Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros

7.4.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 7.4.2019
  • zobrazeno již 431x
  • místo konání: Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík
  • GPS: 50.33774N, 15.9239E
  • pořadatel: TJ Sokol Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř - Josefov
10:00 - 13:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

0-150 Kč dle kategorie

Popis tratě

Délka: 9,56 km a méně
park, lehké převýšení, tráva, lesní pěšiny, tretry povoleny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030

Propozice závodu ve formátu PDF

Časový rozpis závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22428Janata TomášPoniklá1200:00:55-
2C24157Mužíček MatyášSokol Velké Hamry1300:00:55-
3C25348Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:00:56-
4C28339Feja MichalSK Dobruška1200:00:58-
5C211226Šimek SamuelTJ Sokol Jilemnice1200:01:01-
6C21348Fejfar JiříSokol Velké Hamry1400:01:03-
7C2148Bém AdamTJ Sokol Jaroměř1300:01:04-
8C216424Novák ŠtěpánHolice1300:01:06-
9C220349Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:11-
10C224289Bouček Petrměsto1300:01:14-
11C225316Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:15-
12C22645Ettler MatějTJ Sokol Hradec Králové1400:01:18-
13C229248Flídr Nikolas-1500:01:27-
14C230426Sodomka KryštofLanškroun1300:01:28-
15C231422Zadrobílek Janneznámé1600:01:40-
16C232421Zadrobílek Tomášneznámé1400:01:50-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21271Pešatová NikolaSokol Velké Hamry1200:00:54-
2D2319Blažejová AnitaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:00:55-
3D26236Štemberová ElenSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:00:56-
4D27125Kosáčková AliceSokol Studenec1200:00:58-
5D29279Nováková VeronikaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:00:59-
6D21059Háková JohanaSokol Studenec1200:01:00-
7D212311Nováková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř1300:01:03-
8D215427Jonová ŠtěpánkaSokol Valteřice1200:01:06-
9D21761Háková ZuzanaSokol Studenec1200:01:06-
10D218192Pomezná ŽofieTJ Sokol Jaroměř1300:01:07-
11D21970Hladká MagdalenaSOKOL VALTEŘICE1200:01:09-
12D221416Johanová Sofie-1300:01:11-
13D222309Dvořáková VanesaLibišany1300:01:12-
14D223425Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:12-
15D227321Glosová AnetaKocbeře1400:01:24-
16D228270Berntová AstridSokol Velké Hamry1500:01:26-
17D233414Johanová Ema-1500:01:57-
18D23446Ettlerová JohanaTJ Sokol Hradec Králové1600:02:10-
Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11173Pacholík MaxTJ Sokol Studenec1100:03:01101,62
2M12169Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:03:0399,58
3M1336Černík MarekAtletika Dobruška1000:03:0398,80
4M16135Kudláček MilanTJ Sokol Jaroměř1000:03:0695,70
5M17306Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:03:1091,79
6M19294Procházka FrantišekSokol Skuhrov1000:03:1190,66
7M110158Mužíček PetrSokol Velké Hamry1000:03:1388,23
8M111303Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:1487,53
9M113291Strnádek JanTJ Sokol Valteřice1100:03:1684,95
10M120290Holubec KryštofTJ Sokol Valteřice1100:03:2079,87
11M122296Toman KarelSpartak Trutnov1100:03:2179,42
12M126313Hanus DanielJaroměř1000:03:2674,33
13M129312Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:03:2673,34
14M13090Indrák VojtěchSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:3168,64
15M132225Šimek ErikTJ Sokol Jilemnice1000:03:3267,45
16M133280Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:3366,14
17M134361Holubář RadimHustířany1100:03:3365,57
18M136142Lžíčař FilipTJ Sokol Jaroměř1100:03:3860,95
19M137104Jodas FilipSokol Studenec1100:03:3960,05
20M141201Racocha FilipTJ Sokol Jaroměř1100:03:5046,90
21M144307Erben AntonínJaroměř TJ Sokol1100:03:5343,94
22M14587Chladil LukášTJ Sokol Jaroměř1000:03:5442,82
23M147266Žilka JakubTJ Sokol Jaroměř1000:04:0036,79
24M151298Jiřík MarekSokol Studenec1100:04:258,70
25M152254Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:04:453,00
-M1-159Mužíček PetrSokol Velké Hamry10DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1426Buďarková LauraT.j. Sokol Studenec1000:03:05102,02
2Z15212Skálová MonikaAtletika Dobruška1000:03:06101,73
3Z18283Koďousková NoemiAtletika Dobruška1000:03:1196,25
4Z112183Petrovová MichaelaTJ Loko Trutnov1000:03:1492,80
5Z114108Jonášová ŠtěpánkaSokol Velké Hamry1000:03:1690,31
6Z11514Berntová ElaSokol Velké Hamry1100:03:1690,06
7Z11663Havlíčková RozálieSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:1987,43
8Z11769Hladká AnnaSOKOL VALTEŘICE1000:03:1987,11
9Z118310Nováková AnetaTJ Sokol Jaroměř1100:03:1986,82
10Z119282Lukášová KarolínaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe1000:03:2085,72
11Z121171Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:2185,62
12Z123278Harvey RozálieSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:2283,97
13Z124116Klouzová KamilaSokol Studenec1000:03:2382,91
14Z125198Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:03:2581,33
15Z12758Háková BarboraSokol Studenec1000:03:2679,71
16Z12820Blažejová AnitaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:2679,52
17Z13149Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:03:3173,93
18Z135105Jodasová EliškaSokol Studenec1000:03:3471,00
19Z138211Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:03:4262,22
20Z139164Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4658,63
21Z140281Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:4855,87
22Z142315Tučková DanielaNeznášov1000:03:5152,92
23Z14365Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:5251,65
24Z146139Lehká AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:5647,90
25Z148127Kotlandová LucieTJ Sokol Jaroměř1100:04:0043,64
26Z149300Jindrová NelaTJ Sokol Jaroměř1000:04:0142,49
27Z150149Malinova KateřinaTJ sokol Jaroměř1100:04:1032,55
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2164Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:35102,95
2M22109Josef JonSOKOL VALTEŘICE0900:03:3999,83
3M23301Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:4197,22
4M26366Petera TomášTJ Sokol Jaroměř0800:03:5287,36
5M29274Exnar JiříSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:03:5485,40
6M211239Šturm FrantišekSokol Dvůr Králové nad Labem0900:03:5782,88
7M213319Kuba MatyášSokol Karla0800:03:5882,27
8M214286Zolman FilipTJ Sokol Jaroměř0800:03:5882,12
9M215129Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5981,50
10M216217Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:03:5980,88
11M217372Milata JanPardubice GladiatorRace0900:04:0079,90
12M218322Kodym VojtaSokol Studenec0900:04:0079,86
13M219305Razým DanielT. S. Dlouhá Třebová0800:04:0179,51
14M222338Stejskal MatějSK Dobruška0800:04:0476,65
15M223345Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:0675,03
16M224257Vecheta AlbertTJ Sokol Hradec Králové0800:04:0674,79
17M227346Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0872,92
18M228352Plesl JosefSokol Skuhrov0800:04:1070,73
19M230330Suchodol LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1170,13
20M23413Bernt BartolomějSokol Velké Hamry0900:04:1566,60
21M235392Fajfr AlešŽamberk0900:04:1764,67
22M2369Bém JáchymTJ Sokol Jaroměř0900:04:1863,88
23M23889Chudý OndřejHC Mountfield Hradec Králové0900:04:2359,42
24M241285Holan MatějSokol Dvůr Králové0900:04:2953,84
25M24341Dobrý DenisSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:04:3151,87
26M24544Erlebach VítSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:04:3350,22
27M246302Šantroch VojtěchTrutnov0900:04:3349,68
28M250208Schmidt ErikSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:3745,92
29M252275Brůna AdamSokol Velké Hamry0900:04:3944,57
30M257256Veber JakubTJ Sokol Jaroměř0800:04:5628,94
31M259101Jindra AdamSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:05:0124,18
32M260265Ženíšek DanielSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:05:1016,08
33M261299Strnádek HugoSOKOL VALTEŘICE0900:05:188,86
34M262122Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:06:123,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24213Skálová RenataAtletika Dobruška0800:03:47102,51
2Z2555Frejvaldová MartinaSK Dobruška0800:03:5099,58
3Z27106Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:5297,91
4Z28340Dvořáková BarboraTJ atletika Dobruška0900:03:5396,93
5Z210103Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry0800:03:5595,78
6Z212163Nedvědová KarolínaTj Sokol Kolín-atletika0900:03:5893,18
7Z220304Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:0189,95
8Z22150Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:04:0488,06
9Z22596Jelenová JustýnaTJ Sokol Hradec Králové0800:04:0785,48
10Z226287Grusová TerezaSokol Dvůr Králové nad Labem0800:04:0784,92
11Z229353Nagyová ZuzanaSokol Skuhrov0800:04:1181,79
12Z231276Kynčlová AnnaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:04:1379,94
13Z23243Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:04:1478,91
14Z233284Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0900:04:1478,73
15Z237331Zvercová MarieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2272,35
16Z23921Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:04:2569,29
17Z240297Mičánková MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0900:04:2867,15
18Z242170Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:04:2965,61
19Z24437Černovská BarboraTJ Sokol Hradec Králové0800:04:3164,11
20Z247210Síbrová MarkétaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0900:04:3362,06
21Z24857Glosová NelaTj Dvůr Králové nad Labem0900:04:3461,88
22Z249332Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3659,93
23Z2514Atalošová AnetaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:3858,11
24Z253347Zvercová AdélaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4056,12
25Z254360Pazderkova KlaraStarkov0900:04:4353,65
26Z25591Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4452,83
27Z256277Vrbatová TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:4849,41
28Z25872Honců NicolSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:5939,39
29Z263196Pourová AineTJ Sokol Jaroměř0900:06:383,00
Mladší žáci (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31136Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:07:40101,12
2M32216Souček OndřejMaratonstav Úpice0600:07:43100,02
3M33357Hloušek FilipSokol Skuhrov0600:07:4698,86
4M3429Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:0291,94
5M35393Ficenec DavidMountfield HK0600:08:1486,55
6M36395Fajfr MarekŽamberk0600:08:1486,54
7M37132Kubíček MatějSokol Dvůr Králové nad Labem0700:08:1885,01
8M39337Touc JiříSK Dobruška0600:08:4374,16
9M310367Lukošik Filip-0600:08:4573,19
10M311119Kondrát AdamSokol Kolín atletika0700:08:4871,92
11M31495Javůrek FilipTJ Sokol Hradec Králové0600:08:5569,05
12M315160Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:09:0066,51
13M316187Petržálek VáclavSokol Kolín atletika0600:09:0166,10
14M31775Horák LukášTJ Sokol Jaroměř0700:09:0365,22
15M318394Hájek DominikŽamberk0600:09:0564,73
16M31983Husár GabrielSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:09:0664,13
17M322231Šourek MartinSokol Velké Hamry0700:09:1460,61
18M32456Gloser TomášTJ Sokol Hradec Králové0600:09:2157,84
19M32799Ježek JakubTJ Sokol Hradec Králové0700:09:2456,34
20M328409Janouch MartinSK Nové Město n/M0600:09:2754,91
21M32978Hron VilémSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:09:2754,85
22M331180Pecina AdamTJ Sokol Hradec Králové0700:09:3153,44
23M33498Ježek DavidTJ Sokol Hradec Králové0700:09:3651,28
24M338123Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:09:5045,22
25M33953Filiz BagySpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:09:5045,20
26M340355Dubský ŠtěpánSokol Skuhrov0600:09:5045,07
27M34115Bezkočka MarekT.J. Sokol Kolín - atletika0700:09:5343,87
28M343326Zicha JakubTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:10:0040,81
29M348165Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:10:1434,90
30M349161Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:10:1434,77
31M353263Zeman MichalTJ Sokol Hradec Králové0600:10:3923,95
32M3543Arnošt JiříTJ Sokol Hradec Králové0600:10:4421,68
33M355205Říha JakubTJ Sokol Hradec Králové0700:10:4621,06
34M359253Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:11:453,00
35M36182Hůlka TomášTJ Sokol Jaroměř0700:12:393,00
Mladší žákyně (trať 1,37 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3111Benešová AnetaSokol Kolín atletika0700:05:06101,93
2Z32351Podlešáková MonikaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:1099,14
3Z3332Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:05:1198,94
4Z34120Kondrátová NatálieSokol Kolín atletika0600:05:1993,42
5Z35356Tynková KateřinaSokol Skuhrov0600:05:2390,67
6Z36219Součková JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:2489,94
7Z37229Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:2689,17
8Z38121Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:05:2987,08
9Z3935Čechová MartinaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:3284,73
10Z310153Mičánková VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:3483,41
11Z31151Fejová ViktorieSK Dobruška0600:05:3682,61
12Z312218Součková ElenaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:3682,41
13Z313295Hálová SabinaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:3682,18
14Z31417Bláhová TerkaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:3880,84
15Z315189Pittnerová AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:4079,94
16Z316336Stejskalová TerezaSK Dobruška0600:05:4477,48
17Z317240Šturmová JosefínaSokol Dvůr Králové nad Labem0700:05:4477,16
18Z318107Jonáková EmaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:4775,47
19Z319102Jindrová AnnaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:4874,82
20Z320177Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:05:4874,70
21Z321185Petrovová TerezaTJ Loko Trutnov0700:05:5073,64
22Z322371Milatová VeronikaPardubice Gladiatorrace0600:05:5073,43
23Z323172Novotná NellyTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5172,73
24Z324100Ježková TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:5272,31
25Z325272Exnarová VendulaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:5371,32
26Z3265Bednářová ZuzanaAC Sparta Praha0600:05:5371,26
27Z32779Hronovská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:5470,74
28Z328145Machková MariannaSokol Hradec Králové0600:05:5470,65
29Z32988Chudá EliškaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5868,29
30Z330268Belzová VeronikaSokol Kolín atletika0600:05:5867,88
31Z331221Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:05:5967,19
32Z332114Kholová EliškaTJ Sokol Jaroměř0700:06:0066,73
33Z333343Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:06:0365,16
34Z334324Bednářová NatálieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:06:0365,12
35Z335335Dvořáková KláraTJ atletika Dobruška0600:06:0861,47
36Z336245Thiele EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1159,70
37Z337292Hojgrová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0700:06:1458,09
38Z33876Horáková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové0700:06:1557,29
39Z339344Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:06:1855,42
40Z34067Hejnová EmaTJ Sokol Jaroměř0700:06:1855,14
41Z341378Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:06:2053,85
42Z342369Hladíková AmálieSokol Hradec Králové0700:06:2649,79
43Z343181Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:06:2749,18
44Z344243Tázlerová AnnaTJ Sokol Jaroměř0700:06:2948,02
45Z345325Hovadová AnetaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:06:3047,26
46Z346376Klofáčová KateřinaTJ Sokol Jaroměř0700:06:3544,28
47Z347234Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:06:3941,38
48Z348314Tučková BarboraSokol Hradec Králové0700:06:4438,32
49Z3492Andrejsová JessicaTJ Sokol Jaroměř0700:06:5630,60
50Z350273Šedivá ŠárkaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:06:5829,45
51Z351396Černá NatálieTJ Sokol Jaroměř0600:07:0027,83
Starší žáci (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41176Pavlík MojmírTJ Sokol Kolín - atletika0400:08:31103,13
2M4227Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:3999,98
3M43383Štefan JanTJ Sokol Studenec0500:08:4796,89
4M44233Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:5593,84
5M4534Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:09:0689,51
6M4677Hron AntonínSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:09:0888,83
7M47148Málek MarekSokol kolín atletika0500:09:0988,48
8M4840Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:09:2383,03
9M49250Vacek MichalIscarex junior team Česká Třebová0400:09:4076,44
10M412334Čáp PetrSK Dobruška0400:09:4973,14
11M413246Trampota MatějTJ Sokol Hradec Králové0400:09:5969,11
12M414186Petržálek RadekSokol Kolín atletika0400:10:0068,89
13M415128Král DavidTJ Sokol Hradec Králové0400:10:1064,84
14M416141Locker OndřejSK Dobruška0500:10:1463,37
15M417206Seidl LukášSK Dobruška0500:10:1463,23
16M41862Halíř AdamTJ Sokol Hradec Králové0500:10:1861,81
17M41973Horáček VáclavSokol Kolín atletika0500:10:2758,18
18M421365Petera MartinTJ Sokol Jaroměř0500:10:3953,61
Starší žákyně (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48258Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:08:32104,87
2Z412387Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:08:5098,11
3Z41354Frejvaldová BarboraSK Dobruška0500:08:5397,02
4Z420113Kašíková KateřinaSokol Kolín atletika0400:09:0891,13
5Z421308Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:1190,15
6Z423151Matulová JulieSK Dobruška0400:09:1787,90
7Z42592Jakubská BeátaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:2285,86
8Z426259Voborníková MarieTJ Sokol Atletika Jaroměř0500:09:2285,75
9Z430224Šarounová MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:2883,68
10Z432134Kubíčková KateřinaSokol Dvůr Králové nad Labem0400:09:3182,34
11Z433354Peterková EliškaDc Ostroměř0500:09:3381,87
12Z435251Václavková EliškaSK Dobruška0500:09:3680,63
13Z43668Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:09:3780,27
14Z43797Jelínková MagdalenaSokol Kolín atletika0500:09:4079,05
15Z4427Bechyňová GabrielaSokol Kolín atletika0400:09:5971,90
16Z444269Koděrová KristýnaSokol Kolin atletika0500:10:0569,68
17Z445267Nováčková AgátaSokol Kolín atletika0400:10:0668,95
18Z446327Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:10:0967,81
19Z447328Šrolerová JanaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:10:1366,53
20Z450317Vokáčová AdélaSPARTAK Vrchlabí Smola Konstrukce0500:10:2960,48
21Z451359Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0400:10:3757,25
22Z452329Zvercová ZdislavaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:10:3856,88
23Z45623Brožková DenisaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0400:11:0546,53
24Z457358Fichtnerová AdélaSokol Skuhrov0500:11:1244,04
25Z458190Pittnerová TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0400:11:1343,76
26Z460241Štveráková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0500:11:5925,88
Dorostenci (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52375Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:13:14113,30
2M56363Preissler TomášSokol Skuhrov0300:14:2496,73
3M57401Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:14:5389,97
4M5852Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:15:0287,87
5M510390Moravec JanTJ Sokol Žamberk0200:16:0872,35
6M512379Jakubský FilipHradec Králové0200:16:1570,80
Dorostenky (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z510389Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:09:43106,06
2Z5111Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín Atletika0300:09:46105,26
3Z520384Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:10:3588,68
4Z522242Šustková EliškaSokol Kolín atletika0300:10:4286,59
5Z523385Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:11:1675,33
6Z52438Dejmková MarieSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0300:13:1834,62
Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1178Pazdera RomanTJ Sokol Kolín atletika0100:12:27110,99
2MJ3320Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:13:2496,59
3MJ4382Hojný DanielTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0100:13:4192,42
4MJ5362Rishko VadymSokol Skuhrov0000:14:0686,04
5MJ9155Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:15:1468,80
6MJ11386Rýdl JosefTJ Sokol Nová Paka0100:16:1254,16
Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ13115Kliková EliškaKolín0100:16:21105,90
2ZJ14167Neradová SylvaMozarťák0000:16:5299,76
3ZJ15200Pultarová VeronikaHradec Králové0100:17:1994,34
4ZJ16260Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř0000:20:0362,03
Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1437Novák DavidSalomon/Suunto9800:34:24102,24
2MA2264Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov9800:34:34101,23
3MA3261Vokrouhlík Michal-8300:35:2396,54
4MA5431Petiška OndřejJaroměř9700:35:5493,62
5MA7439Špína MartinBorek Pod Troskami9600:38:4377,44
6MA8199Provazník JosefSOKOL VALTEŘICE9900:38:5476,37
7MA1080Hrůša VojtěchTj Sokol Hradec Králové9900:40:0169,92
8MA1518Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:41:3760,73
9MA1924Bryx OndřejAČR Chrudim8000:42:4554,24
10MA26235Štembera PetrSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE8200:46:1234,35
11MA27402Petiška VojtěchSlavia Hradec Králové9900:46:3132,53
12MA28342Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3632,05
13MA35440Dostál JanDvůr Králové nad Labem8500:56:293,00
Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB466Hejl RadekLetohrad7200:35:25111,84
2MB6442Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7500:38:2296,20
3MB947Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:39:1091,96
4MB11436Maravaud YannickLibnařov7100:40:1885,94
5MB1230Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:40:1985,82
6MB13388Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:40:5982,31
7MB16130Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:41:4678,13
8MB17445Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:41:5277,58
9MB20154Hák MichalSokol Studenec7500:43:1270,53
10MB22182Petrov MichalTrutnov7800:43:1670,14
11MB23443Rašek VáclavTri Club Dobruška7500:44:2464,14
12MB24247Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:4362,46
13MB29419Vrána JiříHradec Králové7900:47:1549,00
14MB30214Slavík JiříDobruška7600:47:5745,25
15MB31166Němec RadekLitomyšl7700:48:1243,91
16MB32397Pačes RadimPardubice7200:49:0839,03
17MB33446Číhala Marek-7700:53:1117,51
18MB34118Kolovrátník JiříJIROUS7700:55:553,00
19MB36441Kubín TomášLu4Pun HK7500:58:113,00
Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC186Bechyně RadekSokol Kolín atletika6700:41:54103,18
2MC21110Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1596,82
Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14447Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:11136,21
2MD25230Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:59121,11
3MD37350Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:04:4142,68
Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4398Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:20:59150,51
2ME20140Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:58122,19
3ME27438Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:1727,30
Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3420Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:40113,51
2ZA8168Neradová SylvaMozarťák9900:21:3595,37
3ZA1094Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:22:0291,12
4ZA16117Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:23:3776,02
5ZA19444Milerová AnnaJaroměř9400:24:2468,63
6ZA22433Repíková KarolínaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 19900:25:5254,67
7ZA25413Novotková Kateřina-8700:29:5715,93
8ZA26406Fassati KristýnaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 18800:31:213,00
Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2204Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:30110,81
2ZB5404Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:0296,01
3ZB6434Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1993,18
4ZB9184Petrovová PavlínaTrutnov8300:21:5587,44
5ZB12227Šimková JitkaTJ Sokol Jilemnice8200:22:3281,46
6ZB13368Lukošiková Lenka-7600:22:5677,49
7ZB14341Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:2173,46
8ZB18237Štemerová Věra-8300:24:1564,67
Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1138Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:23122,07
2ZC1160Háková MichaelaSokol Valteřice7100:22:2494,26
3ZC15432Fassati GabrielaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 16700:23:3483,67
Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:21:28119,47
2ZD17403Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:0597,42
3ZD21423Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:4783,11
4ZD23430Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:0281,01
5ZD24370Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4674,89
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21271Pešatová NikolaSokol Velké Hamry1200:00:54-
1C22428Janata TomášPoniklá1200:00:55-
2D2319Blažejová AnitaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:00:55-
2C24157Mužíček MatyášSokol Velké Hamry1300:00:55-
3C25348Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:00:56-
3D26236Štemberová ElenSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:00:56-
4D27125Kosáčková AliceSokol Studenec1200:00:58-
4C28339Feja MichalSK Dobruška1200:00:58-
5D29279Nováková VeronikaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:00:59-
6D21059Háková JohanaSokol Studenec1200:01:00-
5C211226Šimek SamuelTJ Sokol Jilemnice1200:01:01-
7D212311Nováková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř1300:01:03-
6C21348Fejfar JiříSokol Velké Hamry1400:01:03-
7C2148Bém AdamTJ Sokol Jaroměř1300:01:04-
8D215427Jonová ŠtěpánkaSokol Valteřice1200:01:06-
8C216424Novák ŠtěpánHolice1300:01:06-
9D21761Háková ZuzanaSokol Studenec1200:01:06-
10D218192Pomezná ŽofieTJ Sokol Jaroměř1300:01:07-
11D21970Hladká MagdalenaSOKOL VALTEŘICE1200:01:09-
9C220349Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:11-
12D221416Johanová Sofie-1300:01:11-
13D222309Dvořáková VanesaLibišany1300:01:12-
14D223425Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:12-
10C224289Bouček Petrměsto1300:01:14-
11C225316Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:15-
12C22645Ettler MatějTJ Sokol Hradec Králové1400:01:18-
15D227321Glosová AnetaKocbeře1400:01:24-
16D228270Berntová AstridSokol Velké Hamry1500:01:26-
13C229248Flídr Nikolas-1500:01:27-
14C230426Sodomka KryštofLanškroun1300:01:28-
15C231422Zadrobílek Janneznámé1600:01:40-
16C232421Zadrobílek Tomášneznámé1400:01:50-
17D233414Johanová Ema-1500:01:57-
18D23446Ettlerová JohanaTJ Sokol Hradec Králové1600:02:10-
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11173Pacholík MaxTJ Sokol Studenec1100:03:01101,62
2M12169Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:03:0399,58
3M1336Černík MarekAtletika Dobruška1000:03:0398,80
1Z1426Buďarková LauraT.j. Sokol Studenec1000:03:05102,02
2Z15212Skálová MonikaAtletika Dobruška1000:03:06101,73
4M16135Kudláček MilanTJ Sokol Jaroměř1000:03:0695,70
5M17306Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:03:1091,79
3Z18283Koďousková NoemiAtletika Dobruška1000:03:1196,25
6M19294Procházka FrantišekSokol Skuhrov1000:03:1190,66
7M110158Mužíček PetrSokol Velké Hamry1000:03:1388,23
8M111303Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:1487,53
4Z112183Petrovová MichaelaTJ Loko Trutnov1000:03:1492,80
9M113291Strnádek JanTJ Sokol Valteřice1100:03:1684,95
5Z114108Jonášová ŠtěpánkaSokol Velké Hamry1000:03:1690,31
6Z11514Berntová ElaSokol Velké Hamry1100:03:1690,06
7Z11663Havlíčková RozálieSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:1987,43
8Z11769Hladká AnnaSOKOL VALTEŘICE1000:03:1987,11
9Z118310Nováková AnetaTJ Sokol Jaroměř1100:03:1986,82
10Z119282Lukášová KarolínaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe1000:03:2085,72
10M120290Holubec KryštofTJ Sokol Valteřice1100:03:2079,87
11Z121171Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:2185,62
11M122296Toman KarelSpartak Trutnov1100:03:2179,42
12Z123278Harvey RozálieSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:2283,97
13Z124116Klouzová KamilaSokol Studenec1000:03:2382,91
14Z125198Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:03:2581,33
12M126313Hanus DanielJaroměř1000:03:2674,33
15Z12758Háková BarboraSokol Studenec1000:03:2679,71
16Z12820Blažejová AnitaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:2679,52
13M129312Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:03:2673,34
14M13090Indrák VojtěchSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:3168,64
17Z13149Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:03:3173,93
15M132225Šimek ErikTJ Sokol Jilemnice1000:03:3267,45
16M133280Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:3366,14
17M134361Holubář RadimHustířany1100:03:3365,57
18Z135105Jodasová EliškaSokol Studenec1000:03:3471,00
18M136142Lžíčař FilipTJ Sokol Jaroměř1100:03:3860,95
19M137104Jodas FilipSokol Studenec1100:03:3960,05
19Z138211Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:03:4262,22
20Z139164Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4658,63
21Z140281Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:4855,87
20M141201Racocha FilipTJ Sokol Jaroměř1100:03:5046,90
22Z142315Tučková DanielaNeznášov1000:03:5152,92
23Z14365Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:5251,65
21M144307Erben AntonínJaroměř TJ Sokol1100:03:5343,94
22M14587Chladil LukášTJ Sokol Jaroměř1000:03:5442,82
24Z146139Lehká AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:5647,90
23M147266Žilka JakubTJ Sokol Jaroměř1000:04:0036,79
25Z148127Kotlandová LucieTJ Sokol Jaroměř1100:04:0043,64
26Z149300Jindrová NelaTJ Sokol Jaroměř1000:04:0142,49
27Z150149Malinova KateřinaTJ sokol Jaroměř1100:04:1032,55
24M151298Jiřík MarekSokol Studenec1100:04:258,70
25M152254Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:04:453,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2164Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:35102,95
2M22109Josef JonSOKOL VALTEŘICE0900:03:3999,83
3M23301Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:4197,22
1Z24213Skálová RenataAtletika Dobruška0800:03:47102,51
2Z2555Frejvaldová MartinaSK Dobruška0800:03:5099,58
4M26366Petera TomášTJ Sokol Jaroměř0800:03:5287,36
3Z27106Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:5297,91
4Z28340Dvořáková BarboraTJ atletika Dobruška0900:03:5396,93
5M29274Exnar JiříSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:03:5485,40
5Z210103Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry0800:03:5595,78
6M211239Šturm FrantišekSokol Dvůr Králové nad Labem0900:03:5782,88
6Z212163Nedvědová KarolínaTj Sokol Kolín-atletika0900:03:5893,18
7M213319Kuba MatyášSokol Karla0800:03:5882,27
8M214286Zolman FilipTJ Sokol Jaroměř0800:03:5882,12
9M215129Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5981,50
10M216217Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:03:5980,88
11M217372Milata JanPardubice GladiatorRace0900:04:0079,90
12M218322Kodym VojtaSokol Studenec0900:04:0079,86
13M219305Razým DanielT. S. Dlouhá Třebová0800:04:0179,51
7Z220304Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:0189,95
8Z22150Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:04:0488,06
14M222338Stejskal MatějSK Dobruška0800:04:0476,65
15M223345Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:0675,03
16M224257Vecheta AlbertTJ Sokol Hradec Králové0800:04:0674,79
9Z22596Jelenová JustýnaTJ Sokol Hradec Králové0800:04:0785,48
10Z226287Grusová TerezaSokol Dvůr Králové nad Labem0800:04:0784,92
17M227346Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0872,92
18M228352Plesl JosefSokol Skuhrov0800:04:1070,73
11Z229353Nagyová ZuzanaSokol Skuhrov0800:04:1181,79
19M230330Suchodol LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1170,13
12Z231276Kynčlová AnnaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:04:1379,94
13Z23243Dvořáková DanielaTJ Sokol Jaroměř0900:04:1478,91
14Z233284Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0900:04:1478,73
20M23413Bernt BartolomějSokol Velké Hamry0900:04:1566,60
21M235392Fajfr AlešŽamberk0900:04:1764,67
22M2369Bém JáchymTJ Sokol Jaroměř0900:04:1863,88
15Z237331Zvercová MarieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2272,35
23M23889Chudý OndřejHC Mountfield Hradec Králové0900:04:2359,42
16Z23921Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:04:2569,29
17Z240297Mičánková MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0900:04:2867,15
24M241285Holan MatějSokol Dvůr Králové0900:04:2953,84
18Z242170Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:04:2965,61
25M24341Dobrý DenisSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:04:3151,87
19Z24437Černovská BarboraTJ Sokol Hradec Králové0800:04:3164,11
26M24544Erlebach VítSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:04:3350,22
27M246302Šantroch VojtěchTrutnov0900:04:3349,68
20Z247210Síbrová MarkétaTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0900:04:3362,06
21Z24857Glosová NelaTj Dvůr Králové nad Labem0900:04:3461,88
22Z249332Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3659,93
28M250208Schmidt ErikSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:3745,92
23Z2514Atalošová AnetaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:3858,11
29M252275Brůna AdamSokol Velké Hamry0900:04:3944,57
24Z253347Zvercová AdélaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4056,12
25Z254360Pazderkova KlaraStarkov0900:04:4353,65
26Z25591Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4452,83
27Z256277Vrbatová TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:4849,41
30M257256Veber JakubTJ Sokol Jaroměř0800:04:5628,94
28Z25872Honců NicolSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:04:5939,39
31M259101Jindra AdamSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:05:0124,18
32M260265Ženíšek DanielSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:05:1016,08
33M261299Strnádek HugoSOKOL VALTEŘICE0900:05:188,86
34M262122Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:06:123,00
29Z263196Pourová AineTJ Sokol Jaroměř0900:06:383,00
Trať 1,37 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3111Benešová AnetaSokol Kolín atletika0700:05:06101,93
2Z32351Podlešáková MonikaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:1099,14
3Z3332Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:05:1198,94
4Z34120Kondrátová NatálieSokol Kolín atletika0600:05:1993,42
5Z35356Tynková KateřinaSokol Skuhrov0600:05:2390,67
6Z36219Součková JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:2489,94
7Z37229Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:2689,17
8Z38121Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:05:2987,08
9Z3935Čechová MartinaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:3284,73
10Z310153Mičánková VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:3483,41
11Z31151Fejová ViktorieSK Dobruška0600:05:3682,61
12Z312218Součková ElenaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:3682,41
13Z313295Hálová SabinaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:3682,18
14Z31417Bláhová TerkaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:3880,84
15Z315189Pittnerová AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:4079,94
16Z316336Stejskalová TerezaSK Dobruška0600:05:4477,48
17Z317240Šturmová JosefínaSokol Dvůr Králové nad Labem0700:05:4477,16
18Z318107Jonáková EmaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:4775,47
19Z319102Jindrová AnnaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:4874,82
20Z320177Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:05:4874,70
21Z321185Petrovová TerezaTJ Loko Trutnov0700:05:5073,64
22Z322371Milatová VeronikaPardubice Gladiatorrace0600:05:5073,43
23Z323172Novotná NellyTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5172,73
24Z324100Ježková TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:5272,31
25Z325272Exnarová VendulaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:05:5371,32
26Z3265Bednářová ZuzanaAC Sparta Praha0600:05:5371,26
27Z32779Hronovská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0700:05:5470,74
28Z328145Machková MariannaSokol Hradec Králové0600:05:5470,65
29Z32988Chudá EliškaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5868,29
30Z330268Belzová VeronikaSokol Kolín atletika0600:05:5867,88
31Z331221Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:05:5967,19
32Z332114Kholová EliškaTJ Sokol Jaroměř0700:06:0066,73
33Z333343Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:06:0365,16
34Z334324Bednářová NatálieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:06:0365,12
35Z335335Dvořáková KláraTJ atletika Dobruška0600:06:0861,47
36Z336245Thiele EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1159,70
37Z337292Hojgrová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0700:06:1458,09
38Z33876Horáková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové0700:06:1557,29
39Z339344Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:06:1855,42
40Z34067Hejnová EmaTJ Sokol Jaroměř0700:06:1855,14
41Z341378Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:06:2053,85
42Z342369Hladíková AmálieSokol Hradec Králové0700:06:2649,79
43Z343181Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:06:2749,18
44Z344243Tázlerová AnnaTJ Sokol Jaroměř0700:06:2948,02
45Z345325Hovadová AnetaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:06:3047,26
46Z346376Klofáčová KateřinaTJ Sokol Jaroměř0700:06:3544,28
47Z347234Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:06:3941,38
48Z348314Tučková BarboraSokol Hradec Králové0700:06:4438,32
49Z3492Andrejsová JessicaTJ Sokol Jaroměř0700:06:5630,60
50Z350273Šedivá ŠárkaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:06:5829,45
51Z351396Černá NatálieTJ Sokol Jaroměř0600:07:0027,83
Trať 2,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31136Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:07:40101,12
2M32216Souček OndřejMaratonstav Úpice0600:07:43100,02
3M33357Hloušek FilipSokol Skuhrov0600:07:4698,86
4M3429Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:0291,94
5M35393Ficenec DavidMountfield HK0600:08:1486,55
6M36395Fajfr MarekŽamberk0600:08:1486,54
7M37132Kubíček MatějSokol Dvůr Králové nad Labem0700:08:1885,01
1Z48258Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:08:32104,87
8M39337Touc JiříSK Dobruška0600:08:4374,16
9M310367Lukošik Filip-0600:08:4573,19
10M311119Kondrát AdamSokol Kolín atletika0700:08:4871,92
2Z412387Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:08:5098,11
3Z41354Frejvaldová BarboraSK Dobruška0500:08:5397,02
11M31495Javůrek FilipTJ Sokol Hradec Králové0600:08:5569,05
12M315160Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:09:0066,51
13M316187Petržálek VáclavSokol Kolín atletika0600:09:0166,10
14M31775Horák LukášTJ Sokol Jaroměř0700:09:0365,22
15M318394Hájek DominikŽamberk0600:09:0564,73
16M31983Husár GabrielSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:09:0664,13
4Z420113Kašíková KateřinaSokol Kolín atletika0400:09:0891,13
5Z421308Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:1190,15
17M322231Šourek MartinSokol Velké Hamry0700:09:1460,61
6Z423151Matulová JulieSK Dobruška0400:09:1787,90
18M32456Gloser TomášTJ Sokol Hradec Králové0600:09:2157,84
7Z42592Jakubská BeátaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:2285,86
8Z426259Voborníková MarieTJ Sokol Atletika Jaroměř0500:09:2285,75
19M32799Ježek JakubTJ Sokol Hradec Králové0700:09:2456,34
20M328409Janouch MartinSK Nové Město n/M0600:09:2754,91
21M32978Hron VilémSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:09:2754,85
9Z430224Šarounová MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:2883,68
22M331180Pecina AdamTJ Sokol Hradec Králové0700:09:3153,44
10Z432134Kubíčková KateřinaSokol Dvůr Králové nad Labem0400:09:3182,34
11Z433354Peterková EliškaDc Ostroměř0500:09:3381,87
23M33498Ježek DavidTJ Sokol Hradec Králové0700:09:3651,28
12Z435251Václavková EliškaSK Dobruška0500:09:3680,63
13Z43668Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:09:3780,27
14Z43797Jelínková MagdalenaSokol Kolín atletika0500:09:4079,05
24M338123Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:09:5045,22
25M33953Filiz BagySpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:09:5045,20
26M340355Dubský ŠtěpánSokol Skuhrov0600:09:5045,07
27M34115Bezkočka MarekT.J. Sokol Kolín - atletika0700:09:5343,87
15Z4427Bechyňová GabrielaSokol Kolín atletika0400:09:5971,90
28M343326Zicha JakubTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:10:0040,81
16Z444269Koděrová KristýnaSokol Kolin atletika0500:10:0569,68
17Z445267Nováčková AgátaSokol Kolín atletika0400:10:0668,95
18Z446327Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:10:0967,81
19Z447328Šrolerová JanaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:10:1366,53
29M348165Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:10:1434,90
30M349161Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:10:1434,77
20Z450317Vokáčová AdélaSPARTAK Vrchlabí Smola Konstrukce0500:10:2960,48
21Z451359Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov0400:10:3757,25
22Z452329Zvercová ZdislavaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:10:3856,88
31M353263Zeman MichalTJ Sokol Hradec Králové0600:10:3923,95
32M3543Arnošt JiříTJ Sokol Hradec Králové0600:10:4421,68
33M355205Říha JakubTJ Sokol Hradec Králové0700:10:4621,06
23Z45623Brožková DenisaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0400:11:0546,53
24Z457358Fichtnerová AdélaSokol Skuhrov0500:11:1244,04
25Z458190Pittnerová TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0400:11:1343,76
34M359253Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř0600:11:453,00
26Z460241Štveráková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0500:11:5925,88
35M36182Hůlka TomášTJ Sokol Jaroměř0700:12:393,00
Trať 2,39 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41176Pavlík MojmírTJ Sokol Kolín - atletika0400:08:31103,13
2M4227Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:3999,98
3M43383Štefan JanTJ Sokol Studenec0500:08:4796,89
4M44233Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:5593,84
5M4534Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:09:0689,51
6M4677Hron AntonínSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:09:0888,83
7M47148Málek MarekSokol kolín atletika0500:09:0988,48
8M4840Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:09:2383,03
9M49250Vacek MichalIscarex junior team Česká Třebová0400:09:4076,44
1Z510389Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:09:43106,06
2Z5111Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín Atletika0300:09:46105,26
10M412334Čáp PetrSK Dobruška0400:09:4973,14
11M413246Trampota MatějTJ Sokol Hradec Králové0400:09:5969,11
12M414186Petržálek RadekSokol Kolín atletika0400:10:0068,89
13M415128Král DavidTJ Sokol Hradec Králové0400:10:1064,84
14M416141Locker OndřejSK Dobruška0500:10:1463,37
15M417206Seidl LukášSK Dobruška0500:10:1463,23
16M41862Halíř AdamTJ Sokol Hradec Králové0500:10:1861,81
17M41973Horáček VáclavSokol Kolín atletika0500:10:2758,18
3Z520384Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0300:10:3588,68
18M421365Petera MartinTJ Sokol Jaroměř0500:10:3953,61
4Z522242Šustková EliškaSokol Kolín atletika0300:10:4286,59
5Z523385Křováková MichaelaTJ Sokol Jaroměř0300:11:1675,33
6Z52438Dejmková MarieSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0300:13:1834,62
Trať 3,76 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1178Pazdera RomanTJ Sokol Kolín atletika0100:12:27110,99
1M52375Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:13:14113,30
2MJ3320Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:13:2496,59
3MJ4382Hojný DanielTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0100:13:4192,42
4MJ5362Rishko VadymSokol Skuhrov0000:14:0686,04
2M56363Preissler TomášSokol Skuhrov0300:14:2496,73
3M57401Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:14:5389,97
4M5852Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:15:0287,87
5MJ9155Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:15:1468,80
5M510390Moravec JanTJ Sokol Žamberk0200:16:0872,35
6MJ11386Rýdl JosefTJ Sokol Nová Paka0100:16:1254,16
6M512379Jakubský FilipHradec Králové0200:16:1570,80
1ZJ13115Kliková EliškaKolín0100:16:21105,90
2ZJ14167Neradová SylvaMozarťák0000:16:5299,76
3ZJ15200Pultarová VeronikaHradec Králové0100:17:1994,34
4ZJ16260Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř0000:20:0362,03
Trať 4,78 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1138Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:23122,07
1ZB2204Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:30110,81
1ZA3420Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:40113,51
1ME4398Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:20:59150,51
2ZB5404Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:0296,01
3ZB6434Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1993,18
1ZD7318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:21:28119,47
2ZA8168Neradová SylvaMozarťák9900:21:3595,37
4ZB9184Petrovová PavlínaTrutnov8300:21:5587,44
3ZA1094Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:22:0291,12
2ZC1160Háková MichaelaSokol Valteřice7100:22:2494,26
5ZB12227Šimková JitkaTJ Sokol Jilemnice8200:22:3281,46
6ZB13368Lukošiková Lenka-7600:22:5677,49
7ZB14341Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:2173,46
3ZC15432Fassati GabrielaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 16700:23:3483,67
4ZA16117Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:23:3776,02
2ZD17403Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:0597,42
8ZB18237Štemerová Věra-8300:24:1564,67
5ZA19444Milerová AnnaJaroměř9400:24:2468,63
2ME20140Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:58122,19
3ZD21423Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:4783,11
6ZA22433Repíková KarolínaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 19900:25:5254,67
4ZD23430Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:0281,01
5ZD24370Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4674,89
7ZA25413Novotková Kateřina-8700:29:5715,93
8ZA26406Fassati KristýnaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 18800:31:213,00
3ME27438Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:1727,30
Trať 9,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1437Novák DavidSalomon/Suunto9800:34:24102,24
2MA2264Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov9800:34:34101,23
3MA3261Vokrouhlík Michal-8300:35:2396,54
1MB466Hejl RadekLetohrad7200:35:25111,84
4MA5431Petiška OndřejJaroměř9700:35:5493,62
2MB6442Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7500:38:2296,20
5MA7439Špína MartinBorek Pod Troskami9600:38:4377,44
6MA8199Provazník JosefSOKOL VALTEŘICE9900:38:5476,37
3MB947Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:39:1091,96
7MA1080Hrůša VojtěchTj Sokol Hradec Králové9900:40:0169,92
4MB11436Maravaud YannickLibnařov7100:40:1885,94
5MB1230Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:40:1985,82
6MB13388Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:40:5982,31
1MD14447Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:11136,21
8MA1518Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:41:3760,73
7MB16130Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:41:4678,13
8MB17445Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:41:5277,58
1MC186Bechyně RadekSokol Kolín atletika6700:41:54103,18
9MA1924Bryx OndřejAČR Chrudim8000:42:4554,24
9MB20154Hák MichalSokol Studenec7500:43:1270,53
2MC21110Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1596,82
10MB22182Petrov MichalTrutnov7800:43:1670,14
11MB23443Rašek VáclavTri Club Dobruška7500:44:2464,14
12MB24247Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:4362,46
2MD25230Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:59121,11
10MA26235Štembera PetrSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE8200:46:1234,35
11MA27402Petiška VojtěchSlavia Hradec Králové9900:46:3132,53
12MA28342Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3632,05
13MB29419Vrána JiříHradec Králové7900:47:1549,00
14MB30214Slavík JiříDobruška7600:47:5745,25
15MB31166Němec RadekLitomyšl7700:48:1243,91
16MB32397Pačes RadimPardubice7200:49:0839,03
17MB33446Číhala Marek-7700:53:1117,51
18MB34118Kolovrátník JiříJIROUS7700:55:553,00
13MA35440Dostál JanDvůr Králové nad Labem8500:56:293,00
19MB36441Kubín TomášLu4Pun HK7500:58:113,00
3MD37350Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:04:4142,68
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1437Novák DavidSalomon/Suunto9800:34:24102,24
2MA2264Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov9800:34:34101,23
3MA3261Vokrouhlík Michal-8300:35:2396,54
4MB466Hejl RadekLetohrad7200:35:2596,34
5MA5431Petiška OndřejJaroměř9700:35:5493,62
6MB6442Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7500:38:2279,41
7MA7439Špína MartinBorek Pod Troskami9600:38:4377,44
8MA8199Provazník JosefSOKOL VALTEŘICE9900:38:5476,37
9MB947Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:39:1074,83
10MA1080Hrůša VojtěchTj Sokol Hradec Králové9900:40:0169,92
11MB11436Maravaud YannickLibnařov7100:40:1868,31
12MB1230Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:40:1968,18
13MB13388Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:40:5964,38
14MD14447Vacarda VladimírEleven Run Team5900:41:1163,22
15MA1518Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:41:3760,73
16MB16130Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:41:4659,85
17MB17445Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7900:41:5259,26
18MC186Bechyně RadekSokol Kolín atletika6700:41:5459,09
19MA1924Bryx OndřejAČR Chrudim8000:42:4554,24
20MB20154Hák MichalSokol Studenec7500:43:1251,63
21MC21110Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1551,30
22MB22182Petrov MichalTrutnov7800:43:1651,21
23MB23443Rašek VáclavTri Club Dobruška7500:44:2444,71
24MB24247Vacek JiříDlouhá Třebová7700:44:4342,90
25MD25230Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:5941,39
26MA26235Štembera PetrSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE8200:46:1234,35
27MA27402Petiška VojtěchSlavia Hradec Králové9900:46:3132,53
28MA28342Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:3632,05
29MB29419Vrána JiříHradec Králové7900:47:1528,33
30MB30214Slavík JiříDobruška7600:47:5724,26
31MB31166Němec RadekLitomyšl7700:48:1222,82
32MB32397Pačes RadimPardubice7200:49:0817,54
33MB33446Číhala Marek-7700:53:113,00
34MB34118Kolovrátník JiříJIROUS7700:55:553,00
35MA35440Dostál JanDvůr Králové nad Labem8500:56:293,00
36MB36441Kubín TomášLu4Pun HK7500:58:113,00
37MD37350Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:04:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1138Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:19:23101,40
2ZB2204Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:30100,13
3ZA3420Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:4098,47
4ZB5404Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:0284,49
5ZB6434Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1981,50
6ZD7318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:21:2880,04
7ZA8168Neradová SylvaMozarťák9900:21:3578,86
8ZB9184Petrovová PavlínaTrutnov8300:21:5575,44
9ZA1094Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:22:0274,27
10ZC1160Háková MichaelaSokol Valteřice7100:22:2470,37
11ZB12227Šimková JitkaTJ Sokol Jilemnice8200:22:3269,12
12ZB13368Lukošiková Lenka-7600:22:5664,93
13ZB14341Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:2160,67
14ZC15432Fassati GabrielaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 16700:23:3458,54
15ZA16117Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:23:3757,95
16ZD17403Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:0553,19
17ZB18237Štemerová Věra-8300:24:1551,38
18ZA19444Milerová AnnaJaroměř9400:24:2449,97
19ZD21423Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:4735,75
20ZA22433Repíková KarolínaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 19900:25:5234,88
21ZD23430Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:0233,19
22ZD24370Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4625,74
23ZA25413Novotková Kateřina-8700:29:573,00
24ZA26406Fassati KristýnaTJ Sokol Jaroměř - Josefov 18800:31:213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč