hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Děvín

19.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 19.5.2018
  • zobrazeno již 542x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u kostela
11:00 hodin (Juniorky,muži nad 70 let, ženy nad 55 let: 6,3 km převýšení 400 m start v 11:15 u Klentnice)

Přihlášky

Online registrace na Běhej.com do 14.5. 2018

Prezentace

Kulturní dům Perná od 9 hodin

Startovné

Děti 60 Kč, hlavní závod předem 100 kč, na místě 150 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 9,3 km
Převýšení: 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
tel. 606 527 724

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.05.2018, 12:11
  • zobrazeno již 540x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33125Moravec JanJM Team Letohrad0201:05:5870,00
2MJ3749Klíč FrantišekBoskovice0201:11:0362,00

Muži A (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA212Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4870,00
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:48:5662,00
3MA7133Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:4954,00
4MA1496Buchtík AlešABND Racing Team8200:55:0848,00
5MA2228Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:3544,00
6MA2810Lorenc MarekMěnín8701:02:1240,00
7MA29145Knotek David-8201:02:2338,00
8MA3553Stříbrný MartinBrno8701:09:5536,00

Muži B (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:1170,00
2MB326Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem7300:47:5962,00
3MB5161Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:1054,00
4MB825Záruba JanSix Monkeys7700:51:2648,00
5MB10178Hašpl MarcelOddíl 20157700:53:0144,00
6MB1273Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:53:4940,00
7MB1638Reidlinger MarkusLAC Harlekin7700:56:4538,00
8MB1791Toman IgorVyškov7200:56:5436,00
9MB2627Pešta MartinBakako Nová Paka7801:01:4134,00

Muži C (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:1770,00
2MC9117Buřil FrantišekVidochov6600:52:0562,00
3MC11124Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:2154,00
4MC1330Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:54:1548,00
5MC2170Jančařík PetrAAC Brno6800:58:2044,00
6MC3076Bednář PavelŠNECI na MAX6801:02:3140,00
7MC32123Palaš ZdeněkPRD. Valtice6101:05:2838,00
8MC38104Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:11:4936,00
9MC4347Halbrštat PetrBochánek team6701:26:1434,00
10MC4539Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:39:2432,00

Muži D (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1829Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:1270,00
2MD25128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0462,00
3MD3145Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:4354,00
4MD3637Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:3048,00
5MD3954Macháček Martin-5501:15:1044,00
6MD42176Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:24:4240,00

Muži E (trať 6,3 km, 400 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1122Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:0570,00
2ME216Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:1062,00
3ME3127Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:46:3054,00
4ME44Haberland JanSokol Brno4200:48:4148,00
5ME672Kovařík FrantišekBřeclav4600:54:5344,00

Juniorky (trať 6,3 km, 400 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2058Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1170,00
2ZA23110Weissová Gabriela-9100:59:2062,00
3ZA24130Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:00:2654,00
4ZA44136Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:38:0648,00

Ženy B (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:57:3870,00
2ZB2723Kolínková HanaAK Perná7401:02:0162,00
3ZB4046Daňhelová KamilaBochánek team7701:15:4154,00
4ZB41155Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:16:0248,00

Ženy C (trať 9,3 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1577Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:5770,00
2ZC34106Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:06:0862,00

Ženy D (trať 6,3 km, 400 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD524Budinská HanaMoravská Slavia Brno6000:49:3970,00
2ZD748Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:3462,00

Trať 6,3 km, 400 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1122Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:38:0570,00
2ME216Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:1062,00
3ME3127Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:46:3054,00
4ME44Haberland JanSokol Brno4200:48:4148,00
1ZD524Budinská HanaMoravská Slavia Brno6000:49:3970,00
5ME672Kovařík FrantišekBřeclav4600:54:5344,00
2ZD748Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:3462,00

Trať 9,3 km, 600 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:1170,00
1MA212Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4870,00
2MB326Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem7300:47:5962,00
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:48:5662,00
3MB5161Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:1054,00
1MC6159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:1770,00
3MA7133Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:4954,00
4MB825Záruba JanSix Monkeys7700:51:2648,00
2MC9117Buřil FrantišekVidochov6600:52:0562,00
5MB10178Hašpl MarcelOddíl 20157700:53:0144,00
3MC11124Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:2154,00
6MB1273Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:53:4940,00
4MC1330Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:54:1548,00
4MA1496Buchtík AlešABND Racing Team8200:55:0848,00
1ZC1577Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:5770,00
7MB1638Reidlinger MarkusLAC Harlekin7700:56:4538,00
8MB1791Toman IgorVyškov7200:56:5436,00
1MD1829Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:1270,00
1ZB19111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:57:3870,00
1ZA2058Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1170,00
5MC2170Jančařík PetrAAC Brno6800:58:2044,00
5MA2228Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:3544,00
2ZA23110Weissová Gabriela-9100:59:2062,00
3ZA24130Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:00:2654,00
2MD25128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0462,00
9MB2627Pešta MartinBakako Nová Paka7801:01:4134,00
2ZB2723Kolínková HanaAK Perná7401:02:0162,00
6MA2810Lorenc MarekMěnín8701:02:1240,00
7MA29145Knotek David-8201:02:2338,00
6MC3076Bednář PavelŠNECI na MAX6801:02:3140,00
3MD3145Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:4354,00
7MC32123Palaš ZdeněkPRD. Valtice6101:05:2838,00
1MJ33125Moravec JanJM Team Letohrad0201:05:5870,00
2ZC34106Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:06:0862,00
8MA3553Stříbrný MartinBrno8701:09:5536,00
4MD3637Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:3048,00
2MJ3749Klíč FrantišekBoskovice0201:11:0362,00
8MC38104Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:11:4936,00
5MD3954Macháček Martin-5501:15:1044,00
3ZB4046Daňhelová KamilaBochánek team7701:15:4154,00
4ZB41155Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:16:0248,00
6MD42176Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:24:4240,00
9MC4347Halbrštat PetrBochánek team6701:26:1434,00
4ZA44136Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:38:0648,00
10MC4539Dražan LiborUNIVERSITA Obrany6001:39:2432,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:44:1170,00
2MA212Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:4862,00
3MB326Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem7300:47:5954,00
4MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:48:5648,00
5MB5161Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:1044,00
6MC6159Jančík BořekSVARTES Hořice6400:50:1740,00
7MA7133Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:4938,00
8MB825Záruba JanSix Monkeys7700:51:2636,00
9MC9117Buřil FrantišekVidochov6600:52:0534,00
10MB10178Hašpl MarcelOddíl 20157700:53:0132,00
11MC11124Vacarda VladimírEleven Run Team5900:53:2130,00
12MB1273Brožík JiříBěžecký klub Hodonín7100:53:4928,00
13MC1330Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:54:1526,00
14MA1496Buchtík AlešABND Racing Team8200:55:0824,00
15MB1638Reidlinger MarkusLAC Harlekin7700:56:4522,00
16MB1791Toman IgorVyškov7200:56:5420,00
17MD1829Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:1218,00
18MC2170Jančařík PetrAAC Brno6800:58:2016,00
19MA2228Šplíchal JanSokol Valteřice8300:58:3514,00
20MD25128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0412,00
21MB2627Pešta MartinBakako Nová Paka7801:01:4110,00
22MA2810Lorenc MarekMěnín8701:02:128,00
23MA29145Knotek David-8201:02:236,00
24MC3076Bednář PavelŠNECI na MAX6801:02:314,00
25MD3145Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:432,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1577Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:5770,00
2ZB19111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:57:3862,00
3ZA2058Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:1154,00
4ZA23110Weissová Gabriela-9100:59:2048,00
5ZA24130Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:00:2644,00
6ZB2723Kolínková HanaAK Perná7401:02:0140,00
7ZC34106Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:06:0838,00
8ZB4046Daňhelová KamilaBochánek team7701:15:4136,00
9ZB41155Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:16:0234,00
10ZA44136Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:38:0632,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód