Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2018

29.8.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2018
  • datum konání: 29.8.2018
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2018

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M131Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:36123,28
2M1172Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:1492,25
3M1183Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:2384,47
4M1204Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:04:2979,81
5M1215Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:04:3277,14
6M1236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:3772,83
7M1267Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:4268,58
8M1288Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:4467,44
9M1299Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:04:5558,69
10M13210Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:05:1343,11
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11211Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:04:10100,92
2Z11312Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:10100,57
3Z11513Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:1398,51
4Z12414Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4175,75
5Z12515Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:4275,31
6Z12716Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:4374,32
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:18113,25
2M2418Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:3695,97
3M2619Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:4290,78
4M2820Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:4785,37
5M21121Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:0470,07
6M22222Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:04:3242,80
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2223Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:24111,01
2Z2524Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:3996,65
3Z2725Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:4492,34
4Z2926Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:03:4987,35
5Z21027Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5878,77
6Z21428Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1266,31
7Z21629Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:04:1364,98
8Z21930Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:2653,22
9Z23031Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:05:0318,25
10Z23132Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:0615,42
11Z23333Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:05:253,00
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3234Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:09:18110,90
2M3535Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:10:0395,75
3M3636König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:10:1093,35
4M3737Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:10:2986,88
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3838Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:11:09108,54
2Z31139Moskvová AgátaKB Letohrad0500:11:4598,34
3Z31340Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:12:0393,12
4Z31541Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:12:3185,18
5Z31642Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:12:3584,10
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:08:28112,71
2M4344Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:3787,29
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4445Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:09:51121,23
2Z4946Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:11:3390,46
3Z41047Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:11:4088,31
4Z41248Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:11:4686,64
5Z41449Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:12:0580,92
6Z41750Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:14:1441,83
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51651Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:47100,00
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51852Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:34128,62
2Z54053Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:28:4671,38
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ754Moravec JakubJM Team Letohrad9900:17:56104,74
2MJ955Simon JakubPolička0000:18:10102,16
3MJ1156Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:19:0093,11
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:16:18102,43
2MA258Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:16:28100,39
3MA359Turek Martin-8000:16:4497,18
4MA460Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:16:4996,14
5MA1061Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:3375,10
6MA1462Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:2053,55
7MA2263Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:0632,03
8MA3564Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:333,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB565Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:17121,70
2MB1266Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:2799,41
3MB1767Simon PetrPolička7200:21:2678,89
4MB2468Vebr MichalČeská Třebová7800:22:3467,23
5MB2869Vacek JiříDlouhá Třebová7700:24:3546,52
6MB3270Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:4944,04
7MB3371Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:5043,89
8MB3472Němec RadekLitomyšl7700:25:1140,27
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC673Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:50113,74
2MC874Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:58112,34
3MC1975Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:3973,92
4MC2076Hruban JanČeská Třebová6600:21:3973,91
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2377Ráb PavelČeská Třebová5200:22:34107,46
2MD2578Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:58103,95
3MD3179Pokorný VlastislavŽampach5600:24:4688,59
4MD3780Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:1767,16
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4181Sadílek OtaActivity - Runsport4600:30:07160,12
2ME4382Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:34:03141,82
3ME4583Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:05:003,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2684Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:19114,26
2ZA2985Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:35104,14
3ZA3886Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:27:2581,60
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1387Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:43125,43
2ZB2788Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:2393,04
3ZB3089Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4081,53
4ZB3990Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:4654,08
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1591Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:24107,04
2ZC2192Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:5392,96
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3693Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:48129,44
2ZD4294Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:1888,06
3ZD4495Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:1082,50
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:18113,25
1Z2223Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:24111,01
1M131Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:36123,28
2M2418Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:3695,97
2Z2524Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:03:3996,65
3M2619Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:4290,78
3Z2725Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:4492,34
4M2820Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:4785,37
4Z2926Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:03:4987,35
5Z21027Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5878,77
5M21121Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:04:0470,07
1Z11211Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:04:10100,92
2Z11312Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:10100,57
6Z21428Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1266,31
3Z11513Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:1398,51
7Z21629Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:04:1364,98
2M1172Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:1492,25
3M1183Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:04:2384,47
8Z21930Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:2653,22
4M1204Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:04:2979,81
5M1215Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:04:3277,14
6M22222Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:04:3242,80
6M1236Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:3772,83
4Z12414Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4175,75
5Z12515Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:4275,31
7M1267Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:4268,58
6Z12716Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:4374,32
8M1288Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:4467,44
9M1299Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:04:5558,69
9Z23031Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:05:0318,25
10Z23132Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:0615,42
10M13210Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:05:1343,11
11Z23333Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:05:253,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:16:18102,43
2MA258Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:16:28100,39
3MA359Turek Martin-8000:16:4497,18
4MA460Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:16:4996,14
1MB565Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:17121,70
1MC673Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:50113,74
1MJ754Moravec JakubJM Team Letohrad9900:17:56104,74
2MC874Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:17:58112,34
2MJ955Simon JakubPolička0000:18:10102,16
5MA1061Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:3375,10
3MJ1156Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:19:0093,11
2MB1266Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:2799,41
1ZB1387Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:43125,43
6MA1462Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:2053,55
1ZC1591Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:24107,04
1M51651Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:47100,00
3MB1767Simon PetrPolička7200:21:2678,89
1Z51852Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:34128,62
3MC1975Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:3973,92
4MC2076Hruban JanČeská Třebová6600:21:3973,91
2ZC2192Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:5392,96
7MA2263Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:0632,03
1MD2377Ráb PavelČeská Třebová5200:22:34107,46
4MB2468Vebr MichalČeská Třebová7800:22:3467,23
2MD2578Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:58103,95
1ZA2684Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:19114,26
2ZB2788Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:2393,04
5MB2869Vacek JiříDlouhá Třebová7700:24:3546,52
2ZA2985Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:35104,14
3ZB3089Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4081,53
3MD3179Pokorný VlastislavŽampach5600:24:4688,59
6MB3270Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:24:4944,04
7MB3371Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:5043,89
8MB3472Němec RadekLitomyšl7700:25:1140,27
8MA3564Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:333,00
1ZD3693Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:48129,44
4MD3780Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:1767,16
3ZA3886Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:27:2581,60
4ZB3990Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:4654,08
2Z54053Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:28:4671,38
1ME4181Sadílek OtaActivity - Runsport4600:30:07160,12
2ZD4294Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:1888,06
2ME4382Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:34:03141,82
3ZD4495Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:1082,50
3ME4583Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:05:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód