
4Z12422Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:4490,06
7M12515Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:4665,02
8M12619Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:4664,75
8M22725Sixta KarelParník0800:01:4633,36
8Z2289Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:4822,92
9M12927Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:4859,51
9Z2303Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:4920,52
9M23130Háp MatoušAtletika Polička0800:01:5023,02
10M23223Vávra JanPeklák team0700:01:5217,92
10Z23320Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:547,80
10M13431Váně JakubLanškroun1000:01:5741,20
5Z13516Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:249,18
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:58119,64
1MA226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:05111,18
1MJ331Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:17100,00
1MC417Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:28123,24
2MA512Březina VojtěchSPEEDO8600:06:3297,28
2MB623Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3799,91
3MA728Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:4391,54
4MA813Chaloupka Václav-7900:06:4391,47
1ZB96Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:51136,83
5MA1020Špatenka RadimPlavání ČT9200:06:5684,79
1M51130Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:07:08100,00
3MB1216Pospíšil TomášGENARO7800:07:1580,45
4MB135Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2873,90
2MC1418Hruban JanČeská Třebová6600:07:4289,30
3MC1522Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:4687,46
6MA1610Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:0151,10
5MB1711Simon PetrPolička7200:08:0256,73
1ZA187Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:05118,95
1ZC191Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:06100,00
7MA2034Vala Ondřej-8600:08:0847,63
1MD219Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:08:21103,37
2MD2215Pokorný VlastislavŽampach5600:08:3896,63
6MB2314Němec RadekLitomyšl7700:08:5629,81
2ZA2427Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0098,21
7MB2525Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:2714,21
8MB2633Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:2813,47
3ZA2721Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:4182,84
1ZD283Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:42123,65
2ZB298Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5663,17
9MB304Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:150,00
1ME312Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:54108,99
2ME3224Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:5691,01
2ZD3319Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:1876,35
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:58104,90
2MA226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:05100,80
3MJ331Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:1794,30
4MC417Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:2888,48
5MA512Březina VojtěchSPEEDO8600:06:3286,13
6MB623Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3783,55
7MA728Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:4380,08
8MA813Chaloupka Václav-7900:06:4380,01
9MA1020Špatenka RadimPlavání ČT9200:06:5672,96
10M51130Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:07:0866,60
11MB1216Pospíšil TomášGENARO7800:07:1562,50
12MB135Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:2855,41
13MC1418Hruban JanČeská Třebová6600:07:4247,87
14MC1522Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:4645,67
15MA1610Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:0137,41
16MB1711Simon PetrPolička7200:08:0236,84
17MA2034Vala Ondřej-8600:08:0833,75
18MD219Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:08:2126,87
19MD2215Pokorný VlastislavŽampach5600:08:3817,50
20MB2314Němec RadekLitomyšl7700:08:567,71
21MB2525Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:273,00
22MB2633Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:283,00
23MB304Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:153,00
24ME312Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:543,00
25ME3224Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB96Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:51121,61
2ZA187Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:0589,48
3ZC191Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:0688,91
4ZA2427Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0065,36
5ZA2721Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:4147,49
6ZD283Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:4247,11
7ZB298Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:5641,08
8ZD3319Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód