Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická cross-country

21.10.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 21.10.2018
  • zobrazeno již 852x
  • místo konání: Závodiště Pardubice
  • GPS: 50.02006N, 15.74765E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

dostihové závodiště Pardubice
9:10 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:15 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
travnaté a zpevněné cesty, překážky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1665

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta769
Metelková Táňa729
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Červ Miloslav506
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Stránský Aleš605
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Nejedlý Michal695
Fiala Jaroslav385
Jelínková Magdalena455
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kratochvíl Miloš755
Pechek František535
Kraus Václav645
Jelínek Matěj425
Bednář Josef505
Šťastný Jaromír305
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Vodička Jiří534
Krátký František434
Kalousek Jan714
Weidlich Tomáš734
Ožana Václav644
Heller Tomáš814
Vanta Josef624
Šimurda Zdeněk564
Hromádko Jaroslav714
Frydrychová Eliška014
Bubeníček Jiří514
Málek Jaroslav464

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C219180Mišák TomášAC Pardubice1100:02:03-
2C230171Ločárek DanielŠAK Pardubice1100:02:08-
3C237242Šrajer DanielAC Pardubice1200:02:10-
4C240223Svoboda SebastianŠAK Pardubice1100:02:11-
5C250143Drášil FilipŠAK Pardubice1100:02:17-
5C250502Vaněk FilipAC Pardubice1100:02:17-
7C256237Šindler MilanHradec Králové1200:02:20-
8C271141Čermák TobiášAC Pardubice1200:02:31-
9C279133BLAŽEK DanielACS Rýchory1200:02:44-
10C284503Pesař DominikŠAK Pardubice1100:02:52-
11C286164Kúth TiborAC Pardubice1300:02:55-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D217420Krupičková AdélaKKL Hlinsko1100:02:02-
2D230355Barvíková KristianaAC Pardubice1200:02:08-
3D237443Klusáčková BarboraŠAK Pardubice1100:02:10-
4D244389Malochová AlžbětaAC Pardubice1100:02:12-
5D259423Kotová ViktoriePardubice1200:02:21-
6D266405Stloukalová NelaAC Pardubice1200:02:24-
7D273491Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:32-
8D274495Surová KláraAC Pardubice1200:02:33-
9D275399Jiroušková NikolaAC Pardubice1200:02:36-
10D278392Francová EvaAC Pardubice1100:02:43-
11D279498Majerníková VěraAC Pardubice1100:02:44-
12D285441Tamchynová NelaŠAK Pardubice1100:02:54-
13D286356Hlavatá VikktorieAC Pardubice1200:02:55-
14D288512Faltejsková EliškaAC Pardubice1300:03:05-
15D289402Dufková MarieAC Pardubice1300:07:06-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13213Strnad VítekAC Pardubice0900:01:49-
2M16130Barvík TadeášAC Pardubice1000:01:53-
3M17165Kúth LukášAC Pardubice1000:01:55-
3M17328Vencl FilipŠAK Pardubice0900:01:55-
5M19228Šanda JakubŠAK Pardubice1000:01:56-
5M19134Boháček AntonínŠAK Pardubice1000:01:56-
7M111233Šimon PeckaSK Řečany nad Labem 19200900:01:57-
8M112179Matoušek TadeᚊAK Pardubice1000:01:58-
8M112183Mocek JiříAC PArdubice0900:01:58-
10M115209Rybička DominikIscarex Junior team Česká Třebová0900:02:01-
11M117150Husak MichalŠAK Pardubice0900:02:02-
12M119177Marek FilipAC Pardubice1000:02:03-
13M121146Hlavatý MatějAC Pardubice0900:02:04-
14M126140Čáslava TomášAC Pardubice1000:02:06-
15M128520Slabihoud pavelPardubice1000:02:07-
16M130187Němeček KryštofAC Pardubice0900:02:08-
16M130157Klusáček JanŠAK Pardubice0900:02:08-
16M130137Brůna MatyᚊAK Pardubice1000:02:08-
19M135142Češek DanielŠAK Pardubice1000:02:09-
20M140522Sabihoud AlešPardubice1000:02:11-
21M145166Lamberský TomᚊAK Pardubice1000:02:13-
22M147169León FaustoSan Jose0900:02:14-
22M147330Venzara JanPardubice1000:02:14-
24M150138Bureš Max IvoPardubice0900:02:17-
25M156132Bednář LukᚊAK Pardubice1000:02:20-
26M159200Pithart TobiᚊAK Pardubice1000:02:21-
26M159211Schmidt MartinŠAK Pardubice1000:02:21-
28M164188Netušil JanŠAK Pardubice1000:02:22-
29M166196Beďerka MatyášAC Pardubice0900:02:24-
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11412Štěpánková KláraAtletika Chrudim, z. s.0900:01:46-
2Z12395Dařbujánová DorotkaAC Pardubice0900:01:47-
3Z14406Zárubová DominikaAC Pardubice0900:01:51-
4Z15408Prokopová HanaAC Pardubice0900:01:52-
5Z114422Fenclová HanaPardubice1000:02:00-
6Z115386Jamborova AdelaAC Pardubice1000:02:01-
7Z121388Hlaváčková NelaAC Pardubice0900:02:04-
7Z121439Kotová SofieŠAK Pardubice1000:02:04-
9Z124419Páleníková LucieKK Pardubice1000:02:05-
9Z124471Pařízková SofieŠAK Pardubice1000:02:05-
11Z126396Dařbujánová ValentinkaAC Pardubice0900:02:06-
12Z128468Valentová AdélaŠAK Pardubice1000:02:07-
13Z135510Choltová EliškaAC Pardubice1000:02:09-
14Z137430Hořčičková LeontinaŠAK Pardubice1000:02:10-
15Z140428Jará MarianaŠAK Pardubice0900:02:11-
15Z140497Šujma KarolínaAC Pardubice0900:02:11-
17Z145438Goláňová LeonaŠAK Pardubice1000:02:13-
18Z147391Macháčková TerezaAC Pardubice1000:02:14-
19Z150440Kuboušková ValerieŠAK Pardubice1000:02:17-
20Z154394Tesařová AmálieAC Pardubice1000:02:18-
21Z155445Vítková StelaŠAK Pardubice1000:02:19-
22Z156499Doležalová NelaAC Pardubice1000:02:20-
23Z159472Skřivánková SofieŠAK Pardubice1000:02:21-
23Z159469Tomínová VeronikaŠAK Pardubice1000:02:21-
25Z164421Burkoňová EliškaPardubice0900:02:22-
26Z166442Súkeníková NelaŠAK Pardubice1000:02:24-
27Z169474Beňušová NicoleŠAK Pardubice0900:02:28-
27Z169470Dvořáková AnežkaŠAK Pardubice0900:02:28-
29Z171390Burdychová EvelínaAC Pardubice1000:02:31-
30Z176401Elichová StellaAC Pardubice1000:02:37-
31Z177407Kristková NelaAC Pardubice1000:02:38-
32Z181404Hájková EsterAC Pardubice1000:02:46-
33Z182431Elichová EsterŠAK Pardubice1000:02:47-
34Z183444Brotanová VictoriaŠAK Pardubice1000:02:51-
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21131Bažout DominikAtletika Chrudim, z. s.0700:02:02-
2M22129Bača JáchymAtletika Chrudim, z. s.0700:02:07-
3M23530Doubrava OndřejAC Pardubice0800:02:11-
4M24161Kumpošt RadovanIscarex junior team Česká Třebová0800:02:12-
5M26526Dušek PetrAC Pardubice0800:02:16-
6M28240Špaček AdrienŠAK Pardubice0700:02:18-
7M29514Dařbuján MatoušSokol Pardubice0700:02:19-
8M211178Marek LukášAC Pardubice0700:02:21-
9M212243Šrajer DominikAC Pardubice0800:02:23-
10M214494Papoušek AdamUnikovo MTB Team Žamberk0800:02:24-
11M217167Lazarák PatrikŠAK Pardubice0800:02:25-
12M223156Kadaně MarekŠAK Pardubice0700:02:29-
13M225494Papoušek AdamUnikovo MTB Team Žamberk0800:02:30-
14M226184Nedbal PetrAC Pardubice0800:02:31-
15M228264Táborský RadimŠAK Pardubice0800:02:33-
16M230148Horálek FilipŠAK Pardubice0700:02:36-
16M230175Maloch VáclavAC Pardubice0800:02:36-
18M232195Páleník TomášAC Pardubice0800:02:37-
19M235214Stříteský JiříAC Pardubice0800:02:42-
20M238181Gruntorád VítŠAK Pardubice0700:02:44-
20M238198Pintuer MatoušŠAK Pardubice0700:02:44-
22M240154Jonáš AdamŠAK Pardubice0800:02:45-
23M246162Kupa AlešAC Pardubice0700:03:15-
24M247170León FrancoHeredia0700:03:23-
25M248139Bureš Oliver IvoPardubice0700:03:25-
26M249196Dymák VojtěchAC Pardubice0700:03:26-
27M250207Prorok DanielAC Pardubice0700:03:28-
28M251251Nezval JakubAC Pardubice0700:03:31-
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25492Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:14-
2Z27525Zemková MonikaAC Pardubice0700:02:17-
3Z29523Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:02:19-
4Z212473Mohoutová AnnaŠAK Pardubice0700:02:23-
5Z214450Raušová NellaŠAK Pardubice0700:02:24-
5Z214519Svačinová KateřinaAC Pardubice0700:02:24-
7Z217466Skřivánková ElenaŠAK Pardubice0700:02:25-
8Z219513Kamarytová KarinAC Pardubice0800:02:26-
9Z220414Slabihoudová TerezaZŠ Spořilov0700:02:27-
10Z221398Burkoňová AnnaAC Pardubice0700:02:28-
10Z221521Dedíková NatálieAC Pardubice0700:02:28-
12Z223387Jamborova AnetaAC Pardubice0800:02:29-
13Z226434Ouhrabková MayaŠAK Pardubice0700:02:31-
14Z228436Faltejská LucieŠAK Pardubice0700:02:33-
15Z232433Horálková AnetaŠAK Pardubice0700:02:37-
16Z234400Bisova NelaAC Pardubice0700:02:41-
17Z236527Kyprá NellaJacht klub0800:02:43-
17Z236493Brucenbauchová NelaLOKO ČT0800:02:43-
19Z241435Zvolánková AdélaŠAK Pardubice0800:02:52-
20Z242481Krpálková NatálieAC Pardubice0700:02:56-
21Z243432Nováková TerezaAC Pardubice0700:02:59-
22Z244441Jelínková VeronikaAC Pardubice0700:03:03-
23Z245529Martiniková TerezaAC Pardubice0700:03:06-
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31149Hroch FilipAtletika Chrudim, z. s.0500:04:05-
2M32210Sádovský JáchymŠAK Pardubice0500:04:14-
3M33528Svododa TadeášAC Pardubice0600:04:15-
3M33159Křivda JakubAC Pardubice0600:04:15-
5M35335Vích MilanŠAK Pardubice0600:04:28-
6M36145Groulík RostislavAtletika Chrudim, z. s.0600:04:32-
7M37168Lazarák ŠimonGY Dašická0600:04:33-
8M38182Zdražil DominikŠAK Pardubice0500:04:35-
9M39185Nekut MartinŠAK Pardubice0600:04:44-
9M39197Pařízek SebastianŠAK Pardubice0600:04:44-
11M311201Pražan TadeᚊAK Pardubice0600:04:48-
12M313152Chudomel RadekŠAK Pardubice0500:04:51-
13M314174Macák ErikŠAK Pardubice0600:04:52-
14M316120Antoš PetrŠAK Pardubice0600:04:54-
15M317529Firszt DanielAC Pardubice0600:04:55-
16M319244Štěpánek VítekAtletika Chrudim, z. s.0600:04:57-
17M322147Holík MartinAC Pardubice0600:05:02-
18M324225Syrůček FilipŠAK Pardubice0600:05:22-
19M330207Růžička TomášAtletika Chrudim, z. s.0600:05:38-
20M332186Matějíček OndřejŠAK Pardubice0500:05:42-
21M338144Dudycha ŠtěpánŠAK Pardubice0600:06:00-
22M339254Vašek ZbyněkAC Pardubice0500:06:01-
23M341324Lát MatyášAC Pardubice0600:06:04-
23M341195Škoda ŠtěpánAC Pardubice0500:06:04-
25M344264Novotný JakubAC Pardubice0500:06:05-
26M349148Varmuža ŠimonAC Pardubice0600:06:06-
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z311418Kumpoštová AndreaIscarex junior team Česká Třebová0500:04:48-
2Z315384Čáslavová KarolínaAC Pardubice0600:04:53-
3Z317385Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:55-
4Z320427Sádovská AnežkaŠAK Pardubice0500:05:00-
5Z321446Horáková AnežkaŠAK Pardubice0600:05:01-
6Z323426Koubková TerezieSPV Sezemice0500:05:21-
7Z325425Eliášová DenisaSPV Sezemice0600:05:26-
8Z326489Čapounová KateřinaŠAK Pardubice0600:05:27-
9Z327487Vorlíčková VeronikaŠAK Pardubice0600:05:28-
9Z327486Menšíková KarolínaŠAK Pardubice0500:05:28-
11Z329484Semonská AndreaŠAK Pardubice0500:05:35-
12Z330488Vebrová VeronikaŠAK Pardubice0600:05:38-
13Z333490Urbanová KarolínaŠAK Pardubice0600:05:50-
14Z334483Machartová KarolínaŠAK Pardubice0600:05:51-
15Z335403Kalová SimonaAC Pardubice0600:05:55-
16Z336447Jarešová EliškaŠAK Pardubice0600:05:57-
17Z337401Prokopová ŠárkaAC Pardubice0500:05:59-
18Z340405Hanušová KateřinaAC Pardubice0600:06:02-
19Z341409Ventluková EliškaAC Pardubice0600:06:04-
20Z344410Zemanová VendulaAC Pardubice0600:06:05-
20Z344396Menšíková DanielaAC Pardubice0600:06:05-
20Z344321Smolíková DanielaAC Pardubice0600:06:05-
20Z344322Smolíková MichaelaAC Pardubice0600:06:05-
24Z349492Řádková BarboraAC Pardubice0600:06:06-
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41300Vašata TomášSK Týniště nad Orlicí0300:05:48-
2M42299Vacek MichalIscarex junior team Česká Třebová0400:06:00-
3M43163Kupa FilipVejvanovice0400:06:17-
4M45172Lorenčík KryštofAtletika Chrudim, z. s.0400:06:22-
5M46158Kratochvíl MarekAtletika Chrudim, z. s.0300:06:23-
6M48135Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:03-
7M412233Kábele MatějAC Pardubice0400:07:18-
8M415431Novosad MatějŠAK Pardubice0400:07:52-
9M423160Kudláček MiroslavŠAK Pardubice0400:14:02-
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44339Serbousková Sára ViktorieCTBK Iscarex Česká Třebová0400:06:19-
2Z47409Groulíková JohanaAtletika Chrudim, z. s.0400:06:55-
3Z48477Ručová SimonaŠAK Pardubice0400:07:03-
4Z410475Kubelková PavlínaŠAK Pardubice0400:07:11-
5Z411480Němcová AnnaŠAK Pardubice0400:07:15-
6Z413524Nováková DanielaAtletika Chrudim, z. s.0400:07:33-
7Z414410Trávníčková MichaelaAtletika Chrudim, z. s.0400:07:40-
8Z416479Machová NatálieŠAK Pardubice0400:07:56-
9Z417476Křivková MarkétaŠAK Pardubice0400:08:04-
10Z418391Čížková ZitaŠAK Pardubice0400:08:14-
11Z419481Košťálová KristýnaŠAK Pardubice0400:08:15-
12Z420478Bláhová VeronikaŠAK Pardubice0400:08:22-
13Z421482Moravcová BarboraŠAK Pardubice0400:08:37-
14Z422410Demlová KristýnaAC Pardubice0300:08:42-
Dorostenky (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51424Jansová DenisaSki klub Deštné v Orlických horách0200:10:04-
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ749Jukl LukášPardubice9900:40:10117,80
2MJ2143Simon JakubPolička0000:48:0182,20
Juniorky 18-19 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20415Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:34100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kovář JáchymMizuno team9600:34:56111,82
2MA26Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:36:52101,41
3MA410Heller TomášHradec Králové8100:39:3586,77
4MA928Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:40:3281,65
5MA1031Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:40:5179,95
6MA1146Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0778,51
7MA137Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:43:4564,33
8MA2926Polický AdamMladá Boleslav9800:51:0125,18
9MA3141Zadrobílek MartinKapříci7900:52:2717,46
10MA3223Mareš PatrikPardubice9400:54:098,30
11MA3713Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:57:023,00
12MA4214Jedlička MilošAC Pardubice8401:00:523,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB316Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:39:07102,02
2MB58Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:39:3799,49
3MB633Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:39:4998,48
4MB81BERKA LUDĚKSBS Rtyně v Podkrkonoší7200:40:1196,63
5MB1222Malátek AntonínPardubice7700:42:2385,49
6MB1512Hlavatý MichalMoravany7500:46:3764,07
7MB169Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:46:4963,05
8MB2036Venzara DavidSK OMT7600:48:0057,06
9MB2229Simon PetrPolička7200:48:0456,73
10MB245Bureš IvoPardubice7700:48:2055,38
11MB2534Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2749,73
12MB263Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:3049,47
13MB2739Elich TomášAC Pardubice7800:50:3943,65
14MB3040Weidlich TomášUSK Pardubice7300:51:0441,54
15MB3338Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:54:2224,84
16MB3547Šlambora OndřejSlavia HK7700:54:4922,56
17MB3618Verner LiborHO Sokol Stěžery7300:55:1120,71
18MB382BLAŽEK MartinACS RÝCHORY7100:57:0710,92
19MB4048Danihelka OldřichSvítkovice7600:58:006,45
20MB4117Kubias OndřejPardubice7400:59:393,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1445Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:55107,48
2MC1735Vanta JosefTriclub Dobruška6200:47:1997,19
3MC1944Sláma MartinSportvisio Team HK6800:47:4595,33
4MC2727Provazník MilanPolička6600:50:3982,90
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1842Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:20110,90
2MD2319Kubišta OtoIscarex Česká Třebová5300:48:16107,17
3MD3450Bednář JosefPočaply5000:54:3581,93
4MD3911Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n.Kn.5400:57:2770,48
Muži E 70 let a starší (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME630Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:31:14118,94
2ME1028JAVŮREK JIŘÍTJ Maratonstav Úpice4800:33:31105,70
3ME2331Šůcha VáclavSV Stříbro4600:38:4575,36
4ME2927Hrobař RudolfSKP Rychnov n.Kn.4700:41:3558,94
5ME3029Pšenička JiříPardubice4600:46:0632,75
Ženy A 20-34 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA722Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:32:44104,80
2ZA1126Velínová MonikaPardubice8800:33:5597,75
3ZA1224Sobotková KristýnaMG Team Pardubice9500:33:5897,45
4ZA1632Tomková Veronika08600:36:1883,53
5ZA1736Benedová LenkaSK Srch8500:36:3282,14
6ZA2613Majorová KateřinaPardubice8700:40:2658,89
7ZA3232Tomková Veronika8600:54:523,00
Ženy B 35-44 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23Fenclová MartaAC Pardubice7600:27:57107,54
2ZB333Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:28:51101,34
3ZB57Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:30:2091,12
4ZB914Mannlová JanaIscarex Česká Třebová8000:33:2569,89
5ZB132Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:34:2063,58
6ZB1410Kupová JanaVejvanovice7800:34:5259,91
7ZB1835Šlly PavlaKIB Srní8200:37:1743,27
8ZB2518Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:39:3926,97
9ZB2712Macháčková ZuzanaPardubice7700:41:1116,41
Ženy C 45-54 let (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC116Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:52119,38
2ZC415Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:01104,93
3ZC86Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:33:2275,69
4ZC158Kroniková JanaOK Slavia Hradec Králové7300:35:3061,34
5ZC2434Raušová IlonaPardubice7200:39:0737,03
6ZC3120Polická PavlaMladá Boleslav7100:47:003,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD19403Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:32102,77
2ZD214Hellerová HanaHradec Králové6100:38:1199,36
3ZD2223Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:2897,87
4ZD2825Šternerová HanaHradec Králové6300:41:1683,16
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11412Štěpánková KláraAtletika Chrudim, z. s.0900:01:46-
2Z12395Dařbujánová DorotkaAC Pardubice0900:01:47-
1M13213Strnad VítekAC Pardubice0900:01:49-
3Z14406Zárubová DominikaAC Pardubice0900:01:51-
4Z15408Prokopová HanaAC Pardubice0900:01:52-
2M16130Barvík TadeášAC Pardubice1000:01:53-
3M17165Kúth LukášAC Pardubice1000:01:55-
3M17328Vencl FilipŠAK Pardubice0900:01:55-
5M19228Šanda JakubŠAK Pardubice1000:01:56-
5M19134Boháček AntonínŠAK Pardubice1000:01:56-
7M111233Šimon PeckaSK Řečany nad Labem 19200900:01:57-
8M112183Mocek JiříAC PArdubice0900:01:58-
8M112179Matoušek TadeᚊAK Pardubice1000:01:58-
5Z114422Fenclová HanaPardubice1000:02:00-
6Z115386Jamborova AdelaAC Pardubice1000:02:01-
10M115209Rybička DominikIscarex Junior team Česká Třebová0900:02:01-
11M117150Husak MichalŠAK Pardubice0900:02:02-
1D217420Krupičková AdélaKKL Hlinsko1100:02:02-
12M119177Marek FilipAC Pardubice1000:02:03-
1C219180Mišák TomášAC Pardubice1100:02:03-
13M121146Hlavatý MatějAC Pardubice0900:02:04-
7Z121388Hlaváčková NelaAC Pardubice0900:02:04-
7Z121439Kotová SofieŠAK Pardubice1000:02:04-
9Z124419Páleníková LucieKK Pardubice1000:02:05-
9Z124471Pařízková SofieŠAK Pardubice1000:02:05-
14M126140Čáslava TomášAC Pardubice1000:02:06-
11Z126396Dařbujánová ValentinkaAC Pardubice0900:02:06-
12Z128468Valentová AdélaŠAK Pardubice1000:02:07-
15M128520Slabihoud pavelPardubice1000:02:07-
16M130157Klusáček JanŠAK Pardubice0900:02:08-
2C230171Ločárek DanielŠAK Pardubice1100:02:08-
16M130187Němeček KryštofAC Pardubice0900:02:08-
2D230355Barvíková KristianaAC Pardubice1200:02:08-
16M130137Brůna MatyᚊAK Pardubice1000:02:08-
19M135142Češek DanielŠAK Pardubice1000:02:09-
13Z135510Choltová EliškaAC Pardubice1000:02:09-
3D237443Klusáčková BarboraŠAK Pardubice1100:02:10-
14Z137430Hořčičková LeontinaŠAK Pardubice1000:02:10-
3C237242Šrajer DanielAC Pardubice1200:02:10-
20M140522Sabihoud AlešPardubice1000:02:11-
4C240223Svoboda SebastianŠAK Pardubice1100:02:11-
15Z140428Jará MarianaŠAK Pardubice0900:02:11-
15Z140497Šujma KarolínaAC Pardubice0900:02:11-
4D244389Malochová AlžbětaAC Pardubice1100:02:12-
21M145166Lamberský TomᚊAK Pardubice1000:02:13-
17Z145438Goláňová LeonaŠAK Pardubice1000:02:13-
18Z147391Macháčková TerezaAC Pardubice1000:02:14-
22M147169León FaustoSan Jose0900:02:14-
22M147330Venzara JanPardubice1000:02:14-
5C250143Drášil FilipŠAK Pardubice1100:02:17-
5C250502Vaněk FilipAC Pardubice1100:02:17-
24M150138Bureš Max IvoPardubice0900:02:17-
19Z150440Kuboušková ValerieŠAK Pardubice1000:02:17-
20Z154394Tesařová AmálieAC Pardubice1000:02:18-
21Z155445Vítková StelaŠAK Pardubice1000:02:19-
22Z156499Doležalová NelaAC Pardubice1000:02:20-
7C256237Šindler MilanHradec Králové1200:02:20-
25M156132Bednář LukᚊAK Pardubice1000:02:20-
23Z159469Tomínová VeronikaŠAK Pardubice1000:02:21-
26M159211Schmidt MartinŠAK Pardubice1000:02:21-
26M159200Pithart TobiᚊAK Pardubice1000:02:21-
23Z159472Skřivánková SofieŠAK Pardubice1000:02:21-
5D259423Kotová ViktoriePardubice1200:02:21-
25Z164421Burkoňová EliškaPardubice0900:02:22-
28M164188Netušil JanŠAK Pardubice1000:02:22-
26Z166442Súkeníková NelaŠAK Pardubice1000:02:24-
29M166196Beďerka MatyášAC Pardubice0900:02:24-
6D266405Stloukalová NelaAC Pardubice1200:02:24-
27Z169474Beňušová NicoleŠAK Pardubice0900:02:28-
27Z169470Dvořáková AnežkaŠAK Pardubice0900:02:28-
29Z171390Burdychová EvelínaAC Pardubice1000:02:31-
8C271141Čermák TobiášAC Pardubice1200:02:31-
7D273491Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:32-
8D274495Surová KláraAC Pardubice1200:02:33-
9D275399Jiroušková NikolaAC Pardubice1200:02:36-
30Z176401Elichová StellaAC Pardubice1000:02:37-
31Z177407Kristková NelaAC Pardubice1000:02:38-
10D278392Francová EvaAC Pardubice1100:02:43-
9C279133BLAŽEK DanielACS Rýchory1200:02:44-
11D279498Majerníková VěraAC Pardubice1100:02:44-
32Z181404Hájková EsterAC Pardubice1000:02:46-
33Z182431Elichová EsterŠAK Pardubice1000:02:47-
34Z183444Brotanová VictoriaŠAK Pardubice1000:02:51-
10C284503Pesař DominikŠAK Pardubice1100:02:52-
12D285441Tamchynová NelaŠAK Pardubice1100:02:54-
13D286356Hlavatá VikktorieAC Pardubice1200:02:55-
11C286164Kúth TiborAC Pardubice1300:02:55-
14D288512Faltejsková EliškaAC Pardubice1300:03:05-
15D289402Dufková MarieAC Pardubice1300:07:06-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21131Bažout DominikAtletika Chrudim, z. s.0700:02:02-
2M22129Bača JáchymAtletika Chrudim, z. s.0700:02:07-
3M23530Doubrava OndřejAC Pardubice0800:02:11-
4M24161Kumpošt RadovanIscarex junior team Česká Třebová0800:02:12-
1Z25492Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:14-
5M26526Dušek PetrAC Pardubice0800:02:16-
2Z27525Zemková MonikaAC Pardubice0700:02:17-
6M28240Špaček AdrienŠAK Pardubice0700:02:18-
7M29514Dařbuján MatoušSokol Pardubice0700:02:19-
3Z29523Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:02:19-
8M211178Marek LukášAC Pardubice0700:02:21-
4Z212473Mohoutová AnnaŠAK Pardubice0700:02:23-
9M212243Šrajer DominikAC Pardubice0800:02:23-
5Z214450Raušová NellaŠAK Pardubice0700:02:24-
5Z214519Svačinová KateřinaAC Pardubice0700:02:24-
10M214494Papoušek AdamUnikovo MTB Team Žamberk0800:02:24-
7Z217466Skřivánková ElenaŠAK Pardubice0700:02:25-
11M217167Lazarák PatrikŠAK Pardubice0800:02:25-
8Z219513Kamarytová KarinAC Pardubice0800:02:26-
9Z220414Slabihoudová TerezaZŠ Spořilov0700:02:27-
10Z221398Burkoňová AnnaAC Pardubice0700:02:28-
10Z221521Dedíková NatálieAC Pardubice0700:02:28-
12Z223387Jamborova AnetaAC Pardubice0800:02:29-
12M223156Kadaně MarekŠAK Pardubice0700:02:29-
13M225494Papoušek AdamUnikovo MTB Team Žamberk0800:02:30-
13Z226434Ouhrabková MayaŠAK Pardubice0700:02:31-
14M226184Nedbal PetrAC Pardubice0800:02:31-
14Z228436Faltejská LucieŠAK Pardubice0700:02:33-
15M228264Táborský RadimŠAK Pardubice0800:02:33-
16M230175Maloch VáclavAC Pardubice0800:02:36-
16M230148Horálek FilipŠAK Pardubice0700:02:36-
18M232195Páleník TomášAC Pardubice0800:02:37-
15Z232433Horálková AnetaŠAK Pardubice0700:02:37-
16Z234400Bisova NelaAC Pardubice0700:02:41-
19M235214Stříteský JiříAC Pardubice0800:02:42-
17Z236527Kyprá NellaJacht klub0800:02:43-
17Z236493Brucenbauchová NelaLOKO ČT0800:02:43-
20M238198Pintuer MatoušŠAK Pardubice0700:02:44-
20M238181Gruntorád VítŠAK Pardubice0700:02:44-
22M240154Jonáš AdamŠAK Pardubice0800:02:45-
19Z241435Zvolánková AdélaŠAK Pardubice0800:02:52-
20Z242481Krpálková NatálieAC Pardubice0700:02:56-
21Z243432Nováková TerezaAC Pardubice0700:02:59-
22Z244441Jelínková VeronikaAC Pardubice0700:03:03-
23Z245529Martiniková TerezaAC Pardubice0700:03:06-
23M246162Kupa AlešAC Pardubice0700:03:15-
24M247170León FrancoHeredia0700:03:23-
25M248139Bureš Oliver IvoPardubice0700:03:25-
26M249196Dymák VojtěchAC Pardubice0700:03:26-
27M250207Prorok DanielAC Pardubice0700:03:28-
28M251251Nezval JakubAC Pardubice0700:03:31-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31149Hroch FilipAtletika Chrudim, z. s.0500:04:05-
2M32210Sádovský JáchymŠAK Pardubice0500:04:14-
3M33528Svododa TadeášAC Pardubice0600:04:15-
3M33159Křivda JakubAC Pardubice0600:04:15-
5M35335Vích MilanŠAK Pardubice0600:04:28-
6M36145Groulík RostislavAtletika Chrudim, z. s.0600:04:32-
7M37168Lazarák ŠimonGY Dašická0600:04:33-
8M38182Zdražil DominikŠAK Pardubice0500:04:35-
9M39197Pařízek SebastianŠAK Pardubice0600:04:44-
9M39185Nekut MartinŠAK Pardubice0600:04:44-
11M311201Pražan TadeᚊAK Pardubice0600:04:48-
1Z311418Kumpoštová AndreaIscarex junior team Česká Třebová0500:04:48-
12M313152Chudomel RadekŠAK Pardubice0500:04:51-
13M314174Macák ErikŠAK Pardubice0600:04:52-
2Z315384Čáslavová KarolínaAC Pardubice0600:04:53-
14M316120Antoš PetrŠAK Pardubice0600:04:54-
15M317529Firszt DanielAC Pardubice0600:04:55-
3Z317385Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:55-
16M319244Štěpánek VítekAtletika Chrudim, z. s.0600:04:57-
4Z320427Sádovská AnežkaŠAK Pardubice0500:05:00-
5Z321446Horáková AnežkaŠAK Pardubice0600:05:01-
17M322147Holík MartinAC Pardubice0600:05:02-
6Z323426Koubková TerezieSPV Sezemice0500:05:21-
18M324225Syrůček FilipŠAK Pardubice0600:05:22-
7Z325425Eliášová DenisaSPV Sezemice0600:05:26-
8Z326489Čapounová KateřinaŠAK Pardubice0600:05:27-
9Z327487Vorlíčková VeronikaŠAK Pardubice0600:05:28-
9Z327486Menšíková KarolínaŠAK Pardubice0500:05:28-
11Z329484Semonská AndreaŠAK Pardubice0500:05:35-
12Z330488Vebrová VeronikaŠAK Pardubice0600:05:38-
19M330207Růžička TomášAtletika Chrudim, z. s.0600:05:38-
20M332186Matějíček OndřejŠAK Pardubice0500:05:42-
13Z333490Urbanová KarolínaŠAK Pardubice0600:05:50-
14Z334483Machartová KarolínaŠAK Pardubice0600:05:51-
15Z335403Kalová SimonaAC Pardubice0600:05:55-
16Z336447Jarešová EliškaŠAK Pardubice0600:05:57-
17Z337401Prokopová ŠárkaAC Pardubice0500:05:59-
21M338144Dudycha ŠtěpánŠAK Pardubice0600:06:00-
22M339254Vašek ZbyněkAC Pardubice0500:06:01-
18Z340405Hanušová KateřinaAC Pardubice0600:06:02-
19Z341409Ventluková EliškaAC Pardubice0600:06:04-
23M341324Lát MatyášAC Pardubice0600:06:04-
23M341195Škoda ŠtěpánAC Pardubice0500:06:04-
20Z344322Smolíková MichaelaAC Pardubice0600:06:05-
25M344264Novotný JakubAC Pardubice0500:06:05-
20Z344410Zemanová VendulaAC Pardubice0600:06:05-
20Z344396Menšíková DanielaAC Pardubice0600:06:05-
20Z344321Smolíková DanielaAC Pardubice0600:06:05-
26M349148Varmuža ŠimonAC Pardubice0600:06:06-
24Z349492Řádková BarboraAC Pardubice0600:06:06-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51424Jansová DenisaSki klub Deštné v Orlických horách0200:10:04-
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC116Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:52119,38
1ZB23Fenclová MartaAC Pardubice7600:27:57107,54
2ZB333Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:28:51101,34
2ZC415Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:01104,93
3ZB57Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:30:2091,12
1ME630Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:31:14118,94
1ZA722Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:32:44104,80
3ZC86Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:33:2275,69
4ZB914Mannlová JanaIscarex Česká Třebová8000:33:2569,89
2ME1028JAVŮREK JIŘÍTJ Maratonstav Úpice4800:33:31105,70
2ZA1126Velínová MonikaPardubice8800:33:5597,75
3ZA1224Sobotková KristýnaMG Team Pardubice9500:33:5897,45
5ZB132Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:34:2063,58
6ZB1410Kupová JanaVejvanovice7800:34:5259,91
4ZC158Kroniková JanaOK Slavia Hradec Králové7300:35:3061,34
4ZA1632Tomková Veronika08600:36:1883,53
5ZA1736Benedová LenkaSK Srch8500:36:3282,14
7ZB1835Šlly PavlaKIB Srní8200:37:1743,27
1ZD19403Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:32102,77
1ZJ20415Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:34100,00
2ZD214Hellerová HanaHradec Králové6100:38:1199,36
3ZD2223Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:2897,87
3ME2331Šůcha VáclavSV Stříbro4600:38:4575,36
5ZC2434Raušová IlonaPardubice7200:39:0737,03
8ZB2518Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:39:3926,97
6ZA2613Majorová KateřinaPardubice8700:40:2658,89
9ZB2712Macháčková ZuzanaPardubice7700:41:1116,41
4ZD2825Šternerová HanaHradec Králové6300:41:1683,16
4ME2927Hrobař RudolfSKP Rychnov n.Kn.4700:41:3558,94
5ME3029Pšenička JiříPardubice4600:46:0632,75
6ZC3120Polická PavlaMladá Boleslav7100:47:003,00
7ZA3232Tomková Veronika8600:54:523,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kovář JáchymMizuno team9600:34:56111,82
2MA26Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:36:52101,41
1MB316Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:39:07102,02
3MA410Heller TomášHradec Králové8100:39:3586,77
2MB58Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:39:3799,49
3MB633Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:39:4998,48
1MJ749Jukl LukášPardubice9900:40:10117,80
4MB81BERKA LUDĚKSBS Rtyně v Podkrkonoší7200:40:1196,63
4MA928Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:40:3281,65
5MA1031Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:40:5179,95
6MA1146Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0778,51
5MB1222Malátek AntonínPardubice7700:42:2385,49
7MA137Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:43:4564,33
1MC1445Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:55107,48
6MB1512Hlavatý MichalMoravany7500:46:3764,07
7MB169Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:46:4963,05
2MC1735Vanta JosefTriclub Dobruška6200:47:1997,19
1MD1842Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:20110,90
3MC1944Sláma MartinSportvisio Team HK6800:47:4595,33
8MB2036Venzara DavidSK OMT7600:48:0057,06
2MJ2143Simon JakubPolička0000:48:0182,20
9MB2229Simon PetrPolička7200:48:0456,73
2MD2319Kubišta OtoIscarex Česká Třebová5300:48:16107,17
10MB245Bureš IvoPardubice7700:48:2055,38
11MB2534Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2749,73
12MB263Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:3049,47
4MC2727Provazník MilanPolička6600:50:3982,90
13MB2739Elich TomášAC Pardubice7800:50:3943,65
8MA2926Polický AdamMladá Boleslav9800:51:0125,18
14MB3040Weidlich TomášUSK Pardubice7300:51:0441,54
9MA3141Zadrobílek MartinKapříci7900:52:2717,46
10MA3223Mareš PatrikPardubice9400:54:098,30
15MB3338Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:54:2224,84
3MD3450Bednář JosefPočaply5000:54:3581,93
16MB3547Šlambora OndřejSlavia HK7700:54:4922,56
17MB3618Verner LiborHO Sokol Stěžery7300:55:1120,71
11MA3713Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:57:023,00
18MB382BLAŽEK MartinACS RÝCHORY7100:57:0710,92
4MD3911Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n.Kn.5400:57:2770,48
19MB4048Danihelka OldřichSvítkovice7600:58:006,45
20MB4117Kubias OndřejPardubice7400:59:393,00
12MA4214Jedlička MilošAC Pardubice8401:00:523,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kovář JáchymMizuno team9600:34:56111,03
2MA26Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:36:52100,57
3MB316Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:39:0788,40
4MA410Heller TomášHradec Králové8100:39:3585,88
5MB58Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:39:3785,69
6MB633Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:39:4984,61
7MJ749Jukl LukášPardubice9900:40:1082,72
8MB81BERKA LUDĚKSBS Rtyně v Podkrkonoší7200:40:1182,63
9MA928Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:40:3280,74
10MA1031Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:40:5179,02
11MA1146Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0777,58
12MB1222Malátek AntonínPardubice7700:42:2370,73
13MA137Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:43:4563,34
14MC1445Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:5557,02
15MB1512Hlavatý MichalMoravany7500:46:3747,83
16MB169Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:46:4946,75
17MC1735Vanta JosefTriclub Dobruška6200:47:1944,04
18MD1842Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:2043,95
19MC1944Sláma MartinSportvisio Team HK6800:47:4541,70
20MB2036Venzara DavidSK OMT7600:48:0040,35
21MJ2143Simon JakubPolička0000:48:0140,26
22MB2229Simon PetrPolička7200:48:0439,98
23MD2319Kubišta OtoIscarex Česká Třebová5300:48:1638,90
24MB245Bureš IvoPardubice7700:48:2038,54
25MB2534Vacek JiříDlouhá Třebová7700:49:2732,50
26MB263Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:3032,23
27MB2739Elich TomášAC Pardubice7800:50:3926,01
27MC2727Provazník MilanPolička6600:50:3926,01
29MA2926Polický AdamMladá Boleslav9800:51:0124,03
30MB3040Weidlich TomášUSK Pardubice7300:51:0423,76
31MA3141Zadrobílek MartinKapříci7900:52:2716,27
32MA3223Mareš PatrikPardubice9400:54:097,08
33MB3338Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:54:225,91
34MD3450Bednář JosefPočaply5000:54:354,73
35MB3547Šlambora OndřejSlavia HK7700:54:493,47
36MB3618Verner LiborHO Sokol Stěžery7300:55:113,00
37MA3713Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:57:023,00
38MB382BLAŽEK MartinACS RÝCHORY7100:57:073,00
39MD3911Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n.Kn.5400:57:273,00
40MB4048Danihelka OldřichSvítkovice7600:58:003,00
41MB4117Kubias OndřejPardubice7400:59:393,00
42MA4214Jedlička MilošAC Pardubice8401:00:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC116Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:26:52107,33
2ZB23Fenclová MartaAC Pardubice7600:27:5799,56
3ZB333Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:28:5193,11
4ZC415Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:0191,91
5ZB57Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:30:2082,47
6ZA722Poslušná MichaelaAC Pardubice9800:32:4465,26
7ZC86Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:33:2260,72
8ZB914Mannlová JanaIscarex Česká Třebová8000:33:2560,36
9ZA1126Velínová MonikaPardubice8800:33:5556,77
10ZA1224Sobotková KristýnaMG Team Pardubice9500:33:5856,41
11ZB132Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:34:2053,78
12ZB1410Kupová JanaVejvanovice7800:34:5249,96
13ZC158Kroniková JanaOK Slavia Hradec Králové7300:35:3045,42
14ZA1632Tomková Veronika08600:36:1839,68
15ZA1736Benedová LenkaSK Srch8500:36:3238,01
16ZB1835Šlly PavlaKIB Srní8200:37:1732,63
17ZD19403Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:3230,84
18ZJ20415Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:3430,60
19ZD214Hellerová HanaHradec Králové6100:38:1126,18
20ZD2223Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:2824,14
21ZC2434Raušová IlonaPardubice7200:39:0719,48
22ZB2518Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:39:3915,66
23ZA2613Majorová KateřinaPardubice8700:40:2610,04
24ZB2712Macháčková ZuzanaPardubice7700:41:114,66
25ZD2825Šternerová HanaHradec Králové6300:41:164,06
26ZC3120Polická PavlaMladá Boleslav7100:47:003,00
27ZA3232Tomková Veronika8600:54:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód