Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

3.7.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.7.2019
  • zobrazeno již 314x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C122Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:00:25-
2C1719Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:28-
3C1921Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:29-
4C11115Vychytil TadeášČeské Libchavy1400:00:34-
5C11412Horáček FilipČeská Třebová1300:00:36-
6C11827Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:39-
7C11928Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:40-
8C12118Papáček JanČeské Libchavy1400:00:46-
9C1228Koutný Tobiáš-1600:00:52-
10C12410Číž MarekJen Blbni Team1600:00:54-
11C1251Skalický JanSokol Dejvice1600:01:10-
12C12616Vychytil MatoušČeské Libchavy1700:01:11-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1123Havlíková TerezaHlinsko1300:00:25-
2D1326Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:25-
3D147Koutná Dorota-1200:00:26-
4D159Čížová TerezaJen Blbni Team1200:00:27-
5D165Broulíková Alžběta-1200:00:28-
6D184Broulíková Amálie-1200:00:28-
7D11024Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:00:31-
8D11220Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:34-
9D1133Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:35-
10D11514Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:36-
11D1166Dufková MariePardubice1300:00:37-
12D11711Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:38-
13D12013Morávková LucieKUS Sopotnice1500:00:44-
14D12322Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1700:00:53-
15D12717Papáčková Ema-1700:01:12-
16D12825Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M147Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:13-
2M173Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:21-
3M1820Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:23-
4M11119Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:26-
5M11417Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:27-
6M1151Skalický PetrDejvice1000:01:31-
7M1196Svojanovský JiříRudoltice1000:01:40-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1615Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:16-
2Z1912Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:23-
3Z11018Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:25-
4Z11214Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:26-
5Z1168Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:34-
6Z11721Bouchalová Nikola-1100:01:36-
7Z11813Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:39-
8Z12010Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:41-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2111Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:00:57-
2M229Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:06-
3M232Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:07-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2516Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:15-
2Z2135Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:27-
3Z2214Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:45-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M378Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:41-
2M381Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:44-
3M31112Bouchal OndřejAC Mladá Boleslav0600:04:00-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z353Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:27-
2Z364Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:33-
3Z392Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:48-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:34-
2M426Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:58-
3M4411Havlík TomášVysoké Mýto0500:03:22-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4310Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:16-
2Z4105Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:48-
3Z4129Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:16-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51052Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:23-
2M52532Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:13-
3M52934Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:31-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54417Svobodová AnnaNUTMI0300:08:33-
2Z5609Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:30-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1743Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:52-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:20-
2MA263Roháček JanRun Sport Team8200:05:33-
3MA458Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:37-
4MA623Schwarzbach MartinJBT Team8200:06:08-
5MA926Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:23-
6MA116Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:26-
7MA1659Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:51-
8MA2039Poslušný PavelVysoké Mýto8300:07:00-
9MA2124Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:01-
10MA2638Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:14-
11MA3118Hledík JanNUTMI9600:07:34-
12MA4719Friml JiříNUTMI9600:08:50-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:34-
2MB542Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:03-
3MB846Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:15-
4MB1230Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
5MB1535Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:47-
6MB1936Simon PetrPolička7200:06:57-
7MB2220Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:04-
8MB2311Šimek PetrŘetůvka7700:07:05-
9MB3325Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:41-
10MB3533Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:50-
11MB3722Němec RadekLitomyšl7700:07:53-
12MB4231Kolda JiříOpatov7300:08:29-
13MB4544Šafr JiříVysoké Mýto7700:08:41-
14MB5210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:25-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC754Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:14-
2MC1350Tichý PavelAC Náchod6300:06:39-
3MC1457Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:43-
4MC1861Hanuš PetrCHT Pardubice6400:06:56-
5MC2449Hruban JanČeská Třebová6600:07:11-
6MC517Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:16-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2748Ráb PavelČeská Třebová5200:07:20-
2MD2860Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:30-
3MD3040Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:32-
4MD5056Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:14-
5MD5629Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:54-
6MD6221Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:52-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4912Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:08-
2ME5855Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:26-
3ME591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:27-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3641Hronová MarkétaObec Čistá9000:07:51-
2ZA4147Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:23-
3ZA5516Malá TerezaNUTMI9600:09:54-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39-
2ZB344Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:49-
3ZB3862Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:53-
4ZB405Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:02-
5ZB463Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:42-
6ZB5315Svobodová RenataNUTMI7600:09:49-
7ZB5413Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:53-
8ZB5745Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:02-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3953Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:00-
2ZC6114Zavřelová OlgaNUTMI7200:10:38-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4337Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:32-
2ZD4827Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:02-
3ZD6351Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:38-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:20-
2MA263Roháček JanRun Sport Team8200:05:33-
1MB328Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:34-
3MA458Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:37-
2MB542Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:03-
4MA623Schwarzbach MartinJBT Team8200:06:08-
1MC754Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:14-
3MB846Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:15-
5MA926Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:23-
1M51052Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:23-
6MA116Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:26-
4MB1230Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
2MC1350Tichý PavelAC Náchod6300:06:39-
3MC1457Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:43-
5MB1535Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:47-
7MA1659Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:51-
1MJ1743Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:52-
4MC1861Hanuš PetrCHT Pardubice6400:06:56-
6MB1936Simon PetrPolička7200:06:57-
8MA2039Poslušný PavelVysoké Mýto8300:07:00-
9MA2124Číž OndřejJen Blbni Team8300:07:01-
7MB2220Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:04-
8MB2311Šimek PetrŘetůvka7700:07:05-
5MC2449Hruban JanČeská Třebová6600:07:11-
2M52532Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:13-
10MA2638Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:14-
1MD2748Ráb PavelČeská Třebová5200:07:20-
2MD2860Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:30-
3M52934Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:31-
3MD3040Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:32-
11MA3118Hledík JanNUTMI9600:07:34-
1ZB322Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:39-
9MB3325Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:07:41-
2ZB344Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:49-
10MB3533Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:50-
1ZA3641Hronová MarkétaObec Čistá9000:07:51-
11MB3722Němec RadekLitomyšl7700:07:53-
3ZB3862Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:53-
1ZC3953Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:00-
4ZB405Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:02-
2ZA4147Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:23-
12MB4231Kolda JiříOpatov7300:08:29-
1ZD4337Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:32-
1Z54417Svobodová AnnaNUTMI0300:08:33-
13MB4544Šafr JiříVysoké Mýto7700:08:41-
5ZB463Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:42-
12MA4719Friml JiříNUTMI9600:08:50-
2ZD4827Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:09:02-
1ME4912Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:08-
4MD5056Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:14-
6MC517Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:16-
14MB5210Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:25-
6ZB5315Svobodová RenataNUTMI7600:09:49-
7ZB5413Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:53-
3ZA5516Malá TerezaNUTMI9600:09:54-
5MD5629Červ MiloslavAtletika Polička5000:09:54-
8ZB5745Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:02-
2ME5855Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:26-
3ME591Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:27-
2Z5609Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:30-
2ZC6114Zavřelová OlgaNUTMI7200:10:38-
6MD6221Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:52-
3ZD6351Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:38-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč