Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

24.6.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 24.6.2018
  • zobrazeno již 811x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:45 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
1 km městem, pak rovnoměrné stoupání alejí, asfaltový povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2633

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Horáček Michal7516
Kalous Petr7716
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Razým Jan5713
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Jelínek Matěj4210
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Stránská Adéla9110
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Dostálek Petr679

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7294Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:20:26112,31
2MJ13265Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:21:5898,28
3MJ20246Tůma JanSKP Nymburk9900:22:5689,41
4MJ21227Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:0388,26
5MJ41279Simon JakubPolička0000:25:3964,41
6MJ43254Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:5162,62
7MJ49259Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:1359,16
8MJ70201Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:28:5135,08
9MJ71301Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:29:1231,80
10MJ79283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4617,48
11MJ83248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:497,77
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:15102,57
2MA3203Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:19:27100,64
3MA4262Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:19:4996,79
4MA5237Herda JanSKP Nymburk8300:20:2091,53
5MA6281Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:20:2590,73
6MA11235Chlupáč DominikRun Sport Team9300:21:1082,98
7MA14277Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0473,79
8MA24291Schwarzbach Martinneregistrován8200:23:4556,48
9MA40296Elčkner Martin-8600:25:3338,06
10MA62298Stránský Tomáš-8400:27:2518,83
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2273Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:23111,77
2MB10236Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0195,82
3MB12224Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:2292,41
4MB17252Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:2981,57
5MB18302Malátek Antonín-7700:22:4079,86
6MB19282Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4079,72
7MB28297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:4260,04
8MB30303Kalousek Jan-7100:24:5058,74
9MB33289Cibulka JiříHoro Česká Třebová7500:25:0057,09
10MB38226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2153,71
11MB46280Simon PetrPolička7200:26:0247,11
12MB56268Tesař Roman-7600:27:0836,45
13MB57270Vebr MichalČeská Třebová7800:27:0836,36
14MB60231Čáslavský MichalČeská Třebová7000:27:2433,84
15MB63249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2932,95
16MB64300Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:3631,90
17MB66286Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4230,84
18MB68295Stečínský MartinOpatov7500:28:0127,81
19MB76258Filip LukášKorfbal Kolín7500:30:215,18
20MB77244Šafr JiříVysoké Mýto7700:30:313,56
21MB84267Kolda JiříOpatov7300:31:543,00
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9206Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:45114,43
2MC16207Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2399,80
3MC25290Hanuš PetrCHT Pardubice6400:23:5785,77
4MC42299Skalický JosefŽichlínek6200:25:4170,25
5MC44239Hruban JanČeská Třebová6600:25:5568,09
6MC59263Milata PavelTrutnov6100:27:2355,02
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15242Siegel JosefChoceň5800:22:19115,02
2MD31240Bláha MilanAF Křovice5700:24:5293,80
3MD36232Tarant JiříPraha 105800:25:1191,18
4MD37204Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:1790,35
5MD45255Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:0184,32
6MD50216Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1981,75
7MD52205Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3180,18
8MD58208Gombita JosefMost5800:27:1374,42
9MD72223Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:1757,22
10MD73219Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:2056,85
11MD85229Leszkow JosefMK Hlinsko5100:31:5635,27
12MD99276Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:043,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME26218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:39115,66
2ME55211Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5998,20
3ME69228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:3686,14
4ME74214Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:3079,40
5ME82238Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:31:4662,42
6ME92221Vodička JanMK Radslavice4500:32:5254,22
7ME95304Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:3726,19
8ME97288Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4817,33
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ61264Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:27:24122,53
2ZJ88293Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:32:3788,76
3ZJ89284Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:3788,71
4ZJ90200Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:32:3888,66
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8202Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK9100:20:34124,63
2ZA23275Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:4297,89
3ZA47260Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:26:0577,47
4ZA51278Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2275,03
5ZA65250Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4263,75
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:08109,38
2ZB29266Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:4695,88
3ZB32261Kriklová AlenaJaroměřice7900:24:5594,73
4ZB34292Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:25:0293,68
5ZB39269Vebrová MonikaČeská Třebová7900:25:2690,34
6ZB53245Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4579,53
7ZB54287Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:5877,80
8ZB67253Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4671,22
9ZB87243Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:32:2432,94
10ZB91274Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:4130,68
11ZB94285Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:524,44
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:40104,86
2ZC35247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:04101,68
3ZC48222Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:26:0693,46
4ZC75251Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4564,67
5ZC80271Řeháková RomanaSBT Team7300:31:1952,23
6ZC93241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:1129,53
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD78272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:38105,21
2ZD81209Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:3599,11
3ZD86213Dvořáková EvaProstějov5500:32:0895,68
4ZD96256Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:3261,29
5ZD98212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1450,45
6ZD100220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:2330,42
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:15102,57
1MB2273Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:23111,77
2MA3203Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:19:27100,64
3MA4262Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:19:4996,79
4MA5237Herda JanSKP Nymburk8300:20:2091,53
5MA6281Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:20:2590,73
1MJ7294Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:20:26112,31
1ZA8202Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK9100:20:34124,63
1MC9206Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:45114,43
2MB10236Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0195,82
6MA11235Chlupáč DominikRun Sport Team9300:21:1082,98
3MB12224Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:2292,41
2MJ13265Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:21:5898,28
7MA14277Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0473,79
1MD15242Siegel JosefChoceň5800:22:19115,02
2MC16207Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2399,80
4MB17252Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:2981,57
5MB18302Malátek Antonín-7700:22:4079,86
6MB19282Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4079,72
3MJ20246Tůma JanSKP Nymburk9900:22:5689,41
4MJ21227Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:0388,26
1ZB22234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:08109,38
2ZA23275Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:4297,89
8MA24291Schwarzbach Martinneregistrován8200:23:4556,48
3MC25290Hanuš PetrCHT Pardubice6400:23:5785,77
1ME26218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:39115,66
1ZC27233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:40104,86
7MB28297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:4260,04
2ZB29266Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:4695,88
8MB30303Kalousek Jan-7100:24:5058,74
2MD31240Bláha MilanAF Křovice5700:24:5293,80
3ZB32261Kriklová AlenaJaroměřice7900:24:5594,73
9MB33289Cibulka JiříHoro Česká Třebová7500:25:0057,09
4ZB34292Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:25:0293,68
2ZC35247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:04101,68
3MD36232Tarant JiříPraha 105800:25:1191,18
4MD37204Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:1790,35
10MB38226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2153,71
5ZB39269Vebrová MonikaČeská Třebová7900:25:2690,34
9MA40296Elčkner Martin-8600:25:3338,06
5MJ41279Simon JakubPolička0000:25:3964,41
4MC42299Skalický JosefŽichlínek6200:25:4170,25
6MJ43254Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:5162,62
5MC44239Hruban JanČeská Třebová6600:25:5568,09
5MD45255Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:0184,32
11MB46280Simon PetrPolička7200:26:0247,11
3ZA47260Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:26:0577,47
3ZC48222Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:26:0693,46
7MJ49259Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:1359,16
6MD50216Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1981,75
4ZA51278Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2275,03
7MD52205Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3180,18
6ZB53245Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4579,53
7ZB54287Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:5877,80
2ME55211Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5998,20
12MB56268Tesař Roman-7600:27:0836,45
13MB57270Vebr MichalČeská Třebová7800:27:0836,36
8MD58208Gombita JosefMost5800:27:1374,42
6MC59263Milata PavelTrutnov6100:27:2355,02
14MB60231Čáslavský MichalČeská Třebová7000:27:2433,84
1ZJ61264Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:27:24122,53
10MA62298Stránský Tomáš-8400:27:2518,83
15MB63249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2932,95
16MB64300Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:3631,90
5ZA65250Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4263,75
17MB66286Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4230,84
8ZB67253Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4671,22
18MB68295Stečínský MartinOpatov7500:28:0127,81
3ME69228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:3686,14
8MJ70201Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:28:5135,08
9MJ71301Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:29:1231,80
9MD72223Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:1757,22
10MD73219Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:2056,85
4ME74214Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:3079,40
4ZC75251Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4564,67
19MB76258Filip LukášKorfbal Kolín7500:30:215,18
20MB77244Šafr JiříVysoké Mýto7700:30:313,56
1ZD78272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:38105,21
10MJ79283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4617,48
5ZC80271Řeháková RomanaSBT Team7300:31:1952,23
2ZD81209Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:3599,11
5ME82238Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:31:4662,42
11MJ83248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:497,77
21MB84267Kolda JiříOpatov7300:31:543,00
11MD85229Leszkow JosefMK Hlinsko5100:31:5635,27
3ZD86213Dvořáková EvaProstějov5500:32:0895,68
9ZB87243Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:32:2432,94
2ZJ88293Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:32:3788,76
3ZJ89284Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:3788,71
4ZJ90200Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:32:3888,66
10ZB91274Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:4130,68
6ME92221Vodička JanMK Radslavice4500:32:5254,22
6ZC93241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:1129,53
11ZB94285Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:524,44
7ME95304Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:3726,19
4ZD96256Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:3261,29
8ME97288Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4817,33
5ZD98212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:1450,45
12MD99276Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:043,00
6ZD100220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:2330,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1257Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:15101,05
2MB2273Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2399,84
3MA3203Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:19:2799,11
4MA4262Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:19:4995,23
5MA5237Herda JanSKP Nymburk8300:20:2089,93
6MA6281Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:20:2589,12
7MJ7294Bílek DavidVencl team Ústí nad Orlicí0300:20:2688,86
8MC9206Jančík BořekSVARTES Hořice6400:20:4585,68
9MB10236Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:0182,87
10MA11235Chlupáč DominikRun Sport Team9300:21:1081,31
11MB12224Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:2279,24
12MJ13265Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:21:5873,08
13MA14277Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:22:0472,05
14MD15242Siegel JosefChoceň5800:22:1969,48
15MC16207Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:2368,79
16MB17252Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:2967,72
17MB18302Malátek Antonín-7700:22:4065,91
18MB19282Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:4065,75
19MJ20246Tůma JanSKP Nymburk9900:22:5663,10
20MJ21227Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:0361,81
21MA24291Schwarzbach Martinneregistrován8200:23:4554,61
22MC25290Hanuš PetrCHT Pardubice6400:23:5752,59
23ME26218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:24:3945,26
24MB28297Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:4244,82
25MB30303Kalousek Jan-7100:24:5043,44
26MD31240Bláha MilanAF Křovice5700:24:5243,03
27MB33289Cibulka JiříHoro Česká Třebová7500:25:0041,69
28MD36232Tarant JiříPraha 105800:25:1139,78
29MD37204Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:1738,73
30MB38226Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2138,10
31MA40296Elčkner Martin-8600:25:3336,04
32MJ41279Simon JakubPolička0000:25:3934,98
33MC42299Skalický JosefŽichlínek6200:25:4134,67
34MJ43254Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:5132,96
35MC44239Hruban JanČeská Třebová6600:25:5532,17
36MD45255Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:0131,22
37MB46280Simon PetrPolička7200:26:0231,08
38MJ49259Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:1329,07
39MD50216Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1928,03
40MD52205Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:3126,07
41ME55211Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5921,13
42MB56268Tesař Roman-7600:27:0819,74
43MB57270Vebr MichalČeská Třebová7800:27:0819,64
44MD58208Gombita JosefMost5800:27:1318,88
45MC59263Milata PavelTrutnov6100:27:2317,08
46MB60231Čáslavský MichalČeská Třebová7000:27:2416,96
47MA62298Stránský Tomáš-8400:27:2516,67
48MB63249Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2916,02
49MB64300Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:3614,90
50MB66286Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4213,77
51MB68295Stečínský MartinOpatov7500:28:0110,55
52ME69228Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:364,47
53MJ70201Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:28:513,00
54MJ71301Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:29:123,00
55MD72223Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:29:173,00
56MD73219Kobliha MilanLRS Vyškov5700:29:203,00
57ME74214Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:29:303,00
58MB76258Filip LukášKorfbal Kolín7500:30:213,00
59MB77244Šafr JiříVysoké Mýto7700:30:313,00
60MJ79283Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:463,00
61ME82238Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4700:31:463,00
62MJ83248Bulička VojtěchAK Kroměříž1000:31:493,00
63MB84267Kolda JiříOpatov7300:31:543,00
64MD85229Leszkow JosefMK Hlinsko5100:31:563,00
65ME92221Vodička JanMK Radslavice4500:32:523,00
66ME95304Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:373,00
67ME97288Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:483,00
68MD99276Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8202Stránská AdélaISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK9100:20:34116,94
2ZB22234Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:0894,03
3ZA23275Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:4289,03
4ZC27233Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:4080,38
5ZB29266Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:24:4679,45
6ZB32261Kriklová AlenaJaroměřice7900:24:5578,21
7ZB34292Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:25:0277,07
8ZC35247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:0476,80
9ZB39269Vebrová MonikaČeská Třebová7900:25:2673,46
10ZA47260Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:26:0567,71
11ZC48222Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:26:0667,55
12ZA51278Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:2265,16
13ZB53245Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4561,78
14ZB54287Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:5859,90
15ZJ61264Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:27:2456,00
16ZA65250Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:4253,39
17ZB67253Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4652,80
18ZC75251Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4535,14
19ZD78272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:30:3827,23
20ZC80271Řeháková RomanaSBT Team7300:31:1921,15
21ZD81209Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:3518,68
22ZD86213Dvořáková EvaProstějov5500:32:0813,89
23ZB87243Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:32:2411,43
24ZJ88293Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:32:379,55
25ZJ89284Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:379,49
26ZJ90200Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:32:389,42
27ZB91274Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:32:418,99
28ZC93241Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:34:113,00
29ZB94285Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:523,00
30ZD96256Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:37:323,00
31ZD98212Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:39:143,00
32ZD100220Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:233,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jako vždy perfektní závod, Iscarex umí.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód