Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Zemská míle

29.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 29.9.2018
  • zobrazeno již 423x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3263

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpoštová Andrea0522
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Pirklová Markéta7920
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Kubišta Oto5314
Scheuer Jan6614
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2130Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:29106,42
2C2211Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:3098,25
3C2319Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:3195,32
4C26115Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:3286,61
5C2975Resler Mikuláš1100:00:3282,32
6C211134Ficner Tomáš1100:00:3380,89
7C215107Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:3661,08
8C217100Kolomý Jáchym1300:00:3845,48
9C21814Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:00:3842,83
10C221125Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:00:445,24
11C22283Hrubčík David-1300:00:443,95
12C22769Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:543,00
13C228113Horáček FilipČeská Třebová1300:00:543,00
14C22981Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:01:043,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2489Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:00:31103,79
2D25106Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:3299,20
3D2749Skalická NelaActivity Lanškroun1100:00:3297,01
4D2846Jirásková ApolenaTJ Maratonstav1100:00:3295,13
5D210124Skalická Anežka1200:00:3392,42
6D21223Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:00:3390,16
7D213116Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:3484,02
8D21427Špatenková Linda1200:00:3482,92
9D21662Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:3667,79
10D21921Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:4324,62
11D220135Zatloukalová Monika1200:00:4323,20
12D223126Šegitová TerezieLukavice1400:00:4512,86
13D224112Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:493,00
14D225118Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:493,00
15D226121Dufková MarieAC Pardubice1300:00:503,00
16D23064Jirásková Kateřina1600:01:113,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1828Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:14102,89
2M11158Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:15100,85
3M114102Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:1696,26
4M1212Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2183,27
5M12567Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:2476,45
6M12633Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:2475,78
7M12831Veselý JanKB Letohrad1000:01:2573,14
8M13229Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2865,73
9M13547Staněk Jan1000:01:2961,06
10M136111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3059,83
11M13970Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:3157,73
12M148105Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:4228,20
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z116140Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:19102,34
2Z11851Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:2199,26
3Z1191Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2198,41
4Z12279Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:2296,68
5Z129129Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2686,97
6Z13344Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:2880,98
7Z13778Krejčí MagdalenaAK Slovan Mor.Třebová1000:01:3075,83
8Z14268Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3367,74
9Z14334Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:3659,93
10Z14545Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3854,72
11Z14926Suchdolová EmmaSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:4245,34
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2159Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11104,98
2M2510Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1397,81
3M2650Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1397,20
4M2915Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:1495,70
5M210207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1594,23
6M214104Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:1689,09
7M24435Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:3732,31
8M25052Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:483,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22127Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11102,22
2Z2348Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:11101,60
3Z2460Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:1396,19
4Z278Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:1493,65
5Z212123Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1590,16
6Z2139Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:1686,95
7Z21754Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2075,99
8Z220119Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2172,73
9Z2235Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2269,06
10Z22424Urbánková EvaAK Slovan Moravská Třebová0800:01:2466,11
11Z22742Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:2463,63
12Z230130Kovářová KateřinaTJ Atletika Lanškroun0800:01:2756,73
13Z231120Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2755,80
14Z23438Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2951,88
15Z23853Nastoupilová ŠárkaActivity Lanškroun0700:01:3046,59
16Z24037Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:3145,40
17Z24143Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:3144,36
18Z24612Šemberová AdélaAtletika TJ Lanškroun0800:01:3922,45
19Z24761Vomáčková Zuzana0800:01:4116,93
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3625Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:33101,53
2M376Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:34100,09
3M38110Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3598,38
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31088Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:50104,37
2Z31213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:53100,93
3Z314101Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:5994,70
4Z31640Suchdolová TerezaSokol Klášterec nad Orlicí0500:03:0982,67
5Z31839Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:03:3058,63
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:12107,54
2M4298Kapoun JanAtletika Polička0300:02:2096,48
3M431222Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:2095,98
4M4418Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:2195,05
5M4566Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:3279,43
6M49128Skalický Vojtěch0300:02:3673,80
7M41573Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0136,46
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41180Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:50113,62
2Z4137Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:02:58104,93
3Z417117Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:2081,45
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521101Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:51100,00
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5181008Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:58129,30
2Z5391011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:0099,53
3Z5461009Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:07:5971,17
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91037Kolomý Adam0000:05:33102,67
2MJ101024Simon JakubPolička0000:05:4098,88
3MJ111018Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:4098,45
4MJ151030Sobotka Vlastimil9900:05:5092,82
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ291033Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:16100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11061Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:47108,61
2MA31028Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:57101,65
3MA51014Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1589,74
4MA61025Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2185,71
5MA81032Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:3079,79
6MA121034Novák MartinRudoltice8300:05:4370,62
7MA131043Hanyš PavelTJ Výprachtice8500:05:4470,01
8MA171055Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:5761,28
9MA231095Křivohlávek DavidGhost team8900:06:0854,47
10MA321046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:2244,90
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41040Hejl RadekLetohrad7200:05:02120,26
2MB141026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4893,11
3MB191036Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5986,62
4MB211045Borek MartinZappa Česká Třebová7200:06:0185,52
5MB221090Simon PetrPolička7200:06:0682,44
6MB251003Vebr MichalČeská Třebová7800:06:1179,09
7MB281053Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1377,97
8MB311012Hampl AloisOstrov7000:06:1974,66
9MB371077Němec RadekLitomyšl7700:06:4956,48
10MB431013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:3727,87
11MB441015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:5218,94
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71057Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:28115,25
2MC201020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0097,13
3MC301093Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:1787,62
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD331029Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:26100,34
2MD341070Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2799,66
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471047Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:37101,61
2ME481091Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:4598,39
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA271041Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:06:13110,73
2ZA361019Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:3698,95
3ZA381042Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:06:5390,31
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB161039Kriklová AlenaJaroměřice7900:05:51110,25
2ZB241004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:1199,61
3ZB351002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2890,13
4ZB421016Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:3554,10
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC261096Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:12116,11
2ZC411038Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:07:1783,89
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD401097Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:15118,74
2ZD451031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:57101,02
3ZD491089Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:4780,24
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2130Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:29106,42
2C2211Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:3098,25
3C2319Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:3195,32
1D2489Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:00:31103,79
2D25106Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:3299,20
4C26115Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:3286,61
3D2749Skalická NelaActivity Lanškroun1100:00:3297,01
4D2846Jirásková ApolenaTJ Maratonstav1100:00:3295,13
5C2975Resler Mikuláš1100:00:3282,32
5D210124Skalická Anežka1200:00:3392,42
6C211134Ficner Tomáš1100:00:3380,89
6D21223Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:00:3390,16
7D213116Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:3484,02
8D21427Špatenková Linda1200:00:3482,92
7C215107Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:3661,08
9D21662Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:3667,79
8C217100Kolomý Jáchym1300:00:3845,48
9C21814Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:00:3842,83
10D21921Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:4324,62
11D220135Zatloukalová Monika1200:00:4323,20
10C221125Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:00:445,24
11C22283Hrubčík David-1300:00:443,95
12D223126Šegitová TerezieLukavice1400:00:4512,86
13D224112Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:493,00
14D225118Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:493,00
15D226121Dufková MarieAC Pardubice1300:00:503,00
12C22769Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:543,00
13C228113Horáček FilipČeská Třebová1300:00:543,00
14C22981Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:01:043,00
16D23064Jirásková Kateřina1600:01:113,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2159Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:11104,98
1Z22127Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11102,22
2Z2348Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:11101,60
3Z2460Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:1396,19
2M2510Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1397,81
3M2650Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1397,20
4Z278Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:1493,65
1M1828Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:14102,89
4M2915Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:1495,70
5M210207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:1594,23
2M11158Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:15100,85
5Z212123Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1590,16
6Z2139Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:1686,95
6M214104Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:1689,09
3M114102Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:1696,26
1Z116140Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:19102,34
7Z21754Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2075,99
2Z11851Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:2199,26
3Z1191Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2198,41
8Z220119Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2172,73
4M1212Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2183,27
4Z12279Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:2296,68
9Z2235Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2269,06
10Z22424Urbánková EvaAK Slovan Moravská Třebová0800:01:2466,11
5M12567Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:2476,45
6M12633Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:2475,78
11Z22742Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:01:2463,63
7M12831Veselý JanKB Letohrad1000:01:2573,14
5Z129129Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2686,97
12Z230130Kovářová KateřinaTJ Atletika Lanškroun0800:01:2756,73
13Z231120Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2755,80
8M13229Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2865,73
6Z13344Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:2880,98
14Z23438Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:2951,88
9M13547Staněk Jan1000:01:2961,06
10M136111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3059,83
7Z13778Krejčí MagdalenaAK Slovan Mor.Třebová1000:01:3075,83
15Z23853Nastoupilová ŠárkaActivity Lanškroun0700:01:3046,59
11M13970Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:3157,73
16Z24037Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:3145,40
17Z24143Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:3144,36
8Z14268Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3367,74
9Z14334Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:3659,93
7M24435Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:3732,31
10Z14545Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3854,72
18Z24612Šemberová AdélaAtletika TJ Lanškroun0800:01:3922,45
19Z24761Vomáčková Zuzana0800:01:4116,93
12M148105Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:4228,20
11Z14926Suchdolová EmmaSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:4245,34
8M25052Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:483,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:12107,54
2M4298Kapoun JanAtletika Polička0300:02:2096,48
3M431222Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:2095,98
4M4418Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:2195,05
5M4566Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:3279,43
1M3625Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:33101,53
2M376Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:34100,09
3M38110Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:3598,38
6M49128Skalický Vojtěch0300:02:3673,80
1Z31088Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:50104,37
1Z41180Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:50113,62
2Z31213Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:53100,93
2Z4137Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:02:58104,93
3Z314101Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:5994,70
7M41573Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0136,46
4Z31640Suchdolová TerezaSokol Klášterec nad Orlicí0500:03:0982,67
3Z417117Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:2081,45
5Z31839Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:03:3058,63
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11061Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:47108,61
1M521101Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:51100,00
2MA31028Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:57101,65
1MB41040Hejl RadekLetohrad7200:05:02120,26
3MA51014Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1589,74
4MA61025Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2185,71
1MC71057Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:28115,25
5MA81032Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:3079,79
1MJ91037Kolomý Adam0000:05:33102,67
2MJ101024Simon JakubPolička0000:05:4098,88
3MJ111018Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:4098,45
6MA121034Novák MartinRudoltice8300:05:4370,62
7MA131043Hanyš PavelTJ Výprachtice8500:05:4470,01
2MB141026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4893,11
4MJ151030Sobotka Vlastimil9900:05:5092,82
1ZB161039Kriklová AlenaJaroměřice7900:05:51110,25
8MA171055Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:5761,28
1Z5181008Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:58129,30
3MB191036Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5986,62
2MC201020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0097,13
4MB211045Borek MartinZappa Česká Třebová7200:06:0185,52
5MB221090Simon PetrPolička7200:06:0682,44
9MA231095Křivohlávek DavidGhost team8900:06:0854,47
2ZB241004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:1199,61
6MB251003Vebr MichalČeská Třebová7800:06:1179,09
1ZC261096Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:12116,11
1ZA271041Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:06:13110,73
7MB281053Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1377,97
1ZJ291033Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:16100,00
3MC301093Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:1787,62
8MB311012Hampl AloisOstrov7000:06:1974,66
10MA321046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:2244,90
1MD331029Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:26100,34
2MD341070Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2799,66
3ZB351002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2890,13
2ZA361019Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:3698,95
9MB371077Němec RadekLitomyšl7700:06:4956,48
3ZA381042Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:06:5390,31
2Z5391011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:0099,53
1ZD401097Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:15118,74
2ZC411038Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:07:1783,89
4ZB421016Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:3554,10
10MB431013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:3727,87
11MB441015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:5218,94
2ZD451031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:57101,02
3Z5461009Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:07:5971,17
1ME471047Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:37101,61
2ME481091Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:4598,39
3ZD491089Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:4780,24
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11061Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:47103,44
2M521101Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:51100,27
3MA31028Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:5796,29
4MB41040Hejl RadekLetohrad7200:05:0292,70
5MA51014Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1584,06
6MA61025Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:2179,92
7MC71057Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:2875,26
8MA81032Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:3073,84
9MJ91037Kolomý Adam0000:05:3371,41
10MJ101024Simon JakubPolička0000:05:4067,02
11MJ111018Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:4066,52
12MA121034Novák MartinRudoltice8300:05:4364,42
13MA131043Hanyš PavelTJ Výprachtice8500:05:4463,79
14MB141026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4861,39
15MJ151030Sobotka Vlastimil9900:05:5060,00
16MA171055Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:5754,82
17MB191036Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5953,90
18MC201020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0053,22
19MB211045Borek MartinZappa Česká Třebová7200:06:0152,63
20MB221090Simon PetrPolička7200:06:0649,07
21MA231095Křivohlávek DavidGhost team8900:06:0847,84
22MB251003Vebr MichalČeská Třebová7800:06:1145,22
23MB281053Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1343,92
24MC301093Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:1741,65
25MB311012Hampl AloisOstrov7000:06:1940,10
26MA321046Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:2238,01
27MD331029Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:2635,18
28MD341070Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2734,29
29MB371077Němec RadekLitomyšl7700:06:4919,14
30MB431013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:373,00
31MB441015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:523,00
32ME471047Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:373,00
33ME481091Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:453,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB161039Kriklová AlenaJaroměřice7900:05:51104,90
2Z5181008Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:58101,14
3ZB241004Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:1193,96
4ZC261096Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:1293,19
5ZA271041Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:06:1392,79
6ZJ291033Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:1690,88
7ZB351002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2884,21
8ZA361019Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:3679,90
9ZA381042Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:06:5370,44
10Z5391011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:0066,46
11ZD401097Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:1558,33
12ZC411038Jirásková EvaTJ Maratonstav6400:07:1756,95
13ZB421016Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:3547,16
14ZD451031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5734,71
15Z5461009Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:07:5933,42
16ZD491089Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:477,01

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód