Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Zemská míle

24.8.2018, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 24.8.2018
  • zobrazeno již 459x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3300

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Kumpošt Radovan0822
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Hanáková Klára0217
Gregora Filip0217
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Kubišta Oto5314
Scheuer Jan6614
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2142Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:30-
2C2298Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:31-
3C24127Dušek PetrHorní Třešňovec1100:00:32-
4C2623Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:33-
5C29126Resler MikulášLanškroun1100:00:34-
6C21680Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:00:45-
7C21837Horáček FilipČeská Třebová1300:00:51-
8C21993Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:01:11-
-C2-72Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun11DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D232Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
2D2578Skalická NelaLanškroun1100:00:32-
3D2752Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:00:33-
4D28106Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:00:34-
5D21047Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:35-
6D211125Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:35-
7D21289Špatenková LindaLanškroun1200:00:36-
8D21382Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:36-
9D21439Zelinková Tereza-1100:00:38-
10D215101Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:40-
11D21734Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:48-
12D22068Jirásková Kateřina-1600:01:42-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11087Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:17-
2M11229Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:18-
3M11921Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:22-
4M121110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:23-
5M12726Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:26-
6M12956Veselý JanKB Letohrad1000:01:27-
7M13055Veselý JakubKB Letohrad1000:01:27-
8M13151Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:27-
9M13343Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
10M138111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:34-
11M14050Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:38-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z114112Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun0900:01:19-
2Z11730Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:22-
3Z118100Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:22-
4Z12259Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:24-
5Z12824Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
6Z13258Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:28-
7Z1347Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:29-
8Z135102Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:30-
9Z13727Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:34-
10Z13990Hepnarová StelaLanškroun0900:01:36-
11Z141103Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:43-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:10-
2M22207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:12-
3M23124Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:12-
4M2410Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:12-
5M2825Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:15-
6M21128Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:18-
7M21597Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:20-
8M22418Šíma OndřejJAC Brno0700:01:24-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2544Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12-
2Z2619Danečková LucieŠAK Židlochovice0700:01:14-
3Z2796Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:14-
4Z298Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:15-
5Z21335Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
6Z21611Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:21-
7Z22077Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
8Z22388Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:24-
9Z225123Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:25-
10Z22695Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
11Z23612Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:31-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3348Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:29-
2M356Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:33-
3M3633Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:34-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3753Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:46-
2Z3813Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:50-
3Z31199Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:03-
4Z312205Chaloupková Petra-0500:03:11-
5Z31314Pošvancová TerezaTJ Jakl Karviná0600:03:15-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:24-
2M429Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:27-
3M4963Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:51-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4460Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30-
2Z41015Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:02-
3Z41431Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:18-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M591002Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:24-
2M5121025Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:38-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5171018Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:54-
2Z5281033Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:00-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101074Kolomý AdamLanškroun0000:05:34-
2MJ111082Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:36-
3MJ141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:47-
4MJ161050Simon JakubPolička0000:05:48-
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21077Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:59-
2MA31008Picka MatějSK Brádlerovy boudy8900:05:07-
3MA51075Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:11-
4MA61039Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:15-
5MA71012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:20-
6MA131045Novák MartinRudoltice8300:05:40-
7MA151038Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:48-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11029Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:53-
2MB41072Hejl RadekLetohrad7200:05:08-
3MB181036Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:55-
4MB201041Simon PetrPolička7200:06:08-
5MB261016Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:30-
6MB291061Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:00-
7MB341080Moník MilanMT Smiřice6900:09:39-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC81034Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:23-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD231024Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:19-
2MD251089Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:29-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME311076Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:49-
2ME321019Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:55-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB191020Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:59-
2ZB221079Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:11-
3ZB241090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:27-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC211032Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:11-
2ZC271048Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:39-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD301084Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:37-
2ZD331003Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:02-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:10-
2M22207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:01:12-
3M23124Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:12-
4M2410Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:12-
1Z2544Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12-
2Z2619Danečková LucieŠAK Židlochovice0700:01:14-
3Z2796Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:14-
5M2825Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:15-
4Z298Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:15-
1M11087Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:17-
6M21128Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:18-
2M11229Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:18-
5Z21335Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:19-
1Z114112Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun0900:01:19-
7M21597Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:20-
6Z21611Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:21-
2Z11730Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:22-
3Z118100Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:22-
3M11921Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:22-
7Z22077Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
4M121110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:23-
4Z12259Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:24-
8Z22388Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:24-
8M22418Šíma OndřejJAC Brno0700:01:24-
9Z225123Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:25-
10Z22695Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
5M12726Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:26-
5Z12824Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
6M12956Veselý JanKB Letohrad1000:01:27-
7M13055Veselý JakubKB Letohrad1000:01:27-
8M13151Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:27-
6Z13258Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:01:28-
9M13343Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
7Z1347Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:29-
8Z135102Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:30-
11Z23612Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:01:31-
9Z13727Kriklová LenkaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:34-
10M138111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:34-
10Z13990Hepnarová StelaLanškroun0900:01:36-
11M14050Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:38-
11Z141103Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:43-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11029Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:53-
1MA21077Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:59-
2MA31008Picka MatějSK Brádlerovy boudy8900:05:07-
2MB41072Hejl RadekLetohrad7200:05:08-
3MA51075Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:11-
4MA61039Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:15-
5MA71012Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:20-
1MC81034Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:23-
1M591002Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:24-
1MJ101074Kolomý AdamLanškroun0000:05:34-
2MJ111082Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:36-
2M5121025Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:38-
6MA131045Novák MartinRudoltice8300:05:40-
3MJ141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:47-
7MA151038Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:48-
4MJ161050Simon JakubPolička0000:05:48-
1Z5171018Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:54-
3MB181036Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:55-
1ZB191020Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:59-
4MB201041Simon PetrPolička7200:06:08-
1ZC211032Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:11-
2ZB221079Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:11-
1MD231024Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:19-
3ZB241090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:27-
2MD251089Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:29-
5MB261016Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:30-
2ZC271048Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:39-
2Z5281033Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:00-
6MB291061Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:00-
1ZD301084Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:37-
1ME311076Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:49-
2ME321019Bielčik JindřichELMA Tým4000:08:55-
2ZD331003Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:02-
7MB341080Moník MilanMT Smiřice6900:09:39-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód