Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh k mohyle Hanče a Vrbaty

8.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
  • datum konání: 8.9.2018
  • zobrazeno již 719x
  • pořadatel: AC SAKÉ KATEŘINKY

Sociální sítě

Místo konání

Špindleruv Mlýn - Bílý most přes Labe, 715 m n. m.
11:00 hodin

Startovné

80 Kč pro přihlášené předem online
100 Kč pro přihlášené na místě

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 696 m
Trasa závodu: Špindlerův Mlýn - vodovodní cestou na Horní Mísečky - Masarykovou silnicí k Vrbatově boudě - Mohyla Hanče a Vrbaty, 1411 m n. m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Novák
tel. 608 544 992

Internetové stránky

http://www.behkmohyle.cz/

E-mailová adresa

info@behkmohyle.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ347Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:43:2970
2MJ1211Krupka MilanIndičtí běžci0300:48:3362
3MJ1317Krupka AdamIndičtí běžci0100:49:0554
4MJ4257Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:59:1548
Muži A (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Berka RadimKozákov8200:41:4670
2MA219Štantejský MichalRaidlight Team8400:42:4562
3MA456Kubina MatějHSK Benecko9200:45:1054
4MA564Turek Martin-8000:46:0048
5MA231Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:53:4644
6MA2948Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:55:1240
7MA3254Haas JanKasper Swix Team Trutnov8400:55:5338
8MA3518Kasal ArnoštJeššovice bajks8900:57:3836
9MA4569Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:02:2134
Muži B (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB665Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:46:1270
2MB710Malý JanEleven Run Team7300:46:1762
3MB915Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:4154
4MB1025Záruba JanSix Monkeys7700:47:0848
5MB1937Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:52:1744
6MB2052Dlab LadislavRoztoky7000:53:0940
7MB2144Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:53:2338
8MB2421Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:54:0036
9MB3826Pešta MartinBakako Nová Paka7800:58:1134
10MB397Šilar MartinTrutnov7600:58:2132
11MB4342Jelínek JiříVrchlabí7600:59:3130
12MB5062Pechanec JanMFF7601:06:1728
13MB5467Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:09:2826
Muži C (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC833Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:3370
2MC1523Buřil FrantišekVidochov6600:50:0462
3MC1650Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4254
4MC188Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:51:1448
5MC2740Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:54:3244
6MC4070Tichý PavelAC Náchod6300:58:3040
Muži D (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3059Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:2370
2MD3116Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4962
3MD3463Flegl VlastimilBrtev5300:56:3354
4MD3634Gombita JosefMost5800:58:0048
5MD6036Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:4744
Muži E (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2860Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:5670
2ME4655Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:2162
3ME595Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:16:1954
4ME623Tučný JanMK Pardubice4701:23:4048
Juniorky (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2546Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:54:0970
2ZJ5568Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0401:09:3062
3ZJ589Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0301:15:0654
Ženy A (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3322Běloušková KristinaProseč8900:55:5570
2ZA4731Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:03:5862
3ZA4961Grabcová KláraČeský Krumlov8601:05:1854
4ZA534Hendrychová ZuzanaNová Paka8901:09:1648
5ZA632Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:30:1244
Ženy B (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1438Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:49:3570
2ZB2230Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:2562
3ZB3743Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:58:0854
4ZB5135Dohnalová MonikaPecka7401:07:0148
5ZB5232Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:08:0944
Ženy C (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1128Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3670
2ZC1727Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:50:4362
3ZC4129Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:5254
4ZC4839Strnádková JanaDolní Kalná7101:04:5048
5ZC5741Likusová DagmarBojov7001:10:4744
Ženy D (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2666Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:2870
2ZD4414Lukášová MirkaPraha6101:01:3662
3ZD5653Grohová JaroslavaVrchlabí5101:10:2054
4ZD6158Hořejšová HanaPříbram6001:20:5348
Trať 9 km, 696 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Berka RadimKozákov8200:41:4670
2MA219Štantejský MichalRaidlight Team8400:42:4562
1MJ347Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:43:2970
3MA456Kubina MatějHSK Benecko9200:45:1054
4MA564Turek Martin-8000:46:0048
1MB665Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:46:1270
2MB710Malý JanEleven Run Team7300:46:1762
1MC833Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:3370
3MB915Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:4154
4MB1025Záruba JanSix Monkeys7700:47:0848
1ZC1128Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3670
2MJ1211Krupka MilanIndičtí běžci0300:48:3362
3MJ1317Krupka AdamIndičtí běžci0100:49:0554
1ZB1438Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:49:3570
2MC1523Buřil FrantišekVidochov6600:50:0462
3MC1650Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4254
2ZC1727Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:50:4362
4MC188Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:51:1448
5MB1937Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:52:1744
6MB2052Dlab LadislavRoztoky7000:53:0940
7MB2144Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:53:2338
2ZB2230Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:2562
5MA231Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:53:4644
8MB2421Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:54:0036
1ZJ2546Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:54:0970
1ZD2666Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:2870
5MC2740Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:54:3244
1ME2860Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:5670
6MA2948Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:55:1240
1MD3059Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:2370
2MD3116Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:4962
7MA3254Haas JanKasper Swix Team Trutnov8400:55:5338
1ZA3322Běloušková KristinaProseč8900:55:5570
3MD3463Flegl VlastimilBrtev5300:56:3354
8MA3518Kasal ArnoštJeššovice bajks8900:57:3836
4MD3634Gombita JosefMost5800:58:0048
3ZB3743Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:58:0854
9MB3826Pešta MartinBakako Nová Paka7800:58:1134
10MB397Šilar MartinTrutnov7600:58:2132
6MC4070Tichý PavelAC Náchod6300:58:3040
3ZC4129Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:5254
4MJ4257Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:59:1548
11MB4342Jelínek JiříVrchlabí7600:59:3130
2ZD4414Lukášová MirkaPraha6101:01:3662
9MA4569Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:02:2134
2ME4655Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:2162
2ZA4731Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:03:5862
4ZC4839Strnádková JanaDolní Kalná7101:04:5048
3ZA4961Grabcová KláraČeský Krumlov8601:05:1854
12MB5062Pechanec JanMFF7601:06:1728
4ZB5135Dohnalová MonikaPecka7401:07:0148
5ZB5232Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:08:0944
4ZA534Hendrychová ZuzanaNová Paka8901:09:1648
13MB5467Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:09:2826
2ZJ5568Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0401:09:3062
3ZD5653Grohová JaroslavaVrchlabí5101:10:2054
5ZC5741Likusová DagmarBojov7001:10:4744
3ZJ589Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0301:15:0654
3ME595Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:16:1954
5MD6036Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:4744
4ZD6158Hořejšová HanaPříbram6001:20:5348
4ME623Tučný JanMK Pardubice4701:23:4048
5ZA632Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:30:1244
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Berka RadimKozákov8200:41:4670
2MA219Štantejský MichalRaidlight Team8400:42:4562
3MJ347Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:43:2954
4MA456Kubina MatějHSK Benecko9200:45:1048
5MA564Turek Martin-8000:46:0044
6MB665Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:46:1240
7MB710Malý JanEleven Run Team7300:46:1738
8MC833Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:3336
9MB915Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:4134
10MB1025Záruba JanSix Monkeys7700:47:0832
11MJ1211Krupka MilanIndičtí běžci0300:48:3330
12MJ1317Krupka AdamIndičtí běžci0100:49:0528
13MC1523Buřil FrantišekVidochov6600:50:0426
14MC1650Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:4224
15MC188Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:51:1422
16MB1937Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:52:1720
17MB2052Dlab LadislavRoztoky7000:53:0918
18MB2144Čermák JiříStaněk sport Turnov7400:53:2316
19MA231Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:53:4614
20MB2421Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:54:0012
21MC2740Vanta JosefTRICLUB Dobruška6200:54:3210
22ME2860Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:54:568
23MA2948Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:55:126
24MD3059Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:234
25MD3116Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:492
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1128Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3670
2ZB1438Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:49:3562
3ZC1727Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:50:4354
4ZB2230Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:2548
5ZJ2546Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:54:0944
6ZD2666Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:2840
7ZA3322Běloušková KristinaProseč8900:55:5538
8ZB3743Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:58:0836
9ZC4129Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:5234
10ZD4414Lukášová MirkaPraha6101:01:3632
11ZA4731Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:03:5830
12ZC4839Strnádková JanaDolní Kalná7101:04:5028
13ZA4961Grabcová KláraČeský Krumlov8601:05:1826
14ZB5135Dohnalová MonikaPecka7401:07:0124
15ZB5232Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:08:0922
16ZA534Hendrychová ZuzanaNová Paka8901:09:1620
17ZJ5568Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0401:09:3018
18ZD5653Grohová JaroslavaVrchlabí5101:10:2016
19ZC5741Likusová DagmarBojov7001:10:4714
20ZJ589Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0301:15:0612
21ZD6158Hořejšová HanaPříbram6001:20:5310
22ZA632Vindušková JiřinaJM Team Letohrad9801:30:128

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód