Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

29.8.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.8.2018
  • zobrazeno již 749x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5757

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Ducháček Bedřich5920
Hanáková Klára0220
Broulíková Anežka0820

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:28-
2C2313Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:29-
3C243Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:30-
4C2611Valík František-1100:00:34-
5C287Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:37-
6C2136Bernard Jakub-1300:00:43-
7C21418Dobroucký Jakub-1400:00:46-
8C21623Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:47-
9C21815Petráž JiříČeská Třebová1400:00:57-
10C2198Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:04-
11C22022Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:08-
12C2219Michal Matěj-1500:01:11-
13C22424Vytlačil Matějneregistrován1500:01:19-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D222Skalická NelaLanškroun1100:00:29-
2D2510Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
3D2714Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
4D294Broulíková Amálie-1200:00:39-
5D21021Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:39-
6D21112Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:40-
7D2125Broulíková Alžběta-1200:00:42-
8D21516Haniková EmaČeská Třebová1300:00:47-
9D21720Valíková KláraČeská Třebová1300:00:55-
10D22217Dufková MarieAC Pardubice1300:01:14-
11D22319Valíková Anežka-1500:01:15-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1530Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16116,99
2M1147Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2595,52
3M11832Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2887,49
4M11920Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3084,64
5M12113Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:3082,36
6M12327Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3279,68
7M12425Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3472,68
8M1259Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:3571,57
9M12612Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:3570,63
10M1288Skalický PetrDejvice1000:01:3864,07
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11511Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:25104,18
2Z11617Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:26102,82
3Z12010Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3093,00
4Z12221Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:3190,99
5Z12718Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3875,98
6Z13219Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5241,99
7Z1336Bernardová Marie Barbora-0900:02:100,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:07114,48
2M2328Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1396,31
3M245Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:1689,21
4M2726Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:1687,52
5M2814Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:1785,16
6M2172Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:01:2659,61
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2215Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:08116,25
2Z2524Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:1694,88
3Z2922Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:1888,86
4Z2104Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2182,52
5Z21123Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2182,27
6Z21229Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:01:2278,78
7Z21331Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2571,67
8Z2291Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:4029,56
9Z2303Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4615,10
10Z23133Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:4613,53
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:24106,42
2M3511König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:3893,58
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3610Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:47108,55
2Z389Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:54103,37
3Z3105Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1288,09
4Z3127Brátová NelaDolní Újezd0600:05:3021,76
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:02:50121,51
2M448Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:3078,49
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4312Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:26117,00
2Z476Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:5392,59
3Z492Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:03:5590,41
4Z4114Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:5239,67
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5555Tlustoš PavelLVV0200:05:54133,43
2M51812Hájek MartinŽamberk0100:06:58103,50
3M53440Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:08:2463,07
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52334Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:10130,66
2Z54250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:4669,34
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ723Simon JakubPolička0000:06:01107,03
2MJ1226Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:2792,97
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:25109,55
2MA22Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:36102,65
3MA917Novák JosefHorní Čermná9700:06:0287,80
4MA1053Řemínek MatějAC Choceň8600:06:0685,34
5MA1110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2474,76
6MA1421Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:4065,14
7MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4264,30
8MA2254Švec MartinVK Choceň8700:07:0649,78
9MA2941Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5521,05
10MA3852Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:420,00
11MA3936Friml Jiří-9700:08:470,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41112,34
2MB848Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:01101,43
3MB1328Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:2986,23
4MB1649Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:4577,22
5MB1716Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:5273,46
6MB2122Simon PetrPolička7200:07:0168,17
7MB2544Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:2952,74
8MB2643Vebr MichalČeská Třebová7800:07:3649,06
9MB2832Škop JiříDětské ZOO7400:07:5140,85
10MB3051Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:5837,22
11MB3137Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:08:0234,90
12MB3511Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:2422,64
13MB369Němec RadekLitomyšl7700:08:2621,74
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC415Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52113,16
2MC61Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57110,47
3MC2035Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:0176,37
4MC2420Hruban JanČeská Třebová6600:07:1270,29
5MC408Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:107,64
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4519Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:56119,10
2MD4829Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:31108,69
3MD537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:12:3172,21
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME496Sadílek OtaActivity - Runsport4600:10:32172,77
2ME5518Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:3527,23
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3331Gregorová Lucia-8700:08:17115,89
2ZA3725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:27112,03
3ZA4746Švestková AnetaSRTG Česká Třebová9200:10:1572,09
4ZA5424Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:13:203,56
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:15123,08
2ZB4330Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4989,65
3ZB4438Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:09:5687,28
4ZB5114Kosárová PetraDětské ZOO7800:11:0961,13
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1933Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:59130,50
2ZC2742Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:40113,95
3ZC4639Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:0455,56
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:12123,83
2ZD5047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:5391,51
3ZD5213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1584,65
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:28-
1D222Skalická NelaLanškroun1100:00:29-
2C2313Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:29-
3C243Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:30-
2D2510Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
4C2611Valík František-1100:00:34-
3D2714Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:35-
5C287Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:37-
4D294Broulíková Amálie-1200:00:39-
5D21021Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:39-
6D21112Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:40-
7D2125Broulíková Alžběta-1200:00:42-
6C2136Bernard Jakub-1300:00:43-
7C21418Dobroucký Jakub-1400:00:46-
8D21516Haniková EmaČeská Třebová1300:00:47-
8C21623Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:47-
9D21720Valíková KláraČeská Třebová1300:00:55-
9C21815Petráž JiříČeská Třebová1400:00:57-
10C2198Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:04-
11C22022Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:01:08-
12C2219Michal Matěj-1500:01:11-
10D22217Dufková MarieAC Pardubice1300:01:14-
11D22319Valíková Anežka-1500:01:15-
13C22424Vytlačil Matějneregistrován1500:01:19-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:07114,48
1Z2215Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:08116,25
2M2328Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1396,31
3M245Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:1689,21
1M1530Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16116,99
2Z2524Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:1694,88
4M2726Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:1687,52
5M2814Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:1785,16
3Z2922Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:1888,86
4Z2104Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2182,52
5Z21123Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2182,27
6Z21229Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:01:2278,78
7Z21331Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2571,67
2M1147Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2595,52
1Z11511Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:25104,18
2Z11617Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:26102,82
6M2172Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:01:2659,61
3M11832Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2887,49
4M11920Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:3084,64
3Z12010Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3093,00
5M12113Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:3082,36
4Z12221Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:3190,99
6M12327Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3279,68
7M12425Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:3472,68
8M1259Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:3571,57
9M12612Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:3570,63
5Z12718Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3875,98
10M1288Skalický PetrDejvice1000:01:3864,07
8Z2291Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:4029,56
9Z2303Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4615,10
10Z23133Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:4613,53
6Z13219Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5241,99
7Z1336Bernardová Marie Barbora-0900:02:100,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:25109,55
2MA22Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:36102,65
1MB327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:41112,34
1MC415Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:52113,16
1M5555Tlustoš PavelLVV0200:05:54133,43
2MC61Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:57110,47
1MJ723Simon JakubPolička0000:06:01107,03
2MB848Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:01101,43
3MA917Novák JosefHorní Čermná9700:06:0287,80
4MA1053Řemínek MatějAC Choceň8600:06:0685,34
5MA1110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2474,76
2MJ1226Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:2792,97
3MB1328Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:2986,23
6MA1421Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:4065,14
7MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4264,30
4MB1649Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:4577,22
5MB1716Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:5273,46
2M51812Hájek MartinŽamberk0100:06:58103,50
1ZC1933Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:59130,50
3MC2035Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:0176,37
6MB2122Simon PetrPolička7200:07:0168,17
8MA2254Švec MartinVK Choceň8700:07:0649,78
1Z52334Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:10130,66
4MC2420Hruban JanČeská Třebová6600:07:1270,29
7MB2544Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:2952,74
8MB2643Vebr MichalČeská Třebová7800:07:3649,06
2ZC2742Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:40113,95
9MB2832Škop JiříDětské ZOO7400:07:5140,85
9MA2941Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5521,05
10MB3051Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:5837,22
11MB3137Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:08:0234,90
1ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:15123,08
1ZA3331Gregorová Lucia-8700:08:17115,89
3M53440Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:08:2463,07
12MB3511Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:2422,64
13MB369Němec RadekLitomyšl7700:08:2621,74
2ZA3725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:27112,03
10MA3852Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:420,00
11MA3936Friml Jiří-9700:08:470,00
5MC408Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:107,64
1ZD414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:12123,83
2Z54250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:4669,34
2ZB4330Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4989,65
3ZB4438Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:09:5687,28
1MD4519Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:56119,10
3ZC4639Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:0455,56
3ZA4746Švestková AnetaSRTG Česká Třebová9200:10:1572,09
2MD4829Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:31108,69
1ME496Sadílek OtaActivity - Runsport4600:10:32172,77
2ZD5047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:5391,51
4ZB5114Kosárová PetraDětské ZOO7800:11:0961,13
3ZD5213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1584,65
3MD537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:12:3172,21
4ZA5424Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:13:203,56
2ME5518Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:3527,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:25105,68
2MA22Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:3698,63
3MB327Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4195,69
4MC415Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5289,42
5M5555Tlustoš PavelLVV0200:05:5487,78
6MC61Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:5786,38
7MJ723Simon JakubPolička0000:06:0184,06
8MB848Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0183,81
9MA917Novák JosefHorní Čermná9700:06:0283,49
10MA1053Řemínek MatějAC Choceň8600:06:0680,98
11MA1110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:2470,18
12MJ1226Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:2768,33
13MB1328Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:2967,26
14MA1421Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:4060,37
15MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:4259,50
16MB1649Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:4557,45
17MB1716Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:5253,36
18M51812Hájek MartinŽamberk0100:06:5849,65
19MC2035Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:0147,95
20MB2122Simon PetrPolička7200:07:0147,60
21MA2254Švec MartinVK Choceň8700:07:0644,69
22MC2420Hruban JanČeská Třebová6600:07:1241,10
23MB2544Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:2930,80
24MB2643Vebr MichalČeská Třebová7800:07:3626,79
25MB2832Škop JiříDětské ZOO7400:07:5117,86
26MA2941Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:5515,38
27MB3051Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:5813,91
28MB3137Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:08:0211,38
29M53440Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:08:243,00
30MB3511Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:243,00
31MB369Němec RadekLitomyšl7700:08:263,00
32MA3852Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:423,00
33MA3936Friml Jiří-9700:08:473,00
34MC408Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:103,00
35MD4519Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:563,00
36MD4829Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:313,00
37ME496Sadílek OtaActivity - Runsport4600:10:323,00
38MD537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:12:313,00
39ME5518Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:353,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1933Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:59108,05
2Z52334Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:10102,64
3ZC2742Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:4089,31
4ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:1572,82
5ZA3331Gregorová Lucia-8700:08:1772,14
6ZA3725Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:2767,36
7ZD414Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:1246,84
8Z54250Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:4631,18
9ZB4330Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4929,89
10ZB4438Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:09:5626,85
11ZC4639Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:0423,19
12ZA4746Švestková AnetaSRTG Česká Třebová9200:10:1517,93
13ZD5047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:533,00
14ZB5114Kosárová PetraDětské ZOO7800:11:093,00
15ZD5213Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:153,00
16ZA5424Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:13:203,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód