hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Šárovcova Lhota - Zvičina

5.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 5.5.2018
  • zobrazeno již 283x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4130

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Hochman Filip7319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Krejcar Petr4516
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Čeřovský Jan7512
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Košťál Karel7210
Buchar Jan3310

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.05.2018, 12:52
  • zobrazeno již 382x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2155Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:2170,00
2MJ2394Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:12:3662,00
3MJ3856Krupka MilanIndičtí běžci0301:15:5954,00
4MJ7869Kubát AdamLokomotiva Nymburk0101:24:3748,00
5MJ1001Heilig JanUSK0101:28:1444,00
6MJ10770Sukaný MartinTJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště0601:29:2940,00
7MJ161164Vávra JakubOrientační běh Hořice0201:51:4638,00

Muži A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2108Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí8601:03:1470,00
2MA5122Hruška JanKasper Swix Team8901:05:3262,00
3MA10105Hofman MilanRBZ Praha9601:08:1654,00
4MA1211Laušman JakubRadkův team9801:09:1448,00
5MA13513Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem9501:09:5344,00
6MA16512Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:11:2940,00
7MA20129Krupka LukášCyklo Point Jičín8301:12:1538,00
8MA22509Voják MartinSK HZS Domažlice9301:12:2636,00
9MA2435Fikar MartinBAKAKO Nová Paka8301:12:5034,00
10MA2546Pešl JosefTT Loko Beroun8501:12:5132,00
11MA26151Jirka JanAC Náchod8301:13:0430,00
12MA2821Zajíček TomášMlázovice9201:13:5828,00
13MA3252Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:15:1126,00
14MA3537Kahánek RadekAK Bažantnice Bělohrad9001:15:4524,00
15MA41158Šťovíček PavelHořické gymnázium9001:16:4722,00
16MA43127Jíra VojtěchMorčata na útěku fanklub9301:17:4720,00
17MA44502Letko ZbyněkHZS PS Jičín8801:18:1318,00
18MA5388Patrman MartinSki klub Jablonec nad Nisou9201:19:1916,00
19MA55128Medlík Jan.9101:19:5314,00
20MA5890Bílek AlešCzech Tallboys7901:19:5912,00
21MA61152Kučera MarcelDolní Brusnice8501:20:1910,00
22MA7042Puc VítězslavClean - air s.r.o.8401:23:038,00
23MA8295Henych TomášKoKa Team7901:25:356,00
24MA86133Makovec Roman.8101:26:354,00
25MA9017Haken MiroslavRadkův team9701:27:332,00
26MA9384Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:27:442,00
27MA94119Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:27:472,00
28MA96150Polický TomášVelké Poříčí8401:27:522,00
29MA1057Abel RomanTC Batalion8901:29:082,00
30MA1133Šmol Tomáš09001:30:562,00
31MA118161Podzimek Petr.8901:32:122,00
32MA11943Čepelka PetrLázně Bělohrad8601:32:262,00
33MA12089Džanda ZdeněkSvářeči8201:32:272,00
34MA122113Fikar OndřejHobby runners8801:33:432,00
35MA12378Nedas JiříZa Jonáše8001:33:442,00
36MA12585Havel LukášHradec Králové8201:34:562,00
37MA12825Červenka JaroslavDobřenice7901:35:282,00
38MA131511Vašátko JaroslavHzs Královéhradeckého kraje7901:36:322,00
39MA133514Kohút TomášMP Jičín9201:37:112,00
40MA1362Šindelář JiříJABLOTRON ALARMS a.s.8101:38:192,00
41MA14333Šulc JanMICRORISC9601:40:402,00
42MA147508Gotvald TomášHZS Královéhradeckého kraje8001:42:512,00
43MA148131Jandura MichalTJ Sokol Jičín8001:42:552,00
44MA15072Pecina JanSKPV Brandýs nad Labem8201:43:302,00
45MA15175Rudolf JiříMorčata na útěku - FANKLUB9001:43:432,00
46MA152124Rozum JanJablotron9101:43:572,00
47MA157157Kulhánek MartinŠneček team8301:48:082,00
48MA158103Seidl MartinTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy8301:49:552,00
49MA1638Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:52:312,00
50MA164116Przechowski KryštofHohohořice9201:54:222,00
-MA-91Hrevuš AlexandrSport Břehy79DNF-

Muži B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7701:01:0670,00
2MB3155Rektor AntonínModřany7501:04:3962,00
3MB6107Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:06:3554,00
4MB8503Vavruška JiříKerda sport Liberec7801:07:2648,00
5MB953Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:4744,00
6MB1168Záruba JanSIX MONKEYS7701:08:3840,00
7MB1528Hak TomášVítězná7801:11:0638,00
8MB1716Brendl JanSpedos7501:11:3336,00
9MB18147Polej JiříHronov7101:11:4934,00
10MB1940Hochman FilipFLOPY software7301:11:5532,00
11MB3064Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem7401:14:1830,00
12MB31141Polák MichalBakako Nová Paka7701:14:4528,00
13MB3698Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:4726,00
14MB37140Šír VladimírKJB Jilemnice7601:15:4824,00
15MB39138Fiala LubomírL+L Team6901:16:2222,00
16MB42126Dlab LadislavRoztoky7001:17:2220,00
17MB4887Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:4918,00
18MB50142Škoda AlešOlfincarski team7501:18:5516,00
19MB5431Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7601:19:5214,00
20MB5981Valeš PavelDvůr Králové nad Labem7601:20:0012,00
21MB604Dubský AlešChalupáři Zv7101:20:1710,00
22MB65506Šafařík MartinHZS KHK7001:21:188,00
23MB77504Seneta LiborZZS KHK7201:24:296,00
24MB7957Čeřovský JanHO-Hořice7501:24:584,00
25MB85130Jandura PavelTJ Sokol Jičín7501:26:202,00
26MB89104Koprnický JanTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy7801:27:232,00
27MB9244Čeřovský JaroslavLešany7701:27:422,00
28MB9561Dušek MartinLibřice7701:27:512,00
29MB97100Beránek MilanHO-Hořice7501:27:532,00
30MB98145Čermák TomášLánov7001:27:562,00
31MB10192Vašíček RomanContinental Adršbach7401:28:332,00
32MB10418Karásek JiříKartouzy7001:29:002,00
33MB11222Junek Aleš7401:30:522,00
34MB114507Pospíšil PetrHZS Královéhradeckého kraje7401:31:162,00
35MB11724Jeřábek PatrikRadkův team7801:31:402,00
36MB13079Valeš PetrformulaUNO7501:36:002,00
37MB14066Gukkert RomanBrtevští6901:39:132,00
38MB149125Christoph DavidNové město nad Metují7101:43:212,00
39MB154101Beránek Miroslav.7701:44:552,00
-MB-99Doutnáč PetrMicrorisc77DNF-
-MB-48Malý JanEleven Run Team73DNF-

Muži C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC447Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:0670,00
2MC7162Brodský VladimírJičínští draci6801:07:2262,00
3MC14510Buřil FrantišekVidochov6601:10:1954,00
4MC29148Mazač JaroslavWíkov Hronov6801:13:5948,00
5MC34110Pešek MilanCarla kup kolo Dvůr Králové6001:15:3944,00
6MC40135Plašil MilanMlázovice5901:16:2640,00
7MC4793Koutník LumírAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6701:18:3138,00
8MC51154Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:1436,00
9MC57132Karlík MichalOlfinCar Trutnov6401:19:5534,00
10MC62156Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:20:4632,00
11MC6350Čipera RadekRadvanice1586401:20:5930,00
12MC6838Machek PavelVidoň6101:22:1128,00
13MC72146Zelený LuděkDomaŽďár6101:23:2526,00
14MC74134Nosek JaroslavLK Prachov6301:24:1824,00
15MC7545Kuřík JanOrel Studenec6601:24:2022,00
16MC8762Pšenička JiříFajn Tým6801:26:4620,00
17MC8820Janík TomášSPONA Teplice6801:27:1818,00
18MC99144Čermák PavelJilemnice6801:28:0716,00
19MC106117Drbohlav BohumilDrbani6301:29:0914,00
20MC115163Vávra RadekOrientační běh Hořice6301:31:2212,00
21MC169118Svatoň JiříČechovka Hořice6102:15:0610,00

Muži D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27102Šimůnek JaromírSKP Konspic JBC5501:13:3870,00
2MD6483Gombita JosefMost5801:21:0662,00
3MD69109Flegl VlastimilBrtev5301:22:4054,00
4MD8032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:0248,00
5MD8315Kozelka MilošLibín5701:25:3644,00
6MD110115Trnka MilanKaper-swix Team5701:30:3040,00
7MD13458Palisch DieterHS Horice4901:38:0038,00
8MD1669Novotný JaroslavTEP Trutnov5501:59:1936,00

Muži E (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5534Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:5370,00
2ME111137Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:30:3762,00

Juniorky (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5286Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:1570,00
2ZJ103123Knapová Lenka.9901:28:4162,00
3ZJ15549Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:45:1354,00
4ZJ17074Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0002:30:0048,00

Ženy A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46111Khýrová AnetaCarla kup kolo.cz9301:18:2670,00
2ZA666Pacholíková PetraNWOW9001:21:4162,00
3ZA6710Krejčová LucieSobčice8501:21:5654,00
4ZA7330Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8801:23:4348,00
5ZA76149Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:24:2844,00
6ZA91114Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:27:3740,00
7ZA10965Schejbalová Danakola chaloupka9201:30:0838,00
8ZA13526Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:0936,00
9ZA156159Tomšíková LenkaŠneček Team8901:48:0734,00
10ZA16012Buštová RadkaNány v běhu9001:51:3332,00
11ZA162106Šafková Jana.9301:51:5530,00

Ženy B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:15:1570,00
2ZB4576Klinecká JanaMK Hlinsko8101:18:1562,00
3ZB8114PONČOVA EvaRunSport Team7401:25:2954,00
4ZB8419Kilianová DagmarSokol Dolní Kalná7601:25:5148,00
5ZB10271Trvalcová JitkaDESIGN WELD7701:28:3644,00
6ZB10877Košťálová Olgasama na svý triko7701:29:4240,00
7ZB12123Pašková GabrielaNány v běhu7901:33:0638,00
8ZB124136Kostyšynová EvaNáchod7701:33:5936,00
9ZB12697Kotková IvaKoKa Team8201:34:5834,00
10ZB129121Linhartová Romana.8201:35:5132,00
11ZB132143Dohnalová MonikaPecka7401:36:5430,00
12ZB13763Krsková MarkétaSeminaria7401:39:0328,00
13ZB13982Nedasová JitkaTJ Jonáš :o) (rodinná firma)8101:39:1126,00
14ZB14480Valešová JanaformulaUNO7801:41:1024,00
15ZB14596Henychová PetraKoKa Team8201:42:0122,00
16ZB14613Valečková KateřinaJABLOTRON ALARMS a.s.7701:42:0620,00
17ZB15359Vánská LucieTUL8101:44:3118,00
18ZB1655Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:58:0016,00

Ženy C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7141Klampflová EvaVrchaři6401:23:2270,00
2ZC116160Háková MichaelaSokol Valteřice7101:31:2662,00
3ZC127139Pivoňková LenkaL+L Team7301:35:2054,00
4ZC13851Jelínková ErikaFlyingbiker7201:39:0448,00
5ZC141153Strnádková JanaDolní Kalná7101:39:2244,00
6ZC14254Fialová RenataBílá Třemešná7301:39:4940,00
7ZC15967Gukkertová ŠtěpánkaBrtevští7201:50:4238,00
8ZC16773Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6602:01:2136,00

Ženy D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD49112Paulů BlankaMaroton stav Úpice5401:18:5270,00
2ZD16829Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5602:10:2962,00

Trať 14,7 km, 393 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7701:01:0670,00
1MA2108Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí8601:03:1470,00
2MB3155Rektor AntonínModřany7501:04:3962,00
1MC447Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:0670,00
2MA5122Hruška JanKasper Swix Team8901:05:3262,00
3MB6107Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:06:3554,00
2MC7162Brodský VladimírJičínští draci6801:07:2262,00
4MB8503Vavruška JiříKerda sport Liberec7801:07:2648,00
5MB953Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:4744,00
3MA10105Hofman MilanRBZ Praha9601:08:1654,00
6MB1168Záruba JanSIX MONKEYS7701:08:3840,00
4MA1211Laušman JakubRadkův team9801:09:1448,00
5MA13513Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem9501:09:5344,00
3MC14510Buřil FrantišekVidochov6601:10:1954,00
7MB1528Hak TomášVítězná7801:11:0638,00
6MA16512Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:11:2940,00
8MB1716Brendl JanSpedos7501:11:3336,00
9MB18147Polej JiříHronov7101:11:4934,00
10MB1940Hochman FilipFLOPY software7301:11:5532,00
7MA20129Krupka LukášCyklo Point Jičín8301:12:1538,00
1MJ2155Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:2170,00
8MA22509Voják MartinSK HZS Domažlice9301:12:2636,00
2MJ2394Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:12:3662,00
9MA2435Fikar MartinBAKAKO Nová Paka8301:12:5034,00
10MA2546Pešl JosefTT Loko Beroun8501:12:5132,00
11MA26151Jirka JanAC Náchod8301:13:0430,00
1MD27102Šimůnek JaromírSKP Konspic JBC5501:13:3870,00
12MA2821Zajíček TomášMlázovice9201:13:5828,00
4MC29148Mazač JaroslavWíkov Hronov6801:13:5948,00
11MB3064Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem7401:14:1830,00
12MB31141Polák MichalBakako Nová Paka7701:14:4528,00
13MA3252Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:15:1126,00
1ZB33120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:15:1570,00
5MC34110Pešek MilanCarla kup kolo Dvůr Králové6001:15:3944,00
14MA3537Kahánek RadekAK Bažantnice Bělohrad9001:15:4524,00
13MB3698Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:4726,00
14MB37140Šír VladimírKJB Jilemnice7601:15:4824,00
3MJ3856Krupka MilanIndičtí běžci0301:15:5954,00
15MB39138Fiala LubomírL+L Team6901:16:2222,00
6MC40135Plašil MilanMlázovice5901:16:2640,00
15MA41158Šťovíček PavelHořické gymnázium9001:16:4722,00
16MB42126Dlab LadislavRoztoky7001:17:2220,00
16MA43127Jíra VojtěchMorčata na útěku fanklub9301:17:4720,00
17MA44502Letko ZbyněkHZS PS Jičín8801:18:1318,00
2ZB4576Klinecká JanaMK Hlinsko8101:18:1562,00
1ZA46111Khýrová AnetaCarla kup kolo.cz9301:18:2670,00
7MC4793Koutník LumírAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6701:18:3138,00
17MB4887Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:4918,00
1ZD49112Paulů BlankaMaroton stav Úpice5401:18:5270,00
18MB50142Škoda AlešOlfincarski team7501:18:5516,00
8MC51154Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:1436,00
1ZJ5286Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:1570,00
18MA5388Patrman MartinSki klub Jablonec nad Nisou9201:19:1916,00
19MB5431Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7601:19:5214,00
1ME5534Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:5370,00
19MA55128Medlík Jan.9101:19:5314,00
9MC57132Karlík MichalOlfinCar Trutnov6401:19:5534,00
20MA5890Bílek AlešCzech Tallboys7901:19:5912,00
20MB5981Valeš PavelDvůr Králové nad Labem7601:20:0012,00
21MB604Dubský AlešChalupáři Zv7101:20:1710,00
21MA61152Kučera MarcelDolní Brusnice8501:20:1910,00
10MC62156Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:20:4632,00
11MC6350Čipera RadekRadvanice1586401:20:5930,00
2MD6483Gombita JosefMost5801:21:0662,00
22MB65506Šafařík MartinHZS KHK7001:21:188,00
2ZA666Pacholíková PetraNWOW9001:21:4162,00
3ZA6710Krejčová LucieSobčice8501:21:5654,00
12MC6838Machek PavelVidoň6101:22:1128,00
3MD69109Flegl VlastimilBrtev5301:22:4054,00
22MA7042Puc VítězslavClean - air s.r.o.8401:23:038,00
1ZC7141Klampflová EvaVrchaři6401:23:2270,00
13MC72146Zelený LuděkDomaŽďár6101:23:2526,00
4ZA7330Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8801:23:4348,00
14MC74134Nosek JaroslavLK Prachov6301:24:1824,00
15MC7545Kuřík JanOrel Studenec6601:24:2022,00
5ZA76149Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:24:2844,00
23MB77504Seneta LiborZZS KHK7201:24:296,00
4MJ7869Kubát AdamLokomotiva Nymburk0101:24:3748,00
24MB7957Čeřovský JanHO-Hořice7501:24:584,00
4MD8032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:0248,00
3ZB8114PONČOVA EvaRunSport Team7401:25:2954,00
23MA8295Henych TomášKoKa Team7901:25:356,00
5MD8315Kozelka MilošLibín5701:25:3644,00
4ZB8419Kilianová DagmarSokol Dolní Kalná7601:25:5148,00
25MB85130Jandura PavelTJ Sokol Jičín7501:26:202,00
24MA86133Makovec Roman.8101:26:354,00
16MC8762Pšenička JiříFajn Tým6801:26:4620,00
17MC8820Janík TomášSPONA Teplice6801:27:1818,00
26MB89104Koprnický JanTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy7801:27:232,00
25MA9017Haken MiroslavRadkův team9701:27:332,00
6ZA91114Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:27:3740,00
27MB9244Čeřovský JaroslavLešany7701:27:422,00
26MA9384Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:27:442,00
27MA94119Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:27:472,00
28MB9561Dušek MartinLibřice7701:27:512,00
28MA96150Polický TomášVelké Poříčí8401:27:522,00
29MB97100Beránek MilanHO-Hořice7501:27:532,00
30MB98145Čermák TomášLánov7001:27:562,00
18MC99144Čermák PavelJilemnice6801:28:0716,00
5MJ1001Heilig JanUSK0101:28:1444,00
31MB10192Vašíček RomanContinental Adršbach7401:28:332,00
5ZB10271Trvalcová JitkaDESIGN WELD7701:28:3644,00
2ZJ103123Knapová Lenka.9901:28:4162,00
32MB10418Karásek JiříKartouzy7001:29:002,00
29MA1057Abel RomanTC Batalion8901:29:082,00
19MC106117Drbohlav BohumilDrbani6301:29:0914,00
6MJ10770Sukaný MartinTJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště0601:29:2940,00
6ZB10877Košťálová Olgasama na svý triko7701:29:4240,00
7ZA10965Schejbalová Danakola chaloupka9201:30:0838,00
6MD110115Trnka MilanKaper-swix Team5701:30:3040,00
2ME111137Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:30:3762,00
33MB11222Junek Aleš7401:30:522,00
30MA1133Šmol Tomáš09001:30:562,00
34MB114507Pospíšil PetrHZS Královéhradeckého kraje7401:31:162,00
20MC115163Vávra RadekOrientační běh Hořice6301:31:2212,00
2ZC116160Háková MichaelaSokol Valteřice7101:31:2662,00
35MB11724Jeřábek PatrikRadkův team7801:31:402,00
31MA118161Podzimek Petr.8901:32:122,00
32MA11943Čepelka PetrLázně Bělohrad8601:32:262,00
33MA12089Džanda ZdeněkSvářeči8201:32:272,00
7ZB12123Pašková GabrielaNány v běhu7901:33:0638,00
34MA122113Fikar OndřejHobby runners8801:33:432,00
35MA12378Nedas JiříZa Jonáše8001:33:442,00
8ZB124136Kostyšynová EvaNáchod7701:33:5936,00
36MA12585Havel LukášHradec Králové8201:34:562,00
9ZB12697Kotková IvaKoKa Team8201:34:5834,00
3ZC127139Pivoňková LenkaL+L Team7301:35:2054,00
37MA12825Červenka JaroslavDobřenice7901:35:282,00
10ZB129121Linhartová Romana.8201:35:5132,00
36MB13079Valeš PetrformulaUNO7501:36:002,00
38MA131511Vašátko JaroslavHzs Královéhradeckého kraje7901:36:322,00
11ZB132143Dohnalová MonikaPecka7401:36:5430,00
39MA133514Kohút TomášMP Jičín9201:37:112,00
7MD13458Palisch DieterHS Horice4901:38:0038,00
8ZA13526Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:0936,00
40MA1362Šindelář JiříJABLOTRON ALARMS a.s.8101:38:192,00
12ZB13763Krsková MarkétaSeminaria7401:39:0328,00
4ZC13851Jelínková ErikaFlyingbiker7201:39:0448,00
13ZB13982Nedasová JitkaTJ Jonáš :o) (rodinná firma)8101:39:1126,00
37MB14066Gukkert RomanBrtevští6901:39:132,00
5ZC141153Strnádková JanaDolní Kalná7101:39:2244,00
6ZC14254Fialová RenataBílá Třemešná7301:39:4940,00
41MA14333Šulc JanMICRORISC9601:40:402,00
14ZB14480Valešová JanaformulaUNO7801:41:1024,00
15ZB14596Henychová PetraKoKa Team8201:42:0122,00
16ZB14613Valečková KateřinaJABLOTRON ALARMS a.s.7701:42:0620,00
42MA147508Gotvald TomášHZS Královéhradeckého kraje8001:42:512,00
43MA148131Jandura MichalTJ Sokol Jičín8001:42:552,00
38MB149125Christoph DavidNové město nad Metují7101:43:212,00
44MA15072Pecina JanSKPV Brandýs nad Labem8201:43:302,00
45MA15175Rudolf JiříMorčata na útěku - FANKLUB9001:43:432,00
46MA152124Rozum JanJablotron9101:43:572,00
17ZB15359Vánská LucieTUL8101:44:3118,00
39MB154101Beránek Miroslav.7701:44:552,00
3ZJ15549Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:45:1354,00
9ZA156159Tomšíková LenkaŠneček Team8901:48:0734,00
47MA157157Kulhánek MartinŠneček team8301:48:082,00
48MA158103Seidl MartinTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy8301:49:552,00
7ZC15967Gukkertová ŠtěpánkaBrtevští7201:50:4238,00
10ZA16012Buštová RadkaNány v běhu9001:51:3332,00
7MJ161164Vávra JakubOrientační běh Hořice0201:51:4638,00
11ZA162106Šafková Jana.9301:51:5530,00
49MA1638Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:52:312,00
50MA164116Przechowski KryštofHohohořice9201:54:222,00
18ZB1655Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:58:0016,00
8MD1669Novotný JaroslavTEP Trutnov5501:59:1936,00
8ZC16773Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6602:01:2136,00
2ZD16829Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5602:10:2962,00
21MC169118Svatoň JiříČechovka Hořice6102:15:0610,00
4ZJ17074Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0002:30:0048,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7701:01:0670,00
2MA2108Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí8601:03:1462,00
3MB3155Rektor AntonínModřany7501:04:3954,00
4MC447Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:0648,00
5MA5122Hruška JanKasper Swix Team8901:05:3244,00
6MB6107Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:06:3540,00
7MC7162Brodský VladimírJičínští draci6801:07:2238,00
8MB8503Vavruška JiříKerda sport Liberec7801:07:2636,00
9MB953Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:4734,00
10MA10105Hofman MilanRBZ Praha9601:08:1632,00
11MB1168Záruba JanSIX MONKEYS7701:08:3830,00
12MA1211Laušman JakubRadkův team9801:09:1428,00
13MA13513Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem9501:09:5326,00
14MC14510Buřil FrantišekVidochov6601:10:1924,00
15MB1528Hak TomášVítězná7801:11:0622,00
16MA16512Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:11:2920,00
17MB1716Brendl JanSpedos7501:11:3318,00
18MB18147Polej JiříHronov7101:11:4916,00
19MB1940Hochman FilipFLOPY software7301:11:5514,00
20MA20129Krupka LukášCyklo Point Jičín8301:12:1512,00
21MJ2155Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:2110,00
22MA22509Voják MartinSK HZS Domažlice9301:12:268,00
23MJ2394Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:12:366,00
24MA2435Fikar MartinBAKAKO Nová Paka8301:12:504,00
25MA2546Pešl JosefTT Loko Beroun8501:12:512,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:15:1570,00
2ZB4576Klinecká JanaMK Hlinsko8101:18:1562,00
3ZA46111Khýrová AnetaCarla kup kolo.cz9301:18:2654,00
4ZD49112Paulů BlankaMaroton stav Úpice5401:18:5248,00
5ZJ5286Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:1544,00
6ZA666Pacholíková PetraNWOW9001:21:4140,00
7ZA6710Krejčová LucieSobčice8501:21:5638,00
8ZC7141Klampflová EvaVrchaři6401:23:2236,00
9ZA7330Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8801:23:4334,00
10ZA76149Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:24:2832,00
11ZB8114PONČOVA EvaRunSport Team7401:25:2930,00
12ZB8419Kilianová DagmarSokol Dolní Kalná7601:25:5128,00
13ZA91114Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:27:3726,00
14ZB10271Trvalcová JitkaDESIGN WELD7701:28:3624,00
15ZJ103123Knapová Lenka.9901:28:4122,00
16ZB10877Košťálová Olgasama na svý triko7701:29:4220,00
17ZA10965Schejbalová Danakola chaloupka9201:30:0818,00
18ZC116160Háková MichaelaSokol Valteřice7101:31:2616,00
19ZB12123Pašková GabrielaNány v běhu7901:33:0614,00
20ZB124136Kostyšynová EvaNáchod7701:33:5912,00
21ZB12697Kotková IvaKoKa Team8201:34:5810,00
22ZC127139Pivoňková LenkaL+L Team7301:35:208,00
23ZB129121Linhartová Romana.8201:35:516,00
24ZB132143Dohnalová MonikaPecka7401:36:544,00
25ZA13526Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:092,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód