Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

14.10.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 14.10.2018
  • zobrazeno již 798x
  • místo konání: Letohrad
  • GPS: 50.04267N, 16.51637E
  • pořadatel: TJ Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin - žáci, ostatní do 10:20. Po ukončení nebude možné se dále přihlašovat.

Startovné

2009 a ml. zdarma, žactvo 30,- a dorost 50,- Kč, dospělí 100,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
Lesní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Martin Holec
tel. 774 668 731

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.biatlonletohrad.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 2532

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Černá Kristýna938
Sadílek Ota468
Krejčí Stanislav638
Procházka Jakub968
Ducháček Bedřich598
Klaclová Šárka938
Kalous Petr778
Novotná Dora978
Leicht Jiří498
Schreierová Anna008
Vinduška Petr938
Kavka Lukáš978
Polák Daniel988
Bielčik Jindřich408
Keprtová Miloslava487
Kánský Petr007
Gregora Filip027
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Vávra Vlastimil917
Fajfrová Markéta977
Koblížek Jindřich487
Exler Ondřej907
Žalčík Kim997
Moravec Jan027
Večeř Milan967
Novotný Luděk627
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Šabata Josef937
Dušková Lenka807
Remeš Petr947
Cimr Tomáš966
Vávrová Markéta926
Krčmář Michal916
Kalous Martin956
Strnad Adam006
Jonáš Matěj976
Poulíková Karolína006
Novotný Jan906
Teplý Jan936
Adamcová Dominika996
Hermann Matěj006
Stránská Michaela976
Moravec Martin846
Vondra Vojtěch986
Remešová Hana946

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Chlapci r. 2011-12 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2135Svojanovský MiroslavRudoltice1100:01:30-
2C2223Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:01:32-
3C2331Křepela JiříWikov SKI Skuhrov1100:01:33-
4C2424Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:01:34-
5C2521Kubín ZdenekTJ Spartak Letohrad1100:01:37-
6C2630Peňáz JanFenix SKI Team Jeseník1100:01:38-
7C2737Mihulka JiříAtletika Lanškroun1100:01:39-
8C2836Koukol SebastiánAtletika Žamberk1100:01:40-
9C21122Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:01:42-
10C21325Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:01:43-
11C21529Válek FrantišekFenix Ski Team Jeseník1200:01:44-
12C21734Matěj VašinaSOKOL Klášterec nad O.1200:01:45-
13C22026Zezulka BohumilTJ Spartak Letohrad1100:01:48-
14C22332Pilný VojtěchWikov SKI Skuhrov1200:02:01-
15C22428Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:02:04-
16C22533Kulich KristiánWikov SKI Skuhrov1200:02:06-
Děvčata r. 2011-12 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D289Faltusová Kristina-1100:01:40-
2D2106Korityáková IzabelaFenix Ski Team Jeseník1100:01:41-
3D2117Hegerová TerezaAtletika Lanškroun1100:01:42-
4D2138Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:43-
5D21510Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:01:44-
6D2175Bašičová TerezaFenix Ski Team Jeseník1100:01:45-
7D2191Krejčová AnetaTJ Spartak Letohrad1100:01:46-
8D2214Vlachopulosová EleniFenix Ski Team Jeseník1100:01:50-
9D2223Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:02:00-
Nejmladší žáci r. 2009-10 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11100Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:15102,70
2M1291Gajdoš MatějFenix Ski Team Jeseník0900:03:1899,66
3M1481Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:03:2097,64
4M1593Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2196,63
5M1882Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:03:2691,57
6M1998Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:2790,56
7M11087Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:03:2889,54
8M11289Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:03:3087,52
9M11386Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:03:3186,51
10M11592Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:03:3483,47
11M11996Resler FilipAtletika Lanškroun0900:03:3879,43
12M12099Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3978,41
13M12290Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:03:4176,39
14M12885Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:03:5364,25
15M13297Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:03:5760,20
16M13594Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0156,16
17M14083Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:04:1047,05
18M14395Tomáš HonzákSOKOL Klášterec nad O.1000:04:2036,93
19M14488Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:04:2135,92
Nejmladší žákyně r. 2009-10 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1268Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:18102,99
2Z1674Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2299,00
3Z1762Kubíčková AlenaFenix Ski Team Jeseník0900:03:2398,01
4Z11051Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:2893,03
5Z11465Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:03:3289,05
6Z11556Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:3487,06
7Z11773Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:3685,07
8Z11850Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:3784,08
9Z12177Heřmánková AnnaFenix Ski Team Jeseník0900:03:4081,09
10Z12271Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4180,10
11Z12470Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4279,10
12Z12548Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:4873,13
13Z12675Pirklová PatrícieLetohrad0900:03:5170,15
14Z12764Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:03:5269,15
15Z12876Grosičová TerezaFenix Ski Team Jeseník0900:03:5368,16
16Z13052Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:03:5467,16
17Z13146Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:03:5566,17
18Z13257Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:03:5764,18
19Z13454Menzelová DenisaTJ Spartak Letohrad1000:04:0061,19
20Z13661Válková VeronikaFenix Ski Team Jeseník0900:04:0457,21
21Z13759Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0655,22
22Z13849Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:0754,23
23Z13966Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0952,24
24Z14155Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:04:1348,26
25Z14267Faltusová ŠtěpánkaSOKOL Klášterec nad O.1000:04:1843,28
26Z14572Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2734,33
27Z14660Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník1000:04:3328,36
28Z14747Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:04:4219,40
29Z14863Kavková BarboraFenix Ski Team Jeseník0900:04:565,47
30Z14958Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:05:023,00
31Z15053Šustková AgátaTJ Spartak Letohrad1000:05:113,00
Mladší žáci r. 2007-08 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23146Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:09:16101,55
2M24171Sázel MarekSki klub Rýmařov0700:09:20100,12
3M25149Málek Michael ml.TJ spartak Letohrad0700:09:2598,33
4M27175Heger ŠimonAtletika Lanškroun0800:09:3295,84
5M29172Chaloupek OndřejAtletika Lanškroun0700:09:4591,20
6M210164Kubíček JakubFenix Ski Team Jeseník0700:09:4790,48
7M211153Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:09:5089,41
8M212150Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:10:0085,84
9M214154Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:10:0185,48
10M215148Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:0384,77
11M218177Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:10:1879,42
12M221176Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:10:2576,92
13M227169Cikánek ŠimonKB Střelka0700:10:3672,99
14M229147Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:10:4171,21
15M231166Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:11:0064,43
16M233173Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:11:0562,64
17M237178Fišer JakubTvoje máma0700:11:1160,50
18M240151Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:11:1858,00
19M241152Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:11:1957,64
20M243180Krištof JanAtletika Polička0700:11:2954,07
21M247162Mrkvica VáclavFenix Ski Team Jeseník0800:11:3751,22
22M252167Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:12:0043,01
23M254168Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:12:2633,73
24M256170Fryblík MatějSki klub Rýmařov0700:12:3032,30
25M257165Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:12:3131,95
26M258174Stejskal MatějAtletika Dobruška0800:12:3231,59
27M259160Pecháček DominikTJ Spartak Letohrad0800:12:3331,23
28M260161Bandík JanFenix Ski Team Jeseník0800:12:3630,16
29M263156Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:13:0719,10
30M264179Háp MatoušAtletika Polička0800:13:1416,60
31M266159Krsek ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0800:14:263,00
Mladší žákyně r. 2007-08 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21122Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:05:12102,32
2Z22113Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:05:15100,42
3Z23112Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:05:2097,25
4Z24130Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:05:2494,72
5Z25141Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:05:2594,09
6Z26121Janoštíková NatálieFenix Ski Team Jeseník0800:05:2792,82
7Z27137Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:05:2892,19
8Z28119Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:05:3190,29
9Z29116Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:05:3389,02
10Z210126Streitová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:05:3488,38
11Z211129Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:05:3587,75
12Z212123Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:05:3687,12
13Z213143Poskgrová NelaFenix Ski Team Jeseník0800:05:3885,85
14Z214142Skalická NicolActivity Lanškroun0700:05:4283,32
15Z215124Horáčková DanielaFenix Ski Team Jeseník0800:05:4382,68
16Z216133Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4482,05
17Z217139Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:4780,15
18Z218117Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:05:5475,71
19Z219128Stejskalová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:05:5575,08
20Z220118Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:05:5674,45
21Z221125Labajová EmaFenix Ski Team Jeseník0700:05:5773,81
22Z222120Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:5972,54
23Z223136Orálková AndreaSK NMNM0800:06:0071,91
24Z224134Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:0370,01
25Z225135Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad O.0800:06:0469,38
26Z226114Urdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:06:1761,14
27Z227127Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:06:2158,61
28Z228138Menzelová Tereza1.FC Žamberk0800:06:3052,90
29Z229140Vacková AdélaAtletika Žamberk0800:06:3649,10
30Z230115Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:07:2518,06
Starší žáci r. 2005-06 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3151Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:12:51101,97
2M32291Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:13:0099,66
3M3341Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:13:0598,37
4M3544Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:13:4089,38
5M3652Kamarád JanKB Střelka0500:13:4189,13
6M3753Tadeáš FranzKB Střelka0500:13:4288,87
7M3854Sázel FrantišekSki klub Rýmařov0500:13:4787,59
8M3945Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:13:4987,07
9M31150Verner OndřejWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:14:0183,99
10M31259Akak OndřejAtletika Žamberk0500:14:1181,42
11M31446Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:14:1979,37
12M31843Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:14:3675,00
13M31960Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:14:3774,74
14M32056Seidl LukášSK Dobruška0500:14:4971,66
15M32949Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:15:5554,71
16M33055Casciani EduardSki klub Rýmařov0500:15:5754,20
17M33647Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:18:3413,87
-M3-47Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník06DNF-
Starší žákyně r. 2005-06 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3119Hloušková MarcelaFenix Ski Team Jeseník0500:09:03103,97
2Z3217Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:09:12100,72
3Z364Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:09:2795,31
4Z3828Babánková InkaKB Střelka Brno0600:09:3692,06
5Z31220Venoušová TerezaFenix Ski Team Jeseník0500:10:0083,39
6Z31623Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:10:1577,98
7Z3177Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:10:1677,62
8Z3192Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:10:2076,17
9Z32016Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:10:2474,73
10Z32218Šebestová ViktorieFenix Ski Team Jeseník0500:10:2674,01
11Z32357Fejová ViktorieAtletika Dobruška0600:10:2873,29
12Z32413Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:10:3072,56
13Z32533Slováková KláraSki klub Rýmařov0500:10:3471,12
14Z32631Bauerová ŠarlotaKB Střelka Brno0600:10:3570,76
15Z3286Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:10:3969,31
16Z33058Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:10:5762,82
17Z33234Vinomradníková AmalieSki klub Rýmařov0500:11:0161,37
18Z3341Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:11:0759,21
19Z3353Halberštatová SáraTJ Spartak Letohrad0500:11:0858,84
20Z33636Drbohlavová EliškaBiatlon Klecany0600:11:1058,12
21Z33832Matejová AnnaKB Střelka0600:11:1257,40
22Z33937Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:11:1357,04
23Z34227Bednářová NatálieSOKOL Klášterec nad O.0600:11:2253,79
24Z34430Daňhelová BabetaKB Střelka Brno0600:11:3150,54
25Z34529Korcinová TerezaKB Střelka Brno0600:11:3250,18
26Z34625Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:11:3648,74
27Z3485Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:11:3947,65
28Z34921Stejskalová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0500:11:4047,29
29Z35011Pešová AnetaFenix Ski Team Jeseník0600:11:4146,93
30Z3519Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:11:5541,88
31Z35335Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:12:0737,55
32Z35512Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:12:2929,60
33Z36126Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:12:3726,71
34Z36222Grebennikova AnnanWikov SKI Skuhrov0500:12:4922,38
35Z36524Pilná RadkaWikov SKI Skuhrov0600:13:573,00
Mladší dorostenci r. 2003-04 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41100Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:15:05100,81
2M42110Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:15:0999,93
3M43108Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:1299,27
4M4488Horník KryštofFenix Ski Team Jeseník0300:15:3594,20
5M4599Költö Matěj TheoTJ Spartak Letohrad0300:15:4991,12
6M4684Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:15:5390,24
7M47107Bukáček MarekAtletika Polička0400:16:0288,26
8M4887Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:16:0487,82
9M4995Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:16:0587,60
10M41090Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:16:1086,50
11M41182Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:16:1286,06
12M412105Baslar OndřejSki klub Rýmařov0400:16:1585,40
13M41391Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:16:1685,18
14M414102Zaoral MichalSK NMNM0300:16:2084,30
15M41589Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:16:2982,32
16M41793Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:16:3481,22
17M41894Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:16:4479,02
18M42098Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:17:1472,41
19M42196Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:17:1572,19
20M424109Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:2669,77
21M42581Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:17:3368,23
22M426106Kapoun JanAtletika Polička0300:17:3667,57
23M42885Kvaček AntonínTJ Spartak Letohrad0400:17:4166,47
24M42997Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:17:4465,81
25M432103Friblík JakubSki klub Rýmařov0400:18:0461,41
26M43583Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:18:1758,55
27M437104Sedlář TomášSki klub Rýmařov0400:18:2556,79
28M44092Drbula TadeášWikov SKI Skuhrov0400:18:3953,71
29M441101Fajstl RichardKB Střelka0400:18:4851,72
30M44286Velc RomanFenix Ski Team Jeseník0400:18:5450,40
31M464184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:373,00
32M465182Bílek DavidVencl Team Ústí nad Orlicí0300:35:533,00
Mladší dorostenky r. 2003-04 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4474Bártová LenkaSK NMNM0300:13:18107,79
2Z41079Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:13:5997,91
3Z41375Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:14:1494,30
4Z41561Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:14:2591,65
5Z41666Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:14:2691,41
6Z41762Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:14:3090,45
7Z42168Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:14:5584,42
8Z42273Tomášková VeronikaSK NMNM0300:15:0083,22
9Z42365Bašičová AdélaFenix Ski Team Jeseník0400:15:0681,77
10Z42471Orálková KamilaSK NMNM0300:15:1080,81
11Z42570Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:15:1978,64
12Z42663Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:15:2178,16
13Z42767Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:15:2577,20
14Z42877Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:5470,21
15Z43172Špinarová KarolínaSK NMNM0300:16:1764,67
16Z43276Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:16:5954,56
17Z43378Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:17:1051,91
18Z43469Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:17:4643,24
19Z43564Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:18:0738,18
Starší dorostenci r. 2001-02 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51134Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:20:37103,55
2M52131Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:21:0698,94
3M53143Mariška JanWikov SKI Skuhrov0200:21:1597,51
4M55142Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:1088,78
5M56140Žváček VladimírSK NMNM0100:22:2586,39
6M58138Babánek AdamSK NMNM0200:22:3884,33
7M510132Palla MartinTJ Spartak Letohrad0100:22:4583,22
8M511136Šuba DaliborTJ Spartak Letohrad0200:22:4683,06
9M514137Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:23:4573,69
10M516139Kaplan JáchymSK NMNM0200:24:3266,23
11M517135Lušovský JanTJ Spartak Letohrad0200:24:3765,43
12M521133Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:25:3256,70
13M523141Martínek AlešSKP Kornspitz0200:26:2548,28
14M532145Hájek MartinŽamberk0100:29:3717,79
Starší dorostenky r. 2001-02 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z523120Doležalová ZuzanaSK NMNM0200:17:19103,16
2Z527122Babánková BáraSK NMNM0100:17:3899,56
3Z530114Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:17:5097,28
4Z533113Struhárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:18:1093,50
5Z534123Hanušová ŠtěpánkaSK NMNM0100:18:1592,55
6Z538118Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:18:2989,90
7Z543124Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:19:0882,51
8Z544115Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:19:1281,75
9Z545116Grossmanová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:19:2180,04
10Z547111Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:19:5074,55
11Z549121Křižovičová MartinaSK NMNM0100:20:0072,66
12Z551119Benešová TerezaSK NMNM0200:20:4663,94
13Z554117Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:21:3155,42
14Z557144Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:22:3243,86
15Z558112Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:22:3742,91
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2159Urban MatyášSalomon Suunto0000:30:57111,38
2MJ5157Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:32:5199,80
3MJ7156Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:34:3988,83
4MJ12158Holubář PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí0000:39:5956,32
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ22146Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:17:17117,54
2ZJ31147Franzová HanaSK NMNM0000:17:53111,20
3ZJ55148Žůrková AnnaSK NMNM0000:21:4071,26
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1186Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:30:40105,80
2MA3184Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:3799,79
3MA4187Skotálek JanÚstí nad Orlicí9700:32:2894,41
4MA6185Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:32:5891,24
5MA8189Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:0278,15
6MA9182Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:5372,77
7MA10188Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:37:1064,64
8MA11190Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:0852,19
9MA13183Fišer DavidTvoje máma8000:40:1944,70
10MA14191Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:40:4741,74
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4233Fliedr TomášF- Bike klub Sádek7600:21:55106,09
2MB7231Doucha JiříHvězda Pardubice7100:22:35100,20
3MB12230Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:23:1993,71
4MB15239Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:23:5089,14
5MB18226Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:4481,17
6MB20228Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:25:0977,49
7MB22236Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:26:1467,90
8MB24234Simon PetrPolička7200:26:3065,54
9MB27232Vebr MichalČeská Třebová7800:27:1059,65
10MB28237Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5553,01
11MB29229Vacek JiříDlouhá Třebová7700:28:0651,39
12MB31212Němec RadekLitomyšl7700:29:1541,21
13MB33235Drbohlav OndřejBiatlon Klecany7400:30:2131,48
14MB34227Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:30:2530,89
15MB35238Kalous PetrSK Žamberk7700:31:5717,33
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9263Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:40109,21
2MC13264Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:44100,23
3MC19261Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:24:5390,55
4MC30265Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:2860,39
5MC42262Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:37:263,00
-MC-266Krátký LubošAtletika Lanškroun62DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25288Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:50112,86
2MD26284Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:00111,70
3MD36281Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1275,44
4MD37285Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:50108,07
5MD38283Balla ZikmundSK Pod dubem5400:34:2060,56
6MD39289Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:34:4857,30
7MD40282Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:03101,17
8MD41286Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:5390,77
9MD43287Bielčik JindřichLichkov4000:38:2881,78
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16166Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:30133,94
2ZA53167Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:0088,65
3ZA56168Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:22:0777,41
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19216Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:06113,23
2ZB36213Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:2499,03
3ZB46217Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:2687,74
4ZB48214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:19:5183,19
5ZB50215Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:0780,28
6ZB60211Koubová MarcelaRybník8000:24:0636,77
7ZB61218Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:25:3620,39
Ženy C 45-54 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC38247Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:18:29112,11
2ZC52246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:20:5287,89
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD59272Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:27130,82
2ZD62271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:28:2894,63
3ZD63273Keprtová MiroslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1574,55
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11100Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:15102,70
1Z1268Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:18102,99
2M1291Gajdoš MatějFenix Ski Team Jeseník0900:03:1899,66
3M1481Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:03:2097,64
4M1593Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2196,63
2Z1674Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2299,00
3Z1762Kubíčková AlenaFenix Ski Team Jeseník0900:03:2398,01
5M1882Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:03:2691,57
6M1998Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:03:2790,56
4Z11051Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:2893,03
7M11087Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:03:2889,54
8M11289Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:03:3087,52
9M11386Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:03:3186,51
5Z11465Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:03:3289,05
10M11592Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:03:3483,47
6Z11556Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:3487,06
7Z11773Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:03:3685,07
8Z11850Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:3784,08
11M11996Resler FilipAtletika Lanškroun0900:03:3879,43
12M12099Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3978,41
9Z12177Heřmánková AnnaFenix Ski Team Jeseník0900:03:4081,09
13M12290Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:03:4176,39
10Z12271Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:4180,10
11Z12470Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4279,10
12Z12548Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:4873,13
13Z12675Pirklová PatrícieLetohrad0900:03:5170,15
14Z12764Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:03:5269,15
15Z12876Grosičová TerezaFenix Ski Team Jeseník0900:03:5368,16
14M12885Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:03:5364,25
16Z13052Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:03:5467,16
17Z13146Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:03:5566,17
15M13297Prokopec MartinAtletika Žamberk1000:03:5760,20
18Z13257Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:03:5764,18
19Z13454Menzelová DenisaTJ Spartak Letohrad1000:04:0061,19
16M13594Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0156,16
20Z13661Válková VeronikaFenix Ski Team Jeseník0900:04:0457,21
21Z13759Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0655,22
22Z13849Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:0754,23
23Z13966Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0952,24
17M14083Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:04:1047,05
24Z14155Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:04:1348,26
25Z14267Faltusová ŠtěpánkaSOKOL Klášterec nad O.1000:04:1843,28
18M14395Tomáš HonzákSOKOL Klášterec nad O.1000:04:2036,93
19M14488Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:04:2135,92
26Z14572Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2734,33
27Z14660Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník1000:04:3328,36
28Z14747Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:04:4219,40
29Z14863Kavková BarboraFenix Ski Team Jeseník0900:04:565,47
30Z14958Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:05:023,00
31Z15053Šustková AgátaTJ Spartak Letohrad1000:05:113,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21122Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:05:12102,32
2Z22113Bártová NicolTJ Spartak Letohrad0700:05:15100,42
3Z23112Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:05:2097,25
4Z24130Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:05:2494,72
5Z25141Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:05:2594,09
6Z26121Janoštíková NatálieFenix Ski Team Jeseník0800:05:2792,82
7Z27137Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:05:2892,19
8Z28119Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:05:3190,29
9Z29116Vaníčková BarboraTJ Spartak Letohrad0800:05:3389,02
10Z210126Streitová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:05:3488,38
11Z211129Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:05:3587,75
12Z212123Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:05:3687,12
13Z213143Poskgrová NelaFenix Ski Team Jeseník0800:05:3885,85
14Z214142Skalická NicolActivity Lanškroun0700:05:4283,32
15Z215124Horáčková DanielaFenix Ski Team Jeseník0800:05:4382,68
16Z216133Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4482,05
17Z217139Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:4780,15
18Z218117Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:05:5475,71
19Z219128Stejskalová AnetaFenix Ski Team Jeseník0700:05:5575,08
20Z220118Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:05:5674,45
21Z221125Labajová EmaFenix Ski Team Jeseník0700:05:5773,81
22Z222120Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:5972,54
23Z223136Orálková AndreaSK NMNM0800:06:0071,91
24Z224134Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:0370,01
25Z225135Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad O.0800:06:0469,38
26Z226114Urdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:06:1761,14
27Z227127Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:06:2158,61
28Z228138Menzelová Tereza1.FC Žamberk0800:06:3052,90
29Z229140Vacková AdélaAtletika Žamberk0800:06:3649,10
30Z230115Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:07:2518,06
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3119Hloušková MarcelaFenix Ski Team Jeseník0500:09:03103,97
2Z3217Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:09:12100,72
1M23146Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:09:16101,55
2M24171Sázel MarekSki klub Rýmařov0700:09:20100,12
3M25149Málek Michael ml.TJ spartak Letohrad0700:09:2598,33
3Z364Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:09:2795,31
4M27175Heger ŠimonAtletika Lanškroun0800:09:3295,84
4Z3828Babánková InkaKB Střelka Brno0600:09:3692,06
5M29172Chaloupek OndřejAtletika Lanškroun0700:09:4591,20
6M210164Kubíček JakubFenix Ski Team Jeseník0700:09:4790,48
7M211153Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:09:5089,41
8M212150Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:10:0085,84
5Z31220Venoušová TerezaFenix Ski Team Jeseník0500:10:0083,39
9M214154Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:10:0185,48
10M215148Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:0384,77
6Z31623Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:10:1577,98
7Z3177Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:10:1677,62
11M218177Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:10:1879,42
8Z3192Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:10:2076,17
9Z32016Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:10:2474,73
12M221176Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:10:2576,92
10Z32218Šebestová ViktorieFenix Ski Team Jeseník0500:10:2674,01
11Z32357Fejová ViktorieAtletika Dobruška0600:10:2873,29
12Z32413Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:10:3072,56
13Z32533Slováková KláraSki klub Rýmařov0500:10:3471,12
14Z32631Bauerová ŠarlotaKB Střelka Brno0600:10:3570,76
13M227169Cikánek ŠimonKB Střelka0700:10:3672,99
15Z3286Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:10:3969,31
14M229147Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:10:4171,21
16Z33058Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:10:5762,82
15M231166Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:11:0064,43
17Z33234Vinomradníková AmalieSki klub Rýmařov0500:11:0161,37
16M233173Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:11:0562,64
18Z3341Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:11:0759,21
19Z3353Halberštatová SáraTJ Spartak Letohrad0500:11:0858,84
20Z33636Drbohlavová EliškaBiatlon Klecany0600:11:1058,12
17M237178Fišer JakubTvoje máma0700:11:1160,50
21Z33832Matejová AnnaKB Střelka0600:11:1257,40
22Z33937Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:11:1357,04
18M240151Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:11:1858,00
19M241152Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:11:1957,64
23Z34227Bednářová NatálieSOKOL Klášterec nad O.0600:11:2253,79
20M243180Krištof JanAtletika Polička0700:11:2954,07
24Z34430Daňhelová BabetaKB Střelka Brno0600:11:3150,54
25Z34529Korcinová TerezaKB Střelka Brno0600:11:3250,18
26Z34625Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:11:3648,74
21M247162Mrkvica VáclavFenix Ski Team Jeseník0800:11:3751,22
27Z3485Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:11:3947,65
28Z34921Stejskalová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0500:11:4047,29
29Z35011Pešová AnetaFenix Ski Team Jeseník0600:11:4146,93
30Z3519Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:11:5541,88
22M252167Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:12:0043,01
31Z35335Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:12:0737,55
23M254168Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:12:2633,73
32Z35512Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:12:2929,60
24M256170Fryblík MatějSki klub Rýmařov0700:12:3032,30
25M257165Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:12:3131,95
26M258174Stejskal MatějAtletika Dobruška0800:12:3231,59
27M259160Pecháček DominikTJ Spartak Letohrad0800:12:3331,23
28M260161Bandík JanFenix Ski Team Jeseník0800:12:3630,16
33Z36126Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:12:3726,71
34Z36222Grebennikova AnnanWikov SKI Skuhrov0500:12:4922,38
29M263156Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:13:0719,10
30M264179Háp MatoušAtletika Polička0800:13:1416,60
35Z36524Pilná RadkaWikov SKI Skuhrov0600:13:573,00
31M266159Krsek ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0800:14:263,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3151Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:12:51101,97
2M32291Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:13:0099,66
3M3341Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:13:0598,37
1Z4474Bártová LenkaSK NMNM0300:13:18107,79
4M3544Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:13:4089,38
5M3652Kamarád JanKB Střelka0500:13:4189,13
6M3753Tadeáš FranzKB Střelka0500:13:4288,87
7M3854Sázel FrantišekSki klub Rýmařov0500:13:4787,59
8M3945Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:13:4987,07
2Z41079Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:13:5997,91
9M31150Verner OndřejWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:14:0183,99
10M31259Akak OndřejAtletika Žamberk0500:14:1181,42
3Z41375Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:14:1494,30
11M31446Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:14:1979,37
4Z41561Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:14:2591,65
5Z41666Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:14:2691,41
6Z41762Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:14:3090,45
12M31843Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:14:3675,00
13M31960Boháč PankrácTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:14:3774,74
14M32056Seidl LukášSK Dobruška0500:14:4971,66
7Z42168Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:14:5584,42
8Z42273Tomášková VeronikaSK NMNM0300:15:0083,22
9Z42365Bašičová AdélaFenix Ski Team Jeseník0400:15:0681,77
10Z42471Orálková KamilaSK NMNM0300:15:1080,81
11Z42570Burešová KarolínaTJ Spartak Letohrad0300:15:1978,64
12Z42663Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:15:2178,16
13Z42767Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:15:2577,20
14Z42877Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:5470,21
15M32949Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:15:5554,71
16M33055Casciani EduardSki klub Rýmařov0500:15:5754,20
15Z43172Špinarová KarolínaSK NMNM0300:16:1764,67
16Z43276Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:16:5954,56
17Z43378Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:17:1051,91
18Z43469Škrobánková ViolaTJ Spartak Letohrad0300:17:4643,24
19Z43564Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:18:0738,18
17M33647Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohrad0600:18:3413,87
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41100Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:15:05100,81
2M42110Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:15:0999,93
3M43108Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:1299,27
4M4488Horník KryštofFenix Ski Team Jeseník0300:15:3594,20
5M4599Költö Matěj TheoTJ Spartak Letohrad0300:15:4991,12
6M4684Škrobánek JaroslavTJ Spartak Letohrad0400:15:5390,24
7M47107Bukáček MarekAtletika Polička0400:16:0288,26
8M4887Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:16:0487,82
9M4995Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:16:0587,60
10M41090Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:16:1086,50
11M41182Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:16:1286,06
12M412105Baslar OndřejSki klub Rýmařov0400:16:1585,40
13M41391Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:16:1685,18
14M414102Zaoral MichalSK NMNM0300:16:2084,30
15M41589Peňáz VojtěchFenix Ski Team Jeseník0300:16:2982,32
1ZA16166Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:30133,94
16M41793Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:16:3481,22
17M41894Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:16:4479,02
1ZB19216Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:06113,23
18M42098Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:17:1472,41
19M42196Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:17:1572,19
1ZJ22146Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:17:17117,54
1Z523120Doležalová ZuzanaSK NMNM0200:17:19103,16
20M424109Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:2669,77
21M42581Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:17:3368,23
22M426106Kapoun JanAtletika Polička0300:17:3667,57
2Z527122Babánková BáraSK NMNM0100:17:3899,56
23M42885Kvaček AntonínTJ Spartak Letohrad0400:17:4166,47
24M42997Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:17:4465,81
3Z530114Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:17:5097,28
2ZJ31147Franzová HanaSK NMNM0000:17:53111,20
25M432103Friblík JakubSki klub Rýmařov0400:18:0461,41
4Z533113Struhárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:18:1093,50
5Z534123Hanušová ŠtěpánkaSK NMNM0100:18:1592,55
26M43583Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:18:1758,55
2ZB36213Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:2499,03
27M437104Sedlář TomášSki klub Rýmařov0400:18:2556,79
1ZC38247Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:18:29112,11
6Z538118Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:18:2989,90
28M44092Drbula TadeášWikov SKI Skuhrov0400:18:3953,71
29M441101Fajstl RichardKB Střelka0400:18:4851,72
30M44286Velc RomanFenix Ski Team Jeseník0400:18:5450,40
7Z543124Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:19:0882,51
8Z544115Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:19:1281,75
9Z545116Grossmanová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:19:2180,04
3ZB46217Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:2687,74
10Z547111Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:19:5074,55
4ZB48214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:19:5183,19
11Z549121Křižovičová MartinaSK NMNM0100:20:0072,66
5ZB50215Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:0780,28
12Z551119Benešová TerezaSK NMNM0200:20:4663,94
2ZC52246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:20:5287,89
2ZA53167Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:0088,65
13Z554117Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:21:3155,42
3ZJ55148Žůrková AnnaSK NMNM0000:21:4071,26
3ZA56168Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:22:0777,41
14Z557144Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:22:3243,86
15Z558112Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:22:3742,91
1ZD59272Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:27130,82
6ZB60211Koubová MarcelaRybník8000:24:0636,77
7ZB61218Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:25:3620,39
2ZD62271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:28:2894,63
3ZD63273Keprtová MiroslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:1574,55
31M464184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:31:373,00
32M465182Bílek DavidVencl Team Ústí nad Orlicí0300:35:533,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51134Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:20:37103,55
2M52131Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:21:0698,94
3M53143Mariška JanWikov SKI Skuhrov0200:21:1597,51
1MB4233Fliedr TomášF- Bike klub Sádek7600:21:55106,09
4M55142Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:22:1088,78
5M56140Žváček VladimírSK NMNM0100:22:2586,39
2MB7231Doucha JiříHvězda Pardubice7100:22:35100,20
6M58138Babánek AdamSK NMNM0200:22:3884,33
1MC9263Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:40109,21
7M510132Palla MartinTJ Spartak Letohrad0100:22:4583,22
8M511136Šuba DaliborTJ Spartak Letohrad0200:22:4683,06
3MB12230Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:23:1993,71
2MC13264Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:44100,23
9M514137Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:23:4573,69
4MB15239Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:23:5089,14
10M516139Kaplan JáchymSK NMNM0200:24:3266,23
11M517135Lušovský JanTJ Spartak Letohrad0200:24:3765,43
5MB18226Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:4481,17
3MC19261Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:24:5390,55
6MB20228Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:25:0977,49
12M521133Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:25:3256,70
7MB22236Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:26:1467,90
13M523141Martínek AlešSKP Kornspitz0200:26:2548,28
8MB24234Simon PetrPolička7200:26:3065,54
1MD25288Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:50112,86
2MD26284Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:00111,70
9MB27232Vebr MichalČeská Třebová7800:27:1059,65
10MB28237Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5553,01
11MB29229Vacek JiříDlouhá Třebová7700:28:0651,39
4MC30265Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:28:2860,39
12MB31212Němec RadekLitomyšl7700:29:1541,21
14M532145Hájek MartinŽamberk0100:29:3717,79
13MB33235Drbohlav OndřejBiatlon Klecany7400:30:2131,48
14MB34227Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:30:2530,89
15MB35238Kalous PetrSK Žamberk7700:31:5717,33
3MD36281Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1275,44
4MD37285Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:50108,07
5MD38283Balla ZikmundSK Pod dubem5400:34:2060,56
6MD39289Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:34:4857,30
7MD40282Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:35:03101,17
8MD41286Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:36:5390,77
5MC42262Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:37:263,00
9MD43287Bielčik JindřichLichkov4000:38:2881,78
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1186Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:30:40105,80
1MJ2159Urban MatyášSalomon Suunto0000:30:57111,38
2MA3184Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:3799,79
3MA4187Skotálek JanÚstí nad Orlicí9700:32:2894,41
2MJ5157Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:32:5199,80
4MA6185Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:32:5891,24
3MJ7156Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:34:3988,83
5MA8189Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:0278,15
6MA9182Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:5372,77
7MA10188Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:37:1064,64
8MA11190Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:0852,19
4MJ12158Holubář PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí0000:39:5956,32
9MA13183Fišer DavidTvoje máma8000:40:1944,70
10MA14191Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:40:4741,74
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1186Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:30:40102,65
2MJ2159Urban MatyášSalomon Suunto0000:30:57100,82
3MA3184Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:3796,53
4MA4187Skotálek JanÚstí nad Orlicí9700:32:2891,06
5MJ5157Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:32:5188,59
6MA6185Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:32:5887,84
7MJ7156Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:34:3977,01
8MA8189Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:0274,54
9MA9182Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:35:5369,07
10MA10188Fliedr JiříF-bike klub Sádek8000:37:1060,82
11MA11190Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:0848,16
12MJ12158Holubář PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí0000:39:5942,69
13MA13183Fišer DavidTvoje máma8000:40:1940,54
14MA14191Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:40:4737,54
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16166Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:30105,44
2ZB19216Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:0698,36
3ZJ22146Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:17:1796,20
4Z523120Doležalová ZuzanaSK NMNM0200:17:1995,81
5Z527122Babánková BáraSK NMNM0100:17:3892,07
6Z530114Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:17:5089,72
7ZJ31147Franzová HanaSK NMNM0000:17:5389,13
8Z533113Struhárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:18:1085,78
9Z534123Hanušová ŠtěpánkaSK NMNM0100:18:1584,80
10ZB36213Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:18:2483,03
11ZC38247Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:18:2982,05
11Z538118Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:18:2982,05
13Z543124Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:19:0874,39
14Z544115Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:19:1273,60
15Z545116Grossmanová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:19:2171,83
16ZB46217Pirklová KateřinaLetohrad7600:19:2670,85
17Z547111Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:19:5066,13
18ZB48214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:19:5165,94
19Z549121Křižovičová MartinaSK NMNM0100:20:0064,17
20ZB50215Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:20:0762,79
21Z551119Benešová TerezaSK NMNM0200:20:4655,13
22ZC52246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:20:5253,95
23ZA53167Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:0052,37
24Z554117Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:21:3146,28
25ZJ55148Žůrková AnnaSK NMNM0000:21:4044,51
26ZA56168Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:22:0739,21
27Z557144Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:22:3234,29
28Z558112Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:22:3733,31
29ZD59272Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:2723,49
30ZB60211Koubová MarcelaRybník8000:24:0615,82
31ZB61218Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:25:363,00
32ZD62271Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:28:283,00
33ZD63273Keprtová MiroslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:153,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 7%
Zvolená trasa závodu: 40%
Značení závodu: 15%
Vyhlášení výsledků: 10%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: 10%
Celkový dojem ze závodu: 15%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
16%

Názory na závod

Nejhůře organizován závod co jsem byl za všechny ty roky co běhám.
chajda6
Určitě nedoporučuji, tento závod, už nikdy více
trubkar
David Bílek - kategorie mladší dorost - tuto katgorii vyhrál! Jak je možné, že ve výsledcích je poslení. Honza Vencl
vencl
ZMATEK VE ZPRACOVÁNÍ VÝSLEDKŮ: Víte, proč je David Bílek vítěz kategorie ml. dorost uveden v soupisce jako poslední? Protože má stejné startovní číslo 182 jako závodník Kristejn Zdeněk - také startovní číslo 182. Proč mají dva závodníci stejné startovní číslo?? Nejde ovšem o jedinou duplicitu např. č. 184, možná se najdou i další....
bilek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód