Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2Hrady

29.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2Hrady
  • datum konání: 29.9.2018
  • zobrazeno již 384x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1854Krupka AdamIndičtí běžci0100:34:2135
2MJ2155Krupka MilanIndičtí běžci0300:34:5631
3MJ2569Čermák JiříAC Turnov0200:35:5527
4MJ4428Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:39:4524
5MJ7913Hercík JakubTJ Sokol Bradlecká Lhota0000:51:1222
Muži A (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:28:2335
2MA21Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:5831
3MA34Berka RadimKozákov8200:29:0927
4MA43Berka MartinKozákov8500:29:1324
5MA56Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:29:1922
6MA65Schulhof JanKSM Hrádek8900:31:0720
7MA822Doležal VítSK Slavia Jičín9800:32:2419
8MA1120Ježek MartinSK Stará Paka8300:33:0918
9MA1221Brunner OndřejSK Slavia Jičín9700:33:1717
10MA1963Holas MartinUndead Team Liščák8500:34:3416
11MA2083Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:34:3615
12MA269Tomeš JakubTJ Sokol Bradlecká Lhota9200:36:1314
13MA4119Ježek JindřichSK Stará Paka8600:39:1413
14MA4224Martinů PavelBěžci ráje8100:39:1812
15MA4665Horáček StanislavStudenec8200:39:5211
16MA5064Holaj JiříTady je Fejfarovo8200:41:0210
17MA7826Rejha Jan-8000:51:059
18MA8234Jozífek MiroslavMikulčice8100:52:398
19MA8660Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:56:527
Muži B (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB752Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:32:0635
2MB973Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:3731
3MB1680Záruba JanSix Monkeys7700:33:5127
4MB2870Čermák JiříStaněk Sport Turnov7400:36:4924
5MB3018Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:3622
6MB3456Krupka MilanIndičtí běžci7200:38:0620
7MB3831Vokatý TomášNová Paka7100:38:5419
8MB4051Pešta MartinBakako Nová Paka7800:39:0918
9MB4558Jelínek JiříVrchlabí7600:39:5117
10MB4862Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:40:2116
11MB5157Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:41:0415
12MB5525Pospíšil Jaroslavneregistrován7800:41:4814
13MB6279Junek Aleš7400:43:3713
14MB7075Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:46:1912
15MB7235Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou7400:47:0211
Muži C (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1346Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:2135
2MC1432Brodský VladimírJičínští draci6800:33:3031
3MC1559Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:4327
4MC1761Buřil FrantišekVidochov6600:34:0824
5MC2312Holický MilanPardubice6500:35:3922
6MC2767Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:36:3620
7MC2945Vavák LiborSokol Sadská6500:37:2719
8MC6338Kučera PetrTest Stružinec6100:43:5518
9MC6549Valenta MichalPrales Tužín6200:45:1917
10MC6748Vrabec MilanSport Staněk Turnov6000:45:4416
11MC7784Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:49:3815
Muži D (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3716Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:3835
2MD3944Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:5631
3MD4743Jakubička TomášTJ Sokol Železný Brod5800:40:1727
4MD6686Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:3024
5MD7666Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:3922
Muži E (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3317Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:4835
2ME6190Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3531
Juniorky (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7174Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:46:3535
2ZJ7547Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0300:47:2531
Ženy A (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2489Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:35:4835
2ZA3542Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:1831
3ZA4323Krejčová LucieL+ L team8500:39:2927
4ZA4937Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:4224
5ZA5229Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8800:41:0722
6ZA5611Turková KamilaÚstí nad Labem8800:42:1720
7ZA5877Komárková TerezaNová Paka9800:43:0819
8ZA6836Malinová StaňkaRun4Fun team9100:45:5818
9ZA7430Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:2117
10ZA8010Panožková Martina-9400:52:0916
Ženy B (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB228Rusínová ZuzanaHappy Loop8300:35:0935
2ZB3176Omová MichaelaTJ OOB Turnov8100:37:3831
3ZB3268Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7500:37:4727
4ZB5378Netolická MartinaAC Slovan Liberec8200:41:3424
5ZB5753Pončová EvaRunSportTeam7400:42:4122
6ZB6039Košťálová OlgaHořice7700:43:1720
7ZB6487Škorpilová JanaOBSJC Jičín7400:45:0219
8ZB6927Babíková Kateřina-7700:46:1318
9ZB7382Vondráčková MartinaAster team7600:47:2017
10ZB8133Jozífková ZuzanaMikulčice8000:52:3716
11ZB8741Rejhová Zuzana-8000:58:0315
Ženy C (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC107Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:4235
2ZC5472Strnádková JanaDolní Kalná7100:41:4331
3ZC5915Jampílková LucieL+ L team7300:43:1427
4ZC8371Nováková SylvaNová Paka Zápřičnice6600:52:5324
5ZC8488Lenčová JanaKundratice6900:54:0822
6ZC8581Dostálová HanaČernožice7000:54:3120
7ZC8814Přibáňová OlgaDěčín6801:04:0119
Ženy D (trať 7,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3650Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:2435
Trať 7,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:28:2335
2MA21Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:5831
3MA34Berka RadimKozákov8200:29:0927
4MA43Berka MartinKozákov8500:29:1324
5MA56Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:29:1922
6MA65Schulhof JanKSM Hrádek8900:31:0720
1MB752Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:32:0635
7MA822Doležal VítSK Slavia Jičín9800:32:2419
2MB973Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:3731
1ZC107Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:4235
8MA1120Ježek MartinSK Stará Paka8300:33:0918
9MA1221Brunner OndřejSK Slavia Jičín9700:33:1717
1MC1346Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:2135
2MC1432Brodský VladimírJičínští draci6800:33:3031
3MC1559Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:4327
3MB1680Záruba JanSix Monkeys7700:33:5127
4MC1761Buřil FrantišekVidochov6600:34:0824
1MJ1854Krupka AdamIndičtí běžci0100:34:2135
10MA1963Holas MartinUndead Team Liščák8500:34:3416
11MA2083Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:34:3615
2MJ2155Krupka MilanIndičtí běžci0300:34:5631
1ZB228Rusínová ZuzanaHappy Loop8300:35:0935
5MC2312Holický MilanPardubice6500:35:3922
1ZA2489Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:35:4835
3MJ2569Čermák JiříAC Turnov0200:35:5527
12MA269Tomeš JakubTJ Sokol Bradlecká Lhota9200:36:1314
6MC2767Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:36:3620
4MB2870Čermák JiříStaněk Sport Turnov7400:36:4924
7MC2945Vavák LiborSokol Sadská6500:37:2719
5MB3018Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:37:3622
2ZB3176Omová MichaelaTJ OOB Turnov8100:37:3831
3ZB3268Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7500:37:4727
1ME3317Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:4835
6MB3456Krupka MilanIndičtí běžci7200:38:0620
2ZA3542Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:1831
1ZD3650Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:2435
1MD3716Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:3835
7MB3831Vokatý TomášNová Paka7100:38:5419
2MD3944Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:5631
8MB4051Pešta MartinBakako Nová Paka7800:39:0918
13MA4119Ježek JindřichSK Stará Paka8600:39:1413
14MA4224Martinů PavelBěžci ráje8100:39:1812
3ZA4323Krejčová LucieL+ L team8500:39:2927
4MJ4428Tůma LukášLSK Lomnice nad Popelkou0200:39:4524
9MB4558Jelínek JiříVrchlabí7600:39:5117
15MA4665Horáček StanislavStudenec8200:39:5211
3MD4743Jakubička TomášTJ Sokol Železný Brod5800:40:1727
10MB4862Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:40:2116
4ZA4937Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:4224
16MA5064Holaj JiříTady je Fejfarovo8200:41:0210
11MB5157Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7400:41:0415
5ZA5229Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8800:41:0722
4ZB5378Netolická MartinaAC Slovan Liberec8200:41:3424
2ZC5472Strnádková JanaDolní Kalná7100:41:4331
12MB5525Pospíšil Jaroslavneregistrován7800:41:4814
6ZA5611Turková KamilaÚstí nad Labem8800:42:1720
5ZB5753Pončová EvaRunSportTeam7400:42:4122
7ZA5877Komárková TerezaNová Paka9800:43:0819
3ZC5915Jampílková LucieL+ L team7300:43:1427
6ZB6039Košťálová OlgaHořice7700:43:1720
2ME6190Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3531
13MB6279Junek Aleš7400:43:3713
8MC6338Kučera PetrTest Stružinec6100:43:5518
7ZB6487Škorpilová JanaOBSJC Jičín7400:45:0219
9MC6549Valenta MichalPrales Tužín6200:45:1917
4MD6686Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:45:3024
10MC6748Vrabec MilanSport Staněk Turnov6000:45:4416
8ZA6836Malinová StaňkaRun4Fun team9100:45:5818
8ZB6927Babíková Kateřina-7700:46:1318
14MB7075Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:46:1912
1ZJ7174Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:46:3535
15MB7235Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou7400:47:0211
9ZB7382Vondráčková MartinaAster team7600:47:2017
9ZA7430Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:2117
2ZJ7547Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0300:47:2531
5MD7666Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:3922
11MC7784Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:49:3815
17MA7826Rejha Jan-8000:51:059
5MJ7913Hercík JakubTJ Sokol Bradlecká Lhota0000:51:1222
10ZA8010Panožková Martina-9400:52:0916
10ZB8133Jozífková ZuzanaMikulčice8000:52:3716
18MA8234Jozífek MiroslavMikulčice8100:52:398
4ZC8371Nováková SylvaNová Paka Zápřičnice6600:52:5324
5ZC8488Lenčová JanaKundratice6900:54:0822
6ZC8581Dostálová HanaČernožice7000:54:3120
19MA8660Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:56:527
11ZB8741Rejhová Zuzana-8000:58:0315
7ZC8814Přibáňová OlgaDěčín6801:04:0119
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Fejfar OndřejTJ Spartak Vrchlabí8900:28:2335
2MA21Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:5831
3MA34Berka RadimKozákov8200:29:0927
4MA43Berka MartinKozákov8500:29:1324
5MA56Janata MilanSALMING/RUN4FUN8500:29:1922
6MA65Schulhof JanKSM Hrádek8900:31:0720
7MB752Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:32:0619
8MA822Doležal VítSK Slavia Jičín9800:32:2418
9MB973Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:3717
10MA1120Ježek MartinSK Stará Paka8300:33:0916
11MA1221Brunner OndřejSK Slavia Jičín9700:33:1715
12MC1346Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:2114
13MC1432Brodský VladimírJičínští draci6800:33:3013
14MC1559Jančík BořekSVARTES Hořice6400:33:4312
15MB1680Záruba JanSix Monkeys7700:33:5111
16MC1761Buřil FrantišekVidochov6600:34:0810
17MJ1854Krupka AdamIndičtí běžci0100:34:219
18MA1963Holas MartinUndead Team Liščák8500:34:348
19MA2083Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:34:367
20MJ2155Krupka MilanIndičtí běžci0300:34:566
21MC2312Holický MilanPardubice6500:35:395
22MJ2569Čermák JiříAC Turnov0200:35:554
23MA269Tomeš JakubTJ Sokol Bradlecká Lhota9200:36:133
24MC2767Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6600:36:362
25MB2870Čermák JiříStaněk Sport Turnov7400:36:491
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC107Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:4235
2ZB228Rusínová ZuzanaHappy Loop8300:35:0931
3ZA2489Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:35:4827
4ZB3176Omová MichaelaTJ OOB Turnov8100:37:3824
5ZB3268Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7500:37:4722
6ZA3542Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:1820
7ZD3650Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:2419
8ZA4323Krejčová LucieL+ L team8500:39:2918
9ZA4937Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:4217
10ZA5229Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8800:41:0716
11ZB5378Netolická MartinaAC Slovan Liberec8200:41:3415
12ZC5472Strnádková JanaDolní Kalná7100:41:4314
13ZA5611Turková KamilaÚstí nad Labem8800:42:1713
14ZB5753Pončová EvaRunSportTeam7400:42:4112
15ZA5877Komárková TerezaNová Paka9800:43:0811
16ZC5915Jampílková LucieL+ L team7300:43:1410
17ZB6039Košťálová OlgaHořice7700:43:179
18ZB6487Škorpilová JanaOBSJC Jičín7400:45:028
19ZA6836Malinová StaňkaRun4Fun team9100:45:587
20ZB6927Babíková Kateřina-7700:46:136
21ZJ7174Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:46:355
22ZB7382Vondráčková MartinaAster team7600:47:204
23ZA7430Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:213
24ZJ7547Malá SáraLSK Lomnice nad Popelkou0300:47:252
25ZA8010Panožková Martina-9400:52:091

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód