Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

21.7.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 21.7.2018
  • zobrazeno již 668x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí, Rokytnice nad Jizerou
14:00 hodin

Přihlášky

ve Sportovní hale TJ Spartak od 12:00 do 13:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m
asfalt a terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václa Šír
tel. 481 523 375

Propozice závod ve formátu JPG

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2706

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Berka Radim8213
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Šír Václav6613
Trejbal Karel5112
Machačka Martin7512
Kadavý Jan4712
Palas Jaroslav5312
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Hák Michal7511
Hartych Stanislav6511
Vraštilová Miloslava5611
Nečas Josef5811
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Berka Martin8511
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Kolínek František569
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Žák Jiří719
Vodička Jan459
Ježek Přemysl829
Grohová Jaroslava519
Šimůnek Jan829
Kynčlová Dagmar729
Kašpar Josef389
Jančík Bořek648
Šesták Karel718
Krupka Milan568
Nesvadba Petr868

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ142Požár BorekBěžecký klub FC Kadaň0000:43:48105
2MJ1777Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:51:2193
3MJ2878Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:55:0981
4MJ4133Číhař TomášChvojenec0000:58:1672
5MJ4917Kubeš JanRun Porg0400:59:5866
6MJ1217Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:25:4860
Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA221Berka MartinKozákov8500:44:32105
2MA361Čech JanSilvini Madshus9300:44:4193
3MA4112Kubát PavelTým Apalucha9100:45:0181
4MA5113Hradec PavelTým Apalucha8800:45:0472
5MA6114Němec JanTým Apalucha8600:45:2966
6MA798Flegl VlastimilAC Spartak Vrchlabí8600:46:4260
7MA844Turek Martin-8000:47:1757
8MA965Hruška JanKasper - SWIX Team Trutnov8900:48:1954
9MA1120Berka RadimKozákov8200:48:3651
10MA1962Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5948
11MA22118Řemínek MatějAC Choceň8600:52:3145
12MA3589Hakl MartinSK Babice8700:56:5642
13MA37117Šlégl JiříTJ Sokol Podlázky-Dalovice9200:57:3539
14MA3918Šplíchal JanSokol Valteřice8300:57:5436
15MA42109Mandelíček JanPraha8600:58:3433
16MA5196Čermák Miloslav-8201:01:0330
17MA5397Špringl ŠtěpánPraha 58401:01:2527
18MA6027Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:4724
19MA62115Vejstrk DanielTým Apalucha9101:03:0321
20MA7857Špryňar Pavel-8001:05:2218
21MA80121Joachymstál VítekZajko Team8101:05:2515
22MA9019Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou9001:07:0512
23MA93119Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:07:329
24MA11316Červenka JaroslavDobřenice7901:18:446
Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13103Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:07105
2MB1466Klvaň NorbertSokol Kolín7200:49:2793
3MB1555Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:4681
4MB2050Vymazal PetrOlomouc7500:52:1572
5MB3025Doubek MiroslavMAV Lomnice nad Popelkou7700:55:5166
6MB3486Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:56:2760
7MB4413Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:58:4457
8MB4732Číhař TomášChvojenec7000:59:1654
9MB48110Elger Martin-7300:59:3051
10MB63111Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7801:03:2748
11MB6510Czagan JanSDH Dědek7101:03:3545
12MB6851Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7801:03:4942
13MB7011Kašpárek Jiří-7501:04:0039
14MB7376Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:04:0736
15MB7695Venzara DavidSK OMT7601:04:5933
16MB86120Bednář PetrPraha 87801:06:2630
17MB87100Račák AdamTAXI Rokytnice n.Jiz.7701:06:4627
18MB8985Hrstka MichalPondělní dietáři Nymburk7601:06:5624
19MB9439Mandík Karel-7801:07:3321
20MB9830Růžička TomášHorní Rokytnice7801:08:4118
21MB1012Málek JindřichSki Klub Masters Rokytnice7201:10:5015
22MB11023Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:18:3812
23MB112102Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:18:419
Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1231Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:41105
2MC1615Pospíšil VítZdravotník Praha6800:51:1093
3MC1856Buřil FrantišekVidochov6600:51:5881
4MC25104Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:1072
5MC2791Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:54:2766
6MC295Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:55:3960
7MC3892Prchal PavelGP Kolín5900:57:4757
8MC4564Bednář PavelŠNECI na MAX6800:59:0754
9MC5034Mazač JaroslavWikov Hronov6801:00:1651
10MC5235Schütz PetrOrlová6201:01:1648
11MC5680Janík TomášSPONA Teplice6801:01:3845
12MC5984Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:02:3242
13MC64116Tichý PavelAC Náchod6301:03:2939
14MC66101Kobr JiříSK Zolboch - Rokytnice6201:03:4036
15MC6736Horník MartinLiberec6701:03:4733
16MC7858Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:05:2230
17MC81106Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:05:3127
18MC8443Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6501:05:4424
19MC9214Kraus VáclavMasáže Kraus Přelouč6401:07:3021
20MC103124Válek JanPraha 56401:12:1418
21MC11172Kašperec PetrSklárna AJETO Lindava6201:18:4015
22MC11582Valenta MichalPrales Tužín6201:21:2512
23MC11683Chrz PavelŠachový klub Ústí nad Labem6701:21:339
Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2445Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:53:23105
2MD3248Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:56:1793
3MD4022Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:1381
4MD4371Gombita JosefMost5800:58:3572
5MD4687Flegl VlastimilBrtev5300:59:1366
6MD711Nečas JosefÚpice5801:04:0260
7MD7588Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:04:2857
8MD8229Šolc VítězslavBKL Machov5701:05:3954
9MD11494Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:19:0751
10MD11912Sedlák JiříPřelouč5801:24:0648
Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2624Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:20105
2ME5837Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:2893
3ME6970Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:5781
4ME1059Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:15:3972
5ME11875Vodička JanM.K. Radslavice4501:23:3066
6ME122122Miles Jiří-4201:32:5060
7ME12473Groh StanislavAC Vrchlabí4601:37:5957
Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3353Pekařová JanaTJ Turnov0200:56:24105
2ZJ10047Jislová SáraHealthy life s.r.o.9901:10:0993
3ZJ10746Jandová TerezaSKP Kornspitz Jablonec n.Nis.0101:15:4681
Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA57108Blažková LenkaSrní8801:01:52105
2ZA9179Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1393
3ZA9693Kičinová ErikaKPA Pardubice9101:08:1481
Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2349Matrasová KateřinaSalming Running Česko8300:53:06105
2ZB31123Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:56:0793
3ZB5540Hančová DenisaSpartak Rokytnice n.Jiz.7801:01:3181
4ZB6167Kroužilová IvaSokol Kolín7701:02:5872
5ZB8369Netolická MartinaAC Slovan Liberec8201:05:4366
6ZB8526Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:1160
7ZB9590Šenkeříková HanaKopřivnice8301:07:4457
8ZB9741Koláriková KláraSpartak Rokytnice n.Jiz.8101:08:3154
9ZB117107Mládková MonikaRUN Chudobinec7901:22:3551
10ZB12099Račáková EvaTJ Spartak Rokytnice n.J.8001:25:4348
Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1054Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:28105
2ZC218Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:1693
3ZC5463Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7201:01:2981
4ZC7268Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:04:0672
5ZC7760Horáková JanaCafe Bajer Pardubice7101:05:1066
6ZC8859Jónová MarieRokytnice6601:06:5360
7ZC1024Strnádková JanaDolní Kalná7101:10:5357
8ZC1043Likusová DagmarBojov7001:15:0254
9ZC10852Šírová ŠárkaKavárna Pralinka7301:15:5751
Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3681Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:12105
2ZD74105Hänsel HeikeVFL Dresden-Bühlau, Deutschla6301:04:14-
3ZD996Popracová DrahomíraKežmarok5801:09:36-
4ZD10574Grohová JaroslavaVrchlabí5101:15:3993
5ZD10928Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:17:5481
6ZD12338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:32:5572
Trať 8,5 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ142Požár BorekBěžecký klub FC Kadaň0000:43:48105
1MA221Berka MartinKozákov8500:44:32105
2MA361Čech JanSilvini Madshus9300:44:4193
3MA4112Kubát PavelTým Apalucha9100:45:0181
4MA5113Hradec PavelTým Apalucha8800:45:0472
5MA6114Němec JanTým Apalucha8600:45:2966
6MA798Flegl VlastimilAC Spartak Vrchlabí8600:46:4260
7MA844Turek Martin-8000:47:1757
8MA965Hruška JanKasper - SWIX Team Trutnov8900:48:1954
1ZC1054Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:28105
9MA1120Berka RadimKozákov8200:48:3651
1MC1231Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:41105
1MB13103Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:07105
2MB1466Klvaň NorbertSokol Kolín7200:49:2793
3MB1555Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:4681
2MC1615Pospíšil VítZdravotník Praha6800:51:1093
2MJ1777Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:51:2193
3MC1856Buřil FrantišekVidochov6600:51:5881
10MA1962Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5948
4MB2050Vymazal PetrOlomouc7500:52:1572
2ZC218Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:1693
11MA22118Řemínek MatějAC Choceň8600:52:3145
1ZB2349Matrasová KateřinaSalming Running Česko8300:53:06105
1MD2445Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:53:23105
4MC25104Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:1072
1ME2624Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:20105
5MC2791Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:54:2766
3MJ2878Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:55:0981
6MC295Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:55:3960
5MB3025Doubek MiroslavMAV Lomnice nad Popelkou7700:55:5166
2ZB31123Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:56:0793
2MD3248Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:56:1793
1ZJ3353Pekařová JanaTJ Turnov0200:56:24105
6MB3486Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:56:2760
12MA3589Hakl MartinSK Babice8700:56:5642
1ZD3681Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:12105
13MA37117Šlégl JiříTJ Sokol Podlázky-Dalovice9200:57:3539
7MC3892Prchal PavelGP Kolín5900:57:4757
14MA3918Šplíchal JanSokol Valteřice8300:57:5436
3MD4022Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:1381
4MJ4133Číhař TomášChvojenec0000:58:1672
15MA42109Mandelíček JanPraha8600:58:3433
4MD4371Gombita JosefMost5800:58:3572
7MB4413Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:58:4457
8MC4564Bednář PavelŠNECI na MAX6800:59:0754
5MD4687Flegl VlastimilBrtev5300:59:1366
8MB4732Číhař TomášChvojenec7000:59:1654
9MB48110Elger Martin-7300:59:3051
5MJ4917Kubeš JanRun Porg0400:59:5866
9MC5034Mazač JaroslavWikov Hronov6801:00:1651
16MA5196Čermák Miloslav-8201:01:0330
10MC5235Schütz PetrOrlová6201:01:1648
17MA5397Špringl ŠtěpánPraha 58401:01:2527
3ZC5463Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7201:01:2981
3ZB5540Hančová DenisaSpartak Rokytnice n.Jiz.7801:01:3181
11MC5680Janík TomášSPONA Teplice6801:01:3845
1ZA57108Blažková LenkaSrní8801:01:52105
2ME5837Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:2893
12MC5984Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:02:3242
18MA6027Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:4724
4ZB6167Kroužilová IvaSokol Kolín7701:02:5872
19MA62115Vejstrk DanielTým Apalucha9101:03:0321
10MB63111Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7801:03:2748
13MC64116Tichý PavelAC Náchod6301:03:2939
11MB6510Czagan JanSDH Dědek7101:03:3545
14MC66101Kobr JiříSK Zolboch - Rokytnice6201:03:4036
15MC6736Horník MartinLiberec6701:03:4733
12MB6851Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7801:03:4942
3ME6970Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:5781
13MB7011Kašpárek Jiří-7501:04:0039
6MD711Nečas JosefÚpice5801:04:0260
4ZC7268Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:04:0672
14MB7376Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7201:04:0736
2ZD74105Hänsel HeikeVFL Dresden-Bühlau, Deutschla6301:04:14-
7MD7588Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:04:2857
15MB7695Venzara DavidSK OMT7601:04:5933
5ZC7760Horáková JanaCafe Bajer Pardubice7101:05:1066
20MA7857Špryňar Pavel-8001:05:2218
16MC7858Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:05:2230
21MA80121Joachymstál VítekZajko Team8101:05:2515
17MC81106Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:05:3127
8MD8229Šolc VítězslavBKL Machov5701:05:3954
5ZB8369Netolická MartinaAC Slovan Liberec8201:05:4366
18MC8443Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6501:05:4424
6ZB8526Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:1160
16MB86120Bednář PetrPraha 87801:06:2630
17MB87100Račák AdamTAXI Rokytnice n.Jiz.7701:06:4627
6ZC8859Jónová MarieRokytnice6601:06:5360
18MB8985Hrstka MichalPondělní dietáři Nymburk7601:06:5624
22MA9019Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou9001:07:0512
2ZA9179Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1393
19MC9214Kraus VáclavMasáže Kraus Přelouč6401:07:3021
23MA93119Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:07:329
19MB9439Mandík Karel-7801:07:3321
7ZB9590Šenkeříková HanaKopřivnice8301:07:4457
3ZA9693Kičinová ErikaKPA Pardubice9101:08:1481
8ZB9741Koláriková KláraSpartak Rokytnice n.Jiz.8101:08:3154
20MB9830Růžička TomášHorní Rokytnice7801:08:4118
3ZD996Popracová DrahomíraKežmarok5801:09:36-
2ZJ10047Jislová SáraHealthy life s.r.o.9901:10:0993
21MB1012Málek JindřichSki Klub Masters Rokytnice7201:10:5015
7ZC1024Strnádková JanaDolní Kalná7101:10:5357
20MC103124Válek JanPraha 56401:12:1418
8ZC1043Likusová DagmarBojov7001:15:0254
4ZD10574Grohová JaroslavaVrchlabí5101:15:3993
4ME1059Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:15:3972
3ZJ10746Jandová TerezaSKP Kornspitz Jablonec n.Nis.0101:15:4681
9ZC10852Šírová ŠárkaKavárna Pralinka7301:15:5751
5ZD10928Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:17:5481
22MB11023Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:18:3812
21MC11172Kašperec PetrSklárna AJETO Lindava6201:18:4015
23MB112102Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:18:419
24MA11316Červenka JaroslavDobřenice7901:18:446
9MD11494Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:19:0751
22MC11582Valenta MichalPrales Tužín6201:21:2512
23MC11683Chrz PavelŠachový klub Ústí nad Labem6701:21:339
9ZB117107Mládková MonikaRUN Chudobinec7901:22:3551
5ME11875Vodička JanM.K. Radslavice4501:23:3066
10MD11912Sedlák JiříPřelouč5801:24:0648
10ZB12099Račáková EvaTJ Spartak Rokytnice n.J.8001:25:4348
6MJ1217Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:25:4860
6ME122122Miles Jiří-4201:32:5060
6ZD12338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:32:5572
7ME12473Groh StanislavAC Vrchlabí4601:37:5957
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ142Požár BorekBěžecký klub FC Kadaň0000:43:48105
2MA221Berka MartinKozákov8500:44:3293
3MA361Čech JanSilvini Madshus9300:44:4181
4MA4112Kubát PavelTým Apalucha9100:45:0172
5MA5113Hradec PavelTým Apalucha8800:45:0466
6MA6114Němec JanTým Apalucha8600:45:2960
7MA798Flegl VlastimilAC Spartak Vrchlabí8600:46:4257
8MA844Turek Martin-8000:47:1754
9MA965Hruška JanKasper - SWIX Team Trutnov8900:48:1951
10MA1120Berka RadimKozákov8200:48:3648
11MC1231Jančík BořekSVARTES Hořice6400:48:4145
12MB13103Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:49:0742
13MB1466Klvaň NorbertSokol Kolín7200:49:2739
14MB1555Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:4636
15MC1615Pospíšil VítZdravotník Praha6800:51:1033
16MJ1777Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:51:2130
17MC1856Buřil FrantišekVidochov6600:51:5827
18MA1962Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:51:5924
19MB2050Vymazal PetrOlomouc7500:52:1521
20MA22118Řemínek MatějAC Choceň8600:52:3118
21MD2445Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:53:2315
22MC25104Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:1012
23ME2624Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:209
24MC2791Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:54:276
25MJ2878Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:55:093
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1054Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:48:28105
2ZC218Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:1693
3ZB2349Matrasová KateřinaSalming Running Česko8300:53:0681
4ZB31123Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:56:0772
5ZJ3353Pekařová JanaTJ Turnov0200:56:2466
6ZD3681Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:1260
7ZC5463Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7201:01:2957
8ZB5540Hančová DenisaSpartak Rokytnice n.Jiz.7801:01:3154
9ZA57108Blažková LenkaSrní8801:01:5251
10ZB6167Kroužilová IvaSokol Kolín7701:02:5848
11ZC7268Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:04:0645
12ZC7760Horáková JanaCafe Bajer Pardubice7101:05:1042
13ZB8369Netolická MartinaAC Slovan Liberec8201:05:4339
14ZB8526Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:1136
15ZC8859Jónová MarieRokytnice6601:06:5333
16ZA9179Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1330
17ZB9590Šenkeříková HanaKopřivnice8301:07:4427
18ZA9693Kičinová ErikaKPA Pardubice9101:08:1424
19ZB9741Koláriková KláraSpartak Rokytnice n.Jiz.8101:08:3121
20ZJ10047Jislová SáraHealthy life s.r.o.9901:10:0918
21ZC1024Strnádková JanaDolní Kalná7101:10:5315
22ZC1043Likusová DagmarBojov7001:15:0212
23ZD10574Grohová JaroslavaVrchlabí5101:15:399
24ZJ10746Jandová TerezaSKP Kornspitz Jablonec n.Nis.0101:15:466
25ZC10852Šírová ŠárkaKavárna Pralinka7301:15:573

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód