Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

13.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 13.5.2018
  • zobrazeno již 880x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Choceň, park u zámku
9:15 - 10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
mírně zvlněný profil, povrch smíšený (asfalt, lesní cesty)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

E-mailová adresa

lochocen@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3354

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6615
Nechvíl Petr9115
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8813
Vorel Milan4012
Ožana Václav6412
Smoláková Alexandra9812
Razým Jan5712
Šlajs Tomáš6011
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Vacek Martin6910
Bielčik Jindřich4010
Siegel Josef5810
Novotný Luděk6210
Bajer Milan5510
Smolák Petr949
Frydrychová Eliška019
Svoboda Mojmír669
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Martincová Kristýna939
Marhold Petr789
Šváb František579
Borovec Alex769
Řemínek Matěj869
Metelková Táňa729
Gregora Jan008
Sedlák Jiří588
Boháč Pankrác068
Šafář Jaroslav518
Serbousková Sára048
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Červ Miloslav508
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Černá Kristýna938
Matyášová Jana658
Jansová Denisa028
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Bogdał Paweł768

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Macháček VítAC Choceň1200:00:27-
2C2515Šeda AntonínSruby1300:00:33-
3C2616Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:34-
4C2717Kynšt VáclavChoceň1200:00:34-
5C2818Komárek ŠtěpánChoceň1300:00:38-
6C2919Čejka FrantišekAC Choceň1300:00:40-
7C21020Držmíšek JakubChoceň1400:00:41-
8C21121Balla AdamAC Choceň1200:00:41-
9C21222Valenta DavidPraha1300:00:42-
10C21423Kaplan MaxSruby1400:00:43-
11C21824Urbánek MichalChoceň1300:00:47-
12C22225Houdek TobiášChoceň1400:00:49-
13C22526Eliáš JanChoceň1500:01:05-
14C22627Filip TobiasVysoké Mýto1500:01:05-
15C22728Dostál JanStrašíce1400:01:07-
16C22929Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:04:10-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D221Kollerová RozárieChoceň1200:00:30-
2D232Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:31-
3D243Štanglerová LucieChoceň1200:00:33-
4D2134Králová ŽofieChoceň1200:00:43-
5D2155Kynštová AnnaChoceň1400:00:43-
6D2167Janečková AnikaDobříkov1400:00:46-
6D2166Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:46-
8D2198Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:48-
9D2209Bartoňová SimonaChoceň1400:00:48-
10D22110Příhodová SáraChoceň1400:00:49-
11D22311Šponarová NatalieChoceň1500:00:55-
12D22412Sládková MonikaCC Choceň1500:01:04-
13D22813Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:01:17-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1553Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:11108,16
2M1754Mrázek MilanChoceň1000:01:1597,29
3M1955Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:1694,55
4M11456Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:1986,31
5M11757Dostál DavidChoceň0900:01:1986,14
6M11858Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:2083,57
7M11959Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2083,49
8M12260Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:2469,96
9M12461Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:2567,22
10M12662Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:2667,11
11M13263Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:2958,78
12M13564Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:3248,05
13M13865Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:01:3637,09
14M14266Šponar AdamChoceň1000:01:4028,66
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11030Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:16102,67
2Z11331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1899,95
3Z11532Václavíková DitaAK Mor. Třebová1000:01:1997,38
4Z11633Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:1997,33
5Z12034Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2387,07
6Z12135Šigutová JustínkaChoceň1000:01:2484,29
7Z12336Krejčí MagdalénaAK Mor. Třebová1000:01:2581,72
8Z12537Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:2679,28
9Z12738Komárková SilvaChoceň1000:01:2679,10
10Z12839Marholdová NikolaChoceň1000:01:2874,04
11Z12940Machačová KateřinaAC Choceň0900:01:2971,49
12Z13041Šedová JulieÚjezd u Chocně1000:01:2971,41
13Z13342Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3068,82
14Z13443Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:3166,09
15Z13644Borovcová JohanaChoceň1000:01:3553,34
16Z13745Držmíšková KristýnaChoceň1100:01:3653,24
17Z13946Hegerová TerezaJablonné nad Orlicí1100:01:3750,54
18Z14047Hanušová AnetaAC Choceň1000:01:3847,94
19Z14148Rybičková DenisaČeská Třebová0900:01:3945,50
20Z14449Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:01:4140,15
21Z14550Urbánková EmaChoceň1100:01:538,97
22Z14651Příhodová NelaChoceň1100:02:023,00
23Z14752Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:02:093,00
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2285Stránský JakubSokol Řetová0700:02:32101,73
2M2386Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:33100,44
3M2487Krištof JanAtletika Polička0700:02:3597,83
4M2588Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:3597,79
5M2889Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:4091,25
6M21090Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:02:4288,58
6M21091Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:4288,58
8M21292Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:4486,03
9M21393Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:4485,96
10M21494Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4484,74
11M21695Marhold JanChoceň0800:02:4880,73
12M21796Borovec ŠimonChoceň0700:02:5768,97
13M22197Dostál JaroslavStrašíce0800:03:1249,24
14M22298Háp MatoušAtletika Polička0800:03:2038,71
15M22399Držmíšek PatrikChoceň0800:03:2236,11
Nejmladší žákyně II (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2167Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:07102,87
2Z2268Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:01:08100,01
3Z2369Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:0997,12
4Z2470Chlupáčová AnežkaTJ Hradec Králové0700:01:1191,18
5Z2671Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:1482,02
6Z2872Kalánková GabrielaAC Vysoké Mýto0800:01:1579,04
7Z21173Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:1773,14
8Z21274Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:01:1870,24
9Z23075Kaplanová KarolínaSruby0700:01:2937,40
10Z24276Šedová MarieÚjezd0700:01:404,47
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M314107Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:27101,64
2M315108Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:03:29100,63
3M316109Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:3297,73
4M319110Šigut ErikChoceň0600:04:0070,89
5M321111Hejzlar DavidLO Choceň0600:04:0467,11
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3177Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:31104,80
2Z3678Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:3699,51
3Z3779Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:3995,70
4Z3980Čejková BarboraAC Choceň0600:02:4094,34
5Z31581Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:4785,30
6Z31882Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:0858,24
7Z31983Víchová TerezaChoceň0500:03:1055,61
8Z32084Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:03:1154,30
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44112Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:04101,76
2M46113Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:0599,70
3M49114Vávra JonášAC Vysoké Mýto0400:03:0798,54
4M411115Kapoun JanAtletika Polička0300:03:1392,10
5M412116Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:1392,05
6M413117Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:1985,53
7M417118Šeda FrantišekSokol Sruby0400:03:4062,83
8M418119Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5645,46
9M420120Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:0337,91
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41100Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:01101,10
2Z42101Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:03:02100,00
3Z43102Šedová TerezaSokol Sruby0300:03:0398,90
4Z45103Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:0497,80
5Z46104Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:0596,70
6Z48105Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:0695,60
7Z410106Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:0794,51
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52124Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:38120,73
2M54125Hejzlar MartinLO Choceň0200:13:4089,65
3M55126Čermák AdamChoceň0100:13:4089,63
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51121Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:11121,82
2Z52122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:1399,28
3Z53123Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:10:0978,91
Muži A 39 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1111Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:50100,36
2MA232Tiwashov Volodymyr-8100:49:55100,02
3MA331Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:50:0199,62
4MA482Křivda TomášKOB Choceň9900:50:23123,58
5MA514Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:52:3689,27
5MA5112Hübl RadekRun Sport Team8800:52:3689,27
7MA7110Kalousek JiříČervená Voda9500:54:0183,60
8MA8120Hradecký JaromírSkuteč8500:54:0383,46
9MA10101Toman RadekAFK Kornice8700:55:3577,32
10MA1176Honzíček MichalKRB Chrudim8800:55:4676,59
11MA1219Chlupáč DominikRun Sport Team9300:55:5675,92
12MA1386Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:56:17102,92
13MA1526Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:56:4472,71
14MA16117Šutera JosefAtletika Polička7900:56:5072,31
15MA1751Nechvíl PetrAC Choceň9100:57:1370,78
16MA1878Křivda MartinKOB Choceň9500:57:1970,38
17MA19113Grundman VojtěchKOB Choceň8800:57:2969,71
18MA2155Heller TomášHradec Králové8100:58:4964,37
19MA22100Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:59:1462,70
19MA2295Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:59:1462,70
21MA2499Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:59:2661,90
22MA26105Roháček JanRun Sport Team8200:59:4660,56
23MA2729Pešek OndřejCHC Choceň8501:00:1458,69
24MA4152Fierler Vojtěch-8901:03:4444,67
25MA4580Švadlena MichalKOB Choceň0101:04:4173,50
26MA496Sládek František-8301:05:3936,99
27MA5228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0001:06:3067,14
28MA602Sláma ZdeněkChoceň8301:08:1226,77
29MA6191Kašpar TomášBK Sešlost9401:09:0023,57
30MA65108Siegel JosefAC Choceň8601:10:1718,43
31MA6893Simon JakubPolička0001:11:2749,81
32MA9123Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:18:433,00
33MA9537Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8901:19:563,00
34MA1041Šponár PavelChoceň8001:24:093,00
Muži B 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB975Hejl RadekLetohrad7200:54:28107,12
2MB1496Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:56:4199,27
3MB2084Moskva RomanPasivity Žamberk7500:58:1793,61
4MB2594Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:59:4088,71
5MB30118Stříhavka JindřichAC Choceň7101:01:2682,45
6MB3322Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:02:2978,73
7MB3866Mařík Jiří3D Fitness Race Team7201:03:1176,25
8MB4256Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:03:4574,25
9MB4436Borovec AlexandrChoceň7601:04:3671,24
10MB5067Horvat DavidHradec Králové7301:06:0166,22
11MB5385Moravec Robert-7701:06:4663,56
12MB5465Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:07:1062,15
13MB55102Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:07:2061,56
14MB5943Moravec MarianChoceň7101:07:5459,55
15MB70103Vacek JiříDlouhá Třebová7701:12:2943,32
16MB7189Simon PetrPolička7201:12:4442,44
17MB7335Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:0341,31
18MB7441Němec RadekLitomyšl7701:13:0441,26
19MB7715Vebr MichalČeská Třebová7801:13:2739,90
20MB80104Netolický MilanChoceň7601:14:0937,42
21MB8110Víšek DavidChrudim7501:14:2236,65
22MB8692Michalec TomášChoceň7601:16:3129,04
23MB9346Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:19:4117,82
24MB1097Sojma PetrCC Choceň7301:25:463,00
25MB11053Horáček JaroslavSDH Lukavice7101:25:573,00
26MB11274Kokštejn PavelChoceň7701:27:293,00
Muži C 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2990Hanuš PetrChládek Tintěra Pardubice6401:01:22101,51
2MC319Mařáček FrantišekChoceň6501:01:32100,97
3MC34107Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:3697,52
4MC3612Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:02:5196,71
5MC3713Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:02:5596,50
6MC3997Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6001:03:2594,88
7MC4664Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:04:5989,81
8MC4842Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6601:05:2488,46
9MC5168Půlpán RomanKOB Choceň6501:06:1285,88
10MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:2981,73
11MC6270Novotný Luděk3D Fitness Race Team6201:09:0576,55
12MC6679Křivda IvanKOB Choceň6701:10:2972,02
13MC723Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:13:0263,77
14MC82106Novák KarelSkimen6401:14:2559,30
15MC11588Semrád PavelKOB Choceň6601:32:033,00
Muži D 60-69 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3273Siegel JosefChoceň5801:02:15107,18
2MD4372Nečas JosefÚpice5801:03:50102,27
3MD5730Bříza VladimírKRB Chrudim5101:07:3790,55
4MD6725Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5301:10:5880,18
5MD8457Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:15:0167,63
6MD8924Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:17:3859,53
7MD988Novotný FrantišekCC Choceň5601:21:3447,34
8MD10149Bajer MilanCafe Bajer5501:22:4343,78
9MD11887Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:34:357,02
Muži E 70 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME99109Leszkow PetrMK Hlinsko4401:21:57103,54
2ME10381Švadlena JiříKOB Choceň4601:23:24100,07
3ME10620Šponar JosefTJ Sokol Žamberk4701:24:5696,39
4ME11969Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:36:2768,78
Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3561Machačová IvanaDoudleby n.O.8901:02:46117,66
2ZA6444Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:4897,22
3ZA7921Hubková KateřinaChoceň8401:13:5885,12
4ZA8550Kičinová ErikaKPA Pardubice9101:15:4579,94
5ZA87119Smetanová KláraCycling Team Brandýs n. O.9001:16:3677,47
6ZA9434Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:19:5367,93
7ZA10847Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:25:11100,00
8ZA1134Šabatová MarkétaCC Choceň8401:28:5641,64
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2860Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:00:52115,38
2ZB4062Nováková BarboraSokol Kunvald8301:03:33107,25
3ZB7645Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:13:2477,37
4ZB7816Vebrová MonikaČeská Třebová7901:13:3077,07
5ZB8827Králová PavlaChoceň Lhota8101:16:4267,36
6ZB9211Víšková MirkaChrudim7401:18:4960,94
7ZB975Valentová TerezaCC Choceň8201:20:5754,47
8ZB10018Bartoňová Klára-8301:22:1750,43
9ZB10240Holingerová EvaKoldín8001:22:4848,86
10ZB10517Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:24:2543,95
11ZB114114Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:31:4521,71
12ZB11638Štanglerová JitkaChoceň7701:33:4315,75
13ZB11739Tomešová LenkaKoldín8101:34:1614,08
Ženy C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4798Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:05:20106,55
2ZC5863Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:4899,24
3ZC6333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:09:3094,21
4ZC6977Křivdová LenkaKOB Choceň7201:11:4587,55
5ZC7558Ondrová LadaChoceň7301:13:1882,96
6ZC83116Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:14:5578,17
7ZC90115Šedová JanaSruby7301:17:4169,98
8ZC9648Sákrová MarkétaPardubice7101:20:0263,02
Ženy D 55 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10754Hellerová HanaHradec Králové6101:25:04102,72
2ZD11171Vacková HanaSokol Starkoč5601:27:2597,28
Muži 3 km - 34 let a mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1132Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:50-
2MX3133Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:51-
Muži 3 km - 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MY6134Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:13:46-
2MY7135Šafr JiříVysoké Mýto7700:13:59-
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX8127Šedová TerezaChoceň9400:14:38-
2ZX9128Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:14:50-
3ZX10129Stodolová Eliška-8300:16:32-
4ZX11130Ludwigová KamilaSpolek Bobina Triatlon Olomouc9500:17:40-
5ZX12131Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:17:53-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Macháček VítAC Choceň1200:00:27-
1D221Kollerová RozárieChoceň1200:00:30-
2D232Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:31-
3D243Štanglerová LucieChoceň1200:00:33-
2C2515Šeda AntonínSruby1300:00:33-
3C2616Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:34-
4C2717Kynšt VáclavChoceň1200:00:34-
5C2818Komárek ŠtěpánChoceň1300:00:38-
6C2919Čejka FrantišekAC Choceň1300:00:40-
7C21020Držmíšek JakubChoceň1400:00:41-
8C21121Balla AdamAC Choceň1200:00:41-
9C21222Valenta DavidPraha1300:00:42-
4D2134Králová ŽofieChoceň1200:00:43-
10C21423Kaplan MaxSruby1400:00:43-
5D2155Kynštová AnnaChoceň1400:00:43-
6D2166Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:46-
6D2167Janečková AnikaDobříkov1400:00:46-
11C21824Urbánek MichalChoceň1300:00:47-
8D2198Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:48-
9D2209Bartoňová SimonaChoceň1400:00:48-
10D22110Příhodová SáraChoceň1400:00:49-
12C22225Houdek TobiášChoceň1400:00:49-
11D22311Šponarová NatalieChoceň1500:00:55-
12D22412Sládková MonikaCC Choceň1500:01:04-
13C22526Eliáš JanChoceň1500:01:05-
14C22627Filip TobiasVysoké Mýto1500:01:05-
15C22728Dostál JanStrašíce1400:01:07-
13D22813Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:01:17-
16C22929Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:04:10-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2167Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:07102,87
2Z2268Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:01:08100,01
3Z2369Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:0997,12
4Z2470Chlupáčová AnežkaTJ Hradec Králové0700:01:1191,18
1M1553Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:11108,16
5Z2671Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:1482,02
2M1754Mrázek MilanChoceň1000:01:1597,29
6Z2872Kalánková GabrielaAC Vysoké Mýto0800:01:1579,04
3M1955Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:1694,55
1Z11030Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:16102,67
7Z21173Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:1773,14
8Z21274Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:01:1870,24
2Z11331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1899,95
4M11456Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:1986,31
3Z11532Václavíková DitaAK Mor. Třebová1000:01:1997,38
4Z11633Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:1997,33
5M11757Dostál DavidChoceň0900:01:1986,14
6M11858Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:01:2083,57
7M11959Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2083,49
5Z12034Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2387,07
6Z12135Šigutová JustínkaChoceň1000:01:2484,29
8M12260Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:2469,96
7Z12336Krejčí MagdalénaAK Mor. Třebová1000:01:2581,72
9M12461Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:2567,22
8Z12537Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:2679,28
10M12662Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:2667,11
9Z12738Komárková SilvaChoceň1000:01:2679,10
10Z12839Marholdová NikolaChoceň1000:01:2874,04
11Z12940Machačová KateřinaAC Choceň0900:01:2971,49
9Z23075Kaplanová KarolínaSruby0700:01:2937,40
12Z13041Šedová JulieÚjezd u Chocně1000:01:2971,41
11M13263Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:2958,78
13Z13342Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3068,82
14Z13443Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:3166,09
12M13564Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:3248,05
15Z13644Borovcová JohanaChoceň1000:01:3553,34
16Z13745Držmíšková KristýnaChoceň1100:01:3653,24
13M13865Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:01:3637,09
17Z13946Hegerová TerezaJablonné nad Orlicí1100:01:3750,54
18Z14047Hanušová AnetaAC Choceň1000:01:3847,94
19Z14148Rybičková DenisaČeská Třebová0900:01:3945,50
14M14266Šponar AdamChoceň1000:01:4028,66
10Z24276Šedová MarieÚjezd0700:01:404,47
20Z14449Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:01:4140,15
21Z14550Urbánková EmaChoceň1100:01:538,97
22Z14651Příhodová NelaChoceň1100:02:023,00
23Z14752Macháčková EliškaOK Lokomotiva Pardubice1100:02:093,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3177Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:31104,80
1M2285Stránský JakubSokol Řetová0700:02:32101,73
2M2386Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:33100,44
3M2487Krištof JanAtletika Polička0700:02:3597,83
4M2588Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:3597,79
2Z3678Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:3699,51
3Z3779Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:02:3995,70
5M2889Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:4091,25
4Z3980Čejková BarboraAC Choceň0600:02:4094,34
6M21090Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:02:4288,58
6M21091Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:4288,58
8M21292Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:4486,03
9M21393Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:4485,96
10M21494Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4484,74
5Z31581Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:4785,30
11M21695Marhold JanChoceň0800:02:4880,73
12M21796Borovec ŠimonChoceň0700:02:5768,97
6Z31882Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:0858,24
7Z31983Víchová TerezaChoceň0500:03:1055,61
8Z32084Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:03:1154,30
13M22197Dostál JaroslavStrašíce0800:03:1249,24
14M22298Háp MatoušAtletika Polička0800:03:2038,71
15M22399Držmíšek PatrikChoceň0800:03:2236,11
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41100Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:01101,10
2Z42101Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:03:02100,00
3Z43102Šedová TerezaSokol Sruby0300:03:0398,90
1M44112Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:04101,76
4Z45103Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:0497,80
5Z46104Němcová AdélaAtletika Polička0400:03:0596,70
2M46113Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:0599,70
6Z48105Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:0695,60
3M49114Vávra JonášAC Vysoké Mýto0400:03:0798,54
7Z410106Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:0794,51
4M411115Kapoun JanAtletika Polička0300:03:1392,10
5M412116Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:1392,05
6M413117Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:1985,53
1M314107Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:27101,64
2M315108Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:03:29100,63
3M316109Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:3297,73
7M417118Šeda FrantišekSokol Sruby0400:03:4062,83
8M418119Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5645,46
4M319110Šigut ErikChoceň0600:04:0070,89
9M420120Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:04:0337,91
5M321111Hejzlar DavidLO Choceň0600:04:0467,11
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51121Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:11121,82
2Z52122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:1399,28
3Z53123Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:10:0978,91
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1132Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:50-
1M52124Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:38120,73
2MX3133Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:51-
2M54125Hejzlar MartinLO Choceň0200:13:4089,65
3M55126Čermák AdamChoceň0100:13:4089,63
1MY6134Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:13:46-
2MY7135Šafr JiříVysoké Mýto7700:13:59-
1ZX8127Šedová TerezaChoceň9400:14:38-
2ZX9128Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:14:50-
3ZX10129Stodolová Eliška-8300:16:32-
4ZX11130Ludwigová KamilaSpolek Bobina Triatlon Olomouc9500:17:40-
5ZX12131Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:17:53-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1111Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:50100,36
2MA232Tiwashov Volodymyr-8100:49:55100,02
3MA331Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:50:0199,62
4MA482Křivda TomášKOB Choceň9900:50:23123,58
5MA514Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:52:3689,27
5MA5112Hübl RadekRun Sport Team8800:52:3689,27
7MA7110Kalousek JiříČervená Voda9500:54:0183,60
8MA8120Hradecký JaromírSkuteč8500:54:0383,46
1MB975Hejl RadekLetohrad7200:54:28107,12
9MA10101Toman RadekAFK Kornice8700:55:3577,32
10MA1176Honzíček MichalKRB Chrudim8800:55:4676,59
11MA1219Chlupáč DominikRun Sport Team9300:55:5675,92
12MA1386Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:56:17102,92
2MB1496Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:56:4199,27
13MA1526Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:56:4472,71
14MA16117Šutera JosefAtletika Polička7900:56:5072,31
15MA1751Nechvíl PetrAC Choceň9100:57:1370,78
16MA1878Křivda MartinKOB Choceň9500:57:1970,38
17MA19113Grundman VojtěchKOB Choceň8800:57:2969,71
3MB2084Moskva RomanPasivity Žamberk7500:58:1793,61
18MA2155Heller TomášHradec Králové8100:58:4964,37
19MA2295Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:59:1462,70
19MA22100Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:59:1462,70
21MA2499Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:59:2661,90
4MB2594Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:59:4088,71
22MA26105Roháček JanRun Sport Team8200:59:4660,56
23MA2729Pešek OndřejCHC Choceň8501:00:1458,69
1ZB2860Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:00:52115,38
1MC2990Hanuš PetrChládek Tintěra Pardubice6401:01:22101,51
5MB30118Stříhavka JindřichAC Choceň7101:01:2682,45
2MC319Mařáček FrantišekChoceň6501:01:32100,97
1MD3273Siegel JosefChoceň5801:02:15107,18
6MB3322Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:02:2978,73
3MC34107Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:3697,52
1ZA3561Machačová IvanaDoudleby n.O.8901:02:46117,66
4MC3612Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:02:5196,71
5MC3713Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:02:5596,50
7MB3866Mařík Jiří3D Fitness Race Team7201:03:1176,25
6MC3997Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6001:03:2594,88
2ZB4062Nováková BarboraSokol Kunvald8301:03:33107,25
24MA4152Fierler Vojtěch-8901:03:4444,67
8MB4256Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:03:4574,25
2MD4372Nečas JosefÚpice5801:03:50102,27
9MB4436Borovec AlexandrChoceň7601:04:3671,24
25MA4580Švadlena MichalKOB Choceň0101:04:4173,50
7MC4664Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:04:5989,81
1ZC4798Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:05:20106,55
8MC4842Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6601:05:2488,46
26MA496Sládek František-8301:05:3936,99
10MB5067Horvat DavidHradec Králové7301:06:0166,22
9MC5168Půlpán RomanKOB Choceň6501:06:1285,88
27MA5228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0001:06:3067,14
11MB5385Moravec Robert-7701:06:4663,56
12MB5465Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:07:1062,15
13MB55102Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:07:2061,56
10MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:2981,73
3MD5730Bříza VladimírKRB Chrudim5101:07:3790,55
2ZC5863Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:4899,24
14MB5943Moravec MarianChoceň7101:07:5459,55
28MA602Sláma ZdeněkChoceň8301:08:1226,77
29MA6191Kašpar TomášBK Sešlost9401:09:0023,57
11MC6270Novotný Luděk3D Fitness Race Team6201:09:0576,55
3ZC6333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:09:3094,21
2ZA6444Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:4897,22
30MA65108Siegel JosefAC Choceň8601:10:1718,43
12MC6679Křivda IvanKOB Choceň6701:10:2972,02
4MD6725Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5301:10:5880,18
31MA6893Simon JakubPolička0001:11:2749,81
4ZC6977Křivdová LenkaKOB Choceň7201:11:4587,55
15MB70103Vacek JiříDlouhá Třebová7701:12:2943,32
16MB7189Simon PetrPolička7201:12:4442,44
13MC723Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:13:0263,77
17MB7335Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:0341,31
18MB7441Němec RadekLitomyšl7701:13:0441,26
5ZC7558Ondrová LadaChoceň7301:13:1882,96
3ZB7645Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:13:2477,37
19MB7715Vebr MichalČeská Třebová7801:13:2739,90
4ZB7816Vebrová MonikaČeská Třebová7901:13:3077,07
3ZA7921Hubková KateřinaChoceň8401:13:5885,12
20MB80104Netolický MilanChoceň7601:14:0937,42
21MB8110Víšek DavidChrudim7501:14:2236,65
14MC82106Novák KarelSkimen6401:14:2559,30
6ZC83116Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:14:5578,17
5MD8457Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:15:0167,63
4ZA8550Kičinová ErikaKPA Pardubice9101:15:4579,94
22MB8692Michalec TomášChoceň7601:16:3129,04
5ZA87119Smetanová KláraCycling Team Brandýs n. O.9001:16:3677,47
5ZB8827Králová PavlaChoceň Lhota8101:16:4267,36
6MD8924Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:17:3859,53
7ZC90115Šedová JanaSruby7301:17:4169,98
32MA9123Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:18:433,00
6ZB9211Víšková MirkaChrudim7401:18:4960,94
23MB9346Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:19:4117,82
6ZA9434Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:19:5367,93
33MA9537Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8901:19:563,00
8ZC9648Sákrová MarkétaPardubice7101:20:0263,02
7ZB975Valentová TerezaCC Choceň8201:20:5754,47
7MD988Novotný FrantišekCC Choceň5601:21:3447,34
1ME99109Leszkow PetrMK Hlinsko4401:21:57103,54
8ZB10018Bartoňová Klára-8301:22:1750,43
8MD10149Bajer MilanCafe Bajer5501:22:4343,78
9ZB10240Holingerová EvaKoldín8001:22:4848,86
2ME10381Švadlena JiříKOB Choceň4601:23:24100,07
34MA1041Šponár PavelChoceň8001:24:093,00
10ZB10517Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:24:2543,95
3ME10620Šponar JosefTJ Sokol Žamberk4701:24:5696,39
1ZD10754Hellerová HanaHradec Králové6101:25:04102,72
7ZA10847Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:25:11100,00
24MB1097Sojma PetrCC Choceň7301:25:463,00
25MB11053Horáček JaroslavSDH Lukavice7101:25:573,00
2ZD11171Vacková HanaSokol Starkoč5601:27:2597,28
26MB11274Kokštejn PavelChoceň7701:27:293,00
8ZA1134Šabatová MarkétaCC Choceň8401:28:5641,64
11ZB114114Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:31:4521,71
15MC11588Semrád PavelKOB Choceň6601:32:033,00
12ZB11638Štanglerová JitkaChoceň7701:33:4315,75
13ZB11739Tomešová LenkaKoldín8101:34:1614,08
9MD11887Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:34:357,02
4ME11969Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:36:2768,78
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1111Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:50100,36
2MA232Tiwashov Volodymyr-8100:49:55100,02
3MA331Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:50:0199,62
4MA482Křivda TomášKOB Choceň9900:50:2398,15
5MA514Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:52:3689,27
5MA5112Hübl RadekRun Sport Team8800:52:3689,27
7MA7110Kalousek JiříČervená Voda9500:54:0183,60
8MA8120Hradecký JaromírSkuteč8500:54:0383,46
9MB975Hejl RadekLetohrad7200:54:2881,79
10MA10101Toman RadekAFK Kornice8700:55:3577,32
11MA1176Honzíček MichalKRB Chrudim8800:55:4676,59
12MA1219Chlupáč DominikRun Sport Team9300:55:5675,92
13MA1386Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:56:1774,52
14MB1496Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:56:4172,91
15MA1526Dryml MojmírHvězda SKP Pardubice8600:56:4472,71
16MA16117Šutera JosefAtletika Polička7900:56:5072,31
17MA1751Nechvíl PetrAC Choceň9100:57:1370,78
18MA1878Křivda MartinKOB Choceň9500:57:1970,38
19MA19113Grundman VojtěchKOB Choceň8800:57:2969,71
20MB2084Moskva RomanPasivity Žamberk7500:58:1766,50
21MA2155Heller TomášHradec Králové8100:58:4964,37
22MA22100Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:59:1462,70
22MA2295Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:59:1462,70
24MA2499Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:59:2661,90
25MB2594Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:59:4060,96
26MA26105Roháček JanRun Sport Team8200:59:4660,56
27MA2729Pešek OndřejCHC Choceň8501:00:1458,69
28MC2990Hanuš PetrChládek Tintěra Pardubice6401:01:2254,15
29MB30118Stříhavka JindřichAC Choceň7101:01:2653,88
30MC319Mařáček FrantišekChoceň6501:01:3253,48
31MD3273Siegel JosefChoceň5801:02:1550,61
32MB3322Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:02:2949,68
33MC34107Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:3649,21
34MC3612Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:02:5148,21
35MC3713Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6801:02:5547,94
36MB3866Mařík Jiří3D Fitness Race Team7201:03:1146,87
37MC3997Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6001:03:2545,94
38MA4152Fierler Vojtěch-8901:03:4444,67
39MB4256Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:03:4544,60
40MD4372Nečas JosefÚpice5801:03:5044,27
41MB4436Borovec AlexandrChoceň7601:04:3641,20
42MA4580Švadlena MichalKOB Choceň0101:04:4140,86
43MC4664Suchodol Josef3D Fitness Race Team6701:04:5939,66
44MC4842Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6601:05:2437,99
45MA496Sládek František-8301:05:3936,99
46MB5067Horvat DavidHradec Králové7301:06:0135,52
47MC5168Půlpán RomanKOB Choceň6501:06:1234,79
48MA5228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0001:06:3033,59
49MB5385Moravec Robert-7701:06:4632,52
50MB5465Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6901:07:1030,91
51MB55102Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7101:07:2030,25
52MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:2929,65
53MD5730Bříza VladimírKRB Chrudim5101:07:3729,11
54MB5943Moravec MarianChoceň7101:07:5427,98
55MA602Sláma ZdeněkChoceň8301:08:1226,77
56MA6191Kašpar TomášBK Sešlost9401:09:0023,57
57MC6270Novotný Luděk3D Fitness Race Team6201:09:0523,24
58MA65108Siegel JosefAC Choceň8601:10:1718,43
59MC6679Křivda IvanKOB Choceň6701:10:2917,63
60MD6725Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5301:10:5815,69
61MA6893Simon JakubPolička0001:11:2713,75
62MB70103Vacek JiříDlouhá Třebová7701:12:299,61
63MB7189Simon PetrPolička7201:12:448,61
64MC723Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:13:027,41
65MB7335Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:037,34
66MB7441Němec RadekLitomyšl7701:13:047,28
67MB7715Vebr MichalČeská Třebová7801:13:275,74
68MB80104Netolický MilanChoceň7601:14:093,00
69MB8110Víšek DavidChrudim7501:14:223,00
70MC82106Novák KarelSkimen6401:14:253,00
71MD8457Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:15:013,00
72MB8692Michalec TomášChoceň7601:16:313,00
73MD8924Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5101:17:383,00
74MA9123Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:18:433,00
75MB9346Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:19:413,00
76MA9537Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8901:19:563,00
77MD988Novotný FrantišekCC Choceň5601:21:343,00
78ME99109Leszkow PetrMK Hlinsko4401:21:573,00
79MD10149Bajer MilanCafe Bajer5501:22:433,00
80ME10381Švadlena JiříKOB Choceň4601:23:243,00
81MA1041Šponár PavelChoceň8001:24:093,00
82ME10620Šponar JosefTJ Sokol Žamberk4701:24:563,00
83MB1097Sojma PetrCC Choceň7301:25:463,00
84MB11053Horáček JaroslavSDH Lukavice7101:25:573,00
85MB11274Kokštejn PavelChoceň7701:27:293,00
86MC11588Semrád PavelKOB Choceň6601:32:033,00
87MD11887Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:34:353,00
88ME11969Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:36:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2860Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:00:52104,90
2ZA3561Machačová IvanaDoudleby n.O.8901:02:4698,81
3ZB4062Nováková BarboraSokol Kunvald8301:03:3396,30
4ZC4798Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:05:2090,58
5ZC5863Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:4882,67
6ZC6333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:09:3077,22
7ZA6444Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:4876,26
8ZC6977Křivdová LenkaKOB Choceň7201:11:4570,01
9ZC7558Ondrová LadaChoceň7301:13:1865,04
10ZB7645Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:13:2464,72
11ZB7816Vebrová MonikaČeská Třebová7901:13:3064,40
12ZA7921Hubková KateřinaChoceň8401:13:5862,91
13ZC83116Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:14:5559,86
14ZA8550Kičinová ErikaKPA Pardubice9101:15:4557,19
15ZA87119Smetanová KláraCycling Team Brandýs n. O.9001:16:3654,47
16ZB8827Králová PavlaChoceň Lhota8101:16:4254,14
17ZC90115Šedová JanaSruby7301:17:4150,99
18ZB9211Víšková MirkaChrudim7401:18:4947,36
19ZA9434Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:19:5343,94
20ZC9648Sákrová MarkétaPardubice7101:20:0243,46
21ZB975Valentová TerezaCC Choceň8201:20:5740,52
22ZB10018Bartoňová Klára-8301:22:1736,25
23ZB10240Holingerová EvaKoldín8001:22:4834,59
24ZB10517Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:24:2529,41
25ZD10754Hellerová HanaHradec Králové6101:25:0427,33
26ZA10847Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0101:25:1126,95
27ZD11171Vacková HanaSokol Starkoč5601:27:2519,79
28ZA1134Šabatová MarkétaCC Choceň8401:28:5614,93
29ZB114114Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:31:455,90
30ZB11638Štanglerová JitkaChoceň7701:33:433,00
31ZB11739Tomešová LenkaKoldín8101:34:163,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód