Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

1.6.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 1.6.2019
  • zobrazeno již 613x
  • místo konání: Sportovní areál Dolní Dobrouč
  • GPS: 49.99252N, 16.5E
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál v Dolní Dobrouči (fotbalové hřiště za kostelem)
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti a dorost zdarma

Popis tratě

Délka: 10,3 km a méně
Tratě (kromě dětských kategorií) jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
tel. 603 314 261

Plakát ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr.spinler@cs-tech.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 3612

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Vacek Martin6911
Matějíček Šimon0811
Kubíčková Adéla0510
Marhold Petr7810
Matyášová Jana6510
Plíva Vojtěch8710
Sejkorová Lenka6310
Mlynář Vlastimil6410
Dostálek Petr6710
Dušek Jakub039
Jirásková Eva649
Kubíček Tomáš089
Bielčik Jindřich409
Mlynář Marek079
Kubišta Oto539
Nechvílová Miroslava609
Krupička Miroslav538
Hrdina Pavel888
Krátká Anna698
Bednářová Martina088
Mlynář Vojtěch988
Sadílek Ota468
Mlynář Petr718
Krátký František438
Černá Markéta708
Gregora Filip028
Limburský Jan018
Živný Marek918
Mlynář Tomáš028
Jakubec Filip028
Mlynářová Eliška078
Horáček Michal758
Brychta Jakub088
Keprtová Miloslava488
Tomíšek Jindřich398
Kapounová Kristýna017
Plíva Martin097
Kubíčková Nina077
Mikysková Svatava037
Halasová Anna037
Halas Pavel997
Vévodová Martina907
Resler Filip097
Gregorová Michaela047
Lebeda Štěpán107
Pecháček Ondřej087
Šimůnková Zdena587

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1159Kaplan MaxSruby1400:00:01-
2C1341Šváb VojtěchDolní Dobrouč1400:00:02-
3C1535Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:03-
4C174Jasanský MichalDolní Dobrouč1400:00:04-
5C1953Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:05-
6C11167Mařík KájaDolní Dobrouč1400:00:06-
7C1137Pivko JakubOrel Obřany1500:00:07-
8C11558Matějíček TadeášDolní Dobrouč1500:00:08-
9C11768Mařík FandaDolní Dobrouč1400:00:09-
10C11962Skalický JanSokol Dejvice1600:00:10-
11C12173Kryštof HolovskýŽamberk1600:00:11-
12C1233Horák František VáclavDolní Dobrouč1600:00:12-
13C12544Jiskra JakubJanov1700:00:13-
14C12746Plíva VojtaOrel Dolní Dobrouč1800:00:14-
15C1313Horák František VáclavDolní Dobrouč1600:00:17-
16C1364Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1500:00:21-
-C1-64Drda VilémÚstí nad Orlicí17DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1128Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
2D1324Vacková LindaDolní Dobrouč1400:00:02-
3D1543Jiskrová NikolaJanov1400:00:03-
4D1755Valentová BarboraLetohrad1400:00:04-
5D1927Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:05-
6D1112Horáková Marie AnnaDolní Dobrouč1400:00:06-
7D11318Boháčová NelaLezník1400:00:07-
8D11549Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:00:08-
9D11731Řeháková MarkétaDolní Dobrouč1500:00:09-
10D11963Brdová AlžbětaÚstí nad Orlicí1500:00:10-
11D12170Vinklerová LucieMistrovice1500:00:11-
12D12339Hejlová SáraVerměřovice1600:00:12-
13D12525Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:13-
14D12712Dušková TerezkaOrel Dolní Dobrouč1500:00:14-
15D1296Štulpová VilemínaOrel Obřany1500:00:15-
16D13066Řeháková LillyDolní Dobrouč1500:00:16-
17D13165Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:00:17-
18D13361Moravcová AmálkaDolní Dobrouč1500:00:18-
19D13445Bednářová MagdalenaDolní Dobrouč1600:00:19-
20D13529Lebedová StelaFort SMC Ústí nad Orlicí1600:00:20-
21D13650Hanušová ErikaKUS Jablonné n. Orlicí1600:00:21-
22D1385Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:22-
Chlapci 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2171Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:00:01-
2C2321Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:02-
3C2557Sokol Dominik NicolasVysoké Mýto1300:00:03-
4C2756Sedláček JakubOrel Žatčany1300:00:04-
5C2969Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:05-
6C21172Vinkler OndřejMistrovice1200:00:06-
7C21347Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:07-
8C21523Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:08-
9C21738Hejl MartinVerměřovice1300:00:09-
10C21932Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:10-
11C22115Halas MatějOrel Vyškov1300:00:11-
12C2238Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:12-
12C22322Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:12-
14C22640Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:00:13-
15C2289Štulpa MaxOrel Obřany1200:00:14-
16C23016Halas VojtěchOrel Vyškov1300:00:15-
Děvčata 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2137Luxová NikoletaLetohrad1200:00:01-
2D2352Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:02-
3D2520Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:03-
4D2710Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:04-
5D2913Doležalová LucieOREL Vyškov1300:00:05-
6D21142Jiskrová AdélaJanov1200:00:06-
7D21311Jonášová KláraOrel Obřany1200:00:07-
8D21533Šlesingrová VictoriaTJ SPARTAK Letohrad1300:00:08-
9D21719Havlíčková SabinaOREL Vyškov1200:00:09-
10D21914Kubíčková DominikaOREL Vyškov1300:00:10-
11D2211Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:11-
12D22360Severová AntonieOREL Žatčany1200:00:12-
13D22651Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:13-
14D22817Boháčová AdélaLezník1200:00:14-
15D23054Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:15-
16D23248Mikysková ÁjaDolní Dobrouč1200:00:16-
17D23326Kamenická RebekaOrel Židenice1300:00:17-
18D23436Kopecká TerezaTJ SPARTAK Letohrad1200:00:18-
19D23534Koutníková ViktorieTJ SPARTAK Letohrad1300:00:19-
-D2-31Řeháková MarkétaDolní Dobrouč13DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:00:57105,68
2M131Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:5998,86
3M1464Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:01:0095,45
3M14118Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:0095,45
5M1863Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:01:0192,05
5M18120Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:0192,05
7M111164Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:0288,64
8M11353Pirkl VítIscarex Junior Team1000:01:0481,82
9M11627Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:0578,41
10M117101Brusenbauch AlanIscarex Junior Team1100:01:0675,00
11M11949Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:0771,59
12M12311Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:0868,18
13M12562Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:0964,77
14M12743Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:01:1061,36
14M12736Kouba RadimIscarex Junior Team1100:01:1061,36
14M1278Holoch MatějOrel Vyškov1100:01:1061,36
17M1399Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:01:1544,32
18M140162Řehák JaroslavDolní Dobrouč1100:01:1640,91
19M14341Brabec TobiášDolní Dobrouč1100:01:1834,09
20M144115Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:1930,68
21M14598Skalický PetrDejvice1000:01:2027,27
22M14694Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:01:2123,86
23M14752Šváb PetrDolní Dobrouč1100:01:2220,45
24M148149Dostálek Šimon JosefMy Od Kopřivy Těchonín1000:01:273,41
25M14910Doležal AdamOrel Vyškov1000:01:283,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12113Václavíková DitaAK SLOVAN Moravská Třebová1000:00:58104,49
2Z1487Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:01:0097,75
2Z14116Hanušová AnetaAC Choceň1000:01:0097,75
4Z1861Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:0194,38
5Z112100Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team Č.Třebová1000:01:0387,64
6Z113112Krejčí MagdalenaAK SLOVAN Moravská Třebová1000:01:0484,27
6Z11391Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:0484,27
8Z1172Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:0677,53
9Z11932Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:0774,16
9Z11999Vlachová EsterOREL Vyškov1100:01:0774,16
9Z11997Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:0774,16
12Z12325Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:01:0870,79
13Z12542Simonová KristýnaISCAREX Junior Team Č.Třebová1100:01:0967,42
14Z130124Ulrichová EmaChoceň1000:01:1160,67
14Z130123Marholdová NikolaChoceň1000:01:1160,67
16Z13288Prchalová MagdalénaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1257,30
16Z13278Menzelová DenisaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1257,30
18Z13444Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad1100:01:1353,93
18Z134111Krejčí JolanaAK SLOVAN Moravská Třebová1000:01:1353,93
18Z1347Halasová AnežkaOREL Vyškov1100:01:1353,93
21Z137108Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1450,56
21Z13779Stratilová AnnaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1450,56
23Z140122Kubátová AnnaISCAREX Junior Team Č.Třebová1100:01:1643,82
24Z14281Knápková AnežkaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1740,45
25Z15084Kopecká KláraTJ SPARTAK Letohrad1000:01:293,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21163Horák TomášOrel Silůvky0800:03:16104,33
2M2238Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:19101,33
3M23109Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2694,34
4M24155Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:3486,36
5M255Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:03:4080,37
6M26158Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:4575,37
7M28119Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4872,38
8M29140Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:4971,38
9M211139Strnad VítekTJ Spartak Letohrad0800:03:5070,38
10M212121Vinkler MatoušMistrovice0900:03:5268,39
11M21324Kristein JirkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5466,39
12M21947Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:03:5961,40
13M220134Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:0060,40
14M221125Marhold JanChoceň0800:04:0159,40
15M22248Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:04:0555,41
16M22393Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:0753,41
17M22426Švercl JiříDolní Dobrouč0800:04:0951,41
18M22566Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:1050,42
19M22633Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:04:1248,42
20M227110Bureš FilipÚstí nad Orlicí0900:04:1347,42
21M228102Macháček DanielOrel Dolní Čermná0900:04:1743,43
22M229126Ulrich MatějChoceň0800:04:1941,43
23M23156Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:2040,43
24M232165Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:2139,43
25M234132Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:2733,44
26M235142Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:2832,45
27M23728Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:04:3327,45
28M23913Kubíček DanielOrel Vyškov0800:04:573,49
28M23912Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:04:573,49
30M2413Fojt LukášOrel Obřany0900:05:013,00
31M243157Holý VojtěchBrno0800:05:163,00
32M2446Novák JakubDolní Dobrouč0900:05:173,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21154Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:59108,06
2Z22141Štruncová ElaTJ SPARTAK Letohrad0800:02:0696,77
3Z2330Jančaříková KarolínaOREL Židenice0800:02:0795,16
4Z2434Koubová ElenIscarex Junior Team0900:02:0991,94
5Z2535Preislerová Agáta NelaIscarex Junior Team0900:02:1483,87
6Z2677Svobodová KláraTJ SPARTAK Letohrad0900:02:1877,42
7Z27137Mikysková DarjaTJ SPARTAK Letohrad0800:02:1975,81
8Z28145Grossmanová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:02:2074,19
9Z2958Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:02:2369,35
10Z210147Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:02:2467,74
11Z21168Urbanová AnnaTJ SPARTAK Letohrad0900:02:2664,52
12Z21271Špinlerová VanesaTJ SPARTAK Letohrad0900:02:2762,90
13Z21339Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:02:2861,29
14Z21470Tlapáková NaděždaKB Letohrad0900:02:3058,06
15Z21573Kubová KláraTJ SPARTAK Letohrad0900:02:3254,84
16Z21667Koutníková RozálieTJ SPARTAK Letohrad0900:02:4337,10
17Z21754Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:02:4435,48
18Z218156Holá TerezkaBrno0900:02:5320,97
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33127Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:06:04102,89
2M3450Stránský JakubJiskra Ústí nad Orlicí0700:06:07101,26
3M36135Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:06:1795,85
4M37103Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:06:2392,60
5M3816Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:06:2591,52
6M312117Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:06:4182,85
7M313136Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:06:4282,31
8M31420Pevný KryštofOrel Vyškov0700:06:5575,27
9M31622Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:07:1266,06
10M318169Kuchař AdamDomanín0700:07:3255,23
11M3254Fojt VojtěchOrel Obřany0700:13:333,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37106Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team Č.Třebová0700:03:47102,61
2Z39146Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:03:49100,87
3Z31357Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:5496,52
4Z31596Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:5595,65
4Z315114Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5595,65
6Z317129Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:03:5694,78
7Z318143Lánová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:03:5793,91
8Z329166Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1974,78
9Z333152Kalvodová MichaelaOREL Žatčany0600:04:2668,70
10Z336107Burešová MonikaÚstí nad Orlicí0600:04:2966,09
11Z338161Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:04:4056,52
12Z341159Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:05:0138,26
13Z34555Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:05:433,00
14Z34695Severová ŠtěpánkaOREL Žatčany0600:06:443,00
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41148Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:05:44106,92
2M42167Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:55100,75
3M45144Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:06:1092,33
4M49168Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:2882,23
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410128Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:06:29105,34
2Z411104Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:06:31104,34
3Z41546Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:06:5990,33
4Z417131Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:07:1781,32
5Z41931Kohlová Aneta LiaDolní Dobrouč0500:08:1253,79
6Z420105Burešová LucieÚstí nad Orlicí0500:08:2348,29
7Z421160Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:08:3840,78
8Z422151Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:08:5930,28
9Z423153Kalvodová VeronikaOrel Žatčany0400:10:473,00
10Z42429Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:11:083,00
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51495Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:42112,13
2M52491Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:3099,29
3M53493Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:13:1088,58
4M54500Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:13:2584,57
5M58498Šolc VojtěchDolní Dobrouč0200:15:4846,30
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55496Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:13:55107,01
2Z56497Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:14:2799,61
3Z57494Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:14:5493,37
4Z59499Kamenická VendulaOrel Židenice0200:16:2073,50
5Z51021Halasová AnnaOrel Vyškov0300:17:2458,71
6Z511492Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:18:2644,38
7Z512490Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:3528,43
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1334Pastor PatrikPASIVITY Žamberk0100:29:15123,03
2MJ2340Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:32:02106,18
3MJ8342Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:37:5370,79
4MJ27328Simon JakubPolička0000:45:2625,11
5MJ37339Limburský JanOrel Obřany0100:49:443,00
Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ16360Neradová SylvaMozarťák0000:41:33109,72
2ZJ22326Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:44:2196,90
3ZJ25307Maráková BlankaOREL Židenice0000:45:0793,39
4ZJ35301Kuncová MartinaOREL Vyškov0100:48:4177,05
5ZJ44314Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:51:5462,32
6ZJ53327Kuchařová LucieOrel Domanín0101:03:0411,18
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1222Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:55104,98
2MA2240Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:41:53100,37
3MA3249Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:43:0594,65
4MA5210Soural LukášOREL Židenice8200:44:0290,12
5MA8236Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:44:4386,87
6MA13251Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:3877,73
7MA14263Lorenc TomášAtletika Polička8600:46:4177,49
8MA15242Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:47:0875,35
9MA16248Richtr MichalRunSport team8100:48:1969,71
10MA19257Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:50:4058,51
11MA22234Bláhovec Jiříbezime.cz9200:52:0551,75
12MA25227Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:53:1746,03
13MA26254Stránský Vítězslavufo-ride.cz8200:53:3144,92
14MA27266Padalík OndřejLetohrad8400:54:4339,20
15MA30221Holovský JakubŽamberk8600:56:3230,54
16MA32219Drda VlastimilDS Vicena Ústí nad Orlicí8300:56:4529,51
17MA33215Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:56:5828,48
18MA35217Řehák JanDolní Dobrouč8800:57:0627,84
19MA37258Chaloupka FrantišekRychnov nad Kněžnou9600:57:1127,45
20MA40226Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:59:0718,23
21MA41202Mohelský TomášAir Jordan Brno8900:59:1217,83
22MA44246Živný Marek3D Fitness Race Team9101:00:0014,02
23MA51204Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:023,00
-MA-260Müller PatrikVamberk97DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4253Hejl RadekLetohrad7200:43:12104,84
2MB6207Adamec MilanOREL Vyškov7700:44:1799,95
3MB9252Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:2095,21
4MB11238Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:45:3294,30
5MB12262Šutera JosefAtletika Polička7900:45:3694,00
6MB17245Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:50:1173,30
7MB20239Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:50:4970,44
8MB23209Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:52:2563,21
9MB24225Horák PetrOrel Silůvky7600:52:4162,00
10MB31232Simon PetrPolička7200:56:4143,93
11MB34228Vacek JiříDlouhá Třebová7700:57:0042,50
12MB36241Tauš PetrOrel Vyškov7600:57:0741,98
13MB38265Kalousek Janneregistrován7100:58:0037,98
14MB39206Provazník ZdeněkOREL Vyškov7400:58:4134,90
15MB42214Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:59:1632,26
16MB43243Němec RadekLitomyšl7700:59:4929,78
17MB45220Marhold PetrChoceň7801:00:1028,20
18MB46218Šenkýř PetrOrel Silůvky7501:02:0319,69
19MB47235Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2413,59
20MB48255Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:03:2613,44
21MB50230Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:155,23
22MB54203Spargel LadislavOREL Židenice7301:15:253,00
23MB55247Šatr JiříVysoké Mýto7701:15:273,00
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7237Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:44:33109,71
2MC10233Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:45:21106,29
3MC18224Dostálek PetrMy Od Kopřivy Těchonín6700:50:3484,01
4MC21211Jančařík PetrOrel Židenice6800:51:0981,51
5MC28244Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:4362,01
6MC29256Hruban JanČeská Třebová6600:56:1160,01
7MC49231Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6401:03:5626,91
8MC52208Kunc JosefOREL Vyškov6001:09:303,13
9MC53216Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:11:083,00
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5325Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:32115,86
2MD11348Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:0897,21
3MD14361Kudlička SvatoplukOREL Vyškov5000:41:0786,93
4MD18324Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:4583,65
5MD19331Kubišta OtoIscarex Česká Třebová5300:42:2480,28
6MD21341Bílý ZdeněkMaraton klub Pardubice5900:43:1475,96
7MD34358Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:48:3048,67
8MD40363Bednář JosefPočaply5000:50:1239,86
9MD48316Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:54:1019,30
10MD52309Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:02:243,00
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12323Krátký FrantišekKrálíky4300:39:12120,91
2ME28212Divácký PřemyslOREL Židenice4900:45:3591,75
3ME30357Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:3387,34
4ME32355Krumer MiroslavMK Ostrov4900:47:2083,76
5ME50350Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:59:1729,16
6ME51349Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:2024,37
7ME56213Holý JosefOREL Židenice4101:14:453,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3356Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:32:33124,82
2ZA7345Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:2598,62
3ZA15315Hronová MarkétaObec Čistá9000:41:3176,56
4ZA41351Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:50:3727,58
5ZA45311Filipová DenisaMoravičany9100:52:1119,15
6ZA49302Kuncová MonikaOREL Vyškov9900:55:373,00
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4346Moravcová KláraLetohrad8300:35:15119,05
2ZB10352Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:39:0399,54
3ZB20338Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:42:3581,41
4ZB23317Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:44:2272,25
5ZB24359Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:44:4570,28
6ZB31362Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:47:1057,88
7ZB39310Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:50:0542,91
8ZB42308Koubová MarcelaRybník8000:50:5838,37
9ZB43318Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:51:4934,01
10ZB46312Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:53:0227,76
11ZB47306Zdařilová ZuzanaOREL Židenice8300:53:0427,59
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6333Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:07112,49
2ZC9313Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:38:3299,94
3ZC13336Krátká AnnaHVĚZDA Pardubice6900:40:5587,57
4ZC17354Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:41:3983,76
5ZC26303Skřivánková DanaOREL Vyškov6700:45:1165,42
6ZC36344Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:5446,12
7ZC55305Fučíková HanaOrel Obřany6701:10:283,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD29353Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:12108,08
2ZD33337Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:2498,94
3ZD38320Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:49:5092,98
4ZD54329Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:2923,82
Lidový běh - Muži (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1902Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:18-
2LM2463Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:21-
3LM3451Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:02-
4LM4908Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:13:20-
5LM5460Beňa TomášOrel Domanín9800:13:34-
6LM6420Kamenický PetrOrel Židenice6900:13:40-
7LM7448Kosík MichalOrel Domanín7600:13:48-
8LM8409Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:14:00-
9LM9411Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:14:20-
10LM10464Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:14:22-
11LM11466Svojanovský MartinRudoltice8700:14:27-
12LM13474Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:14:31-
13LM15429Dušek JosefOrel Dolní Dobrouč7600:14:34-
14LM16455Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:14:35-
14LM16449Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:14:35-
16LM18401Hansgut DavidOrel - Obřany8000:14:53-
17LM19412Jabůrek RadimOrel Vyškov7500:14:54-
18LM20436Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:15:08-
19LM21434Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:15:14-
20LM23407Fojt LeošOrel Obřany5700:15:16-
21LM24423Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:15:20-
22LM25468Marhold JanChoceň0800:15:22-
23LM28447Provazník RafaelOrel Vyškov1000:15:27-
24LM29413Doležal PavelOrel Vyškov8400:15:33-
25LM30482Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:15:56-
26LM31470Pastor RichardPASIVITY Žamberk7100:15:57-
27LM32408Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:16:06-
28LM33467Ulrich MatějChoceň0800:16:08-
29LM34473Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:16:09-
30LM35475Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:16:10-
31LM36428Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:16:11-
32LM37431Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:16:14-
33LM38904Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:16:32-
34LM40438Simon JakubRybník0800:16:41-
35LM42453Bureš PavelKerhartice7600:16:46-
36LM44430Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:16:55-
37LM46432Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:17:05-
37LM46426Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:17:05-
39LM53472Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:17:20-
40LM57485Krejčí MartinAK SLOVAN Moravská Třebová7100:17:51-
41LM63443Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:18:44-
42LM70419Sedláček PavelOrel Židenice5300:19:31-
43LM72439Simon MarcelRybník7200:19:38-
44LM73441Sedláček FilipOrel Žatčany8400:19:39-
45LM78446Luža TomášOrel Žatčany7400:20:33-
46LM87457Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:21-
47LM93480Halas PetrOrel Vyškov7300:29:14-
48LM94205Ondrušek PavelOrel Obřany8900:34:22-
49LM95459Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:00-
Lidový běh - Ženy (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ12422Kleiberová EliškaOrel Židenice9900:14:29-
2LZ14421Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:14:32-
3LZ21487Mikysková SabinaDolní Dobrouč0200:15:14-
4LZ26424Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:15:24-
5LZ27417Havlíčková MarkétaOrel Vyškov7800:15:25-
6LZ39462Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:16:40-
7LZ41906Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:16:43-
8LZ43415Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:16:54-
9LZ45907Steklá BarboraTJ Svitavy0800:16:56-
10LZ46483Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:17:05-
10LZ46427Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:17:05-
10LZ46486Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:17:05-
10LZ46425Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:17:05-
10LZ46450Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:17:05-
15LZ54418Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:17:33-
16LZ55484Václavíková ZuzanaAK Slovan Moravská Třebová8000:17:43-
17LZ56477Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:17:48-
18LZ57478Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:17:51-
19LZ59442Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:17:53-
20LZ60416Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:18:23-
21LZ61402Jonášová IlonaOrel - Obřany8600:18:28-
22LZ62469Moskvová JitkaPASIVITY Žamberk7500:18:29-
23LZ64489Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:18:56-
24LZ65481Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:19:00-
25LZ66476Brabcová LenkaDolní Dobrouč7300:19:05-
26LZ67403Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:19:11-
27LZ68454Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:19:13-
28LZ69479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:19:18-
29LZ71437Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:19:35-
30LZ74461Vavřinčíková VěraOrel Domanín7900:19:41-
31LZ75435Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:19:55-
32LZ76404Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:20:25-
33LZ77440Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:20:30-
34LZ79445Lachmanová VěraDejvice7300:20:37-
35LZ80912Marholdová NikolaChoceň1000:20:50-
36LZ81444Severová KateřinaOrel Žatčany8100:21:01-
36LZ81910Ulrichová EmaChoceň1000:21:01-
38LZ83471Štantejská MonikaČeská Třebová7800:21:38-
39LZ84405Milatová MartinaOrel - Obřany8400:22:00-
40LZ85465Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:22:17-
41LZ86456Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:23:15-
42LZ88458Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:23:27-
43LZ89433Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:23:30-
44LZ90488Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:24:14-
45LZ91406Burianová LucieOrel - Obřany8600:24:15-
46LZ92414Halasová JanaOrel Vyškov7500:26:44-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1128Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
1C1159Kaplan MaxSruby1400:00:01-
2D1324Vacková LindaDolní Dobrouč1400:00:02-
2C1341Šváb VojtěchDolní Dobrouč1400:00:02-
3D1543Jiskrová NikolaJanov1400:00:03-
3C1535Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:03-
4C174Jasanský MichalDolní Dobrouč1400:00:04-
4D1755Valentová BarboraLetohrad1400:00:04-
5C1953Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:05-
5D1927Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:05-
6D1112Horáková Marie AnnaDolní Dobrouč1400:00:06-
6C11167Mařík KájaDolní Dobrouč1400:00:06-
7C1137Pivko JakubOrel Obřany1500:00:07-
7D11318Boháčová NelaLezník1400:00:07-
8D11549Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:00:08-
8C11558Matějíček TadeášDolní Dobrouč1500:00:08-
9D11731Řeháková MarkétaDolní Dobrouč1500:00:09-
9C11768Mařík FandaDolní Dobrouč1400:00:09-
10C11962Skalický JanSokol Dejvice1600:00:10-
10D11963Brdová AlžbětaÚstí nad Orlicí1500:00:10-
11D12170Vinklerová LucieMistrovice1500:00:11-
11C12173Kryštof HolovskýŽamberk1600:00:11-
12D12339Hejlová SáraVerměřovice1600:00:12-
12C1233Horák František VáclavDolní Dobrouč1600:00:12-
13C12544Jiskra JakubJanov1700:00:13-
13D12525Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:13-
14C12746Plíva VojtaOrel Dolní Dobrouč1800:00:14-
14D12712Dušková TerezkaOrel Dolní Dobrouč1500:00:14-
15D1296Štulpová VilemínaOrel Obřany1500:00:15-
16D13066Řeháková LillyDolní Dobrouč1500:00:16-
17D13165Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:00:17-
15C1313Horák František VáclavDolní Dobrouč1600:00:17-
18D13361Moravcová AmálkaDolní Dobrouč1500:00:18-
19D13445Bednářová MagdalenaDolní Dobrouč1600:00:19-
20D13529Lebedová StelaFort SMC Ústí nad Orlicí1600:00:20-
21D13650Hanušová ErikaKUS Jablonné n. Orlicí1600:00:21-
16C1364Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1500:00:21-
22D1385Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:22-
Trať 0,16 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2137Luxová NikoletaLetohrad1200:00:01-
1C2171Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:00:01-
2D2352Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:02-
2C2321Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:02-
3D2520Holochová AnnaOREL Vyškov1200:00:03-
3C2557Sokol Dominik NicolasVysoké Mýto1300:00:03-
4D2710Burianová EliškaOrel Obřany1200:00:04-
4C2756Sedláček JakubOrel Žatčany1300:00:04-
5D2913Doležalová LucieOREL Vyškov1300:00:05-
5C2969Šenkýř DavidOrel Silůvky1300:00:05-
6D21142Jiskrová AdélaJanov1200:00:06-
6C21172Vinkler OndřejMistrovice1200:00:06-
7D21311Jonášová KláraOrel Obřany1200:00:07-
7C21347Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:00:07-
8C21523Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:00:08-
8D21533Šlesingrová VictoriaTJ SPARTAK Letohrad1300:00:08-
9D21719Havlíčková SabinaOREL Vyškov1200:00:09-
9C21738Hejl MartinVerměřovice1300:00:09-
10C21932Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:10-
10D21914Kubíčková DominikaOREL Vyškov1300:00:10-
11C22115Halas MatějOrel Vyškov1300:00:11-
11D2211Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:11-
12C2238Pivko VojtěchOrel Obřany1300:00:12-
12C22322Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:12-
12D22360Severová AntonieOREL Žatčany1200:00:12-
14C22640Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:00:13-
13D22651Marková JolanaDolní Dobrouč1300:00:13-
14D22817Boháčová AdélaLezník1200:00:14-
15C2289Štulpa MaxOrel Obřany1200:00:14-
16C23016Halas VojtěchOrel Vyškov1300:00:15-
15D23054Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:15-
16D23248Mikysková ÁjaDolní Dobrouč1200:00:16-
17D23326Kamenická RebekaOrel Židenice1300:00:17-
18D23436Kopecká TerezaTJ SPARTAK Letohrad1200:00:18-
19D23534Koutníková ViktorieTJ SPARTAK Letohrad1300:00:19-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1140Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:00:57105,68
1Z12113Václavíková DitaAK SLOVAN Moravská Třebová1000:00:58104,49
2M131Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:5998,86
2Z14116Hanušová AnetaAC Choceň1000:01:0097,75
3M1464Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:01:0095,45
3M14118Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:0095,45
2Z1487Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:01:0097,75
5M1863Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:01:0192,05
4Z1861Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:0194,38
5M18120Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:0192,05
7M111164Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:0288,64
5Z112100Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team Č.Třebová1000:01:0387,64
8M11353Pirkl VítIscarex Junior Team1000:01:0481,82
6Z113112Krejčí MagdalenaAK SLOVAN Moravská Třebová1000:01:0484,27
6Z11391Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:0484,27
9M11627Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:01:0578,41
10M117101Brusenbauch AlanIscarex Junior Team1100:01:0675,00
8Z1172Kroupová DominikaOrel Obřany1000:01:0677,53
9Z11997Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:0774,16
9Z11932Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:0774,16
11M11949Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:0771,59
9Z11999Vlachová EsterOREL Vyškov1100:01:0774,16
12M12311Provazník RafaelOrel Vyškov1000:01:0868,18
12Z12325Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:01:0870,79
13M12562Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:01:0964,77
13Z12542Simonová KristýnaISCAREX Junior Team Č.Třebová1100:01:0967,42
14M12736Kouba RadimIscarex Junior Team1100:01:1061,36
14M1278Holoch MatějOrel Vyškov1100:01:1061,36
14M12743Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:01:1061,36
14Z130123Marholdová NikolaChoceň1000:01:1160,67
14Z130124Ulrichová EmaChoceň1000:01:1160,67
16Z13288Prchalová MagdalénaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1257,30
16Z13278Menzelová DenisaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1257,30
18Z13444Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad1100:01:1353,93
18Z134111Krejčí JolanaAK SLOVAN Moravská Třebová1000:01:1353,93
18Z1347Halasová AnežkaOREL Vyškov1100:01:1353,93
21Z13779Stratilová AnnaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1450,56
21Z137108Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:1450,56
17M1399Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:01:1544,32
18M140162Řehák JaroslavDolní Dobrouč1100:01:1640,91
23Z140122Kubátová AnnaISCAREX Junior Team Č.Třebová1100:01:1643,82
24Z14281Knápková AnežkaTJ SPARTAK Letohrad1000:01:1740,45
19M14341Brabec TobiášDolní Dobrouč1100:01:1834,09
20M144115Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:1930,68
21M14598Skalický PetrDejvice1000:01:2027,27
22M14694Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:01:2123,86
23M14752Šváb PetrDolní Dobrouč1100:01:2220,45
24M148149Dostálek Šimon JosefMy Od Kopřivy Těchonín1000:01:273,41
25M14910Doležal AdamOrel Vyškov1000:01:283,00
25Z15084Kopecká KláraTJ SPARTAK Letohrad1000:01:293,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21154Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:59108,06
2Z22141Štruncová ElaTJ SPARTAK Letohrad0800:02:0696,77
3Z2330Jančaříková KarolínaOREL Židenice0800:02:0795,16
4Z2434Koubová ElenIscarex Junior Team0900:02:0991,94
5Z2535Preislerová Agáta NelaIscarex Junior Team0900:02:1483,87
6Z2677Svobodová KláraTJ SPARTAK Letohrad0900:02:1877,42
7Z27137Mikysková DarjaTJ SPARTAK Letohrad0800:02:1975,81
8Z28145Grossmanová LucieTJ SPARTAK Letohrad0800:02:2074,19
9Z2958Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:02:2369,35
10Z210147Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad0800:02:2467,74
11Z21168Urbanová AnnaTJ SPARTAK Letohrad0900:02:2664,52
12Z21271Špinlerová VanesaTJ SPARTAK Letohrad0900:02:2762,90
13Z21339Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:02:2861,29
14Z21470Tlapáková NaděždaKB Letohrad0900:02:3058,06
15Z21573Kubová KláraTJ SPARTAK Letohrad0900:02:3254,84
16Z21667Koutníková RozálieTJ SPARTAK Letohrad0900:02:4337,10
17Z21754Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:02:4435,48
18Z218156Holá TerezkaBrno0900:02:5320,97
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21163Horák TomášOrel Silůvky0800:03:16104,33
2M2238Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:19101,33
3M23109Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2694,34
4M24155Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:3486,36
5M255Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:03:4080,37
6M26158Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:03:4575,37
1Z37106Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team Č.Třebová0700:03:47102,61
7M28119Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4872,38
8M29140Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:4971,38
2Z39146Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad0700:03:49100,87
9M211139Strnad VítekTJ Spartak Letohrad0800:03:5070,38
10M212121Vinkler MatoušMistrovice0900:03:5268,39
11M21324Kristein JirkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5466,39
3Z31357Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:5496,52
4Z31596Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:5595,65
4Z315114Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:5595,65
6Z317129Kubová LucieTJ SPARTAK Letohrad0600:03:5694,78
7Z318143Lánová TerezaTJ SPARTAK Letohrad0600:03:5793,91
12M21947Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:03:5961,40
13M220134Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:0060,40
14M221125Marhold JanChoceň0800:04:0159,40
15M22248Ducháček VítSokol Dlouhá Třebová0800:04:0555,41
16M22393Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:0753,41
17M22426Švercl JiříDolní Dobrouč0800:04:0951,41
18M22566Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:1050,42
19M22633Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:04:1248,42
20M227110Bureš FilipÚstí nad Orlicí0900:04:1347,42
21M228102Macháček DanielOrel Dolní Čermná0900:04:1743,43
8Z329166Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:1974,78
22M229126Ulrich MatějChoceň0800:04:1941,43
23M23156Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:2040,43
24M232165Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:2139,43
9Z333152Kalvodová MichaelaOREL Žatčany0600:04:2668,70
25M234132Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:2733,44
26M235142Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:2832,45
10Z336107Burešová MonikaÚstí nad Orlicí0600:04:2966,09
27M23728Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:04:3327,45
11Z338161Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:04:4056,52
28M23913Kubíček DanielOrel Vyškov0800:04:573,49
28M23912Jabůrek RadimOrel Vyškov0800:04:573,49
12Z341159Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:05:0138,26
30M2413Fojt LukášOrel Obřany0900:05:013,00
31M243157Holý VojtěchBrno0800:05:163,00
32M2446Novák JakubDolní Dobrouč0900:05:173,00
13Z34555Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:05:433,00
14Z34695Severová ŠtěpánkaOREL Žatčany0600:06:443,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41148Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:05:44106,92
2M42167Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:55100,75
1M33127Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:06:04102,89
2M3450Stránský JakubJiskra Ústí nad Orlicí0700:06:07101,26
3M45144Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:06:1092,33
3M36135Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:06:1795,85
4M37103Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:06:2392,60
5M3816Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:06:2591,52
4M49168Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:2882,23
1Z410128Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:06:29105,34
2Z411104Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:06:31104,34
6M312117Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:06:4182,85
7M313136Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:06:4282,31
8M31420Pevný KryštofOrel Vyškov0700:06:5575,27
3Z41546Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:06:5990,33
9M31622Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:07:1266,06
4Z417131Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:07:1781,32
10M318169Kuchař AdamDomanín0700:07:3255,23
5Z41931Kohlová Aneta LiaDolní Dobrouč0500:08:1253,79
6Z420105Burešová LucieÚstí nad Orlicí0500:08:2348,29
7Z421160Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:08:3840,78
8Z422151Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:08:5930,28
9Z423153Kalvodová VeronikaOrel Žatčany0400:10:473,00
10Z42429Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:11:083,00
11M3254Fojt VojtěchOrel Obřany0700:13:333,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1902Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:18-
2LM2463Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:21-
3LM3451Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:02-
4LM4908Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:13:20-
5LM5460Beňa TomášOrel Domanín9800:13:34-
6LM6420Kamenický PetrOrel Židenice6900:13:40-
7LM7448Kosík MichalOrel Domanín7600:13:48-
8LM8409Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:14:00-
9LM9411Matějíček LiborOrel Dolní Dobrouč7900:14:20-
10LM10464Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:14:22-
11LM11466Svojanovský MartinRudoltice8700:14:27-
1LZ12422Kleiberová EliškaOrel Židenice9900:14:29-
12LM13474Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:14:31-
2LZ14421Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:14:32-
13LM15429Dušek JosefOrel Dolní Dobrouč7600:14:34-
14LM16449Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:14:35-
14LM16455Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:14:35-
16LM18401Hansgut DavidOrel - Obřany8000:14:53-
17LM19412Jabůrek RadimOrel Vyškov7500:14:54-
18LM20436Štěch OndřejDolní Dobrouč8100:15:08-
19LM21434Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:15:14-
3LZ21487Mikysková SabinaDolní Dobrouč0200:15:14-
20LM23407Fojt LeošOrel Obřany5700:15:16-
21LM24423Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč0800:15:20-
22LM25468Marhold JanChoceň0800:15:22-
4LZ26424Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:15:24-
5LZ27417Havlíčková MarkétaOrel Vyškov7800:15:25-
23LM28447Provazník RafaelOrel Vyškov1000:15:27-
24LM29413Doležal PavelOrel Vyškov8400:15:33-
25LM30482Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:15:56-
26LM31470Pastor RichardPASIVITY Žamberk7100:15:57-
27LM32408Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:16:06-
28LM33467Ulrich MatějChoceň0800:16:08-
29LM34473Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:16:09-
30LM35475Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7900:16:10-
31LM36428Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:16:11-
32LM37431Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:16:14-
33LM38904Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:16:32-
6LZ39462Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:16:40-
34LM40438Simon JakubRybník0800:16:41-
7LZ41906Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:16:43-
35LM42453Bureš PavelKerhartice7600:16:46-
8LZ43415Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:16:54-
36LM44430Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:16:55-
9LZ45907Steklá BarboraTJ Svitavy0800:16:56-
10LZ46425Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:17:05-
10LZ46486Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:17:05-
10LZ46427Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:17:05-
10LZ46483Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:17:05-
10LZ46450Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:17:05-
37LM46426Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:17:05-
37LM46432Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:17:05-
39LM53472Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:17:20-
15LZ54418Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:17:33-
16LZ55484Václavíková ZuzanaAK Slovan Moravská Třebová8000:17:43-
17LZ56477Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:17:48-
18LZ57478Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:17:51-
40LM57485Krejčí MartinAK SLOVAN Moravská Třebová7100:17:51-
19LZ59442Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:17:53-
20LZ60416Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:18:23-
21LZ61402Jonášová IlonaOrel - Obřany8600:18:28-
22LZ62469Moskvová JitkaPASIVITY Žamberk7500:18:29-
41LM63443Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:18:44-
23LZ64489Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:18:56-
24LZ65481Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:19:00-
25LZ66476Brabcová LenkaDolní Dobrouč7300:19:05-
26LZ67403Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:19:11-
27LZ68454Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:19:13-
28LZ69479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:19:18-
42LM70419Sedláček PavelOrel Židenice5300:19:31-
29LZ71437Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:19:35-
43LM72439Simon MarcelRybník7200:19:38-
44LM73441Sedláček FilipOrel Žatčany8400:19:39-
30LZ74461Vavřinčíková VěraOrel Domanín7900:19:41-
31LZ75435Štěchová JanaOrel Dolní Dobrouč7900:19:55-
32LZ76404Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:20:25-
33LZ77440Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:20:30-
45LM78446Luža TomášOrel Žatčany7400:20:33-
34LZ79445Lachmanová VěraDejvice7300:20:37-
35LZ80912Marholdová NikolaChoceň1000:20:50-
36LZ81444Severová KateřinaOrel Žatčany8100:21:01-
36LZ81910Ulrichová EmaChoceň1000:21:01-
38LZ83471Štantejská MonikaČeská Třebová7800:21:38-
39LZ84405Milatová MartinaOrel - Obřany8400:22:00-
40LZ85465Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:22:17-
41LZ86456Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:23:15-
46LM87457Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:21-
42LZ88458Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:23:27-
43LZ89433Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:23:30-
44LZ90488Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:24:14-
45LZ91406Burianová LucieOrel - Obřany8600:24:15-
46LZ92414Halasová JanaOrel Vyškov7500:26:44-
47LM93480Halas PetrOrel Vyškov7300:29:14-
48LM94205Ondrušek PavelOrel Obřany8900:34:22-
49LM95459Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:00-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51495Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:42112,13
2M52491Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:3099,29
3M53493Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:13:1088,58
4M54500Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:13:2584,57
1Z55496Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:13:55107,01
2Z56497Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:14:2799,61
3Z57494Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:14:5493,37
5M58498Šolc VojtěchDolní Dobrouč0200:15:4846,30
4Z59499Kamenická VendulaOrel Židenice0200:16:2073,50
5Z51021Halasová AnnaOrel Vyškov0300:17:2458,71
6Z511492Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:18:2644,38
7Z512490Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:19:3528,43
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1334Pastor PatrikPASIVITY Žamberk0100:29:15123,03
2MJ2340Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:32:02106,18
1ZA3356Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:32:33124,82
1ZB4346Moravcová KláraLetohrad8300:35:15119,05
1MD5325Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:32115,86
1ZC6333Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:07112,49
2ZA7345Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:2598,62
3MJ8342Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:37:5370,79
2ZC9313Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:38:3299,94
2ZB10352Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:39:0399,54
2MD11348Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:0897,21
1ME12323Krátký FrantišekKrálíky4300:39:12120,91
3ZC13336Krátká AnnaHVĚZDA Pardubice6900:40:5587,57
3MD14361Kudlička SvatoplukOREL Vyškov5000:41:0786,93
3ZA15315Hronová MarkétaObec Čistá9000:41:3176,56
1ZJ16360Neradová SylvaMozarťák0000:41:33109,72
4ZC17354Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:41:3983,76
4MD18324Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:4583,65
5MD19331Kubišta OtoIscarex Česká Třebová5300:42:2480,28
3ZB20338Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:42:3581,41
6MD21341Bílý ZdeněkMaraton klub Pardubice5900:43:1475,96
2ZJ22326Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:44:2196,90
4ZB23317Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:44:2272,25
5ZB24359Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:44:4570,28
3ZJ25307Maráková BlankaOREL Židenice0000:45:0793,39
5ZC26303Skřivánková DanaOREL Vyškov6700:45:1165,42
4MJ27328Simon JakubPolička0000:45:2625,11
2ME28212Divácký PřemyslOREL Židenice4900:45:3591,75
1ZD29353Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:12108,08
3ME30357Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:3387,34
6ZB31362Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:47:1057,88
4ME32355Krumer MiroslavMK Ostrov4900:47:2083,76
2ZD33337Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:2498,94
7MD34358Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:48:3048,67
4ZJ35301Kuncová MartinaOREL Vyškov0100:48:4177,05
6ZC36344Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:5446,12
5MJ37339Limburský JanOrel Obřany0100:49:443,00
3ZD38320Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:49:5092,98
7ZB39310Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:50:0542,91
8MD40363Bednář JosefPočaply5000:50:1239,86
4ZA41351Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:50:3727,58
8ZB42308Koubová MarcelaRybník8000:50:5838,37
9ZB43318Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:51:4934,01
5ZJ44314Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:51:5462,32
5ZA45311Filipová DenisaMoravičany9100:52:1119,15
10ZB46312Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:53:0227,76
11ZB47306Zdařilová ZuzanaOREL Židenice8300:53:0427,59
9MD48316Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:54:1019,30
6ZA49302Kuncová MonikaOREL Vyškov9900:55:373,00
5ME50350Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:59:1729,16
6ME51349Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:2024,37
10MD52309Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:02:243,00
6ZJ53327Kuchařová LucieOrel Domanín0101:03:0411,18
4ZD54329Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:2923,82
7ZC55305Fučíková HanaOrel Obřany6701:10:283,00
7ME56213Holý JosefOREL Židenice4101:14:453,00
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1222Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:55104,98
2MA2240Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:41:53100,37
3MA3249Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:43:0594,65
1MB4253Hejl RadekLetohrad7200:43:12104,84
4MA5210Soural LukášOREL Židenice8200:44:0290,12
2MB6207Adamec MilanOREL Vyškov7700:44:1799,95
1MC7237Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:44:33109,71
5MA8236Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:44:4386,87
3MB9252Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:2095,21
2MC10233Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:45:21106,29
4MB11238Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:45:3294,30
5MB12262Šutera JosefAtletika Polička7900:45:3694,00
6MA13251Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:3877,73
7MA14263Lorenc TomášAtletika Polička8600:46:4177,49
8MA15242Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:47:0875,35
9MA16248Richtr MichalRunSport team8100:48:1969,71
6MB17245Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:50:1173,30
3MC18224Dostálek PetrMy Od Kopřivy Těchonín6700:50:3484,01
10MA19257Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:50:4058,51
7MB20239Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:50:4970,44
4MC21211Jančařík PetrOrel Židenice6800:51:0981,51
11MA22234Bláhovec Jiříbezime.cz9200:52:0551,75
8MB23209Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:52:2563,21
9MB24225Horák PetrOrel Silůvky7600:52:4162,00
12MA25227Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:53:1746,03
13MA26254Stránský Vítězslavufo-ride.cz8200:53:3144,92
14MA27266Padalík OndřejLetohrad8400:54:4339,20
5MC28244Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:4362,01
6MC29256Hruban JanČeská Třebová6600:56:1160,01
15MA30221Holovský JakubŽamberk8600:56:3230,54
10MB31232Simon PetrPolička7200:56:4143,93
16MA32219Drda VlastimilDS Vicena Ústí nad Orlicí8300:56:4529,51
17MA33215Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:56:5828,48
11MB34228Vacek JiříDlouhá Třebová7700:57:0042,50
18MA35217Řehák JanDolní Dobrouč8800:57:0627,84
12MB36241Tauš PetrOrel Vyškov7600:57:0741,98
19MA37258Chaloupka FrantišekRychnov nad Kněžnou9600:57:1127,45
13MB38265Kalousek Janneregistrován7100:58:0037,98
14MB39206Provazník ZdeněkOREL Vyškov7400:58:4134,90
20MA40226Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:59:0718,23
21MA41202Mohelský TomášAir Jordan Brno8900:59:1217,83
15MB42214Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:59:1632,26
16MB43243Němec RadekLitomyšl7700:59:4929,78
22MA44246Živný Marek3D Fitness Race Team9101:00:0014,02
17MB45220Marhold PetrChoceň7801:00:1028,20
18MB46218Šenkýř PetrOrel Silůvky7501:02:0319,69
19MB47235Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2413,59
20MB48255Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:03:2613,44
7MC49231Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6401:03:5626,91
21MB50230Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:155,23
23MA51204Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:023,00
8MC52208Kunc JosefOREL Vyškov6001:09:303,13
9MC53216Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:11:083,00
22MB54203Spargel LadislavOREL Židenice7301:15:253,00
23MB55247Šatr JiříVysoké Mýto7701:15:273,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1222Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:55104,98
2MA2240Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:41:53100,37
3MA3249Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:43:0594,65
4MB4253Hejl RadekLetohrad7200:43:1294,10
5MA5210Soural LukášOREL Židenice8200:44:0290,12
6MB6207Adamec MilanOREL Vyškov7700:44:1788,93
7MC7237Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:44:3387,66
8MA8236Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:44:4386,87
9MB9252Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:45:2083,93
10MC10233Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:45:2183,85
11MB11238Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:45:3282,97
12MB12262Šutera JosefAtletika Polička7900:45:3682,66
13MA13251Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:46:3877,73
14MA14263Lorenc TomášAtletika Polička8600:46:4177,49
15MA15242Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:47:0875,35
16MA16248Richtr MichalRunSport team8100:48:1969,71
17MB17245Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:50:1160,81
18MC18224Dostálek PetrMy Od Kopřivy Těchonín6700:50:3458,98
19MA19257Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:50:4058,51
20MB20239Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:50:4957,79
21MC21211Jančařík PetrOrel Židenice6800:51:0956,20
22MA22234Bláhovec Jiříbezime.cz9200:52:0551,75
23MB23209Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:52:2550,17
24MB24225Horák PetrOrel Silůvky7600:52:4148,89
25MA25227Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:53:1746,03
26MA26254Stránský Vítězslavufo-ride.cz8200:53:3144,92
27MA27266Padalík OndřejLetohrad8400:54:4339,20
28MC28244Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:55:4334,44
29MC29256Hruban JanČeská Třebová6600:56:1132,21
30MA30221Holovský JakubŽamberk8600:56:3230,54
31MB31232Simon PetrPolička7200:56:4129,83
32MA32219Drda VlastimilDS Vicena Ústí nad Orlicí8300:56:4529,51
33MA33215Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:56:5828,48
34MB34228Vacek JiříDlouhá Třebová7700:57:0028,32
35MA35217Řehák JanDolní Dobrouč8800:57:0627,84
36MB36241Tauš PetrOrel Vyškov7600:57:0727,76
37MA37258Chaloupka FrantišekRychnov nad Kněžnou9600:57:1127,45
38MB38265Kalousek Janneregistrován7100:58:0023,55
39MB39206Provazník ZdeněkOREL Vyškov7400:58:4120,30
40MA40226Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:59:0718,23
41MA41202Mohelský TomášAir Jordan Brno8900:59:1217,83
42MB42214Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:59:1617,52
43MB43243Němec RadekLitomyšl7700:59:4914,89
44MA44246Živný Marek3D Fitness Race Team9101:00:0014,02
45MB45220Marhold PetrChoceň7801:00:1013,23
46MB46218Šenkýř PetrOrel Silůvky7501:02:034,25
47MB47235Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:243,00
48MB48255Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:03:263,00
49MC49231Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6401:03:563,00
50MB50230Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:153,00
51MA51204Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:023,00
52MC52208Kunc JosefOREL Vyškov6001:09:303,00
53MC53216Skalický MiroslavVysoké Mýto6701:11:083,00
54MB54203Spargel LadislavOREL Židenice7301:15:253,00
55MB55247Šatr JiříVysoké Mýto7701:15:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3356Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:32:33112,06
2ZB4346Moravcová KláraLetohrad8300:35:1596,47
3ZC6333Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:0791,47
4ZA7345Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:2583,96
5ZC9313Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:38:3277,51
6ZB10352Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:39:0374,53
7ZC13336Krátká AnnaHVĚZDA Pardubice6900:40:5563,75
8ZA15315Hronová MarkétaObec Čistá9000:41:3160,29
9ZJ16360Neradová SylvaMozarťák0000:41:3360,10
10ZC17354Černá MarkétaIscarex Česká Třebová7000:41:3959,52
11ZB20338Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:42:3554,13
12ZJ22326Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:44:2143,93
13ZB23317Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:44:2243,83
14ZB24359Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:44:4541,62
15ZJ25307Maráková BlankaOREL Židenice0000:45:0739,50
16ZC26303Skřivánková DanaOREL Vyškov6700:45:1139,12
17ZD29353Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:1233,25
18ZB31362Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:47:1027,67
19ZD33337Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:2420,55
20ZJ35301Kuncová MartinaOREL Vyškov0100:48:4118,91
21ZC36344Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:5417,66
22ZD38320Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová6300:49:5012,27
23ZB39310Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová7900:50:0510,83
24ZA41351Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:50:377,75
25ZB42308Koubová MarcelaRybník8000:50:585,73
26ZB43318Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:51:493,00
27ZJ44314Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:51:543,00
28ZA45311Filipová DenisaMoravičany9100:52:113,00
29ZB46312Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:53:023,00
30ZB47306Zdařilová ZuzanaOREL Židenice8300:53:043,00
31ZA49302Kuncová MonikaOREL Vyškov9900:55:373,00
32ZJ53327Kuchařová LucieOrel Domanín0101:03:043,00
33ZD54329Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:293,00
34ZC55305Fučíková HanaOrel Obřany6701:10:283,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Dobrý den, čas u závodníka Lukáš Adamec prosím opravit ze 44:34 na 44:43,za Alešem Stránským jsem byl o více než 1 sekundu. Jinak pěkné v závody v tradičním horkém počasí. Možná by nebylo špatné posunout start na 10km např. na 10:30, kdy ještě není takové vedro.
ladamec
OK
juraneks
Dobrý den. Prosím opravit jméno a klub v kat. dívky 5 let a mladší na: Brzobohatá Johanna, Zábřeh.
o.brzobohaty

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód