Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

11.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 11.8.2018
  • zobrazeno již 822x
  • pořadatel: Wikov SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
od 9:45 hodin

Přihlášky

na místě do 9:30 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
mládež 20 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Po startu závodníci oběhnou okruh 400m a pak se vydají po silnici 2. tř. směrem na Deštné v O.h. na obrátku pod hradem Klečkov. Trať má po celé délce asfaltový povrch. V průběhu závodu bude provoz usměrňován Policií ČR. Značení bude provedeno na každém kilometru.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Křepela
tel. 728 085 317

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

jkrepela@wikov.com

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22236Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:04:3969,30
2C23237Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:05:0547,58
3C23333Holada SebastianHázená Sebastian1100:05:0647,08
4C23738Votroubek JanRK1200:07:483,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22134Letenská LucieSolnice1100:04:3587,33
2D22935Tóthová AnitaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:04:4976,08
3D23650Závodní AndreaTýniště n.Orlicí1200:05:1456,60
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1419Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:48111,08
2M1823Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:00101,38
3M11631Černík MarekAtletika Dobruška1000:04:1787,54
4M11811Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:04:2779,33
5M12326Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4068,47
6M1284Hudský KryštofKajman run0900:04:4564,24
Nejmladší žákyně I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11224Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:09107,19
2Z11521Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:14103,54
3Z11930Skálová MonikaAtletika Dobruška1000:04:3289,27
4Z1201Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:04:3388,26
5Z12517Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:4281,59
6Z1303Bubeníčková AnežkaSkuhrov nad Bělou1000:04:5472,20
7Z13420Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:05:0762,50
8Z13516Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:05:0960,25
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:40101,00
2M2215Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:41100,00
3M2322Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:4299,00
4M2732Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:5983,42
5M299Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:04:0181,97
6M2107Stejskal MatějAtletika Dobruška0800:04:0578,07
7M21125Kryštof JanAtletika Polička0700:04:0776,80
8M2246Jelen LukášSKI Skuhrov nad Bělou0700:04:4146,17
9M22710Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:04:4443,18
10M23127Donát OndřejPraha Šeberov0700:05:0326,23
11M23818Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:15:453,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2529Skálová RenataWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:55104,66
2Z2613Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:57103,00
3Z21314Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1092,34
4Z2142Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:04:1191,17
5Z2178Pekárková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:04:1984,92
6Z22628Donátová NatáliePraha Šeberov0700:04:4265,10
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M37162Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:12:13101,42
2M38151Verner OndřejWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:12:2398,58
Mladší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39152Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:12:33108,35
2Z311153Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:13:3991,65
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43160Bukáček MarekAtletika Polička0400:10:48103,50
2M44154MAIDL ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:11:0199,43
3M45155Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:11:0997,07
4M46159Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:11:3290,09
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410158Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:13:00110,11
2Z413157Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:14:2389,89
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51156Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:03106,63
2M52161Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:10:4493,37
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512163Kábrtová DominikaStudnice0100:13:52100,00
Muži A do 39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vraštil MiroslavRafans team8200:32:40105,10
2MA37Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:32:58103,35
3MA437Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:34:5691,55
4MA522Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:35:0790,47
5MA978Schejbal OldřichRafans team9100:36:1383,87
6MA1056Leplt JiříSIL Nové Město nad Metují8500:36:5979,33
7MA1275Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:5473,86
8MA1425Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:1172,17
9MA1626Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:38:1671,67
10MA1734Janeček PavelSMT9000:38:4468,86
11MA1860Priputen RadekŠkutina8500:39:1266,06
12MA2166Týče JanŽamberk8300:41:3651,83
13MA2714Simon JakubPolička0000:43:09100,00
14MA3039Stempel AdamSMT9200:43:3939,57
15MA3311Šabata JosefWikov SKI Skuhrov nad Bělou9300:44:0636,86
16MA3410Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:1236,30
17MA396Rýznar TomášSkuhrov nad Bělou9300:45:4127,43
18MA4153Tarant JanMasty8000:46:0425,12
19MA4745Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:027,38
20MA5221Pekáč TomášDomašín9300:52:063,00
21MA5818Švorc MichalBílý Újezd9500:54:513,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB229Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:43111,80
2MB638Hejl RadekLetohrad7200:35:3595,25
3MB742Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:5992,95
4MB831Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:36:1191,83
5MB1135Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:37:0286,98
6MB3212Jelen JindřichWikov SKI Skuhrov nad Bělou7400:43:5847,03
7MB3815Simon PetrPolička7200:45:1040,12
8MB4659Vacek JiříDlouhá Třebová7700:48:4519,55
9MB4871Smrček PavelDeníčky7300:51:115,49
10MB5030Kletečka PetrOdolená Voda7700:51:443,00
11MB571Hudský KamilKajman run7300:54:393,00
12MB665Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:56:593,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1528Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:14111,69
2MC194Koutník LumírSpartak Vrchlabí6700:40:32100,34
3MC268Sláma MartinSportvisio Team HK6800:43:0387,98
4MC3155Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:4984,19
5MC4257Hruban JanČeská Třebová6600:46:2871,17
6MC4467Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:48:0962,85
7MC5174Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:5644,23
8MC6179Švorc JanHradec Králové6300:55:1927,53
-MC-41Tarant LadislavTraged Team Praha60DNF-
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1340Siegel JosefChoceň5800:38:09111,89
2MD2061Bláha MilanAF Křovice5700:41:3594,98
3MD2354Menšík JanJablonec nad Nisou5600:41:5793,13
4MD252Nečas JosefÚpice5800:42:1891,41
5MD2868Bříza VladimírKRB Chrudim5100:43:1486,84
6MD3552Tarant JiříMasty5800:44:3280,41
7MD403Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:5873,29
8MD4563Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:2561,27
9MD5327Bednář JosefPočáply5000:52:4240,10
10MD5544Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:53:5234,34
11MD6264Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:3226,12
12MD659Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:56:2321,97
Muži E 70-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5672Šponar JosefSokol Žamberk4700:54:38115,19
2ME6813Jelínek MatějČernilov4201:02:0889,79
3ME6973Čepelka OldřichLoudové4801:02:2888,69
4ME7036Bielčik JindřichLichkov4001:03:5883,59
5ME7451Vorel MilanSlatiňany4001:28:103,00
Muži F 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF6758Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3501:00:3695,02
2MF7591Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:18:233,00
Ženy A do 34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2233Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí8900:41:51119,09
2ZA2476Schejbalová AlenaRafans team9300:42:05118,11
3ZA5965Týčová AnnaBrno8700:54:5262,80
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3670Myslivcová DenisaDeníčky7700:44:47124,98
2ZB5450Závodní JanaTýniště nad Orlicí8200:53:0792,44
3ZB6324Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3882,58
4ZB6446Koubová MarcelaRybník8000:56:2179,76
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2948Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:33106,94
2ZC3762Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:44:51101,19
3ZC4343Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:46:5791,87
4ZC4949Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:51:2372,22
Ženy D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6047Hellerová HanaHradec Králové6100:55:06126,56
2ZD7123Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:05:3693,48
Ženy E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE7232Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:5479,97
2ZE7316Jelínková MagdalenaČernilov4501:10:0179,57
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M215Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:40101,00
2M2215Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:41100,00
3M2322Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:4299,00
1M1419Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:48111,08
1Z2529Skálová RenataWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:55104,66
2Z2613Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:57103,00
4M2732Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:5983,42
2M1823Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:00101,38
5M299Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:04:0181,97
6M2107Stejskal MatějAtletika Dobruška0800:04:0578,07
7M21125Kryštof JanAtletika Polička0700:04:0776,80
1Z11224Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:09107,19
3Z21314Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1092,34
4Z2142Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:04:1191,17
2Z11521Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:14103,54
3M11631Černík MarekAtletika Dobruška1000:04:1787,54
5Z2178Pekárková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:04:1984,92
4M11811Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:04:2779,33
3Z11930Skálová MonikaAtletika Dobruška1000:04:3289,27
4Z1201Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:04:3388,26
1D22134Letenská LucieSolnice1100:04:3587,33
1C22236Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:04:3969,30
5M12326Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4068,47
8M2246Jelen LukášSKI Skuhrov nad Bělou0700:04:4146,17
5Z12517Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:4281,59
6Z22628Donátová NatáliePraha Šeberov0700:04:4265,10
9M22710Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:04:4443,18
6M1284Hudský KryštofKajman run0900:04:4564,24
2D22935Tóthová AnitaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:04:4976,08
6Z1303Bubeníčková AnežkaSkuhrov nad Bělou1000:04:5472,20
10M23127Donát OndřejPraha Šeberov0700:05:0326,23
2C23237Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:05:0547,58
3C23333Holada SebastianHázená Sebastian1100:05:0647,08
7Z13420Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:05:0762,50
8Z13516Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:05:0960,25
3D23650Závodní AndreaTýniště n.Orlicí1200:05:1456,60
4C23738Votroubek JanRK1200:07:483,00
11M23818Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:15:453,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51156Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:03106,63
2M52161Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:10:4493,37
1M43160Bukáček MarekAtletika Polička0400:10:48103,50
2M44154MAIDL ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:11:0199,43
3M45155Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:11:0997,07
4M46159Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:11:3290,09
1M37162Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:12:13101,42
2M38151Verner OndřejWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:12:2398,58
1Z39152Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:12:33108,35
1Z410158Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:13:00110,11
2Z311153Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:13:3991,65
1Z512163Kábrtová DominikaStudnice0100:13:52100,00
2Z413157Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:14:2389,89
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Vraštil MiroslavRafans team8200:32:40105,10
1MB229Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:43111,80
2MA37Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:32:58103,35
3MA437Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:34:5691,55
4MA522Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:35:0790,47
2MB638Hejl RadekLetohrad7200:35:3595,25
3MB742Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:5992,95
4MB831Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:36:1191,83
5MA978Schejbal OldřichRafans team9100:36:1383,87
6MA1056Leplt JiříSIL Nové Město nad Metují8500:36:5979,33
5MB1135Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:37:0286,98
7MA1275Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:5473,86
1MD1340Siegel JosefChoceň5800:38:09111,89
8MA1425Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:38:1172,17
1MC1528Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:14111,69
9MA1626Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:38:1671,67
10MA1734Janeček PavelSMT9000:38:4468,86
11MA1860Priputen RadekŠkutina8500:39:1266,06
2MC194Koutník LumírSpartak Vrchlabí6700:40:32100,34
2MD2061Bláha MilanAF Křovice5700:41:3594,98
12MA2166Týče JanŽamberk8300:41:3651,83
1ZA2233Machačová IvanaDoudleby nad Orlicí8900:41:51119,09
3MD2354Menšík JanJablonec nad Nisou5600:41:5793,13
2ZA2476Schejbalová AlenaRafans team9300:42:05118,11
4MD252Nečas JosefÚpice5800:42:1891,41
3MC268Sláma MartinSportvisio Team HK6800:43:0387,98
13MA2714Simon JakubPolička0000:43:09100,00
5MD2868Bříza VladimírKRB Chrudim5100:43:1486,84
1ZC2948Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:33106,94
14MA3039Stempel AdamSMT9200:43:3939,57
4MC3155Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:4984,19
6MB3212Jelen JindřichWikov SKI Skuhrov nad Bělou7400:43:5847,03
15MA3311Šabata JosefWikov SKI Skuhrov nad Bělou9300:44:0636,86
16MA3410Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:44:1236,30
6MD3552Tarant JiříMasty5800:44:3280,41
1ZB3670Myslivcová DenisaDeníčky7700:44:47124,98
2ZC3762Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:44:51101,19
7MB3815Simon PetrPolička7200:45:1040,12
17MA396Rýznar TomášSkuhrov nad Bělou9300:45:4127,43
7MD403Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:5873,29
18MA4153Tarant JanMasty8000:46:0425,12
5MC4257Hruban JanČeská Třebová6600:46:2871,17
3ZC4343Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:46:5791,87
6MC4467Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:48:0962,85
8MD4563Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:48:2561,27
8MB4659Vacek JiříDlouhá Třebová7700:48:4519,55
19MA4745Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:49:027,38
9MB4871Smrček PavelDeníčky7300:51:115,49
4ZC4949Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:51:2372,22
10MB5030Kletečka PetrOdolená Voda7700:51:443,00
7MC5174Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:5644,23
20MA5221Pekáč TomášDomašín9300:52:063,00
9MD5327Bednář JosefPočáply5000:52:4240,10
2ZB5450Závodní JanaTýniště nad Orlicí8200:53:0792,44
10MD5544Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:53:5234,34
1ME5672Šponar JosefSokol Žamberk4700:54:38115,19
11MB571Hudský KamilKajman run7300:54:393,00
21MA5818Švorc MichalBílý Újezd9500:54:513,00
3ZA5965Týčová AnnaBrno8700:54:5262,80
1ZD6047Hellerová HanaHradec Králové6100:55:06126,56
8MC6179Švorc JanHradec Králové6300:55:1927,53
11MD6264Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:55:3226,12
3ZB6324Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3882,58
4ZB6446Koubová MarcelaRybník8000:56:2179,76
12MD659Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:56:2321,97
12MB665Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:56:593,00
1MF6758Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3501:00:3695,02
2ME6813Jelínek MatějČernilov4201:02:0889,79
3ME6973Čepelka OldřichLoudové4801:02:2888,69
4ME7036Bielčik JindřichLichkov4001:03:5883,59
2ZD7123Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:05:3693,48
1ZE7232Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:5479,97
2ZE7316Jelínková MagdalenaČernilov4501:10:0179,57
5ME7451Vorel MilanSlatiňany4001:28:103,00
2MF7591Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:18:233,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód