Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2019
  • zobrazeno již 692x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • GPS: 49.7050253N, 16.2562386E
  • pořadatel: F-BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Polička – lesopark Liboháj - start a cíl u kiosku Poličské sjezdovky, PS 49.7036319N, 16.2617797E
11:00 hodin

Přihlášky

10:00 – 10:45 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
lesní cesty a pěšiny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel. 602 711 778

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Brychta JiříNové Město na Moravě0000:24:47108,42
2MJ215Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:25:25103,52
3MJ1136Kovář LukášOB Česká Třebová0100:27:2588,06
4MJ1620Gregor TomášNové Město na Moravě0100:29:0375,43
5MJ2452Simon JakubPolička0000:30:5061,65
Juniorky19 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ369Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:36:47110,56
2ZJ4335Kovářová JanaLokomotiva Česká Třebová0200:40:5389,44
-ZJ-14Lněničková SáraPolička08DNF-
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA624Lorenc MarekŠiroký Důl9300:26:22104,61
2MA938Lorenc TomášAtletika Polička8600:27:1598,07
3MA108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:27:2197,32
4MA1212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:27:3895,22
5MA1321Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:27:5193,62
6MA1761Večeře TomášAtletika Polička9000:29:0884,11
7MA1823Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:29:2482,13
8MA1959Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:29:4180,03
9MA2560Petr OndřejLezník9100:30:5670,77
10MA2732Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:31:2667,06
11MA4758Petr JiříLezník8000:42:573,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB30Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:25:45102,85
2MB416Hejl RadekLetohrad7200:25:56101,45
3MB751Šutera JosefAtletika Polička7900:26:4195,70
4MB825Malátek AntonínPardubice7700:26:5693,79
5MB1454Beneš MilanAtletika Polička7800:28:1184,22
6MB2037Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:0270,06
7MB2234Svoboda MichalVysoké Mýto7700:30:1668,27
8MB232Šimek PetrŘetůvka7700:30:1967,89
9MB2618Vacek JiříDlouhá Třebová7700:30:5763,04
10MB2827Němec RadekLitomyšl7700:31:3558,19
11MB3013Lněnička TomášPolička7900:32:2052,45
12MB3433Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:4726,03
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC510Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:17114,18
2MC1555Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:28:2399,33
3MC2140Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:30:1286,49
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3228Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:33:07119,36
2MD333Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:34:00114,55
3MD4656Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:5366,09
4MD4826Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:0343,36
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4017Krumer MiroslavMK Ostrov4900:39:13120,00
2ME4919Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:47:5680,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2931Klímová IvanaAtletika Polička8700:31:37134,59
2ZA427Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:40:1289,68
3ZA4557Ridzoňová ZuzanaČierny Balog / SK9000:42:5275,73
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB315Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:32:36118,22
2ZB3729Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:37:2990,99
3ZB3811Tomanová MonikaŽďár nad Sázavou7700:37:3190,80
4ZB3953Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:38:5882,71
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZC-50Václavová DagmarPolička73DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD356Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:36:28114,24
2ZD4130Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:4997,17
3ZD441Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:3088,59
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Brychta JiříNové Město na Moravě0000:24:47108,42
2MJ215Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:25:25103,52
1MB30Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:25:45102,85
2MB416Hejl RadekLetohrad7200:25:56101,45
1MC510Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:17114,18
1MA624Lorenc MarekŠiroký Důl9300:26:22104,61
3MB751Šutera JosefAtletika Polička7900:26:4195,70
4MB825Malátek AntonínPardubice7700:26:5693,79
2MA938Lorenc TomášAtletika Polička8600:27:1598,07
3MA108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:27:2197,32
3MJ1136Kovář LukášOB Česká Třebová0100:27:2588,06
4MA1212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:27:3895,22
5MA1321Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:27:5193,62
5MB1454Beneš MilanAtletika Polička7800:28:1184,22
2MC1555Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:28:2399,33
4MJ1620Gregor TomášNové Město na Moravě0100:29:0375,43
6MA1761Večeře TomášAtletika Polička9000:29:0884,11
7MA1823Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:29:2482,13
8MA1959Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:29:4180,03
6MB2037Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:0270,06
3MC2140Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:30:1286,49
7MB2234Svoboda MichalVysoké Mýto7700:30:1668,27
8MB232Šimek PetrŘetůvka7700:30:1967,89
5MJ2452Simon JakubPolička0000:30:5061,65
9MA2560Petr OndřejLezník9100:30:5670,77
9MB2618Vacek JiříDlouhá Třebová7700:30:5763,04
10MA2732Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:31:2667,06
10MB2827Němec RadekLitomyšl7700:31:3558,19
1ZA2931Klímová IvanaAtletika Polička8700:31:37134,59
11MB3013Lněnička TomášPolička7900:32:2052,45
1ZB315Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:32:36118,22
1MD3228Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:33:07119,36
2MD333Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:34:00114,55
12MB3433Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:4726,03
1ZD356Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:36:28114,24
1ZJ369Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:36:47110,56
2ZB3729Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:37:2990,99
3ZB3811Tomanová MonikaŽďár nad Sázavou7700:37:3190,80
4ZB3953Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:38:5882,71
1ME4017Krumer MiroslavMK Ostrov4900:39:13120,00
2ZD4130Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:4997,17
2ZA427Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:40:1289,68
2ZJ4335Kovářová JanaLokomotiva Česká Třebová0200:40:5389,44
3ZD441Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:3088,59
3ZA4557Ridzoňová ZuzanaČierny Balog / SK9000:42:5275,73
3MD4656Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:5366,09
11MA4758Petr JiříLezník8000:42:573,00
4MD4826Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:0343,36
2ME4919Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:47:5680,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Brychta JiříNové Město na Moravě0000:24:47104,21
2MJ215Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:25:2599,21
3MB30Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:25:4596,58
4MB416Hejl RadekLetohrad7200:25:5695,13
5MC510Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:1792,36
6MA624Lorenc MarekŠiroký Důl9300:26:2291,71
7MB751Šutera JosefAtletika Polička7900:26:4189,20
8MB825Malátek AntonínPardubice7700:26:5687,23
9MA938Lorenc TomášAtletika Polička8600:27:1584,73
10MA108Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:27:2183,94
11MJ1136Kovář LukášOB Česká Třebová0100:27:2583,41
12MA1212Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:27:3881,70
13MA1321Křepela VojtěchNové Město na Moravě9700:27:5179,99
14MB1454Beneš MilanAtletika Polička7800:28:1177,35
15MC1555Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:28:2375,77
16MJ1620Gregor TomášNové Město na Moravě0100:29:0370,51
17MA1761Večeře TomášAtletika Polička9000:29:0869,85
18MA1823Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:29:2467,74
19MA1959Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:29:4165,50
20MB2037Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:30:0262,74
21MC2140Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:30:1261,42
22MB2234Svoboda MichalVysoké Mýto7700:30:1660,90
23MB232Šimek PetrŘetůvka7700:30:1960,50
24MJ2452Simon JakubPolička0000:30:5056,42
25MA2560Petr OndřejLezník9100:30:5655,63
26MB2618Vacek JiříDlouhá Třebová7700:30:5755,50
27MA2732Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:31:2651,68
28MB2827Němec RadekLitomyšl7700:31:3550,49
29MB3013Lněnička TomášPolička7900:32:2044,57
30MD3228Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:33:0738,38
31MD333Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:34:0031,40
32MB3433Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:4717,31
33ME4017Krumer MiroslavMK Ostrov4900:39:133,00
34MD4656Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:533,00
35MA4758Petr JiříLezník8000:42:573,00
36MD4826Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:033,00
37ME4919Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:47:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2931Klímová IvanaAtletika Polička8700:31:37111,59
2ZB315Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:32:36105,73
3ZD356Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:36:2882,68
4ZJ369Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:36:4780,80
5ZB3729Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:37:2976,63
6ZB3811Tomanová MonikaŽďár nad Sázavou7700:37:3176,43
7ZB3953Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:38:5867,79
8ZD4130Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:39:4962,72
9ZA427Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:40:1260,44
10ZJ4335Kovářová JanaLokomotiva Česká Třebová0200:40:5356,36
11ZD441Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:3052,69
12ZA4557Ridzoňová ZuzanaČierny Balog / SK9000:42:5244,55

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Náročná ale krásná trasa! Díky za pěkný závod.
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód