Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

2.5.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.5.2018
  • zobrazeno již 332x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2110Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:27-
2C226Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:29-
3C232Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:30-
4C243Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:31-
5C278Fišer VáclavOrlické Podhůří1200:00:38-
6C21012Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:47-
7C2131Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:52-
8C21819Machalík JaroslavSKB Česká Třebová1300:01:10-
9C21923Bečička JindřichČeská Třebová1400:01:14-
10C22015Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:16-
11C22214Petráž JiříČeská Třebová1400:01:27-
Děvčata 7 let mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D259Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
2D2617Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:34-
3D2813Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:42-
4D2922Bečičková HelenaČeská Třebová1200:00:44-
5D2115Broulíková Amálie-1200:00:48-
6D2124Broulíková Alžběta-1200:00:50-
7D21416Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:57-
8D21521Valíková KláraČeská Třebová1300:01:04-
9D21618Machalíková ViktorieSKB Česká Třebová1300:01:06-
10D2177Dosedělová Nikol-1400:01:09-
11D22120Dufková MarieAC Pardubice1300:01:24-
12D22311Fišerová AnežkaOrlické Podhůří1500:01:30-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
2Z1142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
3Z12132Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:30-
4Z1221Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:30-
5Z13421Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:38-
6Z13910Rybičková DenisaČeská Třebová0900:01:59-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07-
2M2233Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:09-
3M2811Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:16-
4M2125Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
5M21728Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:29-
6M21826Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
7M22325Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
8M23040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:35-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31222Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:44-
2Z3138Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:03:55-
3Z31612Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:58-
4Z31720Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:00-
5Z3185Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:05-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M429Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:11-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4319Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:14-
2Z41311Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:55-
3Z41510Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:56-
4Z4197Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:07-
5Z4226Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:46-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51732Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:06:51-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5208Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
2Z54636Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:52-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ733Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:52-
2MJ107Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:01-
3MJ1228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:18-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4513Vrátná VeronikaJudo Česká Třebová0000:09:39-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:26-
2MA235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:30-
3MA312Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
4MA420Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:38-
5MA924Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:06:00-
6MA1410Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:23-
7MA1625Bilek LubošMandl7900:06:27-
8MA2122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:18-
9MA2440Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:26-
10MA256Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:29-
11MA3851Klusoň OldřichOpatovec8000:08:28-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB546Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:39-
2MB1330Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:23-
3MB2641Simon PetrPolička7200:07:31-
4MB2727Steklý PetrJavorník7400:07:32-
5MB329Němec RadekLitomyšl7700:07:51-
6MB3621Vebr MichalČeská Třebová7800:08:12-
7MB3911Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:37-
8MB4437Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:23-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC823Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59-
2MC1143Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:05-
3MC1534Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:23-
4MC1931Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:11-
5MC2349Hruban JanČeská Třebová6600:07:22-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2839Ráb PavelČeská Třebová5200:07:40-
2MD3016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45-
3MD3517Pokorný VlastislavŽampach5600:08:11-
4MD4118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:57-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME475Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:39-
2ME4850Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:01-
3ME511Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:20:59-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA626Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:50-
2ZA2914Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:44-
3ZA3338Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:04-
4ZA404Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:45-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:46-
2ZB3748Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:21-
3ZB4315Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:14-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1847Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:54-
2ZC2242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:20-
3ZC3444Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:08-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD422Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:08-
2ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:26-
3ZD5045Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:42-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07-
2M2233Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:09-
1Z2338Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11-
2Z248Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:12-
1M1529Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:13-
3Z2634Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:14-
4Z2719Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:16-
3M2811Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:16-
5Z2937Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:19-
6Z21016Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:21-
7Z21135Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:01:22-
4M2125Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
1Z11331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
2Z1142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
8Z2156Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:27-
9Z21620Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:29-
5M21728Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:29-
2M1189Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:29-
6M21826Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
3M12013Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:30-
3Z12132Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:30-
4Z1221Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:30-
7M22325Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
4M1243Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:33-
5M1257Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:33-
5M12518Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:33-
10Z22724Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:33-
7M12822Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:34-
8M12914Vágner ŠimonISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:34-
8M23040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:35-
9M13127Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:36-
11Z23215Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:36-
10M13336Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:37-
5Z13421Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:38-
12Z23512Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:44-
11M13639Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:45-
13Z23717Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:47-
14Z2384Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:51-
6Z13910Rybičková DenisaČeská Třebová0900:01:59-
15Z24030Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:04-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:26-
2MA235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:30-
3MA312Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
4MA420Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:38-
1MB546Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:39-
1ZA626Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:50-
1MJ733Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:52-
1MC823Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59-
5MA924Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:06:00-
2MJ107Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:01-
2MC1143Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:05-
3MJ1228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:18-
2MB1330Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:23-
6MA1410Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:23-
3MC1534Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:23-
7MA1625Bilek LubošMandl7900:06:27-
1M51732Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:06:51-
1ZC1847Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:54-
4MC1931Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:11-
1Z5208Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
8MA2122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:18-
2ZC2242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:20-
5MC2349Hruban JanČeská Třebová6600:07:22-
9MA2440Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:26-
10MA256Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:29-
3MB2641Simon PetrPolička7200:07:31-
4MB2727Steklý PetrJavorník7400:07:32-
1MD2839Ráb PavelČeská Třebová5200:07:40-
2ZA2914Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:44-
2MD3016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45-
1ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:46-
5MB329Němec RadekLitomyšl7700:07:51-
3ZA3338Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:04-
3ZC3444Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:08-
3MD3517Pokorný VlastislavŽampach5600:08:11-
6MB3621Vebr MichalČeská Třebová7800:08:12-
2ZB3748Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:21-
11MA3851Klusoň OldřichOpatovec8000:08:28-
7MB3911Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:37-
4ZA404Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:45-
4MD4118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:57-
1ZD422Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:08-
3ZB4315Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:14-
8MB4437Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:23-
1ZJ4513Vrátná VeronikaJudo Česká Třebová0000:09:39-
2Z54636Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:52-
1ME475Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:39-
2ME4850Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:01-
2ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:26-
3ZD5045Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:42-
3ME511Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:20:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód