Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

5.6.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.6.2019
  • zobrazeno již 214x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2119Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:320,00
2C21221Telecký JosefOpatovec1400:00:320,00
3C21410Petráž JiříČeská Třebová1400:00:350,00
4C21526Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:370,00
5C2188Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:400,00
6C2196Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:410,00
7C2212Papáček JanČeské Libchavy1400:00:420,00
8C22216Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:430,00
9C22524Koutný Tobiáš-1600:00:580,00
10C22613Vychytil Matouš-1700:01:160,00
-C2-14Vychytil TadeášČeské Libchavy14DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Chrásková Kornelie-1200:00:180,00
2D2211Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:190,00
2D2215Havlíková TerezaHlinsko1300:00:190,00
4D2419Vančáková AnetaSRTG Česká Třebová1200:00:210,00
5D2525Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:210,00
6D2612Koutná Dorota-1200:00:220,00
7D2718Broulíková Amálie-1200:00:240,00
8D2817Broulíková Alžběta-1200:00:260,00
9D291Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:290,00
10D2104Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:300,00
11D21328Dufková MariePardubice1300:00:340,00
12D21622Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:370,00
13D21723Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:390,00
14D2203Morávková LucieKUS Sopotnice1500:00:410,00
15D22327Bártová Kateřina-1500:00:450,00
16D22420Telecká VeronikaOpatovec1700:00:520,00
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M154Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:180,00
2M1724Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:210,00
3M11313Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:320,00
4M11912Kosár AdrianSRTG Česká Třebová1100:01:400,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:030,00
2M221Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:050,00
3M2416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:110,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2325Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:060,00
2Z21615Macková KateřinaFK Česká Třebová0800:01:330,00
3Z2203Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:420,00
4Z2237Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:450,00
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M353Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:070,00
2M364Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:170,00
3M381Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:320,00
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3911Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:410,00
2Z3109Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:410,00
3Z31210Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:590,00
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:330,00
2M428Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:570,00
3M432Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:040,00
4M4715Havlík TomášVysoké Mýto0500:03:210,00
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4412Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:050,00
2Z41113Zahálková LucieISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:490,00
3Z41314Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:010,00
4Z4147Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:500,00
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52217Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:190,00
2M54021Sejkora DanielZŠ Trstenice0300:08:220,00
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54144Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:08:280,00
2Z54432Svobodová AnnaSRTG Česká Třebová0300:08:400,00
3Z55023Rosendorfová PavlínaZŠ a MŠ Trstěnice0500:09:170,00
4Z55222Hubinková VeronikaZŠ Trstěnice0500:09:270,00
5Z55316Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:370,00
6Z56157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:220,00
7Z56724Kučerová BarboraZŠ Trstenice0500:16:360,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:280,00
2MA212Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:290,00
3MA69Telecký Josef-8200:06:020,00
4MA1010Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:330,00
5MA1259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:470,00
6MA1638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:590,00
7MA1866Navrátil PavelGoMango9000:07:050,00
8MA1913Číž OndřejJen Blbni8300:07:090,00
9MA2365Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:240,00
10MA267Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:410,00
11MA2746Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:430,00
12MA3764Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:08:010,00
13MA3828Friml JiříNUTMI9600:08:040,00
14MA4330Hledík JanNUTMI9600:08:370,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:310,00
2MB534Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:580,00
3MB763Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:080,00
4MB842Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:190,00
5MB1140Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:360,00
6MB1729Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:010,00
7MB2025Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:090,00
8MB2143Šimek PetrŘetůvka7700:07:180,00
9MB3137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:490,00
10MB3215Kubát RadekČeská Třebová7500:07:500,00
11MB3433Němec RadekLitomyšl7700:07:530,00
12MB4836Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:040,00
13MB5458Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:420,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:430,00
2MC951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:300,00
3MC1349Tichý PavelAC Náchod6300:06:480,00
4MC1555Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:550,00
5MC2453Hruban JanČeská Třebová6600:07:330,00
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2841Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:450,00
2MD2939Ráb PavelČeská Třebová5200:07:460,00
3MD3360Štyndl MiroslavISCAREX Česká Třebová5700:07:530,00
4MD5162Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:240,00
5MD5735Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:000,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4950Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:150,00
2ME631Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:540,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3667Šachová ŠárkaČeská Třebová9100:08:010,00
2ZA4219Hronová MarkétaObec Čistá9000:08:280,00
3ZA4645Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:570,00
4ZA5531Malá TerezaNUTMI9600:09:430,00
5ZA5811Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:140,00
6ZA648Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:11:010,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:480,00
2ZB3514Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:550,00
3ZB3961Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:050,00
4ZB452Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:470,00
5ZB5647Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:480,00
6ZB5918Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:210,00
7ZB6027Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:10:220,00
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:490,00
2ZC254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:400,00
3ZC6226Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:490,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD476Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:590,00
2ZD6554Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:090,00
3ZD665Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:150,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Chrásková Kornelie-1200:00:180,00
2D2215Havlíková TerezaHlinsko1300:00:190,00
2D2211Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:190,00
4D2419Vančáková AnetaSRTG Česká Třebová1200:00:210,00
5D2525Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:210,00
6D2612Koutná Dorota-1200:00:220,00
7D2718Broulíková Amálie-1200:00:240,00
8D2817Broulíková Alžběta-1200:00:260,00
9D291Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:290,00
10D2104Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:300,00
1C2119Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:320,00
2C21221Telecký JosefOpatovec1400:00:320,00
11D21328Dufková MariePardubice1300:00:340,00
3C21410Petráž JiříČeská Třebová1400:00:350,00
4C21526Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:370,00
12D21622Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:370,00
13D21723Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:390,00
5C2188Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:400,00
6C2196Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:410,00
14D2203Morávková LucieKUS Sopotnice1500:00:410,00
7C2212Papáček JanČeské Libchavy1400:00:420,00
8C22216Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:430,00
15D22327Bártová Kateřina-1500:00:450,00
16D22420Telecká VeronikaOpatovec1700:00:520,00
9C22524Koutný Tobiáš-1600:00:580,00
10C22613Vychytil Matouš-1700:01:160,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:030,00
2M221Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:050,00
1Z2325Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:060,00
3M2416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:110,00
1M154Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:180,00
1Z1618Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:190,00
2M1724Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:210,00
2Z1819Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:250,00
3Z1911Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:260,00
4Z11017Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:280,00
5Z1112Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:300,00
6Z11210Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:310,00
3M11313Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:320,00
7Z1146Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:320,00
8Z1155Chrásková LeontýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:330,00
2Z21615Macková KateřinaFK Česká Třebová0800:01:330,00
9Z11714Petrová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:380,00
10Z11820Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:390,00
4M11912Kosár AdrianSRTG Česká Třebová1100:01:400,00
3Z2203Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:420,00
11Z1218Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:440,00
11Z12123Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:01:440,00
4Z2237Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:450,00
13Z12422Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:470,00
14Z12521Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:160,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:280,00
2MA212Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:290,00
1MB320Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:310,00
1MC448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:430,00
2MB534Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:580,00
3MA69Telecký Josef-8200:06:020,00
3MB763Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:080,00
4MB842Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:190,00
2MC951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:300,00
4MA1010Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:330,00
5MB1140Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:360,00
5MA1259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:470,00
3MC1349Tichý PavelAC Náchod6300:06:480,00
1ZC1456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:490,00
4MC1555Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:550,00
6MA1638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:590,00
6MB1729Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:010,00
7MA1866Navrátil PavelGoMango9000:07:050,00
8MA1913Číž OndřejJen Blbni8300:07:090,00
7MB2025Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:090,00
8MB2143Šimek PetrŘetůvka7700:07:180,00
1M52217Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:190,00
9MA2365Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:240,00
5MC2453Hruban JanČeská Třebová6600:07:330,00
2ZC254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:400,00
10MA267Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:410,00
11MA2746Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:430,00
1MD2841Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:450,00
2MD2939Ráb PavelČeská Třebová5200:07:460,00
1ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:480,00
9MB3137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:490,00
10MB3215Kubát RadekČeská Třebová7500:07:500,00
3MD3360Štyndl MiroslavISCAREX Česká Třebová5700:07:530,00
11MB3433Němec RadekLitomyšl7700:07:530,00
2ZB3514Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:550,00
1ZA3667Šachová ŠárkaČeská Třebová9100:08:010,00
12MA3764Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:08:010,00
13MA3828Friml JiříNUTMI9600:08:040,00
3ZB3961Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:050,00
2M54021Sejkora DanielZŠ Trstenice0300:08:220,00
1Z54144Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:08:280,00
2ZA4219Hronová MarkétaObec Čistá9000:08:280,00
14MA4330Hledík JanNUTMI9600:08:370,00
2Z54432Svobodová AnnaSRTG Česká Třebová0300:08:400,00
4ZB452Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:470,00
3ZA4645Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:570,00
1ZD476Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:590,00
12MB4836Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:040,00
1ME4950Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:150,00
3Z55023Rosendorfová PavlínaZŠ a MŠ Trstěnice0500:09:170,00
4MD5162Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:240,00
4Z55222Hubinková VeronikaZŠ Trstěnice0500:09:270,00
5Z55316Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:370,00
13MB5458Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:420,00
4ZA5531Malá TerezaNUTMI9600:09:430,00
5ZB5647Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:480,00
5MD5735Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:000,00
5ZA5811Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:140,00
6ZB5918Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:210,00
7ZB6027Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:10:220,00
6Z56157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:220,00
3ZC6226Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:490,00
2ME631Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:540,00
6ZA648Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:11:010,00
2ZD6554Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:090,00
3ZD665Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:150,00
7Z56724Kučerová BarboraZŠ Trstenice0500:16:360,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

skvělá akce
zofac1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód