Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jeřáb 1003

14.7.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeřáb 1003
  • datum konání: 14.7.2019
  • zobrazeno již 521x
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Místo konání

Areál TJ Jiskra - fotb. hriště, Červená Voda
11:00 hodin

Přihlášky

on-line na jerab1003.webnode.cz do 13.7. 22:00 (snížené startovné 100 Kč pouze do 1.7.)

Startovné

na místě - 150 Kč (při on-line registraci do 1.7. - 100 Kč)

Popis tratě

Délka: 11,1 km
Převýšení: 630 m
žádný asfalt, polní cesty a lesní pěšiny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Švestka
tel. 605 840 449

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

https://jerab1003.webnode.cz

E-mailová adresa

svestkadavid@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.7.2020Běh na Jeřáb-

Statistika závodu Jeřáb 1003

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3078Urban MatyášSalomon Suunto0400:58:30106,72
2MJ3320Havlík LukášSki Klub Hlinsko0000:58:51105,56
3MJ5348Moravec JanJM Team Letohrad0201:04:1587,72
4MJ7563Hájek MartinPasivity Žamberk0101:12:1561,29
Juniorky 19 let a mladší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:47:03101,94
2MA213Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:28100,19
3MA395Otevřel VítColumbia8800:48:0197,87
4MA421Novák DavidSalomon / Suunto9800:48:4295,00
5MA692Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:50:0689,10
6MA962Dvořák PavelAC Prostějov8200:52:1580,05
7MA1046Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:3079,00
8MA1145Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:52:3778,51
9MA1234Herda JanSKP Nymburk8300:52:4278,16
10MA1357Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:2475,21
11MA2038Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:54:3770,09
12MA2118Benbenek JanTJ Sokol Plesná8800:55:2966,44
13MA2447Moravec JiříJM Team Letohrad9600:56:4061,46
14MA2851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:0255,71
15MA2916Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:58:0855,29
16MA37102Petr RadekKrálíky8500:59:4648,41
17MA3849Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:59:5048,13
18MA4258Kalousek JiříČervená Voda9501:00:4044,62
19MA77105Chamlar LukášZábřeh8801:14:033,00
20MA8386Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:15:213,00
21MA86101Kysilko FilipŠanov8501:16:223,00
22MA9384Krobot PetrČervená Voda8801:19:113,00
22MA9385Hoško MarekČervená Voda9001:19:113,00
Muži B 40-49 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB565Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:48:45109,28
2MB791Hejl RadekLetohrad7200:50:53100,93
3MB1541Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:53:4489,78
4MB1622Doucha JiříHvězda Pardubice7100:53:5788,94
5MB1810Vymazal PetrOlomouc7500:54:1387,89
6MB1937Jakeš MilošRunsport7200:54:3386,59
7MB2527Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:56:4877,79
8MB2611Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:57:3674,66
9MB3089Ředina MilanMK Prostějov7100:58:3071,14
10MB3952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:59:5665,53
11MB4460Záruba JanStudenec7701:01:0960,77
12MB487Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:02:3255,36
13MB526Kos RomanJiskra 20087801:04:0549,29
14MB5854Simon PetrPolička7201:05:3143,69
15MB6014Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:5042,45
16MB6161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:1041,14
17MB6977Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:09:3627,71
18MB7098Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:10:0625,76
19MB7270Bulguri PetrAK Račí údolí7901:10:2924,26
20MB798Kolda JiříOpatov7301:14:437,69
21MB8188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:15:036,39
22MB9081Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:17:433,00
23MB9119Lacina PavelLibhošť7501:18:313,00
Muži C 50-59 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC815Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:39105,50
2MC1444Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3198,47
3MC1740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1096,03
4MC2355Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:56:0988,56
5MC2725Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:5681,84
6MC3626Pšenica JúliusIvor-Solne6700:59:2976,00
7MC4693Hanuš PetrChládek a Tintěra6401:01:2968,47
8MC51104Tichý PavelAC Náchod6301:03:5259,50
9MC54100Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:04:3556,80
10MC5729Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:05:3053,35
11MC5928Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:4152,66
12MC62103Hruban JanČeská Třebová6601:06:2350,02
13MC7631Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:5925,17
14MC10371Krátký JosefHvězda Pardubice6501:41:573,00
Muži D 60-69 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3423Vacarda VladimírEleven Run Team5900:58:55108,92
2MD455Muck ArnoštHranice5901:01:14101,41
3MD554Šolc VítězslavBKL Machov5701:04:5189,68
4MD6736Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:08:5776,38
5MD719Gombita JosefMost5801:10:1172,38
6MD7833Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:14:3957,89
7MD9899Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:28:2713,14
8MD9968Sedlák JiříPřelouč5801:31:024,76
Muži E 70 let a starší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4339Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:01:02127,18
2ME7435Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:5996,18
3ME9250Krumer MiroslavMK Ostrov4901:18:5376,64
4ME9712Vodička JanMK Radslavice4501:24:2760,88
5ME10090Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:33:0136,62
6ME10424Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:45:033,00
7ME10532Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:53:463,00
Ženy A 20-34 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3076Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:58:30109,72
2ZA4794Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8701:02:2996,77
3ZA5030Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:03:2993,51
4ZA5642Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:05:1987,55
5ZA7317Kulichová ŽanetaBěžci sobě8601:10:3970,20
6ZA8287Šilarová PetraActivity Lanškroun8701:15:2054,97
7ZA873Vaculinová EvaČervená Voda9201:17:0649,22
8ZA8980Ludvíková MartinaHanušovice9301:17:3847,49
9ZA9556Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:2738,33
10ZA10182Wawrzycková HanaČervená Voda9901:33:583,00
Ženy B 35-44 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:55:36109,23
2ZB3553Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:0397,39
3ZB402Bluchová KateřinaTJ Sokol Maxičky8301:00:1393,39
4ZB6467Fábová SylvaLanškroun7901:07:4067,82
5ZB6564Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7601:08:3864,51
6ZB6669Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:08:5363,65
7ZB8596Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:16:1938,14
8ZB9674Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:22:1617,73
Ženy C 45-54 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:00:23111,40
2ZC4997Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:02:36104,48
3ZC6872Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:09:0784,12
4ZC8475Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:16:1361,95
5ZC10283Wawrzicková ZuzanaČervená Voda7401:35:153,00
Ženy D 55 let a starší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6343Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:26115,71
2ZD8066Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5095,49
3ZD8873Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:17:1788,80
Trať 11,1 km, 630 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:47:03101,94
2MA213Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:28100,19
3MA395Otevřel VítColumbia8800:48:0197,87
4MA421Novák DavidSalomon / Suunto9800:48:4295,00
1MB565Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:48:45109,28
5MA692Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:50:0689,10
2MB791Hejl RadekLetohrad7200:50:53100,93
1MC815Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:39105,50
6MA962Dvořák PavelAC Prostějov8200:52:1580,05
7MA1046Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:3079,00
8MA1145Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:52:3778,51
9MA1234Herda JanSKP Nymburk8300:52:4278,16
10MA1357Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:2475,21
2MC1444Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3198,47
3MB1541Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:53:4489,78
4MB1622Doucha JiříHvězda Pardubice7100:53:5788,94
3MC1740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1096,03
5MB1810Vymazal PetrOlomouc7500:54:1387,89
6MB1937Jakeš MilošRunsport7200:54:3386,59
11MA2038Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:54:3770,09
12MA2118Benbenek JanTJ Sokol Plesná8800:55:2966,44
1ZB221Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:55:36109,23
4MC2355Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:56:0988,56
13MA2447Moravec JiříJM Team Letohrad9600:56:4061,46
7MB2527Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:56:4877,79
8MB2611Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:57:3674,66
5MC2725Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:5681,84
14MA2851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:0255,71
15MA2916Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:58:0855,29
1MJ3078Urban MatyášSalomon Suunto0400:58:30106,72
1ZA3076Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:58:30109,72
9MB3089Ředina MilanMK Prostějov7100:58:3071,14
2MJ3320Havlík LukášSki Klub Hlinsko0000:58:51105,56
1MD3423Vacarda VladimírEleven Run Team5900:58:55108,92
2ZB3553Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:0397,39
6MC3626Pšenica JúliusIvor-Solne6700:59:2976,00
16MA37102Petr RadekKrálíky8500:59:4648,41
17MA3849Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:59:5048,13
10MB3952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:59:5665,53
3ZB402Bluchová KateřinaTJ Sokol Maxičky8301:00:1393,39
1ZC4159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:00:23111,40
18MA4258Kalousek JiříČervená Voda9501:00:4044,62
1ME4339Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:01:02127,18
11MB4460Záruba JanStudenec7701:01:0960,77
2MD455Muck ArnoštHranice5901:01:14101,41
7MC4693Hanuš PetrChládek a Tintěra6401:01:2968,47
2ZA4794Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8701:02:2996,77
12MB487Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:02:3255,36
2ZC4997Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:02:36104,48
3ZA5030Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:03:2993,51
8MC51104Tichý PavelAC Náchod6301:03:5259,50
13MB526Kos RomanJiskra 20087801:04:0549,29
3MJ5348Moravec JanJM Team Letohrad0201:04:1587,72
9MC54100Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:04:3556,80
3MD554Šolc VítězslavBKL Machov5701:04:5189,68
4ZA5642Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:05:1987,55
10MC5729Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:05:3053,35
14MB5854Simon PetrPolička7201:05:3143,69
11MC5928Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:4152,66
15MB6014Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:5042,45
16MB6161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:1041,14
12MC62103Hruban JanČeská Třebová6601:06:2350,02
1ZD6343Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:26115,71
4ZB6467Fábová SylvaLanškroun7901:07:4067,82
5ZB6564Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7601:08:3864,51
6ZB6669Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:08:5363,65
4MD6736Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:08:5776,38
3ZC6872Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:09:0784,12
17MB6977Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:09:3627,71
18MB7098Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:10:0625,76
5MD719Gombita JosefMost5801:10:1172,38
19MB7270Bulguri PetrAK Račí údolí7901:10:2924,26
5ZA7317Kulichová ŽanetaBěžci sobě8601:10:3970,20
2ME7435Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:5996,18
4MJ7563Hájek MartinPasivity Žamberk0101:12:1561,29
13MC7631Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:5925,17
19MA77105Chamlar LukášZábřeh8801:14:033,00
6MD7833Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:14:3957,89
20MB798Kolda JiříOpatov7301:14:437,69
2ZD8066Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5095,49
21MB8188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:15:036,39
6ZA8287Šilarová PetraActivity Lanškroun8701:15:2054,97
20MA8386Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:15:213,00
4ZC8475Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:16:1361,95
7ZB8596Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:16:1938,14
21MA86101Kysilko FilipŠanov8501:16:223,00
7ZA873Vaculinová EvaČervená Voda9201:17:0649,22
3ZD8873Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:17:1788,80
8ZA8980Ludvíková MartinaHanušovice9301:17:3847,49
22MB9081Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:17:433,00
23MB9119Lacina PavelLibhošť7501:18:313,00
3ME9250Krumer MiroslavMK Ostrov4901:18:5376,64
22MA9385Hoško MarekČervená Voda9001:19:113,00
22MA9384Krobot PetrČervená Voda8801:19:113,00
9ZA9556Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:2738,33
8ZB9674Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:22:1617,73
4ME9712Vodička JanMK Radslavice4501:24:2760,88
7MD9899Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:28:2713,14
8MD9968Sedlák JiříPřelouč5801:31:024,76
5ME10090Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:33:0136,62
10ZA10182Wawrzycková HanaČervená Voda9901:33:583,00
5ZC10283Wawrzicková ZuzanaČervená Voda7401:35:153,00
14MC10371Krátký JosefHvězda Pardubice6501:41:573,00
6ME10424Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:45:033,00
7ME10532Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:53:463,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:47:03101,94
2MA213Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:28100,19
3MA395Otevřel VítColumbia8800:48:0197,87
4MA421Novák DavidSalomon / Suunto9800:48:4295,00
5MB565Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:48:4594,78
6MA692Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:50:0689,10
7MB791Hejl RadekLetohrad7200:50:5385,80
8MC815Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:3982,58
9MA962Dvořák PavelAC Prostějov8200:52:1580,05
10MA1046Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:3079,00
11MA1145Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:52:3778,51
12MA1234Herda JanSKP Nymburk8300:52:4278,16
13MA1357Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:2475,21
14MC1444Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3174,72
15MB1541Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:53:4473,81
16MB1622Doucha JiříHvězda Pardubice7100:53:5772,90
17MC1740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1071,98
18MB1810Vymazal PetrOlomouc7500:54:1371,77
19MB1937Jakeš MilošRunsport7200:54:3370,37
20MA2038Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:54:3770,09
21MA2118Benbenek JanTJ Sokol Plesná8800:55:2966,44
22MC2355Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:56:0963,63
23MA2447Moravec JiříJM Team Letohrad9600:56:4061,46
24MB2527Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:56:4860,90
25MB2611Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:57:3657,53
26MC2725Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:5656,13
27MA2851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:0255,71
28MA2916Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:58:0855,29
29MB3089Ředina MilanMK Prostějov7100:58:3053,74
29MJ3078Urban MatyášSalomon Suunto0400:58:3053,74
31MJ3320Havlík LukášSki Klub Hlinsko0000:58:5152,27
32MD3423Vacarda VladimírEleven Run Team5900:58:5551,99
33MC3626Pšenica JúliusIvor-Solne6700:59:2949,60
34MA37102Petr RadekKrálíky8500:59:4648,41
35MA3849Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:59:5048,13
36MB3952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:59:5647,71
37MA4258Kalousek JiříČervená Voda9501:00:4044,62
38ME4339Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:01:0243,08
39MB4460Záruba JanStudenec7701:01:0942,59
40MD455Muck ArnoštHranice5901:01:1442,24
41MC4693Hanuš PetrChládek a Tintěra6401:01:2941,18
42MB487Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:02:3236,76
43MC51104Tichý PavelAC Náchod6301:03:5231,15
44MB526Kos RomanJiskra 20087801:04:0530,24
45MJ5348Moravec JanJM Team Letohrad0201:04:1529,54
46MC54100Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:04:3528,13
47MD554Šolc VítězslavBKL Machov5701:04:5127,01
48MC5729Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:05:3024,28
49MB5854Simon PetrPolička7201:05:3124,20
50MC5928Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:4123,50
51MB6014Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:5022,87
52MB6161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:1021,47
53MC62103Hruban JanČeská Třebová6601:06:2320,56
54MD6736Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:08:579,75
55MB6977Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:09:367,02
56MB7098Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:10:064,91
57MD719Gombita JosefMost5801:10:114,56
58MB7270Bulguri PetrAK Račí údolí7901:10:293,30
59ME7435Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:593,00
60MJ7563Hájek MartinPasivity Žamberk0101:12:153,00
61MC7631Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:593,00
62MA77105Chamlar LukášZábřeh8801:14:033,00
63MD7833Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:14:393,00
64MB798Kolda JiříOpatov7301:14:433,00
65MB8188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:15:033,00
66MA8386Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:15:213,00
67MA86101Kysilko FilipŠanov8501:16:223,00
68MB9081Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:17:433,00
69MB9119Lacina PavelLibhošť7501:18:313,00
70ME9250Krumer MiroslavMK Ostrov4901:18:533,00
71MA9384Krobot PetrČervená Voda8801:19:113,00
71MA9385Hoško MarekČervená Voda9001:19:113,00
73ME9712Vodička JanMK Radslavice4501:24:273,00
74MD9899Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:28:273,00
75MD9968Sedlák JiříPřelouč5801:31:023,00
76ME10090Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:33:013,00
77MC10371Krátký JosefHvězda Pardubice6501:41:573,00
78ME10424Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:45:033,00
79ME10532Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:53:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:55:36107,33
2ZA3076Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:58:3097,29
3ZB3553Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:0395,38
4ZB402Bluchová KateřinaTJ Sokol Maxičky8301:00:1391,34
5ZC4159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:00:2390,76
6ZA4794Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8701:02:2983,48
7ZC4997Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:02:3683,08
8ZA5030Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:03:2980,02
9ZA5642Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:05:1973,66
10ZD6343Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:2666,33
11ZB6467Fábová SylvaLanškroun7901:07:4065,52
12ZB6564Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7601:08:3862,17
13ZB6669Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:08:5361,31
14ZC6872Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:09:0760,50
15ZA7317Kulichová ŽanetaBěžci sobě8601:10:3955,18
16ZD8066Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5040,69
17ZA8287Šilarová PetraActivity Lanškroun8701:15:2038,95
18ZC8475Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:16:1335,89
19ZB8596Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:16:1935,55
20ZA873Vaculinová EvaČervená Voda9201:17:0632,83
21ZD8873Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:17:1732,20
22ZA8980Ludvíková MartinaHanušovice9301:17:3830,98
23ZA9556Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:2721,22
24ZB9674Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:22:1614,93
25ZA10182Wawrzycková HanaČervená Voda9901:33:583,00
26ZC10283Wawrzicková ZuzanaČervená Voda7401:35:153,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Skvěle zorganizované, trasa závodu byla taky pěkná! Na prvním ročníku jste si nastavili laťku hodně vysoko :- Díky
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód