Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

25.8.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 25.8.2018
  • zobrazeno již 545x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10,1 km
Převýšení: 545 m
převážně lesní a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26105
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5293
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3781
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1172
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1466
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29105
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:3693
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1681
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5672
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41105
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4693
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0781
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0372
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2366
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4160
7MA1053Turek Martin-8000:45:2157
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3954
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0351
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0248
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2045
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2142
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2639
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1936
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5933
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5830
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08105
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3993
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4481
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0672
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2266
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0960
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5457
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1154
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5651
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1848
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3745
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2242
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4639
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:1036
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:5733
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01105
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1593
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0181
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4572
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3166
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1560
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3757
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3454
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4351
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5548
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4345
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06105
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5093
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2181
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5572
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2466
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4460
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2457
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5154
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1051
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3848
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38105
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1393
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3181
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0972
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2966
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1060
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3957
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3454
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5951
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3148
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4845
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00105
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3593
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2481
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1072
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4766
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:2760
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03105
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4593
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5681
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4872
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:2466
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14105
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3093
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3181
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1972
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45105
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0393
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41105
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4693
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0781
1MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:08105
1MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:26105
4MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0372
5MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2366
2MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3993
6MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4160
7MA1053Turek Martin-8000:45:2157
3MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4481
4MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0672
8MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3954
1MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:01105
9MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0351
2MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1593
5MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2266
3MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0181
10MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0248
1ZB2088Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:48:03105
11MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2045
12MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2142
4MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4572
6MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:0960
2MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:5293
1ZA2633Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:50:00105
13MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:2639
3MJ2849Veselý JaroslavKB Letohrad0300:50:3781
4MJ2989Vondráček JakubKB LETOHRAD0300:51:1172
2ZB3058Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:4593
1ZC3142Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:14105
5MC3299Hanuš PetrChládek a Tintěra Pce6400:52:3166
2ZA3338Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:52:3593
1ME3417Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:38105
6MC3524Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:53:1560
7MC3634Mrklovský PetrKK E Zátopka Kopřivnice6600:53:3757
1MD3719Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:06105
14MA3865Dvořáček JanTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7900:54:1936
7MB3915Pešta MartinBakako Nová Paka7800:54:5457
8MC4031Skalický JosefActivity Lanškroun6200:55:3454
2MD413Gombita JosefMost5800:55:5093
8MB4269Filip JiříJamné nad Orlicí7200:56:1154
5MJ4375Moravec JanJM Team Letohrad0200:56:1466
3MD4439Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:56:2181
3ZA4543Běloušková KristinaProseč8900:56:2481
9MB464Mikula DavidJablonne7600:56:5651
10MB4774Simon PetrPolička7400:57:1848
2ZC4811Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:3093
11MB4962Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7400:57:3745
4MD509Ráb PavelČeská Třebová5200:57:5572
15MA5177Havlásek PetrBrno8100:57:5933
2ME5212Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:58:1393
12MB5366Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:58:2242
1ZJ5461Motlová LucieLíšnice0200:58:29105
2ZJ5541Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:58:3693
9MC5683Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:58:4351
5MD5727Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:2466
3ME5823Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:00:3181
13MB59106Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:00:4639
16MA6056Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým7901:00:5830
6MD61113Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:4460
7MD6229Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:2457
3ZC6313Strnádková JanaDolní Kalná7101:02:3181
3ZB646Dostálková LenkaLetohrad7701:02:5681
4ME6571Leszkow PetrMK Hlinsko4401:03:0972
3ZJ6651Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0101:05:1681
1ZD67111Dvořáková EvaProstějov5501:05:45105
14MB6850Žemlička MiloslavVčelákov7101:06:1036
10MC6967Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pce5901:06:5548
4ZC7040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:07:1972
11MC71103Valach PetrLPU Pardubice6501:07:4345
4ZB72109Jarešová RadmilaJablonné7601:07:4872
8MD73120Štěpánek KvidoJablonné5701:07:5154
4ZA74107Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9001:09:1072
5ME7548Šponar JosefSokol Žamberk4701:09:2966
6ME7620Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1060
7ME7798Vodička JanMK Radslavice4501:10:3957
4ZJ7872Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:10:5672
15MB7978Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:10:5733
2ZD8035Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:11:0393
5ZA8163Mikysková TerezaSKITRI Jablonné9701:13:4766
9MD8237Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5801:15:1051
10MD83105Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:19:3848
5ZB8426Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:20:2466
8ME85114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:21:3454
9ME8610Tučný JanMK Pardubice4701:21:5951
10ME8780Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:22:3148
11ME8821Klima JanÚstí nad Orlicí4701:22:4845
6ZA8970Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:28:2760
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1110Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:41105
2MA2102Nožka RadekSK Veská9000:42:4693
3MA352Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:0781
4MB468Hejl RadekLetohrad7200:43:0872
5MJ584Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:43:2666
6MA685Kubíček JanTJ JISKRA Litomyšl8700:44:0360
7MA759Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:44:2357
8MB828Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3954
9MA947Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:4151
10MA1053Turek Martin-8000:45:2148
11MB1122Záruba JanSix Monkeys7700:45:4445
12MB1255Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:0642
13MA1373Moravec JiříJM Team Letohrad9600:46:3939
14MC1482Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:47:0136
15MA1532Zocián PavelSKP Maják9000:47:0333
16MC1614Buřil FrantišekVidochov6600:47:1530
17MB17118Malátek AntonínPardubice7700:47:2227
18MC1825Vacarda VladimírEleven Run Team5900:48:0124
19MA1944Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0221
20MA2186Závodní LukášTýniště nad Orlicí7900:48:2018
21MA227Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:48:2115
22MC2387Moravčík ZdeněkTRISPORTSHOP6200:48:4512
23MB2418Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:49:099
24MJ255Dostálek VojtěchLetohrad0200:49:526
25MA2745Svoboda JanJablonné8500:50:263

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

super!
stepanek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód