Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sokolský půlmaraton

19.10.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 19.10.2019
  • zobrazeno již 603x
  • místo konání: Kunvald, sokolovna
  • GPS: 50.12822N, 16.5008E
  • pořadatel: TJ Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:40 hodin nebo předem na http://www.czechtriseries.cz/

Startovné

předem 200 Kč přihlášení do 12.10. 2019
na místě 250 Kč
zahrnuje zázemí tělocvičny, občerstvení na trati i v cíli, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!!

Popis tratě

dlouhá 21 097 metrů, převýšení 400 m, po asfaltových cestách, běží se ve dvou okruzích, start a cíl u Sokolovny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eduard Štumpf
tel.: 606 626 715

Plakát závodu ve formátu JPG

Plakát závodu koloběžek ve formátu JPG

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz/

E-mailová adresa

sokol.kunvald@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ing. Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:22:41118,05
2MA332Čeněk JanKasper SWIX Team8701:29:01104,11
3MA1328Holovský JakubMATKRYS8601:40:5777,85
4MA1622Špaček MartinFitness Kopidlno8501:42:1674,95
5MA1927Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:43:4171,83
6MA212Hájek MartinPasivity Žamberk0101:45:04101,14
7MA224Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0001:46:1698,86
8MA2914Zezulka Martin-8001:55:2346,08
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB212Vintrlík MartinChata Pěčin7701:25:45114,77
2MB624Capoušek Mirek3D Fitness RT7001:34:5495,01
3MB1021Mařík Jiří3D Fitness RT7201:37:0790,22
4MB1118Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:38:5386,40
5MB1426Vacek JiříDlouhá Třebová7701:41:2680,90
6MB2729Bujok TomaszHylváty7001:50:4260,88
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC419Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:32:11102,55
2MC53Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:32:34101,73
3MC711Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:35:2295,73
4MC810Sedláček RomanIndividuální6401:35:5394,62
5MC1215Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:40:2384,98
6MC1723Novotný Luděk3D Fitness RT6201:42:5379,63
7MC2017Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:44:4775,56
8MC2330Hruban JanČeská Třebová6601:46:5471,02
9MC247Nádhera PetrHradec Králové6701:49:2165,78
10MC2633Morávek Ivan-6501:50:2563,49
11MC2825Jindra JiříDolní Kunvald6201:54:4254,32
Muži D 60 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:43:12100,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1516Klímová IvanaAtletika Polička8701:41:51100,00
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB913Nováková BarboraTJ Sokol Kuvald8301:36:42113,17
2ZB2531Lauterbachová LucieLíšnice8101:50:2086,83
Ženy C 45 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZC-8Nádherová HanaHradec Králové68DNF-
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ing. Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:22:41118,05
1MB212Vintrlík MartinChata Pěčin7701:25:45114,77
2MA332Čeněk JanKasper SWIX Team8701:29:01104,11
1MC419Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:32:11102,55
2MC53Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:32:34101,73
2MB624Capoušek Mirek3D Fitness RT7001:34:5495,01
3MC711Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:35:2295,73
4MC810Sedláček RomanIndividuální6401:35:5394,62
1ZB913Nováková BarboraTJ Sokol Kuvald8301:36:42113,17
3MB1021Mařík Jiří3D Fitness RT7201:37:0790,22
4MB1118Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:38:5386,40
5MC1215Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:40:2384,98
3MA1328Holovský JakubMATKRYS8601:40:5777,85
5MB1426Vacek JiříDlouhá Třebová7701:41:2680,90
1ZA1516Klímová IvanaAtletika Polička8701:41:51100,00
4MA1622Špaček MartinFitness Kopidlno8501:42:1674,95
6MC1723Novotný Luděk3D Fitness RT6201:42:5379,63
1MD181Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:43:12100,00
5MA1927Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:43:4171,83
7MC2017Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:44:4775,56
6MA212Hájek MartinPasivity Žamberk0101:45:04101,14
7MA224Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0001:46:1698,86
8MC2330Hruban JanČeská Třebová6601:46:5471,02
9MC247Nádhera PetrHradec Králové6701:49:2165,78
2ZB2531Lauterbachová LucieLíšnice8101:50:2086,83
10MC2633Morávek Ivan-6501:50:2563,49
6MB2729Bujok TomaszHylváty7001:50:4260,88
11MC2825Jindra JiříDolní Kunvald6201:54:4254,32
8MA2914Zezulka Martin-8001:55:2346,08
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Ing. Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:22:41107,30
2MB212Vintrlík MartinChata Pěčin7701:25:45100,16
3MA332Čeněk JanKasper SWIX Team8701:29:0192,54
4MC419Krejčí JaromírSki klub Pastviny6601:32:1185,16
5MC53Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:32:3484,27
6MB624Capoušek Mirek3D Fitness RT7001:34:5478,83
7MC711Strnad Tomáš3D Fitness RT6901:35:2277,74
8MC810Sedláček RomanIndividuální6401:35:5376,54
9MB1021Mařík Jiří3D Fitness RT7201:37:0773,66
10MB1118Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:38:5369,55
11MC1215Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6901:40:2366,05
12MA1328Holovský JakubMATKRYS8601:40:5764,73
13MB1426Vacek JiříDlouhá Třebová7701:41:2663,60
14MA1622Špaček MartinFitness Kopidlno8501:42:1661,66
15MC1723Novotný Luděk3D Fitness RT6201:42:5360,23
16MD181Fikejs VladimírTJ Sokol Žamberk5701:43:1259,49
17MA1927Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:43:4158,36
18MC2017Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:44:4755,80
19MA212Hájek MartinPasivity Žamberk0101:45:0455,14
20MA224Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0001:46:1652,34
21MC2330Hruban JanČeská Třebová6601:46:5450,86
22MC247Nádhera PetrHradec Králové6701:49:2145,15
23MC2633Morávek Ivan-6501:50:2542,67
24MB2729Bujok TomaszHylváty7001:50:4242,01
25MC2825Jindra JiříDolní Kunvald6201:54:4232,69
26MA2914Zezulka Martin-8001:55:2331,09
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB913Nováková BarboraTJ Sokol Kuvald8301:36:42112,16
2ZA1516Klímová IvanaAtletika Polička8701:41:51102,16
3ZB2531Lauterbachová LucieLíšnice8101:50:2085,68

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód