Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

20.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 20.5.2018
  • zobrazeno již 728x
  • místo konání: Nekořský stadion
  • GPS: 50.05981N, 16.54626E
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

sportoviště Nekoř
9:30 - 11:40 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

50 Kč a méně

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Růžena Dušková
tel. 603 180 211

E-mailová adresa

duskova.ruzenka@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1816

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6512
Borek Viktor0411
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Smolák Petr9410
Krejčí Stanislav639
Sadílek Ota469
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregora Filip029
Borková Agáta029
Dostálek Petr679
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sejkorová Lenka638
Gregorová Michaela048
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Borek Petr708
Abrahám Luděk028
Vondra Vojtěch988
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Sontáková Lenka917
Marhold Petr787
Jandejsek Zdeněk617
Smoláková Dominika007
Krejčí Stanislav917
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Boháč Pankrác066
Mikyska Tomáš006
Kumpoštová Andrea056
Hanáková Klára026
Moskvová Agáta056
Kubelka Tomáš936
Burešová Markéta046
Marholdová Lucie836
Krátký Luboš626
Mikulová Karolína016
Hrdina Pavel886
Kačerovský Michal986
Večeř Petr996
Bielčik Petr716
Borková Adéla756
Kubelka Petr956
Šafář Jaroslav516

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M145Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:54103,91
2M1617Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:03:56102,23
3M11632Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:04:0693,85
4M12124Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:1387,99
4M12135Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:1387,99
6M12697Stejskal DanTJ Spartak Letohrad0900:04:1883,80
7M12720Zářecký MarekIscarex Junior Team ČT0900:04:1982,96
7M12713Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:04:1982,96
9M13412Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:04:3272,07
10M13911Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:04:3966,20
11M14198Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:4164,53
12M14321Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:04:4263,69
12M143100Motyčka MatějSokol Nekoř1000:04:4263,69
14M15342Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:06:003,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:02:18101,44
2Z1272Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:19100,00
3Z1338Dejdarová TerezaIscarex Junior Team ČT1000:02:2098,56
4Z146Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:2591,37
5Z1569Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:2788,49
6Z167Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:02:3182,73
7Z1718Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:3281,29
8Z1866Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:02:3576,98
8Z1871Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:02:3576,98
10Z11073Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad0900:02:4069,78
11Z1119Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:02:4464,03
12Z11210Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:02:4562,59
13Z11365Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:4759,71
13Z11370Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:02:4759,71
15Z11568Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:02:5843,88
16Z11640Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:03:0435,25
17Z1178Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:03:503,00

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2179Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:44104,37
2M2248Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:5099,13
3M23108Krištof JanAtletika Polička0700:03:5396,51
4M2756Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:5793,01
5M21036Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:0288,65
6M21386Nýdl MatoušTJ Spartak Letohrad0700:04:0586,03
7M21781Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:04:1081,66
8M21923Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:1180,79
8M21993Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:04:1180,79
10M22594Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:04:1577,29
11M23292Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:04:2766,81
12M23895Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:3857,21
13M25096Krsek ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0800:05:2218,78

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21319Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:05102,55
2Z215107Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:04:06102,15
3Z224101Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1495,30
4Z229127Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:04:2090,46
5Z230123Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team ČT0800:04:2388,05
6Z231126Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:04:2487,24
7Z23561Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:04:3479,18
8Z23664Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:04:3776,76
9Z24163Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:4173,54
10Z24662Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:4371,93
11Z249125Urdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:05:1645,33
12Z251115Kaplanová KarolínaSruby0700:05:2438,89
13Z25260Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:05:4224,38

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3126Bureš JosefIscarex Junior Team ČT0600:05:16103,52
2M3327Štantejský MatějIscarex Junior Team ČT0500:05:19101,66
3M3444Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:05:3094,82
4M3583Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:05:4883,63
5M3887Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:05:5579,27
6M3982Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:05:5678,65
7M31088Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:06:0274,92
8M31384Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:06:5442,59

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35114Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:03:55101,69
2Z3751Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:57100,00
3Z3949Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:5998,31
4Z31152Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:04:0394,94
4Z311106Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT0600:04:0394,94
6Z31750Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:04:1089,03
7Z32158Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:1386,50
8Z33253Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:2774,68
9Z336133Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:3766,24
10Z34059Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:4063,71
11Z34389Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:4262,03
12Z34737Bednářová KláraNekoř0500:04:4559,49
13Z34841Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:04:4757,81

Starší žáci (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43112Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:16101,97
2M4454Vacek MichalIscarex Junior Team ČT0400:07:20100,15
3M4574Kváček AntonínTJ Spartak Letohrad0400:07:2597,88
4M4776Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:07:2796,97
5M4875Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:07:3692,88
6M49110Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:4091,07
7M41377Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:08:1475,62
8M419164Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:0353,37

Starší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4131Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT0400:05:16114,12
2Z46116Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:5193,53
3Z4747Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:05:5392,35
4Z41046Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:06:0287,06
5Z41243Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:3965,29
6Z414139Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:5854,12
7Z415117Dušková SimonaChoceň0400:08:553,00

Dorostenci (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51160Kaplan VojtěchŠedivec0100:06:32120,05
2M56111Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:2695,26
3M511159Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:4984,70

Dorostenky (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z515113Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:21110,94
2Z51625Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:26109,06
3Z523136Válková SimonaDolní Morava0200:09:4380,00
4Z525167Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:1169,43

Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2173Simon JakubPolička0000:07:14106,90
2MJ10143Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:07:4593,10

Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ26174Moravcová DenisaLetohrad9900:10:13100,00

Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9800:13:11105,17
2MA2186Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:13:25101,72
3MA4183Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:14:0093,10
4MA5158Moravec JiříJM Team Letohrad9600:14:2088,18
5MA6188Kapalčík ŠimonMistrovice9500:14:3783,99
6MA829Kanský PetrTJ Spartak Letohrad9800:14:5978,57
7MA1634Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:17:0148,52
8MA18175Růžička KarelMozajka HK9500:17:1245,81
9MA25135Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:18:2228,57
10MA27163Kremeň MartinSvitavy9400:19:3311,08
11MA32134Mikula VítBoršice8100:21:203,00
12MA33190Doskočil LubošLukavice8500:22:063,00

Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB367Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:13:27114,41
2MB728Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:14:4097,62
3MB10179Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:15:2287,96
4MB11180Bielčík PetrLichkov7100:15:2986,35
5MB23172Simon PetrPolička7200:17:4654,85
6MB2655Vacek JiříDlouhá Třebová7700:18:4840,59
7MB29166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:0722,42

Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC945Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:15:02107,26
2MC12189Dostálek PetrMy od kopřivy6700:15:36100,00
3MC13182Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:16:1092,74
4MC14148Hruban JanČeská Třebová6600:16:3886,75
5MC17119Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:17:0481,20
6MC24184Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:0667,95

Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15154Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:47104,40
2MD19144Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1898,38
3MD20152Ráb PavelČeská Třebová5200:17:2497,22
4MD21162Tarant JiříMasty5800:17:2896,44
5MD22161Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:3595,08
6MD28122Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:19:4070,80
7MD30121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:4059,15
8MD31177Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:0254,87
9MD34171Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:22:2937,97
10MD35124Dušek JanJiskra Ústí nad Orlicí5100:25:263,59

Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME28191Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:10:26106,89
2ME30120Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:10:41102,26
3ME33168Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:1890,85
4ME34137Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:2389,31
5ME36178Jelínek MatějČernilov4200:11:4781,90
6ME38181Bielčik JindřichLichkov4000:12:1274,19

Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20153Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:07110,73
2ZA24169Janů RadkaTěchonín8400:10:0989,27

Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1385Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:14117,94
2ZB17185Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:36109,83
3ZB27157Koubová MarcelaRybník8000:10:1872,24
4ZB37165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:5935,01

Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12155Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:55115,65
2ZC17150Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:08:3699,74
3ZC21187Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:1584,61
4ZC22118Šedová JanaSruby7300:09:4074,90
5ZC35170Hubálková JanaSokol Žamberk6700:11:3231,44

Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD29151Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:33103,62
2ZD31142Kalousová DanaAtletika Žamberk5900:10:5098,35
3ZD32149Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:5198,04
4ZD39156Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:2350,88
5ZD40176Jelínková MagdalenaČernilov4500:13:2649,95

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:02:18101,44
2Z1272Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:19100,00
3Z1338Dejdarová TerezaIscarex Junior Team ČT1000:02:2098,56
4Z146Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:2591,37
5Z1569Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:02:2788,49
6Z167Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:02:3182,73
7Z1718Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:3281,29
8Z1866Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:02:3576,98
8Z1871Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:02:3576,98
10Z11073Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad0900:02:4069,78
11Z1119Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:02:4464,03
12Z11210Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:02:4562,59
13Z11365Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:4759,71
13Z11370Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:02:4759,71
15Z11568Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:02:5843,88
16Z11640Kořínková LucieAtletika Žamberk1000:03:0435,25
17Z1178Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:03:503,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2179Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:44104,37
2M2248Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:03:5099,13
3M23108Krištof JanAtletika Polička0700:03:5396,51
1M145Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:54103,91
1Z35114Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:03:55101,69
2M1617Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:03:56102,23
2Z3751Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:57100,00
4M2756Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:5793,01
3Z3949Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:5998,31
5M21036Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:0288,65
4Z311106Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT0600:04:0394,94
4Z31152Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:04:0394,94
1Z21319Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:05102,55
6M21386Nýdl MatoušTJ Spartak Letohrad0700:04:0586,03
2Z215107Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:04:06102,15
3M11632Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:04:0693,85
6Z31750Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:04:1089,03
7M21781Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:04:1081,66
8M21993Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:04:1180,79
8M21923Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:1180,79
4M12135Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:1387,99
4M12124Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:1387,99
7Z32158Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:1386,50
3Z224101Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1495,30
10M22594Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:04:1577,29
6M12697Stejskal DanTJ Spartak Letohrad0900:04:1883,80
7M12720Zářecký MarekIscarex Junior Team ČT0900:04:1982,96
7M12713Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:04:1982,96
4Z229127Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:04:2090,46
5Z230123Brusenbauchová NelaIscarex Junior Team ČT0800:04:2388,05
6Z231126Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:04:2487,24
8Z33253Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:04:2774,68
11M23292Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:04:2766,81
9M13412Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:04:3272,07
7Z23561Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:04:3479,18
9Z336133Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:3766,24
8Z23664Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:04:3776,76
12M23895Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:3857,21
10M13911Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:04:3966,20
10Z34059Dočekalová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:04:4063,71
11M14198Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:4164,53
9Z24163Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:4173,54
12M143100Motyčka MatějSokol Nekoř1000:04:4263,69
11Z34389Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:4262,03
12M14321Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:04:4263,69
10Z24662Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:4371,93
12Z34737Bednářová KláraNekoř0500:04:4559,49
13Z34841Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:04:4757,81
11Z249125Urdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:05:1645,33
13M25096Krsek ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0800:05:2218,78
12Z251115Kaplanová KarolínaSruby0700:05:2438,89
13Z25260Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:05:4224,38
14M15342Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:06:003,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3126Bureš JosefIscarex Junior Team ČT0600:05:16103,52
1Z4131Serbousková SáraIscarex Junior Team ČT0400:05:16114,12
2M3327Štantejský MatějIscarex Junior Team ČT0500:05:19101,66
3M3444Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:05:3094,82
4M3583Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:05:4883,63
2Z46116Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:5193,53
3Z4747Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:05:5392,35
5M3887Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:05:5579,27
6M3982Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:05:5678,65
7M31088Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:06:0274,92
4Z41046Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:06:0287,06
5Z41243Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:3965,29
8M31384Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:06:5442,59
6Z414139Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:5854,12
7Z415117Dušková SimonaChoceň0400:08:553,00

Trať 1,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51160Kaplan VojtěchŠedivec0100:06:32120,05
1MJ2173Simon JakubPolička0000:07:14106,90
1M43112Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:16101,97
2M4454Vacek MichalIscarex Junior Team ČT0400:07:20100,15
3M4574Kváček AntonínTJ Spartak Letohrad0400:07:2597,88
2M56111Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:2695,26
4M4776Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:07:2796,97
5M4875Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:07:3692,88
6M49110Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:07:4091,07
2MJ10143Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:07:4593,10
3M511159Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:4984,70
1ZC12155Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:55115,65
7M41377Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:08:1475,62
1ZB1385Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:14117,94
1Z515113Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:21110,94
2Z51625Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:26109,06
2ZB17185Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:36109,83
2ZC17150Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:08:3699,74
8M419164Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:0353,37
1ZA20153Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:07110,73
3ZC21187Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:1584,61
4ZC22118Šedová JanaSruby7300:09:4074,90
3Z523136Válková SimonaDolní Morava0200:09:4380,00
2ZA24169Janů RadkaTěchonín8400:10:0989,27
4Z525167Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:1169,43
1ZJ26174Moravcová DenisaLetohrad9900:10:13100,00
3ZB27157Koubová MarcelaRybník8000:10:1872,24
1ME28191Šponar JosefOrientační běh Žamberk4700:10:26106,89
1ZD29151Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:33103,62
2ME30120Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:10:41102,26
2ZD31142Kalousová DanaAtletika Žamberk5900:10:5098,35
3ZD32149Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:5198,04
3ME33168Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:1890,85
4ME34137Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:2389,31
5ZC35170Hubálková JanaSokol Žamberk6700:11:3231,44
5ME36178Jelínek MatějČernilov4200:11:4781,90
4ZB37165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:5935,01
6ME38181Bielčik JindřichLichkov4000:12:1274,19
4ZD39156Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:2350,88
5ZD40176Jelínková MagdalenaČernilov4500:13:2649,95

Trať 3,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9800:13:11105,17
2MA2186Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:13:25101,72
1MB367Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:13:27114,41
3MA4183Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:14:0093,10
4MA5158Moravec JiříJM Team Letohrad9600:14:2088,18
5MA6188Kapalčík ŠimonMistrovice9500:14:3783,99
2MB728Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:14:4097,62
6MA829Kanský PetrTJ Spartak Letohrad9800:14:5978,57
1MC945Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:15:02107,26
3MB10179Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:15:2287,96
4MB11180Bielčík PetrLichkov7100:15:2986,35
2MC12189Dostálek PetrMy od kopřivy6700:15:36100,00
3MC13182Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:16:1092,74
4MC14148Hruban JanČeská Třebová6600:16:3886,75
1MD15154Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:47104,40
7MA1634Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:17:0148,52
5MC17119Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:17:0481,20
8MA18175Růžička KarelMozajka HK9500:17:1245,81
2MD19144Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1898,38
3MD20152Ráb PavelČeská Třebová5200:17:2497,22
4MD21162Tarant JiříMasty5800:17:2896,44
5MD22161Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:3595,08
5MB23172Simon PetrPolička7200:17:4654,85
6MC24184Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:0667,95
9MA25135Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:18:2228,57
6MB2655Vacek JiříDlouhá Třebová7700:18:4840,59
10MA27163Kremeň MartinSvitavy9400:19:3311,08
6MD28122Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:19:4070,80
7MB29166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:0722,42
7MD30121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:4059,15
8MD31177Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:0254,87
11MA32134Mikula VítBoršice8100:21:203,00
12MA33190Doskočil LubošLukavice8500:22:063,00
9MD34171Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:22:2937,97
10MD35124Dušek JanJiskra Ústí nad Orlicí5100:25:263,59

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9800:13:11102,50
2MA2186Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:13:2599,00
3MB367Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:13:2798,50
4MA4183Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:14:0090,26
5MA5158Moravec JiříJM Team Letohrad9600:14:2085,27
6MA6188Kapalčík ŠimonMistrovice9500:14:3781,02
7MB728Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:14:4080,27
8MA829Kanský PetrTJ Spartak Letohrad9800:14:5975,53
9MC945Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:15:0274,78
10MB10179Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:15:2269,79
11MB11180Bielčík PetrLichkov7100:15:2968,04
12MC12189Dostálek PetrMy od kopřivy6700:15:3666,29
13MC13182Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:16:1057,80
14MC14148Hruban JanČeská Třebová6600:16:3850,81
15MD15154Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:4748,56
16MA1634Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:17:0145,07
17MC17119Flegl BohumilSkibob klub Dobruška6000:17:0444,32
18MA18175Růžička KarelMozajka HK9500:17:1242,32
19MD19144Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1840,82
20MD20152Ráb PavelČeská Třebová5200:17:2439,33
21MD21162Tarant JiříMasty5800:17:2838,33
22MD22161Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:3536,58
23MB23172Simon PetrPolička7200:17:4633,83
24MC24184Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:0628,84
25MA25135Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:18:2224,84
26MB2655Vacek JiříDlouhá Třebová7700:18:4818,35
27MA27163Kremeň MartinSvitavy9400:19:337,12
28MD28122Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:19:405,37
29MB29166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:073,00
30MD30121Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:403,00
31MD31177Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:023,00
32MA32134Mikula VítBoršice8100:21:203,00
33MA33190Doskočil LubošLukavice8500:22:063,00
34MD34171Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:22:293,00
35MD35124Dušek JanJiskra Ústí nad Orlicí5100:25:263,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12155Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:55106,12
2ZB1385Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:08:1498,37
3Z515113Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:08:2195,51
4Z51625Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:2693,47
5ZB17185Pirklová KateřinaLetohrad7600:08:3689,39
5ZC17150Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:08:3689,39
7ZA20153Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:0776,73
8ZC21187Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:1573,47
9ZC22118Šedová JanaSruby7300:09:4063,27
10Z523136Válková SimonaDolní Morava0200:09:4362,04
11ZA24169Janů RadkaTěchonín8400:10:0951,43
12Z525167Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:1150,61
13ZJ26174Moravcová DenisaLetohrad9900:10:1349,80
14ZB27157Koubová MarcelaRybník8000:10:1847,76
15ZD29151Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:3341,63
16ZD31142Kalousová DanaAtletika Žamberk5900:10:5034,69
17ZD32149Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:5134,29
18ZC35170Hubálková JanaSokol Žamberk6700:11:3217,55
19ZB37165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:596,53
20ZD39156Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:233,00
21ZD40176Jelínková MagdalenaČernilov4500:13:263,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 37%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

V kategorii Nejmladší žákyně II první dvě závodnice nedoběhly stejně, Matějková Viktoria Ela doběhla první. Stála jsem v cíli.
ivetmaresova
Diky za upozorneni, opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód