Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie

1.7.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie
  • datum konání: 1.7.2018
  • zobrazeno již 31x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 365 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1237Bularda GabrielROU9900:25:45-
2MJ2211Dugdale JosephGBR0000:25:52-
3MJ3227Rossi GiovanniITA9900:25:57-
4MJ4251Matur YusufTUR0000:26:15-
5MJ5249Alkanoglu AhmetTUR9900:26:50-
6MJ6210Brennan EuanGBR0100:26:54-
7MJ7206Detienne TheoFRA9900:27:05-
8MJ8208Ribeiro DylanFRA9900:27:16-
9MJ9213Mackay MatthewGBR0100:27:20-
10MJ10205Bove Francois-JosephFRA9900:27:22-
11MJ11204Požár BorekCZE0000:27:24105
12MJ12250Can HuseyinTUR9900:27:33-
12MJ12225Masetto SimoneITA0000:27:33-
14MJ14221McCambridge AnthonyIRL0100:27:40-
15MJ15223Gianola DionigiITA9900:27:41-
16MJ16239Herman Peter DanielROU9900:27:49-
17MJ17207Grataloup AdrienFRA9900:27:50-
18MJ18238Garcea AdrianROU9900:27:53-
19MJ19209Boyle JoshGBR0000:27:58-
20MJ20215Sussbauer RobertGER0000:27:59-
21MJ21247Fux FabianSUI0100:28:01-
22MJ22240Tocila Catalin FlorinROU9900:28:33-
23MJ23234Semper MateuszPOL9900:28:36-
24MJ24216Farkas Balázs AndrásHUN0200:28:52-
25MJ25220Long RuairiIRL9900:29:03-
26MJ26229Angeloski DejanMKD0000:29:16-
27MJ27248Rotzetter MarcSUI0000:29:24-
28MJ29203Jílek OndřejCZE9900:29:3193
29MJ30202Dryák VojtěchCZE0100:29:4681
30MJ31222McClean ConallIRL0100:29:47-
31MJ32252Ozturk OrhanTUR9900:29:55-
32MJ33244Marković IgorSRB0000:29:57-
33MJ34242Hren TineSLO9900:30:21-
34MJ37218Marx BalázsHUN0200:30:38-
35MJ39245Milenković IlijaSRB0000:30:53-
36MJ40214Bunzel LukasGER0000:30:54-
37MJ44201Ertl PhilippAUT0200:31:09-
38MJ46253Kondrashov BohdanUKR0000:31:16-
39MJ47241Avbelj DomenSLO9900:31:17-
40MJ50235Tworek BartolomiejPOL9900:31:39-
41MJ51236Fonseca TiagoPOR9900:31:42-
42MJ52219Coleman IosacIRL9900:31:43-
43MJ56217Iván LeventeHUN0000:32:15-
44MJ58224Lotta AlessandroITA9900:32:17-
45MJ59243Uršič NejcSLO0100:32:18-
46MJ60230Draganovski MatejMKD9900:32:21-
47MJ72254Kaja GentKOS0100:34:22-
48MJ79231Kurtishi HashimMKD9900:35:20-
49MJ83246Savić VeljkoSRB0000:36:10-
50MJ85232Shaipi RijadMKD0000:37:13-
-MJ-233Kubica MarcinPOL99DNF-
Muži (trať 11 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Dematteis BernardITA8600:46:51-
2MA240Maestri CesareITA9300:47:18-
3MA339Dematteis MartinITA8600:47:47-
4MA476Bozkurt FerhatTUR9700:48:00-
5MA524Douglas AndrewGBR8600:48:14-
6MA674Mathys ChristianSUI8700:48:34-
7MA719Meyssat EmmanuelFRA8000:48:47-
8MA841Puppi FrancescoITA9200:49:25-
9MA911Janů JanCZE9300:50:09105
10MA102Innerhofer ManuelAUT9500:50:18-
11MA1122Arthur ChrisGBR8500:50:34-
12MA1225Nicholls MaximilianGBR9600:50:39-
13MA1367Bečan TimotejSLO9600:50:41-
14MA1418Fine AlexandreFRA9700:50:43-
15MA1553Aarvik Stian OvergaardNOR9700:50:57-
16MA1620Rancon JulienFRA8000:51:29-
17MA1726Swinburn NickGBR8800:51:40-
18MA1814Pavlišta VítCZE8500:51:4393
19MA1931Hanna ZakIRL9500:51:45-
20MA2021Zago DidierFRA7700:51:58-
21MA214Drion Du Chapois MaximilienBEL9700:52:02-
22MA2272Leboeuf FrancçoisSUI8500:52:06-
23MA2312Kovář JáchymCZE9600:52:1081
24MA2480Chenikalo OleksandrUKR9100:52:12-
25MA2555Tengsareid TorsteinNOR8900:52:32-
26MA2715Aubeso JoelESP9400:52:39-
27MA2813Lichý TomášCZE9400:52:4572
28MA2978Yildirim KemalTUR9700:52:55-
29MA3063Atanasoaei Catalin ConstantinROU9300:52:58-
30MA3168Bregar GasperSLO9000:52:59-
30MA3159Barbosa VitorPOR8000:52:59-
32MA3369Cvet MiranSLO6800:53:02-
33MA3477Karagöz RamazanTUR9700:53:11-
34MA3516Osanz DanielESP9800:53:17-
35MA3665Miklos Rares ImreROU9800:53:29-
36MA3782Raschupkin SergiiUKR9000:53:45-
37MA3862Vieira JosePOR9700:53:59-
38MA3966Mosoiu Cristian MarianROU8700:54:03-
39MA4034Ryan MarkIRL7800:54:16-
40MA4160Macedo PauloPOR9300:54:39-
41MA4279Bondarenko AnatoliiUKR9400:55:01-
42MA4356Jaminski AdamPOL9000:55:06-
43MA4461Muga RuiPOR8400:55:13-
44MA4533Lynch SeamusIRL8700:55:30-
45MA4671Jodidio AlexandreSUI9000:55:42-
46MA477Vasilev KonstantinBUL7600:55:49-
47MA4873Lehmann CedricSUI9500:55:56-
48MA4917Rodriguez Jesus AngelESP9300:56:18-
49MA5081Hrytsak YuriyUKR8500:56:25-
50MA5257Jaśtal PiotrPOL9400:56:49-
51MA539Goričanec IgorCRO8500:57:01-
52MA5470Plaznik MaticSLO9300:57:08-
53MA556Gergov GeorgiBUL9700:57:34-
54MA5630Szabó SandorHUN9300:57:44-
55MA6632Kevan JamesIRL8700:58:19-
56MA6749Micallef LukeMLT8900:58:29-
57MA6851Dragovic MilošMNE9300:58:35-
58MA6927Fonyó SándorHUN8000:58:53-
58MA6964Dumitru Ionut MariusROU9600:58:53-
60MA7158Lepiarz SylwesterPOL8300:59:02-
61MA721Këllëzi IlirALB8800:59:08-
62MA748Balasko KresimirCRO9100:59:43-
63MA7728Halász ÁdámHUN9301:00:15-
64MA8010Živković AnteCRO9001:00:33-
65MA8248Farrugia RyanMLT8701:01:02-
66MA8350Dapič IgorMNE9401:01:12-
67MA8452Koprivnica DragoljubMNE7301:01:13-
68MA885Oosterlinck WardBEL9301:01:49-
69MA9175Agyürek Muhammet CanTUR9101:02:27-
70MA10035Malka HaimISR7001:03:59-
71MA10447Azzopardi PeterMLT8201:04:25-
72MA10683Rrudhani IlirKOS8201:04:33-
73MA11245Muslimi MudjahidMKD9301:05:39-
74MA11343Bonev MarjanMKD8801:05:40-
75MA11444Kirkovski AleksandarMKD8501:05:40-
76MA11542Anchevski AtanasMKD9201:05:40-
-MA-54Bugge JohanNOR91DNF-
-MA-29Khóor BenceHUN84DNF-
-MA-3Lechleitner SimonAUT79DNF-
Juniorky (trať 6 km, 365 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ28323Mattevi AngelaITA0000:29:30-
2ZJ35311MacFadyen AnnaGBR9900:30:24-
3ZJ36309Dale ScarletGBR9900:30:30-
4ZJ38325Scaini AlessiaITA9900:30:48-
5ZJ40307Parrot ConstanceFRA9900:30:54-
6ZJ42334Hecico AlexiaROU0000:30:58-
7ZJ43322Colli GaiaITA9900:31:04-
8ZJ45310Dickson LaurenGBR0000:31:13-
9ZJ48335Viziteu LoredanaROU0000:31:26-
10ZJ49308Vella EmmaFRA9900:31:35-
11ZJ53321Arnaudo AnnaITA0000:32:03-
12ZJ54306Mattana MallaurieFRA9900:32:08-
13ZJ55302Štiglerová SylvieCZE9900:32:11105
14ZJ56301Šrut SandraCRO9900:32:15-
15ZJ61343Tunc GulsunTUR9900:32:57-
16ZJ62303Stýblová BáraCZE9900:33:0093
17ZJ63332Bordeanu Irina AliceROU0100:33:17-
18ZJ64305Cumy ManonFRA0100:33:18-
19ZJ65304Zvolánková LucieCZE0200:33:2681
20ZJ66344Uzun EbruTUR0000:33:30-
21ZJ67331Monteiro SaraPOR9900:33:36-
22ZJ68313Woodhams RosieGBR0200:34:10-
22ZJ68333Corhana Laura MarinaROU0100:34:10-
24ZJ70317Bánhidi EszterHUN0000:34:12-
25ZJ71337Mali NušaSLO0100:34:13-
26ZJ73316Wolf PaulinaGER0000:34:29-
27ZJ74329Lizis SabinaPOL0100:34:36-
28ZJ75319Vékony VandaHUN9900:34:37-
29ZJ76342Oysal EsraTUR9900:34:46-
30ZJ77339Schenk ShellySUI0000:34:48-
31ZJ78315Vollert JanaGER0000:35:13-
32ZJ80341Bahadir FeyzaTUR9900:35:23-
33ZJ81336Durn SaraSLO0200:35:35-
34ZJ82340Seiler JoanaSUI0100:35:55-
35ZJ84318Jánosi LillaHUN9900:36:54-
36ZJ86314Basener LisaGER0000:37:22-
37ZJ87330Sójka KlaudiaPOL9900:37:56-
38ZJ88345Varvaruk KaterynaUKR0000:39:49-
39ZJ89326Aziri HairieMKD0100:41:05-
40ZJ90346Peci GentianaKOS0200:45:22-
41ZJ91327Lazaroska ElenaMKD0000:45:41-
42ZJ92328Lazaroska EmilijaMKD0000:50:08-
Ženy (trať 11 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25162Mathys MaudeSUI8700:52:32-
2ZA51121Sabrie AnaisFRA9400:56:41-
3ZA57123Gould EmmaGBR9000:57:48-
4ZA58146Dvergsdal Eli AnneNOR9100:57:53-
5ZA59111Maršánová LucieCZE9000:57:54105
6ZA60120Poncet EliseFRA9500:57:55-
7ZA61128Mayer DomenikaGER9000:57:57-
8ZA62132McCormack SarahIRL8600:58:01-
9ZA63135Gaggi AliceITA8700:58:04-
10ZA64119Geoffray ClementineFRA9400:58:10-
11ZA65145Slotboom GiselleNED9300:58:16-
12ZA73124Jenkinson BronwenGBR9700:59:19-
13ZA75113Schorná Matyášová PavlaCZE8001:00:10105
14ZA76115Aviles SheilaESP9301:00:14-
15ZA78138Quaglia EmmaITA8001:00:20-
16ZA79114Stránská AdélaCZE9101:00:2593
17ZA81153Mutter IngridMKD9001:00:35-
18ZA85166Gökdemir CeylanTUR9601:01:25-
19ZA86137Giudici GloriaITA8701:01:32-
20ZA87148Lilleskare Anita IversenNOR7801:01:43-
21ZA89104Dewilde CharlotteBEL9401:02:03-
22ZA90106Nineva MarinelaBUL9301:02:13-
23ZA91118Dewalle ChristelFRA8301:02:27-
24ZA93125Walshaw KatieGBR8401:02:31-
25ZA94136Galassi SamanthaITA8801:02:32-
26ZA95151Wisniewska DominikaPOL8601:03:16-
27ZA96147Faero Linde Sara-RebekkaNOR8201:03:26-
28ZA97169Hudak MariyaUKR9301:03:28-
29ZA98112Rychnovská DagmarCZE7501:03:4293
30ZA99158Kozjek TinaSLO9301:03:54-
31ZA101126Högl ReginaGER9301:04:02-
32ZA102131Horváth TímeaHUN9401:04:10-
33ZA103105Nedyalkova MaiaBUL9001:04:20-
34ZA105107Simeonova RadosvetaBUL9301:04:29-
35ZA107122Davies HeidiGBR9801:04:35-
36ZA108149Golba KatarzynaPOL8901:04:36-
37ZA109127Hundeborn IngaGER9601:04:37-
38ZA110160Jovanovic NevenaSRB8801:05:08-
39ZA111150Mendecka MichalinaPOL9201:05:33-
40ZA116116Font JuliaESP9401:05:40-
41ZA117117Martín YolandaESP9301:06:21-
42ZA118165Atalay BaharTUR9801:06:24-
43ZA119108Belušic BarbaraCRO8101:07:10-
44ZA120156Jelovšek JasminaSLO8501:07:19-
45ZA121101Freitag KarinAUT8001:07:23-
46ZA122167Subatan BurcuTUR9701:07:35-
47ZA123140Pop Arsova AndrijanaMKD9001:08:24-
48ZA124141Ristikj MilijanaMKD9401:08:27-
49ZA125159Vrečar AnaSLO9501:08:44-
50ZA126152Baltoi Adelina PaulinaMKD9201:08:50-
51ZA127129Badis AnissaHUN8701:08:53-
52ZA128172Shala LuljetaKOS7801:09:28-
53ZA129155Zudor Iulia MelindaROU9801:09:41-
54ZA130109Tomas AndaCRO9301:09:50-
55ZA131168Holovchenko TetyanaUKR8001:09:51-
56ZA132157Klinar TinaSLO9401:10:11-
57ZA133170Nahorna YanaUKR9601:10:19-
58ZA134142Abdilla TaraMLT8501:12:12-
59ZA135154Prundus Mihaela MariaMKD7601:12:31-
60ZA136130Behan AnikóHUN7301:12:42-
61ZA137110Urban MajaCRO8501:15:37-
62ZA138144Satariano AngeleMLT8801:15:56-
63ZA139164Atak DilanTUR9801:16:57-
64ZA140139Kiradzieva VesnaMKD8601:22:10-
65ZA141143Pace CélineMLT8601:25:11-
-ZA-161Eggenschwiler PetraSUI88DNF-
-ZA-103Zipser KatharinaAUT83DNF-
-ZA-102Praxmarer JuliaAUT98DNF-
Trať 6 km, 365 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1237Bularda GabrielROU9900:25:45-
2MJ2211Dugdale JosephGBR0000:25:52-
3MJ3227Rossi GiovanniITA9900:25:57-
4MJ4251Matur YusufTUR0000:26:15-
5MJ5249Alkanoglu AhmetTUR9900:26:50-
6MJ6210Brennan EuanGBR0100:26:54-
7MJ7206Detienne TheoFRA9900:27:05-
8MJ8208Ribeiro DylanFRA9900:27:16-
9MJ9213Mackay MatthewGBR0100:27:20-
10MJ10205Bove Francois-JosephFRA9900:27:22-
11MJ11204Požár BorekCZE0000:27:24105
12MJ12225Masetto SimoneITA0000:27:33-
12MJ12250Can HuseyinTUR9900:27:33-
14MJ14221McCambridge AnthonyIRL0100:27:40-
15MJ15223Gianola DionigiITA9900:27:41-
16MJ16239Herman Peter DanielROU9900:27:49-
17MJ17207Grataloup AdrienFRA9900:27:50-
18MJ18238Garcea AdrianROU9900:27:53-
19MJ19209Boyle JoshGBR0000:27:58-
20MJ20215Sussbauer RobertGER0000:27:59-
21MJ21247Fux FabianSUI0100:28:01-
22MJ22240Tocila Catalin FlorinROU9900:28:33-
23MJ23234Semper MateuszPOL9900:28:36-
24MJ24216Farkas Balázs AndrásHUN0200:28:52-
25MJ25220Long RuairiIRL9900:29:03-
26MJ26229Angeloski DejanMKD0000:29:16-
27MJ27248Rotzetter MarcSUI0000:29:24-
1ZJ28323Mattevi AngelaITA0000:29:30-
28MJ29203Jílek OndřejCZE9900:29:3193
29MJ30202Dryák VojtěchCZE0100:29:4681
30MJ31222McClean ConallIRL0100:29:47-
31MJ32252Ozturk OrhanTUR9900:29:55-
32MJ33244Marković IgorSRB0000:29:57-
33MJ34242Hren TineSLO9900:30:21-
2ZJ35311MacFadyen AnnaGBR9900:30:24-
3ZJ36309Dale ScarletGBR9900:30:30-
34MJ37218Marx BalázsHUN0200:30:38-
4ZJ38325Scaini AlessiaITA9900:30:48-
35MJ39245Milenković IlijaSRB0000:30:53-
5ZJ40307Parrot ConstanceFRA9900:30:54-
36MJ40214Bunzel LukasGER0000:30:54-
6ZJ42334Hecico AlexiaROU0000:30:58-
7ZJ43322Colli GaiaITA9900:31:04-
37MJ44201Ertl PhilippAUT0200:31:09-
8ZJ45310Dickson LaurenGBR0000:31:13-
38MJ46253Kondrashov BohdanUKR0000:31:16-
39MJ47241Avbelj DomenSLO9900:31:17-
9ZJ48335Viziteu LoredanaROU0000:31:26-
10ZJ49308Vella EmmaFRA9900:31:35-
40MJ50235Tworek BartolomiejPOL9900:31:39-
41MJ51236Fonseca TiagoPOR9900:31:42-
42MJ52219Coleman IosacIRL9900:31:43-
11ZJ53321Arnaudo AnnaITA0000:32:03-
12ZJ54306Mattana MallaurieFRA9900:32:08-
13ZJ55302Štiglerová SylvieCZE9900:32:11105
43MJ56217Iván LeventeHUN0000:32:15-
14ZJ56301Šrut SandraCRO9900:32:15-
44MJ58224Lotta AlessandroITA9900:32:17-
45MJ59243Uršič NejcSLO0100:32:18-
46MJ60230Draganovski MatejMKD9900:32:21-
15ZJ61343Tunc GulsunTUR9900:32:57-
16ZJ62303Stýblová BáraCZE9900:33:0093
17ZJ63332Bordeanu Irina AliceROU0100:33:17-
18ZJ64305Cumy ManonFRA0100:33:18-
19ZJ65304Zvolánková LucieCZE0200:33:2681
20ZJ66344Uzun EbruTUR0000:33:30-
21ZJ67331Monteiro SaraPOR9900:33:36-
22ZJ68313Woodhams RosieGBR0200:34:10-
22ZJ68333Corhana Laura MarinaROU0100:34:10-
24ZJ70317Bánhidi EszterHUN0000:34:12-
25ZJ71337Mali NušaSLO0100:34:13-
47MJ72254Kaja GentKOS0100:34:22-
26ZJ73316Wolf PaulinaGER0000:34:29-
27ZJ74329Lizis SabinaPOL0100:34:36-
28ZJ75319Vékony VandaHUN9900:34:37-
29ZJ76342Oysal EsraTUR9900:34:46-
30ZJ77339Schenk ShellySUI0000:34:48-
31ZJ78315Vollert JanaGER0000:35:13-
48MJ79231Kurtishi HashimMKD9900:35:20-
32ZJ80341Bahadir FeyzaTUR9900:35:23-
33ZJ81336Durn SaraSLO0200:35:35-
34ZJ82340Seiler JoanaSUI0100:35:55-
49MJ83246Savić VeljkoSRB0000:36:10-
35ZJ84318Jánosi LillaHUN9900:36:54-
50MJ85232Shaipi RijadMKD0000:37:13-
36ZJ86314Basener LisaGER0000:37:22-
37ZJ87330Sójka KlaudiaPOL9900:37:56-
38ZJ88345Varvaruk KaterynaUKR0000:39:49-
39ZJ89326Aziri HairieMKD0100:41:05-
40ZJ90346Peci GentianaKOS0200:45:22-
41ZJ91327Lazaroska ElenaMKD0000:45:41-
42ZJ92328Lazaroska EmilijaMKD0000:50:08-
Trať 11 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Dematteis BernardITA8600:46:51-
2MA240Maestri CesareITA9300:47:18-
3MA339Dematteis MartinITA8600:47:47-
4MA476Bozkurt FerhatTUR9700:48:00-
5MA524Douglas AndrewGBR8600:48:14-
6MA674Mathys ChristianSUI8700:48:34-
7MA719Meyssat EmmanuelFRA8000:48:47-
8MA841Puppi FrancescoITA9200:49:25-
9MA911Janů JanCZE9300:50:09105
10MA102Innerhofer ManuelAUT9500:50:18-
11MA1122Arthur ChrisGBR8500:50:34-
12MA1225Nicholls MaximilianGBR9600:50:39-
13MA1367Bečan TimotejSLO9600:50:41-
14MA1418Fine AlexandreFRA9700:50:43-
15MA1553Aarvik Stian OvergaardNOR9700:50:57-
16MA1620Rancon JulienFRA8000:51:29-
17MA1726Swinburn NickGBR8800:51:40-
18MA1814Pavlišta VítCZE8500:51:4393
19MA1931Hanna ZakIRL9500:51:45-
20MA2021Zago DidierFRA7700:51:58-
21MA214Drion Du Chapois MaximilienBEL9700:52:02-
22MA2272Leboeuf FrancçoisSUI8500:52:06-
23MA2312Kovář JáchymCZE9600:52:1081
24MA2480Chenikalo OleksandrUKR9100:52:12-
1ZA25162Mathys MaudeSUI8700:52:32-
25MA2555Tengsareid TorsteinNOR8900:52:32-
26MA2715Aubeso JoelESP9400:52:39-
27MA2813Lichý TomášCZE9400:52:4572
28MA2978Yildirim KemalTUR9700:52:55-
29MA3063Atanasoaei Catalin ConstantinROU9300:52:58-
30MA3168Bregar GasperSLO9000:52:59-
30MA3159Barbosa VitorPOR8000:52:59-
32MA3369Cvet MiranSLO6800:53:02-
33MA3477Karagöz RamazanTUR9700:53:11-
34MA3516Osanz DanielESP9800:53:17-
35MA3665Miklos Rares ImreROU9800:53:29-
36MA3782Raschupkin SergiiUKR9000:53:45-
37MA3862Vieira JosePOR9700:53:59-
38MA3966Mosoiu Cristian MarianROU8700:54:03-
39MA4034Ryan MarkIRL7800:54:16-
40MA4160Macedo PauloPOR9300:54:39-
41MA4279Bondarenko AnatoliiUKR9400:55:01-
42MA4356Jaminski AdamPOL9000:55:06-
43MA4461Muga RuiPOR8400:55:13-
44MA4533Lynch SeamusIRL8700:55:30-
45MA4671Jodidio AlexandreSUI9000:55:42-
46MA477Vasilev KonstantinBUL7600:55:49-
47MA4873Lehmann CedricSUI9500:55:56-
48MA4917Rodriguez Jesus AngelESP9300:56:18-
49MA5081Hrytsak YuriyUKR8500:56:25-
2ZA51121Sabrie AnaisFRA9400:56:41-
50MA5257Jaśtal PiotrPOL9400:56:49-
51MA539Goričanec IgorCRO8500:57:01-
52MA5470Plaznik MaticSLO9300:57:08-
53MA556Gergov GeorgiBUL9700:57:34-
54MA5630Szabó SandorHUN9300:57:44-
3ZA57123Gould EmmaGBR9000:57:48-
4ZA58146Dvergsdal Eli AnneNOR9100:57:53-
5ZA59111Maršánová LucieCZE9000:57:54105
6ZA60120Poncet EliseFRA9500:57:55-
7ZA61128Mayer DomenikaGER9000:57:57-
8ZA62132McCormack SarahIRL8600:58:01-
9ZA63135Gaggi AliceITA8700:58:04-
10ZA64119Geoffray ClementineFRA9400:58:10-
11ZA65145Slotboom GiselleNED9300:58:16-
55MA6632Kevan JamesIRL8700:58:19-
56MA6749Micallef LukeMLT8900:58:29-
57MA6851Dragovic MilošMNE9300:58:35-
58MA6927Fonyó SándorHUN8000:58:53-
58MA6964Dumitru Ionut MariusROU9600:58:53-
60MA7158Lepiarz SylwesterPOL8300:59:02-
61MA721Këllëzi IlirALB8800:59:08-
12ZA73124Jenkinson BronwenGBR9700:59:19-
62MA748Balasko KresimirCRO9100:59:43-
13ZA75113Schorná Matyášová PavlaCZE8001:00:10105
14ZA76115Aviles SheilaESP9301:00:14-
63MA7728Halász ÁdámHUN9301:00:15-
15ZA78138Quaglia EmmaITA8001:00:20-
16ZA79114Stránská AdélaCZE9101:00:2593
64MA8010Živković AnteCRO9001:00:33-
17ZA81153Mutter IngridMKD9001:00:35-
65MA8248Farrugia RyanMLT8701:01:02-
66MA8350Dapič IgorMNE9401:01:12-
67MA8452Koprivnica DragoljubMNE7301:01:13-
18ZA85166Gökdemir CeylanTUR9601:01:25-
19ZA86137Giudici GloriaITA8701:01:32-
20ZA87148Lilleskare Anita IversenNOR7801:01:43-
68MA885Oosterlinck WardBEL9301:01:49-
21ZA89104Dewilde CharlotteBEL9401:02:03-
22ZA90106Nineva MarinelaBUL9301:02:13-
69MA9175Agyürek Muhammet CanTUR9101:02:27-
23ZA91118Dewalle ChristelFRA8301:02:27-
24ZA93125Walshaw KatieGBR8401:02:31-
25ZA94136Galassi SamanthaITA8801:02:32-
26ZA95151Wisniewska DominikaPOL8601:03:16-
27ZA96147Faero Linde Sara-RebekkaNOR8201:03:26-
28ZA97169Hudak MariyaUKR9301:03:28-
29ZA98112Rychnovská DagmarCZE7501:03:4293
30ZA99158Kozjek TinaSLO9301:03:54-
70MA10035Malka HaimISR7001:03:59-
31ZA101126Högl ReginaGER9301:04:02-
32ZA102131Horváth TímeaHUN9401:04:10-
33ZA103105Nedyalkova MaiaBUL9001:04:20-
71MA10447Azzopardi PeterMLT8201:04:25-
34ZA105107Simeonova RadosvetaBUL9301:04:29-
72MA10683Rrudhani IlirKOS8201:04:33-
35ZA107122Davies HeidiGBR9801:04:35-
36ZA108149Golba KatarzynaPOL8901:04:36-
37ZA109127Hundeborn IngaGER9601:04:37-
38ZA110160Jovanovic NevenaSRB8801:05:08-
39ZA111150Mendecka MichalinaPOL9201:05:33-
73MA11245Muslimi MudjahidMKD9301:05:39-
74MA11343Bonev MarjanMKD8801:05:40-
75MA11444Kirkovski AleksandarMKD8501:05:40-
76MA11542Anchevski AtanasMKD9201:05:40-
40ZA116116Font JuliaESP9401:05:40-
41ZA117117Martín YolandaESP9301:06:21-
42ZA118165Atalay BaharTUR9801:06:24-
43ZA119108Belušic BarbaraCRO8101:07:10-
44ZA120156Jelovšek JasminaSLO8501:07:19-
45ZA121101Freitag KarinAUT8001:07:23-
46ZA122167Subatan BurcuTUR9701:07:35-
47ZA123140Pop Arsova AndrijanaMKD9001:08:24-
48ZA124141Ristikj MilijanaMKD9401:08:27-
49ZA125159Vrečar AnaSLO9501:08:44-
50ZA126152Baltoi Adelina PaulinaMKD9201:08:50-
51ZA127129Badis AnissaHUN8701:08:53-
52ZA128172Shala LuljetaKOS7801:09:28-
53ZA129155Zudor Iulia MelindaROU9801:09:41-
54ZA130109Tomas AndaCRO9301:09:50-
55ZA131168Holovchenko TetyanaUKR8001:09:51-
56ZA132157Klinar TinaSLO9401:10:11-
57ZA133170Nahorna YanaUKR9601:10:19-
58ZA134142Abdilla TaraMLT8501:12:12-
59ZA135154Prundus Mihaela MariaMKD7601:12:31-
60ZA136130Behan AnikóHUN7301:12:42-
61ZA137110Urban MajaCRO8501:15:37-
62ZA138144Satariano AngeleMLT8801:15:56-
63ZA139164Atak DilanTUR9801:16:57-
64ZA140139Kiradzieva VesnaMKD8601:22:10-
65ZA141143Pace CélineMLT8601:25:11-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA911Janů JanCZE9300:50:09105
2MA1814Pavlišta VítCZE8500:51:4393
3MA2312Kovář JáchymCZE9600:52:1081
4MA2813Lichý TomášCZE9400:52:4572
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA59111Maršánová LucieCZE9000:57:54105
2ZA75113Schorná Matyášová PavlaCZE8001:00:1093
3ZA79114Stránská AdélaCZE9101:00:2581
4ZA98112Rychnovská DagmarCZE7501:03:4272

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód