hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Malá cena Monaka - Janderovská desítka

16.5.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka - Janderovská desítka
  • datum konání: 16.5.2018
  • zobrazeno již 531x
  • místo konání: Restaurace MONACO, Slatiňany
  • GPS: 49.90802N, 15.80314E
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

Restaurace Monaco, Slatiňany
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:30 do 17:45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Lesní kros s převýšením zhruba 200 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka - Janderovská desítka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3449

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Bříza Vladimír5121
Hájek František4920
Pitter Vladimír5019
Leszkow Petr4419
Kratochvíl Vladimír6219
Doucha Jiří7118
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Kraus Václav6418
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Hausvater Karel5817
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Kubrová Dagmar6316
Novák Petr7816
Červinka Milan6216
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Novotný Jiří6613
Kocek Pavel7213
Alexa Jiří5313
13
Tučný Jan4712
Šimonek Pavel6612
Rohlík Václav8012

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Hradecký JaromírSkuteč8500:36:09109,49
2MA783Rohlík VáclavAC Pardubice8000:38:4096,22
3MA812Heller TomášHradec Králové8100:39:0294,29
4MA1081Bubeník MichalHOP Pardubice9100:39:5489,72
5MA1173Roháček JanRun Sport Team8200:39:5789,46
6MA159Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2986,65
7MA16126Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4085,68
8MA1818Lopour PavelHeřmanův Městec8100:40:5084,80
9MA2055Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:41:1282,87
10MA2237Moravec JakubJM Team Letohrad9900:41:40116,41
11MA2579Šofr OndřejPardubice8500:42:1677,25
12MA2685Krejsa JanSK Chrast8700:42:1976,99
13MA28110Uher TomášVegan Sport Club8500:42:3675,49
14MA4091Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:44:2266,18
15MA4144Suchomel TomášHlinsko8500:44:4264,43
16MA6148Hurt MartinSK ELDIS Pardubice9000:48:3244,22
17MA6638Moravec JanJM Team Letohrad0200:49:0783,59
18MA6749Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:49:0841,06
19MA87124Jeřábek MaatinRabštejnská Lhota8600:53:2618,40
20MA10241Rykýř PetrSTEEL Montáže Chrudim8000:56:153,56
21MA12294Lukášek JiříPoděbrady8301:03:523,00
22MA12762Konečný TomášELDIS Pardubice8401:17:303,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB219Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:36:22102,86
2MB329Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:44100,87
3MB4118Vokolek MichalAC Pardubice7200:37:3596,27
4MB528Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:4795,18
5MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5594,46
6MB9129Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:1187,59
7MB1331Kocek PavelHO Škrovád7200:40:0782,53
8MB1452Plíhal TomášSvidnický extrém7500:40:2381,09
9MB2469Jirák RomanBřehy7500:41:5073,23
10MB30117Šebesta PetrOB Chrast7100:42:5667,26
11MB31125Karkoš PetrMTB Chrudim7300:43:0466,54
12MB3466Vítek PavelOB Chrast7500:43:3463,83
13MB3645Dubský RomanPřibyslav7800:43:4363,02
14MB3956Gogola JánImel´ (SK)7700:44:0960,67
15MB4272Číž JosefBohdaneč7100:44:4657,33
16MB4676Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:45:3353,08
17MB48111Vaško MilanSlatiňany7800:45:5351,27
18MB49105Lorenčík AlešChrudim7300:46:0150,55
19MB5092Hrdý JaroslavPardubice7200:46:0949,83
20MB5133Cach JosefHO Škrovád7300:46:2448,47
21MB5450Simon PetrPolička7200:47:3042,51
22MB62121Novotný JiříUNO Srch7100:48:3636,55
23MB6353Víšek DavidChrudim7500:48:4036,18
24MB6499Mádr PavelAUSTIS Pardubice6900:48:4535,73
25MB6561Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:5834,56
26MB6858Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1133,38
27MB72120Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:50:0628,41
28MB7467Šíma MartinChrast7800:50:2826,43
29MB79108Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:50:5823,72
30MB8036Luňáček JaroslavMaleč7800:51:0323,26
31MB8940Ilavský MilanLande7100:54:364,02
32MB98100Licek MartinKOVO Kubát7100:56:003,00
32MB9898Píša JanKOVO Kubát7700:56:003,00
34MB10263Horáček JaroslavSDH Lukavice7100:56:153,00
35MB10690Pinkas TomášVysoké Mýto7700:57:003,00
36MB109112Kubias OndřejPardubice7400:59:213,00
37MB110106Hudský KamilPředměřice nad Labem7300:59:343,00
38MB11817Tóth PatrikMstudio Kostelec nad Orlicí7801:03:103,00

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1220Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:02102,79
2MC17114Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:40:4499,34
3MC19101Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:0297,87
4MC2184Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto6400:41:3794,99
5MC2310Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:4194,66
6MC27107Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:2391,22
7MC2934Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:4889,16
8MC31103Prchal PavelCyklo sport KERN5900:43:0487,85
9MC3839Vanta JosefTC Dobruška6200:44:0482,92
10MC4571Zeman AntonínDědek6100:45:2076,68
11MC57104Macek MartinHradec Králové6400:47:4165,11
12MC5930Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:4664,70
13MC6065Nádhera PetrNádhera Bike6700:47:4964,45
14MC77113Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:50:5549,18
15MC8189Hron LubomírPardubice6300:51:4445,16
16MC8488Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:52:4440,23
17MC8668Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:52:5939,00
18MC8816Svědiroh MiroslavPardubice6500:53:4934,89
19MC9896Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:56:0024,14
20MC10735Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:58:2811,99
21MC11975Vacek LubomírDukla Pardubice5901:03:333,00
22MC1234Krátký JosefHvězda Pardubice6501:04:183,00

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3326Nečas JosefÚpice5800:43:07106,34
2MD4370Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:4998,70
3MD477Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3994,96
4MD5680Šofr ZdeněkPardubice5600:47:3786,13
5MD5857Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:4385,68
6MD738Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:1774,15
7MD7525Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:3472,88
8MD7695Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:4771,90
9MD9078Bednář JosefPočaply5000:54:4354,24
9MD905Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:54:4354,24
11MD9359Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:0352,74
12MD9523Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:55:3650,27
13MD9621Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:55:4249,82
14MD97109Nešpor JiříKlub kulhajících zeber5400:55:4649,52
15MD9897Polanský PetrKOVO Kubát5600:56:0048,47
16MD1086Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:4835,90
17MD11546Leszkow JosefMK Hlinsko5101:01:3623,32
-MD-77Fibich ZdeněkBK Pardubice52DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9247Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:52113,26
2ME11314Doležal StanislavBK Pardubice3801:00:3593,80
3ME1141Jelínek MatějČernilov4201:00:5092,95
4ME11622Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4701:02:1288,30
5ME12413Bielčik JindřichLichkov4001:07:2370,65
6ME12815Vorel MilanSlatiňany4001:29:103,00

Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7182Klementová TerezaPardubice9100:50:01117,57
2ZA112115Vančurová JanaPřelouč8600:59:3982,43

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3543Klinecká JanaMK Hlinsko8100:43:39114,32
2ZB5574Bouchalová KláraSokol Ústí nad Orlicí7900:47:3497,66
3ZB69122Hlaváčková HanaPardubice7700:49:5088,02
4ZB7724Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:50:5583,41
5ZB82123Trávníčková PetraRabštejnská Lhota7900:51:5279,37
6ZB8354Víšková MiroslavaChrudim7400:51:5479,23
7ZB85127Šiklová DagmarCR107400:52:5275,12
8ZB111116Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:59:3846,33
9ZB11793Jílková ZlataTeplice8001:02:4333,22

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3732Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:43:48105,98
2ZC4460Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:54101,11
3ZC523Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:4592,91
4ZC53128Bulvová HanaSK OB Chrast6600:47:2490,03
5ZC7042Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:5878,66
6ZC104102Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:56:4848,39
7ZC12087Zimermanová LenkaGolčův Jeníkov6901:03:3918,05
7ZC12086Kolářová ZdenaSkuteč7201:03:3918,05
9ZC12664Nádherová HanaNádhera Bike6801:15:253,00

Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9411Hellerová HanaHradec Králové6100:55:28117,89
2ZD10527Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:55113,13
3ZD1252Jelínková MagdalenaČernilov4501:10:2268,97

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Hradecký JaromírSkuteč8500:36:09109,49
1MB219Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:36:22102,86
2MB329Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:44100,87
3MB4118Vokolek MichalAC Pardubice7200:37:3596,27
4MB528Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:4795,18
5MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5594,46
2MA783Rohlík VáclavAC Pardubice8000:38:4096,22
3MA812Heller TomášHradec Králové8100:39:0294,29
6MB9129Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:1187,59
4MA1081Bubeník MichalHOP Pardubice9100:39:5489,72
5MA1173Roháček JanRun Sport Team8200:39:5789,46
1MC1220Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:02102,79
7MB1331Kocek PavelHO Škrovád7200:40:0782,53
8MB1452Plíhal TomášSvidnický extrém7500:40:2381,09
6MA159Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2986,65
7MA16126Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4085,68
2MC17114Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:40:4499,34
8MA1818Lopour PavelHeřmanův Městec8100:40:5084,80
3MC19101Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:0297,87
9MA2055Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:41:1282,87
4MC2184Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto6400:41:3794,99
10MA2237Moravec JakubJM Team Letohrad9900:41:40116,41
5MC2310Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:4194,66
9MB2469Jirák RomanBřehy7500:41:5073,23
11MA2579Šofr OndřejPardubice8500:42:1677,25
12MA2685Krejsa JanSK Chrast8700:42:1976,99
6MC27107Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:2391,22
13MA28110Uher TomášVegan Sport Club8500:42:3675,49
7MC2934Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:4889,16
10MB30117Šebesta PetrOB Chrast7100:42:5667,26
11MB31125Karkoš PetrMTB Chrudim7300:43:0466,54
8MC31103Prchal PavelCyklo sport KERN5900:43:0487,85
1MD3326Nečas JosefÚpice5800:43:07106,34
12MB3466Vítek PavelOB Chrast7500:43:3463,83
1ZB3543Klinecká JanaMK Hlinsko8100:43:39114,32
13MB3645Dubský RomanPřibyslav7800:43:4363,02
1ZC3732Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:43:48105,98
9MC3839Vanta JosefTC Dobruška6200:44:0482,92
14MB3956Gogola JánImel´ (SK)7700:44:0960,67
14MA4091Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:44:2266,18
15MA4144Suchomel TomášHlinsko8500:44:4264,43
15MB4272Číž JosefBohdaneč7100:44:4657,33
2MD4370Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:4998,70
2ZC4460Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:54101,11
10MC4571Zeman AntonínDědek6100:45:2076,68
16MB4676Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:45:3353,08
3MD477Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3994,96
17MB48111Vaško MilanSlatiňany7800:45:5351,27
18MB49105Lorenčík AlešChrudim7300:46:0150,55
19MB5092Hrdý JaroslavPardubice7200:46:0949,83
20MB5133Cach JosefHO Škrovád7300:46:2448,47
3ZC523Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:4592,91
4ZC53128Bulvová HanaSK OB Chrast6600:47:2490,03
21MB5450Simon PetrPolička7200:47:3042,51
2ZB5574Bouchalová KláraSokol Ústí nad Orlicí7900:47:3497,66
4MD5680Šofr ZdeněkPardubice5600:47:3786,13
11MC57104Macek MartinHradec Králové6400:47:4165,11
5MD5857Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:4385,68
12MC5930Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:4664,70
13MC6065Nádhera PetrNádhera Bike6700:47:4964,45
16MA6148Hurt MartinSK ELDIS Pardubice9000:48:3244,22
22MB62121Novotný JiříUNO Srch7100:48:3636,55
23MB6353Víšek DavidChrudim7500:48:4036,18
24MB6499Mádr PavelAUSTIS Pardubice6900:48:4535,73
25MB6561Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:5834,56
17MA6638Moravec JanJM Team Letohrad0200:49:0783,59
18MA6749Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:49:0841,06
26MB6858Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1133,38
3ZB69122Hlaváčková HanaPardubice7700:49:5088,02
5ZC7042Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:5878,66
1ZA7182Klementová TerezaPardubice9100:50:01117,57
27MB72120Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:50:0628,41
6MD738Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:1774,15
28MB7467Šíma MartinChrast7800:50:2826,43
7MD7525Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:3472,88
8MD7695Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:4771,90
4ZB7724Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:50:5583,41
14MC77113Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:50:5549,18
29MB79108Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:50:5823,72
30MB8036Luňáček JaroslavMaleč7800:51:0323,26
15MC8189Hron LubomírPardubice6300:51:4445,16
5ZB82123Trávníčková PetraRabštejnská Lhota7900:51:5279,37
6ZB8354Víšková MiroslavaChrudim7400:51:5479,23
16MC8488Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:52:4440,23
7ZB85127Šiklová DagmarCR107400:52:5275,12
17MC8668Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:52:5939,00
19MA87124Jeřábek MaatinRabštejnská Lhota8600:53:2618,40
18MC8816Svědiroh MiroslavPardubice6500:53:4934,89
31MB8940Ilavský MilanLande7100:54:364,02
9MD905Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:54:4354,24
9MD9078Bednář JosefPočaply5000:54:4354,24
1ME9247Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:52113,26
11MD9359Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:0352,74
1ZD9411Hellerová HanaHradec Králové6100:55:28117,89
12MD9523Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:55:3650,27
13MD9621Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:55:4249,82
14MD97109Nešpor JiříKlub kulhajících zeber5400:55:4649,52
19MC9896Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:56:0024,14
32MB98100Licek MartinKOVO Kubát7100:56:003,00
15MD9897Polanský PetrKOVO Kubát5600:56:0048,47
32MB9898Píša JanKOVO Kubát7700:56:003,00
34MB10263Horáček JaroslavSDH Lukavice7100:56:153,00
20MA10241Rykýř PetrSTEEL Montáže Chrudim8000:56:153,56
6ZC104102Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:56:4848,39
2ZD10527Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:55113,13
35MB10690Pinkas TomášVysoké Mýto7700:57:003,00
20MC10735Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:58:2811,99
16MD1086Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:4835,90
36MB109112Kubias OndřejPardubice7400:59:213,00
37MB110106Hudský KamilPředměřice nad Labem7300:59:343,00
8ZB111116Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:59:3846,33
2ZA112115Vančurová JanaPřelouč8600:59:3982,43
2ME11314Doležal StanislavBK Pardubice3801:00:3593,80
3ME1141Jelínek MatějČernilov4201:00:5092,95
17MD11546Leszkow JosefMK Hlinsko5101:01:3623,32
4ME11622Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4701:02:1288,30
9ZB11793Jílková ZlataTeplice8001:02:4333,22
38MB11817Tóth PatrikMstudio Kostelec nad Orlicí7801:03:103,00
21MC11975Vacek LubomírDukla Pardubice5901:03:333,00
7ZC12086Kolářová ZdenaSkuteč7201:03:3918,05
7ZC12087Zimermanová LenkaGolčův Jeníkov6901:03:3918,05
21MA12294Lukášek JiříPoděbrady8301:03:523,00
22MC1234Krátký JosefHvězda Pardubice6501:04:183,00
5ME12413Bielčik JindřichLichkov4001:07:2370,65
3ZD1252Jelínková MagdalenaČernilov4501:10:2268,97
9ZC12664Nádherová HanaNádhera Bike6801:15:253,00
22MA12762Konečný TomášELDIS Pardubice8401:17:303,00
6ME12815Vorel MilanSlatiňany4001:29:103,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1119Hradecký JaromírSkuteč8500:36:09101,46
2MB219Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:36:22100,27
3MB329Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:36:4498,26
4MB4118Vokolek MichalAC Pardubice7200:37:3593,59
5MB528Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:4792,49
6MB651Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5591,76
7MA783Rohlík VáclavAC Pardubice8000:38:4087,64
8MA812Heller TomášHradec Králové8100:39:0285,63
9MB9129Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:1184,81
10MA1081Bubeník MichalHOP Pardubice9100:39:5480,87
11MA1173Roháček JanRun Sport Team8200:39:5780,59
12MC1220Vacarda VladimírEleven Run Team5900:40:0280,14
13MB1331Kocek PavelHO Škrovád7200:40:0779,68
14MB1452Plíhal TomášSvidnický extrém7500:40:2378,22
15MA159Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2977,67
16MA16126Novák PavelKRB Chrudim8100:40:4076,66
17MC17114Kašpárek PavelSK OMT Pardubice6100:40:4476,29
18MA1818Lopour PavelHeřmanův Městec8100:40:5075,74
19MC19101Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:0274,65
20MA2055Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:41:1273,73
21MC2184Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto6400:41:3771,44
22MA2237Moravec JakubJM Team Letohrad9900:41:4071,17
23MC2310Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:4171,08
24MB2469Jirák RomanBřehy7500:41:5070,25
25MA2579Šofr OndřejPardubice8500:42:1667,87
26MA2685Krejsa JanSK Chrast8700:42:1967,60
27MC27107Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:42:2367,23
28MA28110Uher TomášVegan Sport Club8500:42:3666,04
29MC2934Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:42:4864,94
30MB30117Šebesta PetrOB Chrast7100:42:5664,21
31MB31125Karkoš PetrMTB Chrudim7300:43:0463,48
31MC31103Prchal PavelCyklo sport KERN5900:43:0463,48
33MD3326Nečas JosefÚpice5800:43:0763,20
34MB3466Vítek PavelOB Chrast7500:43:3460,73
35MB3645Dubský RomanPřibyslav7800:43:4359,91
36MC3839Vanta JosefTC Dobruška6200:44:0457,99
37MB3956Gogola JánImel´ (SK)7700:44:0957,53
38MA4091Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:44:2256,34
39MA4144Suchomel TomášHlinsko8500:44:4254,51
40MB4272Číž JosefBohdaneč7100:44:4654,14
41MD4370Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:4953,87
42MC4571Zeman AntonínDědek6100:45:2051,03
43MB4676Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:45:3349,84
44MD477Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3949,29
45MB48111Vaško MilanSlatiňany7800:45:5348,01
46MB49105Lorenčík AlešChrudim7300:46:0147,28
47MB5092Hrdý JaroslavPardubice7200:46:0946,54
48MB5133Cach JosefHO Škrovád7300:46:2445,17
49MB5450Simon PetrPolička7200:47:3039,13
50MD5680Šofr ZdeněkPardubice5600:47:3738,49
51MC57104Macek MartinHradec Králové6400:47:4138,12
52MD5857Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:4337,94
53MC5930Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:4637,67
54MC6065Nádhera PetrNádhera Bike6700:47:4937,39
55MA6148Hurt MartinSK ELDIS Pardubice9000:48:3233,46
56MB62121Novotný JiříUNO Srch7100:48:3633,09
57MB6353Víšek DavidChrudim7500:48:4032,72
58MB6499Mádr PavelAUSTIS Pardubice6900:48:4532,27
59MB6561Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:48:5831,08
60MA6638Moravec JanJM Team Letohrad0200:49:0730,25
61MA6749Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:49:0830,16
62MB6858Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:1129,89
63MB72120Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:50:0624,85
64MD738Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:1723,84
65MB7467Šíma MartinChrast7800:50:2822,84
66MD7525Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:3422,29
67MD7695Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:4721,10
68MC77113Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:50:5520,37
69MB79108Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:50:5820,09
70MB8036Luňáček JaroslavMaleč7800:51:0319,63
71MC8189Hron LubomírPardubice6300:51:4415,88
72MC8488Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:52:4410,39
73MC8668Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:52:599,02
74MA87124Jeřábek MaatinRabštejnská Lhota8600:53:266,54
75MC8816Svědiroh MiroslavPardubice6500:53:494,44
76MB8940Ilavský MilanLande7100:54:363,00
77MD905Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:54:433,00
77MD9078Bednář JosefPočaply5000:54:433,00
79ME9247Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:523,00
80MD9359Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:55:033,00
81MD9523Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:55:363,00
82MD9621Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:55:423,00
83MD97109Nešpor JiříKlub kulhajících zeber5400:55:463,00
84MC9896Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:56:003,00
84MB98100Licek MartinKOVO Kubát7100:56:003,00
84MD9897Polanský PetrKOVO Kubát5600:56:003,00
84MB9898Píša JanKOVO Kubát7700:56:003,00
88MB10263Horáček JaroslavSDH Lukavice7100:56:153,00
88MA10241Rykýř PetrSTEEL Montáže Chrudim8000:56:153,00
90MB10690Pinkas TomášVysoké Mýto7700:57:003,00
91MC10735Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:58:283,00
92MD1086Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:483,00
93MB109112Kubias OndřejPardubice7400:59:213,00
94MB110106Hudský KamilPředměřice nad Labem7300:59:343,00
95ME11314Doležal StanislavBK Pardubice3801:00:353,00
96ME1141Jelínek MatějČernilov4201:00:503,00
97MD11546Leszkow JosefMK Hlinsko5101:01:363,00
98ME11622Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4701:02:123,00
99MB11817Tóth PatrikMstudio Kostelec nad Orlicí7801:03:103,00
100MC11975Vacek LubomírDukla Pardubice5901:03:333,00
101MA12294Lukášek JiříPoděbrady8301:03:523,00
102MC1234Krátký JosefHvězda Pardubice6501:04:183,00
103ME12413Bielčik JindřichLichkov4001:07:233,00
104MA12762Konečný TomášELDIS Pardubice8401:17:303,00
105ME12815Vorel MilanSlatiňany4001:29:103,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3543Klinecká JanaMK Hlinsko8100:43:39102,12
2ZC3732Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:43:48101,44
3ZC4460Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:5496,45
4ZC523Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:4588,06
5ZC53128Bulvová HanaSK OB Chrast6600:47:2485,12
6ZB5574Bouchalová KláraSokol Ústí nad Orlicí7900:47:3484,36
7ZB69122Hlaváčková HanaPardubice7700:49:5074,08
8ZC7042Strnádková JanaDolní Kalná7100:49:5873,48
9ZA7182Klementová TerezaPardubice9100:50:0173,25
10ZB7724Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:50:5569,17
11ZB82123Trávníčková PetraRabštejnská Lhota7900:51:5264,87
12ZB8354Víšková MiroslavaChrudim7400:51:5464,71
13ZB85127Šiklová DagmarCR107400:52:5260,33
14ZD9411Hellerová HanaHradec Králové6100:55:2848,55
15ZC104102Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:56:4842,50
16ZD10527Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:5541,97
17ZB111116Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:59:3829,66
18ZA112115Vančurová JanaPřelouč8600:59:3929,58
19ZB11793Jílková ZlataTeplice8001:02:4315,68
20ZC12087Zimermanová LenkaGolčův Jeníkov6901:03:3911,45
20ZC12086Kolářová ZdenaSkuteč7201:03:3911,45
22ZD1252Jelínková MagdalenaČernilov4501:10:223,00
23ZC12664Nádherová HanaNádhera Bike6801:15:253,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód