Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

19.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 19.5.2018
  • zobrazeno již 694x
  • místo konání: Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
  • GPS: 49.90207N, 16.58274E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně
téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4311

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Matyášová Jana6514
Fajfr František7214
Vacek Martin6914
Šafář Jaroslav5113
Dušková Lenka8013
Bielčik Jindřich4013
Gregora Jan0013
Mannlová Jana8012
Krátká Hana9512
Vinduška Petr9312
Král Jindřich7312
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Borek Viktor0411
Dostál Ladislav5611
Krátký František4311
Borková Agáta0211
Pavlas Jan9610
Dostálek Petr6710
Ženčák Jaroslav6110
Dobšíček Pavel8010
Stránský Aleš6010
Dostálová Viktorie0310
Koblížek Jindřich4810
Stránská Michaela9710
Vondra Jan0710
Wendlig Miroslav5310
Sadílek Jakub0510
Mertová Michaela769
Horáček Michal759
Gregorová Monika009
Červ Miloslav509
Kačerovský Michal989
Svatoš Otakar349
Gregora Filip029
Gregora Jakub989
Krátký Luboš629
Ondrišek Josef649
Smolák Bedřich038
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Marhold Petr788
Svatošová Julie038
Šutera Josef798
Nechvíl Petr918
Stránská Adéla918
Buriánek Tomáš898
Vacková Tereza018
Kubešová Eliška038

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C13147Kolomý JáchymLanškroun1300:00:02-
2C1744Kaplánek MaxSruby1400:00:02-
3C11214Picek VáclavLanškroun1300:00:02-
4C11713Beneš MatějRudoltice1300:00:03-
5C12311Kopecký EliášLanškroun1500:00:03-
6C128138Mikula JanRodinné centrum Lanškroun1300:00:03-
7C13233Kubín AlexLanškroun1400:00:03-
8C13719Sedlář Mikeš1400:00:04-
9C141102Dvořák JosefLanškroun1400:00:04-
10C14555Švorčík JosefZábřeh1500:00:04-
11C149218Hanyš ŠimonLanškroun1300:00:05-
12C15452Daniš JanRudoltice1400:00:05-
13C155119Holý OndřejDolní Třešňovec1300:00:05-
14C15740Ticháček JakubLanškroun1500:00:06-
15C15827Chládek JakubLanškroun1500:00:06-
16C15929Šutera JosefAtletika Polička1300:00:06-
17C160214Skula PetrTatenice1500:00:06-
18C16146Jílek SebastiánLanškroun1400:00:06-
19C16230Šutera MatějAtletika Polička1500:00:07-
20C16353Krsek EliášLanškroun1500:00:07-
21C16459Peleškat JiříLitomyšl1300:00:07-
22C16795Šnýdr NikolasLanškroun1600:00:07-
23C169129Král DavidMalé Svatoňovice1600:00:07-
24C174116Tůma ŠtěpánJablonné nad Orlicí1400:00:08-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D15117Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:02-
2D19173Jelínková TinaLanškroun1300:00:02-
3D111125Kostová Eliška1300:00:02-
4D113203Hegerová EllaLanškroun1300:00:02-
5D115189Stratílková EliškaRudoltice1300:00:02-
6D118186Barvínková EliškaLetohrad1300:00:03-
7D120157Koutníková ViktorieLanškroun1300:00:03-
8D122175Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:03-
9D125115Slováková Anna1300:00:03-
10D127201Kráčmarová TerezaŽichlínek1400:00:03-
11D130207Přibylová BeátaLanškroun1300:00:03-
12D132111Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:03-
13D134193Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:04-
14D136181Dufková MarieAC Pardubice1300:00:04-
15D1399Fiebigerová Aneta1400:00:04-
16D141150Látrová Sára1400:00:04-
17D144152Látrová Sofie1400:00:04-
18D145148Hajzlerová Adéla1400:00:04-
19D147190Stratílková AdélkaRudoltice1500:00:05-
20D148208Přibylová AgátaLanškroun1500:00:05-
21D151184Malčiková KristýnaLanškroun1500:00:05-
22D153155Benešová ŠtěpánkaRudoltice1600:00:05-
-D1-180Vernerová ElenLanškroun13DNF-
-D1-2Musilová AnnaLanškroun15DNF-
-D1-146Bilerová JosefínaLanškroun13DNF-
-D1-1Musilová KristýnaLanškroun16DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2179Svojanovský MiroslavRudoltice1100:00:01-
2C2286Tůma JakubŠumperk1100:00:01-
3C2478Hrubčík PetrRudoltice1100:00:02-
4C25108Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:02-
5C28121Slovák JanLanškroun1100:00:02-
6C21047Bernáš DominikLanškroun1100:00:02-
7C21423Ryba DavidLanškroun1200:00:02-
8C216106Křivohlávek VáclavLanškroun1200:00:02-
9C21998Krištof Vojtěch1200:00:03-
10C22139Šternástek VojtěchLanškroun1100:00:03-
11C22458Peleška JanLitomyšl1100:00:03-
12C22651Osladil MatějLanškroun1200:00:03-
13C22912Beneš JakubRudoltice1100:00:03-
14C231165Rejent ViktorLanškroun1100:00:03-
15C23460Teichmann Martin1200:00:04-
16C23777Šafář Jakub1200:00:04-
17C240149Látr TobiášLanškroun1200:00:04-
18C24348Šmíd DanielLanškroun1200:00:04-
19C25025Čada OndřejLanškroun1200:00:05-
20C25218Sedlář Matyáš1100:00:05-
21C25697Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:06-
Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D26596Skalická NelaLanškroun1100:00:07-
2D266171Jelínková EmmaLanškroun1100:00:07-
3D268196Šulcová BarboraJablonné nad Orlicí1100:00:07-
4D270200Kráčmarová LucieŽichlínek1100:00:07-
5D271210Krátká Zuzana1200:00:08-
6D272177Jansová AnetaLanškroun1100:00:08-
7D273169Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:08-
8D275170Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:08-
9D27690Korejtková SimonaLanškroun1200:00:08-
10D277205Osladilová KristýnaLanškroun1200:00:08-
11D27828černá EllenRudoltice1200:00:09-
12D279126Zvárová Abigail1100:00:09-
13D28080Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:09-
14D281113Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:09-
15D282128Holá KatarinaDolní Třešňovec1100:00:09-
16D283131Špatenková Linda1200:00:10-
17D284202Špačková ViktorieŽichlínek1200:00:10-
18D285194Pospíšilová ViktorieLanškroun1100:00:10-
19D286176Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:10-
20D28726Čadová AnnaLanškroun1200:00:10-
21D288172Zatloukalová MonikaLanškroun1200:00:11-
22D289168Formánková AnežkaFormat Verměřovice1200:00:12-
23D29076Formánková LolaFormat Verměřovice1200:00:12-
-D2-62Kolmanová TerezaPraha12DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11164Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:00:50105,94
2M12127Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:00:51102,12
3M13140Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:5391,93
4M1756Krátký LukášLanškroun0900:00:5681,31
5M111137Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:0066,48
6M113143Zářecký MarekISCAREX Junior team ČT0900:01:0163,64
7M11643Fajfr AlešOB Žamberk0900:01:0546,72
8M118151Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:0644,17
9M120112Jursa AdamJablonné nad Orlicí1000:01:0738,38
10M12234Topinka Tobiáš1000:01:0736,45
11M1248Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:1027,80
12M125153Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1123,90
13M12631Skalický VojtěchLanškroun1000:01:1218,63
14M132217Veselý JakubLanškroun1000:01:213,00
15M133107Šafář Filip1000:01:253,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14109Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:55102,65
2Z15123Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:00:5699,08
3Z1683Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:5698,28
4Z1899Šnýdrová SabinaLanškroun0900:00:5891,14
5Z19130Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:00:5988,63
6Z110192Felcmanová SáraOstrov0900:00:5986,44
7Z112118Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:0081,68
8Z11481Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:0181,17
9Z115211Hanyšová EliškaLanškroun0900:01:0470,14
10Z11793Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:0563,91
11Z119132Přichystalová LucieActivity Lanškroun0900:01:0759,21
12Z12191Korejtková AnetaLanškroun0900:01:0756,34
13Z123182Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:01:0951,82
14Z127183Kubelková MonikaHorní Heřmanice1000:01:1239,19
15Z12821Toncrová MarkétaLanškroun1000:01:1527,14
16Z129158Koutníková RozárieLanškroun0900:01:1723,21
17Z130204Rybová LeonaLanškroun1000:01:1721,28
18Z131191Smejkalová LilianaDDM Lanškroun1000:01:2010,18
19Z134145Bilerová Antonie1000:01:273,00
-Z1-135Mikulová Klára10DNF-
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:37102,15
2M2210Heger Šimon0800:01:37101,74
3M2384Tůma Tomᚊumperk0800:01:4096,11
4M2589Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:01:4488,13
5M27110Spurný SamuelSK Ante Ždár nad Sázavou0800:01:4584,42
6M28105Krištof Jan0700:01:4684,11
7M29163Chaloupek Ondřej0700:01:5074,57
8M210122Brychta Jakub0800:01:5173,83
9M21138Jareš ŠtěpánJablonné nad Orlicí0700:01:5368,20
10M213133Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:5663,02
11M215134Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:5759,82
12M21861Teichman ViktorHK Lanškroun0700:02:0250,36
13M22037Bůžek TomášLan0800:02:0642,84
14M22254Mareš RomanLanškroun0800:02:1034,60
15M224216Kosek MichaelVýprachtice0700:02:1132,11
16M2256Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:02:1228,76
17M228103Háb MatoušAtletika Polička0800:02:1523,81
18M23082Gregora Lukáš0800:02:1915,55
19M237215Kokeš BartolomějPraha0700:02:343,00
20M239161Hýbl PetrLanškroun0800:02:583,00
21M24057Stejskal HynekLanškroun0800:03:013,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z245Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:43108,23
2Z26160Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:45104,15
3Z212159Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:5487,62
4Z214212Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:5683,79
5Z216174Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5781,44
6Z217136Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5978,22
7Z219104Musilová VeronikaLanškroun0800:02:0370,25
8Z221167Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:02:0860,94
9Z22324Toncrová KateřinaLanškroun0800:02:1057,54
10Z22694Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:1352,85
11Z227139Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:02:1450,07
12Z229198Šedová KamilaAC Vysoké Mýto Sruby0800:02:1843,16
13Z231156Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:02:1941,36
14Z232142Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:02:2040,17
15Z233166Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:2235,52
16Z234206Chládková ViolaLanškroun0700:02:2432,36
17Z235124Kostová Alena0800:02:3315,23
18Z236195Jarešová AnežkaJablonné nad Orlicí0800:02:3314,95
19Z238197Kaplanová KarolínaSruby0700:02:463,00
20Z241209Fričarová AdélaRudoltice0700:03:083,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:07111,51
2M32144Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:1499,81
3M3435Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:2288,69
4M3742Fajfr MarekOB Žamberk0600:02:2780,90
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33120Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:21104,14
2Z35213Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2498,94
3Z36162Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:2696,92
4Z387Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:2992,70
5Z39179Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:3683,18
6Z31088Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:4668,07
7Z31185Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:5062,74
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4150Vacek Michal0400:02:46119,07
2M42100Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:50115,36
3M4649Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3565,57
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43199Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:03:20107,69
2Z44141Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:3296,84
3Z45101Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:03:3395,47
4Z47178Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:4188,00
5Z4887Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:4980,29
6Z4963Sejkorová VeronikaActivity Lanškroun0300:04:0069,78
7Z41045Dušková SimonaChoceň0400:04:5615,56
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5581013Steklý František0200:33:25100,00
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5471014Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:31:47121,03
2Z5771045Jánešová Michaela0100:36:5392,31
3Z5821022Válková SimonaDolní Morava0200:37:5386,66
4Z5881026Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:5375,37
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ161008Kolomý AdamLanškroun0000:27:06104,39
2MJ171039Tůma JanSKP Nymmburk9900:27:11103,82
3MJ261111Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:5191,79
4MJ271099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:29:1289,25
5MJ351083Simon JakubPolička0000:30:1282,05
6MJ811115Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:37:2929,44
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21085Brokeš Ondřej9700:24:10103,89
2MA31058Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:24:5098,48
3MA41072Jor MartinRunSport team8700:24:5797,64
4MA71107Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:25:1894,75
5MA81116Kalousek JiříČervená Voda9500:25:4091,78
6MA91073Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:25:4291,49
7MA111037Šutera JosefAtletika Polička7900:25:5489,88
8MA141087Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:26:3484,48
9MA201019Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:27:5174,03
10MA291015Moravec MilanActivity Lanškroun8400:29:2761,02
11MA381088Gremlica Filip8300:30:4350,78
12MA431101Vaníček Martinpocemkamdeš8400:31:0647,69
13MA491020Klofáč Leoš8300:32:0240,14
14MA601105Živný Marek3D Fitness Race Team9100:34:0922,91
15MA671103Macháček VladimírCZ CLINIC8000:34:5416,88
16MA691036Koutník Zdeněk7900:35:0016,04
17MA721033Kremeň MartinSvitavy9400:35:2312,88
18MA751063Škeřík FilipTJ sokol Jehnědí8600:35:519,18
19MA831061Matějka PetrJen blbni team8900:38:093,00
20MA901102Skopal JaroslavCZ CLINIC8700:40:533,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11041Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:38108,15
2MB51057Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:0396,66
3MB61081Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:25:1395,19
4MB211040Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:28:1071,23
5MB231011Dvořák PavelČeská Třebová7500:28:2968,74
6MB301080Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:5656,96
7MB311046Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:30:0355,97
8MB321049Hampl AloisOstrov7000:30:0755,45
9MB401079Kalousek Jan7100:30:5149,44
10MB481084Simon PetrPolička7200:31:5540,83
11MB511064Malčík MichalBK Kovotek7500:32:0639,36
12MB521012Steklý PetrSvitavy7400:32:0938,98
13MB531031Vebr MichalČeská Třebová7800:32:1238,49
14MB541010Němec RadekLitomyšl7700:32:2636,58
15MB561093Skalický Petr7300:32:3635,22
16MB571090Vacek TomášEtape team7000:32:5233,13
17MB591018Čada LukášSchott Lanškroun7700:33:3327,52
18MB641098Hoferek LeopoldCZ CLINIC7100:34:4617,71
19MB701032Skalický Petr7800:35:0115,67
20MB761030Vacek JiříDlouhá Třebová7700:35:538,60
21MB851059Macháček Petr7500:38:413,00
22MB971028Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:363,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101067Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:48101,41
2MC121068Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:0299,65
3MC131042Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:0798,93
4MC241106Hanus PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:28:3280,28
5MC251002Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:3979,46
6MC341050Kuttich Martin6800:30:1267,56
7MC411104Hruban JanČeská Třebová6600:30:5262,36
8MC441089Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:31:1559,36
9MC611096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:1636,17
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181075Siegel JosefChoceň5800:27:38112,89
2MD331078Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:30:1095,74
3MD391043Šolc VítězslavBKL Machov5700:30:4991,37
4MD461056Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:3885,77
5MD501052Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:0283,11
6MD781055Hlaváček Zdeněk5400:36:5550,01
7MD801066Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:2147,08
8MD951108Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:3511,59
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME921113Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:41:06101,81
2ME931038Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:41:09101,52
3ME941076Jelínek MatějČernilov4200:42:1096,67
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA191070Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:27:49108,36
2ZA221097Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:28:20104,85
3ZA421091Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:5786,79
4ZA631114Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:34:4460,76
5ZA711109Uhrová Alice9000:35:0258,62
6ZA741112Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:35:4753,54
7ZA791051Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:37:1143,81
8ZA891048Kristková MarkétaLanškroun8400:40:0823,51
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151047Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:01122,33
2ZB451016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3792,07
3ZB551094Doskočilová Dita7500:32:3685,60
4ZB621086Barnetová MonikaLetohrad8100:34:2873,30
5ZB651034Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:34:4871,20
6ZB731009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:35:4465,06
7ZB861004Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:38:4844,89
8ZB911003Koubová MarcelaRybník8000:40:5730,73
9ZB961029Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:45:343,00
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC281071Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:23105,19
2ZC361053Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:2698,20
3ZC371082Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:4096,61
4ZC661024Šedová Jana7300:34:5168,94
5ZC681095Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:34:5768,21
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD841054Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:34115,03
2ZD871065Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:54113,43
3ZD981025Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:47:3871,54
4ZD991074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:1868,32
5ZD1001077Jelínková MagdalenaČernilov4500:48:3566,95
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2179Svojanovský MiroslavRudoltice1100:00:01-
2C2286Tůma JakubŠumperk1100:00:01-
1C13147Kolomý JáchymLanškroun1300:00:02-
3C2478Hrubčík PetrRudoltice1100:00:02-
1D15117Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:02-
4C25108Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:02-
2C1744Kaplánek MaxSruby1400:00:02-
5C28121Slovák JanLanškroun1100:00:02-
2D19173Jelínková TinaLanškroun1300:00:02-
6C21047Bernáš DominikLanškroun1100:00:02-
3D111125Kostová Eliška1300:00:02-
3C11214Picek VáclavLanškroun1300:00:02-
4D113203Hegerová EllaLanškroun1300:00:02-
7C21423Ryba DavidLanškroun1200:00:02-
5D115189Stratílková EliškaRudoltice1300:00:02-
8C216106Křivohlávek VáclavLanškroun1200:00:02-
4C11713Beneš MatějRudoltice1300:00:03-
6D118186Barvínková EliškaLetohrad1300:00:03-
9C21998Krištof Vojtěch1200:00:03-
7D120157Koutníková ViktorieLanškroun1300:00:03-
10C22139Šternástek VojtěchLanškroun1100:00:03-
8D122175Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:03-
5C12311Kopecký EliášLanškroun1500:00:03-
11C22458Peleška JanLitomyšl1100:00:03-
9D125115Slováková Anna1300:00:03-
12C22651Osladil MatějLanškroun1200:00:03-
10D127201Kráčmarová TerezaŽichlínek1400:00:03-
6C128138Mikula JanRodinné centrum Lanškroun1300:00:03-
13C22912Beneš JakubRudoltice1100:00:03-
11D130207Přibylová BeátaLanškroun1300:00:03-
14C231165Rejent ViktorLanškroun1100:00:03-
7C13233Kubín AlexLanškroun1400:00:03-
12D132111Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:03-
15C23460Teichmann Martin1200:00:04-
13D134193Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:04-
14D136181Dufková MarieAC Pardubice1300:00:04-
16C23777Šafář Jakub1200:00:04-
8C13719Sedlář Mikeš1400:00:04-
15D1399Fiebigerová Aneta1400:00:04-
17C240149Látr TobiášLanškroun1200:00:04-
9C141102Dvořák JosefLanškroun1400:00:04-
16D141150Látrová Sára1400:00:04-
18C24348Šmíd DanielLanškroun1200:00:04-
17D144152Látrová Sofie1400:00:04-
18D145148Hajzlerová Adéla1400:00:04-
10C14555Švorčík JosefZábřeh1500:00:04-
19D147190Stratílková AdélkaRudoltice1500:00:05-
20D148208Přibylová AgátaLanškroun1500:00:05-
11C149218Hanyš ŠimonLanškroun1300:00:05-
19C25025Čada OndřejLanškroun1200:00:05-
21D151184Malčiková KristýnaLanškroun1500:00:05-
20C25218Sedlář Matyáš1100:00:05-
22D153155Benešová ŠtěpánkaRudoltice1600:00:05-
12C15452Daniš JanRudoltice1400:00:05-
13C155119Holý OndřejDolní Třešňovec1300:00:05-
21C25697Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:06-
14C15740Ticháček JakubLanškroun1500:00:06-
15C15827Chládek JakubLanškroun1500:00:06-
16C15929Šutera JosefAtletika Polička1300:00:06-
17C160214Skula PetrTatenice1500:00:06-
18C16146Jílek SebastiánLanškroun1400:00:06-
19C16230Šutera MatějAtletika Polička1500:00:07-
20C16353Krsek EliášLanškroun1500:00:07-
21C16459Peleškat JiříLitomyšl1300:00:07-
1D26596Skalická NelaLanškroun1100:00:07-
2D266171Jelínková EmmaLanškroun1100:00:07-
22C16795Šnýdr NikolasLanškroun1600:00:07-
3D268196Šulcová BarboraJablonné nad Orlicí1100:00:07-
23C169129Král DavidMalé Svatoňovice1600:00:07-
4D270200Kráčmarová LucieŽichlínek1100:00:07-
5D271210Krátká Zuzana1200:00:08-
6D272177Jansová AnetaLanškroun1100:00:08-
7D273169Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:08-
24C174116Tůma ŠtěpánJablonné nad Orlicí1400:00:08-
8D275170Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:08-
9D27690Korejtková SimonaLanškroun1200:00:08-
10D277205Osladilová KristýnaLanškroun1200:00:08-
11D27828černá EllenRudoltice1200:00:09-
12D279126Zvárová Abigail1100:00:09-
13D28080Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:09-
14D281113Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:09-
15D282128Holá KatarinaDolní Třešňovec1100:00:09-
16D283131Špatenková Linda1200:00:10-
17D284202Špačková ViktorieŽichlínek1200:00:10-
18D285194Pospíšilová ViktorieLanškroun1100:00:10-
19D286176Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:10-
20D28726Čadová AnnaLanškroun1200:00:10-
21D288172Zatloukalová MonikaLanškroun1200:00:11-
22D289168Formánková AnežkaFormat Verměřovice1200:00:12-
23D29076Formánková LolaFormat Verměřovice1200:00:12-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11164Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:00:50105,94
2M12127Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:00:51102,12
3M13140Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:5391,93
1Z14109Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:55102,65
2Z15123Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:00:5699,08
3Z1683Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:5698,28
4M1756Krátký LukášLanškroun0900:00:5681,31
4Z1899Šnýdrová SabinaLanškroun0900:00:5891,14
5Z19130Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:00:5988,63
6Z110192Felcmanová SáraOstrov0900:00:5986,44
5M111137Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:0066,48
7Z112118Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:0081,68
6M113143Zářecký MarekISCAREX Junior team ČT0900:01:0163,64
8Z11481Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:0181,17
9Z115211Hanyšová EliškaLanškroun0900:01:0470,14
7M11643Fajfr AlešOB Žamberk0900:01:0546,72
10Z11793Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:0563,91
8M118151Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:0644,17
11Z119132Přichystalová LucieActivity Lanškroun0900:01:0759,21
9M120112Jursa AdamJablonné nad Orlicí1000:01:0738,38
12Z12191Korejtková AnetaLanškroun0900:01:0756,34
10M12234Topinka Tobiáš1000:01:0736,45
13Z123182Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:01:0951,82
11M1248Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:1027,80
12M125153Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:1123,90
13M12631Skalický VojtěchLanškroun1000:01:1218,63
14Z127183Kubelková MonikaHorní Heřmanice1000:01:1239,19
15Z12821Toncrová MarkétaLanškroun1000:01:1527,14
16Z129158Koutníková RozárieLanškroun0900:01:1723,21
17Z130204Rybová LeonaLanškroun1000:01:1721,28
18Z131191Smejkalová LilianaDDM Lanškroun1000:01:2010,18
14M132217Veselý JakubLanškroun1000:01:213,00
15M133107Šafář Filip1000:01:253,00
19Z134145Bilerová Antonie1000:01:273,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2192Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:37102,15
2M2210Heger Šimon0800:01:37101,74
3M2384Tůma Tomᚊumperk0800:01:4096,11
1Z245Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:43108,23
4M2589Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:01:4488,13
2Z26160Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:45104,15
5M27110Spurný SamuelSK Ante Ždár nad Sázavou0800:01:4584,42
6M28105Krištof Jan0700:01:4684,11
7M29163Chaloupek Ondřej0700:01:5074,57
8M210122Brychta Jakub0800:01:5173,83
9M21138Jareš ŠtěpánJablonné nad Orlicí0700:01:5368,20
3Z212159Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:5487,62
10M213133Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:5663,02
4Z214212Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:5683,79
11M215134Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:01:5759,82
5Z216174Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:5781,44
6Z217136Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:5978,22
12M21861Teichman ViktorHK Lanškroun0700:02:0250,36
7Z219104Musilová VeronikaLanškroun0800:02:0370,25
13M22037Bůžek TomášLan0800:02:0642,84
8Z221167Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:02:0860,94
14M22254Mareš RomanLanškroun0800:02:1034,60
9Z22324Toncrová KateřinaLanškroun0800:02:1057,54
15M224216Kosek MichaelVýprachtice0700:02:1132,11
16M2256Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:02:1228,76
10Z22694Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:1352,85
11Z227139Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:02:1450,07
17M228103Háb MatoušAtletika Polička0800:02:1523,81
12Z229198Šedová KamilaAC Vysoké Mýto Sruby0800:02:1843,16
18M23082Gregora Lukáš0800:02:1915,55
13Z231156Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:02:1941,36
14Z232142Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:02:2040,17
15Z233166Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:02:2235,52
16Z234206Chládková ViolaLanškroun0700:02:2432,36
17Z235124Kostová Alena0800:02:3315,23
18Z236195Jarešová AnežkaJablonné nad Orlicí0800:02:3314,95
19M237215Kokeš BartolomějPraha0700:02:343,00
19Z238197Kaplanová KarolínaSruby0700:02:463,00
20M239161Hýbl PetrLanškroun0800:02:583,00
21M24057Stejskal HynekLanškroun0800:03:013,00
20Z241209Fričarová AdélaRudoltice0700:03:083,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:07111,51
2M32144Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:1499,81
1Z33120Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:21104,14
3M3435Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:2288,69
2Z35213Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2498,94
3Z36162Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:2696,92
4M3742Fajfr MarekOB Žamberk0600:02:2780,90
4Z387Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:2992,70
5Z39179Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:3683,18
6Z31088Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:4668,07
7Z31185Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:5062,74
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4150Vacek Michal0400:02:46119,07
2M42100Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:50115,36
1Z43199Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:03:20107,69
2Z44141Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:3296,84
3Z45101Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:03:3395,47
3M4649Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3565,57
4Z47178Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:4188,00
5Z4887Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:4980,29
6Z4963Sejkorová VeronikaActivity Lanškroun0300:04:0069,78
7Z41045Dušková SimonaChoceň0400:04:5615,56
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11041Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:38108,15
1MA21085Brokeš Ondřej9700:24:10103,89
2MA31058Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:24:5098,48
3MA41072Jor MartinRunSport team8700:24:5797,64
2MB51057Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:0396,66
3MB61081Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:25:1395,19
4MA71107Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:25:1894,75
5MA81116Kalousek JiříČervená Voda9500:25:4091,78
6MA91073Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:25:4291,49
1MC101067Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:48101,41
7MA111037Šutera JosefAtletika Polička7900:25:5489,88
2MC121068Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:0299,65
3MC131042Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:0798,93
8MA141087Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:26:3484,48
1ZB151047Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:01122,33
1MJ161008Kolomý AdamLanškroun0000:27:06104,39
2MJ171039Tůma JanSKP Nymmburk9900:27:11103,82
1MD181075Siegel JosefChoceň5800:27:38112,89
1ZA191070Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:27:49108,36
9MA201019Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:27:5174,03
4MB211040Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:28:1071,23
2ZA221097Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:28:20104,85
5MB231011Dvořák PavelČeská Třebová7500:28:2968,74
4MC241106Hanus PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:28:3280,28
5MC251002Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:3979,46
3MJ261111Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:5191,79
4MJ271099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:29:1289,25
1ZC281071Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:23105,19
10MA291015Moravec MilanActivity Lanškroun8400:29:2761,02
6MB301080Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:5656,96
7MB311046Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:30:0355,97
8MB321049Hampl AloisOstrov7000:30:0755,45
2MD331078Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:30:1095,74
6MC341050Kuttich Martin6800:30:1267,56
5MJ351083Simon JakubPolička0000:30:1282,05
2ZC361053Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:2698,20
3ZC371082Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:4096,61
11MA381088Gremlica Filip8300:30:4350,78
3MD391043Šolc VítězslavBKL Machov5700:30:4991,37
9MB401079Kalousek Jan7100:30:5149,44
7MC411104Hruban JanČeská Třebová6600:30:5262,36
3ZA421091Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:5786,79
12MA431101Vaníček Martinpocemkamdeš8400:31:0647,69
8MC441089Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:31:1559,36
2ZB451016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3792,07
4MD461056Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:3885,77
1Z5471014Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:31:47121,03
10MB481084Simon PetrPolička7200:31:5540,83
13MA491020Klofáč Leoš8300:32:0240,14
5MD501052Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:0283,11
11MB511064Malčík MichalBK Kovotek7500:32:0639,36
12MB521012Steklý PetrSvitavy7400:32:0938,98
13MB531031Vebr MichalČeská Třebová7800:32:1238,49
14MB541010Němec RadekLitomyšl7700:32:2636,58
3ZB551094Doskočilová Dita7500:32:3685,60
15MB561093Skalický Petr7300:32:3635,22
16MB571090Vacek TomášEtape team7000:32:5233,13
1M5581013Steklý František0200:33:25100,00
17MB591018Čada LukášSchott Lanškroun7700:33:3327,52
14MA601105Živný Marek3D Fitness Race Team9100:34:0922,91
9MC611096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:1636,17
4ZB621086Barnetová MonikaLetohrad8100:34:2873,30
4ZA631114Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:34:4460,76
18MB641098Hoferek LeopoldCZ CLINIC7100:34:4617,71
5ZB651034Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:34:4871,20
4ZC661024Šedová Jana7300:34:5168,94
15MA671103Macháček VladimírCZ CLINIC8000:34:5416,88
5ZC681095Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:34:5768,21
16MA691036Koutník Zdeněk7900:35:0016,04
19MB701032Skalický Petr7800:35:0115,67
5ZA711109Uhrová Alice9000:35:0258,62
17MA721033Kremeň MartinSvitavy9400:35:2312,88
6ZB731009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:35:4465,06
6ZA741112Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:35:4753,54
18MA751063Škeřík FilipTJ sokol Jehnědí8600:35:519,18
20MB761030Vacek JiříDlouhá Třebová7700:35:538,60
2Z5771045Jánešová Michaela0100:36:5392,31
6MD781055Hlaváček Zdeněk5400:36:5550,01
7ZA791051Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:37:1143,81
7MD801066Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:2147,08
6MJ811115Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:37:2929,44
3Z5821022Válková SimonaDolní Morava0200:37:5386,66
19MA831061Matějka PetrJen blbni team8900:38:093,00
1ZD841054Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:34115,03
21MB851059Macháček Petr7500:38:413,00
7ZB861004Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:38:4844,89
2ZD871065Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:54113,43
4Z5881026Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:5375,37
8ZA891048Kristková MarkétaLanškroun8400:40:0823,51
20MA901102Skopal JaroslavCZ CLINIC8700:40:533,00
8ZB911003Koubová MarcelaRybník8000:40:5730,73
1ME921113Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:41:06101,81
2ME931038Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:41:09101,52
3ME941076Jelínek MatějČernilov4200:42:1096,67
8MD951108Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:3511,59
9ZB961029Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:45:343,00
22MB971028Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:363,00
3ZD981025Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:47:3871,54
4ZD991074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:1868,32
5ZD1001077Jelínková MagdalenaČernilov4500:48:3566,95
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11041Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:38104,84
2MA21085Brokeš Ondřej9700:24:10100,33
3MA31058Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:24:5094,83
4MA41072Jor MartinRunSport team8700:24:5793,97
5MB51057Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:0393,15
6MB61081Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:25:1391,66
7MA71107Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:25:1891,03
8MA81116Kalousek JiříČervená Voda9500:25:4088,01
9MA91073Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:25:4287,72
10MC101067Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4886,92
11MA111037Šutera JosefAtletika Polička7900:25:5486,08
12MC121068Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:0285,03
13MC131042Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:0784,26
14MA141087Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:26:3480,57
15MJ161008Kolomý AdamLanškroun0000:27:0676,13
16MJ171039Tůma JanSKP Nymmburk9900:27:1175,48
17MD181075Siegel JosefChoceň5800:27:3871,75
18MA201019Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:27:5169,94
19MB211040Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:28:1067,29
20MB231011Dvořák PavelČeská Třebová7500:28:2964,76
21MC241106Hanus PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:28:3264,24
22MC251002Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:3963,36
23MJ261111Gregora JanActivity Lanškroun0000:28:5161,72
24MJ271099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:29:1258,80
25MA291015Moravec MilanActivity Lanškroun8400:29:2756,70
26MB301080Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:5652,76
27MB311046Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:30:0351,76
28MB321049Hampl AloisOstrov7000:30:0751,24
29MD331078Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:30:1050,82
30MC341050Kuttich Martin6800:30:1250,59
31MJ351083Simon JakubPolička0000:30:1250,57
32MA381088Gremlica Filip8300:30:4346,26
33MD391043Šolc VítězslavBKL Machov5700:30:4945,49
34MB401079Kalousek Jan7100:30:5145,12
35MC411104Hruban JanČeská Třebová6600:30:5245,02
36MA431101Vaníček Martinpocemkamdeš8400:31:0643,12
37MC441089Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:31:1541,79
38MD461056Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:3838,66
39MB481084Simon PetrPolička7200:31:5536,36
40MA491020Klofáč Leoš8300:32:0235,43
41MD501052Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:0235,41
42MB511064Malčík MichalBK Kovotek7500:32:0634,86
43MB521012Steklý PetrSvitavy7400:32:0934,48
44MB531031Vebr MichalČeská Třebová7800:32:1233,98
45MB541010Němec RadekLitomyšl7700:32:2632,04
46MB561093Skalický Petr7300:32:3630,66
47MB571090Vacek TomášEtape team7000:32:5228,53
48M5581013Steklý František0200:33:2523,95
49MB591018Čada LukášSchott Lanškroun7700:33:3322,82
50MA601105Živný Marek3D Fitness Race Team9100:34:0917,89
51MC611096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:1616,91
52MB641098Hoferek LeopoldCZ CLINIC7100:34:4612,84
53MA671103Macháček VladimírCZ CLINIC8000:34:5411,75
54MA691036Koutník Zdeněk7900:35:0010,90
55MB701032Skalický Petr7800:35:0110,77
56MA721033Kremeň MartinSvitavy9400:35:237,68
57MA751063Škeřík FilipTJ sokol Jehnědí8600:35:513,92
58MB761030Vacek JiříDlouhá Třebová7700:35:533,58
59MD781055Hlaváček Zdeněk5400:36:553,00
60MD801066Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:213,00
61MJ811115Pecháček JosefOrel Dolní Čermná0000:37:293,00
62MA831061Matějka PetrJen blbni team8900:38:093,00
63MB851059Macháček Petr7500:38:413,00
64MA901102Skopal JaroslavCZ CLINIC8700:40:533,00
65ME921113Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:41:063,00
66ME931038Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:41:093,00
67ME941076Jelínek MatějČernilov4200:42:103,00
68MD951108Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:42:353,00
69MB971028Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:363,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151047Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:01105,07
2ZA191070Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:27:4999,30
3ZA221097Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:28:2095,63
4ZC281071Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:2388,05
5ZC361053Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:2680,44
6ZC371082Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:4078,72
7ZA421091Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:5776,72
8ZB451016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3771,88
9Z5471014Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:31:4770,73
10ZB551094Doskočilová Dita7500:32:3664,78
11ZB621086Barnetová MonikaLetohrad8100:34:2851,29
12ZA631114Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:34:4449,45
13ZB651034Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:34:4848,98
14ZC661024Šedová Jana7300:34:5148,61
15ZC681095Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:34:5747,81
16ZA711109Uhrová Alice9000:35:0247,22
17ZB731009Honsová HanaActivity Lanškroun7900:35:4442,25
18ZA741112Šilarová PetraActivity Lanškroun8700:35:4741,89
19Z5771045Jánešová Michaela0100:36:5333,94
20ZA791051Kopecká ŠárkaHorní Třešňovec8500:37:1131,70
21Z5821022Válková SimonaDolní Morava0200:37:5326,71
22ZD841054Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:3421,76
23ZB861004Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:38:4820,12
24ZD871065Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:5419,35
25Z5881026Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:5312,24
26ZA891048Kristková MarkétaLanškroun8400:40:0810,45
27ZB911003Koubová MarcelaRybník8000:40:574,58
28ZB961029Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:45:343,00
29ZD981025Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:47:383,00
30ZD991074Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:183,00
31ZD1001077Jelínková MagdalenaČernilov4500:48:353,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 77%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 40%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód