Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

15.12.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 15.12.2018
  • zobrazeno již 956x
  • místo konání: Němčice
  • GPS: 49.88945N, 16.34515E
  • pořadatel: Obec Němčice

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu PDF

Časový program ve formátu PDF

E-mailová adresa

nemcice@uo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1002

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvílová Miroslava609
Matyášová Jana659
Vacarda Vladimír598
Vacek Martin698
Sejkorová Lenka638
Keprtová Miloslava488
Borková Agáta028
Červ Miloslav508
Brychta Jakub087
Nechvíl Petr917
Borek Viktor047
Preislerová Agáta Nela097
Černá Markéta707
Stránský Aleš607
Šimůnková Pavla777
Boháč Bonifác017
Brychtová Veronika107
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Škeříková Nela077
Šafář Jaroslav517
Boháč Pankrác067
Ožana Václav647
Doleček Josef797
Kalousek Jan717
Kubišta Oto537
Sadílek Ota466
Buriánek Roman656
Vondra Vojtěch986
Mlynář Vojtěch986
Sedláček Roman646
Radiměřský Karel876
Štyndl Miroslav576
Jelínek Matěj426
Živný Marek916
Borek Petr706
Grätz Luděk585
Leszkow Petr445
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Kumpoštová Andrea055
Kačerovský Michal985
Gregora Zdenek735
Hübl Radek885
Marhold Luboš775
Kovář Jáchym965
Fajfr František725
Mannlová Jana805
Chlubna Jan845
Jelínková Magdalena455

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1119Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:22-
2C1234Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:25-
3C1339Balcarová NikolaKOB Česká Třebová1400:00:33-
4C1456Petráž JiříČeská Třebová1400:00:37-
Chlapci r. 2011-12 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:58-
2C2225Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:58-
3C239Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:02-
4C2542Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:06-
5C2640Karafiát KryštofSDH Štěpánov1100:01:11-
6C271Hubinka FilipTJ Sokol Němčice1200:01:19-
Děvčata r. 2011-12 (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2421Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:04-
Nejmladší žáci r. 2009-10 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1713Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:18-
2M1826Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:20-
3M1937Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:28-
4M11149Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:34-
Nejmladší žákyně r. 2009-10 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1310Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:09-
2Z1463Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:11-
3Z1618Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:17-
4Z11028Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:03:29-
Nejmladší žáci r. 2007-08 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2512Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:05:37-
2M2631Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:05:39-
3M21138Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:47-
4M21241Karafiát VítSDH Štěpánov0700:05:49-
5M21343Krištof JanAtletika Polička0700:05:50-
6M21422Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:05:58-
7M21514Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:05:59-
8M21751Fišer JakubTvoje máma0700:06:17-
9M22017Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:06:33-
10M22244Háp MatoušAtletika Polička0800:07:10-
11M22346Doucha TomášTJ Start Náchod0800:08:21-
Nejmladší žákyně r. 2007-08 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2116Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:06-
2Z2224Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:08-
3Z2515Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:14-
4Z2124Kovářová TerezaČeská Třebová0700:03:45-
5Z21383Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:03:57-
Mladší žáci r. 2005-06 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3168Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:01-
2M3369Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:06-
3M3466Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:05:28-
4M3730Seidl LukášAtletika Dobruška0500:05:44-
5M31078Hájek DominikCET Česká Třebová0600:05:47-
6M32145Doucha MartinStart Náchod0500:06:38-
Mladší žákyně r. 2005-06 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3854Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:46-
2Z3982Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:46-
3Z31936Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:19-
Starší žáci r. 2003-04 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4253Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:05-
Starší žákyně r. 2003-04 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41633Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:08-
2Z41835Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:17-
Junioři 16-19 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4116Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:13-
2MJ765Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:33-
3MJ20124Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:20:12-
4MJ432Pavliš LukášTJ Sokol Němčice0400:23:23-
5MJ627Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:27:33-
6MJ6823Šauer Jiří-0000:31:55-
Juniorky 16-19 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2593Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:21:06-
Muži A 39 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Kovář JáchymMizuno team9600:16:03-
2MA285Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:53-
3MA371Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:11-
4MA555Mlynář VojtěchSSK Vítkovice9800:17:14-
5MA6114Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:17:26-
6MA1192Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:58-
7MA1395Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:05-
8MA16111Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:19:43-
9MA1759Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:19:51-
10MA19101Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:20:09-
11MA3150Fišer DavidTvoje máma8000:22:00-
12MA38115Živný Marek3D Fitness race team9100:22:54-
13MA406Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:22:58-
14MA42121Klusoň OldřichDannyho smečka8000:23:11-
15MA4429Andrš PetrOB ZAM8400:23:26-
16MA498Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:23:57-
17MA5597Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:47-
18MA565Fišer TomášSRTG Česká Třebová8900:24:58-
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB867Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:40-
2MB9100Hejl RadekLetohrad7200:18:07-
3MB1047Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:18:56-
4MB14126Malátek AntonínPardubice7700:19:21-
5MB1548Dvořák PavelČeská Třebová7500:19:33-
6MB2270Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:28-
7MB2696Kalousek JanMěsto Hradec Králové7100:21:24-
8MB2952Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:46-
9MB3098Simon PetrPolička7200:22:00-
10MB3272Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:22:03-
11MB3791Kalánek JiříCerekvice7800:22:50-
12MB4620Němec RadekLitomyšl7700:23:42-
13MB483Pavliš LukášTJ Sokol Němčice7500:23:55-
14MB50117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:58-
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1290Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:01-
2MC18102Vacarda VladimírEleven Run Team5900:20:02-
3MC2374Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:43-
4MC33106Hruban JanČeská Třebová6600:22:13-
5MC3964Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:22:56-
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2189Siegel JosefAC Choceň5800:20:19-
2MD3684Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:43-
3MD6062Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:32-
4MD6375Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:53-
5MD64125Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:01-
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5960Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:42-
2ME67113Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:58-
Ženy A 34 let a mladší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2877Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:42-
2ZA3458Serafinová KristýnaSDH Oldřiš8900:22:16-
3ZA4181Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:23:01-
4ZA5886Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:11-
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB45122Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:31-
2ZB4732Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:46-
3ZB51123Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:24:01-
4ZB52127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:07-
5ZB5399Miláčková VeronikaObec Němčice8200:24:11-
6ZB5479Hájková LudmilaCET Česká Třebová7500:24:31-
7ZB6594Škrabalová VladimíraAK Linhartice7500:29:35-
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC24103Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:47-
2ZC2788Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:37-
3ZC35112Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:32-
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5787Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:10-
2ZD6173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:19-
3ZD6657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:48-
4ZD6976Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:55-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1119Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:22-
2C1234Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:25-
3C1339Balcarová NikolaKOB Česká Třebová1400:00:33-
4C1456Petráž JiříČeská Třebová1400:00:37-
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2111Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:58-
2C2225Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:58-
3C239Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:02-
1D2421Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:04-
4C2542Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:06-
5C2640Karafiát KryštofSDH Štěpánov1100:01:11-
6C271Hubinka FilipTJ Sokol Němčice1200:01:19-
Trať 5,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Kovář JáchymMizuno team9600:16:03-
2MA285Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:53-
3MA371Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:11-
1MJ4116Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:13-
4MA555Mlynář VojtěchSSK Vítkovice9800:17:14-
5MA6114Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:17:26-
2MJ765Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:33-
1MB867Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:17:40-
2MB9100Hejl RadekLetohrad7200:18:07-
3MB1047Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:18:56-
6MA1192Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:58-
1MC1290Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:01-
7MA1395Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:05-
4MB14126Malátek AntonínPardubice7700:19:21-
5MB1548Dvořák PavelČeská Třebová7500:19:33-
8MA16111Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:19:43-
9MA1759Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:19:51-
2MC18102Vacarda VladimírEleven Run Team5900:20:02-
10MA19101Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:20:09-
3MJ20124Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:20:12-
1MD2189Siegel JosefAC Choceň5800:20:19-
6MB2270Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:20:28-
3MC2374Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:43-
1ZC24103Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:47-
1ZJ2593Škrabalová KristýnaAK Olymp Brno0200:21:06-
7MB2696Kalousek JanMěsto Hradec Králové7100:21:24-
2ZC2788Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:37-
1ZA2877Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:42-
8MB2952Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:46-
9MB3098Simon PetrPolička7200:22:00-
11MA3150Fišer DavidTvoje máma8000:22:00-
10MB3272Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:22:03-
4MC33106Hruban JanČeská Třebová6600:22:13-
2ZA3458Serafinová KristýnaSDH Oldřiš8900:22:16-
3ZC35112Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:32-
2MD3684Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:22:43-
11MB3791Kalánek JiříCerekvice7800:22:50-
12MA38115Živný Marek3D Fitness race team9100:22:54-
5MC3964Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:22:56-
13MA406Moravec MichalSRGT Česká Třebová9300:22:58-
3ZA4181Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:23:01-
14MA42121Klusoň OldřichDannyho smečka8000:23:11-
4MJ432Pavliš LukášTJ Sokol Němčice0400:23:23-
15MA4429Andrš PetrOB ZAM8400:23:26-
1ZB45122Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:31-
12MB4620Němec RadekLitomyšl7700:23:42-
2ZB4732Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:46-
13MB483Pavliš LukášTJ Sokol Němčice7500:23:55-
16MA498Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:23:57-
14MB50117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:58-
3ZB51123Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:24:01-
4ZB52127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:07-
5ZB5399Miláčková VeronikaObec Němčice8200:24:11-
6ZB5479Hájková LudmilaCET Česká Třebová7500:24:31-
17MA5597Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:24:47-
18MA565Fišer TomášSRTG Česká Třebová8900:24:58-
1ZD5787Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:10-
4ZA5886Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:11-
1ME5960Leszkow PetrMK Hlinsko4400:25:42-
3MD6062Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:32-
2ZD6173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:19-
5MJ627Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:27:33-
4MD6375Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:53-
5MD64125Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:28:01-
7ZB6594Škrabalová VladimíraAK Linhartice7500:29:35-
3ZD6657Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:48-
2ME67113Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:58-
6MJ6823Šauer Jiří-0000:31:55-
4ZD6976Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód